Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Out


Out
addikt

Én azt várom már nagyon, hogy mikor rakják vissza azt, hogy miután feltöltesz egy videót és feldolgozza a Youtube, akkor automatikusan közzé is teszi, mert jelenleg csak manuálisan lehet ezt megtenni és ez így kényelmetlen nekem :) Főleg, ha elfelejtek rányomni a közzétesz gombra.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1752) makoss válasza Abrion (#1750) üzenetére


makoss
addikt

addig jó, de hol a hibajelentés?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1753) Abrion válasza makoss (#1752) üzenetére


Abrion
senior tag

Csak nyomj jobb egér gombot a videó flash felületére és a menüben a negyedik sor a bejelentés.

(#1754) makoss válasza Abrion (#1753) üzenetére


makoss
addikt

ok köszi!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1755) westcoastog


westcoastog
veterán

Youtube tv-ben tudna valaki segíteni?
Beléptem gépen, összepárosítottam a telefonommal, de hiába indítok el egy videót, csak tölt és nem jelenik meg a pc képernyőjén...
wp8, internet explorer...

(#1756) enginev3.0 válasza westcoastog (#1755) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem sem ment mikor tv-re próbáltam kitenni a képet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1757) csetle


csetle
csendes tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

Youtube-ra szeretnék feltölteni egy 20 perces videót 720p-s HD ban.

Azt szeretném kérdezni, hogy ehhez külön kell-e regisztrálni valahogy, hogy ilyen hosszú videót feltölthessek ? Ha igen, akkor mi a teendő ?

Másik kérdésem az lenne, hogy milyen kiterjesztésű kell, hogy legyen a videó ?

Ha tudtok segíteni, akkor válaszoljatok légyszíves.

köszi

(#1758) enginev3.0 válasza csetle (#1757) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én mp4-et szoktam feltenni, és 20perces videót csak akkor tölthetsz fel ha elérted azt a "rangot", nem tudom mik a követelmények

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1759) csetle válasza enginev3.0 (#1758) üzenetére


csetle
csendes tag

köszi

Tudna valaki segíteni, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy 20 perces videót feltölthessek ?

Ha kell, akkor 16-17 perces is lehet.

köszi

Valaki egyszer itt a csoportban mondott valamit, hogy csak megfelelően kell regisztrálni.

(#1760) ledgeri válasza csetle (#1757) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én rangokról nem tudok (nem vonom kétségbe létezésüket...):
Itt csak nyomtam egy pipát a hosszó videókra, küldött egy megerősítő üzit, és ennyi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1761) westcoastog válasza enginev3.0 (#1756) üzenetére


westcoastog
veterán

Majd még próbálgatom.

(#1762) Joe Swanson válasza csetle (#1759) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Nem kell rang. A beállításoknál megtalálhatsz egy olyat, hogy 20 perces vagy több perces vidi feltöltése, és kéri a számodat, küld egy smst. Beírod a kapott kódot és megy minden, mint a karikacsapás.

(#1763) ledgeri válasza Joe Swanson (#1762) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaj, tényleg.. SMS volt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1764) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok!

A következő fájlal kapcsolatban szeretnék kérdezni valamit :
[link]

Youtube-re kelle feltöltenem, ugy hogy folyamatos legyen a lejátszás !
Milyen formátumra kellene konvertálni, és milyen progival, beállitásokkal ?

Akinek ez sikerül, és dob egy yutubos linket, aranyba foglalom a nevét :K . és le a kalappal elötte,
én kb túl az 50. probálkozás után kezdem feladni !

(#1765) razorka777 válasza maxika2004 (#1764) üzenetére


razorka777
veterán

Így már jó lesz.

Vagy másra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1766) maxika2004 válasza razorka777 (#1765) üzenetére


maxika2004
őstag

Köszi !
Hát arra gondoltam hogy az autónak a mozgása, és az oldalazó mozgás is folyamatos legyen, de én jutubról csak akadozva tudom megnézni !
Ami még gépen jó, jutubon az is akad...
Neked ez folyamatos amit küldtél , és átkonvertáltad ?

(#1767) razorka777 válasza maxika2004 (#1766) üzenetére


razorka777
veterán

igen

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1768) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Első videómat töltöm fel.

A feltöltése végén választhatok indexképet a videóhoz.

A videóm 14:59 perces és csak 3 indexkép jelenik meg, amiket kiválaszthatok.

Miért nem jelenik meg több indexkép ?

köszi

(#1769) ledgeri válasza Orionk (#1768) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Annyit ad, de ha akarsz feltölthetsz sajátot..

(#1764) maxika2004 nekem a letöltött is akadt... szerintem azért, mert 25FPS- es, míg a monitorunk 60 Hz-es,és a youtubeon max 30asok lesznek (hogy van-e minimum, nem tudom...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1770) maxika2004 válasza ledgeri (#1769) üzenetére


maxika2004
őstag

Hát az alap hogy monitor is 50 -en menjen, különben tuti akad,
Europai kamerák is mind 25--öt tudnak.

(#1771) razorka777 válasza ledgeri (#1769) üzenetére


razorka777
veterán

Én például bármilyen videót töltök le, akadás mentesen fut.Ott valami más gond lesz.
Teljesen mindegy milyen monitoron nézed. :)

25 fps-nél még nem szabadna akadoznia.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#1772) Orionk


Orionk
senior tag

A nem listázott videók (csak azok láthatják akik ismerik a linket) esetében is látható a statisztika ?, hogy kik nézték, merre a világban ?, stb...

köszi

(#1773) maxika2004 válasza ledgeri (#1769) üzenetére


maxika2004
őstag

jutubos link:
[link]

eredeti file feltöltve :
[link]
(ez pc-n -tévén teljesen folyamatos !!! )

(#1774) maxika2004 válasza razorka777 (#1771) üzenetére


maxika2004
őstag

Nem azért akad, mert kevés az fps, hanem mert a képkockasebesség nincs összhangban a megjelenitő mhz-ével !

ez gépen igy is van, és ha szinkronban van akkor jó is !
Csak azt nemtudom hogy jutubon miért nem jó !???

(#1775) ledgeri válasza maxika2004 (#1770) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem étek egyet veled.

(#1773) maxika2004 Milyen TV az, és miről játszva? Megnézted forszírozott 60Hz-el is?
(#1774) maxika2004 Nézd meg, hogy a youtube-ra feltöltött videó, onnan letöltött verziója hány fps-es, mert kíváncsi vagyok már!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1776) maxika2004 válasza ledgeri (#1775) üzenetére


maxika2004
őstag

" Milyen TV az, és miről játszva? "
tv pana g20 lejátszó meg vagy a pc vagy WDTV LIVE.
természetesen 60hz-en akadozik ! 50-en teljesen folytonos !

ugyanaz a file yutubra feltöltve akadozik !

neked a fenti jutubos video, nem akad ?

" Nézd meg, hogy a youtube-ra feltöltött videó, onnan letöltött verziója hány fps-es, mert kíváncsi vagyok már! "

50i amit feltöltöttem...

(#1777) Watt25 válasza maxika2004 (#1776) üzenetére


Watt25
veterán

ledgeri arra gondolt, hogy az eredményvideó hány fps lett a YouTube-on. Én megnéztem és minden esetben 25fps-t láttam.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1778) ledgeri válasza Watt25 (#1777) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Te feltötltötted, és le is szedted, vagy az övét szedted le külső progival, vagy hol láttad a 25 fps-t?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1779) Watt25 válasza ledgeri (#1778) üzenetére


Watt25
veterán

A YouTube-ra feltöltöttet szedtem le és belenéztem külső progival.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1780) ph2012


ph2012
senior tag

Milyen hosszú videót lehet max feltölteni? Kszi.

(#1781) raulicio


raulicio
senior tag

Az mitől van, hogy a telefonomon a youtube app nem ugyan azt a találati listát adja ki, mint a laptopom? Nincs semmilyen filter beállítva vagy ilyesmi.
A videót beraktam a kedvenceim közé a laptopomon, de a youtube app úgy csinált, mintha nem is lenne.
Egy zeneszámot kerestem by the way...

(#1782) Murphistic válasza raulicio (#1781) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Gondolom amiatt, mert a Youtube algoritmusa figyeli,hogy honnan történik a keresés. Mivel a videóknál beállítható, hogy mondjuk mobilon ne legyenek elérhetőek, ezért azokat a videókat gondolom kihagyja a kereső. A zeneszámok pedig jellemzően ilyen videók a Youtube-on, szóval hiába van a kedvenceid között, nem nézheted meg.

Esetleg próbáld ki a Spotify-t, aminél úgy tudom, hogy a mobil appján keresztül is ingyen hallgathatsz zenét. Persze néha megszakítják reklámmal, de szerintem viszonylag ritkán vannak reklámok.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1783) raulicio válasza raulicio (#1781) üzenetére


raulicio
senior tag

bocs lejárt a szerkesztési idő. Szóval meg is van a probléma. A videó le van tiltva az országomban copyright probléma miatt. Ez azért fura, mert a laptopomon meg nincs pedig egymástól 2 centire van a két dolog.
Hogyan lehet ezt orvosolni? A youtube appon belül vlehet tartalmi lokalizációt állítani, de az semmin sem változtat.

Rohadtul idegesítő!

Igazság szerint a telefonomat használva szeretném a tv-n nézni a videót. ez miracasttal megy is csak a youtube app egy kalap sz.r.

[ Szerkesztve ]

(#1784) Murphistic válasza raulicio (#1783) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Ugyanazt a netkapcsolatot használja a mobil és a számítógép is? Ha nem akkor próbáld meg a számítógépről megosztani a netet a telefonnak, de annak meg gondolom nem sok értelme lenne, mert a számítógépet akarod kikerülni...
Arra tudok gondolni, hogyha a mobil nem az otthoni wifire kapcsolódik, akkor az eltérő IP-cím miatt véletlenül más országhoz sorol a Youtube...
Vagy a laptopon nem használsz esetleg valami proxyt a korlátozás kikerülésére?

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1785) ledgeri válasza ph2012 (#1780) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem twitch exportos van két és fél órás, viszont a youtube editor nem enged 2őránál hosszabb videó, a feltöltéshez nem tudok, hozzászólni (nomeg vannak 10 órás neocat-ek)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1786) Out válasza ph2012 (#1780) üzenetére


Out
addikt

Alapesetben max. 15 perces videót lehet feltölteni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1787) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

YouTube "Figyelem: Valaki bejelentkezett fiókodba egy másik helyről. Te voltál?"
Ezt írja ki már megváltoztattam a jelszavam olyan bonyolultra amennyire csak lehet a figyelmeztetés még mindig ott van. Hogy lehetne eltüntetni?

(#1788) raulicio válasza Murphistic (#1784) üzenetére


raulicio
senior tag

Ugyan arra a routerre csatlakozik a telefon meg a laptop is.

Mindenesetre csak alternatív youtube appal tudtam megoldani a problémát.

Azért köszi, hogy segíteni próbáltál!

[ Szerkesztve ]

(#1789) maxika2004 válasza ledgeri (#1775) üzenetére


maxika2004
őstag

Leszedve 25 fps-t néztem én is !

viszont lehet az a hiba hogy én 50i-ben töltöttem fel !
mert elvileg a yutub azt irja hogy csak progressiv lehet a vidi !
De itt meg az a bajom hogy az 50i- ből csak olyan 25p-s vidit tudok konvertálni ami már a pc-n is akadozik !
erre esetleg valami megoldás ?
itt az 50i-s file :
[link]

vagy esetleg az 50p-s:
[link]

Szóval ha ezekből sikerülne 25fps-es progressiv videót kreálni, annak elvileg jónak kellene lennie yutubon is !
Ha igy sem , akkor feladom !

Köszi mindenkinek a segitséget !

(#1790) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Meg tudom nézni, hogy kik azok, akik like olták és dislike olták a Youtube os videóim ?
Ha igen, akkor hogyan ?

köszi
üdv.,

(#1791) Out válasza Orionk (#1790) üzenetére


Out
addikt

Nem lehet.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1792) Orionk válasza Out (#1791) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi
A Youtube videó számlálója hogyan növekszik ? Mármint mit figyel ?

Ha frissítem az oldalt, akkor folyamatosan nől. Át lehet ezt állítani, hogy pl. csak IP címenként növekedjen ?

köszi

(#1793) spkkill válasza Orionk (#1792) üzenetére


spkkill
tag

Azon sajnos nem tudsz állítani.A zenei klippeknek nem véletlen van akkora nézettségük,többször meghalgatja a paraszt és a számláló minden alkalmat számol.

(#1794) Orionk válasza spkkill (#1793) üzenetére


Orionk
senior tag

Akkor meg azt nem értem, hogy elméletileg a Vloggerek azért kapják a fizetést a Youtube tól, hogy sokszor milliós nézettségeik vannak egy-egy napi videójuk alatt.

Ennyi erővel, ha folyamatosan frissítik az oldalt, akkor úgy is lesz nagy nézettségük.

(#1795) Out válasza Orionk (#1794) üzenetére


Out
addikt

Nem a nézettség után jön a pénz, hanem a videó előtt és után (esetleg közben) lévő reklámokból. Bár nem kizárt, hogy lehet olyan partnerségi program ahol a nézettség után fizetnek, de szerintem alap Youtube partnerséggel a reklámokból jön a pénz.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1796) Watt25 válasza Orionk (#1794) üzenetére


Watt25
veterán

Ezt érdemes megnézni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#1797) Orionk válasza Watt25 (#1796) üzenetére


Orionk
senior tag

Értem, tehát időközönként a Youtube ellenőrzi a nézettség adatait.

Csak azt nem tudom ,hogy hogyan veszi észre, ha én frissítgettem az oldalt sokszor...

(#1798) enginev3.0 válasza Orionk (#1797) üzenetére


enginev3.0
félisten

IP cím vagy Cookie-k alapján gondolom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1799) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Milyen jóságos is ez a youtube...

Már a huszadik "xy ajánlotta neked"(és kiscica ugrik, vagy orosz légpárnás fut partra- kép alapján, mert meg nem nyitom..) üzenetet kapok 0 követett 0 feltöltős emberkéktől, akiket jelentenék, de "Spammelt" opció persze nincs, ha jelnteni szeretném... az egyesével blokkolás meg szélmalomharc..., titani meg ezt a lehetőséget a "mi van ha" miatt meg nem szeretném...

Tipp?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1800) tutuhawer válasza ledgeri (#1799) üzenetére


tutuhawer
őstag

háááát... pár naponként én is kapok ilyen emailt. Simán törlöm a" kiváló "ajánlatokat
kicsit zavar, ötletem egyelőre nincs :(((

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.