Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Murphistic válasza London26 (#850) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Szia!
Szerintem sávszélspórolás miatt van így. Azt hiszem a flashes verzió működik így, a html5-ösnél talán a pause után is tölt.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#852) London26 válasza Murphistic (#851) üzenetére


London26
tag

Köszi!
És regisztrálnom kell, hogy html5-ös verzióm legyen ugye?

(#853) Murphistic válasza London26 (#852) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Talán nem muszáj, elég csak a www.youtube.com/html5 címen bekapcsolni. Persze regisztrálva biztosan működik. Viszont egyes videók nem mennek html5 alatt, jellemzően a reklámmal ellátottak.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#854) Murphistic válasza Murphistic (#849) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Megint én vagyok .

A probléma közben megoldódott úgy, hogy semmit se kellett tennem ( az utazást leszámítva). Amikor ma bejelentkeztem a fiókomba már ugyanúgy elérhetők voltak a partneri funkciók.

Ami viszont még mindig rejtély számomra, hogy mi volt a gond: a földrajzi hely megváltozása, valamilyen 1 hónapos határidő letelése ( dec 5-én kapcsoltam össze a fiókomat az adsense-zel és jan 6-án jelentkezett a probléma ) esetleg csak zavar a Google Skynetjében.

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#855) Land


Land
veterán

Aki töltött fel Youtube-ra videót! Feltöltöttem egy Full HD minőségű videót, de ha meg akarom nézni, akkor csak 480-ra lehet állítani. Hogyan állítsam be?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#856) Murphistic válasza Land (#855) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Várj egy kicsit, a nagyfelbontású változatok elkészítése időbe telik. Ha pár másodpercen belül próbálod lejátszani ( annak ellenére, hogy mondjuk már a bélyegképek is kész vannak ) lehet csak 480p-ig vannak meg a videó változatai.

Nekem mintha rémlene, hogy régebben volt olyan is, hogy pár órát is kellett várni, amíg minden formátum kész lett. Manapság azért jobb a helyzet.

Egyébként ha publikus a videód, akkor a videókezelőben a pipa helyett valami más ikon van, ami azt jelenti, hogy még nem küldte ki az előfizetőidnek a videót, pont amiatt, mert még nincs teljesen kész. Ha viszont a videód állapota ki van pipálva és mégsem érhető el 480p-nél jobb minőségben, akkor passzolom a problémát :) .

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#857) Land válasza Murphistic (#856) üzenetére


Land
veterán

Sikerült.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#858) ledgeri válasza Murphistic (#853) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És ha adblockal blokkolva van a a reklám??

AZ "eredeti" felbontások mekkorák lehetnek?? (a fő problémám az, hogy elindítom a vidi-t, betölt egy adagot gyorsan, majd lassabban tölti, mint ahogy lejátszódik....
OK klaszikus recept várjuk meg...

Igen ám csak, ha megvárom a betöltést, [ellátogatva más fülekre] visszatérek, és egyben szeretném megnézni akkor visszakattintok az elejére, és újratölt, ugyan úgy..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#859) Murphistic válasza ledgeri (#858) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Régebben így volt és nekem úgy tűnik, hogy most is így van: az a változat, amikor a reklám a videó alján jelenik meg csak Flash lejátszóval működik. Erre gondoltam, hogy ha nincs engedélyezve a Flash, akkor ezek a videók nem működnek.

Adblockkal nem próbáltam, tippre működnie kéne a lejátszásnak, csak ilyenkor pont az a probléma, hogy a videót is Flashen keresztül játsza le. Ilyenkor nem tölti be egyszerre, gyorsan a videót, hanem a sávszélességhez próbál igazodni. Ez az, ami nem mindig sikerül. Ezért ajánlottam a HTML5-ös verzió kipróbálását, mert ott még nincs ilyen kifinomult sávszélesség-kontroll, így egyszerre berántja a videót.

Most kipróbáltam a linkelt videóddal és ha a videó elején szüneteltetem a lejátszást, akkor szép komótosan betölti a maradékot is és utána működik a lejátszás is ( Egy időben nem töltötte be,de abból szerintem nem csak nekem volt probléma, hogy egy bizonyos timeout után lejárt az azonosító és nem folytatta a töltögetést és a lejátszást. Gondolom ezt javították ). Tehát én nem visszatekerni szoktam, hanem rögtön az elején pausét nyomok.

Az eredeti felbontás azoknál a videóknál jelenik meg, amik FullHD-nál nagyobb felbontásúak. Amikor bejelentették ezt a lehetőséget, akkor talán 4K-s videókról volt szó, úgyhogy szerintem ez is ilyen felbontású (ha más nem az UHD felbontású TV-dre tecsőről szerezheted be a néznivalót :D ).

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#860) dnelb válasza ledgeri (#858) üzenetére


dnelb
veterán

Ennél 2048x1536. Jobb klikk-videoinformációk.

(#861) ledgeri válasza Murphistic (#859) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK, hogy pause, de ha nem tudod előre, hogy mennyire töltődik (pl a vidi elindul betölt gyorsan fél percet, teljes képenyőre rakod, eltünik az also sáv akkor nem biztos, hogy arra figyelsz, hogy betöltött-e vagy sem, csak akkor ha megállt a vidi akkor nyúlsz az egérehez, nem?

& (#860) Krisztián Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#862) Murphistic válasza ledgeri (#861) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Igen, ilyenkor baj van... Én magamból indultam ki, mert Youtubeot szinte sohasem nézek teljes képernyőn, így viszonylag könnyen követni tudom, hogy kell-e pausolni, vagy sem.

(#860) Krisztián: Én is köszönöm a tippet!

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#863) ledgeri válasza Murphistic (#862) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#864) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok, gyorsan keresgéltem a topicban, mert naná, hogy gáz a tube. A hibrid faj, a régi-új kombó ma ért véget, már teljesen új a felületem, majd hozzászokom, leszarom. Ami viszont gáz, hogy miért privát a kedvencek listám? Megrohadtam, de nem találtam beállítási lehetőséget. Szeretném nézni a kedvenceket esetleg úgy, hogy nem lépek be akárhol. Valami tippetek van? Én vagyok ennyire idióta?
előre is köszi

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#865) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ki lehet kapcsolni a 4:3-as vidik fehér hátterét amikor 16:9-en nézem?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#866) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Eltűnt a "fények lekapcsoéása opció" (ha kisképként akarok egy vidit megnézni)?
És Hogyan lehet(ne) normálisan képaránytmegtarva egymás mellett lejátszani? (Co-op gameplay) eddig csak a két ablakot egymáss mellé raktam...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#867) paavoo


paavoo
aktív tag

Az ellen mit lehet tenni, hogy egyszer stabil 1,1MB/s-el jön a video youtuberól, ráfrissítek utána max 100-200 kbyte/s és minden 10-20 secenként beakad a 720p feletti video. K*rva idegesítő. Gondolom dobálgat a szerverek között. Chromet használok.

[ Szerkesztve ]

(#868) akyyy


akyyy
senior tag

van valami programamivel az összes feltöltött videómat le tudom tölteni az elérhető legjobb minőségbe?

(#869) Ryder62 válasza paavoo (#867) üzenetére


Ryder62
őstag

Frissítsd a Flash Playert. Hátha megoldja a problémát.

(#870) mlinus válasza paavoo (#867) üzenetére


mlinus
őstag

egész nap igy megy vagy csak csúcsidőben?

mert nekem az utóbbi 2 hétben borzalmas a youtube este 6 után 80mbites hwr telecom neten (kb 100kbytenál többel nem jönnek a videók, néha felugrik de annyi), viszont napközben meg reggel simán jön 5mbyte-al is...

mindeközben t home 15ös adsl hibátlan 1.7mb/s éjjel nappal.

(#871) tutuhawer válasza akyyy (#868) üzenetére


tutuhawer
őstag

én mindig real playerrel töltök le

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#872) Ryder62


Ryder62
őstag

Csak én unom már hogy a youtube állandóan változtatja a kinézetet? Most is variáltak valamit.

Mindig ez van. Végre sikerül megszoknom az új felületet és erre megváltoztatják. De hogy mire jó ez hogy kb 2 havonta belepiszkálnak. :U

(#873) Ryder62


Ryder62
őstag

Olyan javítási lehetőség nincs youtube-n ami lehetőséget add a videó zummolására?

Itt van ez a vidi és szeretném hogy legalább alul, felül eltűnjön a feketeség. Ezt ugye úgy lehetne csak ha rázummolnék épp annyira hogy csak oldalt legyen fekete csík. :U

(#874) spammer válasza Ryder62 (#873) üzenetére


spammer
veterán

Böngésző zoom nem jó? (Ctrl + scroll fel vagy le)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#875) Ryder62 válasza spammer (#874) üzenetére


Ryder62
őstag

Nem mert nem magamnak akarom megcsinálni, hanem a videót akarom javítani. Hogy ne egy kis kockában legyen a videó hanem max oldalt legyen feketeség.

(#876) havri1


havri1
félisten

Helló!

Szerintetek az reális, hogy egy laptop (P4 1400mhz (nem Celeron), 1GB ram, integrált s3 video, WIn xp sp3) gyakorlatilag nem tud már a youtuberól lejátszani 1 videót sem, hogy ne akadjon?
Elcsúszik a hang stb. Borzasztó.
Eközben, az összes fent lévő videót ha lekapom, akkor aviból simán vígan viszi a gép.
WTF?

Köszi!

havri

havri

(#877) havri1 válasza havri1 (#876) üzenetére


havri1
félisten

Megoldva.

havri

(#878) ChromeX


ChromeX
addikt

nem lehet visszaállítani hogy ne a gmailes nevem jelenjen meg a youtubeon? ....

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#879) Hege1234 válasza akyyy (#868) üzenetére


Hege1234
addikt

én az atube catcher-t használom beírom egy felhasználó nevét
és kiadja az összes feltöltött videóját
ha hd-ba akarod letölteni akkor azt külön be kell állítanod
nagyon kényelmes progi

(#880) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Üdv,
a t.köm telivan az egész youtube-google dologgal már...
-folyton kidobálja az összevonósdi üzenetet Google+-al mondom csináld DE NINCS GOMB! :F :W
Erre kikapcsoltam a társított fiókok közül és ugyanúgy kidobálja...
-mondom törlöm a fiókokat és használom azt a G-fiókot amivel a telefonom használom ja.. én hülye, hiszen nem lehet nevet változtatni, BAM!
-mondom akkor csinálok egy új fiókot majd társítom az telefonos g-fiókhoz hogy tudjam használni egyszerre erre azt írja majd kiválaszthatom a nevem külön youtubeosat, mondom OK de erre a gmailes nevet vitte be ha meg meg akarom változtatni akkor MEGINT NINCS GOMB!

Mivan a tervezők lehagyták a gombokat vagymi a frász? :(((

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#881) spammer válasza SkyS1gn (#880) üzenetére


spammer
veterán

Ha kitöltötted az adatokat és kipipáltad a feltételek elfogadását, akkor sem jelenik meg a gomb? Ha esetleg használsz Adblockot, próbáld meg, hogy addig kikapcsolod. Esetleg más böngészővel megpróbálni? Ha egyik sem megoldás, akkor passz, lehet, hogy valamit elbaszarintottak a Guglinál.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#882) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Youtube-ra milyen programmal/beállítással lehet a legjobb minőségben feltölteni? Már a nyers .mts fájl is mehet, de még 1080p-ben sem az igazi.

(#883) akyyy


akyyy
senior tag

#838

:( valaki help? azóta nem jött válasz arról a cimről

(#884) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Valaki nem tud valamit erről az MGM Grand reklámról? 100-ból 99 videó előtt bennt van, akármilyet nézek. Ahogy nézem google-be nem csak én vagyok akit idegesít és nem tudja, hogy mi van.Pl: ez a fórum.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#885) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Youtube fiókbejelentkezés után pár másodperccel elfehéredik és befagy a képernyő,ezáltal sem videót nézni ,sem kommentelni nem lehet.
Adblock-al illetve nélkül is megtörténik.
Más is tapasztalt már hasonlót?
Hogy tudnám megszüntetni a problémát?

(#886) spammer válasza creed33 (#885) üzenetére


spammer
veterán

És a flash playerre / pluginre gyanakodnék. Frissíteni kellene, ha nem friss, esetleg uninstall - reinstall az egészet. Ha nem, akkor más bővítmény/kiegészítő is bekavarhat, esetleg Videókártya (gyorsítás) akadhat össze.

Csak tippelgetek :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#887) creed33 válasza spammer (#886) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!
Flash plugin ill. Videókártya (gyorsítás) gond nem lehet,mert csak akkor jelentkezik a probléma ha bejelentkezek hogy az adott youtube-os videohoz kommentet tudjak írni. :F

(#888) spammer válasza creed33 (#887) üzenetére


spammer
veterán

Hát egy gyors gugli ennyit dobott [link] . Ez nem teljesen ugyanaz az eset, de youtube és fehér képernyő téma ez is.

Böngésző gyorsítótár, sütik stb. törlése megvolt? Reboot? Gondolom igen, de biztos, ami biztos, rákérdezek :)
Antivirus kikapcsolás (ha van)?

Illetve még egy link, ami hasonló eset [link] Biztos, ami biztos alapon azért próbáld ki ezt is, még akkor is, ha egyébként jól működik a videólejátszás.

Ha ezek közül egyik sem. Akkor több/más böngészővel kellene tesztelni. Esetleg másik gépen belépni a youtube fiókodba, hogy ott minden rendben van-e.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#889) creed33 válasza spammer (#888) üzenetére


creed33
aktív tag

Lehet később megpróbálom egy másik (FF jelenleg) böngészővel,köszi a tippet! :R

(#890) creed33 válasza spammer (#888) üzenetére


creed33
aktív tag

Na végül telepítettem a chrome-ot .
Ezzel nem jött elő a képernyő kifehéredéssel járó lefagyás és tudtam kommentet írni a videóhoz :DD

Köszi,csak megoldódott :R

(#891) akyyy


akyyy
senior tag

na visszairtak zenei jogdij tmában, hogy 1000 ft + áfa mindne megkezdett perc után.

egy 5 perces videóra nem fogok 6k-t fizetni, ugyhogy egyéb leglis alternativákat szeretnék kérni.

honnan tudok letölteni mindenféle zenét amiket legálisan lehet youtubra feltöltött videó alá vágni?

ugye a youtubnak is vannak sémái, ezeket fel lehet használni (mert nem csak zene lenne latta hanem szöveg is)

(#892) xxSanchez válasza akyyy (#891) üzenetére


xxSanchez
őstag

1
2
3

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#893) repvez


repvez
addikt

Azt tudja valaki hogy a mostani frissités után hogyan lehet beállitani, hogy ne a saját nevem alatt jelenjen meg a csatornám és a kedvenceket , hogy tudom megnézni ,mert van 400kedvencem,de csak 100ig tudom legörgetni a listát a többit nem látom .Ha az összes lejátszásra megyek akkor meg csak egyesével tudom léptetni.

Az egész csatornát, hogyan lehet beállitani ha csak kedvencekként szeretném elmenteni a videokat és onnan meghallgatni, nem akarok feltölteni vagy kommentelni alájuk csak megnézni és esetleg megosztani.
DE valahogy nem igazodok ki a mostani felületen és helpeken ezzel kapcsolatban.

(#894) varzsha


varzsha
csendes tag

A 3. pont a legkeményebb!

A Google fenntartja magának a jogot a következőkre:

- Fiók letiltása kivizsgálás céljából.
- A Google Fiókban lévő bármely termék hozzáférhetőségének felfüggesztése, vagy akár a teljes Google Fiókrendszer felfüggesztése, ha a fióktulajdonos megsérti a szolgáltatási feltételeket vagy a termékspecifikus irányelveket.
- Fiók megszüntetése bármikor, bármilyen okból, értesítés küldésével vagy anélkül.

(#895) Soound


Soound
tag

Páran említették, hogy baromi lassú náluk a youtube. Hát leírom a story-mat.

Szolgáltató: Opticon/Optanet

Kb. 6-7 hónapja sz*pok azzal, hogy ~16:00 és 22:00 között a youtube használhatatlan 14mbit-el. 200k-val töltök. Egy jó darabig nem foglalkoztam vele, de az utobbi pár hónapban elegem lett, és nekiálltam nyomozni.

Elkezdtem sebességet mérni. Ha megnézed a képet, ezt jóval 16:00 után mértem. A kép érdekessége az, hogy ciklikusan 3 percenként (függőleges osztás 1 perces) 1 percre meglódul a youtube.

Így néz ki ugyan ez a videó, 22:00 óra után: , azaz átlag 1Mega/seccel töltött.

Az volt érthetetlen számomra, hogy mitől ciklikus az egész (3/1 perc). Csináltam egy trace route-ot www.youtube.com-ra. És kibukott a turpisság. Ugyanis 16:00 előtt bix.google.com-ra ~10ms-em van, de 17:00kor már 60-70-es ms. A 3/1 perces ciklus meg úgy jön össze, hogy 3 percen keresztül 60+os pingem van a node-ra, arra az 1 percre amikor meglódul, a pingem leesik a normális-t megközelítő 20-30-ra.

Felhívtam szolgáltatót, másnap küldtek egy "szerelőt", megmutattam neki a gondot, kapásból rávágta, hogy ez nem az ő saruk, de jelezni fogja a gondot. Eltelt 1 hét, újból felhívtam őket, megint azt ígérték megnézik, de nem történt semmit. Mint kiderült - ahol lakom - kicserélték a szervereket, ezzel azt konstatálták hogy minden rendben van és a hibabejelentésem automatikusan törölték. ( :C ) Újból felhívtam őket, megint jött egy szerelő, ezúttal már saját laptopjukról teszteltek. Megint arra jutottunk, hogy maga a net jó, csak youtube szar. Elkezdtem neki magyarázni, hogy szerintem mi okozhatja a gondot, egy büdös szót nem értett abból amit mondtam, de ő is megígérte hogy jelzi a hibát.

Tegnap lejárt az egy hét türelmi idő amit adtam nekik. Végre nem egy diszpécser hölgy vette fel, hanem egy értelmes faszi, akinek elsírtam a gondom. Következő kérdések, válaszok mentek:

- Hogy lehet az, hogy csak nyár közepe óta szar youtube, mikor előtte kifogástalan volt?
- Valszeg azért, mert youtube tavaly nyáron vezette be azt az új feature-jüket, hogy amikor minőséget válasz, akkor a youtube nem kezdi előről betölteni a videót, hanem on-the-go vált felbontást, vagyis a videó tölt tovább, aztán egy pont után, már jobb minőségben megy.

-Hogy lehet az hogy más szolgáltatónál nincs ilyen gond, pl T?
A válasz két részből állt, az első magyarázat az volt, hogy Tnek külön cache szerverei vannak youtube-ra, szóval ha pont olyan videót akarsz megnézni, amit már T-s szerver becache-lt, akkor direkbe erről a szerverről fogod tölteni, nem pedig youtube-ról. Hihető magyarázat, de kicsit bullshit is.
A másik magyarázat, hogy T rendesen csenget youtube-nak, ennek cserébe youtube sávot biztosít T-nek, így T fele youtube kifogástalan.

Erre kérdeztem vissza, hogy kedves Opticon nem akar leülni üzletelni? Erre jött egy őszinte válasz( hogy nem akar fizetni opticon ezért), majd rákontrázott egy hivatalosabb magyarázattal is: - Már folynak a tárgyalások. Jah, 7-8 hónapja folynak.

Legvégül diszpécser azzal védekezett, hogy a hiba nem náluk van. Erre jöttem én azzal, hogy akár mennyire is igazuk van, a szolgálatatásuk minőségére rányomja a bélyegét az ügy. Mert engem az end-usert nem érdekli, hogy mi áll a háttérben, Opticonnal nem megy a youtube, T-vel meg igen, és ha nem lennék még lekötve több mint 1 évre (pont azelőtt hosszabbítottam meg a csomagom, miután beszart minden), akkor símán szolgáltatót váltanék. Erre csórikám nem tudott mit mondtani.

Szóval akinek lassú a youtube, annak ajánlom, hogy indítsa el cmd.exe-t és egy
tracert www.youtube.com -ot nyomjon, majd nézze meg hogy bix.google.com node-ra milyen pinged van. 5-15 jó, 30+ (60-90) szar.

(#896) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A feliratkozásaimat hogy tudom szerkeszteni úgy, hogy beállíthassam, hogy minden új feltöltéséről e-mailt kérek? Régebben a feliratkozások menü alatt volt ha rámentem az adott csatornára akkor ha rajta tartottam az egerem előjött egy kis menü, de az már nincs.

(#897) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Írjátok be keresőbe, hogy: do the harlem shake :DD

Heyho.

(#898) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Öööö mióta csinálja yt ezt hogyha egy feliratkozott csatorna videót nézem a feliratkozások menü alatt akkor a megnézése után eltűnik a videó? Nemlehet kikapcsolni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#899) spammer válasza SkyS1gn (#898) üzenetére


spammer
veterán

Én ilyet nem vettem észre, nekem csak elhalványítja, de ez eddig is így volt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#900) vacs


vacs
veterán

Üdv.

"A tartalomtulajdonos nem tette elérhetővé ezt a videót mobilra"

Ha ezt írja ki a youtube saját videómnál, azt hol tudom átállítani, hogy telefonon is meg lehessen nézni ?

(^)(>.<)(^)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.