Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#58961) ρσгτσ válasza icemad (#58960) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rendelek egyet és megnézem majd, de több mint valószínű, hogy jó.

Szerk.:
TCL -en (Google TV) és droid box -on tudom majd meglesni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58962) icemad válasza ρσгτσ (#58961) üzenetére


icemad
nagyúr

Köszi, de már nem fontos. Kíváncsiságból megnéztem, hogy mennyi a helyi webshopokban. Amit linkeltél, szállítással együtt lett volna 10 euró. Itt meg van 13 euróért másik típus. Xstreambox c120. Rendeltem egy ilyet, hétfőre itt lesz. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58963) ρσгτσ válasza icemad (#58962) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az is fent van. :D

Rendelni akarok TCL -hez egy YouTube gombos távirányítót. Ami az újabb TCL TV -khez van, csak egyelőre nem találtam olyat, ami ezzel az akcióval összevonható.

Másik akcióban meg 2 rongy körül vannak ezek az egerezős távirányítók. Az sem pénz érte, de inkább még kutatok.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58964) icemad válasza ρσгτσ (#58963) üzenetére


icemad
nagyúr

De neked nem számít fel költséget a szállításra? Mert ez a 3 meg 4 euró tényleg jól hangzik. De szállítással együtt már nem sokkal olcsóbb, mintha itt veszem meg.

Más téma : kinek van tapasztalata az ilyen handheld pc cuccokkal? Sógorom születésnapjára Asus ROG ally-t nézett ki. Ezekből melyik a legjobb olyannak, aki kb soha nem használt PC-t? Szerintem a Steam Deck egyszerűbb lenne neki. Meg ott van a Lenovo gépe is. (go talán?)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58965) ρσгτσ válasza icemad (#58964) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rendelési összegtől függ, ha nincs eleve free shipping. Pl. 3500 forintot kell elérni, és ingyenes lesz a szállítás mindenre.

Meg vannak olyan akciók is, aminél 3 terméket kell rendelni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58966) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#58967) icemad válasza ρσгτσ (#58965) üzenetére


icemad
nagyúr

Az nem a Temunál van? Na majd megpróbálom itt is, csak az a helyzet , hogy elég ritkán kell rendelnem Kínából. Nem vagyok képben ezekkel. Drágább dolgoknál meg általában van EU raktár is. Onnan meg tényleg pár nap alatt itt van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58968) icemad válasza ρσгτσ (#58966) üzenetére


icemad
nagyúr

A zenéjét még most is bírom. 😎

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58969) ρσгτσ válasza icemad (#58967) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Alin már egész régóta így megy. Én mindig találok valamit, amit tudok hasznosítani, így összejön a szükséges összeg.

Pl. ez is az ablakmosó folyadék töltéséhez:

Szerk.:
Bár ennek nagyon szűk az alsó része, így annyira nem is jó. Nézek másikat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58970) homerhamm válasza ρσгτσ (#58969) üzenetére


homerhamm
addikt

Tényleg, mi a vélemenyed az EAFC mobileról? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58971) ρσгτσ válasza homerhamm (#58970) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem játszom már vele. Én szerettem, de túl sok időt igényel a játék.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58973) homerhamm válasza ρσгτσ (#58971) üzenetére


homerhamm
addikt

Mostanában játszok vele, ez is kezd unfairkedni. Egyre több a kamules és kamubüntető. A lapok állásával is megbarátkozok. Ez még az a szint, amit elvisel az idegrendszerem. :D

Amúgy tök jók lennének a reklámok játék közben is, mondjuk online EAFC meccs közepén egy beugró reklám. Verném is szét a konzolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58974) ρσгτσ válasza homerhamm (#58973) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem játszottam túl sok H2H -t, mert gondolom arról van szó. VSA jobb, gyorsabb.

Anno úgy indult ez a mód, hogy mindenki játszhatott vele. Így nagyjából használhatatlan volt, mert ha valamelyik játékosnak gyenge volt a telefonja, akkor végig laggolt az egész.

Aztán erősen bekorlátozták, aminek köszönhetően nem nagyon volt probléma játék közben, viszont alig volt játékos, hosszú volt a MM.

Az utóbbi időben már megint "tágítottak" ezen, közben javult is a helyzet, de én a meccsek hosszúsága miatt nem szerettem. Inkább VSA. Gyorsan lehet pörgetni.

Ott is van olyan, hogy kicsit szivat a játék. Főleg, ha sokat nyertél...de tanulható, szokható, és fel lehet venni a játék ritmusát.

Szerk.:
Nekem az egyik kedvenc mobilos játékom, csak az eventek nagyon sok időt kérnek az ember életéből, ha maximálisan ki akarod használni a kapható rewardokat.

Másik a WoT Blitz, de azt meg inkább PC -n játszottam, mert sokkal jobb egérrel és billentyűzettel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58975) homerhamm válasza ρσгτσ (#58974) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem unalmas állandóan ugyazokat az eventeket, mindíg ugyanazok ellen a csapatok ellen játszani, pl. TOTS Premier Ligue, vagy Bundesliga event.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58976) ρσгτσ válasza homerhamm (#58975) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sok fajta event van, sok fajta feladattal. Pl. skilles, videó nezős, PVE, PVP.

Szerk.:
Júniusban lesz UTOTS. Ott kva jó lapokat lehet majd szerezni. Addig a TOTS megy. Aztán jön a többi event, egészen szezon végéig. Gondolom most is szeptemberig.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58977) homerhamm válasza ρσгτσ (#58976) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha már mobilos játékok, a 200E-n épp egy utas Pokemon Go-zik. :D Vagyis már leszállt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58978) icemad


icemad
nagyúr

Sógorom kisebb gubancba került, hátha nektek van ötletetek... Tegnap megvette a ROG Ally cuccot, és ahhoz kapott 3 hónap Gpu-t. Egy órája szenvedek vele és nem tudom beaktiválni neki. (pedig azt hittem, hogy már mindent láttam...) A helyzet az, hogy van aktív gpu core a profilján július 6-ig. Ezt nem tudom kideríteni, hogy pontosan melyik országhoz tartozik. Nem én csináltam neki, valami haverja oldotta meg. A ROG ally-t Németországban vette, mert ott olcsó volt. (ami igaz is, ennyiért én is vettem volna egyet, de már nem volt.) Ebből gondolom, hogy a hozzá járó 3 hó gpu is német profilos. Szóval a win storet, a win régiót, a profil régióját is németre állítottam. De így sem jó. Ugye az aktiválásnál megkell adni bankkártya adatokat. Abból meg csak holland van neki. Elméletileg elfogadja a kártyát, de aktiválni így sem lehet, mert a store régió nem egyezik. Eu-n belül meg úgy tudom, hogy nincs is korlátozás országokra. Meg ez ilyen win store készülékhez járó ajánlat vagy mi. Francért nem tudnak berakni egy kártyát 5x5 - ös kóddal, beírom, megy, jóccakát... :(((
Még arra gondoltam, hogy először konvertáljuk gpu-ra 1 hónapos kóddal és utána ezt a 3 hónapos ajánlatot beváltani, hátha úgy menne...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58979) oriic válasza icemad (#58978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GPU Core az gondolom simán csak Game Pass Core akar lenni :D

Amúgy nem vágom, az ajándék GPU az milyen formában került a ROG Ally mellé? 5x5 kóddal? Mert ha simán csak Core-ja van, akkor a 3 havi GPU-val automatikusan átkovertálná a rendszer. De itt valszeg valamilyen régiós gond lesz szerintem.

szerk: Én még azt is simán kipróbálnám hogy lemondani a Core-t és csak beaktiválni az ajándék GPU-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#58980) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.