Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#59551) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#59550) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egyébként az E csoport meccsei is hatással lehetnek a mi továbbjutásunkra, de arra annyira kicsi az esély, hogy nem is érdemes vele számolni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59552) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#59550) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tipszmiksz angolok, angol tipszmikszek. :(((

Tudom, saját jogon kellett volna kivívni a továbbjutásunkat, de azért szopjanak le tövig, mondom ezt úgy, hogy 90 óta óriási angol drukker vagyok. Vagy mindenkit etetnek vagy ez a csapat tényleg ennyire szar.

Ha a csehek nyernek, akkor hárommal kell nyerniük, vagyis 1 góllal fognak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59553) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#59552) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59554) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#59552) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tegnapi meccs összefoglalója.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59555) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#59553) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt nem nagyon értem. Ukrajna jelenleg a 4. helyen áll. Ha kikapnak, akkor ott is maradnak. A fenti esetben Románia lenne 6 pontos, Belgium 6 pontos, Szlovákia 3 pontos, Ukrajna 3 pontos.

Szlovákia, ha egy góllal kap ki, tegyük fel 0:1 lesz, akkor 3. helyre kerülnek 3 ponttal, 2 lőtt góllal, 3 kapott góllal, -1 gólkülönbséggel.

Ukrajna 0:2 -es veresége a 4. helyre sorolná őket. 3 ponttal, 2 lőtt góllal, 6 kapott góllal, -4 gólkülönbséggel.

A 4. hely nem jut tovább, a fenti esetben semmi közünk Ukrajnához.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59556) Steve1207 válasza ρσгτσ (#59554) üzenetére


Steve1207
veterán

:DDD

.

(#59557) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#59555) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az E csoport alakulása csak nagyon szélsőséges esetben van ránk hatással. Például akkor, ha Ukrajna gólkülönbsége -4 lesz, amihez 2 góllal kell kikapniuk.

A másik meccsen sokkal érdekesebb eredménynek kellene születnie. Szlovákia - Románia 0:4 vagy 5:0.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59558) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy lehet kövezni, de valahol szomorú, hogy nem a magyar csapat teljesítményétől függ a továbbjutásunk, hanem azon izgulunk, hogy ez meg az a csapat nyerjen, meg veszítsen és akkor továbbjutunk. :( Sok értelme lesz ha utána meg mondjuk bekapjuk Portugálokat és brutálisan elkenik a szánkat...

Live-Die-Respawn

(#59559) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mérnökúr :C :C
Szín 5-ös diplomával :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59560) ρσгτσ válasza oriic (#59558) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Magyar csapat teljesítményétől is függ, mert szép meneteléssel jutottunk ki az EB -re, és van 3 pontunk is.

Amiért nagy kár, az a svájci meccs. Jelenleg jó csapat, tehát nem is azzal van baj, hogy kikaptunk. Hanem azzal, hogy a meccs nagyobbik részén, de főleg az első félidőben kritikán aluli volt a játékunk.

Németekkel szemben pedig várható volt, hogy alul fogunk maradni. Szerintem nem volt rossz a magyar csapat, de érezhető volt, hogy a német egy másik szint. Legalábbis azon a meccsen biztosan, és jók is voltak.

Skócia ellen meg hoztunk 3 pontot.

Portugálok ellen nagy valószínűséggel kikapunk, de legalább bent leszünk a legjobb 16 -ban. Már ha bekerülünk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59561) homerhamm válasza Micsurin (#59559) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat! :C

Itt volt egy zápor, de mar elmúlt.

Hajrá magyarok, hajrá gamepod!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59562) Phoen|x válasza Micsurin (#59559) üzenetére


Phoen|x
őstag

Grat! :C

Go Gunners!

(#59563) ρσгτσ válasza Micsurin (#59559) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gratulálok. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59564) koncsik válasza Micsurin (#59559) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gratulaaaaa! :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#59565) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#59555) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gondolom az egymás elleni eredmény miatt, de a képed alapján már a franc sem tudja, hogy mi számít elsődlegesen.

Micsurin: óriási gratula, megdolgoztál érte! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59566) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#59565) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ott azt írja, hogy a hozzánk kapcsolódik. De nem, ennek a fentinek semmi köze hozzánk. Meg amúgy az egész levezetés nem jó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59567) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#59566) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Kormány propaganda oldal", annyira nem merültem bele, linkelni meg nem akartam, de most már megyek nso-ra, mert még mindig erről beszélnek.

https://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/mutatjuk-mi-kell-ahhoz-hogy-szerdan-tovabbjusson-a-magyar-valogatott

Gondolom ebből idéztek, még "korán" volt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59568) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#59567) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az "E" csoportnál óriási csoda kellene ahhoz, hogy hatással legyen ránk. Csak az esti meccseket kell figyelni. A 2 db 9 órásit.

Ott az a lényeg, hogy sem Grúzia, sem Csehország nem nyerhet. A másik 2 opció nekünk jó. Ami ebből necces, az a Csehország - Törökország mérkőzés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59569) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#59568) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Illetve a cseh győzelem is jó, de csak akkor, ha 3 góllal verik meg a törököket. Grúzia meg marad a 4. helyen.

Ezt a variációt szintén nem tartom túl esélyesnek.

Szerk.:
Azonos pontszám, gólkülönbség, után a szerzett gólok száma jön a sorrend eldöntésénél. A törököknek viszont már most több szerzett gólja van, így abban az esetben buknánk a továbbjutást.

Tehát a gólkülönbségnek -4 -nek kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59570) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#59569) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem lehet már ezeket követni, mindig variálnak. Azt jól olvastam, hogy Dánia és Szlovénia között egy darab sárga lap döntött? :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59571) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#59570) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szívem szerint most már ebben a csoportban annak drukkolnék, hogy addig alibizzenek a belgák, amíg ki nem esnek egy utolsó perces ukrán gól miatt.

Mondom mindezt úgy, hogy sokat nem látok/hallok most éppen belőle.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59572) homerhamm válasza csuvicsuva (#59571) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként a szlovák-román le van bundázva. Előre lebeszélték, hogy 1-1 lesz a végeredmény.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59573) csuvicsuva válasza homerhamm (#59572) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De legalább játszottak egy jót, az is valami. Az angol meccs meg egy kalap szar volt. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59574) homerhamm válasza csuvicsuva (#59573) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk eddig az egész eb egy kalap nulla volt.
Amúgy most nézem, k*rva világ van Nyugat-Mo.-n, jó hosszú egy helyben toporgó zivatarlánc. :Y

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59575) csuvicsuva válasza homerhamm (#59574) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én jó pár éve nem nézek már meccseket (kivéve magyar válogatott, Újpest), úgyhogy nekem összességében határozottan tetszik, lehet, hogy pont ezért.

Itt éjszaka/hajnalban esett, aztán jött a párás, tikkasztó hőség, néha beborult, de semmi.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59576) homerhamm válasza csuvicsuva (#59575) üzenetére


homerhamm
addikt

Csodálatos minősegű közvetítés. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59577) oriic válasza homerhamm (#59576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a baj ezzel ? :DDD

Live-Die-Respawn

(#59578) icemad válasza oriic (#59558) üzenetére


icemad
nagyúr

Az szerintem nem szomorú.
Szerintem az a szomorú, hogy egy olyan sportba ölnek milliárdokat, ami kb a legeredménytelenebb. Hány érmet vagy trófeát szerzett a magyar foci válogatott az elmúlt 30 év alatt? Egy random magyar sakkozó, vagy fedett pályás távolba néző jobb eredményeket ér el, mint ezek a falábúak. Focin kívül, minden más sportban eredményesebbek vagyunk. Azokról meg nem is nagyon írnak a "hírportálok", hogy ez meg az a magyar világbajnok lett, vagy világcsúcsot ért el, mert a döglött kutyát nem érdekli... A foci... Az a fontos, mer az kell... Na ez szomorú...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59579) ρσгτσ válasza icemad (#59578) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Abba tesznek pénzt, ami sok pénzt termel és népszerű. Európában, és még néhány régióban ez jellemzően a foci. Tehát nem csak nálunk működik így.

Egyszerűen be kell látni, hogy egy sakkozó, vagy egy kajakos egy "maréknyi" emberen kívül senki mást nem érdekel. Nem is keresnek ennyit. Mert nincs benne annyi pénz.

Ez pedig nem csak Magyarországon működik így, és nem mi vagyunk az egyetlenek, akik fociban nem hordják haza tonna számra az aranyat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59580) homerhamm


homerhamm
addikt

Hagyjuk már ezt az egész grúz-portugált... áááá ez se bunda, hagyjuk má. :((( Persze még a végén grúzia eb-t nyer. Nemá.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59581) Bep válasza ρσгτσ (#59579) üzenetére


Bep
senior tag

A kérdés, hogy az kinek termel és kinek a pénzéből és mi helyett.
Mert politika mentesen is a TAO-ból még (vár)megyei szinten is büdös nagy összegeket égetnek el.

(#59582) ρσгτσ válasza homerhamm (#59580) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most értem haza. Nem láttam a meccset, de ez elég vicces eredmény... :D Másik meg 1:1.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59583) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#59582) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ott is érik a Cseh csoda, 10 emberrel játszanak szinte az egész meccsen és így tudtak egyenlíteni. Szerintem megnyerik...

Az egész EB-t a "nagyok" közül a németek és a svájciak veszik igazán komolyan - hát persze hogy mindkettő a csoportunkban volt.

Anglia, Franciaország, Olaszország, Portugália mind-mjnd mehhh kategória, talán még a spanyolok lesznek azok akikben lehet bízni hogy valami foci is lesz még.

Csodás kilátások...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59584) ρσгτσ válasza Bep (#59581) üzenetére


ρσгτσ
őstag

TAO az nem csak fociban megy, hanem más sportokba is. Pl. Jégkorong, kézilabda.

Hogy mire mennyi megy el, azt lehet vitatni. A stadionok számát és a bővítések, illetve az építések számát is.

Viszont vállakozói szinten is ezekhez kapcsolható a legnagyobb pénzmozgás. Banner, reklám megjelenések, promóciós eszközök..stb. Azt fogják jobban tolni, ami fejőstehén.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59585) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#59583) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Olaszok nem bízták a véletlenre. Mindenhova tettek egy pontot. Győzelemre, döntetlenre és vereségre is. :D Mindegy, az a lényeg, hogy ők mennek tovább. Érdekes meccs lesz majd Svájc ellen.

Németek pedig majd Dániát fogadják.

Szóval én már biztos nem maradok számomra fontos meccs nélkül. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59586) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Egyébként Szlovénia a legnagyobb király. :D Egy meccset sem nyertek eddig az EB -n, és továbbjutottak.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59587) Bep válasza ρσгτσ (#59586) üzenetére


Bep
senior tag

Meg azt is lehet nézni, hogy minden meccsről hoztak pontot :)

(#59588) ρσгτσ válasza Bep (#59587) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt poénnak szántam.

Egyébként nekem nem igazán jön be az EB lebonyolítása. Szívesebben látnék több csoportmeccset, több csapattal, illetve csoportonként kevesebb továbbjutóval.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59589) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59590) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szlovénia volt egyedüli 3 pontos akikhez -3 lett a gólkülönbségünk, ergo ha Svájc és Németország is csak 1 góllal nyer ellenünk, akkor sem sikerült volna a továbbjutás, mert akkor is negatív marad a gólarányunk.

Márpedig előzetesen számolva is benne volt a kalapban hogy mindkettő csapattól kikapunk.

Skócia viszont most bánhatja igazán a teszetosza játékát ellenünk.
Ha nyertek volna ellenünk, akkor hiába lett volna 3:6-os gólarányuk, mégis 4 ponttal simán mentek volna tovább.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#59591) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen :R
Majd, hogy nem ugráltam mikor közölték, hogy full 5-ös lett az egész. :DDD
edit.: előtte meg remegtem kb mint a nyárfa :DDD
Most azt kell eldönteni, hogy Robotika és gyártásautomatizáció vagy Kiber-Orvosi Rendszerek Specializáció legyen az MSC specializáció. Vagyok elég sztahanovista, hogy ütöm a vasat ameddig meleg.... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59592) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#59590) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Horvátokat sajnálom, mert egyébként nem nyújtottak rossz játékot. Vagyis a spanyolok elleni meccset nem láttam, arról nem tudok nyilatkozni. Ott ugye szépen elkenték őket.

Továbbjutók közül volt náluk sokkal rosszabb. Csak hát ilyen az EB, illetve a csoportrendszer.

Szerk.:
Szombat este az enyém, valahogy meg kellene értetnem a családommal. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59593) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Alakul a Copa America is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59594) csuvicsuva válasza Micsurin (#59591) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jól teszed, amíg van rá lehetőség, affinitás, addig kell. Még egyszer le a kalappal előtted. :R

Nekem a kései érettségi közben sajnos közbe szólt az élet, de nagyon durván, úgyhogy nem tudtam tovább menni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59595) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59596) koncsik válasza Micsurin (#59591) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Kiber-Orvosi Rendszerek Specializáció" - engem ez érdekel, köszi :DDD
(Mindhárom nagyon menő, amennyire értem :B )
Good luck!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#59597) koncsik válasza homerhamm (#59595) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Killing me softly... :DDD :DDD :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#59598) icemad válasza Micsurin (#59502) üzenetére


icemad
nagyúr

Megszenvedtem vele... A qvaannyát... De hiányzott már az életemből ez a PC-s kínlódás... :DD Mindent megpróbáltam, amit írtatok. Csináltam win10 tiszta telepítést is. Semmi nem használt. Utolsó próba az volt, hogy a 2080ti helyére beraktam az én 1660 superemet. És láss csodát, minden működött. Szóval valószínűleg a 2080ti makkant meg, de hogy pontosan mi is a kínja, azt nem tudom. Tippek jöhetnek. :B Képet ad, portok működnek, hőfok jó. Csak játékoknál kivág az asztalra. Most vettem a gyereknek egy vadonatúj 4070-es kártyát, ilyet: [link] Elméletileg tud annyit, mint a 2080ti, pár dologban talán jobb is lesz. De nagyon remélem, hogy egy pár évig nem kell PC-hez nyúlnom. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59599) Steve1207 válasza icemad (#59598) üzenetére


Steve1207
veterán

MSI-nél ha jól emlékszem a 2080-2080Ti-ből volt szériaprobléma bőven (vagy talán Giga?) és a gyártó se tudta miért makkannak meg, csak cserélgette gariban. Nem kellett túlmelegednie se vagy bármi ilyesmi, de hát maxon járatott csúcskártya, na meg 6-7 éves széria. Keress rá a pontos típusodra és egyből kiderül van-e az adott brand-széria alatt ilyen szórás vagy szériahiba.

.

(#59600) Steve1207 válasza homerhamm (#59595) üzenetére


Steve1207
veterán

Megy az időjárás állomás? Itt már esik! :D

.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.