Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#38751) nkaresz1976 válasza AMD Power (#38742) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Szerintem nem fogod. Alapból nem oltatja majd be magát sok ember (mindenki magában lejátszhatja miért igen miért nem) meg az oltás se nyúj "örök" védelmet. És mivel aki (vagy akik) ezt "kiengedte" az csinál másikat mert ezzel le lehet állítani egy "egész bolygót".. ami pénzügyileg elég jó dolog és ma erről szól minden a pénzről.

[ Szerkesztve ]

(#38752) Corpuscle válasza l.skywalker (#38750) üzenetére


Corpuscle
őstag

Simán! Múltkor éppen a vitaminokat vettem be, mikor az asszony megjegyezte.
"Te whiskyre veszed be a vitamint? Mondom neki: Nem whiskyre, whiskyvel." :DDD

(#38753) frankdelgado válasza mike1334 (#38739) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én tul vagyok rajta, felettem már nincs hatalma a kis @ecinek. Három hétig otthon vergődtem. A gyerekek sulijában is akkor robbant le a fél tanári kar és 3 hétig digit oktatás volt. Nem mondom, hogy szerencsés ez az dolog, de jol jött az egybeesés, nem kellett vergődni, hogy hogyan oldjuk meg a gyerekeket. Öregeim nem lettek betegek, pedig a tüntek napján még együtt szülinapoztunk. Ezek kemények, mint a tarzan sarka, szintúgy a gyerekeim is, pedig sanszos, hogy ők hozták haza a suliból. Tavasz óta pedig fsotam a dolgtól, minden eü előírást betartottam otthon ment a fertőtlenítés....mégis megkaptam, de azóta lexarom, pedig újra el lehet kapni. De ha a kettlebel edzésem nem lesz megtartva, meg a szokásos péntek esti értekezleteim elmaradnak, akkor qrwa morci leszek. Már az is felvetődött, h sörözzünk szkájpon, de az mekkora gáz már...így marad a garázs :DDD. Utána meg osonun haza, mert annak nem lesz nyolckor vége .....

[ Szerkesztve ]

(#38754) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38755) Wesder válasza l.skywalker (#38754) üzenetére


Wesder
félisten

Ez fàjt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38756) #81556480


#81556480
törölt tag

JÓ REGGELT

MA VAN A NAGY NAP

ZSÁÁÁÁÁÁÁÁ

(#38757) l.skywalker válasza #81556480 (#38756) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Ma indul a Destiny 2 új szezonja :D :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38758) mike1334 válasza frankdelgado (#38753) üzenetére


mike1334
veterán

Kemény. Nagyon random ki kapja el, én órákat ültem zárt térben több fertőzöttel, és nem volt semmi. Ja, volt amelyik egy hétig köhögött, és úgy dolgozott, a másik egy hete nem érezte a szagokat, de neki "náthánál is ez van"...
Skypon sörözni nem gáz, egyetemen csináltuk, mert úgy nem iszol egyedül, azt csak az alkeszek csinálják :DDD amennyi borderline alkoholista ott volt..most meg ügyvéd, ügyész, bíró, jegyző, kiskutyafüle...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38759) AMD Power válasza Def26 (#38744) üzenetére


AMD Power
titán

Napi 2x 2000mg C vitamin
Multivitamin
Magnézium B6
6000Ne D vitamin
Svédhalolaj
22 év edzőterem + aránylag egészséges étkezés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38760) Corpuscle válasza AMD Power (#38759) üzenetére


Corpuscle
őstag

Még midig tölt, hogy itt fórumozol játék helyett? :)

(#38761) AMD Power válasza Corpuscle (#38760) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudok mást tenni. Viszont a menü brutál gyors! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38762) #81556480 válasza AMD Power (#38759) üzenetére


#81556480
törölt tag

napi két liter kóla
hétvégén csak pizza
hétközben benzinkúti kaja, vagy konzerv
ülő munka
nyugati országok járása

enyhén elhízva, utoljára középiskolában mozogtam

no corona ;]

viccen kívül, nem tagadom a dolgot, de érdekes , hogy ha az intézkedéseket nézzük , akkor ami miatt meghozták, leginkább a kamionosoknak kéne elhullani, erre semmi.folyamatosan gyárakba, más országokba járunk, nyilvános wc-k benzinkutak..

(#38763) Micsurin válasza #81556480 (#38762) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Te magaddal ülsz egy légtérben a nap 90%-ban egy bankfióki tanácsadó meg 6-8 munkatárssal és 20-40 random emberrel naponta. :)

Érezhető a difi szerintem. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38764) #81556480 válasza Micsurin (#38763) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen. Nem tudtam hogy Ő az, cska úgy általánosságban mondtam. Amúgy mikor egy cégnél bejelentkezek az a legrosszab. Sok tolakodó tulok balkáni büdös sofőr belédmászik. VOlt hogy vártam egy órát míg mindenki elmegy inkább, mert egyszerűen bele másztak a személyes teredbe, amit korona nélkül sem viselek el.

Na ezek normálisak szerinted?

(#38765) Micsurin válasza #81556480 (#38764) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem de mondok rosszabbat ugyan ez megy itthon is most minden patika, rendelő, pénztér etc előtt. Ha nyomakszol sokak szerint hamarabb sorra kerülsz.

Ha valaki 50 centire beleáll a "buborékomba" azt még covid nélkül sem viselem el. :U :D

edit.: én ezt a toka melegítőt sem szoktam érteni, ennyi erővel felse kellett volna vegye és kevésbé nézném hülyének mint így, hogy kilóg az orra. :U
Face mask - 9GAG

Én azt is elhiszem, hogy tojik a dologra és őt nem érdekli mondván tuti nem kapja el és tuti nem lesz baja stb és joga van maszk nélkül létezni. Ja mindenkinek addig van a szememben joga bármihez ameddig ezzel mástól nem veszi el a döntés jogát... már pedig azt teszik ezzel az emberek. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38766) #81556480 válasza Micsurin (#38765) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hallottam hogy már a rendőrök nagyon ráállnak az antimaszkosokra. akinek az orrán van azt figyelmeztetik, akin nincs azt meg büntetik.
Aztán hallottam meg láttam hogy bezártak egy kisboltot mert egy vevőn nem volt a maszk.
Aztán ugyan ez megtörtént egy plázában töb emberrel akkora plázát miért nem záratátk be ???????

na de hogy on is legyen az offba ami off:

(#38767) Micsurin válasza #81556480 (#38766) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha ráálltak... vagy ennyire nincs süni a fészekben vagy csak számomra hihetetlen, hogy ~200 ember büntettek meg egy nap alatt Budapesten. Ennyit csak a 4. kerületi Tescoban összetudnának szedni 1-2 óra alatt. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38768) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Az új Xbox még csak most lépett a pályára, de már kapott két sárgát ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38769) AMD Power válasza Carlos Padre (#38768) üzenetére


AMD Power
titán

Kitől? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38770) Carlos Padre válasza AMD Power (#38769) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Várok még hátha valakinek leesik a poén ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38771) philoxenia válasza Carlos Padre (#38770) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Két kutya jobbról balról? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38772) l.skywalker válasza Carlos Padre (#38768) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pirosat? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38773) Wesder válasza Carlos Padre (#38768) üzenetére


Wesder
félisten

És mit kezdjen két kínaival? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38774) MasterMark válasza Wesder (#38773) üzenetére


MasterMark
titán

xue hua piao piao
bei feng xiao xiao

Switch Tax

(#38775) Carlos Padre válasza l.skywalker (#38772) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha még egy pirosat is bekapnak az már tényleg a világ szégyene lesz :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38776) l.skywalker válasza Carlos Padre (#38775) üzenetére


l.skywalker
félisten

De hát a pályán két sárga, az piros :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38777) mike1334


mike1334
veterán

900 hozzászólás a series s/x topikban. Mindenki örül, vagy van valami érdekesség is?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38778) Wesder válasza mike1334 (#38777) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenki örül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38779) AMD Power válasza mike1334 (#38777) üzenetére


AMD Power
titán

Mindenki örül! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38780) mike1334


mike1334
veterán

Na szuper :) ha van valami extra infó, bedobhatnátok ide, mert nincs időm annyi kommenten átrágni magam.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38781) Bep válasza mike1334 (#38780) üzenetére


Bep
senior tag

Van egy pöpec WD: Legion sorsolás is :DD

(#38782) mike1334 válasza Bep (#38781) üzenetére


mike1334
veterán

Az az xbox one topikban is volt :) de kihagyom, nem az én játékom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38783) mike1334


mike1334
veterán

Xbox honlap be se jön...most hogy tudom meg, hogy átváltotta-e már az ea playt az ms? :DDD konzolt ennyiért be nem kapcsolom :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38784) akooos válasza mike1334 (#38783) üzenetére


akooos
veterán

Na meg hogyan váltotta át ;]
Nekem pl ki van írva, hogy konvertálva (2 év ea play november 1-től) de a GPU lejárat 11.15, tehát 5 nap múlva :))

(#38785) Def26


Def26
félisten

Áhh, elromlott az xbox one x -em, MS oldal le van rohadva de az kiderült, hogy a gari is lejárt. Mi van akkor, ha gari időn kívül akarom megcsináltatni? Mennyit számláznak? Érdemes ezzel vacakolni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38786) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Destiny 2 megette a live-ot? ;]

Vicc nélkül, bejelentkezés ilyesmi kuka? Most értem haza, még nem próbáltam rá.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38787) Def26 válasza Def26 (#38785) üzenetére


Def26
félisten

Csak túlmelegedett. Asszem egy pasztázás nem értana neki.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38788) l.skywalker válasza csuvicsuva (#38786) üzenetére


l.skywalker
félisten

Destiny a többi platformon is le volt halva. A Live-ot a sok új hálózatra csatlakozó eszköz szaratta be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38789) csuvicsuva válasza l.skywalker (#38788) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam megy minden, a Destiny 2 természetesen poén volt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38790) l.skywalker válasza csuvicsuva (#38789) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38791) csuvicsuva válasza l.skywalker (#38790) üzenetére


csuvicsuva
őstag

:C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38792) Beniii06 válasza Def26 (#38785) üzenetére


Beniii06
őstag

"Érdemes ezzel vacakolni? "

Nem, de mint elektronikai hulladékot díjtalanul átveszem. Privátban küldöm a postázási címet.

;]

"Got any other secret weapons?"

(#38793) mike1334


mike1334
veterán

Hardveraprón series X gépek 200, 210, de 250e forintért is :Y azért vannak pofátlan emberek...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38794) Wesder válasza mike1334 (#38793) üzenetére


Wesder
félisten

Nem baj, majd így is pofàra esnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38795) mike1334 válasza Wesder (#38794) üzenetére


mike1334
veterán

Az a baj, hogy tuti lesz palimadár, aki bedől.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38796) Wesder válasza mike1334 (#38795) üzenetére


Wesder
félisten

Az sajnos mindig van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38797) balazs025


balazs025
senior tag

Tényleg, így, hogy nem nyitócím, mennyi esélyt láttok egy halo-s limitált series x-re?

(#38798) Micsurin válasza balazs025 (#38797) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lesz ez nem kérdés szerintem, csak a mikor.
-------------------

Edit.: Mi a f*sz van a Live-al? Az összes prémiumot + szerver kapacitásra költötték idén? Fallen Order stabil 100 megabittel vágtázik lefelé. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38799) DaveHutt válasza mike1334 (#38731) üzenetére


DaveHutt
őstag

Átkerültem 3 hete vidéki járványkórházba kirendeléssel friss szakorvosként. Azért én, mert előtte 10 napig otthon voltam covid-tünetesen. Mondanom se kell, a fiatal kollégák fele már jött utánam, a másik fele pedig a dupla betegellátást viszi (megyei+városi).
Velem így történt: Hétfőn délután bejelentették, hogy kedd reggel menjek a város másik kórházába. Vigyek amit tudok, mert nagy a gebasz felkiáltással. Kaptam 10 új beteget másnap, új informatikai és egészségügyi rendszerrel, új kollegákkal és szedett-vetett nővér gárdával. Sőt, akkora karrierem lett, hogy a részlegen az egyetlen szakorvos lettem, felügyelhetem az idegen rezidenseket. Mindezt határidô és veszélyességi pótlék nélkül (előbbit sikerült írásban rögzíteni 2 hét után). A hócipőm televan az egésszel. A kormány és a társadalom is elbagatellizálta, most meg szalad a nép a járvány után, én meg iszom a levét.

(#38800) DaveHutt válasza nkaresz1976 (#38751) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem ismert egyik tervezett oltás hatása sem, hiányoznak a rövid és hosszútávú kutatások. Ne terjessz hülyeségeket.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.