Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#38151) mike1334 válasza Beniii06 (#38142) üzenetére


mike1334
veterán

Na igen, de ezeket csak olyan területen forgalmazzák hivatalosan, ahol van amazon. A többi országban csak szürkén lehet hozzájutni, de attól még nem lehetetlen :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38152) frankdelgado válasza Carlos Padre (#38148) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezzel a lebutított fotóval nagyon jól reprezentáltad az xsx-et Padre! Mondhatni felnyitottad a szemeket. De az ember ugye a játékok miatt vesz konzolt. Ps5-re például dömping lesz, pl.: jön a Bugsnax, egy fél pókember....és még sorolhatnám. :DDD És ott legalább külön kell fizetni a nextgen upgrade-ekért.

(#38153) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#38148) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én most játszom újra éppen a Gears 4-et a One S után One X-en, nekem már/még az is szájtátós kinézet. :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38154) Carlos Padre válasza frankdelgado (#38152) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most rakjam be a poén elkerült téged gifet, hogy leessen neked is? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38155) frankdelgado válasza Carlos Padre (#38154) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mér' szerinted ezt pont én fogom komolyan venni? Ne má...

(#38156) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Keresd a hibá(ka)t újabb epizód... :DDD

Most a Posta nincs képben, legutóbb a Penny Market volt eltájolva...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38157) Micsurin válasza Bogyi007 (#38156) üzenetére


Micsurin
nagyúr

DualShock vagy az, hogy X One-ra hivatkoznak de One X van a képen? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38158) Madoc válasza Micsurin (#38157) üzenetére


Madoc
veterán

X-box :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#38159) FollowTheORI válasza Wesder (#38149) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Árnyékok és visszaverődések fejlődtek... pl nézd meg a tárgyak árnyékos oldalát, vagy ami annak kéne legyen. Pl dobozok, stb árnyékos oldala árnyékolt XSX-en, X1X-en meg sima egyszínű, nincs árnyék, vagy asztalok alatt, stb.

A másik pl az asztalon a monitor képernyőjén az XSX-en látszik a könyezet visszaverődése. :)

Ilyen apróságok a különbségek elsősorban, amik elsőre valóban nem annyira feltünőek, de azért szerintem majd nagy tévén mozgásban azért érződni fog. Mert picit azért ezek miatt mégis valósabb/immerzívebb lesz a hatás, szép magyar szóval. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#38160) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

A One X képes 4k 60 fps megjelenítésre ha jól tudom. Akkor minden nextgen erre optimalizált játékot képes lesz a One X is futtatni nextgen feature nélkül nem? (Ami nekem spec nem kell) ahogy a HDR se nagyon. Yes or No?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#38161) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#38160) üzenetére


Wesder
félisten

Igen képes, ha a fejlesztők megcsinàlnàk. Mondjuk az màs kérdés hogy hogy nézne ki. A D2 csak 30fps-sel szaladgàl és talàn nem is 4K.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38162) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valaki valami ötlet?

F1 2015 PC, eredeti rendes steames + One conti vevő sticken keresztül.
Elindítom a quick racet, autó berreg egy helyben ha az RT-re rányomok akkor meg magától kezd el versenyezni kb a játék. Nekem se a gázba se a fékbe se a kanyarodásba nincs beleszólásom. :DDD :DDD Ez valami nagyon gány. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38163) MasterMark válasza Micsurin (#38162) üzenetére


MasterMark
titán

Valami rosszul van beállítva a játékban.

Switch Tax

(#38164) Micsurin válasza MasterMark (#38163) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gondoltam csak érdekelne mi és hol mert a futam opció közt nincs semmi ami erre utalna. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38165) MasterMark válasza Micsurin (#38164) üzenetére


MasterMark
titán

Valami a nehézség / rásegítés beállításnál kell legyen.

Switch Tax

(#38166) F_Peter válasza FollowTheORI (#38159) üzenetére


F_Peter
őstag

Az igazi különbség a két kép között sokkal nagyobb és látványosabb is. :)

[ Szerkesztve ]

(#38167) csuvicsuva válasza Micsurin (#38162) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az egyetlen F1 játék, amit anno megvettem, de egyben a legborzalmasabb is. Akkoriban vettem egy olcsó noname kormányt, hol felismerte, hol nem. Hol mentette a beállításokat, hol nem. Az AI pedig úgy taszigált le az útról egy-egy rossz kigyorsításnál, hogy annak rendje és módja. Aszondom felecsd el.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38168) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#38167) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A beállítások mentését pedig ne úgy értsd, hogy következő játékindításig, hanem menüből ki-, majd visszalépve. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38169) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#38164) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Valami az accessibility beállításoknál? (Már persze, ha van ilyen a játékban...)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38170) Micsurin válasza csuvicsuva (#38167) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a válaszokat! :R

Ez a retek össze-vissza mindent is csinál már képtelen a box kontrollert kezelni WTF.
PS kontival gond nélkül megy. :U :W
A botok kritikán aluliak...

mod.: tetszik a fullscreen ha leveszed a felbontást akkor körbe bevág a játék egy letterbox szerű fekete sávot. (akár felül és alulra is)

Ha a vsyncet be-kikapcsolod azonnal összeomlik. :DD
Na ezért nem játszok PC-n, pedig anyáméknál az én régi konfigom van, i5-4460+970 nem kéne egy ilyen primitív játéknak 1080P-ben problémáznia főleg nem mediumon még ha a 970 minden is csak nem combos már...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38171) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok!
Az alábbi X360 csomag árazásában szeretnék egy kis segítséget kérni:

Xbox 360 "E" alapgép (összes kábellel, még fóliás kontrollerrel, doboz nélkül)
Kinect szenzor
Kinect játékok (Kinect Sports Ultimate Edition, Kinect Adventures, Dr. Kawashima’s Body And Brain Exercises, Just Dance 2014)
Nem Kinect-es játékok (GTA 5, Dragon Ball Z Burst Limit, Crackdown, Kameo: Elements of Power, Viva Pinata)

Lehetőleg egyben szeretném eladni egy pakként, nem tudom mi lehet érte a reális ár. :)
A segítségeteket előre is köszönöm! :R

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#38172) akooos válasza Sefneni (#38171) üzenetére


akooos
veterán

Szia, szerintem itt próbáld meg: [link]

(#38173) FollowTheORI válasza Sefneni (#38171) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[KONZOL beárazás]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#38174) Sefneni válasza FollowTheORI (#38173) üzenetére


Sefneni
őstag

Basszus, köszönöm. :R És bocsi az offért. :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#38175) #81556480


#81556480
törölt tag

tudni vélitek esetleg e ámbár kollékák hogy talán elképzelhető hogy lesz telekomnál új xbox masina ? mondjuk az erősebbik

(#38176) akooos válasza #81556480 (#38175) üzenetére


akooos
veterán

Facebookon azt írták, hogy várható náluk is majd.

(#38177) #81556480 válasza akooos (#38176) üzenetére


#81556480
törölt tag

na ez jó hír, akkor majd rámegyek egyre.

rajta voltam nagyon hogy első napos vétel lesz, aztán rájöttem hogy nem is lenne mivel játszanom még :F

(#38178) mike1334 válasza #81556480 (#38177) üzenetére


mike1334
veterán

"Olyan szegények voltunk, hogy ha nem fiúnak születek, nem lett volna mivel játszanom." ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38179) #81556480 válasza mike1334 (#38178) üzenetére


#81556480
törölt tag

:(( :((

annyira nem követem a dolgokat: RDR2 menni fog rajta? visszafelé kompatbilitásról mit lehet tudni? Ha az megy akkor már veszem is.

Vagy milyen nyitócímet ajánlotok amivel érdemes megvenni ?

(#38180) bulikavagyok válasza #81556480 (#38179) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minden menni fog rajta ami One-on megy. :K
Nyitócím? Talán a Cyberpunk. Nekem legalábbis.

Szerk: Ha szereted az open world TPS-eket akkor az új AC, illetve az új Watch Dogs.

[ Szerkesztve ]

(#38181) #81556480 válasza bulikavagyok (#38180) üzenetére


#81556480
törölt tag

a wd-ról már írtam korábban hogy mindig leszopatom magam vele :D

Megfogadom minden alkalommal hogy nem veszem meg mert állandóan csalódok milyen szar. de azért megvettem a kettőt is, és meg fogom a hármat is ;]

Nameg az hogy megy a ONE-os RDR2, nekem az is jó, mivel S-em van, azon meg akkor mehet az x enhanced pathcel vagy hogy mondják.

cyberpunk nem lett eltolva? Úgy gondoltam a nyitócímet, hogy konzol megjelenés napján már legyen mivel játszani

még messzebbre megyek: az ami ment one-on, de 360-as, az fog menni series x-en? pl az rdr 1 ? vagy a GTA IV ?

(#38182) negyven2 válasza #81556480 (#38181) üzenetére


negyven2
veterán

Szibte minden menni fog SX-en ami One-on is. Kivétel a Kinect játékok. Pl. a GTA IV bár ugyan úgy X360-as kinézetű lesz 720p-ben de stabil 60fps-el...

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#38183) bulikavagyok válasza #81556480 (#38181) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Erről lemaradtam, sry! :B

Én soha nem voltam oda a WD-ért, de most megkaptam ingyen PC-re a második részét (talán az Epictől), és egész jól elvoltam vele. Persze pár óra után meguntam ezt is - mint szinte minden mást-, de sokkal jobb játék annál, mint ahogy emlékeztem rá.

Jaja, csúsztatták a Cyberpunkot, és igazad van, egy héttel az új boxok startja után érkezik majd.

"még messzebbre megyek: az ami ment one-on, de 360-as, az fog menni series x-en? pl az rdr 1 ? vagy a GTA IV ?" - igen! :K

[ Szerkesztve ]

(#38184) #81556480 válasza negyven2 (#38182) üzenetére


#81556480
törölt tag

És azt honnét veszed hogy 60 FPS-el fog menni a GTA IV? Általában elhiszem amiket mondasz, de ebben most kételkedem erősen :D . Korábban elpoénkodtam hogy generációnként emelkedett az fps- kettőt kb :D vannak erről ugye összehasonlító videók, ahogy kijött a visszafelé kompatibilis játékok közé.

Van egy elég jó gépem ( persze itt a ph-n már csak egy elavult szar , de azért 1070-meg i5 és 16gb ram már elég kéne legyen egy gta iv-nek) mégse megy ezen se fix 60-al. Mindig ugyan azon a helyeken beesik, de ezt már tudjuk évek óta hogy a játék hibája. És nem hiszem hogy kap majd komolyabb patchet vagy optimalizálást az új konzolokra. Tisztán erőből meg ugyanúgy nem fogja tudni hozni a stabil fps-t mint egy PC se, ha a motor rossz . Persze ha magasabb lesz, meg folyamatosabb annak örülök, de nem látok magam előtt egy vajsima GTA IV-t, immáron 12 éve :DDD

Még az alacsony FPS-t el is viselem amugy a GTA esetében, de a IV valami irtó rosszul néz ki azokon a beállításokon amiket a 360-hoz kapott. Recés, homályos , sötét.

szerk:

(#38183)bulikavagyok nem szemrehányás volt ez vagy ilyesmi, nem vagyok én itt olyan tényező hogy emlékezzen rá bárki is mit mondtam korábban :D

nekem nem kell annyira figyelni mit mondok, mint [link] egyeseknek ;] ;] ;]

végülis az egy hetes cyberpunk eltolás még ok, azt hittem később lesz

[ Szerkesztve ]

(#38185) negyven2 válasza #81556480 (#38184) üzenetére


negyven2
veterán

A Digital Foundry BC elemzéséből (17:40-től van)

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#38186) philoxenia válasza #81556480 (#38184) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

de nem látok magam előtt egy vajsima GTA IV-t, immáron 12 éve

Tessék... ;]

Amúgy csak 640x480 oszt' jóvan... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38187) #81556480 válasza philoxenia (#38186) üzenetére


#81556480
törölt tag

nincs ilyen, nem hiszem el. kész. engem nem győz meg erről senki :O
na de viccen kívül azért nem mert: itt ez a linkelt videó is, 160-ról néhol lemegy 35 re !! tehát ez sem tartja a 60-at. egyszerűen mert szar a játék motorja, és ha nincs vagy nem lesz kijavítva bizonyos helyeken akkor is beesik ha egy atomreaktoron futtatod. Mondjuk a benchmarkban sincsenek ezek benne.. mikor kijössz a safehouseból bárhol, ott nekem mindig van egy masszív zuhanás, vagy ha hotdogot veszel és megy a script. ez csak két hely ami hirtelen eszembe jutott.

(#38185) negyven2 jól látszik milyen kimagasló és beeső értékek vannak X és 360 esetében, míg a series x fix 60. Nekem ez nagyon ganyús, hiszem ha látom, de komolyan. vagy ennyire más lenne a konzol/PC, hogy PC-n 12 év után se tudja a hardver erőből megoldani a problémákat( látsd a philoxenia által linkelt videóban is beesik) , míg ez az új konzol meg igen?

(#38188) #81556480


#81556480
törölt tag

Ja még annyi hogy ott (is) hibázik a dolog számomra, hogy ezen a videón [link] one x-en mért FPS teljesen más, mint a Digital Foundry videójában. Elindul a játék xbox 360-on ugy 25-el, one S-en 35, x-en 45, akkor ha series x-en néhol lesz 60 nekem oké :D 12 év, generációnként 10 FPS +

[ Szerkesztve ]

(#38189) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hali

Próbálta már valaki, hogy usb C-hdmi kábellel összeköti a telefont és a monitort és úgy játszik az xclouddal? Mennyire lehet életképes?

(#38190) RudY válasza Maxxy10 (#38189) üzenetére


RudY
addikt

Abszolút működőképes, de nem minden telefon alkalmas erre. Valamelyik topikban szóba került xcloud indulásakor, ott írta ezt valaki. Rá is kérdeztem, hogy lehet megtudni melyik telefon alkalmas erre, de nem jött reakció. :U

(#38191) Micsurin válasza Maxxy10 (#38189) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kábelen Dex-el nagyon adja pl az xCloud! :D :D

RudY ha jól rémlik MHL támogatást kell megnézni de lehet hatalmas blődséget mondtam, rég volt rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38192) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na akkor rá nézek egy S9-cel. Igazából most szeretnék telefont váltani. Note20 ultra és az új iPhone ami így érdekel. Ami igazán a note felé húz az a xcloud és a 120hz kijelző másik oldalon a kamera és az A14-es proci. Ezért gondoltam, hogy először jobban bele repülők ebbe az xcloud dologba.

(#38193) RudY válasza Micsurin (#38191) üzenetére


RudY
addikt

:R Az lesz az, egész jó kis kereső is van MHL Devices

[ Szerkesztve ]

(#38194) Beniii06 válasza Sefneni (#38174) üzenetére


Beniii06
őstag

Az offtopikban vagyunk. Most írtál ON hsz.-t. :)

"Got any other secret weapons?"

(#38195) Beniii06 válasza #81556480 (#38175) üzenetére


Beniii06
őstag

Főoldalon mintha láttam volna hirdetési banneren, de a webshopban még nincs fent, ott még a jelenlegi konzolok vannak horror áron.

"Got any other secret weapons?"

(#38196) Beniii06 válasza Micsurin (#38191) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, MHL a neve de nem igazán elterjedt, a telefonnak és a monitornak is támogatnia kell, mondjuk előbbinél C-s kábellel szerintem már megy, de ez csak elmélet, a valóságban sosem próbáltam, mert körülményesnek tartottam.

"Got any other secret weapons?"

(#38197) #81556480 válasza Beniii06 (#38195) üzenetére


#81556480
törölt tag

200 nem pénz egy one x ért ;]

(#38198) Micsurin válasza Beniii06 (#38196) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Láttam már C-s telot ami nem akarta engedni.

Ellenben olyan TV-t ami ne támogatta volna még nem, a 100 éves Grundig plazmánk is tudta vagy 12 éve.

mod.: a szabvány nevére nem emlékeztem csak homályosan. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38199) Carlos Padre válasza #81556480 (#38187) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Főleg, mivel egy atomreaktor számítási teljesítménye nulla :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38200) philoxenia válasza #81556480 (#38188) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Viccet félretéve, ha kátyús az út, hiába veszel Trabant helyett Porschét, van amikor lassítanod kell....
Sok olyan PC-s játék van, amelyik a 14 éve vett laptopomon ugyanannyira hajtotta a procit, mint az idén vett 8th generációs i5-el szerelten. Akkor 512MB, ma 8GB memóriával...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.