Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#39401) l.skywalker válasza Maxxy10 (#39400) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak orosz van. Ugyanúgy az EU-hoz tartozunk, az EU pedig a Pfizer-el szerződött

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39402) nkaresz1976 válasza l.skywalker (#39399) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Pest, Sanofi (ez egy gyógyszergyár aki nem ismerné) , az adminisztráción vagyok.
(Igaz nem ebből áll a gyár ,így a kirakott papír nem tükrözi a teljes gyári melós tábor hozzáállását. Azokra nincs rálátásom,hogy a különbözö üzemek hogy állnak. Mi nem ezzel a résszel foglalkozunk hozzánk is csak be lett adva)

(#39403) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

:U

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#39404) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hihetetlen hogy Grosjean ebből a kocsiból "csak" a kezén égési sérülésekkel szállt ki.
Hihetetlen baleset volt ez a mai, 34 éve nézem az F1-et de ilyen balesetet - főleg amit a versenyző túl is élt - nem nagyon láttam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39405) Maxxy10 válasza Bogyi007 (#39404) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azért az a ruha ami rajtuk van nem csak valami két forintos dísz. De ezek után szinte biztosan a kesztyűt is újra fogják tervezni.

(#39406) Wesder válasza Bogyi007 (#39404) üzenetére


Wesder
félisten

Nem semmi. :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39407) jeni válasza Bogyi007 (#39404) üzenetére


jeni
félisten

És NEM PÁNIKOLT be!

Persze biztosan reszketett ,félt,halál félelme volt. A videó alapján elég határozott volt. Mivel maga a kicsatolás a fülkében is egy ideig tart. biztonsági övek ami több pontosak,ital adagoló cső,levegő cső,meg amit még kapcsolatban vannak a műszerekkel,
Sőt az egyik cipő ott maradt,tehát akár be is szorult a lába neki oda bent.

Amúgy sem kapott 2021-re F1 ülést és nagy eséllyel végleg abbahagyja a versenyzést.

(#39408) jeni válasza nkaresz1976 (#39393) üzenetére


jeni
félisten

én is ellene vagyok csak kényszerből kell beadatnom ha életben akarok maradni és másokat is megvédeni amenyiben ő is beoltatja magát. nálunk mindenki akarja. én még elő is jegyeztettem magam a Magyar Oltóközpontnál. ugyanis míg én sorra kerülnék addig akár 5x is elkaphatom azt a sz@rt,eltelik akár 1 év is. nem én leszek aki elsőre megkapja a védőoltást.

gondolj bele ha elkapod és 38 fokos lázad van!

NA itt ezek után nagyon be leszel sz@rva és nem egyedül!
Nem lehet más kép megfogalmazni.

ugyanis nem fogod tudni mi lesz holnap,hogy romlik majd az állapotod vagy sem?
aki bekerül a kórházba mert már olyan akkor az még rosszabb mert ott még akár egymást is fertőzhetik.

majd ha családon belül vagy a szomszédod elhalálozik a Wuhan miatt biztosan másképp gondolod ezt a dolgot.

tehát nem a barátod,nem a szomszédod lett beteg ettől hanem rokonod!

lehet te leszel a következő?
NE LEGYÉL olyan NAÍV!
Ne akard ezt a butaságot!

Wuhan vírus NEM VÁLOGAT!!!

Azt is elkaszálja aki viselt maszkot és kezet is mosott!

a kaszás sem válogat!

jó neki az a 25 éves fiú sőt a 32 léves lány is megfelel neki.

a kaszást nem érdekli ki áll az útjába!

lehet beteg,lehet egészséges és vannak ilyenek szép számban is az elhaltak közt.

[ Szerkesztve ]

(#39409) MasterMark válasza jeni (#39408) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom eldönteni hogy ezt poénból írtad, vagy komolyan. Ami elég ijeszjtő.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#39410) jeni válasza MasterMark (#39409) üzenetére


jeni
félisten

nem poénból.
ezeket nem lehet viccből írni sem.

(#39411) nkaresz1976 válasza jeni (#39408) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Wuhan-t ne hozd fel..felesleges..vicc. Ott már nem is emlékeznek rá.. itt meg a wuhanban soha nem is létező már 3 hullámról beszélnek..Onnan valahogy szertefoszlott a vírus,milyen érdekes. Mindezt mindenféle vakcina nélkül.Itt a népbutítás megy ezerrel.
Durván fogalmazva ki nem szarja le hányan betegek meg hányan haltak meg? Szimpla "megfélemlítés" Mondom ott a goggle sima infulenzát meg lehet nézni arra hivatkozva milyen halotti számok vannak. És érdekes soha nem ált le egy ország,nem kell a maszkkal bohockodni, nem jött létre nyunyó és társai kft...stb..Számomra egy kabaré ami ekörül van,de ezzel nem kell egyet érteni és lehet emiatt utálni engem attól még ezt gondolom.

(#39412) mike1334 válasza nkaresz1976 (#39411) üzenetére


mike1334
veterán

Senki nem szeretne statisztikává válni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39413) philoxenia válasza nkaresz1976 (#39411) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pataki is így kezdte... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39414) nkaresz1976 válasza mike1334 (#39412) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Már alapból azok vagyunk.És kb többen vannak akiket nem érdekel az oltás dolog mint akiket igen.

(#39415) l.skywalker válasza nkaresz1976 (#39414) üzenetére


l.skywalker
félisten

Inkább ne folytasd, mert eljutunk a laposföldig... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39416) frankdelgado válasza jeni (#39408) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hú, úgy látom betalált a kormányzati propaganda rendesen. Majd lesz klafa orosz vakcina. Igaz használni nem fog, inkább abban reménykedjünk, hogy ártani se.Viszont nagy pénz lesz benne. Ez is pont olyan halálos betegség, mint a többi. Akit akar elvisz, akit nem akar, azt nem. Élni életveszélyes. Ha még nem mondták volna.....

(#39417) Bogyi007 válasza frankdelgado (#39416) üzenetére


Bogyi007
veterán

Magasról teszek a kormányzati propagandára, édesanyám kis híján belehalt ebbe a "kamuvírusba" a gond az hogy még tavaly ősszel....

Nem írnék róla kis esszét, de sok dolog el van hallgatva erről a nyavalyáról - többek között hogy mióta van közöttünk...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39418) Beniii06


Beniii06
őstag

Koronavírus topik

A koronavírusról komolyan

"Got any other secret weapons?"

(#39419) l.skywalker válasza Beniii06 (#39418) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R :R :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39420) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Jövő nyáron, a gyenge nézettség miatt 22 év után befejeződik a Barátok Közt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39421) Wesder válasza csuvicsuva (#39420) üzenetére


Wesder
félisten

Na végre. Akkor az utolsó nap atomot dobnak a térre, vagy csak ledózeroljàk, és behintik sóval?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39422) csuvicsuva válasza Wesder (#39421) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem tudom, gondoltam utolsó előtti hozzászólás gyanánt megosztok valami érdekes infót.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39423) l.skywalker válasza csuvicsuva (#39420) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mióta nincs Berényi Miki, már nem az igazi. Várható volt, hogy vele hal meg a sorozat, ahogy a Dallas is Jr-al ment el végleg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39424) mike1334 válasza l.skywalker (#39423) üzenetére


mike1334
veterán

Pénz és sárm :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39425) frankdelgado válasza l.skywalker (#39423) üzenetére


frankdelgado
őstag

[link]

Baràtok közt topik, ha szabad kèrnem...

(#39426) l.skywalker válasza frankdelgado (#39425) üzenetére


l.skywalker
félisten

OFF topikban nyugodtan kérhetsz ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39427) Wesder


Wesder
félisten

Itt esett a hav. Nàlatok?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39428) Elektrosokk válasza Wesder (#39427) üzenetére


Elektrosokk
addikt

itt semmi. :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#39429) oriic válasza Wesder (#39427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. De nem is baj, nem szeretek hoesesben motorozni.

Live-Die-Respawn

(#39430) l.skywalker válasza oriic (#39429) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nyilván, mert akkor síelni kell :U

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39431) oriic válasza l.skywalker (#39430) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En kerek elnezest, csuszok is a sarokba. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39432) l.skywalker válasza oriic (#39431) üzenetére


l.skywalker
félisten

Michael Keaton Multiplicity GIF - MichaelKeaton Multiplicity GIFs

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39433) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bocsi rossz topicba ment

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39434) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Törölhető...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39435) akooos


akooos
veterán


:Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#39436) oriic válasza akooos (#39435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom h sirjak vagy nevessek. :D

Live-Die-Respawn

(#39437) l.skywalker válasza akooos (#39435) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek egyedi kiadású gépek. X360 CP2077 Edition:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39438) l.skywalker válasza Bogyi007 (#39434) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt nincs TG :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39439) Wesder válasza l.skywalker (#39438) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy àrva topik, mert nincs gazdàja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39440) mike1334 válasza Wesder (#39427) üzenetére


mike1334
veterán

Hétvégén Szabolcsban esett több nap is (~5cm).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39441) Bogyi007 válasza akooos (#39435) üzenetére


Bogyi007
veterán

Épp kanalazom a gyümölcsös túróhabot, hát a képet látva majdnem kiköptem a röhögéstől... :DDD :DD

Linket adsz privátban?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39442) akooos válasza Bogyi007 (#39441) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudok, mert én sajnos csak egy apróhirdetés szégyenfal csoportban láttam :DDD
""Mi az alja báttya?" - Nyelvtani és egyéb csodák adok-veszek csoportokból"

De ahogy látom Luke gazda látta az original postot, mert megvan neki a kép nagyban :DD

(#39443) Elektrosokk válasza Bogyi007 (#39441) üzenetére


Elektrosokk
addikt

[link] tessék. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#39444) MunezXBK válasza Wesder (#39427) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Még most is esik. Meg kb. egész héten esni is fog.

Reggel majdnem el is akadtam.

(#39445) csuvicsuva válasza MunezXBK (#39444) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A Valhallában? ;]

Nem akarok teket kiáltani, de ez az nkaresz figura nem emlékeztet titeket valakire? Bicskanyitogató stílus, vita szándékos gerjesztése, satöbbi...

Ja és ennyit ér a szavam. Tegnap még azt írtam, hogy többet nem írok ide.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39446) Wesder válasza csuvicsuva (#39445) üzenetére


Wesder
félisten

Akartam is kérdezni, hogy mész valahovà, csak mondom lehet félreértettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39447) MunezXBK válasza csuvicsuva (#39445) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Honnan tudod, hogy azt nyomom?

(#39448) csuvicsuva válasza MunezXBK (#39447) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Xbox community. Kicsit ritkítottam az izmos 12 főt számláló barátlistámat, így könnyebb volt észrevenni a megszerzett acsikat. Milyen amúgy (spoilerek nélkül)? Turbózták az új vonalat, vagy azért visszajött valami a régiek hangulatából is?

wesder: kicsit sok volt ami a topikban ment. Megfogadtam magamban, hogy ha valaki reagál a full irreleváns BK hozzászólásomra, akkor többet nem írok.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39449) Wesder válasza csuvicsuva (#39448) üzenetére


Wesder
félisten

Nanemà :Y
Ki akasztott ki ennyire?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39450) csuvicsuva válasza Wesder (#39449) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ott írtam, amelyik hsz-re Munezzel válaszoltatok. Itt is ámokfutott #133213-tól érdemes olvasni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.