Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#38251) mike1334 válasza Micsurin (#38250) üzenetére


mike1334
veterán

Mmint a te válaszodra, amit az én hozzászólásomra írtál :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38252) Micsurin válasza mike1334 (#38251) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Baaz most látom válasznak ment. :DDD :DDD
______

TypeC - Ethernet még működhet is a kérdés a végeszköz amit szeretnél erre a célra használni micsoda lesz végül.

[link] pár csatlakozót használt a srác is de megoldotta. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38253) mike1334 válasza Micsurin (#38252) üzenetére


mike1334
veterán

Cé nincs...nem akarom elengedni, hogy nem játszhatok gpu-val a nexus 10-emen :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38254) Micsurin válasza mike1334 (#38253) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meglehet próbálni microusb otg és abba USB A - Ethernet átalakító de nem lennének magas reményeim ott már végképp mobil/tablete fogja válogatni. Nexus 10-nek szerintem XDA-n könnyen utána tudsz kérdezni volt-e már hasonló próbálkozás.

Ezek szerint volt és ha jól láttam sikeres kísérlet volt. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38255) mike1334 válasza Micsurin (#38254) üzenetére


mike1334
veterán

Van cfw-s marshmallow is, meg elvileg Bluetooth 4-et is lehet aktiválni, de már ez túl sok macera, ha lesz jutalom, inkább veszek egy használt Huawei tabot :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38256) Micsurin válasza mike1334 (#38255) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De várjál az 5GHz wifi elképzelés az előtt volt akkor, hogy kiderült a Nexus 10 csak b/g/n csatornás? :D

Mondanám a BT net megosztást de van egy félelmem az input laggal kapcsolatban.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38257) mike1334 válasza Micsurin (#38256) üzenetére


mike1334
veterán

Közben :D
Csak nehéz meggyőzni magam, hogy úgy vegyek tabletet, hogy az előző nem romlott el.

Amúgy láttam neten olyan hozzászólást, hogy sikerült 5ghz-s wifire csatlakozni vele.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38258) Micsurin válasza mike1334 (#38257) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A hw tudná és a gyári os nem engedné? Google esetében meglepne. MA tesztnél is g,b,n van listázva.

[link] ez érdekes, és egy kicsit összezavaró. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38259) csuvicsuva válasza Micsurin (#38248) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"you do not need to do anything"

De, tele kell kürtölnöd az internetet, hogy meg kell venni, mert ennél olcsóbb soha nem is lesz. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38260) Micsurin válasza csuvicsuva (#38259) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az a baj a Battlepass Edition ennyiért tényleg jó áron lett volna. :D

Kioldja a season 6 battlepassát és még jár mellé 3k coin amivel a következő pass is kioldható vígan akár Cold War alatt is. Ezért ugrottam rá mint tyúk a takonyra... el is csúsztam rajta.:D

Továbbra is nehezemre esik elhinni, hogy ez egy működő kulcs volt annak fényében, hogy évfolyamtárs ismerőse sem tudta aktiválni...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38261) csuvicsuva válasza Micsurin (#38260) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, ott valami nagyon el lett cseszve. Drukkolok, hogy visszajöjjön a pénz mihamarabb és ne virtuális formában.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#38262) Micsurin válasza csuvicsuva (#38261) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt már felajánlották, hogy nem csak ebalance hanem az eredeti fizetési mód ergo PP számlára visszakaphatom ha akarom. Igaz azzal zártam a ticketet eleve, hogy remélem megtudjuk oldani és se PP-re se kártya kibocsájtó általi chargebackre nem lesz szükség.

Életbe nem veszek több kulcsot. Tavaly megszívtam a WoW gametime-al, most ezzel köszöntem elég volt. :D

Csak attól félek eltelik a 3 nap és közlik sorry de közben felhasználtad a kulcsot így refund nem lesz...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38263) mike1334 válasza Micsurin (#38258) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, ezt láttam én is. Tehát van egy fasza tabletem, ami elvileg tudja a 4-es bt-t, az 5ghz-s wifit, és lehet rá 6-os droidot tenni...gyakorlatban meg mindhez mókolni kellene, amihez krumpli vagyok :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38264) Micsurin válasza mike1334 (#38263) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem ott valami továbbra is félreértés... mert biztos vagyok benne, hogy a samutól a google által berendelt tab széria nem lesz sziftveresen limitálva. :B

Már csak azért is mert a frekvenciákkal való játék nekem bűvészetnek tűnik a linken. Fura. :F
Egy Huawei T szériés pad is elég lenne erre amúgy esetleg használtan egy Mediapad M2.

___________

Aki ráér megnézné allkeyen és kinguinen mennyi az US régiós Battlepass Edition MW? Szerintem eladták a csodakulcsot. :DDD
Engem már viccelt ma meg a böngésző, hogymás volt mobilon és gépen ...

Hírtelen megint 38-40 eurós árak vannak és a 34,9-es megszünt.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38265) mike1334 válasza Micsurin (#38264) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi a tippeket! Ezek még rendes play áruházzal vannak, vagy már a trükközős fajták?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38266) Micsurin válasza mike1334 (#38265) üzenetére


Micsurin
nagyúr

M5-ig és T5-ig jó kell legyél, a céjaidra meg szerintem még az M2 Kirin 930-a is bőven elég lesz a 2GB RAM ami már ellene szól jobb lenne egy tőle fiatalabbat nézni. Használtan még az M3-asok sem túl drágák szerintem.

32-es 10 colos T5 meg lesz 50-60 körül szerintem újonnan is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38267) mike1334 válasza Micsurin (#38266) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Igazából csak remote playre/xcloudra lenne használva, max az akksi lehet gáz egy használtabb darabnál.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38268) Micsurin válasza mike1334 (#38267) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek még nem ragasztottak. Anyáméban két hete cseréltem az akkut, ebayról itt volt 3 hét alatt kemény 6 ezerért, tartotta 4 csavar finoman kihúztam a kijelzőt a házból jött ki minden.
Szalag leköt, finoman kifeszítettem a helyéről, felület tisztít majd egy keskeny csík kétoldalú új akku be.

Szerintem nem volt 20 perc, abból is 5 a csavarhúzófej kereséssel telt.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38269) mike1334 válasza Micsurin (#38268) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, hát aki ért a lovakhoz :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38270) Micsurin válasza mike1334 (#38269) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...ha csak ezen fog múlni ha veszel bele akkut kicserélem. :D

Honor 8 ragasztott hátlapja és kijelző - akku ragasztott szendvicse után már semmi nem tud meglepni. Annyira gány és macerás megoldást azóta se láttam sehol. Na meg olyat se, hogy nálam két év alatt 2 akku, fateromnál 1 év alatt 1 akku. Annak a telefonnak nagyon jó a mérlege eddig. Szerintem már csak időkérdése és a töltésvezérlő ic* is elmegy vadászni...:DDD

*emiatt kellett kidobnom a Nexus 9-et is gyakorlatilag... :((( Semmi baja nem volt még 4 évesen a 2GB ramon kívül a Tegra K1 még mindig élhető volt erre beszart az akku IC, akkucsere után sem volt értelmezhető, hogy random besípolt és elment a kép. Redditet és XDA-t olvasva kiderült szériahiba volt csak próbálták letagadni... :((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38271) mike1334 válasza Micsurin (#38270) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, de előbb még le kell vadászni egy tabletet, egyet pont jegelnek, és baromi jó áron kelt el. :)
Nekem a nexus 10 lassan 6 éve megvan, és én is használtam vettem. Igaz mostanában nem sokat ment, meg szinte kizárólag csak filmet néztem rajta, de nagyon strapabíró kis darab.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38272) Micsurin válasza mike1334 (#38271) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Pixelek előtt azért a google által névjelzett készülékek pár vakvágányt leszámítva jók voltak mind tablet fronton mind teloban. Nexus 7 is volt a családban nagyon nagyon szerették. :K

Aztán a Pixel C-vel megkezdődött a lejtő... kicsit ilyen before the dark times feelingje van a dolognak. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38273) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a Forza Motorsport 7 valami kegyetlenül jó... :Y :Y

Így 4-5 óra útán megfogalmazódott bennem, hogy egy Fm7 után nem érezték-e gáznak a Project Cars 3-at úgy kiadni ahogy kiadták. :U

Van aki tolja multiban? Milyen a community? Ugye nem faltól falig?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38274) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#38275) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amikor az hangzik el egy operációs rendszerek féléves projekt értékelésnél, hogy ha sorkizárt lenne akkor professzionálisabbnak tűnne a dolog közben meg tűzfal, vpn, fájlmegosztás, távoli asztal minden meglett oldva azokkal szemben akiknek egy fájlmegosztás megfogta a tudományát elgondolkodok mi a létjogosultsága a hazai oktatásnak. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38276) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért ez nagyon erős. Vagy nyíltan hazudnak vagy azt a kulcsot amit én 36 euróért vettem a platformjukon ők 50ért akarjám tovább adni. :DDD :DDD :W

Akkor innentől kezdve a PP rendezi az ügyet. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38277) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#38275) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Welcome to the real world, Neo. ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38278) Micsurin válasza bLaCkDoGoNe (#38277) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De érted haverommal toltuk a csoportmunkát. Dec-re kell kész lenni, mi fele idő alatt prezentáltunk egy fullos még extra funkciókkal is teletűzdelt hálózatot, szervert, klienseket.

Jó jó tényleg szép... csak a doksi meg ergya nem sorkizárt neki a kék-fehér-fekete színtrió is túl gyermekes meg zavarja a Comicsan stílus. A sorköz túl kicsi neki... WTF :DDD :DDD :W

A csoportok fele a tűzfal házirendekkel nem tudott mit kezdeni, a szimpla windows folder share kifog rajtuk, egy active directory szintén hetekbe tellett egy MS Exchange beállítása szintén megfeküdte a gyomrukat. Mi meg már hánytunk a rendszergizda témától.... erre dokkumentáció.... WTF, remélem a sulin túl sem ezekről a nettó szarságokról fog szólni a dolog mert akkor leteszek egy MAMI-t és elmegyek szervizesnek. :DDD

Ez egy csoda. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38279) F_Peter


F_Peter
őstag

Új fórum felület, új xbox app... nehezen dolgozok már fel ennyi változást. Ha még a dashboardot 4k-ra állítják, nem tudom hogy fogom átvészelni. :)

(#38280) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#38278) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ismered a mondást – aki tudja: csinálja, aki nem tudja: tanítja. Nyilván azért ez így ebben a formában nem igaz, de én soha nem találkoztam még rendes IT-jellegű oktatással Mo-n. Mivel maga a terület baromi gyorsan fejlődik, a tanári pálya viszont nem igazán perspektíva; ilyenkor jön az az emberanyag, aki abba köt bele, hogy hogyan tálalod a mondandódat – ha már a tartalomba nem tud. (Erről eszembe jutott a "klasszikus" Word oktatási módszer: kapsz egy kinyomtatott szöveget, és azt reprodukáld pixelpontosan Word-ben...)

Mondjuk a Comic Sans MS engem is zavar, fel nem foghatom, hogy képes azt a borzalmat valaki 10 éves kor felett használni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38281) sugarforce válasza Micsurin (#38278) üzenetére


sugarforce
őstag

Mondjuk azért egy Exchange migrálása, rendes beállítása és üzemeltetése durván megtudja feküdni a tapasztaltabb emberek gyomrát is (tapasztalat :D )
A dokumentáció meg igenis fontos, de azért nem árt ha tudod mit is dokumentálsz :U

[ Szerkesztve ]

(#38282) Micsurin válasza bLaCkDoGoNe (#38280) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bocs az speciel Arial volt. :DDD Na ennyire érdekel a szöveg formázása azon túl, hogy emberileg néz ki összeszedetten átláthatóan.

Osztályozzák a tárgyi tudást ha majd beletud kötni van miről beszélgessünk.

Egyébként igen...veszem észre, szerintem két kezemen megszámolom neked 3 félév alatt hány tanárom volt akitől hiteles volt az anyag és nem azt éreztem, hogy ebből a hétvégén készült fel vagy ha megkérdezem összefüggésekről mert nem értem akkor fog tudni rá valóban válaszolni. A kedvencem a magának erre nem lesz szüksége, ne értse csak tanuéja meg ezt így csinálja válasz volt. :DDD

sugarforce Nemáá azért nem egy rocket science. Nem azt mondtam összerakja egy gyerek 10 perc alatt de mikor szept 19.-től Dec 1x.-ig van rá időd és te október végén sehol sem vagy vele.... fontos ja olyan szempontból, hogy az utódod, munkatársad vagy sokkal később te is elővehesd mint mankót. Ami erre alkalmas az már teljesen jó. :U De a sorközökön, betűtípusokon, a táblázatok színén (nem tetszik... :DD mert ő más színkombinációt használna).

Ez megint az mint, hogy a retek EK diagrammot erőltetik miközben az UML modell sokkal átláthatóbban ír le egy adatbázist. Sebaj oda is pingáltunk paintbe valamit miután az UML "túl egyszerű volt nekik és nem a tanult módszer". Kicsit ez az egész abszurd, vagy pl nem használhatsz LinQ-t mert még nem tanították... :U :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38283) mike1334


mike1334
veterán

Kitüntettek máma, úgyhogy megjutalmazom én is magam pár év gpu előfizetéssel :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38284) bulikavagyok válasza mike1334 (#38283) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Gratula! :) Hajrá, ne fogd vissza magad ha önjutalmazásról van szó! ;)

(#38285) mike1334 válasza bulikavagyok (#38284) üzenetére


mike1334
veterán

Köcce :D
Azért hagyom, hogy az asszony is odaférjen ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38286) bulikavagyok válasza mike1334 (#38285) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

LOL Ez jó volt. :C

(#38287) Micsurin válasza mike1334 (#38283) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Noice akkor jöhet a tablet projekt? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38288) mike1334 válasza Micsurin (#38287) üzenetére


mike1334
veterán

Idővel...ha kapunk jutalmat, akkor az is jöhet :D
(Vagy vadászok egy m2-est...amúgy az is a dilemmám, hogy elég-e 10 colra a hd vagy fhd legyen...nem AAA címekkel akarok játszani tableten, hanem főleg indie játékokkal, meg xcom, divinity original sin típusúakkal, ami látványos, azért leülök a tv elé ..)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38289) Micsurin válasza mike1334 (#38288) üzenetére


Micsurin
nagyúr

HD nagyon nagyon kevés lesz 10 colra. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38290) mike1334 válasza Micsurin (#38289) üzenetére


mike1334
veterán

De a 43 colos tvre még elég az fhd? :D Na jó...nekem elég az fhd tv :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38291) Micsurin válasza mike1334 (#38290) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt nem 50 centiről nézed.

Ezt igen, nagyon gyatra lenne az a HD de ha ez a perverziód szoftveresen lelehet venni az FHD-t HD-re. :DDD :DDD

És ha a PSP retro feeling végre elég volt vissza is lehet tenni! :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38292) mike1334 válasza Micsurin (#38291) üzenetére


mike1334
veterán

Csak a szélesebb termékpaletta miatt gondoltam, na :D meg nyilván kevesebbet is fogyaszt, tovább mehet a jáccó egy töltéssel :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38293) sugarforce válasza Micsurin (#38282) üzenetére


sugarforce
őstag

Azert az exch nem csak a "varazsloban osszekattingatod es mukodik" - bol all. Ha nagyon default kell valamit osszerakni alatta, epp menjenek.a seevicek, akkor egy yt video alapjan osszerakja az ember. Nem tudom pontosan mi vt a feladat vele milyen kornyezetben, hany external connector, milyen feltetelekkel, ad szerver, replikacio, db, dag stb. kellett beallitani, milyen ruleokkal, de azert egy exchange beállítása normalisan nem ket perc es nem art hozza nemi halozati es powershell tudas sem, mert a beallitasok.kb 10%-a erheto el ecp alol. A dokumentacio azert jobbára nem azert kell, mert kell a manko a joskapistanak, hanem mert keri az ugyfel, vagy az operation team vagy valaki aki dolgozna.akar vele. Ne egy kis ceg ket szemelyes rendszergazda csapata legyen az alap. nagy jelentoseg van, persze azert az tenyleg vicces hogy a sorkozokon megy a vita.

(#38294) MasterMark válasza sugarforce (#38293) üzenetére


MasterMark
titán

Azóta is jó hogy a serverwideoffline active jelenti azt, hogy amúgy online. :D

Switch Tax

(#38295) Micsurin válasza sugarforce (#38293) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon basic mód kellett az az exchange nyugi. Be is b*ot volna ha valóban neki kell feküdni.

De, ilyenkor pont két kis cég rendszergazda csapata az alap mert nagyobbra komolyabbra nem mernek lőni mert ahhoz le is kéne adni az anyagot meg nem lehetne betolni az első konzultáció után, hogy nem nézzük meg a javított dokumentációkat csak majd már osztályzáskor újra. :D

Érdekes speciel engem idegesítenek a GUI-k amit lehet PowerShell, cmd, terminalban írom meg/le. Anno hálón is nem tudom, hogy a kliensek GUI-ján kívül dolgoztam-e nem parancssorban. Egy idő után 100x gyorsabb és a legtöbbször nagyobb segítség a parancsok kiegészítési listája mint a GUI ténye.

Dokumentáció alatt egyébként most félreértés ne essen nem folyamat rögzítésre gondolunk. Hanem valami árajánlat ahol megszabod az opciókat mi mennyiért lenne, ügyfél mit választott + elvárások összegzése és nagyon nagyon minimál megvalósítás leírás. Na ettől hány per pill az évfolyam mert senki szerint nem életszagú a dolog... :D

Egyébként azt hitték csomóan az üzemeltetés/kiépítés milyen marha egyszerű feladat és nagy pofával tolták ááá ők nem mennének rendszergazdának. Haver faterja szerverfenntartónál van, már egy elképzelésünk a várható szívás mértékéről. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38296) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hoppá. Bannolták a The VR Twitch csatornáját.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38297) Micsurin válasza Bogyi007 (#38296) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem akarok flamet kelteni (vagy de? ;] :DDD) de má megint éppöl. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38298) Wesder válasza Bogyi007 (#38296) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kàr értük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38299) oriic válasza Bogyi007 (#38296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Apple event stream miatt ha jól tudom. Ami annyira nem meglepetés.

Live-Die-Respawn

(#38300) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mondjuk engem nem érint, megvan a véleményem egyébként is ezekről a Twitch és YT huszárokról és azokról is akik ezen "személyiségek" iránymutatásait vakon követik és aszerint cselekednek...

Bővebben nem mennék bele a témába...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.