Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) kerlac válasza Plutor (#200) üzenetére


kerlac
senior tag

megoldottam. nem ez volt a gond, hanem nem volt fenn egy köztes patch, ezért nem volt play opció, azaz nem tudtam elindítani...

(#202) belaazallat


belaazallat
addikt

Hali!

Patch előtt is játszottam, de akkor még nem találtam meg a fórumot. PH-s nick-en játszom.

Sokat javult a játék. :C

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#203) Allien


Allien
veterán

Ma volt eddig a legérdekesebb napom. Matilda tankkal "nyomulok", egy fejlesztést tudtam eddig igénybe venni, az "álcaruhát". Most először sikerült egy körben 3 tankot is haza vágnom! :B :K Mondjuk, tuti ugye, hogy mások is lövöldöztek rájuk, de az utcsó lövést mindig nekem sikerült bevinnem. Aztán, kifejlesztettem az AT-K1-t (valami tankvadász). Hát, ezzel is volt jó élményem, sikerült egy saját tankot kilőni! :C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#204) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Én is csatlakozom a játékosokhoz, nehezen halad a fejlesztés, nem tudok még komolyabb tankot venni, de majdcsak.

Johnny0001 a játékbeli nevem :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#205) kerlac


kerlac
senior tag

Én is 2 napja kezdtem bele, egy PzI és Pz35-el tolom szinkronban ill kipróbáltam a Bison tüzérséget, de nem megy, nem sikrül senkit kilőnöm vele...

(#206) Joe-T


Joe-T
tag

Egy kérdésem lenne! Vannak olyan tankok a játékban amiket csak aranyért lehet vásárolni! Eddigi tapasztalatom az, hogy minden nap kap az ember x aranyat! A kérdésem az lenne, hogy a program mikor jutalmaz játék közben arannyal?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#207) Allien válasza Joe-T (#206) üzenetére


Allien
veterán

Ha olyan tankot veszel, amit aranyért adnak, ha jól tapasztaltam, azt nem lehet fejleszteni. Viszont, egy aránylag használható jószágot kapsz, elvileg, bár szerintem egyedül a Matilda (ruszki oldal) ami használható, a 76 mm-s lövege miatt (a német oldalon asszem 36 mm, és kisebb páncélzat). Ezeket is lehet azért fejleszteni, de az külön "pénzért", ami mondjuk át rakható később másik tankra is, de erre figyelni kell, nehogy eladd, amikor a tankodat eladod, mert drága bukta. Pl egy kamufrag 100E pénz, ha eladod, akkor 50-t kapsz vissza. Vannak drágább cuccok, pl -10% töltési idő, meg ilyenek (200E). Mondjuk, érdekelne a sokkal tapasztaltabb játékosok véleménye is, de úgy gondolom, nem érdemes eleinte másik tankra költeni. Inkább egy ilyen, pl Matilda, és szépen meghúzódni több tank közelébe, mert vannak olyan tankok, amelyekkel sok mindent nem lehet kezdeni. Volt, hogy még a lánctalpat se tudtam lelőni (IS-3).
Tegnap viszont pl beálltam csalinak. Jött egy őrült száguldozós, észre vett a bokor mögött, elrohant mellettem de fordult is rám. Mire felém fordult, már ki is lőtték a mögöttem bokorba megbúvó társaim. :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#208) kerlac válasza Allien (#207) üzenetére


kerlac
senior tag

És mit keresnek a angol tankok a ruszki oldalon? Kaptak abból is, nem csak amcsi cuccokat? :U
Nade, hogyan van ez a fejlesztés eladás visszavonás? Mert én még csak 1 PzI-esemet tunuingoltam maxra. amit rtettem át tudom tenni másra? vagy vissza? vagy hoygan van ez?

(#209) Joe-T válasza Allien (#207) üzenetére


Joe-T
tag

Tankot eladni? Azt, hogyan lehet? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#210) kerlac válasza Joe-T (#209) üzenetére


kerlac
senior tag

Saját tankok listája mellett van egy sell opció, mellette meg az ár, hogy mit kapsz érte.

(#211) Joe-T válasza kerlac (#210) üzenetére


Joe-T
tag

Az alap tankokat is el lehet adni?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#212) kerlac válasza Joe-T (#211) üzenetére


kerlac
senior tag

A teljesen alapot 0 xp-étr :DD Amire ráköltöttem azt is vmi nevetséges mennyiségű pontért... nagy bizniszre ne számíts :N

(#213) Joe-T válasza kerlac (#212) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor ebből nem lesz nagy boltolás! A rádiónak milyen szerepe van a játékban? Látom, hogy azt is lehet fejleszteni!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#214) kerlac válasza Joe-T (#213) üzenetére


kerlac
senior tag

Arra még nem jöttem rá, és még több dolgot nem ismerek, mint amennyit nem. azt sajnálom, hogy a felek nem nemzetiség ill harcoló fél alapján játszanak egymás ellen, azaz orosz - német tankok két külön csapatban. :C

(#215) Plutor válasza Joe-T (#213) üzenetére


Plutor
aktív tag

A rádió nagyon fontos.Az mutatja meg neked a más által felfedezett ellenséget.
Minél nagyobb a fejlettsége,annál nagyobb területet látsz be.Ez létfontosságú a tüzérségnél,és az antitankosoknál.A felderítő kaszt meg így tudja megadni az ellenfél helyzetét a többieknek.

kerlac: az oldalak a bétában még nincsenek külön választva,majd a teljesben lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#216) kerlac válasza Plutor (#215) üzenetére


kerlac
senior tag

Nem mondod?! Tényleg orosz tankok német ellen lesz?? hujujujj!! ez jó hír!! :C

De rádióval nem kell semmit csinálni nem? Egyszerűen kifejlesztem és működik, ugye? Melyik a scout? Nem látok Sdkfz 222-est vagy másikat!

(#217) kerlac


kerlac
senior tag

Mondjuk a háború korai szakaszából két kedvenc járművem van: Panzer IV. D-C verzió és az Sdkfz 222. könnyű felderítő páncélozott harci jármű :C

ezeket esne legjobban vezetni, bár sajnos PIV-ből rövid csövű verziót nem láttam....

(#218) Joe-T


Joe-T
tag

Arról nincs valami infótok, hogy ez a mostani béta meddig marad? Vagyis mikor jön ki a játékból a végleges változat? Tényleg jó lenne, ha az adott nemzetek tankjai külön lennének véve, mert így baromi furcsa, hogy amikor elindul a pálya a ruszki tankok ott sorakoznak a németek tankjai mellett!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#219) Joe-T válasza Plutor (#215) üzenetére


Joe-T
tag

Valami hasonlóra gondoltam a rádió szerepét, de nem tudtam pontosan! A rádióknál a hatótávolság azt jelenti, hogy azon a területen belül elvileg láthatom az ellenfél járműveit! Attól dobok néha egy hátast amikor mutat előttem egy ellenséges tankot, becélzom majd szép lassan eltűnik a célpont, pedig nem is vonult takarásba! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#220) Plutor válasza kerlac (#216) üzenetére


Plutor
aktív tag

Kifejleszted,megveszed,berakod a tankodhoz.
A scout változik,eleinte a könnyű tankok a felderítők,majd a nagyobb szinten a közepes,és a nehéz tankokból a leggyengébb.

(#221) Allien válasza Joe-T (#211) üzenetére


Allien
veterán

Ha minden igaz -50% az eredeti árnak! Csak, figyelni kell rá, hogy minden fejlesztést szedj le róla, amit nem akarsz eladni. Vannak csövek, rádiók, meg mittomén mi minden, amik más "vázra" is használhatóak! :-D Ráadásul, a kezelő személyzetet is át lehet képezni másik tankra, nem kell mindig új garnitúrával kezdeni! :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#222) Allien


Allien
veterán

Ma ismét volt egy érdekes eset. Alig indulás után, két "tank" össze ütközött. Az egyik totál káros lett, és aki halálra zúzta, az megkapta a -1-t. :C Ergo, csak óvatosan a száguldozással! :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#223) kerlac válasza Allien (#221) üzenetére


kerlac
senior tag

És hogyan szedem le a cuccot?

(#224) belaazallat válasza Allien (#222) üzenetére


belaazallat
addikt

Ma két Pzkfw II-n is átgázoltam egy Panzer III-mal. Durva volt, csak a lánctalp sérült. Utána még 2 panzerIII Aufs. A-t szedtem szét. 10000 credit volt a jutalom. :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#225) XenHai


XenHai
senior tag

Hmm elméletileg szeptember végén csatlakoznak az amcsi tankok is a játékba!

[ Szerkesztve ]

(#226) Allien válasza kerlac (#223) üzenetére


Allien
veterán

Pl a kamufragot ahol rá tudod rakni. :B Rákattintasz, és le jön róla. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#227) Joe-T


Joe-T
tag

Ti is tapasztaltátok, hogy a játékban néha elugrálnak a tankok? Becélzom, lőnék és a tank elteleportál néhány méterrel! Szoktam figyelni a pinget, de az stabilan 120 és 130 között van! Ennek még nem kellene a teleportálást okozni. Vagy igen?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#228) kerlac válasza Joe-T (#227) üzenetére


kerlac
senior tag

Hajjajj, de még mennyire! :Y Tegnap este ez miatt élvezhetetlen volt a játék. Telelportál az összes tank, ráadásul a nyílt mezőn szembe jött velem egy ellen, aki hirtelen kámforrá vált, majd megjelent mögöttem..... nem beszélve arról, mikor 4-5 sec késéssel követi a tankod a parancsaidat. nem egyszer lelőttek ez miatt. tegnap elment kicsit a kedvem az egésztől így.... :(((

(#229) Joe-T válasza kerlac (#228) üzenetére


Joe-T
tag

Más játék még ilyen ping értékek mellett még símán játszható és ilyen anomáliákat nem produkál! Ez így egy kicsit gáz, mert élvezhetetlen a játék! Sikerélmény ohne, mert kilőni senkit nem tudsz az meg már csak hab a tortán amikor egy gyors tank elkezd körülötted körbe-körbe menni, megpróbálsz utánna fordulni, becélzod nem kevés izzadság árán az meg alrébb ugrik! Gáz ez így nagyon! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#230) PetAd


PetAd
tag

Nálam a ping 150 körül alakul, de a közeli tankok nem teleportálnak csak a távolabbi BT-k és PZII-es PzIII-as tankok. Ilyenkor be kell célozni a jobb egérgombbal, hogy kövesse automatikusan a mozgó célpontot és el kell indulni, hogy ő se találjon el. Tegnap használtam először auto célzást, és így végre el is találom a mozgó ellenfeleket, bár jobb lenne a játék nélküle, de rákényszerítenek a használatára.
Álló célpontnál viszont nem szabad használni, mert a tank közepét célozza meg mindig. Az átképzésnél nekem kb 12-13% ot levont volna a képzettségből mikot a 65% os Bison legénységet akartam átrakni Strurmpanzer II-re, szóval inkább hagytam azon, az új tank amúgy se jobb. Bisonnal jókat lehet gyilkolni, ha nem rak be az erősebb tankok közé vagy a gyengébb csapatba.

(#231) kerlac válasza PetAd (#230) üzenetére


kerlac
senior tag

Nálam is ennyi a ping, igaz az auto célzást még nem is próbáltam, Jobb gomb lenyomva tartva autó célzás? Kipróbálom, mert szégyenletesen kevés tankot lövök ki. Csetelni, azaz parancsokat kiadni milyen gombokkal lehet?

(#232) PetAd válasza kerlac (#231) üzenetére


PetAd
tag

Becélzod az ellenfelet a kurzorral úgy hogy piros körvonal legyen a tank körül majd 1x jobb klikk és valamit mond a lövész majd folyamatosan fogja követni a célt amíg el nem tűnik. Enter a chat, de bal oldalt a tank ábra felett írja is csak nagyon halvány, alig látni.

(#233) XenHai


XenHai
senior tag

A tank ugrálás a game engine hibája ígérték ,hogy frissítik!

(#234) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!

Átlag mennyi idő, amíg elfogadják a jelentkezésemet és küldik a béta-kulcsot? Tegnap este, fél nyolckor jelentkeztem. Nem vagyok türelmetlen típus, de miután játszottam spannál a játékkal, tűkön ülök. :D

Üdv. H

(#235) gothic20 válasza Hasek (#234) üzenetére


gothic20
aktív tag

Szia
Ezen az oldalon regisztráció után kaphatsz béta-kulcsot
http://mmohut.com/giveaways/world-of-tanks-closed-beta-key-giveaway

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#236) Hasek válasza gothic20 (#235) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

És valóban. Köszönöm! :R

Üdv. H

(#237) KoborloHun válasza PetAd (#230) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

hát gondold el mikor tigrisel berak a mausok meg az is 7 esek kőzé. Na meg mikor a su-85 -el berak p3 masokhoz 2. ként p3 1 lővés és még csak sebezni se tud.

[ Szerkesztve ]

(#238) gothic20 válasza Hasek (#236) üzenetére


gothic20
aktív tag

Szívesen.

KoborloHun: Az se rossz. De a kedvencem KV-3 vs PzII. Mondanom se kell Kv-3 csúnyán néz és a kis PzII magától felrobban :)))
Hát igen még nem véletlen béta a játék.

[ Szerkesztve ]

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#239) Allien


Allien
veterán

Most a T-28-nál tartok. Túl gyors (pontosabban, én rohanok mindig előre). Bár végre rá tudtam rakni a 85mm-s löveget, így még csak-csak van tűzerőm is. Viszont, elég dúrva, hogy 6 fő a személyzete. :B
Amúgy, aki nem tudná, van villám rajt is! Amikor vissza számlál, érdemes az "R"-l felnyomni, ha előre, "F" ha hátra akarunk indulni. Ez a "sofőr" részére utasítás, mekkora sebességgel menjen, azaz, ezt bármikor lehet alkalmazni, és csak jobbra-balra kell irányítani. :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#240) Hasek válasza Allien (#239) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem is ez volt a BT-2-vel. Előre rohantam. Amikor csak 1 vagy 2 ellen jött szembe, akkor még boldogultam, mert körbetáncoltam őket. Viszont amikor egy egész raj jött velem szembe, na ott kezdődtek a problémák.

Mellesleg Hasek néven vagyok fent, ha valaki találkozik velem akkor alapszabály, hogy rám nem szabad lőni... okézsoké? :D

Most a BT-7-tel tolom a nagyok, tehát a medium-ok és a heavy-k között. Na első körben ripityára is lőttek... :B

Üdv. H

(#241) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Na meglett az új szupertank, Hetzer még van mit fejleszteni rajta! Már van új motor lánctalp, este meglátjuk :)) (Johnny0001)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#242) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

tigrist ne huzátok még a mindig szar mostmár a jagdpanzer 4 is a reset elött semmi se sebezte szinte szembol mostmár szinte minden átt megy rajta

(#243) Vladi


Vladi
nagyúr

Mozgatja a fantáziám ez a játék! :K

Csak kevés az idő a játékra. Úgy van értelme belevágni vajon, hogy mondjuk napi fél órát játszok? :U

Egyébként végleges mikor lesz? Előfizetési rendszerről van már valami?
Szervert lehet csinálni?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#244) XenHai válasza KoborloHun (#242) üzenetére


XenHai
senior tag

Azért mert a sok hülye gyerek pérmium lőszert használ! Engem is lőttek ki kisebb tankok...

(#245) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

jol látam ma h jagdtigerel tolod?

(#246) Hasek válasza XenHai (#244) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Engem a prémium lőszerek nem zavarnak. Ha van rá lehetőség, akkor miért ne éljen vele?

Jobban zavar az, hogy ha a saját csapattársam lő le. Küzdök egy ellenféllel, és gyorsaságomnál fogva, körbe tudom táncolni, így talán esélyem is van a nagyokkal szemben. Aztán ekkor: BUMM... valamelyik heavy a csapatomból lelő. Nagyon jó. Az elmúlt 5-6 játék ezzel zárult. Rendszeresen lőnek le a társaim. És neki 1 lövés is elegendő, hogy leterítsenek, mivel nagyok és erősek.

Volt olyan is, hogy kezdés és egyből engem lőtt valamelyik hülyegyerek. Épp hogy elindultunk, és látom: BUMMBUMM... mondom mi a bánat baja van? Még megértettem volna, ha Ő egy jóval erősebb tankkal van, és úgy gondolta volna, hogy hülyenoob, ne szenvedjünk vele(bár ez sem szép dolog, meg értelmetlen), de ez egy ugyanolyan tankkal volt, mint Én. Csak néztem.

Olyan is volt, hogy elvánszorogtam a saját artynk előtt, erre lelő. BUMM azt vége.

Másik ami szúrja a szemem: Nekem jönnek. Rendszeresen.

Szóval engem a prémiumos dolog zavar a legkevésbé...

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#247) XenHai válasza KoborloHun (#245) üzenetére


XenHai
senior tag

Igen!
Egyébként nagyon is sokat fog zavarni engem ma jt vel 1 csapatársam csinált ki találd ki milye volt!
Hetzer ! 1 találatot kaptam tőle hátulról véletlen ki gyulladtam és robbantam...

(#248) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Hát elég gusztustalan lett a játék a sok hülye löveg miatt :W Korlátozni kellene majd csapatonként 1-2 darabra.
Prémium nélkül harcolni a nagy tankokkal megint majdnem lehetetlen.Ha 0% a járgány 20.000+lőszer.Prémiummal kapok 25-50 ezer között. :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#249) KoborloHun válasza XenHai (#247) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

az semmi himmelsdorfon megvédtem t34el 1 hummelt elindulok fel segiteni 1 isunak erre a hummel hátba lő , ne görcsölj annyira tegnap észre se veted h rád köszöntem hillsnél:P

[ Szerkesztve ]

(#250) KoborloHun válasza Kucsek (#248) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

figyelj prémiumal is veszteséges volt a tigris el is adtam az a baj ha a teljes kijön mégtőbb arty lesz mert másképp nem birják fentartani majd a heavyket

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.