Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) Ghostface válasza ALEX131 (#599) üzenetére


Ghostface
senior tag

Azért érződik hogy elég erősen béta még ez a játék. Vannak benne kisebb-nagyobb hibák, meg néha jó kis lagok. Reméljük még sokat javítanak rajta mielőtt kijön a végleges verzió.
Ma nekem is volt egy hasonló szitum. A Panzer III-masommal 75mm-es ágyúval nem tudtam megsebezni egy másik Panzer III-ast aki 3 lövésből kilőtt engem 50mm-es ágyúval.

PSN: Nifty_Ghostface

(#602) Terrorista válasza Ghostface (#601) üzenetére


Terrorista
senior tag

A lagok annak koszonhetoek, hogy ha jol tudom, akkor oroszorszagban es amerikaban vannak szerverek. Ezek MO-hoz kepest egyik sincs kozel. Idealisabb lenne egy nemet vagy francia szerveren jatszani. Remelhetoleg lesz.

Az pedig hogy kilott egy 50mm-es agyuval egy masik PIII-as nem csoda es nem is bug. Ha megnezed a Te 75mm-es agyudat, akkor eszreveszed a gyengesegeit. A nagyobb lovegmeret nem minden esetben jobb!

Gun 7.5cm KwK37 L/24
16 Rate of fire (rounds/min)
43/100/38 Average Penetration (mm)

Gun 5cm KwK39 L/60
27,27 Rate of fire (rounds/min)
67/130/25 Average Penetration (mm)

Gun 5cm KwK38 L/42
27,27 Rate of fire (rounds/min)
60/96/25 Average Penetration (mm

Tehat normal AP loszerrel nagyobb a pancelatutes ereje az 50mm-es lovegeknek mint a 75mm-nek.
A sebzes csak masodlagos, hiszen hiaba tudnal tobbet sebezni, ha nem tudod atutni a panceljat sem mert lepattannak a loveseid, vagy csak reszleges sebzest okoznak.

Illetve azt se felejtsuk el, hogy vannak akik APC (goldert veheto) loszerrel lovoldoznek.

[ Szerkesztve ]

(#604) Ghostface válasza Terrorista (#602) üzenetére


Ghostface
senior tag

Azt nem mondtam hogy bug, csak furcsálottam. De igazad van én voltam a hülye, eszembe se jutott megnézni a páncélátütő erejét. Szokni kell még ezt a játékot, nem elég csak menni és lőni. :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#605) KBjunior válasza Ghostface (#604) üzenetére


KBjunior
tag

Nyugi ghost majd bele josz. En mostanában nem nagyon játszok vele, mert egyedül utallok.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#606) grunge válasza Ghostface (#601) üzenetére


grunge
addikt

75-ös ágyúval csak a HE-töltete használd, av odavág! avval bármit lesebzel! nekem nagyon megteszett! meg jó gyors is a tank!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#607) KBjunior válasza grunge (#606) üzenetére


KBjunior
tag

Jaja, lehet vele aprítani rendesen. :P Imádtam én is a Pz III-t.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#608) Ghostface válasza KBjunior (#607) üzenetére


Ghostface
senior tag

Már megvan a PzIV is. A hármasokat meg eladtam mindet annyira szarok voltak. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#609) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Áttették a szerverkarbantartásokat 7-órára? Vagy ahol a szerverek üzemelnek nem volt óra átállítás? reggelente nem tudok játszani. "server is busy" fogad

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#610) Eagle16 válasza belaazallat (#609) üzenetére


Eagle16
addikt

The daily server restart is scheduled for 1.00 am EST / 6.00 am GMT.

Mindig ilyenkor van.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#611) belaazallat válasza Eagle16 (#610) üzenetére


belaazallat
addikt

Eddig minden reggel 6:50-től 7:15-ig tudtam játszani. Ma ezzel fogadott. Pedig csak 200 kredit kellene, az új ágyúhoz. :(

Tegnap este 8 játékból 5-ször indult újra/dobott ki a kezdő képernyőre. Kezdek túl jó lenni. Így akarnak hátráltatni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#612) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Itt tartok, keservesen, nagy nehezen.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#613) egonn válasza Johnny001 (#612) üzenetére


egonn
csendes tag

Minek álca a tankra? Igaz hogy TD-n sem mükszik:(

(#614) grunge válasza KBjunior (#607) üzenetére


grunge
addikt

Na igen megszerettem! a végén 4-500 xp-t kaptam stabila meccsenként. most hogy váltottam a pz 4-re, váltani kell a játékomon is. iszonyat lomha dög, pláne a "jobb" toronnyal...kissé furcsa

159 SW 1.9 jtdm <3

(#615) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Pár hete beszélgettünk arról, hogy a szerver belenyúl az értékekbe bizonyos helyzetekben.
Az alábbi képet azért teszem fel mert mutatni szeretném, hogy hogy is van az a szerver oldali belenyúlás a játékba. Nagyon sokszor tapasztaltam azt, hogy valamelyik csapat papíron sokkal erősebb és még is simán veszít. Ezen a képen ha megnézitek akkor papíron mi álltunk jobban, igaz nem sokkal de még is jobban. A végét ugye nem kell magyarázni...
2 napja az ellenfél 3 IS4 és kettő IS3-al állt ki ellenünk, mi 2 IS7, 2 IS4 és egy Jagdtigerrel voltunk az első 5öt tekintve. lejjebb már kiegyenlített volt a mezőny. A végén simán vereséget szenvedtünk. Közös megállapításunk az volt, hogy szokatlanul sok találatunk volt hatástalan ellenben minket könnyedén sebeztek és lepattanás töredéke annyi volt mint szokott.
Tegnap meg Rebel85 IS-7-es tankjával mentem pár kört. Belecsöppentünk egy olyan leosztásba ahol szintén erőteljes fölényben voltunk PAPÍRON! Aztán 1 IS3 400akat sebzett belém és közben crew és felszerelés sérüléseket is okozott, az én lövéseim meg sorra pattogtak le... vereség lett a vége.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#616) ALEX131 válasza ALEX131 (#615) üzenetére


ALEX131
csendes tag

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#617) KBjunior


KBjunior
tag

Hát nem is tudom, én azt vettem észre hogy ha van egy két erös tankunk akkor azért vesztünk, mert pl multkor is, mindenki ment elöre én is a kis IS-emmel és az IS7 mit csinál beáll hátra egy bokorba. Minket szépen kiszedtek őt pedig szét szedték, mert marad rá vagy 5-6 tank. Vagy van az ellentetje, mikor elöremegy mint egy hülye és kilöveti magát, aztán meg sívjuk a fogunkat, hogy mit alkossunk az ISek vak maus vk ellen.

Ha igaz is ez az érték babrálós hülyeség, akkor sem azon múlik szerintem egy csata kimenetele. sok múlik a csapat munkán is.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#618) ALEX131 válasza KBjunior (#617) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ha megnézed a leosztást akkor azt láthatod, hogy a 2 IS4-esünk összessen 1 kilövést produkált, a 2 Tigris, T44, Hummel meg semmit! Mi is Kucsekkel folyamat hatástalan lövéseket adtunk le és amiket kiszedtünk azt is a csapatmunkának köszönhetjük.
Abban igazad van, hogy a jó taktika nagyon sokat számít! Ezért is szoktam javasolni a map elején, hogy mindenki védjen és amikor az ellenfél első támadóhullámát illetve scoutjait megfogtuk akkor lehet támadni. Persze a támadásokat sem fejetlenül kell végrehajtani. ha 2 irányból megy a támadás akkor könnyen elvérezhet az 1ik csapat mert nincs elegendő tűzerejük. Ha támadásról van szó akkor nem szabad beállni mikor ellenféllel találkozik az ember, vagy továbbmenni közéjük hajtani(mindenki, kivéve a TDket) vagy általános visszavonulás. Mert az a legbutább halál amikor 1esével támad a csapat és a koncentrált tűz pillanatok alatt végez velük

UI: Azt elfelejtettem hajnalban hozzátenni, hogy az 1ik IS4 a map elején az első percben 1etlen 1 lövéstől megsemmisült! A srác kissé kiakadt amit megértek mert a SU8 nem tudhat akkorát lőni, sőt még az S51 se.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#619) kerlac


kerlac
senior tag

Én akkor szoktam mérgelődni, mikor megindulok támadásra vagy visszatámadásra 3-4 csapattárssal, megjelenik szemben 1-2 erős ellenséges tank, felveszem a harcot velük, majd azt veszem észre, hogya többiek szépen visszahátráltak...én egyedül maradtam, ki is nyiffantanak, majd sorban a többi nyúlbélát is... ami marhaság, mert múltkor én Tigrisem mellé becsatlakozott 3 VK tank és sorban kiszedtünk egy IS-4-es és egy Ferdinándot, úgy, hogy midnannyian élve maradtunk. Egyikünk lőtte a lánctalpat foylamatosan, többiek keringtek és hátulról-oldalról sorozták az ellent. Csapatmunka, ez a lényeg! :K

(#620) Johnny001 válasza egonn (#613) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Hátha nem vesznek észre a bokorban, még rég vettem, át lehet tenni mindenre :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#621) XenHai


XenHai
senior tag

Wot fórumon már van amcsi tank topik !Lehet hogy 2 héten belül itt a patch!

(#622) egonn válasza XenHai (#621) üzenetére


egonn
csendes tag

lol hányszor 2 hét? :)

(#623) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Más se tud csatlakozni, vagy csak én?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#624) Kucsek válasza belaazallat (#623) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát nem b..... meg!
Haverok sem pont, együtt voltunk ventrin és játszottunk amikor leállt minden.
Titkon remélem meglepnek minket új Patchel és Yenki tankokkal, de ez hiú ábránd. :F
Majd ha elkészül a 4 es metró :DDD talán akkor itt is lesz Patch :W

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#625) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Újra él a Game :K

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#626) grunge


grunge
addikt

pz 4, nem rosz a 10,5-össel, de tetű szegény...hetzerrel jo városnéző hadosztályt alkotnának. ha lejutok a vk3***-asokig, melyiket érdemes venni?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#627) Ghostface válasza grunge (#626) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én a VK3601(H)-t néztem ki magamnak. Bár ebben közrejátszik az is hogy a Tigrisekre hajtok, de amennyire összehasonlítottam őket ez a legjobb.

PSN: Nifty_Ghostface

(#628) grunge válasza Ghostface (#627) üzenetére


grunge
addikt

mindkettő után a tigrincs jön asszem. amit te néztél annak a páncélzata jobb, meg töba hp, de a másik gyorsabb...jol kéne döntenem ha már enyibe kerül a móka :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#629) kerlac válasza grunge (#628) üzenetére


kerlac
senior tag

Nem. Vk3601 után jön a Tigris, a VK3001 után Párduc felé tudsz menni.

(#630) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Még meg sem kaptuk az amcsi tankokat de már találtam egy francia techtree -t is. :W

Majd nézetek utána 1-2 -nek érdekes járgányok :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#631) kerlac válasza Kucsek (#630) üzenetére


kerlac
senior tag

Fontos is, hiszen a franciák fantasztikus harckocsizók voltak.... nem beszélve a komoly harci teljesítményükről... :DD

(#632) Ghostface válasza Kucsek (#630) üzenetére


Ghostface
senior tag

Reméljük a következő a magyar techtree lesz, Toldikkal, Zrinyikkel, Turánokkal stb... :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#633) frame>24 válasza Ghostface (#632) üzenetére


frame>24
addikt

Nem lenne túl ágas-bogas a techtree :U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#634) KBjunior


KBjunior
tag

Érdekesek ezek a magyar tankok. :D Én eddig azt sem tudtam hogy tankokat is gyártottunk. Örömmel látnám ha beraknának minket is csak ugye akkor a németek oldalán szerepelnénk. :(

http://youtube.com/KBjuni0r

(#635) Ghostface válasza KBjunior (#634) üzenetére


Ghostface
senior tag

És mi azzal a probléma? A valóságban is a németek oldalán álltunk, még egy pár Tigrist is kaptunk tőlük, azok lehetnének a nehéz tankjaink. Sőt a Balaton környékén voltak harcoló Királytigrisek is. De egyébként csinálhatnának egy "Others" kategóriát és abban lehetnének kisebb országok modelljei (Magyarok, Csehek, Románok, Japánok, Olaszok) akiknek nincs olyan sokféle harci járműve. Bár olaszok és japánok kilógnak a sorból mert nekik van többféle csak épp használhatóságuk megkérdőjelezhető. Ráadásul ahogy elnézem nincs jelentősége ki kivel volt mivel együtt harcolnak a különböző nemzetek tankjai. Mondjuk azt nem tudom hogy a véglegesben is így lesz-e.

PSN: Nifty_Ghostface

(#636) grunge válasza kerlac (#629) üzenetére


grunge
addikt

a pontos számozás nem ugrik be, de nem a panther elöttire gondoltam. amugy panther is tetszik, lehet arra is elindulnék :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#637) Kucsek válasza grunge (#636) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ha minden igaz a franciák után jöhetnek vagy jönnek az angolok,bár nem tudom mivel de majd meglátjuk.A lényeg,hogy végre teszteljék le azt a kevés amcsi tankot amit nekünk szánnak és dobjanak meg vele minket.Igazából nem várok túl sokat tőlük mert ahogy nézegettem őket a WoT honlapon elég szarok lesznek.Könnyű testpáncél erős tornyok.
Aztán majd csak ezek után dobnak meg a franciákkal.A játékból szerintem 2011 feb.-márc. előtt nem igen lesz semmi.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#638) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Egy pár múzeum oldala ahol talán megtalálhatjátok az általatok nyüstölt járgányokról készített képeket.
Panther 2 ami majd még lesz a teljes játékban, a Patton múzeumban van róla néhány kép az egyetlen fennmaradt példány a világon.

http://commons.wikimedia.org/wiki/Tank_Museum,_Kubinka [link]

http://www.peachmountain.com/5star/US_Army_Ordnance_Museum.aspx [link]

http://www.tankmuseum.ru/index_e.html [link]

http://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Category:United_States_Army_Ordnance_Museum&until=File%3AM1+Grizzly+3.jpg [link]

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Mus%C3%A9e_des_Blind%C3%A9s [link]

IS-3 [link]

Tiger II [link]

Jagdpanther [link]

Driving a Tiger Tank [link]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#639) KBjunior


KBjunior
tag

A tigris vezetésénél, mikor jön szembe egy autó, na nem lettem volna a helyében! xD
Amugy jó kis linkek! :C

http://youtube.com/KBjuni0r

(#640) Eagle16


Eagle16
addikt

Csütörtökön érkezik a 0.6.1.5-ös patch, 650mb lesz és még a szerver újraindítása előtt le lehet majd tölteni, így nem lesz fennakadás azért, mert mindenki egy időpontban ugrik majd rá.

A változtatások listája: [link] (be kell hozzá jelentkezni, hogy elolvashasd)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#641) Ghostface válasza Eagle16 (#640) üzenetére


Ghostface
senior tag

"- Removed the dog yelping when driving over the dog houses."
Végre! Marhára idegesített már, utálom ha állatokat kínoznak. :)
Viszont ez az amerikai techtree nem nagy szám. Alig nagyobb mint amekkora a magyar lenne. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#642) KBjunior


KBjunior
tag

A priest az nem angol tüzér volt? :D na mindegy végül, nekem kell egy olyan! :DDD
Szerintem én a Heavyk felé fogok meni. :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#643) Johnny001 válasza Ghostface (#641) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

A barátom is azt mondja, hogy nagyon helyes!

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#644) Eagle16 válasza Ghostface (#641) üzenetére


Eagle16
addikt

Megmondom őszintén hogy én sem vigyorogtam rajta, de sokak szerint hülyeség volt kivenni mert vicces volt...szerintem meg nem kell ez bele.

Az amerikai fa azért ilyen kicsi mert TD-ket egyáltalán nem raktak bele, de ha azok is benne lesznek akkor lesz akkora, mint a mostani német vagy szovjet fa.

KBjunior: a Priest amerikai volt :)

Én most játszok az orosz szerveren az amcsikkal, a közepes tankok az M4A3E8 "Easy Eight" Sherman-ig szerintem nem igazán használhatóak :(
Nagyon gyenge az ágyú. Most egy T29-es nehéz tankom van ott, az már elég jó :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#645) ALEX131 válasza Eagle16 (#644) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Az amcsiknak nem voltak Tankdestroy(tankvadász/rohamlöveg) tankjaik.
Páncélozott tüzérségük az volt többféle is, de mivel még 1 normális tankott sem tudtak legyártani :) ezért TDt sem kell várni tőlük :D
Csak 1 adalék: A Sherman Firefly -ami nem mellesleg angol átalakítás- 450 méteren belülről tudta csak sebezni a Panthert, ellenben a Panther 1000 méteres távolságból már kilőhette :)

Arra azért kiváncsi leszek, hogy a Sherman minden változata benne lesz-e, mert anno vagy 1 tucat változatot csináltak.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#646) Eagle16 válasza ALEX131 (#645) üzenetére


Eagle16
addikt

Az amerikai fán majd 4 darab Sherman lesz, köztük a "Sherman Jumbo", aminek elég komolyan frontpáncélzata volt. (csak az ágyúja meg iszonyat **r lesz, szóval maximum tovább tart majd kilőni :) )

Voltak amerikai páncélvadászok. M10, M36, M18??

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#647) belaazallat válasza ALEX131 (#645) üzenetére


belaazallat
addikt

Azért az M10 és M18-as tankvadászok nem voltak rosszak. Ezekből viszont több volt a csatatéren, mint párducból. És mind kettő gyorsabb a párducnál.

Szerk:

Megelőztek.

M36 a 90mm-es ágyúval 42km/ó maximális sebességgel még elég kellemetlenséget tudhat okozni a tigrisek körében. :D

Eagle16
Konkrét adatait nem tudnád leírni az M36-nak? Páncélzat, ágyú sebzés, töltési idő? Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#648) Ghostface válasza belaazallat (#647) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ennyit találtam:

M36 90mm Gun Motor Carriage
Specifications
General
Type: Tank Destroyer
Crew: 5
Engine
Ford GAA, 8 cyl., Gasoline l | 500 hp
Dimensions/Masses
Length: 5.97-7.46 m | Width: 3.05 m | Height: 3.28 m
Weight: 29000 kg
Armor
Maximum: 127 mm - Minimum: 10 mm
Performances
Max. Speed: 42 km/h | Power/weight: 17.5 hp/t | Range: 249 km
Suspension: Vertical volute spring suspension (VVSS)
Armament
Main: 1 x 90 mm Gun M3
Secondary: 1 x .50cal (12.7 mm) M2HB MG

M36B1 90mm Gun Motor Carriage
Specifications
General
Type: Tank Destroyer
Crew: 5
Engine
Ford GAA, 8 cyl., Gasoline l | 500 hp
Dimensions/Masses
Length: 6.30-7.47 m | Width: 2.67 m | Height: 3.28 m
Weight: 31000 kg
Armor
Maximum: 127 mm - Minimum: 10 mm
Performances
Max. Speed: 42 km/h | Power/weight: 16.1 hp/t | Range: 249 km
Suspension: Vertical volute spring suspension (VVSS)
Armament
Main: 1 x 90 mm Gun M3
Secondary: 1 x .50cal (12.7 mm) M2HB MG &
1 x .30cal (7.62 mm) M1919A4 MG

M36B2 90mm GunMotor Carriage
Specifications
General
Type: Tank Destroyer
Crew: 5
Engine
2 x General Motors 6046, 12 cyl., Diesel l | 410 hp
Dimensions/Masses
Length: 5.97-7.46 m | Width: 3.05 m | Height: 3.28 m
Weight: 29100 kg
Armor
Maximum: 127 mm - Minimum: 10 mm
Performances
Max. Speed: 48 km/h | Power/weight: 14.1 hp/t | Range: 240 km
Suspension: Vertical volute spring suspension (VVSS)
Armament
Main: 1 x 90 mm Gun M3
Secondary: 1 x .50cal (12.7 mm) M2HB MG

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#649) belaazallat válasza Ghostface (#648) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt én is olvastam. De én a játékbeli adatlapot kérném! :C

Szerk: Jah, asszem még nem is szerepel a játékban. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#650) Eagle16 válasza belaazallat (#647) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha benne lesznek a szuper-tesztben, akkor megtudom mondani, de addig nincs róluk semmi :(

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.