Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) JONAS77 válasza KoborloHun (#299) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Köszi, este fel is jelentekezem!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#302) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Ez a béta verzió meddig lessz még elérhető? Ha jön a javitott teljes változat, akkor már füzetős lessz a játék, vagy csak, ha jól szűrtem le pontokat vehetsz pénzért?
Ha már feltelepitettem a béta verziót, a javitott csomagot elég lesz rá tölteni, vagy egy teljes újrainstalt lér? A béta kulcs erre már nem lessz jó?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#303) Eagle16 válasza JONAS77 (#302) üzenetére


Eagle16
addikt

Majd november körül jön a teljes, de semmi sem biztos.
Nem lesz fizetős, ingyen lehet majd játszani vele, de a prémiumért fizetni lehet majd. Goldot vehetsz majd pénzért.

A béta accountod megmarad örökre, használhatod majd a teljesben. Majd valószínűleg egy peccs lesz az egész, nem kell újratelepíteni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#304) Terrorista


Terrorista
senior tag

Üdv!

Free XP-t csak szerzett XP-bol lehet kapni vagy esetleg gold/creditet bevaltva is juthatok nemi XP-hez?

Jelenleg egy P38t-vel tolom, de elegge egyoldalu minden osszecsapas es igy 90-100XP-t kapok runonkent, ami nagyon keves ha, 5-6000 XP kell a kovetkezo Tierben levo Hetzer pancelvadaszhoz.

[ Szerkesztve ]

(#305) Eagle16 válasza Terrorista (#304) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem lehet máshogy.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#306) Plutor válasza Terrorista (#304) üzenetére


Plutor
aktív tag

Free xp-t minden kör után kapsz.A rendes szerzett xp pár százaléka lesz free xp.
Amint egy járművel mindent kifejlesztettél,akkor elit státuszba kerül,és minden további megszerzett xp-t át lehet váltani aranyért free xp-re.

(#307) Eagle16 válasza Plutor (#306) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja igen, nem olvastam el rendesen.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#308) Kucsek


Kucsek
aktív tag

 Battle Achievements: Steel Wall, Sniper
 Victory!
Battle: Hills 2010. szeptember 21. 16:46:10
Tank: IS-4
Earned:
2 058 Experience
82 525 Credits

Új Credit Rekord :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#309) belaazallat válasza Kucsek (#308) üzenetére


belaazallat
addikt

És mennyibe került a javíttatás, és a lőszer pótlása?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#310) Kucsek válasza belaazallat (#309) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Javítás 6500-6700 körül volt a lőszer pedig 20.000 .
Ehhez képest az XP-t viszont keveslem. :F

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#311) Kucsek válasza KoborloHun (#295) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Lehet azért mert nem a BL-9 -es löveg volt rajta.Nálam már ki van fejlesztve az IS-7 már csak Credit kell.De közben meg elkezdtem kihúzni a T szériát mert tetszik a T-44.Páran összeállunk falkába T-44 el akkor lesz ott gusztustalanság :DDD
Az IS-4 en már a 7 es 130mm lövege van fent.A te járgányod általában 1 lövés szokott lenni :DD De ez nem egy kategória, JT ből 30-35 százalékot tudok levenni ha csak le nem pattan.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#312) KoborloHun válasza Kucsek (#311) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

már váltottam jgpanthere de ez se sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

(#313) kriso


kriso
tag

Hali, most kezdenék a játékban, megkaptam a bétakulcsot, már délelőtt regiszráltam, de nem jött meg a visszaigazoló e-mail, ennek ahhoz lehet köze hogy ma forum maintence van, vagy ahhoz hogy citromailes e-maillel regiszráltam ?
Jah és nem indul el a setup .exe hiába kattintgatok rá (win7 64 bitem van), de mivel nincs fórum nem tudom megnézni mit kell csinálni vele..
Egykis segítség? :F

(#314) belaazallat válasza kriso (#313) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem is citromailes fiókom van, de nekem megjött a regisztráció. igaz én az oroszra reggeltem. Telepítő lefutott, szintén w7 64 bit.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#315) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Már VK3002DB-nél tartok, Phanterre hajtok, csak egy kicsit drága. Aztán jöhetnek a nagyok, meg az orosz megoldások :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#316) XenHai


XenHai
senior tag

Én most hummelre meg vk3601H ra ...

(#317) frame>24


frame>24
addikt

Na kipróbáltam végre ezt a játékot, és egy laza 6-8 órát el is szórakoztam vele, szóval így elsőre nagyon hangulatos! :Y

Holnap részletesebben végignézem, melyik oldalon mit lehet fejleszteni, eddig Panzerjäger I-el voltam a legsikeresebb, úgy gondoltam, a német tank destroyer vonalat fejlesztem...
Hogy valami mozgékonyabbat is lássak, light tankból a PzKpfw 35t-nél tartok, mert a Pz...II-es 20mm-esei nem tetszenek.

Az is lehet, hogy orosz vonalon kéne haladni, az első pár tier-ben mintha táposabbak lennének az ruszki tankok.

Pályákból mennyi van? Eddig kb 5-6-ot láttam ismétlődni. van pl. ilyen, hogy "Kursk"? ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#318) KoborloHun válasza Johnny001 (#315) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

orosz mediumot wet smmo rack nélkül el se kezd

(#319) Johnny001 válasza KoborloHun (#318) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Az még messze van, most még erősebb motor kell a 3002DB-be, azzal fullos lesz, aztán jön csak a gyűjtés a Phanterre.

Egyébként találkoztunk már a csatatéren is :)) belaazallat is tolja :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#320) belaazallat válasza Johnny001 (#319) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Tegnap csak KoborloHun-ra emlékszem. Őt egy T34-gyel láttam rohangálni. Én most 3601-gyel tolom, ma meg lesz a Tigris. csak 3000Xp kell. De Panther és T44 az, amire gyúrni fogok.

Nekem az a bajom, hogy sok az amatőr. Nem ismerik a tankjuk gyengeségeit, hogy mit nem szabad vele csinálni. Pl hátat fordítani az ellennek. Meg mindenki szemből akarja legyűrni a másikat, ritkán látni mögé kerülést. Másik ami zavar, hogy nem figyelnek a másikra. Több társam tüzelés közben beállt elém, hogy övé legyen az utsó találat. Egy panther-t úgy fenékbe durrantottam 88-assal, hogy 2% HP-je maradt. :S

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#321) KoborloHun válasza belaazallat (#320) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

Hy egyetértek meg már t43mal tolom legtöbbszőr pantherel vagy más médiumal együt szoktam menni ugy semmi nem állit meg minket tegnap panhter én 134-85 el meg 1 hummel támogatott minket ez az összeállitás nagyon bejött.Én pl rájöttem h orosz médium gyengéje az ammo rack de az nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#322) csaabz


csaabz
őstag

Hogyan lehet tankot eladni??
Ha rákattintok a sell-re, nem történik semmi.

Előre is köszi!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#323) KoborloHun válasza csaabz (#322) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

oroszon vagy?

(#324) csaabz válasza KoborloHun (#323) üzenetére


csaabz
őstag

Német tankkal megyek.
Vagy a szervert kérdezed? Nem mintha tudnám, melyiken vagyok...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#325) KoborloHun válasza csaabz (#324) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

szerver mert orosznál nekem is előfordult amiat h angolositottam

(#326) Allien válasza belaazallat (#320) üzenetére


Allien
veterán

Taktikai érzéke az emberek nagyon-nagyon kis részének van. Bár, igazából eleinte sokat bénáztam én is. Matilda-val mentem előre, és csodálkoztam, hogy hamar kilőnek. Rá kellett jönnöm, hogy semmi értelme komoly taktikát bevetni, vagy csak akkor, ha látszik, hogy mások se hülyék. Ráadásul, volt, hogy KV-val berongyoltam zászlót foglalni, mert a balfékek inkább sunyítottak valami bokorba. Ráadásul, közben kilőttem 2 artit is. Pedig a Kv az egyik leg lassabb hernyótalpas szamuráj. :B Mostanában inkább megbúvok valami alattomos helyre, oszt bevárom, míg elém kerülnek. KV-val (a jelenlegi 76mm-sel legalábbis) kicsi a tűzerőm, ráadásul lassú is. :O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#327) KBjunior válasza Allien (#326) üzenetére


KBjunior
tag

Hát igen sok embernek nincs taktikai érzéke. Nekem sok tankom van, de tegnap KV3-al toltam és egész délután amelyik csapattal én voltom mindig az veszített. Pedig minden körben kilőttem min. 1-2 tankot, de volt hogy 4et is. Igaz olyankor én voltam a legnagyobb tank, csak a tüzérség kilőtt. (Grill és barátai)

A másik ami nagyon szokott idegesíteni engem az az amikor senkit nem látok a környéken állok a bokorban nem lövök semmit csak állok, egyszer csak jön egy lövés lánctalp lent és halál. hmmm.... Na ilyenkor szoktam hangosan felkiáltani otthon a gép előtt. :P

http://youtube.com/KBjuni0r

(#328) belaazallat válasza KBjunior (#327) üzenetére


belaazallat
addikt

Az hogy Te nem látsz senkit, az még nem jelenti azt, hogy téged nem látnak. Volt olyan hogy akkor vettem észre az ellent, amikor 3méterről rám lőtt. Sík terep, előbukkant egy bokorból.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#329) KBjunior válasza belaazallat (#328) üzenetére


KBjunior
tag

Na de ez mekkora hülyeség már komolyan?
Elméletileg ez egy tank szimulátor, de akkor ha sík terepen jön egy tank akkor ugyan ne 3 méternél vegye észre az ember. Meg a másik hülyeség, hogy jön egy tank, lát, megáll, eltűnik. Ez mekkora hülyeség már? :F

Reménykedem benne hogy ezek a hibák csak azért vannak mert béta verzió még.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#330) Szőrös  válasza KBjunior (#329) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Elméletileg ez egy tank szimulátor"

ez nem szimulátor csak egy szimpla eksönsúter . ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#331) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Jelmondat: "Az hogy Te nem látsz senkit, az még nem jelenti azt, hogy téged nem látnak."

Mostanra sikerült rájönnöm, hogyha messziről irányítom a tankot, nem bújok bele, ahogy szeretnék, sokkal többet látok a környezetemből, jobban tudok bujkálni :C Sőt lövésnél a cél is sokkal nagyobb!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#332) frame>24 válasza Johnny001 (#331) üzenetére


frame>24
addikt

Cserébe sokkal pontatlanabb lövéseket lehet leadni. (azt, hogy a "cél is sokkal nagyobb", azt spec. nem értem...)

(#326) Allien: ez tank-típustól függ. A klasszikus light-medium tankokkal az állandóan mozogva lövő taktika a jó, ezekkel meg lehet kerülni a lassabb tank destroyereket (td), self propelled gun-okat (spd), (és gondolom 1-2 mosztralassú heavy tankot is)
Tank desroyerekkel szinte folyton kempelés a bokorban, mert szarul manőverez, de nagyot sebez.
SPG-vel maradni hátul, szintén bújva. Illetve, van aki TD-ként használja, a nagy ágyú miatt.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#333) Johnny001 válasza frame>24 (#332) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Célzáskor (shift lenyomva) is lehet tekergetni, és ott is nagyít-kicsinyít!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#334) belaazallat válasza KBjunior (#329) üzenetére


belaazallat
addikt

"ha sík terepen jön egy tank akkor ugyan ne 3 méternél vegye észre az ember."
Végig bokrok takarásában jött, én is. A való életben is elsétálhatsz egy jól álcázott tank mellet.

"Meg a másik hülyeség, hogy jön egy tank, lát, megáll, eltűnik. Ez mekkora hülyeség már?"
Itt jön be az előző, nem látsz át a bokron, tehát, ha beáll mögé, és más társad nem látja, te se fogod.
Ez akkor fordulhat elő, ha kilőtték azt, aki meglátta. Ezt lehet kihasználni, hogy kicsi gyors tank felderíti az ellent, ha nincs épület/domb takarásában simán rá tudsz lőni, ha nem mozog el is találod. Ha kilövik a kicsit, akkor már te sem látod.

Egyébként minden tanknak más a wiew range-e(remélem jól írom, nem vagyok angolos :B ). Ráadásul lehet növelni is.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#335) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Olvasgatom a hozzászólásokat azt van 1-2 amin jókat mosolygok :)
Pár jó tanács: Ne rohanj előre, ha csak nem vagy scout járgánnyal! Aki elsőnek támad az szokott elsőnek meghalni is... Sok csatát lenyomtam már és rengetegszer láttam azt, hogy erősebb csapat elkezd támadni fejetlenül és csesznek a védekezésre, erre a gyengébbnek látszó team simán befoglalja a bázist... elég csak 3 tanknak bejutni és 30s alatt befoglalják!
Az alaptaktikának annak kéne lenni, hogy felvenni 1 védelmi alakzatot ahol a tankok vannak elől, mögöttük a TD-k és leghátul a lövegek. Bevárni az ellen támadását és koncentrált tűzzel ledarálni a támadókat. Miután az ellen támadását sikerült hárítani, na akkor lehet támadni, lehetőleg 1 irányba. Fontos, hogy a lövegek mellett mindig maradjon védelem!
A map elején az artyk pásztázzák az ellen bázisán az olyan helyeket ahova az artyk szoktak bújni, ha a scoutok odaérnek akkor 1ből tudják bemérni a célt, illetve láthatják a tüzelő artyt és látatlanba oda pörkölhetnek neki.
Ha olyan helyzetbe kerültök ahol több tank harcol akkor mindig azt az ellent célozzátok amelyiknek kevesebb a HPja és van tűzereje is, így a lehető leggyorsabban tudjátok csökkenteni a rátok tüzelők számát. Ilyenkor nem szabad a kis célpontokra figyelni mert a nagyok jelentenek igazi veszélyt a csapatra. JagdTigerrel szoktam menni és sokszor jártam úgy hogy hagytam mögém kerülni aT34, Pz3, VK30-36-os tankokat és a nagyobb Tigrisre, VK45, IS3,IS4 vagy IS7re lőttem inkább mert azok sokkal nagyobb kárt tudnak okozni nekem is és a csapatnak is. Haverokkal szoktunk játszani és ventrilon beszélgetünk közben, azt ha megjelenik valami komolyabb ellenséges tank akkor szoktuk mondani 1másnak, hogy lődd xy-t. Ezen módszer olyan hatásos, hogy többször is előfordult már, hogy csak mi maradtunk életben, volt olyan eset amikor 2en maradtunk 7 ellenséges tankra, köztük is4 és Tiger2 vel. A végére még is sikerült lehozni a meccset a csapatmunkának hála :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#336) frame>24 válasza ALEX131 (#335) üzenetére


frame>24
addikt

A bétában nincs is JagdTiger...

Amúgy meg persze-OK-kÚl vagy, de egy random játékosokból összesorsolt csatában ugye csapatmunka aztán könnyű. Meg hogy bevárni az ellent... és ha ő vár?
Tehát ilyen ideális előrehaladást kb. a Combat Mission: Barbarossa to Berlin-ben csinálhatsz.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#337) ALEX131 válasza frame>24 (#336) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Peddig itt figyel a garázsomban a jagdtiger :) esetleg ha belenézel a fejlesztési vonalba akkor láthatod a Német páncélvadászok végén ott figyel :) Vagy csak keress rám (ALEX131) és ott a player detailsban meg tudod nézni mivel is szoktam harcolgatni :)
A csapatmunka részben kommunikáció kérdése, például a csata kezdete elött van 30s arra, hogy beszélgessenek a csapattársak és akkor le lehet beszélni, hogy mi is történjen...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#338) frame>24 válasza ALEX131 (#337) üzenetére


frame>24
addikt

Nyilván ott néztem :U , akkor neked valahogy full verziód van?
german tree - szöveget is olvasd alul.- és nálam pl. ugyanezek vannak, pár nappal ezelőtti telepítéssel.

Amúgy ez érdekes, de nagy ritkán használják a meccs elei 30s-ot taktikai megbeszélésre, sokaknak inkább fájóan hosszú üres idő ez.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#339) frame>24 válasza frame>24 (#338) üzenetére


frame>24
addikt

Ja, most látom, hogy neked orosz verziód lehet, ami már megjelent full... :O Már csak az a kérdés, azt honnan lehet telepíteni?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#340) Plutor válasza frame>24 (#339) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nekem az EU-s bétában is van Jagdtiger.
A szeptemberi patch óta van benne.

(#341) frame>24 válasza Plutor (#340) üzenetére


frame>24
addikt

Én innen telepítettem a 0.5.4.1 full-t és arra a 0.5.4.1 to 0.5.4.2-t.
Azt a 30 megás pack-ot meg asszem rátette magától tegnap a launch képernyőn...

tehát nem tudom, mi a rossz esetemben, mondjuk az ilyen többmillió credit-ért vehető harckocsiktól még messze vagyok... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#342) dunc


dunc
nagyúr

Nálam nem megy valamiért a regisztráció ! :F

(#343) Plutor válasza frame>24 (#341) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nekem ugyan az a verzióm van.Nézd meg játékon belül a tech tree-t.Ott lesz a német oldalon a Ferdinand után a Jagdtiger.

(#344) kerlac válasza frame>24 (#339) üzenetére


kerlac
őstag

Nekem is béta van, és van JagdTiger.

(#345) grunge


grunge
addikt

bereggeltem, aranyos kis játék:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#346) belaazallat


belaazallat
addikt

Mit kell beírni ahhoz hogy villogjon a térképen a négyzet? És ahhoz mit kell írni, hogy piros nyíl legyen az ellenség tankja fölött? Tudom le van írva az F1 menüben, de nem tudok angolul. :B

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#347) frame>24 válasza belaazallat (#346) üzenetére


frame>24
addikt

A villogó négyzethez CTRL-t lenyomva tartva kell kattintani a minimap adott szektorára.
Ööö, a másikat nem tudom, de van egy olyan kombó is, hogy T-t lenyomod, miközben az ellenségen van célkereszt, és akkor kiírja a csapatodnak, hogy kit támadsz...

A JagdTigert végül benéztem, ezért bocs!; ugyanakkor a tech tree további ágai még hiányosak, kíváncsi leszek a teljes haderőre. Elvileg készülnek már az amcsi tankok is (nyilván a jóöreg Sherman-ek, de pl. M-10, Pershing és társaik)

grunge: üdv! :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#348) grunge válasza frame>24 (#347) üzenetére


grunge
addikt

Kis változatosság az égi mókához képest:) bejön a game, csak kissé elérhetetlennek tünnek a dolgok a lighttraktorral:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#349) KoborloHun válasza frame>24 (#347) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

október elejére igerték az amcsi techfát (tdk nélkül) + a varpolás javitását ismerős van a super bétán amcsiké lesz a legerősebb arty de a tankok papirbol lesznek tehát csak annak érdemes huzzni akkki nem idegeli magát a modul találatokon.

[ Szerkesztve ]

(#350) KBjunior válasza KoborloHun (#349) üzenetére


KBjunior
tag

Minden tankkal jól lehet játszani, még ha papírból van akkor is, csak jól kell használni. :P

Remélem tényleg jön októberben, kíváncsi vagyok nagyon már. :P

Még valami, az elöbbi hozzászólásomra válaszó emberkének: A tank ugy tünt el hogy töllem kb 50 m volt és meg állt egy pillanatra a puszta közepén és nem egy spotter miatt láttam csak.

Ja és egy kép a tankjaimról, T44 és a többiek! :P

[ Szerkesztve ]

http://youtube.com/KBjuni0r

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.