Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) K3NZO válasza KoborloHun (#150) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ez így van de majd ha lesznek klánok akkor minden megváltozik.

"Per aspera ad astra"

(#152) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

de jót nevetem seggbe lőttem 1 jagdpanthert panzer 3 A val

(#153) K3NZO


K3NZO
senior tag

Megvan a "Tigrisem", de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire ratyi :( , vissza fogok váltani medium tankra. . .

"Per aspera ad astra"

(#154) KoborloHun válasza K3NZO (#153) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

h-h ratyi nem sebez vagy mi?

(#155) K3NZO válasza KoborloHun (#154) üzenetére


K3NZO
senior tag

Lassú, nehézkes az egész tank a gyári ágyú pedig egy VICC, orosz IS tankok úgy lőnek ki mintha papírból lennék, a régi VK3600-as medium tankom sokkal jobb mint ez a Tigris amit én inkább csak cicusnak hívok mostantól.

"Per aspera ad astra"

(#156) K3NZO


K3NZO
senior tag

Na én befejeztem ezt a szarakodás :W :W Kár, hogy a fejlesztők nem gondoltak az egyensúlyra. Mind majd veszek valami tuti kis orosz tankot aztán ennyi.

"Per aspera ad astra"

(#157) XenHai válasza K3NZO (#156) üzenetére


XenHai
senior tag

A tigris 1 bug miatt gyenge ! Köv patchben 1 csomó tank sérülés modelljét át szabják majd!

(#158) Plutor


Plutor
aktív tag

Mindenedet eladnak annyiért amennyiért vetted. A pénzt megkapod. A tankok legénysége nullázódik, kapsz 3000 aranyat kárpótlásnak. Az összes XP pedig átmegy freexp-nek, így újra kiválthatod a dolgaidat.
Ez lesz elvileg a patch után.Lesznek még plusz járművek is.(Jagdtiger)
Ezeket olvastam.

(#159) XenHai


XenHai
senior tag

Örvendjetek !!!
0.5.4 is coming supposedly in a few hours. If everything is fine, EU beta will be updated to this version.

(#160) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

magyarul légyszíííííí

(#161) Eagle16 válasza XenHai (#159) üzenetére


Eagle16
addikt

Szóval az oroszok megkapják a 0.5.4-est, mi meg várunk tovább.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#162) XenHai válasza KoborloHun (#160) üzenetére


XenHai
senior tag

Az eu béta órákon belül updatel ha minden rendben van a patchel !!

(#163) KoborloHun válasza XenHai (#162) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

ugy látom ez füstbe ment terv maradt

(#164) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

p3rol átáltam herzere és szembol kilotem 1 kv harckocsit ugy h nem tudot sebezni omg :R hozza teszem 2 méteről

[ Szerkesztve ]

(#165) PetAd


PetAd
tag

Kipróbáltam én is, de eddig csak negatív élményeim vannak. 7 csatát játszottam végig, de mindig kilőttek, megvártam míg rácéloz a kezelő és akkor lőttem, de pl most 1x se találtam pedig legalább 10-et lőttem és a kör alig volt nagyobb mint a tank. Offline gyakorlási lehetőség sincs. Recruit Game-et játszok ahol elvileg az újak, de sokan P2-vel meg hasonlókkal furikáznak persze esélyem sincs ellenük. Talán majd később jobb lesz, mert jó játéknak tűnik, meg ezen kívül alig van tankos játék.

(#166) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

a körben van egy fél 3 szőg ha az a tankon van akkor lőhetsz de ha piros akkor gáz azt a tankot nem tod sebezni se ilyenkor . meg tudsz auto meg manuálisan célozni auto célzás jó de egy tip ha kisebb a tankod mint az ellenségé lőd manuálisan a lánctalpat nekem be jőt én bénitottam a jagpanther meg leszedte

[ Szerkesztve ]

(#167) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

első találkozás a mausal megvolt anyám borogas

(#168) Plutor


Plutor
aktív tag

Szeptember 1 a patch,és a reset dátuma.

We are planning some big updates for the World of Tanks closed beta, which will include launching new game servers in North America and delivering a fresh patch containing new game features. To make sure everything works well, we will halt the game servers from 9 a.m. GMT August 26 till September 1.

On September 1, we will be on air again with all the players connected to the American servers. Several days after that, the new 0.5 patch will be rolled out with several new features, which are:

* Squad fights. A squad will include 2 to 3 people and will allow players to invite their friends and join a random battle as a single fighting unit, which will help them coordinate their actions and maneuvers.
* Additional modules. Install rammers and increase your firing rate, take suspension stiffeners and improve your tank’s tonnage, decrease visibility by installing a camouflage net, choose between dozens of upgrades that differ depending on a tank model you choose.
* Crew kits. Equip you tank crew with fire extinguishers, repair kits, first-aid sets and other elements, with each of them providing extra help in battles.

With the new patch rolled out, all beta testers will get 5000 gold each to test the new game features. The patch will be followed by a “light” wipe when the players will go back to tier 1 tanks, but all the experience they have earned will be converted into free experience which they will be able to use at their leisure. All credits will remain as well, and losing all the tanks, modules, and shells will be compensated by corresponding amount of credits spent on buying them. If a player had a premium tank or shells, compensation will be arranged in respectful amount of gold.

Stay tuned, we’ll be informing you on all major events on World of Tanks.

(#169) PetAd válasza KoborloHun (#166) üzenetére


PetAd
tag

Ok, megfogadtam a tanácsaidat és 21. csatánál sikerült kilőnöm egy másik tankot :D

Elég szar, hogy csak pár alap tank van én meg nem tudok mit kezdeni a többivel, de ők meg simán kilőnek hiába van fullra fejlesztve. Most már nagyon tetszik a játék, igaz hogy szinte semmi esélyem sincs, de most már beszereztem egy P2-est. Újraindulás után úgyis mindenki alap tankkal fog kezdeni és akkor majd lehet rendesen játszani. Nektek se csatlakozik most?
Most olvasom, hogy a szerókat leállították szept. 1-ig :W

[ Szerkesztve ]

(#170) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

nem éppen mert az eddig megszerzet xpt vissza kapják free xpkén melllékesen mindenki kap 5000 goldot és végre énis át rucanhatok tigris 1 be vagy 2 be

(#171) Plutor válasza KoborloHun (#170) üzenetére


Plutor
aktív tag

Ez csak akkor megy,ha már eljutottál odáig.
Egy másik fórumon számolgattak is.

Egy kis infó, hogy mindenki kikalkulálhassa meddig juthat el az eddig szerzett XPjéből soft wipe után:

Russian "heavy"
T-26 - 190 exp
T-46 - 1.020 exp
T-28 - 5.040 exp
KV - 19.725 exp
KV-3 - 48.775 exp
IS - 102.045 exp
IS-3 - 209.120 exp
IS-4 - 396.785 exp
IS-7 - 708.200 exp

German "heavy"
PzKpfw II - 175 exp
PzKpfw III Ausf A - 1.320 exp
PzKpfw III - 5.555 exp
PzKpfw IV - 21.010 exp
VK3601(H) - 50.965 exp
PzKpfw VI Tiger - 105.030 exp
PzKpfw VIB Tiger II - 225.525 exp
VK4502 (P) Ausf B - 411.275 exp
Maus - 691.145 exp

Russian "medium"
BT-2 - 190 exp
BT-7 - 1.520 exp
A-20 - 6.310 exp
T-34 - 21.000 exp
T-34-85 - 54.860 exp
T-43 - 116.945 exp
T-44 - 217.703 exp

German "medium"
PzKpfw II - 175 exp
PzKpfw III Ausf A - 1.320 exp
PzKpfw III - 5.555 exp
PzIII/IV - 21.010 exp
VK3001P - 50.645 exp
VK3002(DB) - 91.825 exp
PzKpfw V Panther - 186.960 exp

(#172) KoborloHun válasza Plutor (#171) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

mindegy a vk 36001h megvan igy is ami már szinte tigris mivel ezz az első prototipusa

[ Szerkesztve ]

(#173) XenHai válasza Plutor (#171) üzenetére


XenHai
senior tag

Tudnál linkelni ilyet német TDk ről?

(#174) PetAd válasza KoborloHun (#170) üzenetére


PetAd
tag

Ja igen, arról meg is feledkeztem, akkor nem változik semmi :(
Igazán elválaszthatnák a 2 alap tankot az 1-el felette lévőktől, mert most alap tankkal nem lehet játszani.

Mit érdemes egyébként venni Pz35-öt vagy Pz2-t? Utóbbit vettem meg még a vége előtt, pár csatát toltam vele de eddig nem jött be. Csak 20mm-s gépágyút lehet hozzá venni, az mennyire jó a többi 2-es szintű tank ellen? Pz35-ben ha jól tudom 37mm-s ágyú van, meg az élete is több, de a páncélja vékonyabb.

(#175) Plutor válasza XenHai (#173) üzenetére


Plutor
aktív tag

Itt van minden,ár,xp. felső érték az ár fehérrel,alsó az xp pirossal.
orosz
német

[ Szerkesztve ]

(#176) KoborloHun válasza PetAd (#174) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

hát én próbáltam mindkettőt és a harmadik a panzerjager 1 jobban bejőtt de nem egyszerü tdzni előre szólok

(#177) XenHai válasza KoborloHun (#176) üzenetére


XenHai
senior tag

Td-vel jó nagy irtást lehet csinálni csak ne az elő sorba menny maradj hátul!

(#178) PetAd


PetAd
tag

Nem bírtam várni 1.-ig és regeltem az orosz verzióra. Az alap tankok sokkal erősebbek, több lövést kibírnak, eddig szinte mindig elsőre kilőttek, meg jobban is sebzem vele az ellenfeleket. PZII-t még mindig nehéz kilőni velük, de BT-2-t nem nehéz, de az a tank még mindig tud teleportálni :W
Több új pálya is van, a szerverkeresőnél viszont általában 1,5 percet is kell várni hogy berakjon. Vettem egy PZ35-öt és egy AT 1-et is, utóbbival nem játszottam sokat, de jónak tűnik csak szoknom kell, hogy hátul kell maradnom. Alap löveggel oldalba lőttem egy su76-ot és 80%-ot levett az életéből és lehet rá hegeszteni 76mm-es ágyút is.

(#179) KoborloHun válasza PetAd (#178) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

le irnád a linket ahol az orosz verzió vann?

(#180) Joe-T


Joe-T
tag

Én még csak most fogok bekapcsolódni a játékba, de nagyon kíváncsian várom! Végre van egy használhatónak tűnő tankos játék, hosszú idő után!
A szerverek holnap indulnak újra vagy csak másodikán?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#181) KoborloHun válasza Joe-T (#180) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

holnap

(#182) PetAd válasza KoborloHun (#179) üzenetére


PetAd
tag

Itt kell regelni, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy így nem veszi be a regisztrációt ezért meg kell nyitni az eredeti oldalt és ott kitölteni itt meg nézi, hogy mi mit jelent. Itt meg a letöltés. Bétából át kell másolni a text mappát az újba és akkor szinte minden angol lesz.

(#183) Allien


Allien
veterán

Végre, sikerült regiznem, letöltöttem, indítom, erre "Server busy...". :O Pedig má szept. 01 van ám! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#184) Allien válasza Allien (#183) üzenetére


Allien
veterán

Na, beengedett. :K Mondjuk, elég érdekes. Nem nagyon érzem, hova is lő(vök). :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#185) KoborloHun


KoborloHun
csendes tag

hello busy azért volt h sokkan voltunk célzásnál külőn van amit te látsz és a torony az az igazi célkeresz ami körüól a körbe a kis pontok vannak . 79.172.209.78:9990 cimü ts en szivesen látnak mindenkit és nagyon segitő készek , aki gomdolja jöjjön fel .

(#186) Joe-T válasza Allien (#183) üzenetére


Joe-T
tag

Én tegnap este egy órán keresztül vacakoltam a programmal, hogy engedjen be, de folyamatosan csak a "Server busy ..." feliratot láttam! Lehet ennyien ráugrottak volna a programra?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#187) Plutor


Plutor
aktív tag

Na megjött ma délután a patch.
Nagyon szokatlan eddig,mert most a T44-s tankommal néha az utolsó vagyok. :Y
Volt olyan csata,ahol 4 Maus,és 2 IS7-s volt.
Vettem a rengeteg aranyból prémiumot,de még így sem nyereséges mindegyik csata. :W

(#188) Allien válasza Plutor (#187) üzenetére


Allien
veterán

Mire jó a prémium? :B
Amúgy, én is lecseréltem az alap tankot, az semmire se jó, csak célkereszt vagyok. Vettem egy németet, azzal végre kilőttem első tankomat. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#189) Plutor válasza Allien (#188) üzenetére


Plutor
aktív tag

Több xp,kredit.(50%)

(#190) Allien


Allien
veterán

Rájöttem egy problémámra. Pinggel vannak a bajaim. 250 felett vagyok. :Y :W Sokszor már nem is ott van az ellenfél, ahol én "látom". Lövöldözhetek így, de sok értelme nincsen. :O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#191) Joe-T


Joe-T
tag

Ez a játék továbbra is béta fázisban van?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#192) XenHai válasza Joe-T (#191) üzenetére


XenHai
senior tag

Igen!
Ez a jagt nagyon állat lett!
De fel bassza az agyamat sok is-7 és is-4 !!

(#193) Allien


Allien
veterán

Esetleg nem lenne valakinek "kedve" valami leírás féleséget csinálni, pár képpel? Mondjuk engem kifejezetten a fejlesztések érdekelnének. Valahogy az nem megy. új tankot tudok venni, de a tech fán semmi változtatási lehetőséget nem véltem felfedezni. A legénység százalékban fejlődik, de ott se tudtam megoldani, hogy mondjuk két rádiósból az egyik szerelő legyen. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#194) XenHai válasza Allien (#193) üzenetére


XenHai
senior tag

Azt csak akkor lehet be rakni ha 100% az emberke!

(#195) Allien válasza XenHai (#194) üzenetére


Allien
veterán

Pf. Akkor nem strapálom magamat. Még csak 53%-os a német brigád, a szovjet meg az alap 50%. :B Asszem, pár csatát még le kell nyomjak, hogy egyáltalán legyen valami értelme a küzdelemnek. :B
Mondjuk, a legjobb az volt, amikor mentem előre, és nem jött senkise velem. A dombtetőn megjelent az ellenfél támadó ékje, 5 tank, az első kettő IS-3 volt, asszem. Mivel ilyennel már találkoztam, és max grafitizni tudnám, inkább néztem, melyikük lő ki hamarabb. Mondjuk, azért egyet lőttem a lánctalpra, de arra se volt elég a tűzerőm. :(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#196) KoborloHun válasza Allien (#195) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

20 ezer kreditel megoldhato h 75%-osak legyenek

(#197) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy olvastam hogy az új patchben benne van ez a barát rendszer, hogy 3-man egy szerveren és együtt tudunk csatázni. Namármost az lenne a kérdésem , hogy ezt milyen módon lehet elérni mert még nem jöttünk rá. csak azt csináljuk, hogy együtt nyomunk a battlera és reménykedünk :)
A másik meg, hogy a pálya betöltésnél mit jelent az a pajzs szerű izé benne számokkal bizonyos emberek neve mellett? Arra gondoltam , hogy van már elit tankjuk de szerintem nem biztos.
A harmadik és egyben utolsó kérdésem, mikor jelenik meg hivatalosan, azt tudom hogy ingyenes lesz a multija, de mikor jelenik már meg? Gondolom úgyis törlik majd a bétában elért tankjaimat :F

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#198) KoborloHun válasza nemeth989 (#197) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

a platoonhoz premium account kel 250 gold 1 napra és a szám a pajzson az azonos számuak 1 platoonba vannak

(#199) kerlac


kerlac
senior tag

sziasztok!

Kérnék kis segítséget. mostanra jutottam el odáig, hogy regeltem a játékba, feltelepítettem, updat-eltem stb, de nem találom hol tudok játszani? hol tudok belépni? lejárt már a beta licensz? gamestaron kaptam a kódot.....

(#200) Plutor válasza kerlac (#199) üzenetére


Plutor
aktív tag

elindítod a játékot,belépsz,majd beírod az e-mail címed és a jelszavad.utána connent to server.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.