Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) egonn válasza K3NZO (#449) üzenetére


egonn
csendes tag

Azt jelenti hogy lehet nyomulni haverokkal,összeszokott,megbeszélt stratégia szerint:) No meg a klán rendszer! arról már gondolom hallottál. A kettő összetartozik majd. De kiváncsi vok hogy az ami vékonybőrű TD-k tudnak e majd rejtőzködni, mert ugye ez most nem az igazi.Ők viszont anélkül gyorsan elvéreznek. Ugyhogy reménykedek hogy javítanak a kamuflázs dolgon! ( beállnék a ferdivel valami árnyékos helyre és ......... csak dőlne az xp:)

[ Szerkesztve ]

(#452) K3NZO


K3NZO
senior tag

És megint egy t-44-es lő rommá ez azért tényleg elég idegesítő :(.

"Per aspera ad astra"

(#453) K3NZO


K3NZO
senior tag

Az "gold-árfolyamról" vannak már valamilyen hírek? Mennyi fog kerülni?

"Per aspera ad astra"

(#454) grunge válasza ALEX131 (#442) üzenetére


grunge
addikt

Azt is megnézném, hogy mi lötte volna ki a maus-t igazibol:) ha jol tudom a kettő prototipus közül az egyiket szönyegbombázással birták beaktiválni :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#455) Vaktyuk1


Vaktyuk1
csendes tag

Szeva Mindenki!
Sajnos elkezdtem ezt a jatekot en is, de mar nagyon elegem van abbol, hogy a jatek maga olyan szabalyokat alkalmaz a csapat elosztasnal, ami szerintem nem egy jatekhoz melto.
Az eszrevetelem a kovetkezo:
A csapatelosztasnal nem csak a tankod sebzeset, xp-det es hasonlokat vesz figyelembe, hanem sajnos azt is hogy hany csatat nyertel es mennyit veszitettel. Ha megfigyelitek a csata veszteseitek es nyereseitek atlaga 50% korul mozog. Ezt figyeli elsosorban a szerver sajnos. Ha a szerver maskepp nem tud csapatokat felallitani es az egyik csapat sulyos folenyben van, akkor valamilyen modon lejebb veszi a sebzeseket, vagy a lovedekek atutoerejet csokkenti. ezert van sokszor hogy amikor nagy folenyben vagy es ugy erzed itt mindenkit szetlossz akkor sorra jonnek a lecsuszott lovedekek. Ezekre a kovetkeztetesekre kozel 2,5 honap jatek utan es tobb baratom statjanak megkerdezesevel jutottam. A statisztikai adatok jobban ervenyesulnek a csapatelosztasban mint a szerencse. Ez szerintem egy jateknal semmikepp nem jo. Szerintem az ne befolyasoljon egy jatekot, hogy hany csatat nyertel mar meg es mennyit veszitettel.
Erdekes lenne, ha a Manchester kevesebb jatekossal kellene kiallnia egy meccsen, mert sokkal eselyesebb, vagy epp mezitlabb kellne fociznia az eselyesebb csapatnak.
Lehet, hogy megszoltok majd ezert a hozzaszolasert, vagy hulyenek neztek es paranoiasnak velitek, de nezzetek egy kicsit utanna es figyeljetek. Aki meg ennek ellenere is lehulyez es nem veszi eszre ezeket a dolgokat, hat azt sajnalom.
Ezekre a megallapitasok mellett elertem az is-4-et es a t-44-et.
Koszonom, hogy olvastatok!

(#456) ALEX131 válasza Vaktyuk1 (#455) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Osztom a véleményed, teljesen jól látod a dolgokat! Sajnos nem a tényleges fizikai erőt alkalmazza a szerver, hanem belenyúl az értékekbe.... Nagyon röhejes az amikor 1 szaros IS3nál a 7 lövésemből(JTvel) 3 lepattan és a 4. bevitt találatom után marad még 2-3% élete...
Vagy amin most a hétvégén akadtam ki az az volt, hogy a T34-85 szemtől szembeni harcban kilőtte a lövészem miközben a JagdTiger frontpáncélja 250mm!!! Éljen az orosz technika!
Elindultam a T44 ágon, most T34-85nél tartok és 100 milis lövegével megyek, 1v1 harcban a tigrist kicsináltam vele 100%ról miközben én már 85-90%on voltam.... Ezen dolgok miatt mondom azt, hogy ez a játék messze van a tökéletestől! Kiváncsi vagyok a következő patchelésnél mik változnak :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#457) Eagle16 válasza K3NZO (#453) üzenetére


Eagle16
addikt

Most az orosz szerveren 1 USD = 250 gold.

T-44 nem tudom miben lőtt szarrá, Királytigrissel nem nehéz elintézni, csak meg kell tanulni lőni :) Ha közvetlen melletted köröz, akkor ne auto-aim-mel célozz, hanem célozz az orra elé 1-2 méternyire. Ha lassú a tornyod és nem éred utol miközben köröz, akkor forgasd a tornyot az ellenkező irányba és akkor általában meg tudod lőni.

Vaktyuk1: azóta játszom a bétával, mióta kijött az EU verzió. Nem tudom szoktad-e olvasgatni a játék fórumát, de ott írták, hogy súly alapján osztja szét a csapatokat a játék, tehát egy Is-7 mondjuk 100-at ér, egy Is-4 80-at stb...semmi köze ahhoz hogy hány meccset nyertél, az 50% általában azért jön ki, mert benne van a szerencse is, de ha jól játszol lehet csinálni 60-65 %-os nyerési mutatót is.

Ha egy meccsen fölénybe kerülünk, akkor mindig meg szoktuk nyerni a játékot, menet közben a szerver semmit sem változtat semmilyen értéken. Van egy 30%-os érték, amin belül változhat egy lövedék sebzése és átütőértéke pozitív vagy negatív irányban, ezért tűnik úgy, hogy tiszta random az egész.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#458) K3NZO válasza Eagle16 (#457) üzenetére


K3NZO
senior tag

PZKFW V Panther-em van de olyan mint egy light tankban ülnék. Mondanom sem kell az orosz tankokkal gyűlik meg a bajom egyfolytában. Sajnos az orosz tankokra meg nem visz rá a gusztusom, nincs kedvem velük játszani. Pedig kénytelen leszek, mert ugye mindannyian tapasztaljuk, hogy mikre képesek...

Hodler néven játszom akiknek van kedve tegyen be friendbe. Van valami fix channel amin játék közben megtalálhatóak vagytok?

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#459) Johnny001 válasza K3NZO (#458) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Nekem is összejött a Panther, de most inkább orosz tankkal nyomulok T-28-nál tartok, mindjárt meglesz a KV is :DD
Panthert megtartottam.

Elég rosszul néz ki ez a tank (T-28), hátmég, ha ki is lövik.

By.: Johnny (a játékban Johnny0001)

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#460) frame>24


frame>24
addikt

Mai napon megjelent egy interview, ami többek közt az éles, ruszki-tank <---> wehrmacht tank, "melyik az overpower?" vitára válasz a játék vezető fejlesztőjétől: (középső bekezdésben a lényeg)

"Everything depends on your playing style. To put it bluntly, German panzers are good at fighting at medium and long distances while the Soviets are more effective in tense close combats. Each nation and each type of a unit provides its unique gameplay.

Here is an interesting thing to think about. When we arranged the tourney among the Russian players, two teams staffed with the German vehicles made it to the finals. While the CBT tourney for the Western audience featured two teams with the Soviet panzers in the finals. It may sound funny, but while Russian players are complaining about overpowered German panzers, we keep hearing the same complaints from the western beta testers about Soviet machinery.

According to all these facts and our statistics we can state there’s no dominance of either of the nations. I believe that after implementing the team mode this kind of complaints will cease gradually."

Bár, mint tudjuk, Oroszország a humbuk országa (lehet, hogy Vaktyuk1 találatában van valami), szvsz alapvetően a játék ötlete és élménye zseniális, és egyelőre bízom benne, hogy a balanszírozások jófelé fognak haladni.
A teljes cikk itt.

szerk.: jópárótókat már felvettem friends-be, in-game nickem: frame24

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#461) Eagle16 válasza K3NZO (#458) üzenetére


Eagle16
addikt

hun (kissrac) csatorna, ott van mindenki aki számít :) (jelszó: hun)

Aki még nincs ott, menjen, a legrégebbi játékosok mind ott vannak.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#462) KBjunior válasza Eagle16 (#461) üzenetére


KBjunior
tag

Majd a hétvégén meglesem azt a csetet. :P A régiben is benne voltam csak nem tudtam hogy megint lett létrehozva egy. :(

Mi is aránylag sokan vagyunk. Igazábol egy Community csak nem WoT-s hanem Bf2 Project Reality-s, csak megtaláltuk ezt a játkot és megtetszett sokmindenkinek! :) Van egy két kocka köztünk! ^^

http://youtube.com/KBjuni0r

(#463) belaazallat válasza frame>24 (#460) üzenetére


belaazallat
addikt

Esetleg összefoglalnád, hogy mit írnak, mert nem tudok angolul.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#464) frame>24 válasza frame>24 (#460) üzenetére


frame>24
addikt

A lényeg, hogy csávó szerint a német tankok közepes- és nagy távról jók, a szovjet tankok pedig közelharcban. Rendeztek 2 versenyt:
- Az orosz játékosok versenyében kettő, német tankokkal teli csapat jutott a döntőbe.
- A nyugati játékosok versenyén pedig két, szovjet tankos csapat harcolt a döntőn.
"Viccesen hangzik, de az orosz gamerek a túl erős német tankokra panaszkodnak, a nyugati béta teszterek meg a szovjet harckocsik túlerejére"

Tehát fenti tények és a (folyamatosan elemzett) statisztikájuk alapján egyik nemzet tankjai sem dominálnak. A team mód bevezetése után reményeik szerint csökken az ilyen sírások száma.

(mi az a team mód, amúgy? :DDD )
Na.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#465) Szakesz válasza KBjunior (#462) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Igazából nem is kéne a két nemzet között különbséget tenni, bár azt én is megerősíthetem, hogy német ágyúval messziről eléggé meglehet tépázni az ellent. Példa kedvéért oldalba támadtam egy tigrist pz IV-el, 100%-ról egyedül leszedtem, következtetésképp a tigris gyenge tank.., de ez így hülyeség, mert egy "valódi player" észlelte volna a veszélyt, rám fordítja a tornyát éééés... :))
A ruszki tankok nem voltak rosszak, egyszerűen tömeggyártásra mentek, a németek inkább a minőségre. Ha a játékban nem küldhetünk 4-5 (vagy több) T-34-est egy tigris ellen, akkor erősítjük fel a T-34-est, s ugyanott vagyunk, vagyis inkább minden bizonnyal így gondolkozhatnak a fejlesztők. Az orosz tankok páncélkialakítása felülmúlta a németekét, megbízhatóságuk is jobb volt, viszont lehet akármilyen jó egy tank, ha a legénység zöldfülű, s egyszerűen nem tudja kezelni se a szerkezetet.
Szerintem a német tankok tűzerő tekintetében, pontosságban, páncélozottságban felülmúltak minden szövetséges tankot, meg hát voltak tapasztalt katonáik, akik tényleg, (de halál komolyan) vezetni is tudták! :)

Az orosz technika a háború végére felzárkózott a németekéhez, utóbbiak a harckocsikat nagyobb, erősebb páncéllal látták el, míg a ruszkik a sebességet növelték, valamint a tűzerőt.
Tehát győztest elég nehéz lenne választani, játékstílustól függ, meg ki mennyire akarja beleélni magát. A tigris a valóságban is kiforratlan volt, bár nekem kifejezetten tetszik, hogy sokszor kimegy a lánctalp, rádió, torony, de ettől függetlenül 1-2ellenséges tankot magammal viszek a túlvilágra! ;]

(#466) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Pár perce történt hogy JagdTigerrel harcoltam IS4 ellen, 5 lövést adtam le rá és abból 3 lövésem 1szerüen eltűnt... nem érkezett célba, nem robbant sehol se! 2 lövésem talált de 1 lepattant a másikra meg azt mondta, hogy nem sikerült átütni a páncélzatot, tehát 0%-ot sebeztem rajta... na ennyit az orosz tankok fölényéről... A 3 lövésem ami eltűnt az szinte 100, hogy az amcsi szerverek hibája, folyamat 140-180 közt van a ping. Többen is észrevettük már, hogy amióta amcsiba vitték a szervereket azóta előfordulnak olyan hibák, hogy benyomjuk a javítást/gyógyítást ám nem történik semmi! De a csomag elhasználása megtörtént... itt (illetve a már említett eltűnt lövéseknél) másra nem tudok gondolni mint csomagvesztés a rossz kapcsolat vagy szerver miatt.
Ha reset lesz mikor behozzák az amcsikat akkor elgondolkodok azon, hogy érdemes-e Német oldalon mennem, persze az artyt kivéve.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#467) Vaktyuk1 válasza ALEX131 (#466) üzenetére


Vaktyuk1
csendes tag

Csatlakozni tudok hozzad sajnos en is. Az uj patch ota (0.5.4.2) egyszeruen vannak eltuno lovedekek akar egymasutan 5 is. Ez engem zavarna egy kicsit, ha nem vonna le a creditembol utana az arat. Igy egyszeruen csak lehuzasnak es atveresnek tartom a szervergazdak reszerol. Termeszetesen ez csak beta meg minden, de azert ilyen alapbugokat nem kene bennehagyni a jatekban. Tudom sokan mondanak most, hogy a nettel nem tudunk mitkezdeni, de a netem eleg jonak mondhato (4.1mb/sec down es 1mb/sec up es ugye optical) tehat a nettel nem lehet problema szerintem. Ez mindenkepp szerveroldali problema es ezert miert en szivok? A masik az, hogy meg ez is beleferne, ha csak tolem fuggene a csata kimenetele. Ugye akkor sem korrekt, de mikor korul vesz meg 14 masik jatekos akik veleltlenul sem ugy csinaljak ahogy jo is lenne. (pl. : tankvadaszok ellen rarohanni az ellenre es nem megvarni mig nekik meg kell indulni, ha nyerni szeretnenek.)

(#468) belaazallat válasza Vaktyuk1 (#467) üzenetére


belaazallat
addikt

Az eltűnő lövedékek oka a lag. Amit nem a user nete okoz, hanem, a szerver túlterheltsége.
Így fordulhatott elő az, amit korábban írtam, hogy sikerült egy házon keresztül mennem, anélkül, hogy leromboltam volna.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#469) KBjunior válasza belaazallat (#468) üzenetére


KBjunior
tag

De Béla testvérem, az nem a lagg miatt volt hanem mert állat vagy azért. :D

Nekem nem tünt el soha semmim, de a SU-8asban nagyon nem tetszik az hogy el lövöd a lövedéket és 5-6 sec mire le esik. Értem én hogy fel lövi az égbe és majd egyszer le esik, de szerintem vissza térek a SU-5höz, vagy a SU-26hoz. :D

Taktika meg nem mindig van. Sőt. Álltalában, ha nem platóban megyek akkor semmi taktika nincs bár van egy két emberke és próbálkozik, ír valamit angolul aztán vagy meértem vagy nem. :P

Egyszer ki szeretnék próbálni egy tigrist, de az még arrébb van. :D Egyszerre csak 4 tankot fejlesztek és úgy igen lassú! :DD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#470) belaazallat válasza KBjunior (#469) üzenetére


belaazallat
addikt

A tigris közelharcra nem jó. Legalábbis nekem lassú. Főleg amíg meg nincs az L71-es 88-as. Azzal már lehet kezdeni vmit, de csak messziről.

Ez megint az, hogy ismerni kell a saját tankod gyengeségeit. Tigrissel igyekszem nem közelharcot vívni.
De a 3002DB-vel.... azzal mészárlást rendeztem pár napja. 7-en voltak ellenem. 1maradt 10%-on. Jó meccs volt. asszem egy páran megjegyezték a nevemet. :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#471) KBjunior válasza belaazallat (#470) üzenetére


KBjunior
tag

Ám Béla, neked mi a Tankban a neved? Majd fel akarlag venni barát listába és tolhatnánk hétvégén együtt egyszer kétszer. :P

off: Amúgy én is Béla vagyok! :)

[ Szerkesztve ]

http://youtube.com/KBjuni0r

(#472) belaazallat válasza KBjunior (#471) üzenetére


belaazallat
addikt

Ugyanaz mint a ph-s nick. Én az orosz szerveren vagyok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#473) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Nem kell elfogultsággal illetni az orosz vonalat, próbáljatok ki egy KV-t! Célba lőni jó rá, de küzdeni már nem annyira, főleg az elején :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#474) Allien válasza Johnny001 (#473) üzenetére


Allien
veterán

Ráadásul jellemzően ezen a tankon szokták rám hegeszteni a fejet a törzzsel. :K Ezért ugye célozni is esélytelen, mert lassú. A motor ráadásul rendkívül gyulladékony, volt, hogy bekaptam egy találatot, az életerő kb 2/3-ig volt, oszt mégis lenullázódtam! Alig vártam a KV-3-ra tudjak menni. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#475) belaazallat válasza Allien (#474) üzenetére


belaazallat
addikt

"ezen a tankon szokták rám hegeszteni a fejet a törzzsel"

Megfelelő találat esetén bármelyik tankon kivitelezhető. 3002DB-n és Tigrisemen is tapasztaltam.

De a legszebb amikor egy IS4-en sikerül ilyet elérni. És még poénból még a lánctalpát is ellövöd...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#476) Allien válasza belaazallat (#475) üzenetére


Allien
veterán

Valszeg eddig ugye ha bekaptam egy találatot oda, meg is döglöttem. :B Viszont a KV-nál már sokszor nem az első bekapott lövedéktől nyekkentem meg. A KV3 meg kifejezetten kellemes tud lenni. Csak pl a lövészt ugye 100%-ra kell emelni. Persze még így is figyelni kell, automata célzásnál, hol áll a célkeresztje, mert sokszor nem oda, ahov kellene. :B Viszont van, amikor remekül kilövi a távoli tankokat is, még, ha gyorsan mozognak is. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#477) kerlac


kerlac
senior tag

Én ezt a járgányt vároma német vonalon:

:C

(#478) KBjunior válasza kerlac (#477) üzenetére


KBjunior
tag

Hát szerintem arra még egy jó idejig várhatol. :DD Amugy nem rosz kép! :DDD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#479) kerlac válasza KBjunior (#478) üzenetére


kerlac
senior tag

Saját makett, saját dioráma, 1/35-ben! :C

(#480) grunge válasza kerlac (#477) üzenetére


grunge
addikt

ez zseniális! :D:D:D :C

159 SW 1.9 jtdm <3

(#481) Eagle16


Eagle16
addikt

Hétfőn vagy kedden jön egy 60mb-os kis patch, amiben ezek lesznek:

- 2 new maps: Komarin and Cliff.
- Adjusted speed of burning of all tanks during the fire. Now the tank will burn at about 5% of durability per second.
- Fixed collision-model of tank "Tiger I". Significantly decreased size of turret rotation mechanism.
- Balance and vehicle tweaks:
• StuG III, VK1602, SU-76 - decreased tracks repair time.
• StuG III - added rammer.
• Grille price increased from 140400 to 147100 credits.
• BT-7 - increased traverse speed for both suspensions by 4 deg/sec. 7% accuracy increase for the 2nd suspension added.
• Fixed truck rotation on SU-14.
• SU-26 – weakened platform rotation mechanism.
• PzIV – Hummel upgrade cost increased from 34220 to 35400 experience.
• KV - S-51 upgrade cost decreased from 144730 to 127320 experience.
• VK3002DB the 2nd suspension upgrade cost decreased by 4000 experience, total VK3002DB - Panther upgrade cost increased by 4000 experience.

Az időpont már hivatalos, nem fogják halasztani.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#482) belaazallat válasza Eagle16 (#481) üzenetére


belaazallat
addikt

"Fixed collision-model of tank "Tiger I". Significantly decreased size of turret rotation mechanism."

Ez pontosan mit is jelent? Csökken a torony fordulóköre?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#483) Eagle16 válasza belaazallat (#482) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem. A torony fordító mechanika méretét csökkentik, azaz nem fog olyan sokszor meghibásodni, kevesebb eséllyel találják majd el.

De az orosz szervereken már rég fent van ez a patch...

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#484) KBjunior


KBjunior
tag

Akkor az azt jelenti, hogy még a nyilt bétások elött letesztelik a bétát? :D

Örülök a patchnek, de jobban örülnék már az amerikai tankoknak. :)

Azért köszi a tájékoztatást Eagle18. :R :C

http://youtube.com/KBjuni0r

(#485) belaazallat válasza Eagle16 (#483) üzenetére


belaazallat
addikt

Aha, akkor tegnap igen pontosan lőtt mindenki. :S 6 játékból 5ször találták el úgy a tornyomat, hogy nem mozdult.
Ennek ellenére igen hatékony lett a feltuningolt tigrisem. Egyre jobban tetszik, hogy 5 tank kell hogy kilőjenek, na nincs arty vagy T44 a környéken.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#486) KBjunior válasza belaazallat (#485) üzenetére


KBjunior
tag

az artyt az hagyjuk, néha olyan dolgokat csinálnak vele az emberek hogy egyszerüen nem tudom elhinne (mivel nekem is van artym,ezért van mihez viszonyítanom). T44 hát igen jó féle tank, de ha a lánctalpát leszedik akkor halomra lövik kivéve mikor nem de ez ritka, legalábbis nálam. :(

Tigris az meg egy gyönyörűséges szép tank, és még erős is. :)
Csak a tigris miatt kezdtem egy Panzert. :DDD Már a Pz III nál tartok! :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#487) Plutor


Plutor
aktív tag

Végre átszenvedtem magam a KV-KV3-s tankokon,és megvan az IS :DD
Erősebb,gyorsabb,mint az elődei.Mostani körben 4 kill,ebből KT(1 lövés,felgyulladt :Y )
Tiger,Jagpanther és Vk3601.
Élvezetesebb játszani vele.

(#488) belaazallat válasza Plutor (#487) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nem veled játszottam az előbb? IS kontra Tiger párbajba besegítettem egy 3002DB-vel, meg volt ott még más is, ja igen a Jagdtpanrher, aminek ellőttem a lánctalpát.

Szerk:
Nem enged be a szerver. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#489) frame>24 válasza Plutor (#487) üzenetére


frame>24
addikt

Ennek örömére le is állt a cucc, "server is busy" felirat mellett nem lehet csatlakozni...

Ja. Én is épp a KV-val szenvedek. KV-3 már jó lenne, de az alap... AZON gondolkodom, kutassam-e ki csak a legfontosabbat a továbbhaladáshoz, tehát:

két engine és maga a KV-3 tanktípus (jobb löveget nem!), vagy
még a 107mm ZiS-6 ágyú, ami sajna önmaga 14400 exp de legalább durván sebez, csak akkor előlről lehet kezdeni a második motort (~5000 exp) és a KV-3-at (~21000 exp)

Illetve majd nézegetem az orosz medium tank vonalat is, újabban sok T-44 betyárt látok.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#490) belaazallat válasza frame>24 (#489) üzenetére


belaazallat
addikt

Működik. Ha jól tévedek téged és Plutort is felvettem barátnak.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#491) egonn


egonn
csendes tag

érdekes összeállítás volt:)

(#492) belaazallat


belaazallat
addikt

Idióták! Mind idióták! Vagy a "csapattársam" lő belém kétszer is, vagy állok egy helyben és nekem hajt. Persze az én lánctalpam szakad le. Vagy a saját artym talál el.

Ma az idióták napja van. :W

Bocs, de ez már kikívánkozott!.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#493) Plutor válasza belaazallat (#488) üzenetére


Plutor
aktív tag

De igen,én voltam az IS.Jó kis kör volt az.Először látok 4 számjegyű xp-t.

frame>24: én csak azt fejlesztettem,ami feltétlenül kell.Mind a KV,mind a KV3 tanknál.
A T44-s tényleg brutál kis tank.Nekem is van,elitre kigyúrva.Jó kis pénz,xp szerző.
Ha nem lenne,akkor még mindig a KV sorozattal szenvednék.

[ Szerkesztve ]

(#494) grunge


grunge
addikt

Pz 3asom van egyelőre, max fejlesztés. bármit csinálok folyton tigris 2-esek, T44esek, Ferdinandok és egyéb finomságok közé tesz be. Mingig a lista alján vagyok. Nemigen értem hogy minek, meg mi alapján...teljességgel esélytelen hgy hozzátegyek valamit a csapat és saját magam játékához :S ha netán előveszem a pz 2-est, akkor meg foylton pz3asok ellen vagyok. Baromira nem értem mi alapján szopat engem..kezdem unni ezt a h*lyeséget.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#495) kerlac válasza grunge (#494) üzenetére


kerlac
senior tag

Minden fórumon, mindenki erre panaszkodik, köztük jómagam is. Egyik kedvenc tankom és a játék arra kényszerít, hogy csak scout-ként használjam, mert másra nem tudom... Olyan vélemény is felmerült, hogy a szervereken már kevés a kis csapat és sokat kellene várni arányos csapatra, ezért nagyokba dob be.. hát bármi is az igaszság, ez így eléggé el van basszarintva szerintem.

(#496) belaazallat válasza grunge (#494) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ha ügyesen játszol egy PIII-mal is megszívathatod a népet. 50-es kaliberű ágyú, és nyílt terepen lassabb járművek lánctalpát lőve mozgás képtelenné tudod tenni őket. Utána még búcsúzóul egyet a hátába és futás. Engem tegnap így szívatott meg egy. Pantherrel voltam. Nem tudtam utol érni.
Kerülni a sok ellenfelet. Fő célpontok, magányos, lassú járművek, és az artyk. Orosz oldalon A-20-szal nyomulok. Már sikerült olyat is csinálnom, hogy helyettem a saját csapattársát lőtte ki az ellen.

Kitartás! Majd a nagy járműveknél, tigris és hasonlók, majd visszasírod a P3-t. :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#497) frame>24 válasza belaazallat (#496) üzenetére


frame>24
addikt

Itt a gond az, hogy az ember olykor vágyik egy kis light tankozásra, és nem feltétlenül csak a scout szerepre a 200mm-es armorok között. :O :W !! Tehát szeretném, ha kis, pörgős csatákban besorsolna a kategóriámnak megfelelőek közé. Ez kb. minden 10. csatára jön össze.

Én is elkezdtem pl. a KV és JagdPz IV-em mellett a BT-2 ---> BT-7 és most A-20 irányt. (utóbbit még nem vettem meg, de mingyá' - egyébként egyik leggyorsabb tank az A20, ha nem épp A leg~.)
SZÓVAL, hogy szinte mindig utolsó voltam a listán, mehettem meghalni. Ráadásul a sok exp-s csávók között már vannak ilyen "robot-Hummel-osok", hogy rongyolsz át a terepen max. sebességgel detektálni, és egyből beléd küld egy halálpontos arty-t.

Ennyi.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#498) belaazallat válasza frame>24 (#497) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen, értem. Én mostanában, arty és kis és gyors járművek nélküli csatákat szeretnék.

Emlékeim szerint a BT-7 az 70Km/óra fölötti, az A-20-nak meg 66Km/óra a sebessége. Ha jól tévedek.

Mint korábban írtam, az hogy te nem látsz senkit az még nem jelenti azt, hogy téged nem látnak. De arty pontos találatához mázli kell mozgás közben. És főleg tudni, merre halad a célpont.

Ez lehet olyan, mint CoD-ban, már tudja hova, milyen szögben és időzítésben kell dobni a gránátot, hogy eltalálja az illetőt. Lehet, hogy az illető napi 8 órában artyval nyomul, annyi idő alatt meg lehet tanulni dolgokat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#499) belaazallat válasza belaazallat (#498) üzenetére


belaazallat
addikt

Tévedtem. Az A-20 gyorsabb, mint a BT-7.

Meg van a Panther. Minden fejlesztéssel. Nem olyan mozgékony, mint vártam. Állandóan eltalálják az ammo rack-emet.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#500) belaazallat


belaazallat
addikt

Az alábbi képen lévő dolog ellen, hol lehet fellebbezni? Mert én nem lőttem társamra. Épp ellenkezőleg, engem lőttek meg többször. :W

Nem enged be a szerver. Ez pofátlanság!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.