Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) ALEX131 válasza Eagle16 (#646) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ezek nem "klaszikus" páncélvadászok :)
Tankok ugyan úgy mint a sherman csak kicsit átszerkesztve, meg van a forgatható tornyuk igaz van amelyiknél a torony teteje nyitott volt. Az Angoloknak is szálítottak de ők betették a maguk ágyujukat mert hát az eredeti amcsi lövegek valahol a béka segge alatt voltak :D
Erre a legjobb példa, hogy a Tigrisek 88 milis lövegének az értékét csak megközelíteni tudták az amcsi Phersing tank 90 milis lövegével... és akkor a Királytigris L71-es lövegéről ne is beszéljünk :) Persze a kifejlesztések közt évek teltek el Német előnnyel...
Amúgy ezek az úgynevezett ami "tankvadászok" páncélzatban nagyon gyengék voltak, főleg oldalt és hátul mert az amik támogatóként a háttérből vetették be őket.
Elvileg 6600 db "tankdestroyert" vetettek be az amik, nem véletlen, hogy nem sok infó van a harctéri cselekményeikből :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#652) KBjunior


KBjunior
tag

De egyébként ha visszagondoltok a történelemre, teljesen érthető hogy amerika miért volt annyira lemaradva. Nem akart ő háborúba menni és csak 1941 decemberében a pearl habori támadás után csatlakozta be a háboruba, addig jó formán nem is készültek a háburúra. A németek a nagy gazdasági világválság óta valamilyen szinten készült, még ha akor nem is gondolták volna hogy háború lesz, de Hitler ugye a hadi ipar beindításával huzta ki a németeket a válságból. Legalább is én így emlékszem.

De ha nem így volt szóljatok!

És akkor ebből kiíndúlva kb 7-8 év előnye volt a németeknek, de ha csak 5 évet számolunk az is sok.

u.i.: Lehet nem kellett volna ebbe belemennem, de úgy éreztem ki kell írjam magamból! :DDD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#653) XenHai válasza KBjunior (#652) üzenetére


XenHai
senior tag

Tényleg a hadiiparral húzta ki az országot a csávából!

(#654) Eagle16


Eagle16
addikt

Lehet tölteni a patch-et:

[link] (659mb)

Ha letöltötted torrenten keresztül, be kell másolnod a fájlt a .../WorldOfTanks/Updates/ mappába.
A szervereket ma 10:00-kor lövik le és majd késő délután 5-6 óra felé indítják újra.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#655) KBjunior válasza Eagle16 (#654) üzenetére


KBjunior
tag

És a tankjaink meg maradnak, vagy megint eltűnik minden??? Én örülnék egy pont újra osztásnak, sok felesleges dolgot toltam ki amit nem kellett volna. :S

http://youtube.com/KBjuni0r

(#656) Eagle16 válasza KBjunior (#655) üzenetére


Eagle16
addikt

Megmarad mindened, nem lesz törlés, vagy xp újraosztás.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#657) Joe-T válasza Eagle16 (#654) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este egy kört tudtam menni utánna a szerver kitett és már csak az az üzenet fogadott bejelentkezésnél, hogy Sercer is too busy!
Más is tapasztalt ilyet tegnap este vagy megint csak én futok bele ilyenbe?!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#658) belaazallat válasza Joe-T (#657) üzenetére


belaazallat
addikt

Én is szoktam ilyennel találkozni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#659) Joe-T válasza belaazallat (#658) üzenetére


Joe-T
tag

És nálad is előfordult, hogy egy pályát tudtál menni utánna meg a szerver kivágott mint macskát sz...ni!? Én még szívesen toltam volna este, de egy órányi próbálkozás után elment tőle a kedvem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#660) belaazallat válasza Joe-T (#659) üzenetére


belaazallat
addikt

Olyan is! Meg olyan is, hogy elindul a játék, csatázok éppen, következő másodpercben kint vagyok a garázsban a sértetlen tankommal.
Főleg este csinál ilyeneket, amikor telítődik a szerver.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#661) Joe-T válasza belaazallat (#660) üzenetére


Joe-T
tag

De legalább akkor vissza tudsz menni játszani! Nekem nem volt ilyen szerencsém!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#662) belaazallat válasza Joe-T (#661) üzenetére


belaazallat
addikt

Legutóbb zsinórban 5-ször tett ki a garázsba, majdnem idegrohamot kaptam. Ki is léptem.

Én a reggeli karbantartásba szoktam belefutni. Nézd ez egy Béta jték, sajna gyakran vannak ilyenek. Nekem az a szerencsém hogy elég változatos időpontokban tudok játszani, de még így is sokszor futok olyanba, mint te.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#663) Joe-T válasza belaazallat (#662) üzenetére


Joe-T
tag

Engem még szerencsére ennyire nem idegesített fel a program meg úgy egyáltalán nagyon örülök neki, hogy végre van egy tankos játék ami elég jó színvonalú! Már az idejét sem tudom megmondani, hogy mikor jött ki PC-re utoljára tankos játék! Talán a legutolsó a Steel Beast 2 volt! Az is bazi régen volt már!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#664) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Nálam a letöltés nem müxik :((
Ha esetleg valaki áttudna dobni 1 torrent fájlt azt megköszönném!

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#665) ALEX131 válasza ALEX131 (#664) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Na nagy nehezen 1 órás kínlódás után lejött a torrentje, mehet a letöltés :)

Akinek esetleg ugyan ez a gondja akkor az innen leszedheti a torrentfájlt és kezdheti a letöltést torrentkliensen keresztül!

[link]

Nem a hivatalos oldalról szeded le, ezt már onnan leszedtem és azért tettem fel máshova mert a WoTos oldal kicsit le van terhelve!

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#666) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Ahogy vártam, az amcsi oldal nagyon gyengécske :D igaz a tűzgyorsaságuk picit jobb...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#667) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Na letöltöttem a nagy patch-et még délelőtt, most valami localization packagéval szüttyög, aztán mehet a battle, legalábbis remélem :))

Mindjárt meglesz az IS-4, aztán mindenki fedezékbe!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#668) ALEX131 válasza ALEX131 (#666) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Na belecsaptam a lecsóba....KB mint a valóságban lehetett:D
Elindultam az Ami Heavy tankok irányába, ne tegyétek!!!
T1 es tapasztalataim:
Életerő: kevés és elfogadható közt

Páncélvédettség: Minimális! PZ3 simán sebzi és kinyírja (1v1), járókeretes nagymama a botjával is sebzi...

Löveg: 76mm... a fejlesztett is ennyi csak hosszabb csővel.... KV felettiekre nem jelent veszélyt szemtől szemben, az alap löveg a KVra sem... Hátulról azért a tigrist még lehet sebezgetni. Az ürméretből adódóan gyorsan lehet puffogtattni (16/perc).

Mozgás: alap cuccokkal a T1hez képest a Jagdtigerem Usain Bolt :DD Fejlesztésekkel azért sokkal jobb lesz, főleg a lánctalp csere után.

Látótáv: 360 és 380m, elfogadható ezen a szinten

Ezen írásommal nem túlzok, Kucsekkel indultunk el ezen a vonalon és hát sírtunk kínunkban amikor a T-34, PZ3 tankok ellen az életünkért remegtünk :( Elvileg nehéztank... csak hát amcsi gyártmány :)
Ezen a szinten lévő PZ4 és KV sokkal harcképesebb járgány. Az adatok szerint a végén már azért harcképesebbek lesznek az amcsi tankok.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#669) Eagle16 válasza ALEX131 (#668) üzenetére


Eagle16
addikt

Csak juss el az M6-ig amin a 90mm-es van, onnantól USA power :)
T32-essel 28 meccs alatt 7 top gun-t gyűjtöttem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#670) KBjunior


KBjunior
tag

MA este megyek haza, ugy hogy ma letöltöm és holnap kipróbálom az amcsikat :D :DD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#671) ALEX131 válasza Eagle16 (#669) üzenetére


ALEX131
csendes tag

hehe csak legyen türelmem eljutni odáig :D

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#672) KBjunior válasza ALEX131 (#671) üzenetére


KBjunior
tag

Hát igen ebben a játékban kell a türelem, fölleg, ha nehéz tankal mész, mert azzal sztem türelmesen kell tolni. Nem is értem minek rássolnak az IS-7esek, meg a Mouse tankok sokszor. Bár nem csak azok szoktak, hanem azok is akik a csapatban a legerősebb tank. :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#673) XenHai


XenHai
senior tag

A JT De el kurták 3 tankot lőttem + 1 csomót sebeztem vesztetünk és - ba jöttem ki!

[ Szerkesztve ]

(#674) ALEX131 válasza XenHai (#673) üzenetére


ALEX131
csendes tag

A Jagdtiger eddig is el volt kurva... Rohadtul könnyedén tudtak elbánni vele oldalról és hátúlról, na meg arról nem is beszélve, hogy az elvileg 250mm-es homlokpáncélját még a T-34-85 100milis lövegje is átütötte... ezen nagyon sokszor kiakadtam. írtam ide párszor a véleményem ez ügyben :)
Nekem olyan is volt vele, hogy nyertünk, életbenmaradtam valamennyi HPval és még is minuszos lett a köröm mert olyan sokat lövöldöztem, hogy a drága lőszer elvitte a bevételt.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#675) frame>24


frame>24
addikt

Azért annyit mondanék, ha statokkal próbálták is szintre hozni az USA cuccokat, az durván bejátszik, hogy ezek a hatalmas profilú, hombár-magas amcsi tankok kapják a lövedékeket bőven. A kimaxolt StuG III-assal tápolom az xp-t, hogy a heavy vonalat könnyebben megindítsam, de később a turret armor vastag ezeknél a vasaknál, úgyhogy beneveztem én is a T-29 és későbbi követőire...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#676) KBjunior válasza ALEX131 (#674) üzenetére


KBjunior
tag

Alex, szerintem nem vitték át a páncélt, csak HEvel lött ez meg a páncélhoz való hozzáéréskor robban és ezzel okozva felületi sérülést és páncél gyelgülést. szerintem legalább is.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#677) ALEX131 válasza KBjunior (#676) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Embert lőtt ki illetve volt amikor löveget vagy ammoracket, ezért is voltan nagyon mérges mert papíron nem tehette volna meg. Nekem van T44em és én is azt tapasztalom, hogy nagyon jól lehet vele játszadozni :) ugyan azzal a 100milis löveggel. Csak nem szabad megállni vele mert akkor kicsontoznak :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#678) Terrorista válasza ALEX131 (#677) üzenetére


Terrorista
senior tag

Tigrissel és Király Tigrissel én menekülök ha meglátok egy T-43 vagy T-44-et. Eszméletlenek azok a tankok. Egy pillanat alatt mögéd kerülnek és szétszednek.

A múltkor leálltam egyel szemtől-szemben lövöldözni és épp hogy túléltem. De a Medium VK sorozattal sem vagyok kibékülve, túl lassan esnek szét. Lehet rá kéne szoknom a HE lőszerre, hátha. :S

(#679) Joe-T


Joe-T
tag

Én szombat este dobtam egy hátast amikor a saját csapatomban lévő SU-152-es három lövésből intézett el két KV-t és egy IS-3-ast! Egy KV és az IS is 100%-on volt amikor egy lövéssel ki lettek lőve! Csak pislogtam!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#680) KBjunior válasza Terrorista (#678) üzenetére


KBjunior
tag

Mind kettőt használj! csak tudd hogy mikor melyiket kell! :)

Nekem eddig ISem volt mostmár is 3 de még ugyan az a löveg és ugy csinálom, ha Tigris vagy annál kissebb jön akkor AP ha KönigTiger vagy VK4502 akkor szemböl HE oldalról háturol AP :D Maus & IS-7 Only HE! :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#681) frame>24


frame>24
addikt

Bocs, de hadd sírjam már el az újabb bajomat:
szóval hogy oké, hogy "ömeeeriken vehííííklz," de pl. ennek az M3 LEE medium tanknak mi értelme van???
, tehát:
Ugye csak a jobboldali 75mm ágyú használható, de az nem forgó tornyon van, így a járgány effektíve egy tank destroyer lesz. IGEN ÁM, de annak meg határszar, mert nincs jobb rejtőzködése, akkora a felépítmény, mint egy gabonatároló (ld. korábbi posztom) tehát a vak is eltalálja, lassú (és megint hombár) ahhoz, hogy "scoutolhasson" (40km/h szakadékban, hátszéllel), a 75mm ágyú harmatgyenge oda, ahova bekerülök a tankkal, ráadásul érdemben nem fejleszthető (ahogy pl. Eagle is írta a korai USA cuccokról).

Oké, hogy volt ilyen vas is, de vazze, semmire nem jó ott, ahova a játék kényszerít vele, és közben ebből a tankból ágazik el egy csomó más fejlesztés...

Most ugyanezt angolul (v. oroszul) be kéne sírnom a hivatalos fórumra is.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#682) Joe-T válasza frame>24 (#681) üzenetére


Joe-T
tag

Nem rossz tank az, ideális célpont!!! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#683) ALEX131 válasza Joe-T (#682) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Aham jó kis tank az a M3 :D én is szeretem lőni mert nagyon gyorsan elhal :D

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#684) PetAd


PetAd
tag

Miután megvettem KV-ra a 107mm-es löveget, rájöttem hogy ez egy jó tank :) Eddig csak szívtam vele, mert mindig a nagyok közé (IS-3,4 stb) pakolt be azokat meg nem tudtam megsebezni azzal a fos 76os ágyúval, de legalább kaptam pár sniper medált :D
Ha jól emlékszem, akkor az IS3-as frontpáncélját is képes átütni, persze ha nem pattan le.
A Tigris mostanában is olyan gyenge mint régebben volt? Szeretném megvenni, de még a PZIV-es sincs meg, de nem szeretném ha olyan sok munka után egy szar tankom lenne, pedig az a kedvencem.

(#685) Joe-T válasza PetAd (#684) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem most a Tigris előzménye van. A neve, ha jól emlékszem VK3601. Nem rossz tank, de igazándiból a Tigris az ami érdekel csak még kell hozzá 45000 xp! És közben még ki akarom fejleszteni a 88-as ágyút(9100xp)! Még elég messze van a Tigris, de majd szépen apránként oda is elérünk!
Nem túl lassú a KV?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#686) frame>24 válasza Joe-T (#685) üzenetére


frame>24
addikt

A jóöreg KV lassú a fejlesztésekkel is (engine), de valóban, a 107mm-es löveg sok szenvedés után használhatóvá teszi, tőlem mindig kérdezték, milyen "gun" az rajt, mikor folyton 4-5 killem volt meccsenként.

Szomorú dolog, hogy ez a kifejlesztett ágyú nem vihető át a KV-3-ra, de a KV-1S-re sem, így ott újra kezdődik a nyalóka. ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#687) kerlac válasza Joe-T (#685) üzenetére


kerlac
senior tag

Nálam most kezd maxos lenne a Tigris, csak a legerősebb motor hiányzik már, de összeségében nem esek hanyat tőle.... csak azért nem csalódás, mert felkészítettek rá, hogy nem fog tetszeni, mert gyenge lett. Ahhoz képest, hogy elég csúcstank volt a háborúban, itt betesz IS-3-4-7 közé, amik gyakorlatilag 1-2 lövéssel secc perc alatt széjjellövik... fronton anno ilyenekkel nem is találkoztak, mert ha jól tudom az IS-4 a Berllini felvonuláson vett részt, addigra készült el....
Ráadásul iszonyat menyniségű xp kella fejlesztésekhez.. most per pillanat azt csinálom, hogy kis tankokkal megyek sokat, lövöm halomra a sok amcsi tragacsot, az xp-t pedig átváltom free-re, amiből fejlesztem a Tigrist...

(#688) PetAd válasza Joe-T (#685) üzenetére


PetAd
tag

Nagyon lassú marad a fejlesztések után is, ezért hátulról lövöldözök vele, az ágyú is elég pontos meg a lövész is 100%on van így alig szokott mellémenni. Amúgy nem tudnék elmenekülni, ha valami erős tank jön velem szembe. Volt olyan csatám amikor 5 tankot lőttem ki 5 lövéssel ezzel az ágyúval. Persze sérültek voltak de akkor is jól nézett ki. ;]

frame>24: KV3-ra szerencsére felmegy ez a löveg.
Egyébként KV-3-at vagy KV1-S-t érdemes megvenni?

(#689) frame>24 válasza PetAd (#688) üzenetére


frame>24
addikt

Hopp, ha a KV-3-ra felmegy (rosszul emlékeztem, vagy változtatták?), akkor én mindenképp azt a tankot választanám, pont az ágyú miatt, nem kell újra kikutatni (sokba vót, ugyi). SŐT, azt is megteheted (spórolás), hogy eladás előtt majd leszeded a KV-ról, arra visszaraksz valami olcsó, fosabb ágyút (76-os), és a DEPOT-ból felszereled a 107-est az újonnan vett KV-3-ra (persze lehet, hogy ehhez előbb kell majd vmi turretet, v lánctalpat is fejleszteni az új tanknál :) ). A KV-1S gyorsabb és gyengébb, nálam felejtős, a gyenge vas miatt át fogják lőni. Ruszki heavy részen egyébként pont itt tartok, mint Te (gyűjtök KV-3-ra exp-t), csak most kicsit szüneteltetem ezt az USA vonal miatt.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#690) KBjunior válasza PetAd (#688) üzenetére


KBjunior
tag

Én KV3-t vettem mikor haladtam azon az ágon. Szerintem az a jó :) De ne számíts nagy külömbségre. :DDD

http://youtube.com/KBjuni0r

(#691) PetAd válasza frame>24 (#689) üzenetére


PetAd
tag

Tényleg nem éri akkor meg a KV1-S, hiába gyorsabb ha még így is lassú és nagy, de azért kipróbálom majd. Ahogy nézegettem, csak lánctalpat kell fejleszteni a KV3-ra ehhez az ágyúhoz, ami 5kXP. Előbb megszerzem a PZIV-est aztán megyek tovább ezen a vonalon, mert a német tankok szimpatikusabbak.
KBjunior: Az eddigi tapasztalatok alapján arra számítok, hogy azzal majd Mausok meg IS-7-esek ellen kell(ene) harcolnom :D Eddig is berakott sokszor az 5 szinttel feljebb lévők közé :((( És az alap ágyúval is amivel nem tudtam megsebezni őket, nem igazán nézi, hogy mi van fent a tankon.

(#692) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap este meglett a 88-as ágyú! Mostmár nemcsak kopogtatom a nagy vasakat, hanem be is megyek!!! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#693) marked one94


marked one94
őstag

Üdv mindenkinek!

Ma kipróbáltam a játékot de valamiért mindig kék halált kapok, ez miért van? Csak nálam van ilyen problémák? Ja egyszer már sikerült elindítani és akkor sikeresen játszottam 10 percet de amikor kiléptem akkor is kaptam egy szép kék halált. Valaki tudna segíteni vagy várjak egy újabb patchre?

Előre is köszi mindent :R
Üdv!

You'll Never Walk Alone

(#694) ALEX131 válasza marked one94 (#693) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Hali!
Kékhalálnál Win újrarakása a legelső, aztán a megfelelő diverek feltétele és utána próbáld meg.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#695) belaazallat


belaazallat
addikt

Hali!

Miért kerültek lakatok bizonyos kiegészítőkre?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#696) marked one94 válasza ALEX131 (#694) üzenetére


marked one94
őstag

De csak ennél az 1 játéknál kapok kék halált és az a poén hogy nem játék közbe kapom hanem be és ki lépéskor. :F

You'll Never Walk Alone

(#697) belaazallat válasza marked one94 (#696) üzenetére


belaazallat
addikt

Írd le a géped alkatrészeit! Alaplap, proci, táp, memória, videókártya pontos típusa. Milyen oprendszer? melyik driver? Van-e tuning?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#698) ALEX131 válasza belaazallat (#695) üzenetére


ALEX131
csendes tag

A lakat azokon a kiegészítőkön van amelyeket nem tudsz úgy leszedni, hogy megmaradjanak. Tehát ha felteszed akkor érdemesebb rajtahagyni eladáskor is mert növelik a tank értékét, ellenben ha leszeded akkor eltünnek és pénzt nem kapsz értük.

Visszatérve a kékhalálos dologra, eleve ha kékhalálok jelentkeznek akkor a Wint ujra kell tenni! Ki be lépéseknél jelentkezik akkor szerintem a memmory vagy VGA lehet a gond.
Mindenképpen javaslom az új wint! Ha valami gond van a géppel akkor installnál nagy százalékban előjöhet a gond.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#699) KBjunior


KBjunior
tag

PetAd: Én meg bírtam HE lövedékkel, igaz nem mindig vett le százalékot, de abban bízok olyankór hogy legalább a driverei közül valamelyik megsérült, vagy a lánctalpa sérül. ISel amúgy én a maus-ból HE-vel 3-5%ot vettem le. Az IS3al, még nem tudom hogy mennyi lesz mivel ugyan az az ágyú van még rajta, tehát még ugyan annyit.

marked one94: Egyet értek ALEX131, ha kék halált kapsz akkor érdemes újrahúni a gépet szerintem is.

Béla te állat ( :DDD ) : Milyen a Tigris? Jó féle tank? csak mert szeretném kipróbálni, és tudni hogy érdemes e, mert ISel elég szépen szét bírtam kapni, vagy csak az irányítóik voltak igen tapasztalatlanok. :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#700) belaazallat válasza ALEX131 (#698) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi!

Én már azt hittem, lezárolták és nem lehet használni.

(#699) KBjunior

Nekem bejön a tigris, nagyon jó. L71-es 88-as töltésgyorsítóval nagyon ott van. Nem szabad vele előre menni, 200-300 méterről fedezékből lövöldözök, ja és soha ne maradj egyedül. Én tigrissel tartom a rekordokat, mind xp, mind credit, mind kilőtt tankban.

Ismerni kell a gyengéit: Közelharcra alkalmatlan, lassú nehezen fordul. Csak a Jagttiger, VK4502, IS3-4-7 az ami veszélyes rá szemtől szembe. Királytigrissel ellehet bánni vele.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.