Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Dobi 562 válasza Stigma.HC (#7347) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Én is lassan de biztosan haladok az amerikai forgótornyos TD ágon, a T25/2-ből már "csak" a T28 proto-t kell kifejlesztenem.

(#7352) Taragas válasza Dobi 562 (#7351) üzenetére


Taragas
aktív tag

Proto de egy sz*pás eddig. Tény hogy nekem elég stock, mivel a másik ágon abszolút nem mentem, így még a 2. gunnt is ki kell fejleszteni.
T25/2 viszont nekem pozitív csalódás. :)

Amúgy grat az e4-es eredményhez. Jó hogy linkeltek be ilyen képeket, így legalább tom, mi kell egy tanknak a "tank ász"-ához.(8000 damage, kemény... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7353) Enzolord válasza Bingisz (#7348) üzenetére


Enzolord
addikt

Az E4 nagyon jó, még így lebutítva is...
A T30 viszont nagy csalódás volt a prototype után... Nekem legalább is..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7354) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7346) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép eredmény!

Én is nagyon jól keresek Maussal meg E100-al. Ezt az eventet állandósítani kéne. Igaz a jobb játékosoknak kedvez, ami nem feltétlen érdeke a WG-nek.

(#7355) Cucuska2 válasza fsb1000 (#7354) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én is azon gondolkodtam, hogy ez majdnem állandó, hogy jön a +30%. :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7356) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lukasunk végigkempelte a csatát a bázis mellett a bokorban. A csöve felfelé nézett, az emelkedő felé, a szemből érkező ellenséget csak észlelte mikor már a harmadik lövést kapta. :DD

Volt még a kezdőkörben egy T29 afk is, így kettejüket nem sikerült kompenzálni.

(#7357) robogo81 válasza fsb1000 (#7354) üzenetére


robogo81
aktív tag

Akkor kapjon mindig az első 5-6,de arányosan csökkentve:első 30%,második 24%,harmadik 18% stb..
Az igazi eventeken meg mehet az 50-100%-ék a topokknak.

(#7356) Dobi 562 : de legalább kitartó,így is lehet majdnem 1000 csatát lenyomni a tájgerrel. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7358) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Ezt a csatát nagyon sokáig fogom emlegetni,mert ha nyerünk mág talán az ász is meglett volna.


replay

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7359) Taragas válasza robogo81 (#7357) üzenetére


Taragas
aktív tag

Erre csak annyit ok mondani, hogy : +1 ;)

Steelheart2: Nekem 5000 damagere, és 2500 spot damagere adta meg az ászt... :)) 4000 közelébe nincs az ásznak, szal ne rágd magad rajta.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7360) robogo81


robogo81
aktív tag

Ez csak nekem sikerül,vagy tényleg simán be lehet jutni a tesztszerverre?
Tegnap lejött,egyből belép,nem fagy, nem laggol.
Most csak 7 ezren vannak(a lehetséges 16-17 ezerből),szinte minden csatát elindít hamar(kivéve az M36-ot,ott 5 percig semmi sem volt :DDD ).
A jimbó célzó, a 4x super zoom ,meg a fehér kilőtt tank módok mennek.
Igazából csak a Jtiger 8.8 miatt akartam kipróbálni(az meg mennyire tud pattogtatni,az néha nem igaz). :B

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7361) Bingisz válasza robogo81 (#7360) üzenetére


Bingisz
addikt

Most én se raktam fel. Franc se kíváncsi az artykra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7362) #21346560 válasza robogo81 (#7360) üzenetére


#21346560
törölt tag

Honnét tudod, hogy 16-17 ezer a lehetséges létszám?

(#7363) Taragas válasza #21346560 (#7362) üzenetére


Taragas
aktív tag

Korábban volt róla szó. Hát igen, senki nem kíváncsi rájuk. Én is csak t62özni raktam fel... :DD
AMúgy nagyon pontatlan az angol 10-es arty, de brutális spalsh damage. Sokszor leláncol -500hpval. Szal a jelenlegi arty nerf mellet, még használható is.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7364) emre válasza Steelheart2 (#7358) üzenetére


emre
veterán

Nem akarok kötekedni,és a teljesítményed ócsárolni, de 4k sebzésre az IS-el sem biztos az ász, az IS3-al meg tuti több kell. Anno a KV1S-el kellett 3k felett, és az azért csak T6.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7365) robogo81 válasza #21346560 (#7362) üzenetére


robogo81
aktív tag

Először azt hittem tévedtem,mert 2 szerver van,de lőttem mind kettőről képet,és ez az eredmény:

Ha nincs igazam nyugodtan ki lehet javítani.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7366) Dobi 562 válasza Taragas (#7363) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kipróbáltam én is a T62A-t és nagyon tetszik!

Egyébként a teszt szerver nálam lagos, akadozós és a grafika is fura lett.

(#7367) #21346560 válasza robogo81 (#7365) üzenetére


#21346560
törölt tag

A 2. szám azt jelenti, hogy összesen mennyien játszanak, az első meg azt, hogy amelyik szerveren vagy, azon mennyien vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7368) robogo81 válasza #21346560 (#7367) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszönöm. :DDD :B
Azért eddig sohasem volt szerencsém ehhez,mindig az elindulás után sokat kellett várni hogy beengedjen(vagy a tesztidőszak vége felé kevesebben voltak rajta).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7369) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nagyon vicces figurák játszanak. :D

Először én lettem "gold ammo noob" mert át mertem lőni oldalról egy Type59-et T-43-al.

Ugyanebben a csatában egy Tiger is "gold ammo noob" lett, mert kilőtt egy AT-15A prémium TD-t...

A játék része, kreditért vehet bárki. Ha van rá lehetőség, akkor miért ne lehetne kihasználni? Megkönnyíti a játékot stock tankokkal meg (alapból) alacsony átütésű ágyúkkal is.

(#7370) fsb1000 válasza Steelheart2 (#7358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép kör!

Azért azt ne feledjük, hogy a sebzés és XP összefüggése nem arányos, mert lehet más spottolta a sebzést, és lehet másért is XP-t kapni mint sebzés.

Nagyon ritkán találkoztam vereséggel szerzett TankÁsszal. Ha visszanézitek a felrakott képeket talán egy sem lesz köztük. Biztos van oka....

(#7371) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma egy csatában már csak egy full hp-s maus volt az ellenfélnél, rámentünk 6-an....
Én E-75-el bevittem neki egyet, egy T54 is sebezte, a maradékot meg egy Tigris II ammorackelte :DDD

(#7372) Steelheart2 válasza Taragas (#7359) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok.Akkor nem rágom magam rajta.Amugy nagyon jo meccs volt.Igaz mákom is volt nagyon.
(#7364) emre
Semmi gond.Mivel nem játszom annyit Ht-vel igy nem tudom kb mennyi dmgre adja meg az ászt.A Ht-tankokat csak duplára veszem elö.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7373) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7370) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi.Én nem is ugy értettem,hogy vereségre.Hanem mi lett volna,ha megnyerjük.:D De már a fiuk megnyugtattak,hogy semmi.Még több tp és kredit.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7374) fsb1000 válasza Steelheart2 (#7373) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig lehet ha egy kicsit szerencsésebb vagy és megnyerítek, akkor már elég a TP a Tankászhoz.
Sajna nem tudom mennyi kéne hozzá pontosan, de remélem nem jártál messze tőle.

(#7375) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7374) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát ha az a másik IS-3 is csinál valamit,akkor lehet nyerhettünk volna.De utánna mentem egy jo duplázos kört.Tényleg csak leduplázom a HT kat.Td-ket nyomom inkább.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7376) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Tigris 2 is farmtank lett a +30%-tól

[ Szerkesztve ]

(#7377) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Több az ajándék credit, mint a ténylegesen megdolgozott járandóság. XD
Úgy mentem rá az ellenfélre, mint gyönygtyúk a takonyra, de úgy lenyomtuk őket, hogy a 6 kill mellé nem tudtam igazán sebezni..XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7378) fsb1000


fsb1000
nagyúr

HUNS klán szégyene dave7691 bekékül mert:

(#7379) Patrick76496 válasza Cucuska2 (#7315) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, benne vagyok. :K Még 5k XP az E5, aztán egy kisebb farm után készen is állok. Most úgy is T10 maraton volt betervezve, prém tankokkal váltogatva. Ahogy nézem van SP-d, az pont jó lesz a 2 Type mellé. Kb délután 17:00-18:00-tól szoktam felmenni, aztán 0:00-1:00-ig vagyok.

(#7323) Taragas: Csak mákod volt és/vagy volt a T57. Nem teljesen értem a menet közbeni side scraper-t, de a normálisat saját tapasztalatból nem mindig érdemes használni Type szerű tankokkal. Az okosabbak belövik a toronygyűrűt. Ezért jó a 121, mert annak nincs. :)

(#7336) Dobi 562: Épp ezért nem használok XVM-et. Sőt haverommal már azon is dolgozunk, hogy el lehessen rejteni a játékosok klánnevét, mert már abból is sok mindent ki lehet venni. Elég ha meglátja az ember a PTS, EFE, KAZNA (vagy -HHR- ;)) feliratot.

Más:
A hét végére én is beszálltam a +30%-ozók közé:

Másabb:
Keresd a hibát:

(#7378) fsb1000: Kicsit könnyen felkapja a vizet. Klántársam volt a HAD-ban, de az alatta lévő két név is ismerős.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7380) fsb1000 válasza Patrick76496 (#7379) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azokkal volt szakaszban... régi haverjai.

Remélem kirúgják ezért a kékülésért.

(#7381) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hogyan lehet ilyen durva győzelmi arányokat produkálni, ilyen teljesítménnyel? Csak századozás?

(#7382) Plasticbomb válasza Patrick76496 (#7379) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mintha egy T-34 lenne egy KV-1S 122es ágyúval....:O

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7383) Taragas válasza Patrick76496 (#7379) üzenetére


Taragas
aktív tag

Az ügyesebbje arra hajt(én még csak gyakorlom), hogy menet közbe az ellenfél ágyúja felé úgy forogjunk, az a várt betöltési időben(újratöltött ágyúnál) pont srégen állás közben nézzen rám. Ez főleg olyanok ellen jó, akik rendszeresen az ellenfél oldalát keresik, de így azt sem tudják átlőni, az elejét meg már a kellő döntöttség miatt nem fogják(ez sokszor közelharcnál van így, mivel esély nincs ilyenkor a weakpost belövésére(na jó a profik belövik)). Természetesen kell hozzá egy adag mák is, de egy gyorsan mozgó med, aki riszálja magát és folyamatosan ferdén áll amikor lősz, nagy eséllyel vagy lánctalpat vagy, az oldalát kapod meg, amiről meg pattan, ha elég ferdén mutatja. Én az esetek 80%ban így kaptam be a lövést t62aval teszt szerón. Tisztában vagyok vele, hogy nem teljesen mérvadó a test sem, hisz ott sok orosz idióta van :DDD , de tegyük azt hozzá, hogy itt meg mindenki golddal lő. Face to face legyaptam egy e100-at vele simán, és látszott rajta, mivel folyamatosan úgy nyomta, ahogy egy tapasztalt próbál lenyomni egy körülötte legyező medet(forgatta testét is, várt hogy pontosan mikor lőjön, nem mindíg dölt be a ferde állásnak, keresett olyan helyet, ahol nem tom körbe táncolni, folyamatosan akadályozott benne, ő is próbált ferdén állni nekem), ergo nem volt kezdő, de még is vesztett. Ezért kell a t62a :DD, mert én meg imádok párbajozni :DDD . Legjobb az egész játékban.... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7384) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

(#7385) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

34HP-vel küzdöttem le a maradék 3 ellenfelet. :)
Most az E100-is jól hozott 8562 sebzésre. :))

(#7386) #21346560 válasza fsb1000 (#7380) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kaptam egy linket én is, hogy nézzem meg mit csinált egy klántársam, de sajnos nem tudom megnézni, mert azt hiszem a link nem "helyes".
Sajnos nem tudom ki küldte a linket, hogy megkérdezzem tőle ismét.

Valakinek valami ötlete, hogy ebből esetleg, vagy hagyjam a fenébe?

http://wotreplays.eu/site/245661?secret=e5bd82c6261419c52bcbcdd2b64

Gondoltam rá, hogy a site/szám lehet az azopnosító, de sajnos nem nyert...

Apropó, azt vettem észre, hogy az offtopik jobban pörög, mint az on (nem mintha nagyon érdekelne, hogy mi megy ott) :DDD

(#7387) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#7379) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én majd valamikor 7-8 körül elhúzok 2-3 órára, franciaórát kell tartanom. :) Haladni kell, mert a srác 3 év anyagából vizsgázik, nem szabad lazsálni. Utána viszont megint ráérek. :K

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7388) Enzolord


Enzolord
addikt

Szerintetek a 10es Patton, vagy a T62-a a jobb med tank? Az egyik ágon T54nél vagyok, másikon a Pershing, és az a kérdés, melyik tier 10et vegyem meg előbb?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7389) Taragas válasza Enzolord (#7388) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én szerintem mindkettőt jó(és mindkettő ágon vagyok). Mindkettőt vedd meg. T62 fürge pici, gyorsan lő. Az m48 szerintem talán páncélozottabb(torony harcra is alkalmas), és jó löveg kitéríthetősége. Mindkettő nagyon baba kis tank.

Basszus az is3 lesz a kabala tankom, amúgy sem adtam volna el, de így még inkább nem fogom. 1 meccs alatt letudtam a két új kilences artyt. m53/55, batchat 155.55. Már csak 12 tank van a listán amit nem lőttem ki. Ez mind tízes tank ;] .

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7390) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7381) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pl. század és CW.

(#7391) fsb1000 válasza SgtBradly (#7384) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem semmi eredmény! Grat a 8000+ hoz.

Kb 100.000 kreditet ment el prém lőszerre.
Én ezért nem használom már. Régebben 5-6 prémlőszerrel voltam nullszaldós, de mióta az árát megemelték, meg valamit csináltak is vele nem használom.
lehet rosszul érzem, de azóta a normal AP-je nem annyira pattog, vagy csak én célzok jobban.

(#7392) SgtBradly válasza Taragas (#7389) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

M48 tornya szerintem nem olyan mint vártam, hasonlók ezen a szinten simán átlövik, néha még a lövegpajzsot is. A löveg kitéríthetősége viszont kárpótol mindenért. :)
T62-m nincs, de annak jobb a tornya, és gyorsabban lő, viszont kevesebbet sebez és lefelé szinte nem megy a cső.

(#7391) fsb1000 : köszi, de én általában csak goldot lövök és ritkán jövök ki mínuszban,csak ha nagyon béna vagyok. Ha nem sérülök, akkor még marad 40-50k is. :)
Nem szeretek kockáztatni egyből aranyat töltök be mert az első lövés nem sebez lehet pont azon fog múlni a csata. :)

[ Szerkesztve ]

(#7393) fsb1000 válasza SgtBradly (#7392) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK

[ Szerkesztve ]

(#7394) Enzolord válasza Taragas (#7389) üzenetére


Enzolord
addikt

Ok, akkor megy mindkettő.. Meg az angol tier 9es mednél vagyok, 10esről valakinek vélemény esetleg..
Abból meglehetősen keveset látok, ennyire rossz lenne?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7395) Taragas


Taragas
aktív tag

Mondom hogy sose adom el az is3at! :DD
Szakértő: Franciaország :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7396) Gaz 78 válasza Enzolord (#7394) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Csak szubjektív véleményt lehet alkotni egy adott tankról,hiszen nem minden tankkal tud mindenki játszani :) ..van akinek egy típus fekszik,van aki meg bénázik ugyanazzal.Esetleg ha kételyeid vannak,akkor javaslom menj fel a tesztszerverre és teszteld le mielőtt megvennéd :)
Megjegyzem jól látod,abból tényleg kevés van,én 43 napig vadásztam mire összehozott az MM egy olyannal ...már csak az volt vissza a tank mesterhez .)

(#7397) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Ez a kínai 113-as vas nem túl gyakori jelenség, igaz?
Most, hogy megnéztem a szakértői medálhoz szükséges tankokat, már csak ez kell a kínai vonalból.

Persze nem hajt a tatár, de csak jó lenne kipipálni azt is :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7398) Bingisz válasza fsb1000 (#7391) üzenetére


Bingisz
addikt

Most, hogy még szorzó is van a top3 sebzőnek, lazán fent lehet tartani akkor is ha full gold ammoval tolod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7399) crossy104


crossy104
csendes tag

Hali!

Angol TD-vel rendelkező accot keresek.

Adok érte Type59, plusz 6 tier 10-el rendelkező accot.
Bat.C.is7,is4,t110e5,maus,e100. plusz egyéb.
Vagy megvenném.Minden megoldás érdekell.

Bocs az Off-ért.

(#7400) fsb1000 válasza crossy104 (#7399) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Írtam egy PÜ-t.

**************************
Elgondolkoztam mennyiért is mehetnek az accok.
Tételezzük fel, hogy 1 gold = 1 Ft.
Prém tank és előfizetés talán a feléért adható el. Azaz 1 hónap 1200Ft.
Egy Type59 3600 Ft. A T34 6.000 Ft.?

De mennyi egy T10-es tank értéke? 10.000 Ft? Ha több van akkor kevesebb?
És mennyit ér a felszerelés? Mondjuk 10 db távcső? Darabja 1.000 FT? vagy kevesebb?

És a garázshely? Darabja 150 Ft. Nekem van 71db. 10.000 Ft lehetne az ára?
Depóban 2000 fogyócikk. Darabja 50 Ft. Akkor az megint 10.000 Ft?
És menyit ér 1.000.000 Kredit? 1.000 Ft-ot?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.