Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Taragas válasza Dobi 562 (#7650) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szép grat.

Valaki mondja meg hogy kell a t69el játszani? :)) Nagyon nem megy vele.
Viszont sikerült vissza javítanom a winratem 55.42ről 55.51-re, szal én mára befejeztem a gamet normál szerveren. Asszem a nap további részében teszt szerverezek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7652) #21346560 válasza Taragas (#7651) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én sniperkedni szoktam vele, vagy supportolni.
Ha 2-en vagyunk haverral, akkor meg együtt rontunk rá a tankokra...
Éppen negyed órája csináltuk, persze vesztettünk :(((

(#7653) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7647) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mint ellenfél én is ezt tapasztalom. Nem szórakozok már a gyenge pontokkal.

(#7654) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szaaaarvasok.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7655) fsb1000 válasza Cucuska2 (#7654) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Több mint 10 évnyi orosz tanulás nem volt elég, hogy értsem mit mondanak....

(#7656) Cucuska2 válasza fsb1000 (#7655) üzenetére


Cucuska2
őstag

Viszont van felirat.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7657) sith7 válasza Dobi 562 (#7647) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás :W :W :W

(#7658) fsb1000 válasza Cucuska2 (#7656) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jé tényleg!

(#7659) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Mi a fene, nem is tudtam, hogy az új 9-es francia arty képes 1325-ös sebzést lőni. Egy van a pályán az is telibe lő engem egy bokorban. 25 hp maradt a tankon, 2 legény és 4 modul lett oda, mint a régi szép időkben :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7660) sith7


sith7
nagyúr

... és még jól is érzik magukat :W

(#7661) #21346560 válasza sith7 (#7660) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szeretem lőni a kékeket :)

(#7662) sith7 válasza #21346560 (#7661) üzenetére


sith7
nagyúr

amint látod, ez nem az elején volt, már rendesen ment az adok - kapok, ezek meg hátulról lőtték a többieket :W

(#7663) Cucuska2 válasza #21346560 (#7661) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én a pirosakat is. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7664) fsb1000 válasza #21346560 (#7661) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is.....

(#7665) #21346560


#21346560
törölt tag

F155, kezdőnktől nem messze állok. Ellenfél bázisához közel IS-3. Köztünk1, de minimum 2 hegy.
És kiszed.... Ő !
Egyébként napi szinten van már, hogy kapok olyan találatokat, ami elvileg lehetetlen lenne.
Mondhatjátok, hogy csak bebeszélem, de 25k csatával a hátam mögött már úgy gondolom tudom mit, és honnét lehet lőni :((

(#7666) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Replay

5,9k damage, kezdek belejönni, de három idióta miatt (két SuperPershinggel) végül vesztettünk. Azért öröm volt nézni a végén, hogy kapták a maflásokat az ellenfélnél.

Esküszöm, az ISU stílusa a No fear, no mercy! mottó.:))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7667) Patrick76496 válasza #21346560 (#7604) üzenetére


Patrick76496
őstag

Capper noob. :P

(#7615) Bingisz: Szerintem nagyon jó, T9-es medekkel általában 2500 körül szoktak mozogni az unicum átlagsebzések. Én a 83 mm-es Centurion Mk 7/1-el (230 alpha) kicsivel 2400 felett végeztem. :B

(#7625) Dobi 562: Grat! Jó kis tank az a Covenanter, gold ammo-val még a nagyobb tier-ekben is el lehet lenni. A Crusader-t is szeretni fogod, annyi baja van, hogy kicsit pontatlan. A Cromwell szintén nagyon jó (most itt tartok), bár én kicsit csalódva kezdtem el vele játszani (egyből fullosan), úgy emlékeztem, hogy ennek is valami -12 a gun depression-je, pedig csak -8. :( Lényegében az egész ágról mondhatnék valami jó szót, szerintem összességében ezek a legjobb medek. Egyszerűen mind brutál a -10 körüli gun depression-nel és a pontos lövegekkel. Szvsz még jól is néznek ki T5-9-ig. Nekem nagyon bejön ez a sniper-kedős med stílus.

(#7646) Stigma.HC: 5400 csata alatt nekem már valószínűleg 2500 lenne T29-el az átlagsebzésem, fogalmam sincs, ez mit csinál azzal a szerencsétlen tankkal. :D 165 meccs után sikerült annyira ráérezni, hogy 1992 lett vele az átlag.

(#7659) Stigma.HC: Naná, hogy tud, még az elődje (T7 - Lorraine 155 mle. 51) is lazán tudott annyit, ha vékony páncélt talál el. 1250 +/- 25%-ba bőven belefér.

Más:
Kész a PzIII/IV. Unicum szintű lett vele a statom, nem volt nehéz, mivel az emberek többsége nem tud ezzel a tankkal játszani. Nem is egyszerű, pontatlan a lövege, alacsony a DPM-je, kicsi a látóhatára. Viszont cserébe fürge és egy kis páncélja is van.

T-34-85 a farm tank. Majd' 80k bruttó kereset.

Haverom nagyon komolyan gondolja. 8000 átlagsebzés a 121-el. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7668) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#7667) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi az ismertetőt, mostanában nagyon megkedveltem a medeket, úgyhogy elindultam ezen az ágon is. Nekem a 10-es brit med a végcél, a covenanteren és crusaderen átlépek amint csak tudok.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Tegnapi nap végre jól sikerült, nőtt a win rátám!

Érdekes MM, tier 10 top tankokkal 9-esek nélkül. Én miért nem kapok ilyen leosztást?! :)

A két low bob egymásra talált a sarokban, nem is szakaszban voltak. Végigkempelték ott a csatát, amikor sokat pingelték őket, a KV-5 kimászott és elhullott fél perc alatt. A KV-4 maradt kempelni a sarokban, ő túlélte, ezzel teljesítette a célt.

[ Szerkesztve ]

(#7669) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes módon a patch óta a WZ-131-el nem megy annyira a játék, általában meghalok túl gyorsan, anélkül hogy bármi beleszólásom lenne a csatába, az Aufkl. Panther viszont megtáltosodott a buff-nak köszönhetően amit kapott. Ahhoz képest mekkora nagy batár dög, nagyon jó vele játszani, tier X csatában is gyakran végzem xp tekintetében az első 3 hely valamelyikén.

A WZ-131-től lassan megválok ahogy teljes lesz a 2. skill sor és váltok 132-re.

[ Szerkesztve ]

(#7670) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Őrjárat plecsni ISUval:

Ennyi retardáltat, istenem. Nem létezik, hogy ennyire agyhalottak legyenek. A végén már írtam az ellenfélnek, maradjon csak fenn a dombon, ezek az idióták nem fognak felmenni értük...

Replay

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7671) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#7668) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azért a 3-as ISU szakaszotok üthetett. :DDD

(#7672) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#7671) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az enyémen még a SU-től örökölt ágyú van, szóval én nem voltam számottevő tényező. Nehezen nyertünk, a szakasztársak vezették a támadást a másik oldalon, a nagyobb tankok teljesen töketlenül beálltak kempelni.

(#7673) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Na végre egy jól spotoló társaság!
Én meg osztottam az áldást a szívószállal!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#7674) Steelheart2 válasza Flayer (#7673) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szerettem én is azt a td-t.De a 2es nagyon adja a top löveggel.Szeretm nézni,ahogy röpködnek az 500 as dmg-ek.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7675) Flayer válasza Steelheart2 (#7674) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Most akarom megvenni a ferdit vagy a JP2 de nem tudok dönteni???!!!!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#7676) SgtBradly válasza Flayer (#7675) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Városban és máshol is sokkal jobb a JP2 a fürgesége miatt, medek sokkal nehezebben kerülnek meg. A ferdit is minden átlövi, nem hiszem hogy megéri a + páncélzat.

(#7677) Taragas válasza SgtBradly (#7676) üzenetére


Taragas
aktív tag

Arról nem is beszélve hogy brutálisan döntött és keskeny a felső része a jp2nek, azt 220as pennel sose lőttem át(ergo tier 8 ellen védettség). Ha van szerencséd csak azt kidugni, az is elég védelmet ad.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7678) #21346560 válasza Flayer (#7675) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi azt honnét tudjuk, hogy te nem tudsz-e dönteni? (ha arra vagy kíváncsi, melyiket javasoljuk, akkor ne azt kérdezd, hogy "nem tudok dönteni?") ;]

Nagyjából 6 percen keresztül 3-4 tank engem noobozott, meg irogatta, hogy reportol, mert nem rohantam neki T30-nak, Tortoisnak, meg még másik 2 hevinek....

Persze csata jelentésnél ismét szembesültem a tényekkel.... vajon ők is megnézik a csata jelentést, és levonják a következtetést, vagy akkor is én vagyok a noob, mert 3-4x annyit sebeztem mint ők?!

E-50, Löwe, foch....

(#7679) Steelheart2 válasza Flayer (#7675) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nézd.Én elösször a Ferdit vettem meg,de 5 drb stock csata alatt rájöttem,hogy hiba volt.Mivel nem volt a tigris ágrol motrom,igy nagyon lassu.A jp 2 vel sokkal gyorsabban megszereztem a top löveget és azzal már brutál kis TD.A Ferdi is ott van a garázsban,de nem érzek késztetést hogy kiprobáljam.És nagyon igaz,hogy a plussz páncél miatt nem éri meg.Én szeretem a jp2 öt.Nár a JT sincs messze.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7680) Flayer


Flayer
senior tag

Köszönöm mindenkinek a felvilágosítást!

JP 2 vesszem meg!

Én szerintem soknak nincs fent semmilyen csata végi statisztika engem is sokszor lenooboz egy okos azt nézni mennyi tankot lőttél ki csak éppen 3x sebeztem annyit mint ők!
Nem foglalkozom az ilyenekkel a zsé nekem jobban gyűlik! :C

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#7681) Dobi 562 válasza #21346560 (#7678) üzenetére


Dobi 562
addikt

Dehogy vonnak le következtetéseket!

Az ilyenek meg vannak róla győződve, hogy rohadt jól tolják a játékot "csak mindig szar csapatba kerülnek".

Ha megkérdezed tőlük ilyen gyenge stattal miért núboznak, arra azt válaszolják, hogy "ők nem a statért tolják, hanem élvezetből" de mindjárt van 2-3 magyarázat hogy nekik miért annyi amennyi.

Mondjuk ezért volt jó amíg használtam az xvm-et, mert még csata közben meg lehetett nekik mondani hogy fogják be a pofájukat a 42%-os győzelmi arányukkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7682) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7681) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Meg "fuck MM" és "another noob team"
Ezt szinte mindig low effesek nyomják be.

******

Illetve a sírból lenooboznak.... egy végjátékot igen jól lehoztunk 3 vs 3, de sajna az idő fogytán volt.
JPZ100-al én értem elsőként a saját bázisán utolsó ellenfélként 800 HP-val rejtöző JPZ100-hoz.

Nekem volt 1380 HP-m így egylővésezni nem tudott. Ezért HE-t töltöttem odafele, és kapott is 480-at.
Erre a döglöttek el kezdtek noobozni, hogy HE-t használok. Még lett volna 10 sec, hogy az utolsó lövésem leadjam HE-vel (engem el sem talált a védő), de szerencsére egy T110E5 megkerülte és amíg engem célozgatott meg forgolódott kilőtte oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#7683) #21346560 válasza fsb1000 (#7682) üzenetére


#21346560
törölt tag

Minap velem is hasonló volt, csak én bázist védtem T28-al egyedül 3 T9-es ellen. Idiótáztak a halottak, hogy miért HE-vel lövöm őket, persze a csöpp agyukba az nem tudatosult, hogy mindig másik tankot lövök, hogy reseteljek, mert közben a mieink is foglaltak...

(#7684) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7682) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én voltam már sok mindennek elnevezve ebben a játékban. A "cancer of wot" és "super noob" után örömmel jelentem be, hogy "random match hero" is lettem. No nem pozitív értelemben.

A VK 4502A szerint még sokat kell tanulnom a játékról.

Ő egy pro játékos, nyugodtan meg lehet nézni valami weboldalakon és tanítana engem is mert rászorulok, mert ő valami nagy arc az ESL kupákon vagy mi... Az, hogy 3-szor annyit sebeztem mint ő az azért van mert 9-es tankkal voltam (igaz félig stock, a Pershing ágyújával, de akkor is).

Az eset előzménye, hogy gratuláltam nekik mikor ellemingeztek 10-en a mágikus erdőbe. :D

Egyébként nem rossz játékos.

[ Szerkesztve ]

(#7685) fsb1000 válasza #21346560 (#7683) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már azt is nehezem viselem, ha 600 effesek pingelnek hogy hova menjek.
Ha többször csinálja a kelleténél én bizony beírom, hogy "no ping idiot noob".

Az addig ok, hogy azt hiszi ő vezényli a csapatot a bázisról, de ahhoz elég 1 max ping.
Amúgy meg egy lesebzett PZ4-el nem fogok nekimenni 3 KV-1s-nek.
****

Egyébként a PZ4-el sokat keresek az akcióban és nagyon élvezetes vele játszani.
HE-t használok a 105-ösben és remek játékélmény, hogy 10-ből 9 találat és az mind sebez. Közben elég gyors és agilis tank. Nincsenek extra statok, de a top3-ban vagyok szinte minden csatában.

(#7686) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7684) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Heheh.... ez nagyon jó.
Én csak noob szoktam lenni. Igaz nagyon nem kommunikálok senkivel.

(#7687) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7685) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na azt én is utálom,ha telipingelik a chatet.Föleg,amikor az ellenfél bázisát pingelik.Idioták. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7688) Bingisz válasza fsb1000 (#7685) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap pont Malinovkán kaptunk ki egy ilyen Protopard játékost. A gyerek az alsó bázis mögötti háznál campelt, és szétpingelte a mapot. Na az a tegnapom egyik mélypontja volt a sok közül... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7689) besti


besti
csendes tag

Valahol lehet nincs rendben az az XP és credit osztozás spotter és a többiek között. Ha jól tudom, most fele-fele, de lehet inkább 1/3-2/3 kellene legyen a ténylegesen sebző számára. Emiatt elég kevés XP-t lehet kapni TD-vel és SPG-vel (mondjuk őket annyira nem is sajnálom:)

Itt annyi dolgom volt, hogy Malinovkán beálltam a spotter bokorba és lassan haladtam a frontvonallal előre, semmi veszély nem fenyegetett.

Mondjuk, ha már sebezni nem lehet SP-vel, legalább a spot jól hoz. 2000 saját damage-re 4000 spotra adott 104k-t prémiummal.

[ Szerkesztve ]

(#7690) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Én ma játszottam elég sokat reggeltől kezdve, olyan 30% körüli győzelmi arányt tudok produkálni. Amit letojnék magasról ha legalább izgalmas, szoros küzdelemben kapnánk ki, de ez sem mondható el. A csapat 2/3-a általában csak úgy "van" a pályán, ötlettelenek és fogalmatlanok. Ez a csata eredmény jól kifejezi azt amikor egyik csapatban csak 2 játékos van aki tudja mi a dolga:

Ami a csatában történt azt nem írom le, mert szerintem tapasztalja mindenki a játékosállomány degerenálódását.

[ Szerkesztve ]

(#7691) Bingisz válasza Dobi 562 (#7690) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyomom a duplavét, leesik a lánc, egy kis piros villódzás, majd vissza a garázsba. :DDD

Pár nappal ezelőtt szerintem egy új rekordot láttam, amikor a Mausunk 14:30-nál halt meg úgy, hogy nem is volt arty a csatában. GG :DDD :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7692) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

A kezdeti vereségsorozat ellenére teljesen pozitívan zártam a tegnapi napot planetwot szerint. Minden érték nőtt kivéve a győzelmi arány, de legalább nem csökkent. Nem is figyeltem tegnap a játékomra nagyon, csak mentem előre és daráltam ahogy tudtam. Sok sebzést bevinni az elején bízva a többiekben, hogy majd elintézik a maradékot :D
Ha engem elkezdenek basztatni játék közben alaptalanul, én nem fogom vissza magam, visszavágok ahogy tudok :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7693) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez már mindennek a legalja. Annyira eszetlenül játszanak, hogy nem tudom már botnak képzelni őket...

5-ös tankok között legtöbb sebzés és kill könnyű tankkal:

7-es tankok között 6-os meddel 3. legjobb eredmény sebzésben és legjobb xp:

És így is 780 átlag xp:

Wins / Battles 2 / 8 25%
Avg. / Total Exp. 780 / 9 413
Credits total 351 423

De legalább szorosak lennének a csaták!

[ Szerkesztve ]

(#7694) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#7693) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én szinte mindent le tudtam elsőre szorzózni. Ha ez megvan minden nap akkor már boldog vagyok. Egyszerűen már nem vagyok képes többet játszani. Sajnos a játékélményt nagyon rombloják ezek a szobanövények... Inkább BF 3-azok vagy elmegyek filmet nézni, vagy akármi. Bár a játék nagyon hozzám nőtt... :DDD Úgy vagyok vele, hogy amiket húzok tankokat, azokra a szorzó kötelező minden nap (persze, ha itt tudok lenni). Úgy veszem észre, hogy ez nekem már nem szórakozás, csak muszáj... :D

(#7695) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#7694) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ma szabin vagyok, ezért tudtam sokat játszani, egyébként én is egyre kevesebbet játszok vele. Van még pár új tank amit ki akarok fejleszteni.

Már annyira felmérgeltek, hogy rávettem magam az edzésre. :DDD

Egyébként WoWp-ozni is szoktam de oda is átszoktak a WoT-on nevelkedett hülyegyerekek akik nem tudják mire való a repülőjük meg a csata elején egymásnak ütköznek mert az "fun".

(#7696) besti


besti
csendes tag

Nem kellene a WG-nek efficiency-t, WN6/7-et elismernie és használnia, mindössze mondjuk csak egy plusz mutatót beépíteni az MM-be. Ez pedig lehetne a win rate. Nem kell, hogy a magas WR-es magas WR-essel játszon, hiszen akkor mindenkinek 50% körülre állhatna be előbb-útóbb. Annyi csak, hogy a szakaszokhoz hasonlóan a WR is egyenlő eloszlást mutasson. A játékosok, mondjuk 5%-kos lépcsőkben lennének osztályozva, és egyenlően elosztva. Ha nálunk 47% wr már kiemelkedő, az ellenfélnél kék/lila platoon, akkor mit csináljak. Most játszottam három csatát T69-el, 2914, 3250, 3252 dmg , és ebből csak az egyik volt win.

(#7697) Dobi 562 válasza besti (#7696) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne használd az xvm-et. Én legalábbis így oldottam meg a dolgot. Bár engem nem a lila/kékek zavartak hanem a vérvörösök. :)

(#7698) Bingisz válasza besti (#7696) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem jó a WR, mert nagyon sok módon lehet manipulálni.
Tény, hogy nem tökéletes a MM balansz rendszere, de ilyen játékosállománnyal szerintem sokkal többet nem lehetne kihozni belőle.
Arról nem is beszélve, hogy valaki mindig nyavalyogna, (én például az átkozottul sz@r platoonkezelés miatt. Egy percen keresztül állni a várakozóban, hogy utána berakjon minket úgy legalsó tankoknak, hogy a másik oldalon nincs is olyan alacsony tierű tank, nem vicces.) szóval marad a jól bevált SerB megoldás:

“How terrible…” ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7699) besti válasza Bingisz (#7698) üzenetére


besti
csendes tag

Nem gondolom, hogy a pár száz/ezer csatás fun/weekend playerek manipulálnák a WR-t :(
Talán, ha csökken az előfizetések száma emiatt (itt is hallani többektől, hogy kezd elmenni a kedve), SerBék is átgondolják. Ez egyelőre még úgy tűnik nem most van.

(#7700) Bingisz válasza besti (#7699) üzenetére


Bingisz
addikt

Az hogy a fórumon sírdogálók mit mondanak, nem jelent semmit.
A WG nagyban lesz@rja, hogy elmennek, miközben folyamatosan nő az aktív játékosok száma.
Azt csak hiszik az emberek (főleg az SG fórumon), hgy majd a WT megváltja a világot. Aztán majd amikor a fél év alatt kigrindelt tigrisükre a csata második percében rápottyan egy adag bomba, és fejjel lefelé lesz a tankjuk, jönnek vissza egyből WOT-ozni.

Csak ugye valamire rá kell fogni a dolgot, ha a kis csíter T-34 kilövi a féltve őrzött tigrist.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.