Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Bingisz válasza fsb1000 (#7400) üzenetére


Bingisz
addikt

Ne így nézd, mert matematikailag nehezen lehetne ezt így számolni.
Egy olyan acc amihez jár egy t8 prémium (type a legjobb), 4-5 tier 10, 6-7 guriga credit, pár ezer arany, meg 60-80 ezer free xp, simán eladható az ebayen 70.000 Ft fölött.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7402) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az ellennél lila-kék-zöld játékosok voltak, ők tudták melyik tankkal hová érdemes menni.

[ Szerkesztve ]

(#7403) fsb1000 válasza Bingisz (#7401) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor az enyém 100K-nál többet ér.

És hogy megy az eladás menete?
Vevő fizet PayPal-al, én meg adom az accot és az email hozzáférést?

És ha nem adom át?
És ha visszavonja a PayPal-t?

(#7404) Bingisz válasza fsb1000 (#7403) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennyire nem vagyok benne a témában, de nyilván a kölcsönös bizalmon alapul az egész. Meg azért Ebayen ennél talán komolyabban mennek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7405) fsb1000 válasza Bingisz (#7404) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ott is csak emberek vannak....

(#7406) fsb1000 válasza fsb1000 (#7378) üzenetére


fsb1000
nagyúr

dave7691 már nem tagja a HUNS klánnak.

Ez az első klán amelyről tudható, hogy komolyan veszi, tagjai példát mutassanak másoknak.

(#7407) Enzolord válasza fsb1000 (#7405) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak kevesebb a Magyar..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7408) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#7402) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hasonló leosztást kapok most E4-el folyamatosan. Sebzések pedig csak úgy repülnek az ellenfélbe. :) De még a csupa zöld játékosok is elhaláloznak most mellettem elég hamar.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7409) scyllarus


scyllarus
veterán

Egy újabb jó kör ezzel az imádott tankkal. Csak gondoltam, megyek egyet, a Su-85-öt húzom, kellett valami, aminek forog a tornya. Ezért mondtam, hogy sokan túlértékelik a KV-1S-t...

Persze ilyen csapattársakkal könnyű nyerni :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7410) Borote


Borote
addikt

Végre sikerült azt csinálnom egy scout-tal, amire való... Bár a 3k spot dmg egyáltalán nem sok (főleg nem T8-9-ben), de nekem szerintem rekord :DDD

(#7411) Bingisz válasza Borote (#7410) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezekkel a nagyobb lightokkal én is így vagyok. Minden áron flankelni akarok velük, ami persze gyakran a gyors halálba vezet... :B

Más: Átléptem az 1500 Wn6-ot és az 56,5% győzelmi arányt. Úgyhogy bekékült az E-péniszem... :DD :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7412) fsb1000 válasza scyllarus (#7409) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem is kicsit túlértékelt a KV-1s.
Két féle csatát szoktam vele menni: 2-öt lövök és kinyírnak (nem rajtam múlik a csata) vagy nagyon sokat sebzek, de vereség a vége 80%-ban.

Mentem a pecs után 10-20 kört, de nem érzem hogy a lövege sokkal jobb lett volna. Más tankoknál egyértelműen érzem.

(#7413) Bingisz válasza scyllarus (#7409) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó csata volt, a hegyen nagyon ügyesen tetted a dolgodat! :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7414) scyllarus válasza Bingisz (#7413) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, én is tanultam tőled egy jó helyet TD-vel :R
(Az előző csatában gyorsan haltam, akartam egy jobb kört utána)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7415) Enzolord


Enzolord
addikt

Újabb noob kérdés... AMX 50Bbe hány lőszer fér 1 tárba?
Tudom, tegyem fel a teszt szervert, de ez gyorsabb..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7416) Bingisz válasza Enzolord (#7415) üzenetére


Bingisz
addikt

4. Ugyan úgy mint az 50-120 top ágyúba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7417) #21346560 válasza Enzolord (#7415) üzenetére


#21346560
törölt tag

És 2.5 sec alatt tölti be a 2.3.4. skulót....

(#7418) Enzolord válasza Bingisz (#7416) üzenetére


Enzolord
addikt

és Runo, köszi a választ, mennyi idő a teljes újratöltés?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7419) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Elsőre észre se vettem a leosztást.

Végül ennyit sikerült kihoznom belőle. Házak közt elkaptak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7420) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Már megint...
5 arty volt egy oldalon.... nagyon rég láttam ilyet.
Ultraszar csata, senki sem mozdul.... Ellenfélnél utoljára maradt az 5 arty.
Draw lesz ez..... mert mindenki áll.
Nálunk 2 E100 és 2 T95 + 3 arty maradt..... Én belehaltam a spotba és lenooboztak. (183-assal)
...

Izgi már csak 1 T95 + 3 artynk van 4 artyval szemben.....Megindulnak az artyjaink.... legalább 1 maradhatna a helyén..
***
30 sec és 2 GW e100 még él a túloldalon. Döntetlen.

Mega+Ultaszar csata.... fakezű artysták miatt.
Ki kéne tiltani mindet ebből a játékból!

(#7421) #21346560 válasza Enzolord (#7418) üzenetére


#21346560
törölt tag

27.91 elit alakulattal ventivel.

(#7422) Taragas válasza #21346560 (#7421) üzenetére


Taragas
aktív tag

Kár hogy holnap véget ér ez az event.... :((( :((( :((( Olyan pluszos köreim voltak is3al. 50-60k plsuz credit állandóan, néha több is... :((( :((( :(((

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7423) Borote


Borote
addikt

Továbbra is a VK a kedvenc tankom...

Szegény T34-es csávó nem volt a helyzet magaslatán... Bele ment a sebzésem egyharmada :DDD
És még a végén egy kis bénázás is belefért a Hellcat ellen :P

(#7424) Patrick76496 válasza fsb1000 (#7380) üzenetére


Patrick76496
őstag

Asszem ők is HAD-osok voltak egyszer. Amúgy miből indult ki az egész?

(#7381) Dobi 562: Század. Bár nincs semmi értelme, mivel erősen roncsolja az átlagsebzést. Ha valakinek alacsony egy tankkl, de a WR-e nagy, akkor az századra vall.

(#7382) Plasticbomb: Majdnem. :) Ezen az IS D-25T-je van. De még mindig jobb, mint amikor az évfolyamtársam megkéredzte a Facebook WoT csoportomban, hogy ez német löveg? oO Egyébként T-34-122-nek csúfolom a gépet. :D

(#7387) Cucuska2: Köszöntem a platoon-t. :R Igazából eredetileg Hallak-ot szerettem volna mellénk harmadiknak, csak közben Alfie hirtelen jött, nem utasíthattam el. Ha holnap összejön, kíváncsi vagyok, mit alkotunk hárman (Cucuska, Hallak, Patrick) T10-ben.

(#7395) Taragas: Ha nincs még Master Tanker medálod, és szeretnél, akkor nagyon húzz bele. Szvsz nagyon ritkák lesznek a nagytierű brit arty-k.

(#7419) Stigma.HC: Egy replay-t kérhetek? Szívesen tanulnék belőle, miket csináltál.

Más: Kész az M103, és az E5 már a garázsban is van. Így végezte a 103-mas:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7425) fsb1000 válasza Patrick76496 (#7424) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Fogalmam sincs..... szokás szerint elől voltam IS7-el és egy ház fedezékéből lőttem az ellent (jobbra)
Mellém jött Battal és Ő meg a bal oldalról próbálkozott. Mikor jobb oldalt elfogytak a ház másik oldalánál lőttem ki. Erre mondta, hogy engem spottoltak és őt lötték meg. (minek áll ki fedezék nélkül?)
Arra nem gondolt hogy én folyamatosan spottolva voltam mert jobbról rám láttak, meg az IS7 camoja gyengébb + folyamatosan forgatnom kellet a tankot, attól függően honnan lőttek.

Aztán hátrament és mérgében megpróbált egy tárat belémnyomni, de azonnal bekékült.
Én meg forgolódtam, hogy ne tudjon meglőni, erre az ellenfél kilőtt.
Azért még előtte kapott egy 500-ast a batjába. Utána jött rá hogy magyar vagyok, meg HUNS-os voltam a kezdeti szép időkben.

Nem csak engem lőtt meg, hanem az elöző csatában kilött valakit aki szerinte megtolta, meg gondolom volt még a számláján pár rosszaság, hogy első lövéstől kék lett.

(#7426) fsb1000


fsb1000
nagyúr

FV215b (183)
270 csata után az első, ahol úgy éreztem én irányítom a dolgokat, nem csak mellékszereplő vagyok.

Ma csak az FV--vel mentem. Az 5 artys csatánál 50%-on álltam, aztán jött 6 vereség, teljesen értelmetlen lepattanókkal, de aztán győzelem sorozat. Volt olyan hogy nem is lőttem csak foglaltam.
Ha nem akarok nyerni vagy statot javítani, akkor egész élvezetes ezzel a tankkal játszani.
(jagtigert mindig egylövésezi)

(#7427) emre válasza scyllarus (#7409) üzenetére


emre
veterán

"Ezért mondtam, hogy sokan túlértékelik a KV-1S-t..."

Ezt hogy érted?

Remélem nem veszed egy kalap alá a 34/85-öt a sport KV-val?
Mert ha igen akkor csinálj ezzel is top sebzést de T8-ban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7428) scyllarus válasza emre (#7427) üzenetére


scyllarus
veterán

Sehol nem mondtam, hogy a 34/85 a jobb. :)
Csak sokszor olvasom, hogy "a játék legjobb tankja" meg más hasonló kinyilatkoztatásokat. Mondjuk, ez pont visszacsap: szerintem sokan azért veszik meg, mert sok mindenre képes értő kezekben, ezért a bénák ráharapnak, hogy mekkora istenkirály a 390-es alpha, majd ezzel megmutatják. De mivel csak egy béna irányítja, és nem noob-biztos, ezért sokszor találkozom vele könnyű ellenfélként. Ez a (valószínűleg román) szakasz sem volt a helyzet magaslatán (csak fizikailag :D ). Úgyhogy én általában nem félek tőle, túl sok fakezű vezeti. Persze ettől még maga a tank jó lehet, de a megítélését az én szememben rontják a játékosok.
(Megnézem különben a screenshotjaimat, lehet hogy találnék top sebzőset T8-ban 34/85-tel. Mondjuk nem sokat és a többieket minősítené)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7429) Gaz 78 válasza fsb1000 (#7425) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

nem semmi! ...tökhülye a csávó :)

...még régről egy tanárom idézete jutott eszembe:
"hihetetlen,hogy gyerekekkel vagyok körülvéve"

[ Szerkesztve ]

(#7430) emre válasza scyllarus (#7428) üzenetére


emre
veterán

Hát igen, ebben sok igazság van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7431) Enzolord válasza fsb1000 (#7426) üzenetére


Enzolord
addikt

És erre csak 1700xp-t adott? Az ászod meg van már vele?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7432) Taragas


Taragas
aktív tag

Hogy az a jó szájba baszott kurva anyját az ilyennek... :W :W :W :W :W :W
T32: Elindulok, rögtön utána a kezdő kör környékén egy su100 utána folyamatosan akadályoz, direkt elém áll, ha elindulok máshova oda is követ, és lökdös. Egy perc után meguntam, és leadtam egy figyelmeztető lövést a földre, azt utána mivel folytatta tovább, belelőttem. Ekkor meg elkezdi, hogy why me? all report t32 from team kill.... Hogy menjen a jó kurva anyjába Ha egy ilyen miatt basznak ki véletlen megint, esküszöm megkeresem és kinyírom.... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7433) #21346560 válasza Taragas (#7432) üzenetére


#21346560
törölt tag

Minap havert cseszegette egy idióta, én untam meg elöbb, csak én artyval voltam :DDD
Egyébként újabban beírom a csetbe, hogy ha valaki szemétkedik, és megkérdezem a csapattól, hogy igényt tartanak-e a segítségemre... ha nem, akkor ki szoktam lépni a csatából...

(#7434) fsb1000 válasza Enzolord (#7431) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs, csak 1. osztály.

(#7435) Steelheart2 válasza #21346560 (#7433) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Mostanában egyre több az ilyen idiota.A multkor egy vk akadalyozott mindenkit.Nem engedett egy t1ht mozogni.Erre kapott 3 lövést 3 tanktol és ennyi.És még ö morgott.Amugy lehoztuk a meccset.Szerintem sokat nem vesztettünk az ilyen idiotával.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7436) kirjak válasza fsb1000 (#7378) üzenetére


kirjak
aktív tag

A kérdésedre mi volt a válasz?

Más:

Mit jelent ha valaki azt írja rám hogy ffc vagy ffs már nem emlékszem.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7437) Gaz 78 válasza kirjak (#7436) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

FFS-t szoktak írni :)
...for f__k's sake

[ Szerkesztve ]

(#7438) Patrick76496 válasza fsb1000 (#7425) üzenetére


Patrick76496
őstag

Így tényleg értelmetlen, amit csinált, az ő baja, hogy nem ment el onnan hamarabb. Kb úgy fogta fel, hogy trollkodsz vele, amiért "átadod neki a neked szánt lövéseket". Én már nem is emlékszem, mikor voltam kék utoljára, akármennyire is parasztok, nem lövök meg sajátokat, max tracken, de azt is csak akkor, ha nagyon felhúznak. Az is lehet, hogy még egyszer sem lettem színes, legalábbis nem nagyon rémlik.

(#7427) emre: Nem tudom, hogy ez top sebzés-e, mivel nem mentettem el a második oldalt, viszont elég nagy valószínűséggel benne voltam az első 3-ban:

8 db T8-as volt oldalanként. Én is inkább ezt szeretem, mint a Sport KV-t, az IS-2, sem a kedvencem. Ezért imádom Redshire-t, ha nem mi campelünk a hegyen és még spot is van, olyanokat lehet sniperkedni.. :))

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7439) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#7424) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát ebből a menetből sokat igazából nem lehet tanulni :DDD Egyből lehajtottam a házak közé, ott igazából kutyaszorítóba kerültem rögtön. Így megvártam míg közel érnek hárman is majd kihajtottam közéjük és ekkor kaptam a halálos lövést messziről. Addig pedig ezt a három madarat meg szitává lőtték :D

Normálisabb scout köröm volt előtte T71-el, azt érdemesebb inkább nézni.
[link]

6200 spot dmg

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7440) emre válasza Patrick76496 (#7438) üzenetére


emre
veterán

Na ez már komoly :R

(#7439) Stigma.HC

Ma csináltam VKA-val 5661-et T10-ben.
Meg volt 1500 körüli sebzésem, kerestem is vele 70k körül. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7441) fsb1000 válasza kirjak (#7436) üzenetére


fsb1000
nagyúr

7425-ben nagyjából leírtam, Ez egy pimfli sztori, de jó lenyomata annak, hogy valaki több csatán keresztül, apróságok miatt kezdi el lőni a csapattársát.

Ismerünk ilyet erről a fórumról is, csak a nagy diabló lufi beszippantotta...

(#7442) emre


emre
veterán

Ez de nehéz szülés volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7443) emre válasza emre (#7442) üzenetére


emre
veterán

E100 replay

meg egy egész jó csata O704-el

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7444) Stigma.HC válasza emre (#7443) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Végén eléggé kutyaszorítóba kerültél :D De szép kis kör volt :R . Kell nekem is ez az e-100, de hát az utóbbi időben melyik tank nem kéne? Lassan mindre szemet vetettem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7445) Dr_Syrex válasza Stigma.HC (#7444) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én is robogok lassan az E-100 felé, de 80K xp még hátravan belőle.
Mondjuk az E-75-el többnyire elég jó móka a gyűjtögetés és sok élvezetes csatát tudok menni.
Tegnap sikerült végre egy normálisabb nap: planet wot stat Blitz

A kritikus lánclövésekből viszont kezd kicsit elegem lenni (múltkor szemből közepes távról a Löwe közepére célozva sikerült 2 egymás után :N )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7446) emre


emre
veterán

Na még egy laza E100 kör. Nem hiába ezzel tolom, nagyon kellene már a jobbik löveg rá, mert nem vesznek komolyan ezzel. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7447) Stigma.HC válasza Dr_Syrex (#7445) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tigris már a garázsban áll hónapok óta de még nem nyúltam hozzá. Majd ősszel ;]

Ez a T110E4 meg sokkal jobb mint a T30. Azért megnézném milyen volt fénykorában.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7448) Taragas válasza Stigma.HC (#7447) üzenetére


Taragas
aktív tag

Gyorsabban célzott(talán töltött is), kicsit fürgébb volt(torony mozgás is), és talán páncélozottabb. Akkoribann a legjobb tanknak tartották. Legalábbis asszem.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7449) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Basszus ilyen nincs.Eggyik nap jol megy másik nap tuti szopás.Olyan mm besorolásokat kapok,hogy az már szinte fáj.A mi csapatunk olyan piros mint a paprika,a másik csapatban pedig unicum játékosbol 3-4,de minimum a narancs.
12 csatábol 3 at nyertünk.Abba is hagyom mára.

És persze itt is engem nooboztak a Ht-k hogy nem nyertünk.0 sebzéssel bezzeg tud irni a chatbe a köcsögje.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7450) mno


mno
tag

Talán eddigi legnagyobb csatám Dicker Maxxal, 11kill, 4121sebzés :) Feljutottam a dombra, onnantól kihasználtam nagy látótávolságot, periszkópot, rejtőzködést, no meg az erős ágyút.

Csata adatai és replay

Nagyon kevés D-maxxal találkozni, és keveset is olvasni róla, van itt valakinek? Német TD ágat nyomom, nagy segítség legénység képzésben és kredit szerzésben. Csak lőszer nagyon kevés ami belefér, összesen 26, nagy gond ideális elosztás, 14-10-2 jelenleg (síma-gold-repesz), nem érdemes túl sokat mellélőni. Itt mikor egy idő után láttam rekord kill lehet vele, betöltöttem goldot el ne szaladjon lehetőség. De prémiummal még így is folyamatosan pozitív köröket hoz. (sőt még csoki is volt benne, mert a gyengébbik legénységet képezem)

Egy másik kör, replay, nem akkora sebzés és kill esett le, de sokkal izgalmasabb volt mert 6ellen nyertem meg egyedül a végén :)

üdv

[ Szerkesztve ]

Joe

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.