Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) #21346560 válasza fsb1000 (#6850) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyre inkább elveszed tőle a kedvem :DDD
Asszem megvárom a köv. teszt szervert, aztán kipróbálom...
Mondjuk most elvagyok a 2 kedvenc tankommal... JE100 és F155.

A Fekete hercegem meg megtáltosodott... úgy átment mindenen a goló, mint késen a plazma...


(#6852) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Az utóbbi 3 napban szinte csak vesztes csaták .még 20 vesztes csata és visszaesem 49%-ra. Egyszerűen senkit nem találok el,senkit nem tudok sebezni,teljes mértékben érthetetlenül állok a dolgok előtt :/
Ezt valaki mesélné nekem nem hinném el. :(
Se alacsony se magas tierben nem tudok eltalálni senkit,és ha el is találom nem sebez - Tiger II motorteréről lepattanok T110E5-tel 40m-ről,E75-öt leláncolja a mellettem álló és amíg nem javítja meg addíg átlátszó a tank - átmegy rajta a golyó és hasonlóak DÖBBENET
..az artym meg úgy ellő a picsába,hogy az ellenséges tank környékén sincs - már attól félek,hogy a sajátjaimat fogom egyszer eltalálni :/
Egyszerűen lefagyok azoktól a dolgoktól amiket tapasztalok - nem létezik :/
Ez tuti irányított mutatvány ..ilyen nincs,hogy zsinórban 20-25 csatát bukok aztán jön egy darab győztes csata,aztán bukó bukó bukó
A hat darab tankomból egyet már el is kellett adnom mert elfogyott a kreditem ..csatánkén -10-20-30e kreditek :(
Még van vissza 17 napom a prémfiókból és ha addig nem változik gyökeresen a dolog akkor bizony abbahagyom ezt a bénázást,mert a sikerélmény teljes hiánya már már nyomasztó - ez így nem játék :/

[ Szerkesztve ]

(#6853) fsb1000 válasza Gaz 78 (#6852) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Változni fog.... nem csak te vagy ebben a szituban.
Ez a random izé ciklikusan változik, max 2-3 nap vagy 100 csata.

Próbáld ki: mikor kilőnek egy ilyen full bénázós csatában, akkor nézd a többieket. Ugyanúgy érthetetlen lepattanókat lőnek, ugyanúgy 0 sebzéseket mint te.
Általában csapat szinten van kiosztva a randomfaktor (a babona szerint)

Legdrasztikusab két módszer a random visszabillentésére:
- Leváltasz t1-be ahol kaotikus a random faktor kiosztás és akár egyedül is nyerhetsz csatát
- 2 napig be sem lépsz

***

8.6 óta 33 csatával többet veszítettem el, mint nyertem. Minden mutatom romlott, de csak a csaták felében éreztem hogy rajtam van a randomfaktor. (semmit nem találok el, előbb spottolnak, minden átlő effektus)

Tegnap délután fantasztikus jó csatákat mentem, és nem csak azért mert 60%-ban nyertem. Szóval változik a dolog. Érdemes egy jó stat progival figyelni a rövidtávú győzelmi arányokat figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#6854) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#6840) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja, de hogy mi tetszik nekik annyira benne, az rejtély. Mostanában az ilyen unicum játékosokra tudok megharagudni, szerintem ők élvezik a legjobban a játékot. Mármint azért, mert esélyem sincs ellenük, ha éppen nincs mással lefoglalva, és még a leghulladékabb pályákon is agyonsebzik magukat (mondjuk annyi életük is van biztos).
Rengeteg pályán fogalmam sincs mit csináljak (szinte minden tank típusnál), sok mindent elbaromkodok, de az átlag azért megvan (AC-val majdnem 2000 sebzés). Ha tehetném, egész nap 5-10 pályán mennék csak. :) Lehet elkezdek platoon-ozgatni az egyik Field Commanderrel.

(#6845) virkir: :R

Napi musthave kategória:

5 kill a zombies vs humans gyakorlós játékban (T6-10-es tankok kergetik a T1-5-ösöket és csak rammolás van):

Tudom nagyon beteg, de néha kell egy kis agypihentetés. :) Szerk: Még a T-62-nél is rondább, de azért jó ez az Object 907 skin. ;]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6855) Gaz 78 válasza fsb1000 (#6853) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi :) Megfogadom a tanácsot!
Azt észrevettem,hogy a csatákban velem együtt senki sem tud eredményes lenni :/ E100-asok és Objekt TD őrületek csak 300-400 kiosztott sebzéssel zárnak :/
Most lemegyek Tier 1-be :) ..és ott nyomom,hátha javul a mutatvány,ill. pihentetem majd a játékot!

(#6856) Dobi 562 válasza emre (#6844) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép ugratás volt. :)

(#6857) kirjak válasza Gaz 78 (#6855) üzenetére


kirjak
aktív tag

Csatlakozom....
2 napja 33-40% közeli értéket tudok produkálni, minden mutatóm romlik és "nem találom a helyem" a játékban.
Amikor sikerül 5-10 csatában erőltetnem a sebzést pl. KV1-s-el akkor is mindet bukom, hihetetlen.
Nem vagyok sem pro sem extra, unicumi meg végképp nem de azért álljunk már meg....
Tier 5-9 ig tesztelve kb 70 csatáról beszélek.
Kabaré... :W

Egyébként sikerült megvennem ST-I et végre, csak azt nem értem miért nem játszik senki (?) IS-4-el.
Én még soha (!) nem találkoztam vele.
Ennyire rossz lenne?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6858) fsb1000 válasza kirjak (#6857) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat az ST1-hez! Lehagytál a KV4-el, de nekem sincs már sok hátra.

Utolsó csatám IS4-el:

(#6859) AMD Power


AMD Power
titán

Jó lenne valami hibajavítás mert ez a szaggató WOT elég idegsítő. :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6860) kirjak válasza fsb1000 (#6858) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor miért nem használják?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6861) fsb1000 válasza kirjak (#6860) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom, azért én szoktam látni, bár ritkább mint az IS7.

(#6862) Dobi 562 válasza kirjak (#6860) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én vissza akarom vásárolni, régen a sok arty miatt adtam el. Szerintem nagyon jó tank az IS-4, jobban bejött mint az IS-7.

(#6863) sith7 válasza Dobi 562 (#6862) üzenetére


sith7
nagyúr

miben jobb, mint az IS7 ?

(#6864) Gaz 78 válasza kirjak (#6857) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Sajnálom,hogy így vagy vele te is :/ ...remélem átmeneti állapot és javulás lesz,bár én sem vagy egy WoT májer,de azért a képességeimet nem haladja meg egy-egy tank eltalálása - lelövése. De mostanában ami megy nekem az szinte nulla. Lementem Tier 1-be,és ott játszom :)

(#6865) Dobi 562 válasza sith7 (#6863) üzenetére


Dobi 562
addikt

Körben jobb a páncélzata, gyorsabban céloz és lő, több az élete, nem gyullad ki szemből jövő találatoknál.

(#6866) sith7 válasza Dobi 562 (#6865) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi :R

(#6867) kirjak válasza Dobi 562 (#6865) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor most már várhatom ezt is :) kezdtem megijedni !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6868) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Kibaszottul szánalmas néha ez a játék komolyan. Állandóan laggol a szerver, ha az egyesen szerveren megyek, ha a kettesen. MÉG hajnali fél kettőkor is, amikor csak 20-30 ezren vannak.

Ma mentem a T-62-vel. Eléggé megérződik az APCR nerf, rengeteg mindenről pattog. IS-3 frontjáról pattantam úgy, hogy egy magasságban voltunk és nem is volt beforgatva és az egy lövéses E-50M-et csak 4 lövésből bírtam kilőni, ráadásul alacsonyabbról lőttem a hasát, kb 5°-ban lehetett beforgatva. Mondanom sem kell 1100 kredit lövésenként, amiért alig kapok 320 sebzést, HA eltalálom, átüt és sebez. Igazán levihetnék az árát ~500 környékére..

(#6857) kirjak: Azért, mert az papír a frontja (T8-as gépek szemből belövik), és lassú. Csak az oldala kemény, azzal lehet játszadozni.

(#6865) Dobi 562: Az IS-7 sem gyullad ki szemből, legalábbis én még alig égtem vele a 110 csatám alatt.

(#6858) fsb1000: Eladod?

Más:
Random ember, akinek rossz napja van..

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6869) emre


emre
veterán

Hát az MM elérte, hogy még a T71-el se legyen kedvem játszani, pedig tegnap 70 csatát lenyomtam vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6870) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#6868) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hidd el, hogy kigyullad. Volt, hogy egy ST-I egymás után kétszer gyújtott fel haslövéssel. Ekkor visszanéztem a replayt, mert nem tudtam hogy az "OP-cheater" szovjet tankok között is van ilyen, és a fórumon rákérdeztem, ahol megerősítettek benne hogy tényleg az történt. Egyébként én 250 csatát mentem vele kereken, nem sűrűn gyulladtam ki, de volt rá példa.

A Type 59 is gyullad szemből de gondolom ezt te is tapasztaltad. :)

-----------------------------------------------

(#6869) emre: üdv a klubban, nekem napok óta ilyen (csapat) társakat sorsol.

[ Szerkesztve ]

(#6871) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#6870) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor valszeg csak óriási szerencsém volt, esetleg a Preventative Maintenance érdeme.

A Type igen, de eddig valahogy soha nem gyulladt ki.. Csak most kapott rá.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6872) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Meghaltam de mégis élek :DDD Utolsó pillanatokban sikerült leugratnom egy domboldalról és felrobbantam, rendszer mégis nagyvonalú volt velem :D De a teljes javítási költséget kellett kifizetnem, viszont javított a túlélési arányomon.


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6873) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ez a Port pálya is újabban játszhatatlan még a jobbféle oldalról is, a vasúti kocsik alatt átlőnek, persze én nem látok rájuk. És még lámpavillanás előtt lőtt meg a T57, csak azt nem értem, hogy vett észre előbb, amikor 60x jobb a camo-m, mint annak a fosnak.

Isten b*ssza meg komolyan

A faszért van tele ez a játék ilyen szar pályákkal??? :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6874) virkir válasza Patrick76496 (#6868) üzenetére


virkir
veterán

Nem a szerver laggol hanem fosch NV a vga-d ha azzal játszol ami az adatlapon van.
Esetleg a netszolgáltatód a hunyó ha a lagg jelző is villog.
A hivatalos fórumon keresgélj valamit kapcsolgatni kell ha ilyen problémád van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6875) Patrick76496 válasza virkir (#6874) üzenetére


Patrick76496
őstag

T-Home IPTV 25 Mbps, azzal nem kéne gondnak lennie. Btw mások is szokták mondani a klánban, hogy laggol. Viszont a VGA-s tippet köszönöm, az már elég régen volt frissítve, hátha az a probléma. :R

Nocsak, azt hittem, ma már nem fogok értelmes kört menni..

Ennyit számít a pálya.

Csak azt nem értem, hogy miért megy ilyen rosszul, ha 8-as szintű vele a statom:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6876) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A lagghoz még annyit, hogy ma CW-n 5 tankunk fagyott ki. Először kiakadt nekik a ping, aztán ledobta őket a szerver. OFC, hogy vesztett, szerencsére én nem abban a csatában voltam.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6877) virkir válasza Patrick76496 (#6876) üzenetére


virkir
veterán

Mondom figyeld a lagg jelzőt meg a pinged.
A szerver normális nettel nem laggol.
Ami még lehet az akadások gépfüggően.
Kapcsold ki a dinamikusan változó effekt minőséget.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6878) fsb1000 válasza Patrick76496 (#6868) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem adom el az IS4-et, a hsz-em arra vonatkozott hogy kirjak kérdése előtt is épp mentem vele.
(lásd időpontot)

Talán még az angol t10-es TD-t sem adom el, bár ha egyszer megszorulok kreditben akkor az lesz az első. 6milla volt és legalább 3-4M kreditet elvitt már a csatákkal. Ezzel szemben még a batchetet is jobban élvezem.

(#6879) fsb1000 válasza virkir (#6877) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van benne valami, mióta új VGA-m van és felnyomtam majdnem max-ra mindent + 8.6 patch, a laggok nálam is előjöttek.
Monitoroztam a VGA memot. A 2GB-ból a felét sem érte el, és a rendszer memot is, ott meg max. 900MB evett a játék. Eddig csak 1x szívtam miatta, és vagy 8x kellemtelen volt. (régen sosem laggoltam 25K csata...)

Ami sokkal jobban zavar az a hang. A lepattanót alig bírom megkülönböztetni a becsapódástól és rájöttem, hogy már beidegződött, hogy a hang alapján nézem meg a HP-m meg a kapott sebzést.
Soxor előfordult 8.6 óta hogy vidáman szaladgálok, full HP-ra bevállalok 1 lövést, miközben már alig van életem.

Kéne egy jó hangpack.... akár olyan mint a 8.5.

(#6880) Patrick76496 válasza virkir (#6877) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezt kikapcsoltam, és mintha jobb lenne, lehet ez okozza a problémát. Viszont a CW-n biztos valami szerverbaj lehetett, csak úgy nem fagy ki egyszerre 5 tank. Köszöntem a tippet.

(#6879) fsb1000: A gnomefather's engine és gun sound pack-ját használom egy ideje és nagyon jók. Főleg a motorhangokat bírom, minden tanknak marha jó hangja van.

Utsó kör mára, nem sokat tudtunk kezdeni a 3SBP-sekkel

És ma megint meglett az 56%-os win rate, de mostanra már megint csak 55-ös vagyok. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6881) fsb1000 válasza Patrick76496 (#6880) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Sajnos mindkét link használhatatlan.

(#6882) kirjak válasza Patrick76496 (#6868) üzenetére


kirjak
aktív tag

A papír a frontja és csak az oldalával lehet játszadozni milyen játékmódot takar nálad?
Hogy kell vele közlekedni oldalazva?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6883) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szépen lassan haladok a kitiltás felé, tegnap már kék volt a nevem a garázsban. Kilőttem egy troll szakaszt, egy blokkolót, egy kempert (ezt csak sebeztem), meg egy scoutot aki engem lövöldözött meg blokkolgatott (csak ő nem tudott sebezni).

Ma is elkezdtem kilőni a seggembe beálló csapat társat, de az ellen megelőzött.

Egyre kevésbé szórakoztató a játék.

[ Szerkesztve ]

(#6884) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tegnapi napom:

Több mint 1 pontos növekedés effi-ben és WN6-ban, a győzelmi arány ennek ellenére csökken. Kiszámíthatatlan csaták, kiszámíthatatlan csapattársak, lehetetlen jól helyezkedni vagy megjósolni hogy a többiek mit fognak csinálni. Tényleg elképedve látom, hogy 10-20 ezer csatás játékosokból van egy csomó és fogalmuk sincs mit kéne csinálni egy adott pályán...
200 WN6-os csírák, első percben halottak és utána ugatnak a közös cseten...
Troll szakaszok, akik továbbfejlesztették a trollkodást és nem csak a nagy tierkülönbségű szaksszal trollkodnak, hanem aktívan akadályozzák a top tankokat...
Ötlettelen kemperek tömkelegei, akik nem merik elhagyni a zászló környékét, mindegy milyen tankkal vannak, minddel ugyanezt csinálják.

Elkezdtem részletesebben nézegetni a csata utáni kiértékelést, legtöbb tegnapi csatámban a játékosok mintegy harmada 0-2 lövés után halt meg... Tier 9-10-ben 0 sebzéses tankok, de nem 1-2, hanem 4-5... Pár tank túljut 1000 sebzéspontot, 1-2 meg 2000-en és ennyi... Pedig már alig vannak artyk, arra sem lehet fogni hogy miattuk ilyen bénák...

És élvezik a játékot, mert különben nem erőltetné 32K csata után 45% győzelmi aránnyal. Nincs rá igénye, hogy jó játékos legyen vagy eldöntse a csatát, csak belép, gurul, lő 1-2--őt, ha szerencséje van még 1-2 lövés, aztán kampec. Jó nekik...

PANASZKODÁS OFF.

(#6885) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tegnap kifejlesztettem a T110E5-öt végre. Most már csak kreditet kell rá gyűjtenem. :)

(#6887) SgtBradly válasza Dobi 562 (#6883) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Engem még játék közben tiltott ki a gép 1 napra. 6-os scout bejött 3-4-es barátjaival össze vissza rohangáltak a bázis körül majd körbefogtak és nem engedtek sehová. AMX50B-vel vártam kb. 2 percet, majd egy sorozattal kilőttem az összeset.
Nekem ennyit megért :)

Más: T110E5 a leghátsó sorból osztotta az észt, persze nem csinált semmit (44%-os volt).
Mikor már csak ő maradt akkor bírta hogy : "noob team again"

Biztos ezt látta, azt hitte ez a játék.

[ Szerkesztve ]

(#6888) virkir válasza SgtBradly (#6887) üzenetére


virkir
veterán

Amatőrök.
Úgy kell csinálni az ilyesmit, hogy először szólunk, majd ha nem reagál kilőni a csába és csinálni egy radlivalterst. :D

Nincs ban meg hasonlók csak levon némi kápét.
Ezt a cset ban-t se értem. Még egyszer nem kaptam pedig ma is aszongya a júzer, hogy reportol.
Én meg még vissza is kérdeztem kedvesen, you bitch mother aztán semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6889) jano_77 válasza Dobi 562 (#6886) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mekkora balfasz volt ez az IS-3 :DDD :Y

Megnyugodva láttam, hogy másnál is szarakszik az XVM, nem mutat minden játékos statját, hanem többeknél vonalak vannak. Mitől lehet ez?!?

Én folyamat NOOB-ozok - néha cifrábbakat is -, többször írták már, hogy reportolnak érte, de még eddig nem kaptam büntit (kopp-kopp-kopp) Mondjuk tényleg olyankor anyázok csak, mikor agyhalott a csapat és én tettem azért a csatáért - mondjuk mikor 3 perc után meghalok, de még így is a csapat legjobbja leszek vagy második. :U :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6890) fsb1000 válasza SgtBradly (#6887) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Úgy tűnik egyre általánosabb ez a szemétkedés.

Tegnap (hajnalban!!!) Maussal mentem és egy WZ szándékosan blokkolt.
Keresztbe beállt elém. Ha lefordultam, róla akkor újra elém jött.
Először csak toltam, aztán szóltam, aztán kértem reportolja mindenki, aztán kilőttem.
Eddigre pont vége lett a csatának, volt egy t10-es AFK-nk is. Tehát cvsak 12 tankunk játszott.

Nem értem mire jó ez. Persze ultra low effes volt, nem is értem a WZ-ig hogy jut el.
Az a fura hogy csak 8100-at vontak le tőlem, pedig full éleről löttem le 4 lövéssel.

(#6891) Patrick76496 válasza fsb1000 (#6881) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, nem néztem a linket, mert én is innen szedtem le még amikor kijött a 8.6. Akkor viszont itt egy másik link a motorhang modhoz és feltöltöttem a HRMOD Gun sounds-ot, mert egyszerűen teljesen eltűnt a netről. Nem tudom mi lett velük, meglepődtem, miért lettek letörölve.

(#6882) kirjak:
Kb ilyen szögben kell beállni, és így effektív 280-280 a front és oldalpáncélja:


Ha így állsz az ellenséggel szemben, akkor nagy valószínűséggel pattanni fog (ha nem TD és nem gold ammo-zik az illető). Ebben a pozícióban még lehet riszálni a tank testét, azzal még lehet fokozni. Bár a hasát még így is belövik, de ha van valamilyen fedezék előtted, akkor a mögül is így kell kitolatni. Itt egy videó, ehhez hasonlóan, de rakok majd arról is képet ebéd után.

(#6883) Dobi 562: Ha nem láttad még, neked is itt van a videó, röhögj egy jót. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6892) Enzolord válasza fsb1000 (#6890) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg csak annyit vonhatnak le tőled, amennyit a csata hozott volna...
Gondolom, mivel mást nem sebeztél meg ilyenek, 8100at kaptál volna, azt le is vonták..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6893) jano_77 válasza Patrick76496 (#6891) üzenetére


jano_77
nagyúr

A második videón az első csatában az a marha IS-6 mi a faszt szerencsétlenkedett, te atya ég!?! :Y :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6894) Tomi0703 válasza jano_77 (#6893) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az első ilyen jellegű videó, melyet végig tudtam nézni... Ez nekem nem vicces, nagyon nem. Mivel egyre több az ilyen idióta, szinte minden 2-ik csatában felbukkan egy-egy ilyen lény (vagy, nem is tudom minek nevezzem őket).

(#6895) fsb1000 válasza Enzolord (#6892) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hehe... ez jó!
Akkor hiába sebeztette magát a marhája.

(#6896) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#6891) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az első fogaskeréknél nem sebeznek?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6897) Patrick76496 válasza fsb1000 (#6895) üzenetére


Patrick76496
őstag

Na jók az új linkek, működik a két mod?

(#6896) Cucuska2: Mert akkor te hogy forgatnál be egy IS-4-et? Sokan beleesnek abba a hibába, hogy ilyenkor az oldalát lövik, de nem az első fogaskeréknél.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6898) emre válasza fsb1000 (#6881) üzenetére


emre
veterán

Módosított ágyú és motor hangok - 0.8.6

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6899) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#6891) üzenetére


Dobi 562
addikt

Te jó ég! Volt egy pár nagy jelenet, de amikor az IS-6 ellen jön a T-34 és IS és mindketten belevágtatnak a vízbe, az mindent visz! :D

(#6900) kirjak válasza Patrick76496 (#6891) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszönöm !!!!!!
Ha ekként játszom akkor van értelme ezt a tankot használni szerinted?
Többen írták hogy szeretik. Engem csupán az gondolkoztatott el hogy miért nem találkoztam még vele.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.