Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) scyllarus


scyllarus
veterán

Regeltem NA szerverre, találtam invite kódot, haver és az ottani akciók miatt gondoltam, megpróbálom. Hát, sajnos azt kell mondanom, alacsony tierben már látszik, mennyivel kevesebb a retardált és a gyökér...
Béna persze ott is van, de általában nem erőszakosak, segítik egymást, T1-2-ben is van tervük (vagy jó, vagy rossz, de van), megy a chaten a kommunikáció csata közben csapaton belül (javaslatok, nem parancsolgatások és noobozások!!!), az ellenfél is gratulál, ha jobbak vagyunk, szóval elég idegnyugtató ott játszani. Plusz az ilyen akciók, mint a 9001 sebzésenként plusz 45.000 kredit sem rosszak, még T2-3-ban is jól hoz, nemhogy feljebb.
Nem tervez(t)em állandóra a váltást, de T5-6-ig mindenképp maradok, aztán meglátom. Sajnos egyelőre úgy tűnik, az ottani játékosállomány messze "felnőttebb", mint itt, le vagyunk maradva a szocializációban egy picikét...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7802) sith7 válasza scyllarus (#7801) üzenetére


sith7
nagyúr

Simán enged európai ip - ről usa szerverre reggelni ? :F

(#7803) AlexWolf válasza sith7 (#7802) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szerintem oda regelsz ahova akarsz, csak arra kell figyelni, hogy onnan szedd le a klienst ahol regeltél.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7804) sith7 válasza AlexWolf (#7803) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, és a wot kódok között sincs különbség ?
Amiket mondjuk ebay - en lehet venni ?

Más
Ide is beteszem a kérdésem :)

Az alábbiak közül melyik tier 10 -es tankot ajánlanátok:
Csak heavy tankjaim vannak, ezek elérhetők, illetve ezek lesznek elérhetők:
- IS7
- IS4
- E100
- Maus
- AMX 50B
meg az amerikai heavy 10 -es, talán T110E :F ... melóba vagyok nem tudom megnézni a nevét pontosan, blokkolva van a wot wiki, ami az M103 után jön

(#7805) scyllarus válasza sith7 (#7804) üzenetére


scyllarus
veterán

Enged még az ázsiaira is regelni. Nyilván a kliens másik kell. A ping picit magasabb, 130-150 a keleti parti szerveren, a nyugati partin magasabb, de nem kell azon játszani. A kódok között van különbség, én direkt olyan kerestem, ami az NA-ra jó. Nem vettem, kerestem, találtam olyat, amihez csak regelni kellett egy játékportálra, adott 500 goldot, 50.000 kreditet, egy T2-es light prémtankot garázshellyel és 1 nap prémiumot. Ma még működött, újabb havert csábítottam át :) A jelszóváltás ugye újabb 300 gold, telefonreg 100, 900 goldból már lehet modulokat pakolgatni. Mondjuk, én várok egy prémtank akcióra, 1500 helyett 750-ért már lehetne venni T5-ösöket, azzal már megoldódna a kreditgond hosszú távon.
Én sem hagyom itt, amim van, de most jól esik egy kicsit nyugodtabb közegben játszani. Majd meglátom, mennyit leszk ott.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7806) sith7 válasza scyllarus (#7805) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen, ügyesen csináltad :R :C

Én nem fogok váltani, csak érdeklődtem, túl sok időm van már ezekben a mostani tankjaimban :))

(#7807) AlexWolf válasza sith7 (#7804) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Értem, és a wot kódok között sincs különbség ?
Amiket mondjuk ebay - en lehet venni ?

hát ezt sajna nem tudom.

Az alábbiak közül melyik tier 10 -es tankot ajánlanátok:
Csak heavy tankjaim vannak, ezek elérhetők, illetve ezek lesznek elérhetők:
- IS7
- IS4
- E100
- Maus
- AMX 50B

Az 5-ből 3 megvan azokról tudok nyilatkozni.
Maus: Régen minden szebb volt, 3400 HP, no gold ammo, stb.
Manapság csak az nem lövi át, aki vak, és az ágyúja sem a legjobb. És mivel nagy jól látható mindenki számára.

IS-7: Régen ezt is szerettem, de manapság inkább med mint heavy.
IS-4: Sokat nem mentem vele, elvileg válasz a Mausra. Hát nem tudom mire válasz, de nekem nem tetszett.

Ami viszont tetszik az a T110E4, igaz hogy TD, de fürge, kicsi-kompakt, !forog a tornya!!!négy!44!!, brutálnagyokat csap oda és majd mindent átüt mindenhol. Ha el akarsz kezdeni egy új ágat akkor az amcsi forgótornyos TD ágat ajánlom. Főleg most, hogy leszedték az xp szopózást a TD-kről gyorsabban meglesz mint egy heavy (mivel a sebzésért kapsz XP-t főleg, és a TD-kkel lehet sebezni a legjobban)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7808) Plasticbomb válasza AlexWolf (#7803) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én ezt a roamingot várom már, hogy ne kelljen teljesen új accountot tolnom más szerón. A meglévővel akarok menni, itt vannak a prém tankjaim olyan is, ami már nem kapható, meg itt vannak kifejlesztve tankjaim. De kíváncsi leszek, mekkora kavarodás lesz ebből a CW-k és a klánok miatt...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7809) sith7 válasza AlexWolf (#7807) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszodat :R

Na igen, az komoly holmi, a T30 - at próbáltam ki tesztszerveren, már az nagyot ütött :K

hm ... most kezdjek el egy új ágat :F

(#7810) dfsz34 válasza sith7 (#7809) üzenetére


dfsz34
őstag

A t30 sem tudom mitől TD, az egy sima tank, t29,t32,t34 vonalba illik csak baromi nagyokat sebez a tierjében

(#7811) sith7 válasza dfsz34 (#7810) üzenetére


sith7
nagyúr

ez igaz :K

(#7812) Djuree válasza dfsz34 (#7810) üzenetére


Djuree
félisten

régen nem is td volt :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7813) fsb1000 válasza dfsz34 (#7810) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Régebben nem volt TD a T30, a hevi ágról rakták át.
És akkor még jó volt.... most nagyon béna és pattogós a lövege. Páncélja se sok.

(#7814) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kicsit költséges tank ász. Csak goldot lőttem, még mindig a Pershingtől örökölt ágyúval használom szegényt.

Visszajátszás van, de semmi extra. A sebzés azért lett ilyen sok mert kilődöztem full életről egy afk IS-3-at, meg egy félhülye Conquerort aki a nyílt mezőn kempelt. Aztán az oldalát mutatva elkezdett menekülni, kigyulladt, nem oltotta el. "Ő nem a statért játszik, hanem élvezetből." Úgy látszik ők nem a nyerő csatákat élvezik.

(#7815) dfsz34 válasza fsb1000 (#7813) üzenetére


dfsz34
őstag

igaz, de melyiknek nem puha a teste? a fejét kell kilógatni

azt nem tudom mennyire pattog, nincs ilyenem még de belém nagyokat szokott lőni :)

(#7816) fsb1000 válasza dfsz34 (#7815) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Például a T100E4-nek, a E100-nak, JPZE100-nak, MAUS-nak.

A T30 és az FV(180) kifejezetten gyenge páncélzatú a tierjében.

[ Szerkesztve ]

(#7817) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Sikerült kilőnöm egy tankot az XVM minimap modjának segítségével. A minimappon látszódott, de lőtávon kivül volt, rá vittem a JagdPZE100 irányzékát és lőttem a láthatatlan tankra.

Bezzeg normál módon becélzott tank esetén szinte minden mellé megy. Kb 40%-os a találati arányom. És most csak TOP TD-kkel játszok, meg maussal, amit 2 lövésel kiszedett 2 FV(183) mindkettő begyújtotta a motort és a másodikat már nem tudtam eloltani.

(#7818) Taragas


Taragas
aktív tag

És akkor még nem beszéltünk a t28 protról. Én azzal szenvedek ezen az ágon! Most kicsit rávettem magam, hisz eddig csak napi dupla volt vele, hogy végre meg legyen rá a nagy ágyú, de amúgy meg full játék élmény romboló tank. De nehéz az út a t110e4ig.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7819) Plasticbomb válasza fsb1000 (#7817) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én is próbálgatok így is lőni, de még nem sikerült eltalálni a célozni kívánt tankot.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7820) #21346560 válasza Taragas (#7818) üzenetére


#21346560
törölt tag

Fenéket szar az, nekem annyira bejött, hogy nem csak a T30-at húztam ki vele, hanem a sima T28-az is.
350 csatám volt vele, 55% winnel, 1819 átlag DMG.
Persze szokni kellett, hogy nem egy olyan tank, amivel foglalni mész, hanem tényleg supportra jó.
Mondjuk van vele 2 megszállóm :DDD

(#7821) Taragas válasza #21346560 (#7820) üzenetére


Taragas
aktív tag

1 megszállóm nekem is van vele... :DDD
Amúgy most mentem stock gunnal egy 4000 damages kört. Kár hogy nem lett meg a tank ász 1277xpre(prem nélkül). :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7822) dfsz34


dfsz34
őstag

Csináltam egy izmos kört az ISU152-vel, 1463 alap xp

remélem erre legalább aranyat megadja majd a vesenyben, ászt megkaptam rá

sand riveren felmentem a hegyre és kétágúval simán spotoltam onnan az ellenfelet
én magam is meglepődtem, hogy kétágúval tudom spotolni onnan az alul mozgó ellenfelet olyan 460-470m távolságban, brutál sok sebzés támogatást elszámolt nekem

ha egy szemét KT nem lopja el az utolsó killt, akkor még szebb lett volna, a mocska ott lapult mögöttem, megvárta, hogy mire jutok az E75-el és csak akkor jött elő, amikor egylövéses lett az ellenfél de már nem volt időm a gold ammot betölteni, pedig szép lett volna, aranylövés

nekem 4 skilles legénység van, közel 100% a kamo skill, bia, célmegjelölő (ez most nagy segítség volt) meg hasonlók meg kamo festés a gépen és nem láttak meg, pedig az is7-nek 417m az alap látótávja és voltak ott még nagy vasak, ezen én is meglepődtem, mert általában menekülnöm kell vissza elég gyakran

a másik meglepetés, hogy kétágúval simán spotolom őket onnan, a hegytetőről, mondjuk 370m az alap, 1,25 szorzóval 462,5m plusz a BiA ad még valamennyit, úgyhogy nagyjából pont elég volt, hogy meglássam őket

volt olyan gold noobozás, hogy csak na, mert nem láttak, csak jöttek a brutál pofonok és keresték, hogy ki spotol, kirohant egy wz, de nem volt ott senki, ez még demoralizálásnak is jó volt, olyan óvatosan jöttek elő, dehát láttam őket, nem volt esélyük

(#7823) Stigma.HC válasza Taragas (#7821) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nagy ágyúval lesz igazán ütős, egyik kedvenc tankommá vált. Pedig mikor nekikezdtem a legkisebb ágyúval, majdnem elsírtam magam :DDD

519 csatám van eddig vele, 2016-os átlag dmg és 59% win. Mondjuk jól kell helyezkedni vele mert ha a csapat gyors és jó akkor ellenséget is alig fogsz látni. Persze van, hogy házhoz jön a galamb, egyszer egy type59 hordát fékeztem meg vele másodmagammal, azt hiszem 4-et én öltem meg, az ötödiket meg a társam belőtte. Volt még egy hatodik tank is, az is valami med volt de sok vizet nem zavart. Jó kis csata volt. :D Igazából balfasz egy ellenség volt így belegondolva.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7824) Bingisz


Bingisz
addikt

Ez most valami vicc?

Ennél még tier 1-ben is jobb játékosokat találok... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7825) Patrick76496 válasza Imilenni (#7778) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tetszik ez a realizmus. Múltkor néztem QB stream-jét, egyik körben E-75-tel ment. 1:07:52-kor mondja "the german steel". Egy pillanattal később átlövik a tornyát szemből, meghal a lövész, eltalálja az arty, kigyullad és marad kevesebb, mint 300 HP-ja. :C

(#7779) Plasticbomb: Az szép lehetett. :)

(#7814) Dobi 562: Gold noob. :DDD Amúgy grat, ez még golddal is szép.

Napi képsorozat:
- lehozhatatlan kör lvl over 9000
- sértődött EFE-X-es panaszkodik, hogy megszedtem
- majd 5000 sebzés nem elég a győzelemhez, rengeteg mínusz, mivel a T-62 sokat lő mellé és kvára drága a lőszar bele
- IS-4 a farmtank még prém nélkül is
- WZ-131 3700 sebzés, még az AT 15 és a T34 is pattant róla
- Comet T8 Radley-Walters 3200 dmg
- Újabb rajongót szereztem a COMET-tel :))
- Comet T9 3570 sebzés papír ellenfelekkel, jó pályán, jó oldallal

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7826) Dr_Syrex válasza Patrick76496 (#7825) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Látom nem volt unalmas napod, és sikerült nagyon szép köröket menni. Ennyire jó tank ez a Comet?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7827) Patrick76496 válasza Dr_Syrex (#7826) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, nagyon jó gép. :K Egyébként ezek 2 nap képei, tegnap már nem volt kedvem írogatni.

Szerk.: QB megmondta, és tényleg az. Először azt hittem, hogy ez fú milyen hulladék a Cromwell-hez képest, de rájöttem, hogy mégsem az.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7828) Taragas


Taragas
aktív tag

Ez jó kör volt...... :) (sose gondoltam volna hogy meg lesz ez is)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7829) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kezdem unni a játékot.... már nincs sikerélmény, csak a sorozatos kudarcok.
Az már nem játék amikor csak bosszantom magam, és megyek még egy kört, mert nem hiszem el, hogy ez így megy.

A csaták jó részében az első 3 percben elhullik a csapat fele, néha én is.
A napi/heti winrátám több mint 10%-ot zuhant. És minden stat mutatóm romlik.

Ma ez akasztott ki.
Ismét vesztésre álltunk, de egy t8-as tank keresztbe megállt az FV(183) előtt. Kb 400m lehetett, de be volt szűkülve a célzóka, mert épp arra néztem. Namondom ez egylövéses a 800HP-jával... DURR...
És semmi.
Visszanéztem a replajt és egy vascsövet találtam el.... mintha vonzotta volna a lőszert. Mintha a 183mm-es féltonnás lőszerernek egy vascsővőn kéne felrobbannia..

Ennyi. Ez már nekem is sokkkkk volt.

(#7830) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Napi fail:

Maradt is csata végéig, ezen a helyen, hiszen ez a rövid csövű ágyú kiválóan alkalmas messzebbről támogatásra. 81 csatája van Tiger P-vel 110 átlagsebzéssel. :R

(#7831) Gaz 78 válasza fsb1000 (#7829) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gyere a repülőssel lazítani .) Tankozás után,előtt néha helyett azzal játszom :)

[ Szerkesztve ]

(#7832) Plasticbomb válasza dfsz34 (#7822) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Replayt tedd fel, hadd nézzem csk meg! :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7833) Taragas


Taragas
aktív tag

Asszem vissza kell vonnom amit a protoról mondtam.... Ezzel a nagy ágyúval király... :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7834) Dobi 562


Dobi 562
addikt

"Nyomom a duplavét, leesik a lánc, egy kis piros villódzás, majd vissza a garázsba." - Bingisz :DDD

----------------------------------------------------------------------------------
Első értelmes csatám SP-vel a peccs óta. Persze a farmolás nem jött össze, mert 16 goldot (mindet amit magammal vittem) ellőttem a Ferdire és JP II-re. A végén ha a Black Prince ügyes, akkor kicsinál, de közel jött és be tudtam lőni a weak spotot rajta. A weak spotot amit távolról nem is láttam. :DDD

A csapatról annyit, hogy a SU-152, SU-122-44 és KV-5 0 sebzéssel halott volt már a csata 2. percére.

Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#7835) Bingisz válasza fsb1000 (#7829) üzenetére


Bingisz
addikt

Én ezért várom már a hajós játékot. Indulhatna már a closed beta.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7836) pws válasza fsb1000 (#7829) üzenetére


pws
aktív tag

Hétvége van, megjöttek a weekend warriorok. Sajna mára az ostobák is felküzdötték magukat Tier 9-10-be.
Láttam már sok kretént, de még miding meg tudnak lepni.

(#7837) AMD Power


AMD Power
titán

De drága az AT-7 a sima lőszer is már.... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7838) sith7 válasza Dobi 562 (#7834) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép kör :C

(#7839) Taragas


Taragas
aktív tag

Srácok mennyi kell a proto tank ászhoz? Kinek lett esetleg meg mostanában?(furcsa hogy 1331 normál xpre nem adta meg, ezért kérdem)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7840) #21346560 válasza Taragas (#7839) üzenetére


#21346560
törölt tag

1860-al meg van.... ;]

(#7841) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Egy kis humor :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7842) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szerintem nem kell szarozni a prém tank vásárlással. Ha már 4-es szinte eljutott az ember magától, akkor venni kell néhány 8-ast! :)

(#7843) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az ilyen duplázókat szeretem!

Visszajátszás.

(#7844) fsb1000 válasza pws (#7836) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószínűleg én is a kretének közé sorolodnék, ha ellenfélnek kapnál, és azt mondanád lotton nyertem az 1480 eff/wn6-omat

Tegnap egyik klántársam az ellenfélhez került. KV1-s-el, én meg SU-152-vel voltam. Csapatunk lefogyott mi meg közelharcba bocsátkoztunk. Én SU-152 troll+ golddal pattantam róla, Ő egyszer sebzett ( ekkor vettük egymást észre. ) és valami TD kilött, de asszem mégegyszser pattanram a tornyáról elötte.

Nem kelthettem jó benyomást... Tegnapi napot 40% winrátával zártam, szinte csak t10-es mentem.

(#7845) #21346560 válasza fsb1000 (#7844) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is vesztettem tegnap olyan csatát, hogy egyedül maradtam JPzE100-al egy 53 HP-s T10-es, egy arty, meg egy 1400 HP-s M103 ellen.
Goldot töltöttem.
M103 jön, lánctalpam lelövi, felrakom, addigra pont az oldalát mutatta... lepattanó.... megjöttek a többiek... ennyi...

(#7846) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7842) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hajnalban találkoztam T34 BOT-al.
Alig volt tankja és csatája, de ezt nyomta be egész éjjel botként, valami 300 effje lehetett.
Később is ránéztem 6 csatával több volt neki és az effje is csökkent.

Egyébként mérgemben belelőttem a kezdőn, még jó hogy nem gyulladt ki.
Már itt tartok....

Meg egy Lőwe-be is aki a sarokból nyomatta az okosságot az arty háta mögül. Kb 8-an mondtuk neki hogy nem onnan kell védeni az arty-t (mert ő azt csinálta) és esetleg azzal a jó lövegével segíthetné a t9-10-eket is.
Nem maradt csöndbe ezért az ütköző pontról visszamentem és kapott egy 1000-est az FV-től.
Asszem mást nem is sebeztem.... Persze ez is értelmetlen, mert ő legközelebb is a sarokba lesz én meg elcsesztem még egy kört.

(#7847) fsb1000 válasza #21346560 (#7845) üzenetére


fsb1000
nagyúr

M103-at ne is mond, már kezdek tőle félni.
Tegnap 1v1-be leküzdötte a T110E4-emet úgy hogy már volt egy sérülése. Rászaladtam.. mondom kap kettőt és vége. Hát nem így lett.. Pattog mint a fene. Csata bukta

Másik csatában pont fordítva. Lesebzett E100-ammal egy T110E5-öt nyomtam le full HP-ról. A város sűrűjében 2 percig toszakodtunk (szószerint rám állt, aztán a falnak nyomtam) Asszem 8 lövéséből csak egy sebezte az E100-at.
Persze ezt nyertük.

Rohadtul unom az ilyen csatákat, amikor 15:2 vagy 2:15 az eredmény.
Nem is kéne harcolgatni. WG bemondaná az elején ki nyert oszt' jónapot, mehetnénk a következőbe.

(#7848) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7846) üzenetére


Dobi 562
addikt

Meg tudom érteni, hogy néha-néha minden "normálisan" játszani akaró eljut arra szintre, hogy a hülyékbe belelő. Én egy fegyelmezett embernek tartom magam a valódi életben, de a WoT közben egyre gyakrabban elgurul a gyógyszerem...

Egyébként nem értem az olyanokat, mint általad is említett Löwe tulaj. Én is sok ilyennel találkozok, több 10K csaták után is úgy játszanak mint a kezdők. Hogy tudják megtagadni maguktól, hogy hasznosítsák a tapasztalatot amit felszednek csaták során? Gondolom azért pár ezer csatát lenyomott személyesen is, nem csak BOT programmal... Ha normálisan próbálja meg az ember elmagyarázni nekik, hogy miért szar amit csinálnak, akkor elintézik egy "STFU noob"-al, ha meg beléjük lő, az semmit sem használ mert ahogy mondtad te is, következő alkalommal is ugyanazt fogja játszani.

Olyan ez mint amikor a tiltólistámról valamelyik marhával egy csapatba sorsol a gép. Először fogalmam sincs miért került oda, de általában pár perc után már eszembe jut ha figyelem mit csinál.

(#7849) Taragas válasza fsb1000 (#7847) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát amikor ilyen 15:2 van,és írogatják hogy gg, akkor mindig ezt írom hogy "gg???", de ha tényleg nagyon balfasz az ellen, akkor írom hogy just a duck hunt. :DDD Komolyan mostanában megfigyeltem egy spotter a csata elején majdhogynem el is dönti a meccset. Ha jó helye megy, van mögötte 2 sniper meg egy isu, akkor már osztva van az ellen rendesen. Megy a noobozás, de igazából senki sem noob csak épp akkor pechesek voltak. Nem egy csatában lőnek ki a csata elején, de van hogy egyedül darálok be 5 tankot a végén. Fene se érti már ezt.... :U

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7850) Dobi 562 válasza Taragas (#7849) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én akkor szoktam felháborodni a "GG"-n mikor a low bobok akik végig hátul kempeltek beállnak 5-en foglalni és nyomják a csetre a "GG"-t. Végül is nyerünk, de még sok-sok fincsi sebzést be lehetne vinni az ellennek és nem is értem hogy nekik mi tetszett abban hogy egyetlen lövés nélkül befoglalnak.

Mielőtt félreértenétek, nem a foglalással magával van bajom, hanem amikor biztos nyerő helyzetben is használják.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.