Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) #21346560 válasza Borote (#7750) üzenetére


#21346560
törölt tag

:P

Imádom az ilyen párbeszédeket: :DDD

(#7752) fsb1000 válasza SgtBradly (#7747) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kedvenc pályám volt... kár hogy kivették.
Szép ugrást láthattunk!

Borote: Remélem más is találkozik ezzel a hibával és jelenti a WG-nek. Én lusta vagyok.
FV183-al azért nem lőttem a kontur nélküli tankra, mert ugye 25sec a töltési idő, és csak 1x löhettem, mielött kiszed.

[ Szerkesztve ]

(#7753) Borote válasza fsb1000 (#7752) üzenetére


Borote
addikt

Borzasztó idegesítő amúgy... főleg úgy, hogy ha a sok idióta növényzet, meg a füstölgés bezavar. Ez utóbbit hogy lehet kikapcsolni :D

(#7754) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem leszek telhetetlen és 2 30%-os nap után megelégszem ennyivel:

Wins / Battles 8 / 11 72.7%
Avg. / Total Exp. 919 / 15 487
Credits total 362 129

Egyébként is az utolsó csatában megkaptam az isteni jelet, hogy mára hagyjam rá (3 TK az ellenfélnél).
--------------------------------------------------------------------------

Az M10-nek álcázott Párduc ha elkapja a fonalat, nagyon szépen termeli a zsozsót. Az SP-vel való játéknak jelenlegi formájában nem sok értelmét látom.

(#7755) sith7 válasza Dobi 562 (#7754) üzenetére


sith7
nagyúr

Az SP-vel való játéknak jelenlegi formájában nem sok értelmét látom.

:(( :O

(#7756) fsb1000 válasza Borote (#7753) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grafika beállításoknál az effekteket kikapcsoltam.
A növényzet eltüntetésre csak tiltott mod létezik.

(#7757) Dobi 562 válasza sith7 (#7755) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azért van akinek jól megy vele.

Mondjuk nem tudom mennyi volt a bevétele, mert nála nem úgy írja ki a statistic pack, mint nálam, hogy a csata utáni jelentésben már a javítás és lőszer/fogyóeszköz árával levont összeg szerepel.

Ma maradtam pár csatában nézni mások SP-jét, lőtték át mindet orrba-szájba. Frontpáncélt, lövegpajzsot simán átverték. Nem tudom mennyien használnak gold ammo-t, de akkor is fura.

(#7758) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#7757) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

SP-t leküzdeni jelenlegi formájában már tényleg nem egy nagy kihívás. Azért távolról még annyira nem könnyű átlőni szemből.
Most nem is olyan rég néztem én is egy SP játékost. Legurult a hegy oldalán, ki egy ellenfél elé és megállt az oldalát mutatva, hát így így már azért tényleg csemege az a tank.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7759) Taragas válasza Stigma.HC (#7758) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nah megvan az m103. Baszki mire ez full lesz :((( . Csak úgy röpködnek 20-40-60k xpk.... :DDD Asszem hétvégi program.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7760) Stigma.HC válasza Taragas (#7759) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

25+23+60k a nagy löveg kifejlesztése? :DDD Talán lenne most ennyi free xp nekem most. Messze van még mire én nekikezdek enne az ágnak. :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7761) sith7 válasza Dobi 562 (#7757) üzenetére


sith7
nagyúr

Ilyen nekem is van ... :B , de tényleg alig pattint már valamit is :(

(#7762) sith7 válasza Dobi 562 (#7757) üzenetére


sith7
nagyúr

Miről beszélsz ? :W

(#7763) sith7 válasza sith7 (#7762) üzenetére


sith7
nagyúr

:( :((

(#7764) Imilenni válasza sith7 (#7763) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#7765) sith7 válasza Imilenni (#7764) üzenetére


sith7
nagyúr

Most mi is olyan vicces ? :U

(#7766) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A WG odáig okoskodott a prém lőszer nerfeléssel, hogy van olyan löveg, amelynél a kumulatív prémlőszernek kisebb az átütése, mint a normál AP-nak.

Amúgy meg a t69-et 8 kör után sem tudtam 2x-ezni (ezt az ágat húzom), mikőzben Tigris2-vel akkor is nyertem, ha semmit nem csináltam.
Ezek a véletlenek már nekem is elveszik a kedvemet, nem csak az hogy 50 csata után 41% (negyvenegyszázalék) a napi winrátám. És még a hajnali lejtmenet előttem van.

****
FV183-al megint előjött a konturvesztés. Miközben szerencsétlekedtem vele 4 találatot kaptam. Ismét egy 0 sebzéses kör volt.
Egy csatát meg azért buktunk, mert a cap körtől 10 cm-re álló noob (2K csatával) nem volt hajlandó begurulni és foglalni. És nem volt AFK!!!! Az ellenél már csak 1 tank volt, amely átjött kinyírta az artykat és befoglalt. Azt hittem rosszul látok!
Biztos sokat hallotta fórumokon hogy hülyeség foglalni, inkább "kill all". Mondjuk ezt egy szikla fedezékből nehezen tudta volna megtenni. Az anyázásra nem válaszolt, így sosem tudhatjuk meg mi járt a fejében.

(#7767) Patrick76496 válasza fsb1000 (#7724) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is tapasztalok érdekes dolgokat. Érdekes, hogy a Jt8.8 (ami akkora, mint egy ház) úgy lő ki, hogy nem veszem észre kb 100 méterről, engem amint lövök 300-400 méterről, mindig felspotolnak a WZ-vel (4x70% camo), meg az AC-val (4x 100% + 70-80% camo). Érdekes.. Sőt lőtt már így ki Ferdi és Jagdpz E-100 is. Kicsit vicces, hogy pont a legnagyobb tankok a láthatatlanok.

(#7725) Dobi 562: Mától fogva én sem szeretem, vicc, amit ez a tank csinál. Minden második körben kigyullad, hiába van még gold tűzoltó is. Nálad is ilyen? Az a baj, hogy elvileg a WZ-132 is égős lesz elvileg.
Látom az AFK Panther kicsit jobban megy. Ha van valami jobb féle visszajátszásod, azt szívesen megnézem. :)

Az én kis kedvencem az A34 Comet, nagyon jó ez a gép. Pár jobb kör vele:
- lecsapott az üstökös: 3999 sebzés
- 3786+1126 dmg a végére nem maradt AP lőszer, azért ennyi a mínusz
- Amikor az embert nagyon szeretik :DDD
- WZ-131 3275 sebzés

Eddig 1525 átlagsebzés jött össze az A34-essel, cél QB átlagát elérni/megdönteni. Lesz ez még jobb is, ha legtöbbször top tier vagyok és nem szarvasokkal vagyok egy csapatban. Meg azért durva MM-ek is vannak. Az ellenség több nagyobb tankot kap, akkor nincs TD és/vagy med szám balansz, na meg a pálya. Mentem volna még pár kört, hogy 1600 legyen, de mindháromszor T9-be dobott.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7768) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lakevillen újabb döbbenetes jelenetek.
A csata elején egy amx1390 a középső út feléig jut, bespottolva és megáll.
A bázison 6 TD és 3 Arty-nk van. Nyugiba célozzuk a várost ahova 3 HT bement. Várunk.

Látom az AMX még mindig középtájt van, de kb 3 sec múlva berobog a bázisunkra neki az artynak.
A lassú TD-k fordulnak rá, de nem találják el, ő viszont lepattan a GWE artynkról!!!
Kitárazott rá közelről, de max. 2x sebezhette.

Én mellé lövök kb 80 méterről., Obj268 (!!) leláncolja és végül jagdPz100 egylövésezi. Megy a noobozás, hogy 6-an nem bírtunk vele, hogy engedhettük be... stb, stb. Ez eddig ok, kaptunk 6-8 lövést a városból amig spottolt az amx. (mind talál, a jagdPZ-t ki is végzik)

2 perc nyugi.... felállunk a várost lövő pzicióba. A HT-k ott köröznek de semmi célpont.
Egyszer csak el kezdenek lőni megint. Ismét 6-8 találat, 2 TD-t kilőnek én kapok két 500-ast. Nem értem hogy mi az ami be tud spottolni 450méterről, ha jó a camom, máskor 300-ról sem vesznek észre ha nem lövök.. És nem látjuk honnan lőttek! Nem spottolódtak lövéskor.

Innentől sima ügy, heviket kilővik a városban. Átváltok goldos HE-re, hogy legalább sebezzek valamennyit, de az is lepattan, és mindenkit kivégeznek. Megint egy 0 sebzéses kör.
Ilyenek csak a mesékben történnek. Mind zöldek voltunk t10-esek, magas eff, 20K+ csata, de alig sebeztünk valamit, gyak letaroltak, úgy, hogy 6 TD volt a bázison, és ebből csak egy nézet a völgy felé.
Asszem 3 artynk-ból kettő is 0-át sebzett.

(#7769) szalai56 válasza Tomi0703 (#7738) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez nem teljesen van így, mert céges gépen csak ie van. Nem is tudok mást telepíteni. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#7770) fsb1000


fsb1000
nagyúr

FV(183) mindig egylővésezi a JagTigert. (már többször írtam) Ez egy WG-s fricska lehet....
Eddig kb 15 alkalommal lőttem Jagtigerre és csak 1x nem robbant fel full HP-ról. (1800 dmg), asszem akkor lepattant.

A mostani volt a legkülönösebb eset.
Kb 350 méterre állt tőlem, mellette pár tanknyira egy T95.
Megálltam, becéloztam, de eltűnt. Erre céloztam a T95-öt de az is eltűnt mielőtt beszűkült volna a kör. Mondom erre AP-t nem lövök, amúgy is 80% eséllyel lepattan.
Vissza a Jagtiger helyére (ahol legutóbb láttam) és lőttem. Felrobbant... 1800 dmg!
Ilyen távolságból, akkor se tudom pontosan becélozni ha látom, mert 2x belefér az egész tank a célzókörbe.

Ez is egy hülyeség. Zavaró...

(#7771) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#7767) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szokott égni a WZ de azért nem olyan sűrűn hogy zavaró legyen. Bár ha én találatot kapok vele, akkor azt általában követi gyorsan 2-3 másik és vége is a csatámnak vele. Azzal a tankkal nem lehet átlagos csatát menni, vagy pörögsz, spottolsz, sebzel végig vagy elhullasz 1-2 perc alatt. Nálam legalábbis ilyen, csak mostanság a 2. verzió a gyakori.

(#7772) Dobi 562 válasza sith7 (#7761) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet hogy most már a nyomulós stílus helyett a messzebbről támogatás (Párducosan) lesz az SP fő profilja. Egyébként szép eredmény a tiéd is, én sosem kerestem vele egy csatában ilyen sokat. :)

(#7773) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elkövettem azt a hibát, hogy véletlenül az xmv stat mutatós ikonnal indítottam a WoT-ot, nem kellett volna. Meglátom az ilyeneket és már csata elején felmérgelem magam, hogy az ilyen "csapatjátékosok" miért erőltetik a játékot...

A betcsetnek 1 perc elég volt hogy meghaljon, mert belerohant frontálisan az ellen keménymagjába, és természetesen 0 sebzéssel eltávozott. Az 50B meglepő módon kiosztott 3800 sebzést, így ő kellemes meglepetést okozott.

Az is igaz, hogy pár száz csata alatt nem mérvadó a győzelmi arány, tehát az 50B-ből még lehet valami. A betcset az valószínűleg esélytelen a fejlődésre.

[ Szerkesztve ]

(#7774) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#7771) üzenetére


Patrick76496
őstag

Enyém 2-3 körönként kigyullad. Az IS-2 is gyulladós volt, de az legalább csak 7-10 körönként égett. Elvileg azért ilyen sérülékeny, mert "kis" tank, pedig akkor, mint a Type 59-em. Érdekes, hogy mostanában német tankot alig látok égni, ezek kínaiak meg égnek ezerrel.

Ha valami sebez, akkor mindig nagyon gyorsan próbálok fedezékbe bújni, és úgy túlélem. Nem a spotra hajtok, amikor lehet, inkább sebezni próbálok. Max ha valami nagyon lehetetlen pályára rak, ahol csak spotolni van lehetőségem (Pl. Prokhorovka, Redshire), akkor állok spotternek, de azért ott sem teljesen adom fel, hogy meglegyen az 12-1300 dmg. Erlenberg-en, Karelia-n, South Coast-on, Abbey-n, Ensk-en és még néhány pályán haszontalannak érzem magam. Ha lehetne South Coast-ot és Malinkovka-t most venném ki a játékból.

Btw, mára van már szakasztársad?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7775) sith7 válasza Dobi 562 (#7772) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát lehet, hogy az lesz .. mondjuk nem egy sebesség bajnok, az tuti, nem ér oda az első vonalba

Köszi :R , de tegnap voltak olyan köreim, hogy 2-3 - at sebeztem, és garázs :(
Valamiért tegnap nagyon nem adta vele ... pedig én valahol , a hibái ellenére szeretem ezt a tankot, sajnálom, hogy nerfelik

(#7776) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tegnap volt pár jó köröm AT2-vel:)
Egyszer kaptam 6 kitüntetést, a TopGuntól kezdve a sharpshooteren át volt minden ami szem s szájnak ingere...
És az egyik csatában 3600 Potenciális sebzést kaptam...és még így is valami 200 HP-val fejeztem be. Régebben nem szerettem ezt a TD-t de mióta a hétvégén visszavettem, egész baba

Csak naaaagyooooon laaaassssúúúúú

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7777) Dr_Syrex válasza AlexWolf (#7776) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az elején én is szerettem és nem ment vele rosszul, de az eladás előtti időszakban elég rosszul muzsikált.
Viszont ez az AT-8 az alap lövegével valami elképesztő hulladék. Nincsis kedvem egyelőre játszani vele; talán majd szakaszban használom kicsit és némi free xp segítségével rárakom a jobb ágyút :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7778) Imilenni válasza sith7 (#7765) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, könnyen belötték az SP-t.. :P

patrikgtaivs Legalább egy kicsi "realizmus" látszik a németekre vonatkozóan...

Press "F" to pay respects.

(#7779) Plasticbomb válasza Patrick76496 (#7774) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tegnap este abszolút századoztunk. 5 E100ból 3at gyújtottak fel a társaim kb 1-5 sec különbséggel egyszerre... XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7780) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7773) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erről a T57-ről jut eszembe, hogy az új modi szerint a papir tankok beállnak mellém fedezéknek használva a tankomat. Nincs ezzel gond, de egy t57 2x megcsinálta hogy a tankomhoz dörgölödzött.... próbálta magát forgatni, meg előre hátra ment kicsit.
Ennek következménye az volt hogy én nem tudtam lőni, ő viszont 2 alkalommal is kilőtte a low HP-s ellenfelet akit ápp céloztam.

Nem tudom mennyire volt szándékos részéről, de a másodiknál már beszóltam neki, de nem értette mi a problémám.

****

Mostanában nálam is gyúlékonyabb az E100, de még elviselhető, régen szinte sosem gyulladt be. Nem merném kijelenteni hogy valami változott vele.. Viszont volt olyan bosszantó 0-ás köröm ahol 8 lepattanó és semmi más. Köv körben, meg én lőttem mindent át, csak akkor nem nyert a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#7781) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
2 fiókom van a játékban.Az egyikkel az orosz IS vonalat és a német TD csinálom!
A másikon a német heavy vonalon megyek!Most vettem meg ott a Tigrist de nagyon nem megy vele!Tudna valaki tanácsot adni,hogy kell jól használni?
Egy sejtésem van el kell felejtenem az IS vonalon megszokott közelről való pofozkodást!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#7782) sith7 válasza Imilenni (#7778) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, ez történt, ... csak ez számomra nem olyan vicces, főleg, ha még ez lesz gyengítve .. mert ugye "hivatalosan" még nem lett gyengítve :U

(#7783) fsb1000 válasza Flayer (#7781) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jó a sejtésed. Mivel a páncélzata a WoT-ban jóval gyengébb a Tigris páncélzata, mint az IS-nek, ezért nem érdemes vele elől nyomulni. A jó tulajdonságat kel kihasználni, a távolról is pontos lövegét.

(#7784) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Van már valami info arrol,hogy mikor jön a 8.7?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7785) Taragas


Taragas
aktív tag

Hát én is beállok a 13 75 Ace tanker használók sorába... :) Bár ez inkább medes játék volt, de üsse kő. Spotolni indultam, de harcolni kellett sokat... Csak HE lőszerem maradt a végére... :DDD (még a goldot is kitáraztam)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7786) sith7 válasza Taragas (#7785) üzenetére


sith7
nagyúr

szép :C

(#7787) robogo81 válasza sith7 (#7786) üzenetére


robogo81
aktív tag

Gratula. :C

Más: mekkora az esélye annak hogy a Kv4 oldalát az Isu-152 úgy lője be,hogy annak nagy eséllyel pattannia kellene, kb. ekkora szögben állt a tank ->(ez nem a lövés iránya) \ a ripléj szerint hátul a lánc környékét lőtte el,de le is vett majdnem 500 hp-t,esetleg repesszel talált el,vagy elég volt az a szög?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7788) dfsz34 válasza fsb1000 (#7780) üzenetére


dfsz34
őstag

Írtál az RNG-ről nemrég és már tényleg idegesítő, amit a WG csinál. Ezt nem lehet valamiféle manupiláció nélkül. Amit a legjobban utálok, hogy az egész csatára eldönti a WG, hogy most nyerek vagy vesztek.

Ha nyerek, akkor többszáz méterről kilövöm a KV3 belépő fedelét, akkor is ha mondjuk csak 50cm-re áll ki. Ha eldöntötte a WG , hogy ez a csata bukó lesz, akkor meg nulla sebzés, lánc, kritikus sebzések tömege és nagyobb távolságra minden mellé megy.

Alacsonyabb tier-ben ez még jobban megfigyelhető, szinte biztos, hogy valamiféle tudatos manipuláció van mögötte.

Ok, legyen esetleg több szerencsétlen lövés, de ez undorító, hogy az egész csatár előre eldönti.

(#7789) scyllarus válasza Flayer (#7781) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon el kell felejtened. A Tiger az egyik legjobb sniper tank (nem TD) a játékban. Viszonylag nagy ROF, pontos, alpha is vagyogat.
Mész a 2. vonalban, srégeled (úgy még pattinthat is) és messziről kilövöldözöd azokat akik tanácstalanul forgatják a tornyukat, ez honnan jött :D A legjobb, ha van T29/IS/ilyesmi nálatok, ők mennek előre pofozkodni, te meg mögülük kést dobálsz...

dfsz34: teljesen így látom. 3 lövésből meg tudom mondani a csaták végét... Most elkezdtem egy haver miatt az amerikai szerót (volt a neten invite kód is ingyen :) ), és ugyanaz van ott is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7790) #21346560


#21346560
törölt tag

No hát ha vele találkozotok, az is egy élmény lesz... játszani nem tud, de legalább a szája nagy...
Eltalálta az ellenség, erre olyan szitok áradatot zúdított rá (magyarul), hogy azt leírni sem kéne... (előre is elnézést)


(#7791) robogo81 válasza #21346560 (#7790) üzenetére


robogo81
aktív tag

Sajnos nem tudja mikor kell feladni,meg ebből az jöhet le a többinek, hogy a magyarok mekkora trágár állatok(ha van kedve lefordítani a gugliban),meg nagy az arcuk(de mire), tisztelet a kivételeknek,mert vannak, meg a magyar játékosállomány remélem nem igazán ilyen bunkó. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7792) Imilenni


Imilenni
addikt

Végre egy normális kör :B

Press "F" to pay respects.

(#7793) fsb1000 válasza dfsz34 (#7788) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ezt vagy hasonló RNG megfigyeléseket sokan alátámaszthatnák, főleg olyan játékosok akik napi 30 csatánál többet mennek. A napi kétszerezőknél vagy akik csak 1-2 órát játszanak azoknál nem olyan egyértelmű hogy valamilyen sorozat sulytja vagy segíti őket.

*****

Nekem csak a mértékkel van gondom.... maga a tény nem zavar, hogy a csaták valahogy billentve vannak az egyik csapat felé, mert idővel kiegyenlítődik. Elfogadom, hogy a játék része és részben a fejlesztők (anyagi) érdekeit szolgálja ez a mechanizmus, részben a játékosokét is. AZ utánpótlást jutalmazni kell.

A probléma ott van, hogy a dolog fű alatt megy, nem nyilvános, bármit mutyizhatnak. Van olyan MMO játék, ahol csata után kiírják mennyi volt a szerencsefaktor eltérítés... az korrekt még ha néha fájdalmas is. Szerintem minden játékos elfogadná, ha lenne konkrét és nyilvános szabályozása a dolognak.
Valahogy így:
- Egy bizonyos szint felett (51% winráta) -10% RNG eltérítés a játékosnak
- Egy bizonyos szint alatt (48% winráta +10% RNG eltérítés a játékosnak
- Minden csatában az a csapat kap -10% RNG-t amelynek átlag winrátája magasabb.
- A maximális randomfaktor +- 25%

A mostani állapot szerint +-25% a randomfaktor, amelyet mindenki úgy értelmez (szerintem), hogy eseményenként változik. Azaz egy csatában belül minden lövés lepattanási RF-je más. Lehet -25% , de +25%-is
Ez csak annyiban módosulna, hogy aki megkapja a -10% RNG-t, annak -25 és +15% a tartománya, aki negatív RNG-s csapatba kerül, annak már csak -25% és +5% a RF tartománya.

(#7794) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A csatáim kezdenek egy kabaréhoz hasonlítani. :DD

Először szemtanúja lehettem amint egy SP kivégez egy IS-3 & VK4502A duót sebződés nélkül közelharcban! IS-3 full életről indult, Aladár 600 HP-ról, az SP sértetlen volt és az is maradt. Szóval van még remény, hogy az SP nem teljesen használhatatlan. Azért hozzá tartozik, hogy az SP 58%-os pléjer volt a másik kettő 39 és 44.

Következő csatámban egy SP HE-vel lőtte az ellent, röpködtek az 50-es dmg-k. 17 találatból csinált 659 sebzést, bár ezzel túlteljesítette a 400-as sebzésátlagát. Nevében a 666-os szám xvm nélkül is elmond mindent a gazdájáról. ;]

Ez egyébként valamiféle kamaszkori vagánykodás lehet, vagy valami kemény kecskeáldozó szektások is rákaptak volna a játékra? Ne válaszoljatok a kérdésre. :)

[ Szerkesztve ]

(#7795) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#7794) üzenetére


Dobi 562
addikt

Következő csatában megint egy sátánimádó Galgan666, E-100-al tolta, 37% win rate. Tűzoltófelszerelés helyett, lehet hogy egy tábori lelkészt kéne berakni a tankomba? :DDD

(#7796) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#7795) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én most nem akarom elkiabálni, de szerintem nyerő szériába kerültem :D
33%-os győzelmi esély xvm szerint, sima ügy úgy bedaráltuk az ellenfelet, hogy csak néztem. Szegény zöldek azt sem tudták hol vannak. (T110E4)
Következő csata T1 Heavy, robogok középen mint egy bolond, előttem egy T49 szalad a szikla mögé, csak úgy rálőttem miközben a célkereszt ide-oda himbálózott, telibe kaptam. Innen tudtam, hogy ezt hozni fogjuk.
2600 sebzés a vége és majdnem annyit sebeztem egyedül mint a csapat összesen.
Szinte minden lövésem sikerül.
Remélem nem most fog megfordulni ez a sorozat :DDD

(#7797) Dobi 562 Most jön a mumus tankom, T69. Még hátra van az indien pancser is. Az is tud meglepetéseket okozni számomra, pedig szeretem őket :)

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7797) Dobi 562 válasza Stigma.HC (#7796) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is nyertem a sok hülye ellenére. :)

Wins / Battles 5 / 6 83.3%

Avg. / Total Exp. 908 / 10 670
Credits total 151 781

Amit akartam ledupláztam, aztán mára rá is hagytam.

(#7798) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#7797) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gyözelem/Csata: 7 (8) (87.5%)
Tap: 2 216 (17 728)
Tap. (x1): 1 298 (10 381)
Szabad tap: 176 (875)
Bevétel: 60 634 (327610/-266976)

Kreditet rosszul számolja valamiért a mod, kétszer adja hozzá a lőszert a költségekhez.
Próbálkozok még, van még egy kis időm, de 60% alá nem fogok menni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7799) dfsz34 válasza Stigma.HC (#7796) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem meg elfelejtettek lőni a T34-es emberek.

Minden mellé, minden lepattan és a társai. Rámentem egy egylövéses wz-re és annyit pattogtam róla, hogy kilőtt. Azt mondom ilyen nincs. 50m-ről, legalább 1m-es mellét lőtt teljesen beszűkült célkeresztel.

A csatát csak azért tudtuk lehozni, mert az ellenfél még így is nagyon buta volt, de mindenki panaszkodott a chat-ben, hogy mennyire nem tudnak sebezni, úgyhogy szerintem tuti biztosra van valami RNG faktor, amit bedob a WG.

(#7800) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7793) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ezzel én is eggyetértek.A 8.6 ota megfigyelltem én is ezt.Pld tegnap 12 csatábol 2 öt nyertünk. Állandoan a top sebzök közt voltam. Akármelyik tankal voltam, akármyelyik tierben, nem tudtunk nyerni. A csapat 3/4 e 3perc után halott volt.
Ma pedig 14 csatábol 10 et nyertünk és olyan lövések bejöttek,hogy csak lestem. A su-152 es troll ágyujával 400m röl, nem teljesen beszükült célkeresztel egymás után 2 tankot egylövéseztem. Nálam 2 naponta fordulnak elö ezek a jelenségek. Ha eggyik nap megy, akkor tuti a másik nap szopás.
Nem volna rossz ez a winrate-s dolog. Csak kár ,hogy a wg ezt le se szarja.Igy is vannak pénzes emberkék,akik termelik a profitot.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.