Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53492) ughhh válasza ooloo (#53491) üzenetére


ughhh
senior tag

Ma tényleg meg akartam próbálni, de előtte beleolvastam a fősodorba, hányas a cipő:

ma játszott valaki a BZ-176-al? Nekem ma semmit nem talál el es 10/1 a win rate. Olyan mintha nerfelték volna… :(

7 nap 134 csata EU3-on és 21. szint elérve.
Ez volt a cél, elég is ennyi.

ez a tetü wg miér szopat mindig amikor elérem a 92% gmo t? baromra idegesít , hogy 4 napja nem tudok elmozdulni róla mert vagy folyton T10 vagy ha jó tiert kapok akkor szart nem talál el , szart sem visz be , mindenki lát mindenki belő minden gyújt és minden elbassza a lőszerrekeszt. érdekes 92% ig pillanatok alatt felértem a felsorolt problémák nélkül. eszem megáll. az ellenfél mindig pont akkor pont oda indul ahol 5 perce nincs ssenki és én elindulok. mindig fokuszban lőnek az artyk. de rohadtul elegem van.

Van a wargaming prèmium shop-ban olyan tank amivel nem kell menekülni ha be kerülök a X - be.
Élvonalba papír vagyok, lomha nem tudok sebezni T32; AMX 65t.
Úgy döntöttem megterhelem a kasszát, egy tankkal.

12 éve játszom és nálam most volt az utolsó csepp a pohárban. A wotot hobbinak tekintettem ezért voltam hajlandó költeni rá. Ez megváltozott. Türelmes voltam velük szemben nem rinyáltam. Nem akarnak változtatni ez nyilvánvaló. Szal mostantól a pénzemet más játékokra fogom költeni.

ELMEGY A WG A Q.........

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.