Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) ooloo


ooloo
őstag

325 csata egyenlege ...

4 208 152 kredit (nettó )
53.5% győzelmi arány
1724 véennyóc

Not bad .. not bad . ;]

A helyezésükkel is elégedett vagyok ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52402) Ispy válasza ooloo (#52401) üzenetére


Ispy
veterán

Not bad .. not bad

Good job for me. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52403) peterson79 válasza ooloo (#52401) üzenetére


peterson79
őstag

Hali,

Épp kérdezni akartam aztán megnyitottam a második képet. Ezt mind arty-val játszottad le? Az igen.

(#52404) ooloo válasza peterson79 (#52403) üzenetére


ooloo
őstag

Egytől egyig tüzérekkel játszottam le a 325 csatát ( kíváncsiságból ). Van egy elméletem , hogy a gennyláda végé hogyan befolyásolja a játékosok teljesítményét . Beigazolódni látszik a sejtésem . Természetesen bizonyíték nincs a kezemben , de gondolatébresztőnek megteszi .

Ispy : Ehhez a teljesítményhez 20%-ban van közöm ... a többi 80% a WG személyre szabott "szórásképének" az eredménye . Ennyit az egyenlő esélyekről .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52405) e-newsee válasza ooloo (#52404) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem ebből inkább az jön le, hogy az arty egy olyan játékos kezében, aki kicsit is tudatosan játszik vele, nem csak lövöldöz vaktában, elég veszélyes fegyver, és csatákat eldöntő szerepe lehet. HA jól használják. Márpedig úgy nézem, te elég jól használtad. Szerintem csak azért ilyenek az artyk, mert sok balf@sz játszik velük, így nem érezni annyira erősnek őket, mint valójában. Gondolj bele, ha 3 olyan játékos, mint te ezt a 300 csatát szakaszban nyomta volna le. A WR szerintem közelítené a 60-65%-ot.
Viszont ami meg az én elméletem, hogy akkora az artykkal az RNG faktor, hogy egy top player (pl skill) sem tudná velük hozni a 3-4k wn8-at. Skill nem is tudja. Oké, nincs is sok csatája, és nem szereti őket, de 2600-nál jár velük. Szerintem kb az lehet a teteje, amit lehet velük nyomni tehetségből. Onnantól már a tankon múlik minden, az arty meg ugye nem sokat segít az ökölharcaban, mindegy, hogy hogyan forgatod. Viszont ugyanez a nagy mértékű RNG faktor megvan másik irányban is. Tehát mindegy, hogy milyen bután használod (persze nem szándékosságról, meg AFK-ról beszélek), egy bizonyos szintnél rosszabbul nem tudsz vele játszani.
Amúgy meg gratula, szép etap. :C

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52406) ooloo válasza e-newsee (#52405) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Régebben kihúztam két tüzérágat ... a Németet és az Angolt . Nem mondom , hogy nem voltak jó köreim a kifejlesztés alatt , de fele ennyire sem adta mint most . Vannak jó tankjaim a garázsban , de már beleuntam abba , hogy vagy az én kezemet kötik hátra a csata kezdete előtt , vagy az ellenfelemét . Ezt képletesen értsd , mert a 25%+/- RNG gyakorlatilag ezt eredményezi . A kiegyenlített csata ritka mint a fehér holló . Az , hogy egyes játékosokat meddig szívat a negatív RNG , az is változó . Na mindegy ....
Amúgy szuper megfigyelésekre ad lehetőséget a madártávlatból való szemlélődés .

A mai első 6 csata ... klikk , klikk . Gáz ez a játék ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52407) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez jól esett :)

Nick: HE_Storm

(#52408) #21346560 válasza szbalogh (#52407) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mármint "jólesett" :P

(#52409) ooloo


ooloo
őstag

Tüzérrel nem könnyű pálya: Lakeville
Érdemes a szokott helyeket megszórni ... csak a miheztartás végett. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52410) Enzolord válasza #21346560 (#52408) üzenetére


Enzolord
addikt

Egész nap esett... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52411) ooloo válasza ughhh (#52384) üzenetére


ooloo
őstag

Beruháztam a muszka obj261-re ... azonnal mentem is egy csatát vele . Ezekkel a fejlesztett felszerelésekkel egész kellemes . Gyorsan tölt .. gyorsan szűkül és baromira pontos . Stathuszárok vigyázzatok , jövök... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52412) #21346560 válasza ooloo (#52411) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hogy-hogy periszkóp van rajta, és nem álcaháló?

(#52413) ooloo válasza #21346560 (#52412) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem az előrébb való , hogy időben észrevedd a feléd közeledő tankokat , mint a rejtőzködés . Ez így hülyén hangzik ...... szóval a rejtőzködés is fontos , de az alap . Második körnek megy az álcázás képesség a legényekre .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52414) #21346560 válasza ooloo (#52413) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én mindig abban bíztam, hogy a felém közeledő tankot nem nekem kell észrevenni, hanem a csapattársaknak! :B

(#52415) ooloo válasza #21346560 (#52414) üzenetére


ooloo
őstag

Sokszor kerülök olyan szituációba , hogy akinek felderíteni kéne az fejvesztve menekül arra az oldalra , amit még tartunk . Kvázi gyakori az amikor csak magamra számíthatok . Édeskevés a periszkóp is , de hangyányival hasznosabb a nagyobb látótáv .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52416) ooloo


ooloo
őstag

Göngyölt eredmény .... cc :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52417) ooloo válasza ooloo (#52416) üzenetére


ooloo
őstag

Ja... és a történelmi csúcs tüzérekkel . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52418) Midway


Midway
senior tag

Miért csikorog a gumija a tanknak fűvőn, homokon?
Átmegy a tégla házon , de egy markoló kanalán nem tud átvergődni. Vajon miért? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#52419) ooloo


ooloo
őstag

Az a lövés , amit a WZ111 1-4-re leadtam az a szerver szerint meg sem történt . Hmmm . Vagy az én szemem nem lát valamit ?
[link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52420) ooloo


ooloo
őstag

Elégtétel ismét ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52421) Midway válasza Midway (#52418) üzenetére


Midway
senior tag

Miért is csodálkozok ezen, egy ingyenes játéknál, amire rengeteg pénzt fizetnek emberek.... :F

(#52422) jano_77 válasza e-newsee (#52405) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt hiszem Ő az arty "király"! Rankedet is kizárólag artyval tolta végig és simán végig ért rajta! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52423) ooloo válasza jano_77 (#52422) üzenetére


ooloo
őstag

Vannak elegen , akik ugyan olyan jól játszanak tüzérekkel ... sőt jobban , de azok nem verik "nagydobra" . Én nem nevezném arty királynak . Tény , hogy jól játszik és ehhez még egy fantasztikus "szóráskép" is párosul . Igaz ... az idegei gyengék ... toporzékol , ha valami nem úgy sül el ahogyan szeretné . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52424) jano_77 válasza ooloo (#52423) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak 1x-1x láttam pár pillanatot csatáiból, nem követem nyomon, így ezekről a kirohanásairól nem tudok. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52425) ooloo válasza jano_77 (#52424) üzenetére


ooloo
őstag

A hisztivel nincs egyedül .... Szakács Tibike , GB (Márk) és tankelitke (Krisztián) is előadta már magát . Igaz , hogy nem mostanában ... azóta megtanulták , hogy a képernyő előtt ülőknek műsor kell és nem a valóság . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52426) peterson79 válasza ooloo (#52425) üzenetére


peterson79
őstag

Attól függ mekkora a Rage. Van akin jót nevetek, ha éppen dühöng, mert pontosan tudom milyen. Másnál inkább nem nagyon viselem, például Tankelit valamiért nem szimpi, pár órát néztem a srácot, de nekem nem jön be a stílusa. Ettől még jó játékos, nincs mit azon tagadni, de tőle nem tudok tanulni semmit :)
Nekem GB most a favorit és Mars-ot is bírom, Scheff csak nagyon ritkán.

(#52427) ooloo válasza peterson79 (#52426) üzenetére


ooloo
őstag

Láttad volna GB-t közvetlenül azelőtt , hogy kivonult a Twitch-ről . Anyázta a csapattársait és az ellenfeleket ... csak úgy szórakozásból belelőtt a csapattársaiba vagy egyszerűen lelökte a szikláról . Akkor még lehetett sebezni a csapattársakat . Azóta sokat disztingválódott és elég színvonalas a műsora . Mars1991 is szimpatikus srác , de nem neki való a show-biznisz . Szakács Tibike is több nézőt érdemelne a műsora színvonala alapján .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52428) peterson79 válasza ooloo (#52427) üzenetére


peterson79
őstag

Úgy érted a Youtube-ról? Ő ott kezdte tudtommal és az utóbbi időben van csak Twitch-en.

Amúgy ezt nem tudtam, bár látni már láttam ott is, de mesélt dolgokat. Például Mars-al hogy ismerkedtek meg. Neki, mármint Mars-nak sem volt szimpi elsőre a srác és valószínű ezért, a videók alapján és a játékstílus amit leművelt. Aztán meg kiderült, hogy tök sokban egyformán gondolkoznak. Még az is lehet, hogy Mars nyugodtsága hatással volt rá.

Mars-ra áttérve lehet, hogy nem neki való, de engem az érdekel, hogy hogyan játszik. De amúgy baromi érdekes, mert a videók alapján nem jön le, hogy olyan hűdefasza játékosok, annyit bénáznak, hibáznak, hogy az embertelen, kb, mint Én :D , és ehhez képest olyan számokat produkálnak, hogy leesik az ember álla. Nálam ez nem áll össze...

[ Szerkesztve ]

(#52429) jano_77 válasza peterson79 (#52428) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is Mars-ot szoktam nézni amikor épp van időm és nem játszom épp, illetve Scheff-et. Ő egészen megváltozott szerintem az utóbbi időre és előnyére! Egészen élvezhető a vidó és közvetítés, amiket csinál mostanság. Emlékszem régen ki nem állhattam, ahogy beszélt és ahogy össze-vissza beszélt. Anno meg is jegyeztem itt a fórumon is, hogy nagyon gáz, de ez teljesen eltűnt! Csak nem benőtt a "feje lágya"?! :P ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52430) peterson79 válasza jano_77 (#52429) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, Scheff változott kicsit és valószínűleg a korral jár. De lehet kicsit képezte magát, sosem tudni. Mindenesetre nekünk jó.
Nekem az a bajom, hogy ha nagyobb hangerővel hallgatom, akkor bezavar a játékomba, főleg mikor villan náluk a majrélámpa. Mindig megijedek, hogy most engem szpotoltak? :D
Halkan meg nem sok értelme van.

Mars-nál tetszik, hogy kirak olyan videót amiben elemzi, hogy mit miért csinált. Ilyet Scheff is szokott, de mondom, nálam kevésbé favorit. Ettől független kiváló játékos és érdemes figyelni a technikáját.

(#52431) ooloo


ooloo
őstag

Mi ez a cs-63 ? Tüzér vagy páncélvadász ? A báziskört nem hagyják el ... olyanformán használják mint a progettot vagy a Leopárdot . A frontvonalhoz közelebb vannak a tüzérek és a páncélvadászok mint ezek a közepesek . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52432) #21346560 válasza ooloo (#52431) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az ON topikban kérdezd, ide lassan már csak a megcsömörlött ex játékosok járnak! :DDD

(#52433) jano_77 válasza ooloo (#52431) üzenetére


jano_77
nagyúr

Új lengyel ág top tankja, aminek van egy TURBO módja, amivel 70 km/h-al is tud menni. Szal pont nem a kempelésre találták ki, de hát a WG biztos nem jól kommunikálta a tank szerepkörét! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52434) ughhh válasza #21346560 (#52432) üzenetére


ughhh
senior tag

Meg akit kitiltottak feltáró oknyomozás miatt az ON topicból :))

(#52435) ooloo válasza jano_77 (#52433) üzenetére


ooloo
őstag

Komolyan mondom , hogy a báziskör közeléből "operálnak" . Szerepkör ? Ezt is csak pár szakavatott ismeri ... a többség azt sem tudja , hogy eszik e vagy isszák . :DDD

Runo :Ez a kérdés ide is befér .... amúgy sem szeretném a magasröptű , egyéb beszélgetéseket megzavarni holmi konteos vagy azt súroló kérdésekkel . Sajnos ez nem mindig sikerül .... ;]

ughhh : Mondjuk , hogy kitiltanak egyes embereket , azt valahol jogos . Felépítettek egy "kártyavárat" .. aztán jön valaki és le akarja rombolni . Én sem örülnék neki . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52436) ooloo


ooloo
őstag

Rohamtüzér . Érdemes volt "besegíteni" .... a csatát hoztuk és még 2000 HP-t , 2 kill-t is sikerült összekaparnom a csata végéig . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52437) #21346560 válasza ughhh (#52434) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van itt olyan? :DDD
Én pl. nem vagyok kitiltva, önszántamból nem járok oda! :K
És nem azért, mert antiszociális vagyok, hanem mert kerülöm a konfliktust! ;]

[ Szerkesztve ]

(#52438) ooloo válasza #21346560 (#52437) üzenetére


ooloo
őstag

Az sem jó stratégia , ha mindig kitérsz a konfliktusok elől . Olykor illik felvenni a kesztyűt... főleg akkor , ha valaki alpári módon reagál a bejegyzésedre .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52439) jano_77 válasza ooloo (#52438) üzenetére


jano_77
nagyúr

Óvatosan kell bánni a kesztyű felvétellel, mert még megütheted a bokád miatta. Engem ugyan ki nem tiltottak a topicból illetve PH-ról, de többször kaptam figyelmeztetést a modiktól és sajnos a saját avataromat is elvették, amit csináltattam. Nem is fogom visszakapni elmondásuk szerint, hiába várom ki a kb 3 évet. :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52440) ooloo válasza jano_77 (#52439) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván nem minden esetben kell reagálni és a hozzászólásaid zöme ne a posztolók beírásaira tett lenéző és személyeskedő megjegyzés legyen . Vannak az on topikban páran , akik hozzászólásaik 80%-át a mások által posztolt tartalomra adott cinikus és személyeskedő válaszok teszik ki . Valahogyan ezek a személyek érinthetetlenek . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52441) ughhh válasza ooloo (#52436) üzenetére


ughhh
senior tag

Rammolhattad volna az oldalát

[ Szerkesztve ]

(#52442) #21346560 válasza ooloo (#52438) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ó, nem kell aggódni, nem mindig térek én ki, csak ha NEKEM úgy kényelmesebb! ;]
Játszik egyébként még valaki ezzel a játékkal? :DDD
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen könnyen leteszem, nagyon függő voltam.... :B

(#52443) ooloo válasza ughhh (#52441) üzenetére


ooloo
őstag

Az lett volna az utolsó pillanatom a csatában ..... alig maradt HP-m . Az ellenséges tüzér lecsavart nekem egy nyaklevest . :DDD Ha nem térek ki nekem reszeltek és talán a csatának is annyi .

Runo : A wot ment ... a függőségre való hajlam az maradt . Kíváncsi lennék , hogy legközelebb mi lesz az ami "felfal" . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52444) #21346560 válasza ooloo (#52443) üzenetére


#21346560
törölt tag

Másfél hónapja nem indítottam el eztetet, nézem az X-aktákat (legelső résztől), közben CIV5-el játszogatok... No meg könyvet olvasok újra! :B

(#52445) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52446) ooloo válasza #21346560 (#52444) üzenetére


ooloo
őstag

:C Maradjon is így ... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52447) ughhh válasza ooloo (#52443) üzenetére


ughhh
senior tag

Én a nagy tömegű artykat repesz páncéllal használom, nagy kacagások vannak mikor végjátékban rammolni akarnak :D , mellesleg az artyktól is véd rendesen.

(#52448) ooloo válasza Enzolord (#52445) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52449) ooloo válasza ughhh (#52447) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem a Német G.W E100-on van . Egy-két "könnyű" udvarló már megjárta . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52450) zodo


zodo
nagyúr

Lassan pszichológushoz kell forduljak a total wr miatt ami 51.56% -et elérve megálljt parancsol mert azonnal fubakker csaták sora következik. :W
Mindezt ~6k csata óta. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.