Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) ooloo


ooloo
őstag

Az Aslain-ban van egy skin az Rhm Borsig-ra ... nagyon baba. :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52352) szbalogh


szbalogh
őstag

A DMECH még létezik? :C
Nem játszottam már több mint egy éve, akkor is 3-4 év kihagyás után egy keveset.

Nick: HE_Storm

(#52353) Greentea válasza ooloo (#52351) üzenetére


Greentea
senior tag

:Y :C

(#52354) ooloo válasza Greentea (#52353) üzenetére


ooloo
őstag

Minimális erőbedobással mozoghatna is a kezelőszemélyzet ... mondjuk a töltő töltene . A többi akár ülhetne mozdulatlanul is mint eddig .

Runo : Nézem , hogy ki ez az új arc az off-ban ... :DDD Ja... Ő egy régi kolléga . :U ( ;] ) Nekem 3 hónapos várakozásba került az új "arc" . Nehéz szülés volt de elég jól sikerült .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52355) #21346560 válasza ooloo (#52354) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ohh, észre sem vettem, hogy már új! Nem is tudom mikor igényeltem, de nekem 17 évbe került, mire megkaptam :DDD

(#52356) jano_77 válasza #21346560 (#52355) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te legalább megkaptad.
Tőlem az igényelt avatart elvették, mikor rám szálltak a modik és mivel szerintük vissza eső vagyok/voltam, jogom sincs arra, hogy újra igényeljem. :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52357) Enzolord válasza szbalogh (#52352) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52358) szbalogh


szbalogh
őstag

Most bamba vagyok és nem találom a lehetőséget vagy már nem lehet ezüstért 30 napos álcát venni?

Nick: HE_Storm

(#52359) notika77 válasza szbalogh (#52358) üzenetére


notika77
senior tag

100 csatás stílus van 75k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#52360) szbalogh válasza notika77 (#52359) üzenetére


szbalogh
őstag

Hmm, köszi, még meg volt is ilyenem. De matricát nem tudtam rátenni így.
Viszont volt egy klános álca, annál van lehetőség matricákra. De ez meg nem tetszik :D

Nick: HE_Storm

(#52361) ooloo


ooloo
őstag

Hmmm...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52362) ooloo


ooloo
őstag

Progetto nerf kicsit másképp hehehe.... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52363) ooloo


ooloo
őstag

Not bad .. not bad . ;] ( only arty )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52364) ooloo


ooloo
őstag

Azt hitte angolosan távozhat ..... NEM . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52365) #21346560


#21346560
törölt tag

Régebben én beszélgettem magamban a topikban, mostanában te! :DDD

(#52366) Enzolord válasza #21346560 (#52365) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52367) ooloo válasza #21346560 (#52365) üzenetére


ooloo
őstag

Sok a csendes olvasó .... a példából is látszik . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52368) #21346560 válasza ooloo (#52367) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mióta nem játszom, azóta csak olvasgatok! ;]

(#52369) ooloo válasza #21346560 (#52368) üzenetére


ooloo
őstag

Én még nyomom ... igaz csak tüzérrel . Magamhoz képest elég sikeresen .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52370) #21346560 válasza ooloo (#52369) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hajrá! Idegesítsd csak őket! :DDD

Én új hobbit találtam, The X-files sorozat, elejéről a végéig.
Sokkal szórakoztatóbb, mint a wot, és nem is olyan idegesítő, mint a sok ügyes játékos!
No meg elővettem a régi könyveimet, és élvezem a papír illatát! :B

(#52371) ooloo válasza #21346560 (#52370) üzenetére


ooloo
őstag

Amíg nemzetköziztem ( kamion ) , addig én is sorozatokat néztem . Az X sorozat kimaradt de az összes Star Trek sorozat lement a fülkében . Mióta belföldezek , azóta van több lehetőségem online játékokra . Ha ez a tankos "szenvedély" lecseng , akkor leporolom a pecabotokat .

Amúgy jó olvasni , hogy lejöttél a "szerről" és élvezed a papír illatát . Maradjon is így . :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52372) #21346560 válasza ooloo (#52371) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az a vicc, hogy könnyebb volt, mint gondoltam!
Egyszercsak azt mondtam, na jól van, nekem ebből elég... És azóta nem játszom vele!
Van, aki már előtte mondta, hogy elfecsérelt idő ezzel szórakozni, de én úgy gondolom, hogy amivel az ember jól érzi magát, illetve amíg jól érzed magad valamivel, addig az nem elfecsérelt idő!
Amíg jól éreztem vele magam, addig ezzel foglalkoztam, most mással érzem jól magam!
Lehet, hogy 1x majd ismét bepróbálkozom, de most nincs rá igényem! :DDD

(#52373) ooloo válasza #21346560 (#52372) üzenetére


ooloo
őstag

Igen .... nekem a tüzérek adtak új értelmet a játéknak . ;]
Édesanyám mondja is , hogy egyre fittebbnek érzi magát ... :DDD
Jól van Anyukám , akkor megyek még néhány kört . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52374) #21346560 válasza ooloo (#52373) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C :DD

(#52375) ooloo válasza ooloo (#52363) üzenetére


ooloo
őstag

Kicsit csiszoltam az eredményeken .... Anyám már hajadonná fiatalodott . ;]

Ránéztem még egyszer ... :Y

Itt valami nem stimmel...... :N

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52376) ooloo


ooloo
őstag

Jó ötletnek tűnt a bunkerbe menekülni ..... Nem az . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52377) ughhh válasza ooloo (#52376) üzenetére


ughhh
senior tag

kicsit még költsél és jó lesz :))

(#52378) ooloo válasza ughhh (#52377) üzenetére


ooloo
őstag

:F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52379) jano_77 válasza ooloo (#52376) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL......ilyen lövéseket nálam mindig csak az enemynek ad be, nekem sosem! :N
Grat, ha Te csináltad. :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52380) ooloo válasza jano_77 (#52379) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm , én voltam .... nehéz eltalálni a megfelelő szöget , de nem lehetetlen . Az a bunker belőhető , de sokan inkább a tisztább célpontokat választják .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52381) Ispy válasza #21346560 (#52372) üzenetére


Ispy
veterán

Nálam az van, hogy amikor leteszem, akkor utána nem hiányzik, aztán 3-4-5 hónapig nem is játszom, utána meg kedvet kapok és akkor meg orrvérzésig megint. Most éppen pihenőn vagyok, valamelyik nap ugyan majdnem beléptem a játékba, de nekiállt frissíteni és mire végzett elment a kedvem. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52382) ughhh válasza ooloo (#52378) üzenetére


ughhh
senior tag

bocs chat be kellet volna írnom

Szép lövés volt, FV207 -el lehet még elmebeteg lapos íveket lőni.

(#52383) ooloo válasza ughhh (#52382) üzenetére


ooloo
őstag

Tavaly December óta egyetlen egyszer költöttem a játékra ... megvettem a VK 75.01 K-t . Azóta egy fillért sem .

A csigazabálók fostalicskájával is be lehet lőni az "ablakon" . Ez egy régebbi csata . Kíváncsi leszek arra , hogy a X-es Conqueror Gun Carriage mit kezd a bunkerral . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52384) ughhh válasza ooloo (#52383) üzenetére


ughhh
senior tag

Rövid lesz a lőtáv arra majd figyelned kell. A GWE100 a legjobb 10-es és majdnem olyan jó az obj261. A legjobb úgy általában a 9-es usa. A legviccesebb a 4es ruszki amit most kivettek a fejlesztési fából. Ha saját tierjében megy akkor egy lövés szinte minden, rövid lőtáv haladni kell a 2. vonallal.

(#52385) ooloo válasza ughhh (#52384) üzenetére


ooloo
őstag

A SU-5-öt mondod ? A muszka vonalat VI-os szinttől vettem fel , úgyhogy az kimaradt . A behemót SU-14-2 viszont egy kellemes csalódás ... Szinte vánszorog a pályán és hatalmas , de ennek ellenére rettentő sikeres .
Mi van a másik tankos játékkal ? Ott is csökkenőben van az aktív játékosok száma ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52386) ughhh válasza ooloo (#52385) üzenetére


ughhh
senior tag

Most megy egy 90 napos event, lehet csatát kapni 1 percen belül :)
Szerintem új játékosokat nem vonzanak be, lejárt lemez a tank, a régiek meg lassan kikopnak.

igen SU5 meg lehet venni a boltban, jó móka
kicsit uncsi az aw 2 hónap elég volt, megvárom míg a wotban kiképzőbe meg tudnak hívni aztán artyzok egy kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#52387) ooloo válasza ughhh (#52386) üzenetére


ooloo
őstag

Gyere....ráfér a málészájú stathuszárokra egy kis törődés. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52388) ughhh válasza ooloo (#52387) üzenetére


ughhh
senior tag

(#52389) ooloo válasza ughhh (#52388) üzenetére


ooloo
őstag

Amúgy teljes az tüzér arzenálod ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52390) ughhh válasza ooloo (#52389) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen összes 10-es a garázsban, 8,7,6,5 ,4 ből is van vagy tizen pár db
Ha tesztelni akarsz jelezd privátban csak ne adj el tankot :D

(#52391) ooloo válasza ughhh (#52390) üzenetére


ooloo
őstag

Ja nem ... nem tesztelek . Már élesben megy a bevetés . ;] Ami hiányzik az az Amerikai , Francia , Orosz X-es . A többi VI-os tier-től kifejlesztve . A Francia vonal lehangoló ... el is adtam az összeset . A X-es tárasra azért kíváncsi leszek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52392) ooloo válasza ughhh (#52390) üzenetére


ooloo
őstag

Mindenféleképpen érdemes a tüzéreket erőltetni ..... egyrészt azért , mert 8-9-es szintig szinte alig van mínuszos kör . Másrészt mert fejleszti a taktikai készséget . A tankvadász rutin előnyt jelent .... ;]

És nézd ... parádés győzelmi arány az utolsó cca 200 csatában .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52393) ughhh válasza ooloo (#52391) üzenetére


ughhh
senior tag

Decemberben tervezek ismét wotozni, majd tolunk pár szakaszt :)
Az obj261 re fókuszálj, nagyon pontos, gyorsan száll a lövedék.
A usa-val néha jó néha semmilyen, lassan céloz és nem sokkal nagyobbat pukkant mint az e100. A francia táras kimondottan fos. A francia 8-as a jobb szerintem mert gyorsabb mint egy med, kicsiket sebez de a sebességének hála lehetőséged van oldalról támadni.

(#52394) ooloo válasza ughhh (#52393) üzenetére


ooloo
őstag

Tüzérekkel is lehet szakaszozni ? Amúgy brutális lehet , ha két tüzér összedolgozik úgy , hogy TS-en tudnak kommunikálni . Brutális fókusz .... aki kapja annak egy időre lefittyed a szája . ;]

December ? Rendben ... addig kigyúrom magam wotügyileg ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52395) ughhh válasza ooloo (#52394) üzenetére


ughhh
senior tag

Régen S51 szakasz még nem volt kábítás csak böhöm nagy sebzés kár, hogy nincs mentés.
tier 9 ben mentünk kritikus közreműködés kaptunk, több leopartdot egylövéseztünk.

(#52396) Ispy válasza ooloo (#52394) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem volt olyan nem egyszer, hogy 3 tüzér lőtt felváltva, kb. 2-t pislogtam és game over. Nem egy felemelő érzés, amikor folyamatosan hullik rád a fos.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52397) ooloo válasza ughhh (#52395) üzenetére


ooloo
őstag

Régi szép idők .... nehogy elérzékenyülj a nagy visszaemlékezésekbe . :DDD Manapság is jó móka de nem egyszerű .... főleg a városi pályák . Ha nem tudod , hogy honnan lehet belőni az utcákba , a sarkokra , akkor nagyon halvány az eredmény .

Ispy: Néha azért elpirulok , ha egy ellenfélnek az átlagnál jóval nagyobb nyaklevest sikerül kiosztani . De csak egy pillanatig ... aztán eszembe jut , hogy szinte mindenki azért játszik , hogy a másik játékát elbaxkurálja . A tököm játszana a tüzérekkel , ha megszüntetnék a 25% RNG-t ( mondjuk 7.5%-ra ) és a gyári aimbot- ból is visszavennének egy jó nagy adaggal .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52398) #21346560


#21346560
törölt tag

Hát igen, régi szép idők, amikor 15 v 15 arty volt a csatában! :DD

(#52399) Gyuri27 válasza ooloo (#52397) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#52400) ooloo válasza Gyuri27 (#52399) üzenetére


ooloo
őstag

Aztabetyármindenit ... :Y lapos pályák ... mozdulatlan ellenfelek . Egyszóval : Kánaán .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.