Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) #21346560 válasza ooloo (#52247) üzenetére


#21346560
törölt tag

Borzasztó, dehát ahány ház, annyi igénytelenség! ;]

(#52252) ooloo válasza jano_77 (#52248) üzenetére


ooloo
őstag

Igen , halmozódik ... nyugodtan tartogasd a 3. szakaszra .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52253) ooloo válasza #21346560 (#52251) üzenetére


ooloo
őstag

Most őszintén ... van értelmesebb megvásárolható cucc az évfordulós butikban ? ( na jó... a személyes tartalékok , de azzal tele a padlás )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52254) #21346560 válasza ooloo (#52253) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én még nem vettem semmit, mert minden olyan, mintha ovódások csinálták volna! :U

(#52255) jano_77 válasza #21346560 (#52254) üzenetére


jano_77
nagyúr

A festésekre szerintem ez nem igaz, azok egészen normálisak. Viszont az összes többi dolog az tényleg olyan, hogy a majdnem 5 éves kislányom is csinál olyat. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52256) #21346560


#21346560
törölt tag

"kájha" :W :W

(#52257) ooloo válasza #21346560 (#52256) üzenetére


ooloo
őstag

Bírom azokat a fellengzős marketing szövegeket ... " nem tud a legjobban célozni , de nem kell aggódni amiatt". Mondjuk ez igaz . A leírt paraméterek 80%-át el lehet felejteni , mert a gyakorlat teljesen mást mutat .

Nem kapcsolódik szervesen a fenti témához de.... A SU-100Y kimagaslóan teljesít a kezem alatt . Papíron egy fostalicska a kategóriájában kimagasló sebzésen kívül . A Dicker Max lényegesen jobb a papírforma szerint .. jobb álca ... jobb lövegsüllyedés és jobb töltési idő . Nagyon kezdőként elértem vele a 2. kiválóság jelet (?) . Most fényévekkel jobb a pályaismeretem , a tankok gyenge pontját 100x jobban ismerem és sokkal jobban tudom magam pozicionálni . Ennek ellenére 85%-ról visszaestem 71%-ra . De említhetném a Steyr WT "bestiát" is ... az álcaértéke kiváló (volt) , a löveg pontossága kiváló (volt) . Erre is nagyon kezdőként ráraktam a 2. kiválósági jelet . Ha kigurítanám a garázsból ezt is lerontanám 70% környékére . Régebben is feszegettem ezt a témát ... akkor azt mondták , hogy változott a meta . Én úgy gondolom , hogy a páncélvadászokat nem annyira érinti a meta , mint a frontharcosokat .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52258) ooloo


ooloo
őstag

Mélyponton a részvényeim ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52259) ooloo válasza ooloo (#52258) üzenetére


ooloo
őstag

Aktiváltam 3 db személyes tartalékot...

Nemkééneeeeee... :W ( :DDD )

Aztabetyármindenségit .... ezosztnemtudjáccani ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52260) #21346560 válasza ooloo (#52259) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DDD

Én is szeretem a kiszámíthatóságot a játékban:

Rámentem egy 312 HP-s Standardra a 320 átlagot sebző Udes 14 5-el....
Sebzésem: 299
Ő elsőre láncot lő + sebez, felrakom, 2. lövés lánc + sebzés, 3. kilő......

:U

(#52261) ooloo válasza #21346560 (#52260) üzenetére


ooloo
őstag

Helyén kell kezelni a dolgokat ... a tankos játékot az emésztőben . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52262) #21346560 válasza ooloo (#52261) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyre több klántagtól hallom, hogy tökük tele van...
Egyre több klántagnál látom, hogy egyre régebben léptek be a játékba....
Egyre többet foglalkoztat a gondolat, hogy veszek egy 15.000 Ft-os játékot, és azzal tolom 3 évig...

(#52263) ooloo válasza #21346560 (#52262) üzenetére


ooloo
őstag

Bennem meg kezd az a gondolat érlelődni , hogy masszívan ráállok a tüzérekre ... azzal jóval többet szedek el mint amit elszed tőlem . Ne osztogassa az arra rászorulóknak az én HP-m . Ill. azt az 500 HP-t viheti ... sokra nem megy vele . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52264) ooloo válasza ooloo (#52263) üzenetére


ooloo
őstag

Ezek a tüzérek nem xarral gurítanak ... egyik sem lő mellé . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52265) #21346560 válasza ooloo (#52264) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lassan szerintem én is keresek valami aimbotot.... :B

(#52266) ooloo válasza #21346560 (#52265) üzenetére


ooloo
őstag

Hja kérem ... így könnyű . [link]
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52267) benvolio válasza ooloo (#52264) üzenetére


benvolio
őstag

Ne is mond, én ezt kaptam be a múltkor: :(((

(#52268) ooloo válasza benvolio (#52267) üzenetére


ooloo
őstag

Irányította a tüzér kezét a wg .... a szerver így gondolta . Így is lett.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52269) ooloo


ooloo
őstag

A viccet félretéve ... ez most hogy van ?

Ahogy én látom... a tévedés kockázatát fenntartva magamnak !

A WZ120 lőtt egy láncot és egyben a lőszerrekesz is találatot kapott ... kisvártatva nyomtam a javítót , de csak a láncot javította a lőszerrekeszt nem .
Lehet egyszerre láncot és lőszerrekeszt is lőni ?
Valóban kihagyhatja a javításból a lőszerrekeszt ?
Ja , igen .... nagy javító csomagot használok .

Itt a visszajátszás : [link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52270) Greentea válasza ooloo (#52269) üzenetére


Greentea
senior tag

Nem volt aktív a javítócsomag, még számolt vissza. A láncot nem a javítócsomaggal tetted vissza.
Vagy én is benézek valamit? :DD

(#52271) ooloo válasza Greentea (#52270) üzenetére


ooloo
őstag

Látod , ez igaz ... :C (több szem többet lát )
Már csak azt kell kideríteni , hogyan lőtt láncot és lőszerrekeszt is egyetlen lövéssel . (?)

Amúgy ez a tank egy hatalmas lőszerrekesz .... :C

A lövés helyén is lőszerrekesz van ... :C [link]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52272) Greentea válasza ooloo (#52271) üzenetére


Greentea
senior tag

Az tuti, nekem is vitte kb minden második találat a lőszerrekeszt anno amikor húztam. Frontból is ellőhető.. :)) Ennél jobban csak a Tiger 2 - E50 - E75 - Jagdtiger stb. idegesített, amiknek ugye frontból a motorjukat is lehetett vinni :)

De amúgy a 9-es Cent összességben szerintem jó kis gép, kicsit alacsony a dpm-e, de cserébe van egy jó tornya :D

(#52273) ooloo válasza Greentea (#52272) üzenetére


ooloo
őstag

A X-es is ilyen lesz ?

A Jagdtiger és az E75 a kezem alatt szinte nem is kapott lőszerrekeszt , motortalálatot. Mindkettő 200+ csatás . Gondolom a modulsebzést is úgy osztogatja a szerver frutti helyett .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52274) jano_77 válasza ooloo (#52266) üzenetére


jano_77
nagyúr

szándékosan raktad be 3x ugyan azt a szart? Mi ez a fos videó?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52275) ooloo válasza jano_77 (#52274) üzenetére


ooloo
őstag

Elnézést mester .... :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52276) Greentea válasza ooloo (#52273) üzenetére


Greentea
senior tag

Játék történetének első felében volt ez inkább jellemző, aztán egyik patch-kor módosítottak valamelyest rajtuk.
X-est megvettem, viszont még nem vittem ki soha sem a garázsból :DDD

(#52277) ooloo válasza Greentea (#52276) üzenetére


ooloo
őstag

Megnéztem a Tanks.gg oldalán a X-est ... lehangoló . A tornyán is vannak gyenge pontok . Nem is kevés . És amilyen szerencsém van csak azt találják el ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52278) ooloo válasza ooloo (#52269) üzenetére


ooloo
őstag

Hogy válaszoljak a saját kérdésemre ... a görgőknél is lehet lőszerrekeszt lőni a Centurion 7/1-nek . A kérdés már csak az , hogy hol nem ? ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52279) ooloo


ooloo
őstag

Ja.... hogy ezek az évfordulós matricák ilyen nagyok . Én azt hittem pindurkák .
Most láttam csatában először . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52280) ooloo válasza ooloo (#52279) üzenetére


ooloo
őstag

Betértem én is a bóvli boltba... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52281) ooloo válasza ooloo (#52280) üzenetére


ooloo
őstag

Hehehehe..... :C :C

Úgy látszik , hogy szerencsét hoz....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52282) ooloo


ooloo
őstag

Revans... rotty

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52283) #21346560


#21346560
törölt tag

355 HP-ja volt! :(((

(#52284) benvolio válasza benvolio (#52267) üzenetére


benvolio
őstag

Na most kaptam vissza az "oneshot"-ot a WG-től! ;]

(#52285) ooloo


ooloo
őstag

Én csak testőrökkel megyek csatába :-)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52286) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hányinger fog el mindig ettől az rng-től... :D

(#52287) ooloo válasza SoulReaver (#52286) üzenetére


ooloo
őstag

Az hagyján .... pár hete ömlesztve kapom a lőszerrekesz találatokat . Azt hittem , hogy csak a Caernarvon AX a peches , de nem . Egyre többször kap lőszerrekeszt a Skorpion G , a Steyr WT . Pár héttel ezelőttig egyáltalán nem volt jellemző , de most egy csatában akár kétszer egymás után is . Természetesen rögtön azután , hogy megjavítottam az első lőszerrekesz találatot . Képletesen szólva ilyenkor letolt gatyával állsz a mező közepén . Gondolom a játékosok ezüstjére fáj a foguk és szipkázzák el ami a csövön kifér . Kell nekik a kredit is ? Csak kérniük kell adok én , vigyék de cserébe ne basszák már el teljesen a játékot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52288) #21346560 válasza ooloo (#52287) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azerintem meg egyre többen használnak "lőszerrekeszcélzőmodot", ennyi... ;]

(#52289) ooloo válasza #21346560 (#52288) üzenetére


ooloo
őstag

Te azért sokat tudsz ... a wégé megosztotta a játékosokkal , hogy a tankokon hol találhatóak azok a pontok ahol a lőszerrekeszek vannak ? Ez a szerencsétlen Skorpion G mindig azt kap ha "párbajozni" kell , bárhol találják el . Ha tudsz olyan oldalt , ahol megtekinthető , akkor linkeld kérlek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52290) #21346560 válasza ooloo (#52289) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ennyire sokat nem tudok azért.... Én csak szimplán játszom! :DD
Fatert kéne megkérdezni, vagy anyukámat, mert ők valami olyan skint használnak, ami mutatja a gyenge pontokat...

Valami ilyesmit.

(#52291) ooloo válasza #21346560 (#52290) üzenetére


ooloo
őstag

Az amit linkeltél , azt ismerem . Azért köszi.... :R
Ha jól tudom ez nem hivatalos , de ha még az is lenne , akkor is a wégé döntené el , hogy kinek adja be és kinek nem . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52292) #21346560


#21346560
törölt tag

AztaQ... Full X-es csatában voltam, aminek 2:57 alatt vége lett... :U

(#52293) #21346560


#21346560
törölt tag

Végre egy izgalmas csata! :))

Most nézem, hogy 100-nál ért oda a lőszer, nagyon kiszámítottam! :Y

[ Szerkesztve ]

(#52294) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Utolsó pillanatban húztuk be. Szinte végig kempelt mindkét csapat, nem igazán lehetett mozdulni semerre. Első 13 perc így elég unalmas volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#52295) e-newsee válasza Stigma.HC (#52294) üzenetére


e-newsee
addikt

Látod, látod! Ez van, ha nincs arty Kempinovkán! ;] :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52296) ooloo


ooloo
őstag

Yesss..... ;] ;] ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52297) Veatta


Veatta
aktív tag

Nem ász.durva.

(#52298) ooloo


ooloo
őstag

Azért az röhej , hogy kellő ideig tartó mélyrepülés után próbálja a statisztikát szintbe hozni ..... zsinórban jó csaták tüzérrel (?????)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52299) #21346560 válasza ooloo (#52298) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is éppen gondolkodtam, hogy mi a fene van ma, 8 csata 7 győzelem! :U

(#52300) ooloo


ooloo
őstag

Nem is rossz 100% alatti legénységgel . :C

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.