Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51151) ooloo válasza tankos50 (#51149) üzenetére


ooloo
őstag

Tipikus emberi tulajdonságokkal rendelkeznek ők is ... többek között kapzsiság . És az az egészben a kellemetlen , hogy sokan kiszolgáltatottak , mert beszippantotta Őket a tartályok világa . Ahelyett , hogy keresnék a zsákutcából a kiutat , kiadják a milliomodik középszerű fantáziatankot .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51152) tankos50 válasza e-newsee (#51150) üzenetére


tankos50
tag

2011 április 25. vagy 24.-e

na az még aranykor volt
2014-ben már volt vagy hat nemzet kb

most az asszony végett megint regeltem , kár volt
mikor megkapja a tankot , a mostani acc megy a levesbe :D
nyugisabb az élet nélküle

most hogy itthon van párom 2 hónapig , addig játszom vele

[ Szerkesztve ]

(#51153) e-newsee válasza tankos50 (#51152) üzenetére


e-newsee
addikt

Abban sem vagyok biztos, hogy akkoriban a +/- 3, 4,vagy ki tudja hány tier valódi élmény lehetett... Azt nem tudom, hogy a több nemzet miért hátrány a szemedben? Én személy szerint örülök a sok nemzetnek. Nem mindig ugyanazt a 20 tankot látja az ember. A prémium tank szerintem is sok kicsit, de ha belegondolsz, nem sok ópénak nevezhető van köztük. És itt most a megvásárolhatókra gondolok. Az utóbbi néhány (VK75, a hólapátos, a King Tiger, stb.) nem egy legyőzhetetlen tank. Sőt! Szóval engem igazán azok sem zavarnak, akinek van pénze, vegye! Nekem oly mindegy, hogy ami szembe jön, annak mekkora a credithozama. A lényeg, hogy ki kell iktatni. Ennyi.
Ami engem inkább zavar, az a nagy rng, és az olcsó prém lőszer. Igen, olcsó, mert kb bárki ész nélkül használhatja, pár 6-os csatával össze lehet farmolni az árát. Vagy lenne drágább, vagy sebezzen kevesebbet az extra átütésért cserébe.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#51154) Stigma.HC válasza e-newsee (#51153) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lightoknak +5 volt, a maradék +4 és +3. Az biztos hogy az eredeti KV-val mentem kilencesek ellen is.
Nem volt akkoriban se minden fenékig jó. Talán 2012 amit belegondolva jobbnak mondanék. 13-ban ha jól emlékszem pedig jött a tróger e100-as :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#51155) SoulReaver válasza Stigma.HC (#51154) üzenetére


SoulReaver
veterán

A waffentróger... Hogy fosott tőle mindenki xD egy tár, 2db t10 td-t haza vágott. Kivéve, ha mind a kettő repesszel telibe csapta a kutya ólat, akkor hamar elporladt.. :)

(#51156) Dobi 562 válasza #21346560 (#51142) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszonom a lehetoseget, nem elnek most vele. Nem ereztem ugy sosem, hogy szuksegem lenne klanra. Szakaszozni sem szakaszozok mar, csak ilyen maganyos farkas modjara tolom. :D

(#51157) jano_77 válasza Dobi 562 (#51156) üzenetére


jano_77
nagyúr

mint Chuck Norris ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51158) Enzolord válasza Stigma.HC (#51154) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is mentem az orosz Churchillel IS4 ellen, és csak pislogtam , hogy ki a fasz, főleg mellettem Zilla a Loltraktorban. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51159) tankos50 válasza e-newsee (#51153) üzenetére


tankos50
tag

e-newsee

pedig hidd el sokkal nagyobb élmény játszani végig s megy az adok kapok , mint most hogy kapsz egyet s irány a garázs
ilyen 3:15 , vagy 15:3-as csaták nemigen voltak
nem nagyon volt lehetőséged egy bokorban végig csücsülni a játékot

de ha neked ez jött be , akkor ez
én nem vita indítónak szántam a megjegyzésem , véleményem

Stigma.HC

""Nem volt akkoriban se minden fenékig jó"" igaz ,
de sokkal kevesebb rossz volt :D ( szerintem )

(#51160) Dobi 562 válasza tankos50 (#51159) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pont az szuli a kempelest, hogy eleg egy hiba es garazsmenet. Ezert azok a jatekosok akik egyebkent is otlettelenek, kempelni fognak mert akkor ha szerencsejuk van, meg le tudnak adni 1-2 sebzo lovest mielott kilovik oket. Ez csak az en velemenyem.

Regen nem volt ennyi turbo-csata az egyenlotlen elosztasok miatt, az igaz. Viszont most brutal gyorsan lehet haladni egy-egy ag kihuzasaval. Ez tapasztalt jatekosoknak elony, kezdoknek szerintem hatrany mert nincs idejuk megtanulni a tankok helyes hasznalatat.

Meg ilyenekkel van teli mar a tier 9-10 is, szegenynek semmi keresnivaloja sincsen ott de megis nyomja... Ritkan latni ennyi csataval 40% alatti win rate-et. Mondanom sem kell, hogy a bazis melletti elso bokorban kempelt Paris map-on, ahol azert heavy-vel el lehetett volna bohockodni. :(

(#51161) e-newsee válasza tankos50 (#51159) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem sem jön be a gyors, nagy arányú győzelem/vereség, csak azt mondom, hogy sokan az MM-et okolják, pedig szerintem nem az a hibás érte, hanem az állomány felhígulása. Kevesebb a játékos, viszont nagyobb a szórás a képességekben.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#51162) Stigma.HC válasza SoulReaver (#51155) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Az első komolyabb dolog volt az a dög ami nem igazán tetszett nekem, hogy bekerült.

(#51158) Enzolord

Ó szinte már el is felejtettem, hogy bárhogy lehetett menni szakaszban.

(#51159) tankos50

Talán, de ez mindenki egyéni megítélése. Rengeteget változott a játék a kezdetek óta, bőven lenne lista mindkét oldalról amit sorolni tudnék. Az is igaz, hogy az utóbbi pár évből lennének a roszabb/súlyosabb dolgok ez biztos.

Most is simán élvezem egyébként a játékot, de (lehet csak a nosztalgia beszél belőlem) 2012 lenne az amikor teljesen felhőtlenül tudtam élvezni.
Mondjuk 13-ban csatlakoztam a Kelly Hőseihez :D ahol egy eszméletlenül bolond bagázzsal remekül szórakoztam majd egy másfél éves komolyabb klánozás jött a zwack kötelékében. Szóval inkább ezt a közel 4 évet mondanám számomra igazán jónak.
Azóta meg csak új játszogatok :))

World of Tanks 2011 to 2018 Evolution

Egy kis videó az 1.0 érkezéséig mi is változott lényegesen a kezdetektől.
Mennyi jó pálya kikerült az évek alatt :(

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#51163) Gyuri27 válasza e-newsee (#51161) üzenetére


Gyuri27
félisten

A játék eleje óta sirunk valami eló rendszerért amit szintén figyelembe vesz az mm.

Amúgy az mm a sokadik nefutásra is szar konkrétan.
Nem tudom ki szokott top tank lenni én kb sose.
A legutoljára beharangozott egy top, egy bot, egy mid és néha full tier az nincs.
Mindegy-hogy t5-9-ben játszol.
A tankokat is jól osztja el. Az egyik oldalon x nehéz papir vagy sniper a másikon az összes szupernehéz.
Még mindig nincs elég map. Ami van azok jó része is fis-fos 800x800. Vagy a pálya felét kitakarja valami viz, hegy stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51164) tankos50


tankos50
tag

e-newsee

mindenki másként látja a dolgokat , ezért szép a világ
te úgy látod , mi így

Gyuri27
""Amúgy az mm a sokadik nekifutásra is szar konkrétan"" szivemből szólsz :R

(#51165) e-newsee válasza tankos50 (#51164) üzenetére


e-newsee
addikt

Ennyi játékosnál hogy akarjunk képesség alapú MM-et? Csak gondolj bele, amikor vársz csatára, és pl menni akarsz a 6-os O-I-val. Írja, hogy nehéz tankokból van a sorban 120db. Azt alapból oszthatod kettővel, mert két csapat van. Az már csak 60 nehéz tank. Ezt tovább osztod 5 felé, mert annyi lehetséges tier (t4-t8), ahova bekerülhetsz. Az már csak 12 nehéz tank. Azt vegyük ketté, mert mondjuk van sima, és szuper nehéz. Az már csak 6. Ennyi tankból kell neked ellenfelet választani, aki lehetőleg kb olyan képességű, mint te. De mondjuk te vagy 6500-as értékelésű. Lehet, hogy a lehetséges jelöltek közül a legmagasabb is csak 4000-es. Máris két lehetősége van az MM-nek. Vagy tovább vár, vagy betesz csatába ezzel a jóval gyengébb játékossal szemben. És ez csak egy játékos. De van ilyen párból 15.
Nem meggyőzni akarlak titeket, csak felvázolni, hogy nem olyan egyszerű csak úgy egy kiegyenlített MM-et összerakni úgy, hogy értelmes időben csatába is kerülj. És minél jobban kilógsz a nagy átlagból (mindegy, hogy lefelé, vagy felfelé), annál nehezebben találna neked csatát.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#51166) tankos50 válasza e-newsee (#51165) üzenetére


tankos50
tag

talán könnyebb lenne nekik ha nem naponta jönne új prémtank meg olyan ami sosem létezett , meg a sok csili-vili szarság aminek semmi haszna
rengeteg erőforrásuk ezekre megy el

kezd nekem gyanús lenni : nem érdekeltséged van véletlenül ? vagy rokonod valamelyik ?
miért is véded őket szinte minden szavaddal , csak a mentséget keresed ? nem látsz semmi rosszat , mindenre van ilyen magyarázatod ?

na jó , vegyük viccnek amit írtam s kérlek ne folytassuk inkább , ez rossz irány amerre tartunk
jó éjt s hagyjuk ennyiben :R
sosem fogunk közös nevezőre jutni az már biztos és csak vita van ha fojtatjuk
béke , s aludjunk

[ Szerkesztve ]

(#51167) e-newsee válasza tankos50 (#51166) üzenetére


e-newsee
addikt

Megnyugodhatsz, semmi érdekeltségem nincs, csak nem mindenben a rosszat látom, amit a wg csinál. Sok balfaszságot elkövetnek szerintem is. A kerekes tankoktól idegbajt kapok, egyáltalán nem valók a játékba, tönkreteszik a klasszikus light szerepkört.
A tervezett prém lőszer módosításokat meg inkább hagyjuk. Retardáltak abban is. De még sorolhatnám, csak nem akarom, mert úgyis ezekkel van tele a topik. Inkább élvezem azt, ami van, és jó, és próbálok realistán hozáállni, nem vakon utálni őket.
Peace, jóccak! ;) :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#51168) jano_77 válasza Stigma.HC (#51162) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bizony, bizony! Sajnos rengeteg jó régi mapot vettek ki és kerültek be - szerintem - jóval gyengébbek, rosszabbak. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51169) ooloo válasza tankos50 (#51166) üzenetére


ooloo
őstag

Rég várat magára a tankok újra egyensúlyba hozása (is) ... kontinensnyi különbségek vannak azonos szintű , azonos feladatkörű tankok között . Itt van példának a muszka "páncélvadász" az Object 268 Version 4, ami tulajdonképpen egy nehéz tank feladatát látja el . Olyan frontpáncéllal látták el , ami egy nehéz tanknak is a becsületére válna De legalább elhelyeztek rajta tenyérnyi gyenge pontokat , amit ha becélzol és lövöd , a "szóráskép" nagy valószínűséggel fél méterrel odébb helyezi a lövedék becsapódását . Szóráskép egy árkád játékban ? Hagyjuk már .... kiskapu , hogy beleszólhasson a játékmenetbe . Az ellenfelek "kisorsolását" már meg sem említem ... Nekem sem tetszik ez az irány , de mit lehet csinálni ? Vagy törlöd a játékot , vagy morogsz egy sort - kiengedve a gőzt - és játszol tovább .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51170) Enzolord válasza Stigma.HC (#51162) üzenetére


Enzolord
addikt

Emlékszem, milyen fasza kis csatak voltak Dragon Ridgen a -völgyben, vagy, hogy Zilla hogy anyázott Swamp középen, hogy mindenki őt lövi, takarodjunk a fedezek elől... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51171) jano_77 válasza Enzolord (#51170) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dragon Ridge-t szerettem én is, sajnáltam, hogy kivették! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51172) Enzolord válasza Enzolord (#51170) üzenetére


Enzolord
addikt

Közben rájöttem, nem Swamp, hanem Komarin volt az a pálya. Most végignéztem az összes kivett pályát, az összesét sajnálom, nekem ázok közül mindegyik bejött..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51173) SoulReaver válasza Enzolord (#51172) üzenetére


SoulReaver
veterán

A swamp is jó volt, mielőtt át nem lett alakítva. Meg amelyiknek a közepén volt egy kis romos farm vagy mi.. körben mellette kis mocsár, körülötte épületek, erdős rész...

(#51174) SoulReaver válasza Enzolord (#51172) üzenetére


SoulReaver
veterán

Közben rákerestem, komarin volt az, Te is írtad.. :D

NA meg még... : Port, South Coast

(#51175) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A ma reggeli elso turbo csata utan vegigneztem a jatekosokat, az en csapatomban rajtam kivul volt meg egy 50%-os, egy 47%-os. egy 48%-os gyozelmi aranyu jatekos, a tobbieknek nem erte el a 45%-ot sem. Nem, nem kezdok voltak 30-40 ezer csatas emberkek. Mindez tier 8-ban! :Y

Az ellenfel zome az 50-52%-os volt, le is nyomtak mindket oldalt.

Nem tudom hogyan lehetne ezen javitani, mert a random matchmaker-e nem nezi a jatekosok tudasat, de ekkora tudaskulonbsegu csapatokat osszerakni elegge jatekelmeny rombolo. Kb mint egy megye III focicsapat a fradi ellen. :C

[ Szerkesztve ]

(#51176) SoulReaver válasza Dobi 562 (#51175) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hiába nézné a wn8-at már, a jobb játékosok lehet nem is randomoznak, csak a botok.

(#51177) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#51175) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor 5-6-7-8 lossal kezdem a napot be szoktam irni.
Erre jön a válasz játsszak jobban. Mondjuk igaz ha úgy tolnám mint skill akkor 90%-ban lehoznám az amúgy bukott meccseket.

Minap a tuskó hoppkins beáll d-e 1-be. AMúgy is kevesen mentünk oda másik oldalt a lemingeket letolták.
Type4, 113 egyből halt. És én vagyok a kemper. Aki beljebb áll és nem löveti szét magát a szembe kempelő 5 td-vel meg az artyval.
Ehhez nincs elég esze az állománynak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51178) benvolio válasza Dobi 562 (#51175) üzenetére


benvolio
őstag

A Zalaegerszeg is elverte egyszer a Manchester-t 1-0-ra! Mindig van esély! :DDD

(#51179) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma kegyes volt az RNG. Rankedben az első meccsre megvolt a 12-es pajzs, utána zsinorban 6 vereség :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#51180) Dobi 562 válasza benvolio (#51178) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én nem vagyok Koplárovics Béla sajnos. :D

(#51181) ooloo válasza Dobi 562 (#51180) üzenetére


ooloo
őstag

Dehogynem .... Te vagy a wot Koplárovics Bélája . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51182) Butcher82


Butcher82
senior tag

Sziasztok,

én nem nagyon wotozok de van accountom. Vettem ajándékba egy ismerősnek prémium napokat, kérdésem az lenne ezt ő egyből megkapja vagy még nekem kell tennem valamit?

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#51183) ooloo válasza Butcher82 (#51182) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Ha megadtad a vásárláskor a Friend/Clanmate vagy Another player nevet , akkor sínen vagy . Neked már semmit nem kell tenned . Meg fogja kapni . ;)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51184) Butcher82 válasza ooloo (#51183) üzenetére


Butcher82
senior tag

Köszi!

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#51185) ooloo válasza Butcher82 (#51184) üzenetére


ooloo
őstag

Nincs mit....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51186) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Amikor a csapat top tankjai 45%-os jatekosok...

Az ellenfel E100-asat meg nem tudtam, atloni, 43%-os jatekos... Termeszetesen. :C

Chimera Alliance 15 hianyzik mar csak, 6500-at kene sebeznem. egyik elozo csataban siman meg lehetett volna de a RNG ugy dontott, hogy 258mm pen, 30 meterrol nem eleg atloni a 44%-os Skoda T50 frontjat, o meg auto-aim-el kilott normal loszerrel.

Mar elore felek mikor tudom, hogy a vegjatekban ilyen rossz statisztikaju jatekosok varnak ram valahol mert azok ugy megtaltosodnak hirtelen, hogy orom nezni. :C

(#51187) #21346560 válasza Dobi 562 (#51186) üzenetére


#21346560
törölt tag

2 hete nem játsztottam. Eléggé kisimúltak a ráncok az arcomon! :B

(#51188) robogo81 válasza #21346560 (#51187) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kisimítja a ráncokat! :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#51189) #21346560 válasza robogo81 (#51188) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát én adom fel szorgalmasan, de hiába! :O :DDD

(#51190) ooloo


ooloo
őstag

Minden csatára jut egy-két kezdő (?) , aki nem tudja a feladatát . Azt hittem , hogy pár ezer csatás kezdő ... de nem ( ELC Even 90 ) . Azért 44K csatával a háta mögött tudhatná hol a helye . Habár az is igaz , hogy random csata volt ... ott meg mindenki azt csinál , amit csak akar . Ha éppen úgy tetszik , akkor számolja a bokron a leveleket . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51191) ooloo


ooloo
őstag

Soha nem ment jól a JPanther II-vel .. most mintha jobban adná , mintha . A mostani csatákat 65%-ról kezdtem ... rögtön az első csata végével lezuhant 60%-ra. Most kezdem feltornázni , de nagyon nehezen adja . Egyik csata pazar , amit rögtön egy nagyon gyenge követ .. egy lépés előre , egy hátra . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51192) ooloo


ooloo
őstag

Bakker ... gyakori , hogy a belövési szögek igen gyanúsak ! :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51193) ooloo


ooloo
őstag

Bagoly mondja verébnek , hogy nagy a feje szindróma ( SU 130 PM ) ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51194) tankos50 válasza ooloo (#51193) üzenetére


tankos50
tag

üdv
egyet a kezdetek óta kevés játékos ért meg

nincs megszabva feladatkör a játék szabályai szerint
nincs megadva kinek mit kell csinálnia , ezek csak az emberek fejében léteznek
mindenki játszik ahogy akar s ahogy szeretne vagy ahogy éppen tud

nincs joga senkinek eldönteni ki mit csináljon
arra ott vannak a kláncsaták , ott megszabható minden feladat

itt írod az igazat :

""Habár az is igaz , hogy random csata volt ... ott meg mindenki azt csinál , amit csak akar . Ha éppen úgy tetszik , akkor számolja a bokron a leveleket ""

[ Szerkesztve ]

(#51195) Gyuri27 válasza tankos50 (#51194) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igy igaz. Ezért sajnàlom, hogy kivették a csapatsebzést.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51196) Dobi 562 válasza tankos50 (#51194) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, ne szamolja a bokron a leveleket! Nehogy mar ne legyen elvarhato, hogy valaki a feladatkorenek megfeleloen hasznalja a tankjat! Pont emiatt a hozzaallas miatt romlott le a WoT minosege... :Y

A jatekosok egyre igenytelenebbek sajat magukkal szemben, legtobbuknek mar eleg a "taaaank....meeeeegy....loooooo" jatekelmeny, a maradek 2-3 meg ott szenved a fronton es probal harcolni (sebez, pattint, spottol). Nem kell mindenkinek unicumnak lennie es top sebzonek lenni 90%-ban de ilyen minimum elvarasok azert hadd legyenek mar, hogy valaki tudja mire valo a tankja es ugy is hasznalja!

#51193) ooloo: altalaban a nagyon rossz/atlag alatti jatekosok szidjak a csapatot, ok egyebkent nincsenek vele tisztaban hogy nagyon rosszak es legtobb veresegben oroszlan-reszuk van, lasd meg: Dunning-Kruger hatas, avagy amikor a leghulyebbek hiszik magukat legokosabbnak.

[ Szerkesztve ]

(#51197) ooloo válasza tankos50 (#51194) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Klán csatákban nem veszek részt , mert nem rendelkezek meta tankokkal . Így a csapatnak sem lennék a hasznára . Meg egyébként sem nekem való . Viszont elegem lett a sok felkérésből , hogy lépjek be ide , lépjek be oda . Ezek a srácok - ahol most vagyok - nem támasztanak semmilyen feltételt .. hálás köszönet Nekik !

Mondjuk én nem értem , ha valaki könnyű tankkal a 3. vonalból próbál érvényesülni . Vagy nehéz tankkal jóval a frontvonal mögül céllövöldézik . Lelkük rajta . :DDD

Dobi 562 : Annyira vicces , hogy ilyen , és hozzá hasonlók osztják az észt ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#51198) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szamoltak a leveleket. En meg harcoltam. Biztos ok is nagyon elveztek. :C

(#51199) #21346560 válasza tankos50 (#51194) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezzel egyet is értenék akkor, ha csata végén a top TD nem nullát tudna csak sebezni, mert a 2 szinttel kisebb könnyű tank inkább beáll hátul az arty mellé, és 40 lövésből sebez 300-at, és spotol 98-at.

Ezért is szeretek a T95-el játsszani. Egyben felderítő is, TD is, meg heavy is!

(#51200) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megint 3-4 jatekos jatszott, a tobbi a leveleket szamolta. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.