Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40014) jano_77 válasza mcwolf79 (#39962) üzenetére


jano_77
nagyúr

khm....tényleg nem kötekedni akarok, de vagy WR vagy WN8. :U

(#39976) meunier: Tiger P és VK Aladár jó, használható - első kifejezetten jó - , de ami utána jön az maga a borzalom! Mausig még nem jutottam, de a Béla egy förmedvény! Minden belövi már - korábban csatákban mindig azt láttam, hogy minden lepattan róla - , rohadt lassú, nem ér oda sehova! :W Most copok vele én is, annyira szar, hogy már duplázni sem viszem ki a garázsból. Eladásán gondolkodom.

(#39987) emre: mit nevezel ratyinak? Mennyi az átlag sebzésed az AX-el!? Félek, hogy vmi nagy számot fogsz írni. :B Nekem 2k felett van, az nem tudom milyennek számít - átlagosnak?

(#39992) zolika15: a goldra gondolsz!? Én az AX-el max akkor lőttem eddig goldot, mikor vagy kifogyott az alap lőszerem, vagy a csata hevében véletlenül átváltottam a lőszert. Sajnos többször is előfordult már, azóta sem tudtam megfejteni, hogyan váltott át, mert nem rémlett, hogy rányomtam volna a 2-es vagy 3-as gombra. :F A lényeg, hogy az AX-el szerintem nem kel a gold!

(#40009) rlazol: nem is tudtam, hogy már meg van Neked a Ru is!? Mikor szerezted meg?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.