Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) Bad Pritt válasza zolika15 (#40200) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy lehetne op? Egyetlen dologban a legjobb, az átütés. A dpm gyatra, alfasebzés a legkisebb, a sebessége gyatra, az álcája, tornya, pontossága átlagos.
Akkor lenne op, ha erősítenék a tornyát még jobban és megkapná egy az egyben a Centurion ágyúját és sebességét, de ez úgyse fog megtörténni. A lövegen fognak faragni egy kicsit, meg esetleg a sebességén. Ennyi kell, hogy egyáltalán átlagos legyen egy Mutz, CDC, 8.8 vagy STA-2 mellett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40202) Enzolord válasza Bad Pritt (#40201) üzenetére


Enzolord
addikt

Legyen OP szerintem is.. Ha már küzdök, mint disznó a jégen, hogy meglegyen.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40203) zolika15 válasza Bad Pritt (#40201) üzenetére


zolika15
tag

Orulok hogy ilyen konnyen meg lehetett kapni egy 8-as prem tankot, buff utan legyen atlagos 8-as prem ennyivel megelelegedhet mindenki szerintem!!!

Zoli

(#40204) Chris0321 válasza Bad Pritt (#40201) üzenetére


Chris0321
addikt

Néztem egy magyar teszt videót a 4202-ről, azért a tornyon javíthatnának szerintem legalább egy kicsit. Ha jól emlékszem egy KV is be tudta lőni.

(#40205) sith7 válasza Bad Pritt (#40199) üzenetére


sith7
nagyúr

+látjuk ... :)

(#40206) emre válasza Chris0321 (#40204) üzenetére


emre
veterán

Mert a patton kr tornyát nem?
Vagy a cdc-ét?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40207) Enzolord válasza emre (#40206) üzenetére


Enzolord
addikt

Talán a pattonét nem olyan egyszerű, de a CDCről csak akkor van pattogás, ha veled van az RNG.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40208) emre válasza Enzolord (#40207) üzenetére


emre
veterán

Egyszer tettem fel egy screen-t amin egy kv85 lövi át a lövegpajzsát normal lőszerrel.

Aki megtalálja kap egy piros pontot, és érdemes gyűjteni mert öt pirosért kap egy kéket. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40209) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kicsi kellett az ászhoz úgy érzem :D

(#40208) emre kérem a pirosat :D

[ Szerkesztve ]

(#40210) galervin93 válasza Enzolord (#40207) üzenetére


galervin93
őstag

Rólam pattant már JT88, lánc fogta fel az IS-3-at, meg egyéb nyalánkságok. :-D A torony fura vonalai képesek érekességekre, érdemes cincálni. Meg szemből a nagy ferde lemez, na ez dombra fel/dombról le, amikor már nagyon alacsony szögben áll (megesik ugye, ha már kihasználjuk az ágyúsüllyedést), képes bármit pattintani. (Persze kifacsart helyzetekben a legvékonyabb páncél is pattinthat, de itt gyakrabban fordul elő. Nem egy olyan meccsem van CDC-vel, hogy 2-3 pattintott lövésem is van, 750 körüli pattintott sebzéssel. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40211) #84221696


#84221696
törölt tag

Tier X-es tankok mind arannyal lőnek? WT E100, TVP, T57, AMX 50B, E5!
Mi van ma? Ingyen mérik a gold skulót? Szegény E75-öm úgy kilyuggatják már a 3. meccsen, hogy ihaj! :F

[ Szerkesztve ]

(#40212) emre válasza SoulReaver (#40209) üzenetére


emre
veterán

Megérdemelted. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40213) Enzolord válasza emre (#40212) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez igen.. Nem hiába végezted el a Fotóshop OKJ-t.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40214) csapee válasza #84221696 (#40211) üzenetére


csapee
senior tag

Nem vagy te még xvm szerint olyan zöld/lila hogy neked szóljon az arany. ;]

Csapee

(#40215) #84221696 válasza csapee (#40214) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem az nem a statomnak szólt :P

(#40216) Bingisz


Bingisz
addikt

F@szfej csaló k*cs*g. Hányok, hányok, hányok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40217) diegho válasza Bingisz (#40216) üzenetére


diegho
nagyúr

1200WN ezzel. Mennyi lehetett nélküle? 500?

(#40218) ollie válasza Bingisz (#40216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem gondoltam volna, hogy ezek az aimbotok ilyen okosak. Az összes ilyet használót bannolni kéne végleg a játékból.

(#40217) diegho: ja, kb. Egész végig a lehető legmesszebb próbált maradni az ellenfelektől, majd amikor közelebb kerültek, még arra sem volt esze, hogy ne az oldalát mutassa nekik.

[ Szerkesztve ]

***

(#40219) emre válasza Enzolord (#40213) üzenetére


emre
veterán

Ez semmi, ha látnád a felsőfokú google bizonyítványomat. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40220) Enzolord válasza emre (#40219) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd befotósoppolod ide és megnézem.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40221) SoulReaver válasza emre (#40212) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszönöm! :C

#40216) Bingisz

Aslain modpack -ban van egy olyan auto aim, ami hasonló, mint ez. de az nem követi akkor is, amikor nincs spot. Az csak annyit segít, hogy nem kell a célkeresztet rajta tartani.

[ Szerkesztve ]

(#40222) emre válasza Enzolord (#40220) üzenetére


emre
veterán

Na menjél csinálni az AX küldetést, mert mindjárt írok Serb-nek hogy neked engedje meg két csatából összehozni a 750 xp-t. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40223) Enzolord válasza emre (#40222) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C

Meglett ma harmadikra, bár nem gondoltam volna..
De nekem természetesen jóval 2k fölött kellett sebeznem.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40224) zolika15 válasza Bingisz (#40216) üzenetére


zolika15
tag

Mi a franc ertelme van ennek, ehhez tudas nem kell csak klikkelni, elvezheti a jatekot... :C

Zoli

(#40225) rlazol válasza #84221696 (#40211) üzenetére


rlazol
addikt

ennek semmi köze az auto-aimhez. az benne van a játékban ez egyszerűen csalás :(((

meunier: sok 10-esnek APCR az alap lőszere, amit a mod aranynak érzékelhet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40226) #84221696 válasza rlazol (#40225) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem hinném, hogy mod hiba lenne. Először AP-val lőtt, majd váltott APCR-re meg HEAT-re. De szinte mind.

(#40227) Enzolord válasza Bingisz (#40216) üzenetére


Enzolord
addikt

De honnan lehet letölteni? Az nincs a videóban.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40228) #84221696 válasza Enzolord (#40227) üzenetére


#84221696
törölt tag

(#40229) galervin93 válasza Bingisz (#40216) üzenetére


galervin93
őstag

A rohadt életbe... Nem szoktam idegesíteni magam a csalás gondolatán, de így látva, áh...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40230) Enzolord válasza #84221696 (#40228) üzenetére


Enzolord
addikt

Kiváló.. :)
Szedem is le.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40231) Greentea


Greentea
senior tag

Tiger P-n valakinek van 3 gun markja? Mennyi átlag dmg kellene hozzá?

Jó gép nagyon, de azért egy T-29 1v1-ben egyenlőre lazán lever..

(#40232) benvolio


benvolio
őstag

Nem bírtak velem a sarokba, pedig kaptam az aranyesőt. ;] kép

(#40233) Chris0321 válasza emre (#40206) üzenetére


Chris0321
addikt

Az lehet, de az 4202-nek se sebessége, se páncélja és az ágyúja sem az igazi. Legalább a dombos területen tudja kihasználni a jó ágyúsüllyedést a nélkül, hogy mindenki belövi a tornyát. Majd meglátjuk milyen buffot kap majd ha kap.

(#40234) szbalogh


szbalogh
őstag

Mi a furcsa a képen?

Nick: HE_Storm

(#40235) zolika15 válasza szbalogh (#40234) üzenetére


zolika15
tag

20 arany es meg nincs leszorzozva!!

Zoli

(#40236) lacibacsi válasza szbalogh (#40234) üzenetére


lacibacsi
addikt

Győztes csata után még mindig ott figyel a 2x szorzó?

(#40235) zolika15 : na meg az is...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40237) szbalogh válasza zolika15 (#40235) üzenetére


szbalogh
őstag

Aha :D

És juhhhéééjj
[L:/dl/upc/2016-02/24/74341_uuewf8fmj0fksuef_shot_131.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/24/74341_uuewf8fmj0fksuef_shot_131.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Nick: HE_Storm

(#40238) zolika15 válasza szbalogh (#40234) üzenetére


zolika15
tag

Nekem sikerult reggel megcsinalni az utolso 750 xp-t, de kaosz ami most ment, mindenki kempelt... Este megyek egy meccset es bent van az FV a garazsban!!! :DDD Nem volt reggel tobb idom mar!!

Gratula!! :C

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#40239) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Gyors review erről a csodatankról (FV):
Oké, ajándék lónak ne nézd a fogát, DE ebben a formában ez a tank mint med mondhatni használhatatlan. Tényleg egyedül az átütés és csőlehajlás ami jónak mondható, de ez a célzásirő :Y :W Te atyaúristen, kb. T49 feeling-em volt vele.
Mozogni úgy mozog mint egy bálna, ennél már tényleg csak a SP érződik lomhábbnak.
Szóval ha nagyon meg kellett volna erőltetnem magam érte azt mondanám ,hogy qrvára nem érte meg. De mivel mondhatni "lazán" össze lehetett hozni így egy tanknak elmegy a garázsban, de hogy biztos nem ezzel fogok kreditet farmolni az tuti. Akkor ha már a brit med legényeket akarom dolgoztatni ott a Cromwell B, azt legalább élvezem is és használható.

Várom szeretettel a buffot,mert nagyon-nagyon ráfér (még ha prémtankról is van szó).
Ja és top tier-ben voltam, sztem T10-ben sírógörcsöt kaptam volna vele.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40240) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mindenkinek van egy-két béna pillanata, hoz rossz döntéseket... EZ Egy olyan pillanat... ;] Tudom, hogy hinni csak a templomban szabad, de én azt hittem, hogy a mi E5 -ünk, még kibír egy lövést, míg a másik mögé érek... És aztán azt hittem, hogy eltudok menekülni mellette, mire megfordul... :D De nézzétek csak a ping-et, hogy felugrik miközben seggbelő az E5.... pedig kibírtam volna azt a lövést, de nem....

(#40241) jr1994 válasza szbalogh (#40234) üzenetére


jr1994
addikt

Az hogy nektek már megvan a tank, kockák :D gratulálok!

Az utolsó pillanatban csináltad meg a 20 aranyat, aztán jött a napváltás és visszajött a csillag :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#40242) szbalogh válasza zolika15 (#40238) üzenetére


szbalogh
őstag

Összesen két randomot kell még menni utána :K
Mivel ma csak ötödikre sikerült a 750+ XP jó késésben keltettem a gyerekeket. Miközben bedobtam a tankom csatába elmentem intézni a reggeli dolgaimat. Mire visszajöttem ott volt a tank a garázsban :D
Játszani még nem volt alkalmam vele de úgy tűnik nem is fogok ha ennyire fos.
Ráadásul a következő egy hétben szerintem csak SH-zni meg CW-zni fogok.

Nick: HE_Storm

(#40243) Veatta válasza jr1994 (#40241) üzenetére


Veatta
aktív tag

Meglett,hát tényleg eléghulladék a jelenlegi formájában:

(#40244) zolika15 válasza szbalogh (#40242) üzenetére


zolika15
tag

Egy randomra volt idom igy is elkestem de majd este meglatjuk nekem csak a random maradt, miota jatszom meg nem voltam klanban. :)

Veatta: Ejjj ennyi kreditem lenne gazdag lennek!!! :K

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#40245) mcwolf79 válasza zolika15 (#40244) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én a free XP-t jobban irigylem. :B
Ebből majdnem 2 ágat végig lehetne húni T10-ig.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40246) zolika15 válasza mcwolf79 (#40245) üzenetére


zolika15
tag

Azt nem is figyeltem, igy nem kene szenvedni stock tankokkal!!! :DDD

Zoli

(#40248) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azta hogy röhögtem a végén. Az enemy-nek már csak pár másodperce volt a cap-ből, erre valamelyik idióta kiment a cap-körből. Szerintem volt odaát anyázás rendesen. Szerintem resetelni akartak, csak nem jött össze ,mert a Chinu pattant rólam.így tudtam döntetlenre lehozni :C :D

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40249) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Óúú jeee


replay

(#40250) Enzolord válasza Veatta (#40243) üzenetére


Enzolord
addikt

De most komolyan, mire harácsolsz ennyi kreditet, goldot, meg freet? :)
A lengyel ágra vársz, Te kis siemka?? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.