Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) zolika15 válasza fradi81 (#39500) üzenetére


zolika15
tag

Ma kicsit sok volt belőle 11 meccs után feladtam, majd este még egy próba a második 100-as ágyú ugyan nincs még meg, lehet azzal megtáltosodik!!

Zoli

(#39502) jr1994 válasza zolika15 (#39501) üzenetére


jr1994
addikt

Nemrég buffot kapott a legnagyobb ágyúja, arra kíváncsi leszek én is :K

Meg tegnap rájöttem hogy érdekelnek a high tier kínaiak. Csak sajnos van vagy 4-5 ág ami most prioritás.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39503) joergie válasza zolika15 (#39499) üzenetére


joergie
őstag

Sokadszor látom, kláncsetben is meg itt is, hogy a tört nevezőjébe nulla kerül. tehát kvázi a törtet fordítva írják fel. Én maradtam le valami netes hóbortról? az 5/0-nak matematikai eredménye az, hogy nincs eredmény. a 0/5nek nulla az eredménye. Mit oktatnak manapság iskolában matematikából?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#39504) #43783936 válasza joergie (#39503) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ez a szopótört. :DDD
Győzelem/csataszám, vagy fordítva.
Minnél nagyobb a két szám közötti eltérés, annál nagyobb a belőle kinövő szopóág.

[ Szerkesztve ]

(#39505) zolika15 válasza joergie (#39503) üzenetére


zolika15
tag

Bocsanat hogy eltevesztettem, el telt par ev az iskola ota mar! :) Koszi az okitast!!

Csataszam/gyozelem!

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#39506) #84221696 válasza #43783936 (#39504) üzenetére


#84221696
törölt tag

Panther 8.8, kb a 10. csatára sikerült leszorzóznom. Szóval a hétvége wr szempontjából nem jó. De valakinek csak jó, mert a két csapat közül az egyik nyer. Szóval, ki az, aki a hétvégén 10-ből 9-et nyert? :)

[ Szerkesztve ]

(#39507) odrif


odrif
MODERÁTOR

Amúgy a cseh ágról mi a vélemény? (gondolok itt V-X tier-ig)

20 éve a Prohardveren

(#39508) Atti777 válasza #84221696 (#39506) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem tudom mennyiből, de meglett a garázshely :)

Meglett az OI exp., azzal mentem leginkább, érdekes tank

Путин, иди нахуй!

(#39509) #43783936 válasza #84221696 (#39506) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vegél elő más járgányt, hátha azzal jobban adja.
Ma 53 csatából 32 győzelmem van, de eddig szinte csak cromwell b-vel missionoztam, persze sikertelenül.
Este 20-tól éjjel 2-ig majd lerontom az arányt, mert csak arty és scout lesz a műsoron.

(#39510) zolika15


zolika15
tag

Na ezt hívják viccnek nem hiszem el, hogy egy nap alatt az ember elfelejt játszani.... :W

Zoli

(#39511) Atti777


Atti777
senior tag

OI exp. ász

Путин, иди нахуй!

(#39512) rlazol válasza zolika15 (#39510) üzenetére


rlazol
addikt

úgy teszel, mintha csak rajtad múlna a dolog. :U
te nem felejtesz el, de gyengébb csapatot kapsz, emiatt Te se tudsz úgy tündökölni, mert pl nincs spot, vagy kilőnek mire 2-szer betöltesz.
hagyjátok már pls abba ezt az "elfelejtettem játszani dumát."

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#39513) Departed válasza Atti777 (#39511) üzenetére


Departed
őstag

Tipikus amikor kicsi light leveszi az oldalról jövő 130mm pen lövést a track-jével. Ezúttal ezen múlt a győzelem. Viszont mindenképpen szép munka, brutális ez a jármű a jelenlegi állapotában, OP a nerfig. :K

(#39514) h1mpi válasza zolika15 (#39510) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én wellnesseztem az megnyugtatott :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39515) zolika15 válasza h1mpi (#39514) üzenetére


zolika15
tag

Lehet nekem is jót tett volna... :D

Zoli

(#39516) zolika15 válasza rlazol (#39512) üzenetére


zolika15
tag

Ennyire tehetetlen nemvoltam meg 50 meccsen keresztul soha, oke hogy hetveged, de na.

Zoli

(#39517) SoulReaver válasza zolika15 (#39516) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hétvégén az a legjobb taktika, ha nem szaladsz előre... hagyod, hogy a csapat bénázzon, te meg lövöd amit látsz... :)

(#39518) Bad Pritt válasza zolika15 (#39516) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hétvégente én is el szoktam felejteni játszani. Rendszerint pénzfarmolós időszakot csapok ilyenkor, olyan tankokkal megyek, amikkel op vagyok közepes szinteken. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39519) zolika15 válasza Bad Pritt (#39518) üzenetére


zolika15
tag

En hulye meg a wz 132-ot fejlesztettem, de akar mit csinalhattam 20 kor utan szorzoztan le!! Felnezek ma ha nem megy 5 kor utan kilepek inkabb, tegnap sajnos nem igy tettem pedig jobban jartam volna. :)

Zoli

(#39520) csapee válasza zolika15 (#39519) üzenetére


csapee
senior tag

Hetvege 65% winrate, pedig azt a fos cseh agat huztam meg funoltam a T49-el.

Csapee

(#39521) jano_77 válasza zolika15 (#39510) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem egy szavam nincs az elmúlt pár napra! :B

Bár az is igaz, hogy a tegnapi napom is - hogy stílusos maradjak ;] - 5/0-al indult. :K

(#39520) csapee: miért lenne fos a Cseh ág? Szerintem nagyon is élvezetes és használható tankok vannak. Ok, eddig még csak a tier6-ig jutottam, tovább nem tudom mi vár, viszont a T9 és 10 táras dögök ellenfélként elég veszedelmesek. Várom őket nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39522) csapee válasza jano_77 (#39521) üzenetére


csapee
senior tag

A 7-esnek nincs csolehajlas, meg szerintem pontatlan is 250-et sebez 9mp alatt. A 9-10-es sem nagy szam, az a 4x300 sebzes nem batchat szintu. A wz-120-on meg mindig pattan belole egy. Igy sebzel 1000-et. En meg a masodik 450-et lovom mikor tavozik. Egyszeruen kicsi a tar.

Csapee

(#39523) jano_77 válasza csapee (#39522) üzenetére


jano_77
nagyúr

Majd elválik, mindenesetre várom őket.

Lehet, hogy mára abba kellene hagynom a játékot!? :B


sajnos a CDC-el most nem sikerült a csata. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39524) bigobert


bigobert
tag

(#39525) jano_77 válasza bigobert (#39524) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon jó csapatod lehetett, hogy lőtték is, amit mutattál! Ettől függetlenül nagy gratula!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39526) szbalogh válasza bigobert (#39524) üzenetére


szbalogh
őstag

Neked is kedvenced a kis VK? :D Én is behúztam rá a 3(9) csíkot. Bár most az új legénység csak az első skillt húzza de SH-n minden meccsen van 1-2 átütő HE skulóm ;]
A legemlékezetesebb meccsem az volt, mikor 1v1 maradtam egy T150-el Sikerült úgy láncolni, hogy ne lőhessen rám. 10-20-as sebzésekkel fogyasztottam el ;]
Grat a szép körhöz :R

Nick: HE_Storm

(#39527) zolika15 válasza jano_77 (#39523) üzenetére


zolika15
tag

Az nem rossz, én valami rosszat tehettem mert 1 vagy 2 lövés után minden meccsben kilőnek...

Zoli

(#39528) bigobert válasza szbalogh (#39526) üzenetére


bigobert
tag

Igen, kedvenc. :) Kihúztam a RU-t, de anélkül, hogy megvettem volna, visszacsábultam. ...és teljesen elvakult módon női legénységet kapott ;] Cimborámnak is meglett és nagyon bejön neki, így legalább tudunk együtt butáskodni.

(#39525) jano_77: Az túlzás, hogy jó csapatom volt, mert elbuktunk. Ugyanakkor tény, hogy lőtték, akit csak láttak. Bár erről szól a játék... :DDD

(#39529) emre válasza bigobert (#39524) üzenetére


emre
veterán

Elbasztad a végén, hogy visszajöttél a kezdő melletti vasúti átjárót spotolni.
A tieitek odáig nem látnak el.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39530) emre válasza bigobert (#39528) üzenetére


emre
veterán

Nézd meg ezt a replay-t, és megérted mire gondoltam. A három light helyezkedését figyeld a meccs végén.direkt link

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39531) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai napom leg"patinánsabb" csapata:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39532) jano_77 válasza csapee (#39522) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt jól látom, hogy a 7-esnél minden modult újra kell kifejleszteni 0-ról!? Mond, hogy nem és rosszul látom! Ha igen, az kiba**ott nagy szívás. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39533) zolika15


zolika15
tag

Mára elég is volt, megvettem a fullos csövet a wz 132-re és kezdek beletanulni a spotolásba! :Y :DDD

Zoli

(#39534) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok!

Én most nagyon fel vagyok háborodva, de velem ilyen, a kb. 15ezer béna csatáim alatt most fordul elő talán először. Kérlek nézzétek meg ezt az idiótát, ahogy nem is tudom... se&&be akar izélni vagy mi? replay
Most az volt a baja, mert odapittyegtem rájuk, hogy menjenek már csatára? De én a HT-ra gondoltam...

Hirtelen olyan ideges lettem, hogy az sem tudtam miként kell reportálni.
Ezt a replayt van értelme megmutatni a wot-nak?

(#39535) kchryss válasza Blue Eagle (#39534) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsés vagy ha 15 ezer csata alatt még nem találkoztál ilyen hülyékkel. A pittyegésednek nem hiszem, hogy van köze hozzá, inkább megirigyelte a 2 killed és elrontotta a csatád.
Supportnak elküldheted, de nem hiszem hogy ezért szankcionálnák bármivel.

(#39536) kchryss


kchryss
addikt

Én viszont ilyenre nem emlékszem, hogy ilyen helyzetből nyert volna valaha csapatom.
10-1-re vezetett az ellenfél, ekkor elkönyveltem, hogy kikaptunk és kiléptem a garázsba, majd nagy meglepetésre jött a csatajelentő ablak a győzelemmel. :Y

Ilyen gyenge teljesítménnyel csapat szerintem még nem nyert normál csatában (ahol 2 bázis van).

[ Szerkesztve ]

(#39537) zolika15 válasza kchryss (#39536) üzenetére


zolika15
tag

Egy gyors cap-pel mindig van esely a gyozelemre! :)

Zoli

(#39538) csapee


csapee
senior tag

Nah ezért nem érdemes a T49-el meghalni az elején hülye spotolásba.
Nem ammorack, csak sima égés (mondjuk egy xvm szerinti zöld játékos nem visz poroltót magával, EPIC one shot powa').

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#39539) bigobert válasza emre (#39529) üzenetére


bigobert
tag

Igazad van. Sajnos a végére már annyira beszűkült a tudatom, hogy eszembe se jutott átállni passzívra.
Az átjárónál gondoltam proxizok egyet, de ott mattot adtam magamnak, nem volt se menekülési utam, sem fedezékem. Azt kellett volna tennem, amit az amx-ek a replay-ben. Köszi, hogy elküldted!
Még nincs meg a kellő rutinom, és elizgultam. (Csak tudnám, mivel ment el 11k csata?!)

Ui. Már önmagában győztesnek érzem magam, mert aludt egy nagyon az embergyermek, és addig tudtam egy jót játszani. :))

[ Szerkesztve ]

(#39540) #84221696 válasza bigobert (#39539) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pedig de jó is az, amikor életed csatáját vívod egy szar német 7-es meddel tier kilencben egyedüliként 4 heavy ellen és pont flenkelsz egy böszme nagy japó heavyt és a kegyelemdöfést akarod neki megadni hátulról, amikor az embergyerek belekapaszkodik a karodba, hogy "apuci, pipilni kell"... Így elvéted a célt, mire betöltesz, a japó pont ki tud szedni. :DDD

(#39541) zsolthee


zsolthee
senior tag

Hétvégén leporoltam a T30-at:

T-30 Ace - 6,2k dmg

Más:
Arty témában már kérdeztem régebben, de most rászántam magam, hogy a tüzérek oldaláról is megnézzek néhány csatát.
Olyan vas kéne, ami nem veszi el rögtön a kedvemet és kezdők is jól boldogulnak vele. Van már kb 17k csatám, e egy kezem meg tudom számolni, hányszor játszottam artyval. Az amerikai ágról elég jókat hallok...
Meg ha valami értelmesebb oktatóvideót is tudnátok ajánlani, azt megköszönöm. Nézegettem YT-on, de a többség nem volt túl meggyőző és/vagy nagyon régi a video.
:R

(#39542) galervin93 válasza csapee (#39538) üzenetére


galervin93
őstag

Hát én spec kólával tömöm a legényeket T49-ben, és igen, nincs tűzoltó. Nem is hiányzik... ELC-n sincs, nagy ritkán kigyújtják azt is, de sokkal többet dob ott is a kávé, mint néha a tűzoltó. Persze ízlések és pofonok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#39543) Bad Pritt válasza zsolthee (#39541) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem totál noob artisként a francia jobban bejött, egyszerre húztam a kettőt, mindkettővel asszem a 6-os ki lett húzva, de nem vettem meg végül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39544) mcwolf79 válasza zsolthee (#39541) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igaz én csak a francia és német ágat próbáltam (németet T8-ig, franciát T10-ig), de a francia nekem nagyon adja.
Igaz nem csap akkorát, de sztem az RNG-nek hála több haszna van gyakrabban lőni "kevesebbet" mint egyszer nagyot. Hiába csap nagyot, ha 5 méterrel a célpont mellé csapódik be. A franciával hamarabb lehet próbálkozni.
Arról nem is beszélve, hogy ha az egyik oldal elbukott esetleg nem kell tétlenül várni a halált, hanem el lehet iszkolni oda, ahol még van esély a túlélésre, vagy a sebzésre.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39545) csapee válasza galervin93 (#39542) üzenetére


csapee
senior tag

De ő medium nem egy vagy kétlövéses scout. :W

Csapee

(#39546) zolika15


zolika15
tag

T55a td-s kuldetesek masodik felere mi lenne a legidealisabb tank??

Zoli

(#39547) mcwolf79 válasza zolika15 (#39546) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát van 5 tanknem. Melyikre gondolsz?
Gysnítom TD-s küldetésre hiába mondom neked az E100-at :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39548) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#39547) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T-55A TD küldik második fele, szóval gondolom 8-15 között. Le is írta. :D

Szerintem JP2, SU-122-54, ISU, Objectek, esetleg T30.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39549) dvids válasza zolika15 (#39546) üzenetére


dvids
aktív tag

A TD küldetések messze a legegyszerűbbek, bármely tankok jók, amelyek fekszenek a játékstílusodnak.

(#39550) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha esetleg magára ismerne a pirossal karikázott saláta. Üzenem neki, hogy nincs több esze attól, hogy elmegy középre a többi uborkával és várják a halált. A segítség kérést meg le kell tojni, ha már "honfitárs" vagy.

Tele van a gerendám az ilyen nulla emberekkel, akik követik a csordát, azt mikor véletlenül nyerünk, akkor verik a mellüket, hogy ők bizony túlélték, de az mind1, hogy szart sem tettek a csatához.

Ja meg... Nem tudjátok ki lehet egy bizonyos " _Szazados_ ?

Tegnap olyan jó csatánk volt, hogy csak na :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.