Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) jozefgucci1 válasza Kalandor (#39350) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nézd nem állítanám ha nem tapasztaltam volna ! Nem a hátuk mögött írom ezt , hiszen van lehetőségetek reagálni az általam leírtakra ! Milyen tényeket tudnék én mezei fórumozó eléd tárni ha a kérdéses irományokat törölték ? Nekem nincs jogköröm a törölt posztokat visszanézni ! Ezért is háborodtam , fel , mert így a legkönnyebb rendet , fegyelmet fenntartani ! Esély sincs arra , hogy az ember utánamenjen a dolognak ! Szóval inkább ez a szemétség !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39352) Kalandor válasza jozefgucci1 (#39351) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem a hátuk mögött írom ezt , hiszen van lehetőségetek reagálni az általam leírtakra !
De a hátunk mögött, senki se szemlézi ezt a topikot. Ha valami konkrét panaszod / kérésed van, azt ide vagy ide.

Milyen tényeket tudnék én mezei fórumozó eléd tárni ha a kérdéses irományokat törölték ?
Csak kezdesz rájönni, hogy nincs tény, ergo nincs bizonyíték, csak fikció van, hogy a moderátor a lelkivilága miatt törölget. Lehet, hogy kevés az információ, de ez sem hatalmaz fel arra, hogy hamis dolgokat találj ki és terjessz!

Esély sincs arra , hogy az ember utánamenjen a dolognak !
Lásd a fenti első link.

(#39353) Szepi1979 válasza h1mpi (#39323) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nocsak , talán Circon streamjét néztem valamelyik este amikor egy h1mpi nevű tag azt írta hogy a t22-őt nem lehet megszerezni csak csalással. Véletlen lehet a név egyezés? ☺

“ nem kell mindig nyerni “

(#39354) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#39343) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Na ezt is törlik mindjárt...

“ nem kell mindig nyerni “

(#39355) jozefgucci1 válasza Kalandor (#39352) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Teljesen feleslegesen mentem eddig is a fenti topikokba ! Az , hogy tényeket vársz tőlem , már csak azért is vicces , mert mint írtam a kézzel fogható posztokat törölték , tehát nagyon nem tudok mit eléd tárni ! Neked van meg a háttered és jogköröd , hogy utánanézz annak mi történt itt korábban ! Amúgy ez a vita már elért abba a szakaszba mikor érdemes lezárni , ugyan is csak elbeszélünk egymás mellett és az oktalanság csöppet sem szórakoztat !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39356) Krytec válasza lacibacsi (#39349) üzenetére


Krytec
tag

Jaj, de megijedtem :C Nyugodtan kicsaphatsz fullhp-ról de akkor ismered a következményeit :R

Egy valamit érdekesnek találok, hogy miért mindig csak az ilyen 500-1500 wn8as játékosok védik az artykat...

(#39357) jano_77 válasza jozefgucci1 (#39346) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ezt már jóval korábban megmondtam, leírtam és vitatkoztam miatta, hogy a Modik teljesen önkényesen döntenek és tiltanak illetve törölnek! Nekem így vették el az egyéni avataromat is. Legyenek boldogok tőle! :W

(#39350) Kalandor: pontosan erről van szó és ha itt megírta, akkor nem a hátuk mögöt tette, mert ezt ugye olvassák a Modik is.....ugye olvassák?!? és nem csak feljelentés után térnek ide törölgetni és tiltogatni? :F
(#39352) Kalandor: én annak idején hozzászólások sorozatát másoltam be a Modinak, akinek annak idején vmi miatt csíptem a szemét és állandó jelleggel engem szedett elő és tiltott ki mikor vmi oda-vissza vita volt, de nem is érdekelte, lesöpörte az asztalról!

(#39356) Krytec: nálam talán senki nem rühelli jobban a nyamvadt artykat, de én is idiotizmusnak tartom azért jelenteni, mert kilőtt! Én akkor szoktam jelenteni, ha mondjuk egyetlen lövés nélkül hal meg és nem a csata közvetlen elején vagy mondjuk vízbe öli magát a nyomorult! (nyugodtan utána nézhetsz, NEM 1500 a wn8-am)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39358) radi8tor válasza jano_77 (#39357) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sima törlés után nem szoktunk ott maradni órákig a topikban, hogy várjuk a felmerülő kérdéseket. Pont ezért kell(ene) az előbb linkelt topik valamelyikében jelezni felénk a kérdést.

⭐ Stella

(#39359) jano_77 válasza radi8tor (#39358) üzenetére


jano_77
nagyúr

javíts ki ha tévednék, de minden topicnak van külön gazdája!? jól tudom?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39360) radi8tor válasza jano_77 (#39359) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs minden topiknak gazdája. És a moderátorok sem figyelik mind az 50000 topikot.

⭐ Stella

(#39361) jano_77 válasza radi8tor (#39360) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem és köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39362) lacibacsi válasza Krytec (#39356) üzenetére


lacibacsi
addikt

1.Talán a "csak ilyen 500-1500 wn8as" játékosoknak nincs akkora arca, mint az ilyen "excellent" reroll játékosoknak, amilyen te is vagy.

És most kérek bocsánatot minden régi topiklakótól. Aki ismer valamelyest, az tudja, hogy az iménti hozzászólásom nem nekik szólt.

2. Nem az artyt védtem, hanem arra próbáltam rávilágítani, hogy mekkora parasztság csak azért repoltolni valakit, mert artyban ül. Akkor egy artysta is repoltolhat téged a Bulldogodban, mert a rohadt OP lighttal pikk-pakk kilövöd őt. Vagy repoltoljuk a Maust, mert mi az, hogy nem lehet belőni a páncélját! Vagy a gold-ot köpőket. Tudnám még sorolni, de minek...

Amíg valami a játék része és nem Serb a célpontod, addig ezért repoltolni valakit (szóismétlés következik!) PARASZTSÁG! Szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#39363) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a topic komolyan úgy szokott viselkedni, mint egy általános iskolai legrosszabb magatartású osztály :D

Itt mindig Igazgatói(moderátori) megrovás van :D

[ Szerkesztve ]

(#39364) jano_77


jano_77
nagyúr

Kemény lesz ez a Grille15! 60km/h-al fog száguldozni és 0.259 -es pontosságú az ágyúja, ami alapból 750 ver oda, ahol betalál! :Y
Mire elérem a WT E100-at talán már nem is a Tróger lesz a játékban, hanem az új Grille15. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39365) #84221696 válasza SoulReaver (#39363) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pattog már a kukorica a mikróban! ;]
Szerintem front van. :D

(#39364) jano_77: lehet tudni, mikor cserélik? Talán, nekiállok én is ennek a td ágnak. (Csak mostanság leköt az egyik nagy szerelmem, az E50...)

[ Szerkesztve ]

(#39366) SoulReaver válasza #84221696 (#39365) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pedig most már jön a jó idő, nyílnak a virágok, a csajokon rövidebbek lesznek a ruhák, stb... :D

Viszont, hogy témához is szóljak, nekem az E50M nagyon nem fekszik. Amiylen jó köröket mentem a pancser2- vel, ezzel a két nagyobb pancserrel, még nem sikerült megbarátkoznom.

(#39367) Krytec válasza lacibacsi (#39362) üzenetére


Krytec
tag

reroll? :DD Ezt igen benézted mert még a WoT ontopikba is bent van a hszem, hogy mikor kezdtem el játszani.

(#39368) #84221696 válasza SoulReaver (#39366) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ne is mond az e50-eket. A kisebbikben van közel 350 csatám és csapnivaló a statom. Az utolsó 100-150 meccs alatt szerettem meg. Ekkorra lett meg a top löveg és most már használható. Nem vagyok olyan jó vele, mint a pancserekkel (ez tetszik :D ), mégis nagyon szívesen játszok vele. Egy bajom van, az ász határ baromi magasan van. Ugyan ez igaz az e50m-re is, csak azzal már nagyon-nagyon jónak kell lennem, hogy kreditet is keressek. Szerintem a tier 10-es medek között a kevésbé jók közé tartozhat. Az orosz medek, meg a bat-chat szerintem jobbak lehetnek.

(#39369) emre válasza Krytec (#39367) üzenetére


emre
veterán

Fejezzétek be mert olyant mondok hogy menten felnyomom magam a modkerben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39370) SoulReaver válasza #84221696 (#39368) üzenetére


SoulReaver
veterán

:D

Még, ha csak a satom lenne szar, de még a wr is valami olyan megátkozott, hogy folyamatosan csak buktam eddig vele... valami 46% grrr...

Igen, ennél jobban oda kell figyelni. Jókor kell lenni jó helyen kb.

(#39371) #84221696 válasza SoulReaver (#39370) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az E50M-el szerintem csak 40% wr-em van. Ezzel sokszor csatát kellene eldöntenem, viszont ennyira jó játékos meg nem vagyok.

E50-et most néztem, max xp 1700 volt, mégis csak 2. osztályom van vele. Másik tankoknál erre már legalább 1. osztályt adott. :)

(#39372) SoulReaver válasza #84221696 (#39371) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egyszer úgy is felQr, aztán eladom.. Meg az összes tankot és csak T71 lesz egyedül.. :D Azzal legalább minden percet élvezek csata közben :D

(#39373) meunier

Követem a példád :D Még sosem lőttem goldot T71 -el :D

[ Szerkesztve ]

(#39373) #84221696 válasza SoulReaver (#39372) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ó jajj.... Megnéztem ez E50M statjaim. Bár ne tettem volna...:O

Végül is, nem mondasz butaságot. Eladok én is mindent a T32-n kívül, kapok egy csomó lótyit majd bespájzolok egy taliga gold ammot, aztán gyí, lesz király statom! ;]

[ Szerkesztve ]

(#39374) SoulReaver válasza #84221696 (#39373) üzenetére


SoulReaver
veterán

Annyira nem ratyi pedig. wr van leátkozva.

(#39375) #84221696 válasza SoulReaver (#39374) üzenetére


#84221696
törölt tag

Érdekes, hogy vannak tankok, amik mintha el lennének átkozva. Nekem ezek (panther 88, jadtiger 88, E50 és a nagytesója). Ezekkel ha megszakadok sem tudok pozitív győzelmi arányt (min 51%) kicsiholni. :((

(#39376) virkir válasza emre (#39369) üzenetére


virkir
veterán

Majd megteszem én :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39377) Macka válasza SoulReaver (#39370) üzenetére


Macka
veterán

Nekem Panther 8.8-cal valami 38%...

(#39378) h1mpi válasza Szepi1979 (#39353) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én írtam mivel kíváncsi voltam a reakciókra és akkor én is úgy gondoltam. Aztán ott lehülyéztek, hogy nem-nem csaltak, de most Bingisz is megerősített benne, hogy sokan csaltak és én is gondoltam elsőre. De örülök, hogy még ott is követve vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39379) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudom az (R) IS-7 1 napos bérletet aktiválni ?

[ Szerkesztve ]

(#39380) emre válasza virkir (#39376) üzenetére


emre
veterán

Ejj akinek ilyen barátai vannak.....

..már nincs is szüksége ellenségekre :P

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39381) h1mpi válasza baboss (#39379) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Belépsz a Domaniation módba

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39382) baboss válasza h1mpi (#39381) üzenetére


baboss
őstag

Tök hülye vagyok hozzá, :U hol találom ?
Játékon belül kell keresni , vagy a Wargaming.net oldalon bejelentkezve a fiókomba kell megkeresnem,de hol ?
Elnézést a tudatlanságomért.

(#39383) Fel válasza baboss (#39382) üzenetére


Fel
addikt

A bérelt tankok csak Rampage módban használhatók.

Fönt a Csata gomb melletti választót lenyitod (ahol Neked azt írja Normál csata), ott kiválasztod, a Dühöngőt (ez a magyar neve, ha jól tudom), és azon belül feldob két lehetőséget (Domination és Steel Hunt, magyarul nemtommi..). Ha lövésed sincs róluk, akkor nem árt egy kicsit utánuk nézni..

(#39384) baboss válasza Fel (#39383) üzenetére


baboss
őstag

Köszi, :R közben megtaláltam, még hiányzik 1 tankom hozzá,megcsinálok még 1 küldetést, hogy meglegyen.

(#39385) Szepi1979 válasza h1mpi (#39378) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem túl gyakori a nicked, egyből felkaptam a fejem amikor megláttam. Már el is felejtettem csak most jutott eszembe amikor megláttam a hozzászólásod. Gyorsan lerendezte Circont az a t22.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#39386) h1mpi válasza Szepi1979 (#39385) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen én se találkoztam vele máshol :) Ma a MusicFm-en is üzentem Cookie-nak ott is bemondta, hogy xxx üdv himpi :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39387) Enzolord


Enzolord
addikt

Kellene egy World of Tanks Fuck Off topic, ahova nem jönnének a modik, és mehetne az anarchia..
Akinek nem tetszik, nem jönne be, és mehetne mindenről minden.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#39388) emre válasza Enzolord (#39387) üzenetére


emre
veterán

Egyszerűbb: írj egy blogot hogy utálod az AW-sokat, az artystákat, a stathuszárokat, a magyarokat meg egy kicsit a külföldieket is. Aztán oda posztolhatnának kedvükre.

(#39389) h1mpi
Tévedésben vagy.
Ott még nem bukott meg a házigazda, és ha kell irgalmatlanul törli a megfelelő posztokat.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39389) h1mpi válasza Enzolord (#39387) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van SG.hu :D vagy kell csinálni egy FB csoportot :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39390) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó kör volt OBIsok :P

(#39391) szbalogh válasza Enzolord (#39387) üzenetére


szbalogh
őstag

Parancsolj :D

Nick: HE_Storm

(#39392) Enzolord válasza emre (#39388) üzenetére


Enzolord
addikt

Ők? Te nem? Hát most egy világ dőlt össze bennem.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#39393) szbalogh válasza Enzolord (#39392) üzenetére


szbalogh
őstag

Csináltam is pár témát. Szabad a pálya :D

Nick: HE_Storm

(#39394) h1mpi válasza szbalogh (#39393) üzenetére


h1mpi
nagyúr

még egy gold noobs témát is kérlek :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39395) Enzolord válasza szbalogh (#39393) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Köszöntem szépen.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#39396) #84221696 válasza szbalogh (#39391) üzenetére


#84221696
törölt tag

Király! :D

(#39397) szbalogh válasza #84221696 (#39396) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg is kaptad az első figyelmeztetésedet ;]

Nick: HE_Storm

(#39398) Bingisz válasza emre (#39388) üzenetére


Bingisz
addikt

Pff. Az sg-n már hónapok óta nincsen más csak folyamatos sírás, főleg amióta Yossarian AW-zik.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39399) rlazol válasza Bingisz (#39398) üzenetére


rlazol
addikt

ki az a Yossarian? :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#39400) emre válasza Bingisz (#39398) üzenetére


emre
veterán

Régen is csak az volt, de most már trollok sincsenek akik legalább feldobták kicsit a hangulatot.
Talán még a huns-os időkben volt jó az a fórum.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.