Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) galervin93 válasza #84221696 (#40893) üzenetére


galervin93
őstag

Gratula!
Még a második is viszonylag könnyen össze fog jönni, mert elégsokan használják, akik max egy lövést tudnak leadni, vagy annyit sem. A harmadik jel lesz kemény dió, az egyik kör előtt 94.x-en álltam, talán 94.7, na akkor bejött egy 600 sebzéses kör, és lement 93.5-re! Na ott voltam úgy vele, hogy a jó édes...! Most valahol 90% körül vagyok vele, de mostanában csak funból viszem ki, tegnap T6, Airfield, 2000+ sebzésre meg pár száz szpotra első osztály csak. Persze csak T4-6-ot tudtam lőni vele, így nem csoda.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40902) jozefgucci1 válasza galervin93 (#40901) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mitől ekkora fun az a tank amúgy ? Komolyan kérdezem ? Látom elég sokan mennek vele és a jobbak csövén ott fityeg a minimum két csík ! Ennyire jól lehet vele csapatni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40903) #84221696 válasza galervin93 (#40901) üzenetére


#84221696
törölt tag

50 valahány csata alatt jött össze. Ilyen gyorsan még egy tankomon sem lett meg az első jel. Többször is ott voltam a 65% közelében, aztán 2 szerencsétlen 0-ás meccs és megint kezdhettem 50%-ról. Tegnap az ász kör után lett még egy ugyanolyan köröm, csak sajna azt buktuk, így nem kaptam csak első osztályt.

Jozsefgucci: szeribtem nagy fun az a tank, csak legyen türelmed kivárni az aimtime-ot, vagy agresszíven rá kell menni a nagy vasakra. Egy lövés, majd spuri. :)

(#40904) lacibacsi válasza zolika15 (#40900) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja, ja. Már látom, hogy 380 csatája van vele.

(#40899) +SoulRiever-: Még az első csillaghoz is szűkös a húsz csata.

Amúgy mindegy, hogy 20 vagy 380, az eredmény dícséretes!!

(Három csillagot én az elkövetkezendő három évben legfeljebb konyakon fogok látni...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40905) #84221696 válasza lacibacsi (#40904) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én még ott sem, mert utálom a konyakot. :)

(#40906) galervin93 válasza jozefgucci1 (#40902) üzenetére


galervin93
őstag

Sebesség+álca+sebzés trió miatt. Mindenkinél gyorsabb, könnyű felvenni vele a jó pozíciókat. Az álca miatt többnyire akkor sem vesznek észre 200-300 méterről, ha mindenféle bokor nélkül kinézel csak úgy. El lehet ereszteni a lövést. Aztán persze felszpottolódsz, de addigra már úton vagy a következő hely felé. Na ez utóbbiban nagyon jó, mert odaér bárhová. És miért igazán fun? Mert egy T5-ös "td" 60-nal repeszt, és a semmiből odaver 250-et. :-) Szúnyogcsípő (inkább bögöly, mert egy ekkora ütés T8-ban is kellemetlen), csak dpm-ben nem okés, de talán jobb is ez így, mert nem rohan ki vele az ember meggondolatlan. Városi pályán picit nehezebb a helyzet, de a lesebzett/nem ránk figyelő tankok oldalba-hátbatámadása itt is megy, aztán olyan gyorsan tűnsz el a sarkon, hogy észre sem vesznek... De az igazi örömünnep Prokhorovka, Malinovka, Redshire és hasonló mapok betöltőképernyőre kerülésekor kezdődik, ilyenkor széles vigyorral az arcán kezdehti el sajnálni az ember az ellenséget, mert valaki folyamatosan világítja őket, meg néha meg is puszilgat. :-)
Szóval az egyedisége teszi funná, nincs még egy ilyen gép a játékban.
Egy dolgot sajnálok, hogy nem megy T10-be. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40907) lacibacsi válasza #84221696 (#40905) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tényleg, én is utálom! Akkor elég lesz egy csillag (Heineken)! :C

Bezzeg a megboldogult nyolcvanas évek végén, amikor főiskolásként mindennapi program volt a konyak+sör kombó (tetszőleges számban ismételve)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40908) Emu válasza galervin93 (#40906) üzenetére


Emu
őstag

Hétvégén kipróbáltam Buldogot táras ágyú nélkül. Hát...vegyesek az érzéseim...igaz, hogy jobban tudok sebezni vele, viszont így elvesztette minden előnyét a többiekhez képest. Még vívódom melyik ágyúval tegyem bele a maradék 40k XP-t, nekem sajnos nagyon nem jön be ez a tank. Le is tettem a 1390 kihúzásáról egyelőre.

(#40909) zolika15


zolika15
tag

T55a mt15 kerdessel fordulok megint hozzatok, melyik meddel erdemes probalgatni vagy szakasz 9-es td 8-as med komboval jobban beadhatja???

Zoli

(#40910) galervin93 válasza Emu (#40908) üzenetére


galervin93
őstag

Én is próbáltam, de 3.78 a töltésidő, ez nagyon lassú... Ha olyan 3.1 körül lenne, talán működne. De így nem, ment vissza a táras.
A 13-90-et most próbálgattam teszten, hát... A célzásidő és a betárazás botrányos, de csúnyán lehet osztani vele. 16-16 AP és gold kombóból az előbbi teljesen elfogyott meg utóbbiból is egy tár, 4000+ sebzés, tiszta T10-ben, -15ezer kredit. Annyira nem volt vészes, meg a sebesség sem rossz. Igaz rendes accon még csak 13-75-nél járok kemény kettő meccsel, mindkettőben 1300+ sebzés, pedig csak alap motor van rajta, ami förtelem. Azzal nem lesz gondom, úgy érzem. Talán egyszer még Bat-tulaj leszek. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40911) jozefgucci1 válasza Emu (#40908) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hogyan sikerült összekapcsolni a Buldogot a 1390-el ? :F A Buldog egyértelműen táras ágyúval az igazi . Tudom Emre mást írna ,de talán ő az egyetlen itt aki nem azzal használná . Majd 700 csatám van már a buldogban és a táras az igazi . Aranyat egyszer töltöttem vele amikor egyedül maradtam két nyolcas ellen , amúgy nem kell bele . Az amx1390 az pedig egy pontatlan goldtemető röviden .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40912) Krytec válasza Bingisz (#40896) üzenetére


Krytec
tag

Ja, mert aki nem használ semmilyen modot az a f**a játékos mi? Hagyjuk már ezt az álszent dumát... pl nem egy super unicum streamert látok aki modpackot használ. Bővített gyári célzó, xvm, hangok, zoom, hangár, 6. érzék, ezek közül melyik ad elképesztő előnyt?

(#40913) emre válasza zolika15 (#40909) üzenetére


emre
veterán

Lorrival lett meg, talán még replay is van itt róla.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40914) virkir válasza Krytec (#40912) üzenetére


virkir
veterán

Már le lett írva, nálad csak azért van fent az a szar mert kizárólag abban van meg az a garázs skin amit te szeretsz.
Pont.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40915) munnergep válasza jozefgucci1 (#40911) üzenetére


munnergep
senior tag

Én azért szeretem az mt-25-öt, mert alig lő lassabban mint amikor a Bulldog kitáraz :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40916) kchryss válasza zolika15 (#40909) üzenetére


kchryss
addikt

A TD-k számat semmilyen formában nem nézi az mm így tök mindegy hogy TD-vel mész szakaszban vagy nem. Ez egyedül artyknál működik, mert ott ha az egyik oldalon van 1 akkor a másik oldalon is van legalább 1 ha jól tudom.

(#40917) zolika15 válasza emre (#40913) üzenetére


zolika15
tag

Igen arra emlekszem hogy azzal lett meg, nalam az nem jatszik nincs kihuzva!! :)

Zoli

(#40918) Emu válasza zolika15 (#40909) üzenetére


Emu
őstag

Én sokáig próbáltam T54-el megcsinálni, de rá kellett jönnöm(gold nélkül), hogy alacsonyabb szinten egyszerűbb. Cromwellel sokszor meglett kitüntetés nélkül, ott a 2k sebzéssel voltak gondjaim. Comettel 100 csatán belül meglett.

@galervin93: szerintem én is így teszek. Nekem a tárazással vannak gondjaim. Tuti akkor állok neki tárazni, amikor 5mp múlva rám rohan egy light, vagy egy TD az oldalát mutatja 10+ mp-ig. Ezért tartok a 1390-től, többi gondja kiküszöbölhető.

@jozefgucci1: újratöltési idő miatt raktam a kettőt egymás mellé. Tudom pontosság terén a 1390 valami katasztrófa, meg vstab se rakható rá...

(#40919) emre válasza zolika15 (#40917) üzenetére


emre
veterán

A 8-as medek elég gyakran mennek t10-be, és nincs közöttük olyan acélos gép amit nyugodt szívvel tudnék ajánlani. Ha nem táras géppel mentem akkor meg párszor lelopták a kill-t ami kellett volna.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40920) zolika15 válasza emre (#40919) üzenetére


zolika15
tag

Lehet a Comet-et megpróbálom, gyorsan lő, egész jó végsebesség a többi meg szerencse....T54-et visszavettem e miatt, de nagy hiba volt, bár biztosan meg lehet vele csinálni, FV4202p-vel mentem egy kört, 66hp hiányzott hozzá.....nem igazán voltam boldog!!! :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#40921) joergie válasza jozefgucci1 (#40911) üzenetére


joergie
őstag

Én se tárassal használtam. Rühellem amikor 2 lövés közt nem szűkül be a célzókör, útálom amikor kifogy, és nem tudok dmg-et csinálni addig, és a táras ágyú amúgy is gyengébb, rosszabb autoaimmel a pontosság, célzás, a nemtáras ágyúnak meg annyira nem rossz a dpm-je. Meg hajlamos vagyok elpazarolni a lövedékeket, szóval sebző lövések aránya is alacsonyabb(a célzásidőn és pontatlanságon felül).
Ezek az én érveim. Nyilván vannak ellenérvek. Nekem ez a kényelmesebb.

zolika:
azt javaslom grind közben próbálgasd, amikor van rá lehetőség. Csak ezért ne menj X csatát, mert idegileg felőröl :))

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#40922) zolika15 válasza joergie (#40921) üzenetére


zolika15
tag

Igazából most csak erre megyek, hogy ezt megcsináljam persze nem mindenáron!!!!

Zoli

(#40923) Veatta válasza Krytec (#40912) üzenetére


Veatta
aktív tag

Igazad van, használd csak! Nagyot javultál amióta használod.

(#40924) Stigma.HC válasza Krytec (#40912) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:U
Aham, aham de azért én megnéztem volna egy olyan screenshotot egy időben ezzel aminél az a kis három színes kis golyócska meg van nyitva, hogy milyen plusz modok vannak még ott.....

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#40925) h1mpi válasza Stigma.HC (#40924) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tessék a vicc, hogy nem működik :DDD ez a bajom, hogy hónapok óta számolnom kell a reload timeot ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40926) Magany


Magany
tag

Sziasztok, tegnap ki akartam törölni egy grafikus programot de szerintem a drivert is törölte volna. Le állítottam de azóta ez van indításkor. Valakinek ötlete mi történhetett?

(#40927) rlazol válasza Magany (#40926) üzenetére


rlazol
addikt

nekem egy időben (talán a 9.12-es patchig) mindig ez volt... :U Rendszergazdaként indítva nem jön elő.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40928) Magany válasza rlazol (#40927) üzenetére


Magany
tag

Felül Windovs xp volt fogalmam sincs hogyan........de lehet elég lett volna ki venni a pipát? Jogosultsági szintnél pipa volt, nélküle el indul végre. Nem tudom mi kavarhatott be.........

(#40929) fradi81


fradi81
veterán

Mi a hiba? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#40930) h1mpi válasza fradi81 (#40929) üzenetére


h1mpi
nagyúr

még élsz? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40931) rlazol válasza Magany (#40928) üzenetére


rlazol
addikt

tudom, nekem is így volt, attól még csinálta. Azután az egyik patch után megszűnte csinálni. :U

fradi81 - passz - Jagdtiger mitől spottolódott?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40932) Krytec válasza Stigma.HC (#40924) üzenetére


Krytec
tag

Sose tudtam minek van az, de ennyi van ott ha erre gondolsz:

(#40933) csapee válasza fradi81 (#40929) üzenetére


csapee
senior tag

Csak nem az faj hogy 2 db 8-as van pluszba odaat? :U

Csapee

(#40934) superfly2 válasza fradi81 (#40929) üzenetére


superfly2
tag

Esetleg az hogy a csatában lévő játékosok egy harmada az UKMD klánból van? :)

(#40935) csapee válasza Krytec (#40932) üzenetére


csapee
senior tag

Mondjuk könnyebb lenne a dolgod , ha míg ezt használod nem posztolgatnál ide in-game képeket. Esetleg más modpackot tennél fel ami nem arra buzdít a hivatalos telepítőjében hogy fizess elő illegális dolgokra. :K

Csapee

(#40936) Szepi1979 válasza fradi81 (#40929) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az hogy Löwe-vel játszol?

“ nem kell mindig nyerni “

(#40937) fradi81 válasza superfly2 (#40934) üzenetére


fradi81
veterán

Ön nyert :)

moto g72, Ninebot d28e

(#40938) csapee válasza Szepi1979 (#40936) üzenetére


csapee
senior tag

Az csak sima abberáció, kezelhetetlen

Csapee

(#40939) Krytec válasza csapee (#40935) üzenetére


Krytec
tag

Tudtommal az aslain modpack készítője direkt figyel ilyenekre, hogy ne legyen benne tiltott mod...

(#40940) zolika15


zolika15
tag

Jon ma a 9.14, valaki tud valamit???

Zoli

(#40941) Chris0321 válasza csapee (#40935) üzenetére


Chris0321
addikt

Elég régóta használom az Aslain telepítőt de eddig nem vettem észre, hogy illegális modok lennének köztük vagy bármi illegálist akarna nekem eladni. Tedd már meg, hogy felraksz egy screenshoot-ot erről ha már te tudsz róla.

(#40942) Emu


Emu
őstag

Mai első kör. Jók ezek a személyes tartalékok :D

(#40943) lacibacsi válasza Emu (#40942) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha aktiválom a 100% pluszt adó harci XP tartalékot, akkor az elit tankoknál (ahol már be van állítva a gyorsított képzés) ez az XP is rámegy a legénységre? Mert ugye az alap harci XP-ből crew lesz, de igaz-e ez vajon a bónuszra?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40944) jano_77 válasza zolika15 (#40940) üzenetére


jano_77
nagyúr

Orosz oldalon sincs róla semmi, így nem hiszem, hogy nálunk bármi is lenne.
Még nőnap sincs az EU szerveren?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40945) csapee válasza Chris0321 (#40941) üzenetére


csapee
senior tag

Én az rn_mods-ról beszéltem, de nem megyek bele a parttalan vitába. Saját véleményem szerint már a spotolt tankok lövegének irányát is tiltanám.

Csapee

(#40946) Emu válasza lacibacsi (#40943) üzenetére


Emu
őstag

Biztos rámegy, IS-nél minden bónuszt számított.

(#40947) zolika15 válasza jano_77 (#40944) üzenetére


zolika15
tag

Elozo heten ez a hir jarta a vilaghalot, akkor ezek szerint ez elnapolva! :)

Zoli

(#40948) lacibacsi válasza Emu (#40946) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40949) zolika15


zolika15
tag

Comet-tel ma kétszer majd nem beadta az MT15-öt, az egyiket nem rontom el meg van a küldi.... :D hétvégére kell szereznem egy szakasztársat, aki csak 8-as tankot hoz, ha esetleg valakinek lenne kedve szívesen várom!!!! :)

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#40950) skopy


skopy
tag

Orosz technika télen

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.