Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) #84221696 válasza diegho (#39650) üzenetére


#84221696
törölt tag

Megfogadtam, hogy soha sem fogom nézni, a magyarokat, saját nemzetét fikázó megjegyzése miatt. De ezt a jelenetet megméztem volna. :)

Régen raktál fel replayt. :) Nincs valami friss és ropogós az indyről? :)

(#39652) diegho válasza #84221696 (#39651) üzenetére


diegho
nagyúr

Indyről nem is lesz.

(#39653) #84221696 válasza diegho (#39652) üzenetére


#84221696
törölt tag

Akkor már kikerült a garázsodból gondolom. Leo PTA lehet?

(#39654) diegho válasza #84221696 (#39653) üzenetére


diegho
nagyúr

már rég megvan a leo1

(#39655) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#39646) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mission accomplised!

“ nem kell mindig nyerni “

(#39656) mcwolf79 válasza jozefgucci1 (#39648) üzenetére


mcwolf79
veterán

Engem is kibannolt a chat-jéről.
Azóta tudom, hogy a T10 cseh tank penje faxra sem elég. Elvégre kipumpál 6 mp alatt 1200 sebzést ,de az is kellene hogy sima lőszerrel átszakítsa az E100 frontját :P
Jó volt látni a HEAT és a lánctalp kapcsolatát ;] Tanulságos volt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39657) emre válasza MinionFlasH (#39641) üzenetére


emre
veterán

Lehet rosszul értelmeztem, de 4x-es sebességnél már élvezhető volt. :P
Úgy sajnálom nem voltam az ellenélnél, biztos nem sebeztél volna ennyi. ;]
Megnézném Cseri szemszögéből is. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39658) MinionFlasH válasza emre (#39657) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Perszeeeee, olyan focust nyomtam volna Rád, hogy az első 2 percben kiszedtek volna engem. :DDD

Semmi extra nem volt, sőt az elején hátul sunnyogtam, ami nekem nagy szám ebben, hogy a végén nem vallottam kudarcot, "mindenki" néz várja a győzelmet, Te meg elszarod....

[ Szerkesztve ]

(#39659) emre válasza MinionFlasH (#39658) üzenetére


emre
veterán

Nem egészen, de majd egyszer megmutatom miért ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39660) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#39641) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megnéztelek magamnak :DDD Ügyi voltál csak nem értettem , hogy az első 5 lövés nem talált , ennyire pontatlan az ax ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39661) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#39660) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is néztem, én nem hogy egymás után, de összesen nem szoktam ennyit misselni. Ettől függetlenül remek kör volt. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39662) emre válasza jozefgucci1 (#39660) üzenetére


emre
veterán

Nem figyeltél, a lövések fele nem sebzett. :(
Hát minek nézitek ti Linkin mestert?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39663) jozefgucci1 válasza emre (#39662) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Figyeltem ,de azt már nem mertem megemlíteni :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39664) Linkin válasza diegho (#39650) üzenetére


Linkin
senior tag

Gold mindig kell
Már csak azért is ;] ;]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39665) Linkin válasza Linkin (#39664) üzenetére


Linkin
senior tag

Sry a dupláért de ha már gold érdemes megnézni az orosz mestert
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39666) otto14


otto14
senior tag

Dechapl is jó játékos és streamelni is szokott.

asd

(#39667) Tarill válasza otto14 (#39666) üzenetére


Tarill
őstag

lol deszka az ed edd eddyből :D

(#39668) diegho válasza Linkin (#39664) üzenetére


diegho
nagyúr

Scheff is golddal lőtt vagy 5-6-ot egy házba, hogy a társai tudják utána lőni a T54-et, persze mikor észrevette, hogy golddal bontotta le a házat volt 1 perc facepalm...

Azt hiszem rajtam kívül nem nagyon van játékos 3500WN környékén, aki nem használ goldot, mivel mindenki azt mondja, hogy kell, most kipróbálom milyen, amikor betöltöm, ha tényleg szükség van rá.

(#39669) h1mpi válasza diegho (#39668) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Scheff is lő goldot, de csak akkor, amikor kb. esélytelen az alap lőszer átütése. Amúgy erre találták ki nem a spamre...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39671) Linkin válasza h1mpi (#39669) üzenetére


Linkin
senior tag

T54 light, WT E100, 13 90 ,full apcr T-54 STB-1-ben 27 heat de igen ő nem spammel :P :P :P
Milyen érdekes mikor ő nyomja full arannyal akkor persze nincsen probléma.

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39672) diegho válasza Linkin (#39671) üzenetére


diegho
nagyúr

Ő a gold spam előtt is unicum volt és nem veri magát habosra attól, hogy mekkora WN8-a van.

(#39673) rlazol válasza h1mpi (#39669) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: a múltkorában kérdezted, mi kell a SPICC ászhoz. A jelek szerint 1237 alap XP+ nagy kaliber nem elég :)
Igaz, spottom nincs egy szál se. :D

És igen, goldoztam :( . Két tárat lőttem ki a T28-ra. Én g5ből lőttem, ő meg állt mint egy barom az E2/E3 szélén határán lévő szikla mellett. Pontosan szembe cc 200-220 méterre és nem értette, miért nem lát. Őt egy T37 spottolta nekem. Először még az oldalát sima lőszerrel átvittem, de amikor szembe fordult, és pattant egy tár AP kupoláról, átváltottam. És goldból se vitte át mind, ami talált, csak 2, asszem 2 pattant és 2 nem talált. Pedig elvileg az AP is átviszi ott. :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#39674) h1mpi válasza rlazol (#39673) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja nekem is volt már vele jó köröm, de nem adta be, talán ha spotolnék vele egyszer 5-6K-t...

Nekem 3700 a legtöbb sebzésem vele és az is csak első osztály lett

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39675) Linkin válasza diegho (#39672) üzenetére


Linkin
senior tag

Örülök neki

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39676) jano_77 válasza rlazol (#39673) üzenetére


jano_77
nagyúr

Top Gun-t akartál írni gondolom, ugye Laci bácsi? ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39677) rlazol válasza h1mpi (#39674) üzenetére


rlazol
addikt

nem biztos, h elég lesz... ;]
5k spot, 1286 dmg 2 kill (1290 alap xp) nem volt neki elég

nekem 5 k spot, 1898 dmg + 4 kill-re adta meg. replay

jano_77 - persze, köszi a helyesbítést. :R

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#39678) h1mpi válasza rlazol (#39677) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor ezzel nem lesz meg a RU251-et húzom úgyis most :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39680) rlazol válasza h1mpi (#39678) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ott még az első osztály se jött össze eddig (100+csata)! Pedig lőttem már vele 2k körül nem egyszer... ez egy 4 spot, mai, 2. osztály... - sry ez is SPICC volt

pedig volt ma vele egy igen jó csatám, de az is csak 2. oszt. lett. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#39681) Cseri0058 válasza MinionFlasH (#39641) üzenetére


Cseri0058
őstag

:D jó csata volt :D
Bár a végén kiakadtam mikor a tiger 2 ről pattantam :D

(#39682) grizlisandor válasza kchryss (#39649) üzenetére


grizlisandor
addikt

Megint csapatja! Tingyoka(katt)

(#39683) #84221696 válasza grizlisandor (#39682) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egy ideig néztem! :D
Aztán Kajzoo-t néztem. El Halufon azzal kezdett, hogy kilőtte saját csalattársát. Gondoltam is, wtf??

(#39684) odrif


odrif
MODERÁTOR

Kíváncsi leszek, mit mondtok majd a mai napról.
Felébredtem korán, na mondom hátha jobb csatákat lehet menni, de nem.
Már reggel borzasztó az egész játékos állomány.

20 éve a Prohardveren

(#39685) #84221696 válasza odrif (#39684) üzenetére


#84221696
törölt tag

De jó, hogy nem ültem le a gép elé :)
Nem lehet, hogy a wg is működtet botokat? :DDD

(#39686) #84221696 válasza odrif (#39684) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bocs a dupláért. :)
Inkább most játszok, mert így a bénaságom és a rossz cstaeredményeim rá tudom fogni a botokra. :))

(#39687) #84221696


#84221696
törölt tag

Bocs a tripláért. Takarékra is rakom magam :)

Tényleg itt vannak a botok :D

[ Szerkesztve ]

(#39688) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Két kérdésem van. (Megkértek, hogy kérdezzem meg, sajnos ebben a pillanatban még nem érintenek engem közvetlenül... :( )

1. T28 vagy T28 Prototype? Melyik képvisel nagyobb tűzerőt és melyik tudja jobban kihasználni a páncélozottságát? A szovjet és a német VIII-as TD-ket ismerem, azokhoz képest milyenek ezek az amcsi teknősök?

2. A három szovjet X-es medium közül melyik a legkedveltebb, a legjobban játszható? Most kellene dönteni, hogy a T-54-ről merre tovább, illetve, hogy érdemes-e energiát fektetni a vadi új Obj. 430 II. húzásába...

Youtube videók nézegetését még én is tudtam ajánlani, de hátha adtok valami támpontot azokon túl is.

Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#39689) Atti777 válasza lacibacsi (#39688) üzenetére


Atti777
senior tag

1. Inkább a Proto. T28-am nem volt, de a Proto is mocskos lassú, viszont legalább van tornya.
Páncélban és tűzerőben jobb a T28, de sokat nem ér vele, ha nem tudja kihasználni a lassúsága miatt.
Ha valaki a T28 oldalába kerül, akkor harangoztak, a Protonál azért van még némi esély.
Bónuszként a Protoval kifejleszthető a T28 is, szóval ha valakinek vágya támadna rá, mehet azon az ágon is.
Nekem a Ferdi van meg, annak az ágyúja sokkal jobb, mozgékonyságban is jobb, viszont szemből könyebben belőhető

Путин, иди нахуй!

(#39690) Greentea válasza lacibacsi (#39688) üzenetére


Greentea
senior tag

Proto most fog kapni HD modellt, ami után nem lesz nyitott, így talán majd az arty lövedékeket is jobban bírja + tehetsz rá fokozott szellőzést.

(#39691) emre válasza lacibacsi (#39688) üzenetére


emre
veterán

Mi a célod velük a két td-vel?
Ha csak móka és szórakozás, és nem érdekel a tier10 akkor proto majd a T30 és ott vége is annak a vonalnak. Ha brutál T10-es td-t akarsz akkor t28, T95, E3. Nehezebben játszhatók, de ezeken még maradt némi páncél, és T10-ben csak az E3 ér valamit a td-k közül.

Orosz med:
Minimális különbség van a t62 és az O140 között, nézz meg pár replay-t és dönts tetszésed szerint. De ha megtetszett valamelyik csak idő kérdése hogy kihúzzad a másikat is. :D
A 430 ága nehezebben játszható, én is csak az O416-nál tartok, de kíváncsi vagyok a 430-ra.
Neked egyenlőre nem javaslom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39692) csapee


csapee
senior tag

Obj140, kicsit jobb a gun depression. Mivel minden palya hullamvasut tobbet er mint a tobb pancel (sztem).

Csapee

(#39693) lacibacsi válasza Atti777 (#39689) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elsőre én is a Proto-t ajánlottam, annak ellenére (vagy éppen azért), hogy nekem csak fixtornyos VIII-as TD-im vannak... Utána majd eldönti, hogy merre tovább.

(#39690) Greentea: Nem elhanyagolható szempont!

(#39691) emre: USA ágon nekem még nem sok tervem van ezekkel a TD-kkel, de akollégám célja (is) nyilván előbb-utóbb a X-es lesz mindkét ágon. Ha majd odajutok, akkor nekem is ez lesz a célom. (A T110E4 ennyire vacak?)
A kollégámnak ez lesz az első TVIII-as TD-je. Ki van fejlesztve mindkettő, de abba szeretné ölni a free xp-jét, amelyikkel jobban tud érvényesülni az egyéni küldetésekben.

(#39692) csapee : Valóban, mintha ebből többet látnék a csatákban, mint a másik kettőből...

Köszi a javaslatokat!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#39694) jr1994


jr1994
addikt

Ha már szóbakerült a T95, van hozzá egy kiegészítő sztorim érdekességképpen.

A félig stock leo pta szenvedéseim első reménysugara volt egy tegnapi csata ruinbergen, top tierként.

Annak ellenére, hogy megvolt annyi medünk mint az ellenségnek, tőlünk senki nem ment ki kintre, úgyhogy eleinte én is inkább a bázisról próbáltam snajperkedni a kisváros meg a Hungária irányába. Itt néhány kisebb célpontot megsemmisítettünk, ezután inkább a városban próbáltam segíteni. (ezt a t30-unk leszarta, szerintem ezen ment el a meccs, kiment a kisvárosba ahol senki nem volt és végül alig egy-két lövéssel, utolsóként hullott el.)

Ekkor veszem észre, hogy a Kiskörúton egy ellenséges T95 rohamoz. Azonnal betöltöttem a goldot, mit sem törődve a megjegyzésekkel, megvártam mikor épp nem rám figyel ő és két fős kísérete, és szépen hull downban kinézve :D megsoroztam az alját. Hát, legnagyobb örömömre mindhárom lövésem átütötte, de sajnos minimális hp-n túlélte. Eközben sajnos felmorzsolta az erőinket az ellenséges túlerő (kösz t30 hogy a kisvárosban recs... nézelődtél), visszább kellett vonulnom egy roncs mögé, de ezzel is csak egy-kettővel több lövést értem el, elfutni stock motor+lánc miatt esélyem nem volt, úgyhogy eddig tartott a móka. Még megvártam, hogy a maradék 5 eléggé low hp-s ellen körbeveszi és szétlövi a t30-at, és szomorúan tudomásul vettem, hogy 13 csatából se jött össze a 4. győzelem a tankkal. De legalább lett kb 4500 sebzésem. Amúgy magam sem tudom minek írtam ilyen hosszú elbeszélést :))

Obj 430-hoz egy rövidebb: tegnap kicsit néztem ahogy Tr1ss játszik, hát nála kiábrándítóan pontatlan volt, kb mint egy t54 a d54 csővel...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39695) ollie válasza emre (#39691) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T95-ben ülve priceless, amikor az ellenséges piroska T95 kétszer pattan rólad a nagy ágyújával (te közben kétszer átütöd őt AP-vel), mert fogalma sincs hova kell célozni, majd betölti a HE-t és azzal sebez rajtad minimálisatt.

(#39688) lacibacsi: T 28 proto-m nem volt, mert a T30-at még heavyként fejlesztettem ki, de a sima T28 nagy szenvedés volt. Nagyon lassú, és a páncélja már nem ér semmit a tierjében, mindenki átlövi. A T95 jobb annyival, hogy legalább erősen páncélozott. Viszont a csaták felében nem fogsz vele sebezni, mert egyszerűen nem látsz majd ellenséget. Olyan lassú, hogy mire odaérsz valami kulcspozícióba, már eldőlt a csata.

[ Szerkesztve ]

***

(#39696) Bad Pritt válasza ollie (#39695) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg mikor az oldaláról is pattognak a tier X-es, 240+ penes ágyúk. Hatalmas fun volt, mikor odaértem vele a csatákba. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39697) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma délelőtti unalmamban rájöttem , hogy
1,kevés a Magyar streamer
2, a legtöbbről már bannolva vagyok végleg :DDD
Ezért mivel Diegho nem akar "Panem et circenses " -kenyeret és cirkuszt a népnek , így nekem a technikai hátterem adott , lehet belevágnék :DDD
Valaki tud abban segíteni , hogy NV karival a saját Shadowplay progival ez hogyan menne ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39698) grizlisandor válasza jozefgucci1 (#39697) üzenetére


grizlisandor
addikt

(#39699) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Elegem van a kapás lövésekből... Miért mindig a seggnúboknak ad be ilyen lövést? Meg mi az, hogy pont lőszerrekeszt lő? hagyjuk már...

(#39700) Atti777


Atti777
senior tag

A medes gyújtogatós küldetéshez érdemes lenne a Pershinget használni a 105-ös derp ágyúval, vagy hülye ötlet?

Путин, иди нахуй!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.