Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) SoulReaver válasza mcwolf79 (#40600) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hogy a Pi..ába tud a repesz "pattanni" ?

(#40602) mcwolf79 válasza SoulReaver (#40601) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez jó kérdés, mert a splash damage-nek mindenképp sebeznie kellene valamennyit.
Most ez nem történt meg. Lehet megfogta a repeszpáncsél :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40603) jano_77 válasza jozefgucci1 (#40581) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amennyire hülye, olyan gyorsan halad a tank ágakon úgy látom: már a TVP 50/51 is a garázsában van - tudom, hogy sokaknak már - de játszani azt nem tud vele (ezzel sem!)

(#40592) mcwolf79: nekem nem szokott úgy felugrani, viszont a ping jelző folyamatosan pirosan pislog és sajnos érezhető is - rángatózik a tank, nem folyamatos a vezérlése, irányítása. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40604) zolika15 válasza Bad Pritt (#40599) üzenetére


zolika15
tag

Az a gep nekem is bejon, de nincs kedvem meg egy agat elkezdeni! :)

Zoli

(#40605) rlazol válasza SoulReaver (#40601) üzenetére


rlazol
addikt

lánc megeheti a splash sebzést, de az nem "bounced"...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40606) mcwolf79 válasza SoulReaver (#40601) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egyébként már E5-ről is pattant rólam arty Airfield-en,miközben délről indulva araszoltam a középső dombra felfelé. Kongott akkorát, hogy majd berepedt a fejem, de nem sebzett meg a HE lővedék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40607) galervin93


galervin93
őstag

Arty pattanás, IS3 vs Lorr 155 51, HE... Én sem értem a "hogyan"-t, de mindig olyan tankkal történik, amin van komoyl páncélzat. Pl. T-29-cel is is megesett már többször. LeF artynak szokása a hetes nehezkről is...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40608) ollie válasza galervin93 (#40607) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A HE is pattanhat páncélról.

Pl rendszeresen előfordul ilyen, amikor a francia prémium artyval játszok, és tier 7-es heavyket lövök.

[ Szerkesztve ]

***

(#40609) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Franc. Madjnem összetörtem emgint egy billentyűzetet..... De mi a francnak kell a másik seggébe beállni, és ott forogni, főleg egy olyan szuper összeállításban, amikor csak heavyk vannak! HOgy menne arra a melegebb éghajltra...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40610) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Rothadjon ki a bele az összes mocskos artistának (is) akik utolsóként vízbe fojtják magukat :(((
Inkább megölte magát, de nem lett a 3. arty akit kilövök. Meg persze az RNG is kellően keveset dobott,hogy a reteknek maradjon még épp annyi HP-ja ,hogy eliszkoljon vízbe fulladni.

+SoulRiever-
csak az utolsó replay-t menti el, úgyhogy vagy elhiszed, vagy nem :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40611) SoulReaver válasza mcwolf79 (#40606) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egyébként, nagyon sokat artyztam, de nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Csak amikor AP pattant. Mondjuk T92 120-as átütésű repesz lövedéknek elég kicsi esélye van, hogy pattanjon :D Mutass replayt, akkor elhiszem :P ;]

(#40612) Bad Pritt válasza zolika15 (#40604) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Iszonyat jó amúgy, olyan, mint a Hellcat volt régebben: ennek van hatalmas alfája és penje, cserébe a tierhez viszonyított pontosság gyengébb, mint a macskáé, az álcája is nyilván, viszont a mozgékonysága nagyon hasonló, épp csak nem megy 60-nal. A tornya ugyanolyan lassan forog és nem túl erős, sajnos nincs 10 fokos csőlehajlása, cserébe viszont az alaplőszer APCR, ami kolosszális 1500 m/s-mal hasít. Ezután furcsa érzés volt átülni a Conway-be, aminek 40%-kal lassabb, "csak" 1000 m/s-os AP lőszere van.
Ami számomra most rejtély, hogy csak 1400 volt az átlag sebzésem vele 200 csatára, mikor visszavettem, ami iszonyat gyenge és nem értem, miért. Most már 1600 körüli, de még nagyon régen sárga koromban volt ilyen 1400 körüli a T28-cal, aztán zöldként már 2000 fölötti a JP 2-vel. Szerintem a grind miatt lehetett ilyen gyenge, de tényleg nem emlékszem már. Az tuti, hogy most van benne egy majdnem full álcás legénység és így nem ritkák a 3K feletti körök sem.

Visszavettem amúgy a Hellcatet kíváncsiságból, tényleg árnyéka önmagának. :( Az a tolatási sebesség horribilis, a fordulókör szörnyű, mozgás közben képtelen eltalálni akár egy japán nehezet is (ez mondjuk régen is így volt), egyedül az álcája meg a végsebessége maradt meg. Viszont egy 4 skilles legénységgel szerencsére még mindig gyilkos nindzsa, szóval marad. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40613) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#40610) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam egymás után kétszer volt ilyen a küldinél . Kis FV arty elment és inkább meghalt ,megsebezni nem tudtam sajnos ! Ez a küldi a nagyon gáz és a kétszer gyújtós .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40614) #84221696 válasza mcwolf79 (#40610) üzenetére


#84221696
törölt tag

Inkább az, aki tier 7-ben himmelsdorfon t29-el beáll a boltív alá kempelni a5-ben. :((

(#40615) zolika15 válasza Bad Pritt (#40612) üzenetére


zolika15
tag

Hellcatet szerettem bar annyira sok kozom nem volt akkor meg a jatekhoz, lehet ra veszem magam meghoztad a kedvem! :)

Zoli

(#40616) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez g*ci kínos. :DDD

30 lövésemből csak 17 talált... mindig elfelejtem, hogy a Hellcattel nem szabad csak úgy kilógó "mázlihaeltalálja" kupolákra lövöldözni. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40617) diegho válasza Bad Pritt (#40616) üzenetére


diegho
nagyúr

Az is amikor 50B-vel rámész az IS3-ra és marad benne 73hp, pedig minden lövésed sebez.

(#40618) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na... nyerjél már :) 5 perces csata...

Még a 105 ös löveg meg sincs, mert véletlen a free-t is beváltottam a B-C -re :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#40619) Bad Pritt válasza diegho (#40617) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legalább lerammoltad, ugye? :D

Ez a +/- 25% a tárasokat nagyon bünteti néha. A legemlékezetesebb az volt, mikor Bulldoggal egyedül maradtam és egy tárból nem nyírt ki egy afk Pershinget, 1420 vagy 1440 hp-ja van asszem, 1500 egy tár a Bulldogban. És akkor lehetett várni fél percet, hogy betöltsön egy lövésért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40620) diegho válasza Bad Pritt (#40619) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem. Mögötte volt kb 14k sebzés, azt nem vállaltam fel.

(#40621) Emu válasza Tomi0703 (#40572) üzenetére


Emu
őstag

T34 ellen lehetett volna máshogy, de egy Maus volt még a seggemben, illetve 3 arty lőtt folyamatosan. Úgy döntöttem rámegyek. Egyébként ha nem lenne ennyi felesleges hp beszopódásom, meg szar lövésem én is lila lehetnék ;] Elég türelmetlen ember vagyok :)

(#40622) benvolio


benvolio
őstag

Az igazi döntetlen csata: kép :DDD

(#40623) Greentea


Greentea
senior tag

Elmúlt 3 csata:
-első: 8-as orosz arty leszedett full hp-rol 3 lövésből (1920hp)
-második: egy 7-es és egy 8as szintén szovjet arty leszed szintén full hp-rol 3 lövésből (1920hp)
-harmadik: T-92 oneshotol (1920hp)

Köszöntem! :F

(#40624) zodo


zodo
nagyúr

Arty-t ne is emlegessétek. :)
Szinte nincs csatám ahol ne lenne kettő de még inkább három per oldal.
Tízből talán kettőben tudok nélkülük játszani, ja és mindezt az elmúlt három napban.
Nem akkora probléma csak épp a mieink nem muzsikálnak míg ellen arty-k elsőként találnak meg.

(#40625) #84221696 válasza Greentea (#40623) üzenetére


#84221696
törölt tag

E75-el nyomod?
Nézd a jó oldalát: azért kaptad a fókuszt, mert jó játékos vagy. :)

(#40626) Greentea válasza #84221696 (#40625) üzenetére


Greentea
senior tag

Igen E75-el. ááá nem hiszem. :))

Viszont délután majdnem meglett a T55a HT-15 küldi viszonzásképp , de összesen csak 11ezer dmg-em volt, de legalább tudom, hogy E75-el is összejöhet a 12k csak nagyon mákos kör kell hozzá. Biztos ami biztos, elkezdtem a Maus ágat, lassan meglesz a 8-as, de mire a bélához érnék szerintem addig teljesül is küldi.

(#40627) #84221696 válasza Greentea (#40626) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én a küldikkel sehogy sem állok. Vagyis jobban mondva, állok. ;) Még a legelsőt sem fejeztem be. Mondjuk, már csak a light küldik 1/3-a hiányzik.
Kacérkodok én is a Maus ággal, de a lélek még nem vitt rá. Előbb még ki akarom grindelni a francia light és a bulldog ágat. Ja, meg még hátra van a leo1 ág.

Tegnap panaszkodtam, hogy mennyire elegem van a vk tankáradatból és legszivesebben freeből átugranám még az indient is. Erre, tegnap este olyan jó kanyarokat mentem a vk 31.02 D-vel, hogy ihaj. 65 csata után 61%-on van a hatékonyságom. Remélem, mihamarabb meg lesz az első 3 csík az ágyúcsövön.:)

(#40628) robogo81 válasza SoulReaver (#40618) üzenetére


robogo81
aktív tag

Na ez erős égés a csapat nagy részére,a tím felének volt 1 sebző lövése,egy pár semmit nem talál/afk,és vagy 4-en tettetek a csatához valamit.
Bezzeg az ellen.... szerencsétlen t95 lemaradt,mint a borravaló. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#40629) Greentea válasza #84221696 (#40627) üzenetére


Greentea
senior tag

Tiger P nem rossz, talán meglesz rá a 9. csík is (most vagyok 87%-on) de összevetve más t7-es tankokkal nem igazán jön ki nyerőként.
Van egy 200mm-es frontja ami képes ritkán pattintani. Általában csatánként pattan 1-2 lövés a t7-es heavy ellenfeleimtől. Néha több-néha kevesebb attól függ milyen játékossal találkozom persze.
De a tornya csak 100mm HD modell óta és nem igazán tapasztalom, hogy a lövegpajzs elnyelné a lövést mint a sima tigrisnél. Toronyra rálősz 10ből 9x tuti bemegy és még nem is kell a kupolára célozni.

8-ast várom, mozgékonyságára kíváncsi leszek, de most, hogy jön a Top of the tree felcserélődik a fontossági sorrend. :)

Ja, kb a harmadik kiválóság jeléhez, a 9. csíkhoz úgy számolom, hogy 1700-2000dmg kell csatánként.

(#40630) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na most hagyom abba a mai napot, abszolváltam a feladatot:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40631) h1mpi válasza mcwolf79 (#40630) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én nem szoktam játszani csak hétvégén, de ma megpróbáltam, nem kellett volna...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40632) Bad Pritt válasza h1mpi (#40631) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez érdekes, rendszerint hétvégén kerülik az emberek a játékot a sok barlangi troll miatt, akik előbújnak a már egyre kevésbé szaftos akciókra. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40633) #84221696 válasza Bad Pritt (#40632) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

(#40634) rlazol válasza Bad Pritt (#40632) üzenetére


rlazol
addikt

csak van, aki hétközben dolgozik/családdal van... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40635) Emu


Emu
őstag

WOTEXTRADAY - 1 nap prém

(#40636) h1mpi válasza Bad Pritt (#40632) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem tudom lehet ma ez ilyen, de mindennel halok, minden mellé megy pattan lassan alt+f4 lesz, pedig nem szokásom, de ez kezd sok lenni. Ha jól megy, akkor a team agyhalott...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40637) Bad Pritt válasza rlazol (#40634) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aki dolgozik/családdal van, az nem azért veszi elő a játékot hétvégén, mert a csatánkénti 200 átlagsebzéses teljesítményével márpedig csakazértis meg akarja szerezni azt a prémium napot 50K xp-ért, hanem mert szeretne végre játszani kicsit. Legalábbis szerintem. :)

(#40636) h1mpi: Ma nekem is. Próbáltam életet lehelni a Conway-embe, de csak még rosszabb lett, a Hellcat meg a Szekér ment, de azokkal sem kerülgetett az ájulás. Mondjuk közben szakdogát írtam, meg volt olyan Prokhorovkás meccs, amikor telefonálás közben puffogtattam a leghátsó sorból (fúj!), szóval lehet a hozzáállásom volt a hibás. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40638) rlazol válasza Bad Pritt (#40637) üzenetére


rlazol
addikt

ez igaz. a magam részéről én este már sokszor túl fáradt/dekoncentrált/hisztis vagyok ahhoz h játszam, még akkor is, ha épp nincs jobb dolgom.
Hétvégén kipihenten, nyugisan, "nincs más dolgom" hangulatban más a helyzet.
De nekem nincs családom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40639) h1mpi válasza Bad Pritt (#40637) üzenetére


h1mpi
nagyúr

SerB tegnap alám tette a sz rollert. Lett egy 30%-os WR-em 1250-es WN8-al. Kb. 1 éve nem mentem ilyen rossz etapot, remélem 2016-ra ennyi volt a rontásból. Az mindent elmond, hogy az E-25-el 85%-ról 83%-ra rontottam a gunmarkomat 7 csata alatt. Egyedül az M48 volt mellettem a tegnapi napon...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40640) mcwolf79


mcwolf79
veterán

És persze én voltam a noob monkey, mert nem rohantam át ész nélkül foglalni, ahol természetesen a visszaérő védők lemészárolták a sok agyhalottat.Mountain Pass volt a pálya.
Az AMX30 és a BC arty volt a fő fikázó, loller :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#40641) lacibacsi válasza h1mpi (#40639) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tudom, hogy ez nem fog téged vigasztalni, de miattam volt az egész!
A WG-nek hozni kell az átlagot és most én voltam a szerszám előnyösebbik végén... :B
Szombat reggel óta 96 csatát játszottam, 62% WR-rel és (eddigi pályafutásom legjobb átlagát hozva) 2000+ WN8-cal. :DD
Mivel nem vagyok én ilyen jó játékos, már "alig várom", hogy visszazökkenjek a régi kerékvágásba... :O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#40642) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szerintem átok ül a Batemen is.... Pedig sebzek is... vicc.. :)

(#40643) jr1994 válasza SoulReaver (#40642) üzenetére


jr1994
addikt

Nálam a Leo PTA van elátkozva, egyelőre 35 csatához volt vele idegzetem, 31% winrátával. Akárhogy sikerül a csillagozás, többet nem is megyek vele egy nap, de tegnap pl 4-ből egyet se sikerült nyerni :(

Szakasz nem segít esetleg?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#40644) SoulReaver válasza jr1994 (#40643) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma már biztos nem.. Elég volt. Nekem E50M -el is hasonló az átok :)

(#40645) jano_77 válasza SoulReaver (#40644) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az STB-1 voltam így! Vártam mint kis gyerek a karácsonyi ajándékot. aztán meg eltt és mentem kb 4 csatát, már azt is bánom, hogy pénzt adtam ki érte! 4-ből 4 bukó! Nagyon bízom benne, hogy csak az FV grind miatt nem tudtam ráérezni - nem volt elegendő időm játszani vele még - és ettől határozottan jobb lesz majd - kb mint a Type61, azt nagyon imádom -, mert ha nem, akkor eladó sorba kerül ez biztos. Pedig T10 tankot még nem adtam el. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40646) SoulReaver válasza jano_77 (#40645) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én szeretem a Bat-et, alig vártam, hogy meglegyen végre. Csak a nyerés és a csapat ami nem mindig adja ki... Csinálok vele egy 3k átlag sebzést és 1.4 kill arányt aztán annyi...

(#40648) h1mpi válasza mcwolf79 (#40647) üzenetére


h1mpi
nagyúr

lehet előtte már akadt neki is el a láncban pár lövés :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40649) #84221696


#84221696
törölt tag

Ilyenkor szoktam agyfaszt kapni :W Vajon a heavyk ultiztak a bázison vagy csak védték?

(#40650) KisApám válasza #84221696 (#40649) üzenetére


KisApám
addikt

Sokszor látok olyat mostanság, de a tiéd kirívó példa, hogy pl. akár a nem létező artikat is védeni próbálják a meccs végéig... ott, hátul... :(((
És amikor light tankban spotolom, világítom az ellent, egyik sincs olyan közel, hogy legalább lőtávolban legyen!!!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.