Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) Szepi1979 válasza Bad Pritt (#39750) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Értem én hogy esik a wn8-a és ez zavarja ( bár nem értem miért ), de a team killtől biztos nem lesz jobb... :F

“ nem kell mindig nyerni “

(#39752) jr1994 válasza Szepi1979 (#39751) üzenetére


jr1994
addikt

Amennyire engem nem hagy a játék játszani a Leo PTA-val, megértem ha valaki ilyesmire vetemedik. Rég rageltem a játék miatt ennyit mint miatta, mert ok hogy ezzel is meg kell tanulni játszani de ennyire béna azért nem vagyok. Ma még ki se mertem gurulni vele :O

Ha ezen is hajóágyú lenne, lehet én is elporlasztanék vele valakit ha elszakad a cérna, mondjuk inkább valami haszontalan botot, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39753) Szepi1979 válasza jr1994 (#39752) üzenetére


Szepi1979
senior tag

És mégis játszol vele... erősen addiktív. Én mindenkit lebeszélek róla.

“ nem kell mindig nyerni “

(#39754) jr1994 válasza Szepi1979 (#39753) üzenetére


jr1994
addikt

Biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb fordul a kocka és mindent kamatosan visszakapok, de egyébként is, kell a Leo 1. Csak most szar. De már csak a klán csatákért is szívesen játszok még mindig, az összes szar ellenére.

Aemon mester jut erről eszembe, őt is veterán korában tették próbára az istenek. Én is itt vagyok legalább 20000 csatával (közös a fő acc, kb ennyi lehet amit én játszottam belőle) és most jön egy tank ami egyelőre kifog rajtam. De majd legyőzöm :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39755) jozefgucci1 válasza Bad Pritt (#39750) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Legalább őszinte volt ! Ezt a lelki betegséget a wn8 zuhanás miatt nem értem. ;] Sokan vannak így itt a fórumon is akik rendesen betegek emiatt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39756) Cseri0058 válasza SoulReaver (#39743) üzenetére


Cseri0058
őstag

Inkább gyere szakaszozni! Vagy még mindig durcizol? :D

(#39757) jozefgucci1 válasza Cseri0058 (#39756) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ő meg a durci egy mondatban áhh olyan nincs. Kis sértődékeny mint egy kisgyerek ,de egy krémesért visszajön :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39758) zolika15


zolika15
tag

Hát nem érdemel említést ez a mai nap...

Zoli

(#39759) h1mpi


h1mpi
nagyúr

pattantam a IX-es francia artyról Jagdtigerrel. Ennél hova lejjebb? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39760) jozefgucci1 válasza h1mpi (#39759) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem csövön lőtted !

Indítványozom , hogy Zolika és Jano kapjon az arcképgyárosoktól sírós avatart :DDD

Emrétől vegyük el a szivart.............

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39761) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a T34/100 valami brutál tank lehet ki free xp-zem a csőlehajlása kb. alkalmatlanná teszi mindenre

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39762) zolika15 válasza jozefgucci1 (#39760) üzenetére


zolika15
tag

:DD :D Had jöjjön!!!!

Zoli

(#39763) #84221696 válasza jr1994 (#39754) üzenetére


#84221696
törölt tag

O-ooo! Csinálgatom ezt az ágat, de a vk30.02 D-nél belassultam. Nincs kedvem szenvedni ezzel a tankkal.
Nincs valaki, aki megcsinálná helyettem, mondjuk a Leo PTA-ig? :D
Adnék 1000 aranyat. ;]

(#39764) benvolio


benvolio
őstag

Nyami-nyami: lőszer rekesz ;]

(#39765) emre


emre
veterán

Nekiálltam az O260-nak. De máris kezd elegem lenni, 15 sebző lövés+5 kill lenne a feladat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39766) h1mpi válasza emre (#39765) üzenetére


h1mpi
nagyúr

miért? majdnem megvolt :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39767) Emu


Emu
őstag

Meddig lesz kb. teszt szerver? Ha lemegy a kezdeti lendület kipróbálnék 1-2 prém tankot. 2 kliens lehet fent egy időben a gépen, vagy automatikusan felül fogja írni a jelenlegit?

(#39768) virkir válasza Emu (#39767) üzenetére


virkir
veterán

Külön könyvtárba telepítsd.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39769) diegho


diegho
nagyúr

Végre egy küldetés, ahol azt kell csinálnom, amit szoktam... sebezni

(#39770) h1mpi válasza diegho (#39769) üzenetére


h1mpi
nagyúr

látod milyen egyszerű ez a játék :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39771) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Lehet tudni hogy mivan embryonicjourney nevű játékossal? Régebben néztem twitchen de már régóta nem láttam...

(#39772) jr1994 válasza #84221696 (#39763) üzenetére


jr1994
addikt

Nincs nekem annyi időm :) Talán ha van prém fiókod egy kicsivel többért megcsinálnám ;]

Amúgy most hogy látom hogy a 9-es milyen (és ráadásul a kis accon nincs is rá free xp-m) hát viccen kívül inkább húznám ki újra a VK3002D-t meg az Indient, mint free xp nélkül a 9-es Leo-t. Ott szerintem a 8-asnál megállok.

A 3002D-hez: szerintem jobb mint pl egy Chi Ri, van sebessége, DPM-je, alfája is elég jó, csak meg kell keresni azt amit sebezni tudsz. Meg lehet vele tanulni flankelni az biztos :D De amúgy top tierként nem olyan vészes az átütése.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39773) zolika15 válasza diegho (#39769) üzenetére


zolika15
tag

Így gyorsan meg lesz az FV, szép körök!!! :C

31 csatát mentem és csak 76.154 dmg jött össze, de holnap is van este egy kis időm! :DDD

Zoli

(#39774) emre válasza jr1994 (#39772) üzenetére


emre
veterán

A csirinél elég sok minden jobb. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39775) jr1994 válasza emre (#39774) üzenetére


jr1994
addikt

Csak bátorítás volt, hogy a 3002-nél is van rosszabb :D sőt, inkább nagyjából középen van a szintjén (Panther, Comet, T-43, T20 jobbak csak nála, szerintem)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39776) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem tudom mi a baj a csirivel... :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39777) galervin93 válasza jozefgucci1 (#39760) üzenetére


galervin93
őstag

Én a minap egy Cromwell ágyúját lőttem el kb. 50 méterről Borsig trollágyúval. Igaz hogy egy ilyen találatnak a Cromwellt ki kellett volna küldenie föld körüli pályára, de sebaj, én így szeretlek, WoT! :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#39778) zolika15


zolika15
tag

Az FV4202(P) 10 napnal elobb meg sem szerezheto, mert a Part1-es kuldetest (750 alap xp) napi egyszer csinalhatod!! :N

Zoli

(#39779) h1mpi válasza galervin93 (#39777) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na pont ez volt a bajom :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39780) SoulReaver válasza Cseri0058 (#39756) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mikor szoktál tankozni?

(#39781) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap először fordult velem elő , hogy felnyomtam a klántársaimat , mert gusztustalan , hogy mindenféle csaló modot használnak és nem is nagyon titkolják .Pár új srác jött át egy nagy Magyar klánból akik amúgy rendszeresen ESL-en játszanak .A válasz a miértre : " Úgy is mindenki használja már akinek esze van ! :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39782) sith7 válasza jozefgucci1 (#39781) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás :o

(#39783) zolika15 válasza jozefgucci1 (#39781) üzenetére


zolika15
tag

Az szep...Gondolkodom hogy be kene lepni mar egy klanban, de nem tudom ravenni magam! :)

Zoli

(#39784) Veatta válasza zolika15 (#39783) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én beléptem egy szlovák szinte inaktív klánba, jó a logójuk, ez a legjobb tulajdonságuk. Még egyetlen egy szót sem írtak az ingame chatba.

(#39785) h1mpi válasza Veatta (#39784) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak a logó miatt léptél be? :DDD Akkor csinálj egy klánt és olyan logód lesz, amilyet akarsz :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39786) ollie válasza jozefgucci1 (#39781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen csaló modok vannak?

***

(#39787) Bad Pritt válasza ollie (#39786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt, ami mutatja, hogy merre néznek az ellenséges tankok elég sokaknál láttam az utóbbi időben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39788) h1mpi válasza Bad Pritt (#39787) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja az csalás? :DDD :B Azt gondoltam, ami Aslainsban van az nem csalás. Amit én annak tartok az a Red Dot, a lézeres célzás, a ledöntött tereptárgyak mutatása meg ezek a modok. Bár ez érdekes, mert a WG EU szerint nincs csaló mod, de mégis bannolnak embereket ez miatt. Akkor most mi is az igazság?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39789) Bad Pritt válasza h1mpi (#39788) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az, persze. A ledöntött tereptárgyas amúgy nagyon féreg, azt egyszer még én is felraktam egy meccsre és hatalmas segítség.
Amivel nem értettem egyet, hogy miért tilos, az a bokoreltüntető mod. Azt eredetileg azért csinálta meg a srác, mert sniper nézetben a hülye bokrok meg fák miatt leesett az fps-e. Legalábbis ezt írta. :D
Azért, mert nem akarnak foglalkozni azzal, hogy kategorizálják a modokat, meg aztá ha betiltanak párat, akkor a modkészítők úgyis találnak kiskapukat és csinálnak másikat, akkor azt is át kell nézni, be kell tiltani, ha olyan és így tovább és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39790) #84221696 válasza ollie (#39786) üzenetére


#84221696
törölt tag

Arra én is kínáncsi vagyok, hogy mik ezek a csaló módok és arra is, hogy ez mennyiben segíti a játékot esetleg a sok információ zavaró-e?

(#39791) jozefgucci1 válasza ollie (#39786) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A legdurvább a döntő mód ami mutatja merre rombolja a tereptárgyakat az ellen , így lehet rá számítani . Aztán ott van ami mutatja merre néz a csöve az ellenségnek . A piros pont mod ami jelöli a térképen hol lőtt az arty , még ha nem is volt spotolva addig.Végezetül az autoaim azon változata ami előre céloz mozgás közben és kritikus pontokat próbál lőni :C Ezek CW-n is benn maradhatnak csak ESL-nél kell kivenni ! Auto tűzoltó mod , ez ugye elnyomja gyulladás esetén a sima poroltót így lehet spórolni a naggyal ! Aztán amiről még nem tudunk .

Amúgy nem csodálkozom azon hogy sokan használják , mert egyre több ember ismeri el a használatát , mivel ugye nincs tiltva ahogyan H1mpi is írta . Így aztán ha neki lehet alapon sokan felteszik !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#39792) Bad Pritt válasza #84221696 (#39790) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tessék, itt van egy pár példával.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39793) #84221696 válasza Bad Pritt (#39792) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi. :)
Azt hiszem, ilyenekkel nem fogok élni. Elég nekem a gnomefather engine sounds is, bár az elmúlt egy hónapban némán játszottam, mert inkább zenét hallgatok mostanában. A chetet is kikapcsoltam, így ha (jogosan) nooboznak, azon sem tudom felbosszantani magam.

Egyébként ezek a modok mire valók? Wn8 húzásra vagy mire? Ez azért jogtalan előnyhöz juttathat bárkit azokkal szemben, akik nem használnak ilyeneket. Mint a dopping a sportban.
Azt viszont nem hiszem el, hogy ne lehessen ezek nélkül tisztességes eredményt elérni a játékban. Hiszen csak szorgalom meg tanulás kell hozzá. Itt is vannak játékosok, akik ezen szarok nélkül lettek nagyon jók.

(#39794) zolika15 válasza Veatta (#39784) üzenetére


zolika15
tag

Nekem egy magyar srac irogat folyamat hogy lepjek be a klanjukba, de na nem vagyok biztos benne...

Zoli

(#39795) jr1994


jr1994
addikt

Elvileg az otm reload jelzés sem legális, tudtommal (amelyik az ellenség tankja felett jelzi kb mikor tölt be).

Egyszer cw-n az egyik magyar klán (nem akarom megnevezni, van pár fórumtárs is náluk most, de amúgy is rég volt) artyja a nyílt mező közepén "véletlenül" pont ellőtte a spot és tereptárgyak döntése nélkül átpozícionáló heavy tankjainkat egy elhúzódó, szoros csatában, levett vagy 2000 hp-t és ezzel el is dőlt a meccs. A mai napig nem értem ez hogy sikerült, ha nem valami csalás akkor az évszázad legszerencsésebb blind lövése...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#39796) Bad Pritt válasza #84221696 (#39793) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kétféle mod van szerintem: a jó játékosoknak és a rosszaknak. A jó játékosnak fölösleges a manuális tűzoltót meghackelő mod (bár praktikus lehet), vagy a modulhely jelző. A rossz játékos semmit nem tud kezdeni a faldöntögetést jelző moddal, vagy a lézerirányzékkal, mert a weakspotokat sem tudja, úgyhogy nem mondanám, hogy mindegyik WN8 növelésre van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39797) h1mpi válasza jr1994 (#39795) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet mákja volt, mert tegnap engem is előtt egy arty úgy hogy nem voltam spotolva, mert van 6. érzékem rajta, valószínűleg belőtt oda, ahol menni szoktak a tankok a kezdés után...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#39798) Veatta válasza h1mpi (#39785) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem a logó miatt, a siemkákhoz akartam, de oda nem vettek fel. :O

(#39799) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Micsoda egy OP nehézpáncélos ez a CentAX!?!?! :F Tegnap tesztszerveren próbálgattam a Jagdtigert és egymás után kétszer pattantam egy AX tornyáról szemből, majd az odalába lőttem egy nóódimidzset... A JT-t a majd' négy skilles Ferdi legénysége vezette, de valahogy nem jött össze háromra. (Mondjuk a negyedik lövésem vitte az ammorack-jét :D )

Más. Most, hogy már a T-55A küldetéseket csinálom, van egy fontos célom a játékban: minél előbb eljutni a Maus-ig. Harmadik körre sikerült megcsinálnom a HT-15-öt a harkovi betondzsungelben, pedig a tesztszerveren megszokott módon szinte csak gold-dal lőttek rám. Bár az is igaz, hogy top tier-ként talán nem volt nehéz dolgom, mert az ellennél (és nálunk is) csak 2-2 TX-es tank volt össz-vissz. Szóval, ennek a sokszor értelmezhetetlen tanknak is meg van a helye a rendszerben. Legalább is, ha pattintani kell, akkor jól jön... :)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#39800) munnergep válasza jozefgucci1 (#39791) üzenetére


munnergep
senior tag

"Végezetül az autoaim azon változata ami előre céloz mozgás közben és kritikus pontokat próbál lőni"
Na ez az amit soha nem tennék fel. Egy lókaki játékos vagyok, de imádom amikor a száguldó felderítőt telibe verem 300+ méterről. Ezt az örömöt nem venném el magamtól :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.