Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) rlazol válasza kchryss (#34050) üzenetére


rlazol
addikt

740 font???? :Y és még van 4 nap - kiváncsi vagyok, hova megy fel...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34052) woryz


woryz
senior tag

(#34040) +SoulRiever- , (#34041) Blue Eagle, (#34042) Cucuska2 - Köszönöm!

(#34049) kchryss: Igen, az az enyém. A kezdő nem függ a lejátszott csaták számától, sajnos... :(((
Küzdök veszettül az angol med vonalon, de ezek a kis lightok az elején... Örülök, ha leszorzózom a covenantert, és nagyon - nagyon lassan gyűlik össze a 15k xp. És a következő is light... :(((
Van orosz medem is - T-34, vele se viszem túlzásba, még le se szorzózom, igencsak stock.
A light-ok számomra a vicc kategória, az ELC AMX / VK2801 porosodik csak a garázsban, mert inkább nem játszok velük, mert nem tudok. :(((

(#34053) jagada


jagada
őstag

A T28 HTC TD küldijéhez, ahol a saját HP 3x-át kell lesebezni melyik tankot ajánljátok, amivel a legkönnyebb teljesíteni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#34054) jano_77 válasza jano_77 (#34048) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre vki? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34055) Kean_Sorbo válasza jagada (#34053) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

ISU

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#34056) jr1994 válasza jagada (#34053) üzenetére


jr1994
addikt

Nem egy nehéz küldetés, talán T67-tel vagy valami ötössel a legkönnyebb. De igazából kb bármivel amibe van jó legénységed.

Janó: igen. A stugot megkaptad anélkül? :P

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#34057) jano_77 válasza jr1994 (#34056) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hol volt az már....ki emlékszik arra - sajnos ennyire elhúzódott a T28 HTC :U :O
Azért köszönöm :R

Akkor még várat magára egy kicsit mert nem tudom eldönteni, mibe tegyem a lányzót. :F
Kérdés ugye, hogy van-e esélyem még egyáltalán arra, hogy szerezzek még hozzá és akkor már legalább 3, mert 4 legénységes a legkevesebb, amiket néztem eddig. Szal ha nem lesz még 3 csajszi hozzá, akkor konkrétan tökmind1 mibe teszem a BIAcsajszi skill-t felejthetem is el. :(((
Amúgy jelenleg a franszia heavy vonalban gondolkodom, mert ott ugye az AMX 50 100-tól már csak 4 lesznek a tankban. Most viszont jelenleg még csak az ARL-nél tartok, ahol meg 5 vannak, van egy töltő is. Most fejlődik a 2. skill a tankon, már majdnem a 3-ba fordulnak.
Kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e ide kérni a csajt - esetleg csajokat - és majd később átképeznem a következő tankokba, ha már a jelenlegin a 3. skill-be fogok lépni hamarosan? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34058) joergie válasza jano_77 (#34054) üzenetére


joergie
őstag

Nem! Akkor is megkapod a tankot, ha a jutalmakat( csajokat, zsét), nem markoltad fel, legalábbis én így emlékszem. De ez még korábban volt(ugye azóta volt egy update május-juniusban), lehet ezen változtattak, mert most hogy meglett az lt15, azt az 5 bizbaszt, amit kaptam érte nem adta hozzá a többihez, szóval most inkább azt mondanám hogy IGEN :DDD Meghasonlottam.

TD-8 küldiben nem tudom mit kell görcsölni a tank hp-jának 3szorosának sebzésében. Játszol 5öt és megvan(tier5-6). Obj260ban 5szörösét kell sebezni, ez a legkevesebb hp-val rendelkező d.max-al sem egyszerű( 2750), esetleg hellcat(2850), vagy su100(3000).

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34059) jozefgucci1 válasza jano_77 (#34057) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Üdv a klubban , Gratula ! Úgy emlékszem , hogy átt kelett venni a csajokat és utána beadta a tankot a garázsba ,de nem biztos ! Anno a Centi1-be raktam őket ! Aztán lehet nekiugrani a T55A küldiknek . Jó lenne év végéig kipipálni azt is , mert nagyon szimpi az a kilences tank .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34060) jagada válasza Kean_Sorbo (#34055) üzenetére


jagada
őstag

Az orosz TD vonal nekem kimaradt, német és amcsi TD-im voltak, Németnél Jagdpanther II-ig jutottam csak a nagy ágyú nincs rajta, amcsinál meg T25/2 a csúcs.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#34061) jozefgucci1 válasza jagada (#34060) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Úgy gondolom amit lentebb Jorgie írt az a helyes megoldás . Elviszed pár körre a Jagdpanther-t és majd csak összejön . Nekem anno WTPZ4-el lett meg .Pár csata , míg megkapod a megfelelő mapot és meg is van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34062) Veatta válasza jagada (#34060) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem a nagyokkal érdemes nekiindulni, minél kisebb annál jobb, az elsőt T67-el csináltam meg a többit a Hellcattel. Simaügy.

(#34063) h1mpi válasza jozefgucci1 (#34061) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Simán meg lehet csinálni az összes 6-os, 7-es TD-vel csak egy jobb kört kell menni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#34064) Cucuska2 válasza h1mpi (#34063) üzenetére


Cucuska2
őstag

T30-cal sem tűnik lehetetlennek az 5k, ha 9-es meddel és heavyvel megy, akkor TD-vel is.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34065) zsolthee válasza jagada (#34053) üzenetére


zsolthee
senior tag

DickerMax

(#34066) jano_77 válasza jozefgucci1 (#34059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaja...meg a kredit eső sem rossz, amit hoznak a küldik. :B
Elindítottam és ha összejön, örülök, de nem fogok rágörcsölni. Inkább játszom, és arra figyelek, amiket kitűztem magamnak.
erről jut eszembe, hogyan tudom megnézni azt, hogy a Tank Mester-hez milyen tankokat kell még kilőnöm?! Ha bemegyek a Statisztikába játékon belül, akkor ugye mutatja a közelgő plecsniket és ha ráállok egérrel, akkor kiírja, hogy mit kell teljesíteni a következő fokozathoz vagy magához a plecsnihez. Viszont a Tank Mester-nél több tank van kint vmivel, mint ami kifér a kis ablakba, így nem tudom pontosan a tankokat. :F Nyílván az új Japcsi heavyk most közé kerültek, de jó lenne biztosan tudni. Van pár T2-es tank is a listán, amikkel nem tudom, hogy fogok megbirkózni, ugyanis, mikor azok bejöttek - Japcsi med vagy light - én más tankokkal mentem és nagyobbakkal, most meg hiába mentem néha T2 tankkal, ezeket sosem látom a csatákban - gondolom már mindenki túl van rajtuk. :U Ilyen pl a Japó Ha-Go és Brit M2 (erre emlékszem)
Ötlet, javaslat?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34067) Ukeve válasza jano_77 (#34066) üzenetére


Ukeve
tag

Legegyszerűbb módszer arra hogy megtudd, hogy amiket kiír, azokat kilövöd és meg fog jelenni a többi is. :D
Talán még egy módszer van rá, hogy amikor nemzetenként kell kilőni az összeset, ott megnézed hogy mi hiányzik belőle, és az fog hiányozni az összesítettből is. :)

[ Szerkesztve ]

(#34068) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Milyen "kedves" dolog (az Eu szerveren játszókra nézve) a WG-től:

Hello Warriors,
the Kanonenjagdpanzer is now for sale in the NA and SEA server.
The NA one in particular makes part of the "Ancient Weapon Sale" and has this mission:
"Powering Up the Ancient Weapon"
Conditions
Must be driving Kanonenjagdpanzer
Random battles only
Not available on daily first-win bonus
4 times per day
Requirements
Deal at least 750 damage to enemy vehicles in a single battle, and win.
Reward
x5 XP

:W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34069) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Egyébként nem tudom ki hogy van vele, én eleinte idegenkedtem az "új" Sand Rivertől, de utána rájöttem iszonyat bulit lehet csapni a középső árokban! :) Mindegy szinte, hogy támadás-védés, lehet érvényesülni. Cent 7/1el védésnél bemész középre, és spoton tartod a pálya 60%-át! :DDD

(#34070) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#34068) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez már elég régóta így van ! Az EU-RU szerevereken szalad a szekér , míg a többin nem megy annyira ezért próbálnak ilyen akciókkal kedvet csinálni .Na szerón volt a SU100Y küldi is ahol csak egy hónapon át be kelett jelentkezni :Y , nálunk pedig a Dickermaxért ment a küldi ! Amit sokan várnak és nagyobb durranás lehet az az AW megjelenése lesz majd !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34071) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#34070) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen. Tudom, hogy már régen ez zajlik az NA szerveren, de mint a jól nevelt ma született csecsemő, én mindig meglepődöm rajta... Az AW megjelenése meg nem hiszem, hogy nagyon befolyásolja majd a WOT működését. Serb be fogja jelenteni, hogy nincs jelentős felhasználó vesztés és minden marad a régiben. De ne legyen igazam!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34072) SoulReaver válasza lacibacsi (#34071) üzenetére


SoulReaver
veterán

HA így tenne az a kopasz majom, akkor fog sok usert veszíteni... :) Egyébként, tuti lesz valami, mert az AW nek be kell robbannia a köztudatba. Biztos lesz sok akció, stb... :)

Aztán a wot majd mekeghet az "új" motorral :D

(#34073) ughhh válasza lacibacsi (#34071) üzenetére


ughhh
senior tag

Serb be fogja jelenteni, hogy nincs jelentős felhasználó vesztés és minden marad a régiben

:)) LOL :))

Csak a wot-tól van elszippantva a mostani EA állomány.
OB indulása után a wot aktív játékos állománya a béka segge alatt lesz.
A játékélmény a sárral lesz egyenlő, randomban a statbuzik maradnak majd és senki nem mer majd előremenni, hogy el ne rontsa a statját. 15:15-ös állandó döntetlen meccsek.
Clan csatákban semmi változás nem lesz, ott marad az unalmas szórakozás. (a zsebkendőnyi térképek miatt)

(#34074) lacibacsi válasza SoulReaver (#34072) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Biztos lesz sok akció, stb... "

Mármint az AW-ben...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34075) Diarmand


Diarmand
senior tag

Ne felejtsétek srácok, hogy amit most leírtok, az mind itt marad. Majd pár hónap múlva visszatérünk erre a rengeteg marhaságra, hogy mi is történt azóta ;)

Egyébként aki annyira bizakodik az AW nyílt bétájában, az remélem aktívan olvassa az itteni AW topicot, mert van mit :U

(#34076) jozefgucci1 válasza ughhh (#34073) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia te nem az SG-ről jöttél át véletlenül .....?

Honnan máshonnan lenne a játékos állomány ha nem egy másik tankos játékból ? A Minecraft játékosok biztosan nem fognak rámenni .
A nyílt bétára mindenki vár ,de még nem lehet tudni , hogy milyen is lesz . Gyakorlatilag most is elérhető bárki számára , mert 750 Forintért lehet venni kulcsot a zárthoz.

Anniyval még kiegészíteném , a fenti írásomat , hogy leginkább azok várják a legjobban az AW-t akik nem tudtak sikereket elérni itt ! Ezzel nem akarok senkit sem bántani ,de sokan úgy mentek át , hogy majd ott ! Nyílván aki teheti kipróbálja , mert butaság lenne nem tudomást venni róla ,de tényleg a nyílt béta fog eldönteni mindent.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34077) SoulReaver válasza lacibacsi (#34074) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen, arra gondoltam. Vicces lenne, ha a wot hirtelen tök jó kis akciókat rakna nekünk Eu-ra.. :)

Anniyval még kiegészíteném , a fenti írásomat , hogy leginkább azok várják a legjobban az AW-t akik nem tudtak sikereket elérni itt

Nem az, hogy nem tudtak sikereket elérni, hanem rá untak a sok megmagyarázhatatlan dologra.. Soxor ugyan az a map, ugyan az a végkimenetelű csata(5:15, 0:15 stb) Silány hétvégi akciók, és stb, stb.

Biztos mindenki ment már tank ász kört, de 80%-ban szidják a wotot...

[ Szerkesztve ]

(#34078) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#34077) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze nem tökéletes ez a játék sőt csak szerintem egy béta játéktól túl sokat várnak egyenlőre és főleg azért , mert ezzel elégedetlenek .Kipróbáltam én is a másik oldalt. Engem annyira nem fogott meg.Ettől függetlenül én is várom csak nem úgy adok neki hangot mint lentebb a srác. Amúgy meg egyél meg egy krémest :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34079) Diarmand válasza jozefgucci1 (#34076) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mit vársz egy olyan embertől akinek eddig kettő egész darab hozzászólása volt mindkét wotos topicban együttvéve és mindkettő hsz a WG fikázásáról szólt?

(#34077) +SoulRiever- Megmagyarázhatatlan dolgok, bele sem megyek mélyebben :DDD :DDD

Inkább azt mond meg, hogy miféle perverzió kell ahhoz, hogy wotozzon az, akinek nem is tetszik és csak a rosszat látja benne? Mi viszi rá ezeket az embereket, hogy tovább játszanak? Mert ez csak és kizárólag az ő hülyeségük. Ez már betegség bazzeg.
Megjegyzem van az AW topicban olyan nem egy ember aki kifejtette hetekkel (hónapokkal) ezelőtt, hogy ő aztán többet nem wotozik és a mai napig tolja (és szidja). Normálisak ezek az emberek?

[ Szerkesztve ]

(#34080) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#34078) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem titkon mindenki abban bízik, hogy az AW konkurenciája lesz a wot-nak és emiatt kicsit jobban fogja a érdekelni a wg-t, hogy jobb legyen a gamerek élménye.

(#34079) Diarmand

Ezt úgy hívják, hogy remény.. :)

Vagy szimplán felbuzdul 1-1 pro játékos visszajátszását nézve.

Jó páran már abba hagytuk nem egyszer a wot-ot kisebb időkre, de mindig vissza jöttünk, mert függők vagyunk.

Arra a csekély siker élményre mindenki vágyik, hogy felül legyen az összesítő listán csata végén. :)

[ Szerkesztve ]

(#34081) ughhh válasza jozefgucci1 (#34076) üzenetére


ughhh
senior tag

Mi az SG?
2007 óta ph tag vagyok.

Úgy látszik fanatikus wot rajongó vagy és még nem untál rá dolgokra.

Kiemelnék párat:

Titkos pénzügyi nerf - 2 éve még a T34 -el vígan 100K köröket lehetett menni. Ezek a pénzéhes disznók nerfeltek, hogy költekezz és a 10-es járgányokat nehezebben tud üzemeltetni.

Az ún: "szopóág" járműveket 2 hétre cumira tesznek -mi az, hogy a célzókörön kívülre megy a lövedék, felháborító disznóság. Persze ezt is azért, hogy vegyél másikat, grindelj más ágat és ezzel együtt költekezz.

Szóval ilyesmik, ha tudnék mail címet cseréltetni az accounthoz simán elajándékoznám, de a büdös trógerek ezt sem engedik. Tehát marad az, hogy berozsdásodnak a tankok vagy ha egyszer változik a játékmenet akkor majd játszok, mert alapjaiban egy jól kinéző szórakoztató játék lenne (volt).

(#34082) Stigma.HC válasza Diarmand (#34079) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mennyit is nevettünk ezen pár napja ts-en, sőt inkább mondanám már azt nyerítésnek mikor jobban belementünk ezekbe a hozzászólásokba. Én nem tudom, de baromi jól szórakozok még most is a játékkal. Vagy így vagy úgy, de megannyi lehetőség van a változatos játékra benne és nem keresem a megmagyarázhatatlan dolgokat.
Ha valamit furának találok inkább utána nézek és csodák csodájára, szinte mindenre volt eddig magyarázat, nahát mik vannak emberek :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34083) xAttilax válasza ughhh (#34081) üzenetére


xAttilax
őstag

megkérdezhetem a WOT-os nick neved?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#34084) emre válasza ughhh (#34081) üzenetére


emre
veterán

Nem volt titkos. [link]
Email címet egy hete cseréltem, ha tudsz írni olvasni és van mobilod neked sem lehetetlen.

Menj az SG-re az ilyen jellegű információkat ott szeretik.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34085) Stigma.HC válasza emre (#34084) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nana, megmondták, hogy az SG fórumban még a wg-nél is hamarabb közlik az új híreket

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34086) Tomi0703 válasza ughhh (#34073) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig a cw szerintem tok fasza. Az elmult 3 hetben csak cw-zni meg sh-zni jarok fel. Randomot csak azert megyek mert tripla van es a 13 75-tel haladni kene. Randomot meguntam igy magamba, lehet szakaszolni kellene. :DDD

Amugy nagyon szorakoztato a hszed. Elmentettem, remelem meg kesobb is benezel, bar lehet addigra a topikot is archivaljak, mert a kutya nem ir majd ide, mert senki nem fog a jatekkal jatszani. ;]

(#34087) emre válasza Tomi0703 (#34086) üzenetére


emre
veterán

Na ebben tévedsz a cw meg a stronkhold nem fasza. Pláne amiben részem volt a cvakkban a sok nagy arcú faszkalap miatt. Még mindig hányingerem van ha rá gondolok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34088) Tomi0703 válasza emre (#34087) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig a cw szerintem tok fasza.

:U

Én idáig nem igazán jártam semmiféle klános meg csapatos buliba (csak random és egyedül), szóval ez nekem kb. újdonság.

(#34089) emre válasza Tomi0703 (#34088) üzenetére


emre
veterán

Aha, persze szaros matricákért lövettem szarrá magam, aztán mikor a camo-ért végig toltam az elődöntőt be sem kerültem a csapatba. Bekaphassák. Persze nem kötelező, de amikor nincs meg a csapat ment az üvöltözés. Az sh-ért is jó nagy lófaszt kaptam, de amikor védeni kellett hajnali háromkor 9 emberrel megcsináltuk....Elég is mert megint felbaszom az agyvizem. Ahogy Bingisz átengedte a parancsnokságot elkurvultak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34090) Diarmand válasza Stigma.HC (#34082) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hejj de mennyit, folyt a könnyünk közben :DD Ha lesz egy kis időd majd, mehetnénk megint BC-vel pár gurigát.

(#34081) ughhh

Besírok :D Nem vagy véletlenül krumplipásztor tanítványa? :DDD Csak úgy érdekességképpen láttál már valaha Tank Ász medált a saját összesítődön?
Btw lehet, hogy 2007 óta vagy ph tag, de a itt a wotos topicban csak három hsz-ed van, de már ennyivel sikerült magad elásni, új rekord :C

(#34091) Stigma.HC válasza emre (#34089) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Azokban a csatákban elég volt csak 1 meccset játszani, sokaknak így lett meg. Na meg a bugos rendszer miatt volt amikor meg se kaptuk a jutalmat, fel is adtuk idővel mikor vagy negyedjére kezdtük újra az egészet.
Én még most is bemegyek a hajnali védésre, már ha van :DDD Munka miatt általában úgy is kelnem kell.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34092) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Szerintetek elsőre IS-2, vagy T34-1 re repüljek rá? Tudom, hogy heavy, vagy medium, de a saját "osztályában" melyik a jobb?

Tier 7-es heavykben idáig az IS tetszett a legjobban!

(#34093) emre válasza Stigma.HC (#34091) üzenetére


emre
veterán

Nekem ennyi hasznom volt az egész elit-klánosdiból, elég szar befektetés. Ja meg volt egy gold-os küldetés amit sikerült elcsípnem, mert ha nem vagy ingame könnyen lecsúszhatsz róla.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34094) dvids


dvids
aktív tag

Sikerült a kedvenc tankomat megutáltatnia velem a játéknak. Az AMX 13 90-re átok szállt és a legutóbbi 40 meccsből - túlzás nélkül - 6-ot nyertem meg. Kicsit egy idő után már én is benne voltam a frusztrációval, de hihetetlen milyen ócska csapatokat kapok és soha semmi szerencsém nincs vele... :(

(#34095) Tomi0703 válasza emre (#34089) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én nyár közepe óta a klánban vagyok. A régi dolgokat nem vágom. Eddig olyan 4k gold jött be, valamint amíg 2-3 hete le nem farmolták az SH-t addig naponta volt +50% kredit. Nem panaszkodhatok. :D

(#34096) Bingisz válasza emre (#34093) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát jah, az nem a legjobb időszak volt, mint ahogy a mostani sem az, de most legalább bejön a kasszába 10k gold naponta. :DDD :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34097) Diarmand


Diarmand
senior tag

Áhá, szóval ha én írok ilyen csúnyákat, mint emre itten, akkor egyesek már egyből futnak a modikhoz, hiszen rólam van szó. Nem kell sokat gondolkodnom, hogy rájöjjek melyik ez a csóringer tag :U

(#34098) Linkin


Linkin
senior tag

Az AW-ról annyit ,hogy volt szerencsém játszani vele.Annyi más benne ,hogy modern tankok vannak.Rengeteg minden van a wot-ról másolva abban a játékban pl minitérkép betöltő képernyő stb nem rossz játék de semmivel sem jobb vagy másabb mint a wot

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#34099) emre válasza Diarmand (#34097) üzenetére


emre
veterán

Nem egy konkrét személyről van szó. Ugyanis csak néhány emberrel volt konkrétan pozitív tapasztalatom. Szóval inkább nem emelek ki senkit. Helyesen: ha arra a korszakra gondolok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34100) SoulReaver


SoulReaver
veterán

E-100 ammorack :D Kár, hogy nem repült el a tornya.. rajta maradt, de gyönyörű szép volt! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.