Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) #84221696


#84221696
törölt tag

Egy mai tipikus MM. 10 csatából 7 tier 9. :W

Csak azt nem értem, a többiek mit csináltak?

(#34152) csapee


csapee
senior tag

Ez után mondja vki. hogy a matchmaking hibátlan. :Y

Nem volt az 50e jatékos közt egy t9 pár se?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34153) Simi37 válasza robogo81 (#34150) üzenetére


Simi37
őstag

Már próbáltam de az autótűzoltónak sokkal nagyobb hasznát veszem :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#34154) woryz válasza kchryss (#34148) üzenetére


woryz
senior tag

Nézem, nézem, pontosabban nézném, nekem nem műxik most... :(((

(#34149) Simi37: Ez csak vicc ugye? Mi az hogy az 5% nem 5, csak 2,3? :(((

(#34155) Diarmand válasza csapee (#34152) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem értem a problémád. Mindkét oldalt volt egy-egy T10, a többi T8 és spotterek. Még a light tankok is egálban voltak (3-3). Jó lenne hagyni ezeket a megint rosszul működik valami... butaságokat :U
Inkább azon akadnál fent, hogy ilyen jó MM-mel hogy tudtál csak kétezret sebezni ;)

(#34156) Simi37 válasza woryz (#34154) üzenetére


Simi37
őstag

Nem tudom miert igy van...talan azert hogy aki kezdo 50%al akkor ne ketszer (vagy meg kicsit tobbszor) lassabban toltson mint egy 1xx % os legenyseg.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#34157) csapee válasza Diarmand (#34155) üzenetére


csapee
senior tag

Hát tényleg szar kör volt , mert ellentétben a nagy átlaggal prémium tankkal nem szórom a goldot. Az az E5- meg nem kicsit OP mm-et kapott, bár seggbe kapott párat. ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34158) Blue Eagle válasza #84221696 (#34151) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Nem ez a fo baj, hanem a 5 csapattagod semmit sem csinalt. :(

(#34159) Diarmand válasza csapee (#34157) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ebbe nem is kell gold az a jó benne. Mire nem elég 212 pen? Ami meg nem megy szemből azt meg lehet kerülni, veszett gyors, ezt szerettem benne.
Az E5 valóban OP lehetett ezzel az MM-mel, bár nem túl gyakran van ilyen. Egyetlen esetre emlékszem, mikor ugyanez volt E100-zal Mines-on (túloldalt egy IS7). Mentem is előre, hogy majd lezabálok mindenkit, de elrontottam és legyűrt a túlerő, hét egy ellen :DDD

(#34160) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mikor nem az arty, hanem a bátor HT tankjaink vonultak sorra egymás után a vízbe... IS-4, O-ho...

Jó ez a sok xp, próbáltam a bátraknak csak az e-100 csordát sebezni, de még így is vonultak a vízbe megfulladni.

[ Szerkesztve ]

(#34161) kchryss válasza Simi37 (#34149) üzenetére


kchryss
addikt

Az az 1mp sokszor életet menthet :)
Illetve mint látható a venti és bia nem csak a töltésidőt, de a célzásidőt, pontosságot, szórást is befolyásolja. Illetve itt nem látszik, de növeli a toronyforgás sebességét, látótávot és rádió hatótávot is.

(#34162) emre


emre
veterán

Hajtok a T55 lt15 küldetésért, képek vegyesen.

[link]
[link]
[link]
[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34163) fradi81


fradi81
veterán

Buldoggal is egy kis ace estére

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#34164) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Végre sikerült! :D Lámpa nélkül... :DDD

Mehetek tovább, csak előbb ki kell találni, hogy hova képezzem a csajszit! :D
Azért ez kellett, mert nyomatni kell a melót 1000rel és nem haladok a WZ-s küldivel... :(

[ Szerkesztve ]

(#34165) kchryss válasza emre (#34162) üzenetére


kchryss
addikt

Hú én de utálom amikor meglátom, hogy low tier lightként én lőttem a legtöbbet. Ez általában azt szokta jelenteni, hogy a csapat többi tagja nem csinált semmit. Múltkor LTTB-vel volt egy 1800 sebzéses köröm (ami egyébként nem is olyan nagyon sok) és ezzel lettem top sebző a csapatomból aminek a fele tier10-es heavy volt :O

(#34166) kchryss válasza grizlisandor (#34164) üzenetére


kchryss
addikt

Redshire-en kiszedték a kedvenc spotolós bokromat a pályamódodsítással. 1375-el gondolom passzív spotoltál és nem futkostál. Hova bújtál be?

(#34167) grizlisandor válasza kchryss (#34166) üzenetére


grizlisandor
addikt

Eleinte passzív, utána aktív. Hirtelen felindulásból mentem oda, hátha jó lesz.
D-6/7, bokrok vannak, rálátsz a hegyoldalra a med-ekre, és a cap-re. Utána aktív, mivel a heavy oldalt áttolták és megállt ott az ellenség, dobtam a spot-tot és jó arty-aink lekattintották őket. :D

Más: Most néztem a replay elején, hogy 1,3k wn8am van, szal vigyázat világ. :D
Meg szomorúan néztem, hogy a spot-ért nem ad wn8-at... :O

[ Szerkesztve ]

(#34168) nyunyu válasza kchryss (#34165) üzenetére


nyunyu
félisten

Hú én de utálom amikor meglátom, hogy low tier lightként én lőttem a legtöbbet. Ez általában azt szokta jelenteni, hogy a csapat többi tagja nem csinált semmit

Erre van a report/bot.

Altalaban 5 meccs alatt elfogy az aznapi adag, annyi hasznalhatatlan top tier van. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34169) Blue Eagle válasza nyunyu (#34168) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ikyen report/bot -bol mennyit kell beszednie valakinek ahhoz, hogy kovetkezmenye kegyen a WG reszerol? Milyen kovetkezmenye lehet?

(#34170) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Prémium tankos játékos

Ennek mi értelme , hogy nem megy csak prém tankal ? A max kifejlesztett jármű Tier3 ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34171) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#34170) üzenetére


Tomi0703
őstag

Aztapics... :Y Ilyet még nem láttam.

(#34172) Diarmand válasza jozefgucci1 (#34170) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem tudja hogy kell fejleszteni :C

Boldogok a lelki (és a mentálisan) szegények :DD

[ Szerkesztve ]

(#34173) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#34170) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jó szar acc, ment egy kört loltrakival, nem is kellene már. Nem is egy most nézem 75 pfff ezek után főleg nem

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34174) emre válasza emre (#34162) üzenetére


emre
veterán

Ma sem jutottam közelebb, de legalább mindjárt meg lesz a wz misszió usa része is.
Azzal a szemét t49-el képtelen vagyok ráérezni. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34175) dvids válasza emre (#34174) üzenetére


dvids
aktív tag

Mi ez a mod amúgy?

(#34176) emre válasza dvids (#34175) üzenetére


emre
veterán

YasenKrasen_SessionStatistic (hun) by Pyter v.2_b 0.9.10

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34177) Enzolord válasza jozefgucci1 (#34170) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyi lóvé lehet azon az accon? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34178) kchryss válasza grizlisandor (#34167) üzenetére


kchryss
addikt

Nem ad bizony :)
Malinovkán mikor 12700-at spotoltam kaptam 700 wn8-at. Egyébként ezért van az, hogy sok jó játékos ha lighttal játszik inkább nem megy spotolni hanem hátulról puffogtatja az ellenfelet. Ez azért szomorú mert a képességük meglenne hozzá, hogy arra használják a tankot amire való és felderítsenek. Szóval be kéne rakni a wn8-ba a spotot.

(#34179) rlazol válasza kchryss (#34178) üzenetére


rlazol
addikt

kéne...
azért nem rakják be, mert a spot sebzés figyelése nem volt a kezdetektől. Emiatt a régi accokra, amik már akkor is megvoltak nem lehetne jól kiszámolni ezt az értéket. vhol lenne egy vonal és csak az azon túli csaták számítanának.
persze lehet, h lesz egy WN9, ami ezt meglépi. :U

ha már a régi dolgoknál tartunk: amikor pár napal a reg után a neten azon kutatkodtam, hogy lehet lőszert váltani, több helyen is olvastam olyat, hogy "nyomd meg kétszer a kérdéses gombot és akkor nem lő" ez mi volt? régebben ki kellett üríteni a tárat a cseréhez?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34180) nyunyu válasza rlazol (#34179) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha egyszer nyomod meg a loszer gombjat, akkor a tar kiurulesekor fog az adott loszerre valtani, de elotte a mar betarazott fajtat lovod el. (nem taras csuzliknal egy elemu a tar, igy a kovetkezo loves utan tolt.)
Ha ezutan megegyszer megnyomod, akkor nekiall ujratolteni, es addig nem tudsz loni, amig be nincs toltve a loszer/tar.

Emlekeim szerint * mindig is igy mukodott, nem kellett elloni az aktualisan betoltott loszer(eke)t.

*: 7.2 kornyeken regisztraltam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34181) nyunyu válasza Blue Eagle (#34169) üzenetére


nyunyu
félisten

Ikyen report/bot -bol mennyit kell beszednie valakinek ahhoz, hogy kovetkezmenye kegyen a WG reszerol? Milyen kovetkezmenye lehet?

ON topicban volt valaki par eve, aki egyutas jegyet kapott a Banamakra, mert 1-2 honapig sportot uzott abbol, hogy artyval belepett a csatakba, nem csinalt semmit, majd begyujtotte az XPt+bot reportokat.

Aztan probalt a visszautra kisirni egy gumicsonakot, vegul full account resettel visszaengedtek, kezdhetett minden tankot elolrol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34182) nyunyu válasza nyunyu (#34181) üzenetére


nyunyu
félisten

Banama

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34183) Enzolord válasza nyunyu (#34181) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, Taragas volt.. :) Klántársam.. :) Nem kevés szopatást kapott ezért... :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34184) rlazol válasza nyunyu (#34182) üzenetére


rlazol
addikt

ez nagyon durva. :Y
abszolút megérdemelte fizető vagy sem.
de amit kérdést felvetett az jogos: hogy jutnak el akkor bot accok T9-10 szintekre? :Y mármint ahol nem csak az utolsó 100 csata bot, hanem az összes?

nyunyu: köszönöm a választ, én is így tudtam, ezért csodálkoztam-de akkor az addigi lövedékre értették.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34185) kchryss válasza rlazol (#34184) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy hogy a bot nem lépked ki :D
Azt meg nem lehet bizonyítani, hogy valaki botot használ vagy tényleg ilyen béna.

(#34186) xAttilax


xAttilax
őstag

reggelre egy T34-3 Ace: replay

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#34187) Veatta válasza kchryss (#34185) üzenetére


Veatta
aktív tag

Valaki linkelt korábban olyan sírámot, hogy amikor eljutott a tigrisig mindig kibannolták mert bot, szóval van aki olyan béna, hogy T7-ig jut el aztán törlik.

(#34188) jagada válasza Veatta (#34187) üzenetére


jagada
őstag

Persze, mert vannak olyan mazochisták akik 5 fps-el játszák a játékot és csodálkoznak, hogy a diafilm szerű képkockák közben nem találnak el semmit még a közvetlen közelükben sem, mert mire klikkelnek egyet az ellenfél már háromszor megkerülte őket.
Találkoztam nem egy ilyennel, amikor meg rákérdeztem ,hogy egyedüli top tankként, hogyan sikerült 0-t sebezni és öletni meg magát 2 tierrel kisebb papír tankoktól azt válaszolta, hogy szar a netje. Csak tudnám, hogy akkor minek erölteti ezt az egészet és, hogy egyáltalán mit élvez benne?? :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#34189) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Kipróbáltam a teszt szervert. Tudom, hogy ez a játék eddig sem volt szimulátor, de ezzel az új mozgás fizikával olyan érzésem volt, mintha a lego Racers-el játszanék. Ez a valóságtól elrugaszkodott farolgatós dolog teljesen idegen ettől a játéktól. A helyben fordulás oké. A löveg bemozdulása induláskor/megálláskor szokatlan, de oké. Összességében azonban szerintem elég kaki lesz így játszani.
Lehet, hogy egyedül vagyok a fenti kijelentéseimmel, de ha nem, akkor bízok abban, hogy talán cizellálják még a rendszert a végleges kiadás előtt.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34190) szallasi007


szallasi007
őstag

M43 klán két tagját név szerint balheret és jobbheret - már a nevük is mély értelemről árulkodik - szeretettel várom Bp-en személyes értekezletre. Bc vel sikerült 4k damot kiosztaniuk tier 8-as medekbe és 7-es lájtokba úgy hogy konkrétan én egy fv heavyvel fogtam fel egy jp E100-at egy bc meg vagy 3 tier 8-as tankot ők viszont képtelenek voltak a jp mögé bemenni és hátba lőni mondván a 8-as t44 kiszedett volna úgy hogy én álltam hull down-ba. Tehát ha esetleg összefuttok velük segítségre ne számítson senki tőlük. Sírás off

(#34191) emre válasza Veatta (#34187) üzenetére


emre
veterán

ez volt az az eset

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34192) Veatta válasza szallasi007 (#34190) üzenetére


Veatta
aktív tag

Valamelyik nap volt is róluk kép itt, a nevük Ajobbhere
Abalhere

(#34191) emre: ez kemény :C

[ Szerkesztve ]

(#34193) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A hónap tankos apukája a képen

Ez üt mindent :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34194) emre válasza jozefgucci1 (#34193) üzenetére


emre
veterán

biztos? :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34195) nyunyu válasza jozefgucci1 (#34193) üzenetére


nyunyu
félisten

Karelia assault vedekezes?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34196) szbalogh válasza emre (#34194) üzenetére


szbalogh
őstag

Ő nem tankosozik, mert nem használja az egeret :D

Nick: HE_Storm

(#34197) jozefgucci1 válasza emre (#34194) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen , mert itt nem biztos , hogy tankozik , mert ez WOt topik ééérteed :DDD Amúgy meg önmagunkról képet felrakni nem ér ez a másik vagy ezt Jano küldte neked privátban , mert az más :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34198) jano_77 válasza nyunyu (#34168) üzenetére


jano_77
nagyúr

Irigyellek, hogy Te ilyen sok csatára el tudod osztani azt a csekélyke 10db reportot. ;] Nekem nem sikerül, legtöbbször 2, max 3 csata alatt összejön.

(#34170) jozefgucci1: golyót neki a két szeme közé! Kb ennyit érhet az életben is. És az ilyen pocsok teszik tönkre azok játékát, akik igyekeznek, utána olvasnak és tesznek azért, hogy fejlődjenek. Lohadjanak meg, mind!

(#34174) emre: troll gun-al használod vagy a normállal? Én a troll-ra érzek rá nehezen, vhogy eddig jobban tetszett a normál gun.

(#34197) jozefgucci1: Na de kérlek! Küldtem át Neked képet a kislányomról, így tudhatnád, hogy a képen nem Ő van, vagyis nem lehetek én sem. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34199) jozefgucci1 válasza jano_77 (#34198) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze hogy nem ,de gondoltam , hogy erre benézel majd :) A te tündéri kislányod nem lehet az tény ! :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34200) joergie válasza emre (#34162) üzenetére


joergie
őstag

Jövő héten csinálom a td küldiket, akkor tudnék benne segíteni obj263-al.

Más: Múltkor 1600 átlagdmg-et csináltam wz111-el, kreditfarm nap volt, a tököm tele volt vele, erőltettem a hulldown-t, nem használtam goldot, mentem vele frontra heavyk ellen. Most megvilágosodtam. Valamiért ráéreztem. De azért még mindig messze van az ideálistól. De így egyedül az a 28/35 elég combos ;]
Ja igen, és egyszer SE dobott tier10be. Tier9-be is nagyon ritkán.
Az alsó 3 tank stock, nem kell ostorozni miatta :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.