Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Lehet, hogy egyedül vagyok a problémámmal, de azért leírom.

Az alap motorhangok mellé Piciu's War Thunder Sound Mod-ot használom a lövegek hangjának életszerűbbé tételére... Vagyis használnám... Sajnos sehol sem találok 0.9.10-es verziót, csak a korábbit. Valaki tud esetleg letölthető 0.9.10-es csomagról?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34202) nyunyu válasza joergie (#34200) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja igen, és egyszer SE dobott tier10be. Tier9-be is nagyon ritkán.

WZ-111 ugyanugy tierlimites, mint az IS-6, alapbol nem mehetnek BT10-be.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34203) jano_77 válasza lacibacsi (#34201) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem pedig az érdekelne, hogy vannak-e itt olyanok, akik Genom papa hang modját használják?
Az a problémám vele, hogy az ARL-44 90mm F3 lövegének nincs hangja. Másnál is jelen van ez a hiba? Esetleg vki, akinek szintén van ARL ellenőrizné a jelenséget?

Köszi előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34204) Blue Eagle válasza nyunyu (#34182) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hu de durva...

(#34205) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Van aki még mindig nem ismeri mi az a PrintScrin gombot :DDD .:

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34206) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#34205) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Facebookon lépj be egy-két wot csoportba. Igazi gyöngyszemeket találni ott. Ami a legjobb, hogy mind azzal magyarázza, hogy nem jó a nekik a prtscn gomb :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34207) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#34206) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tudom onnan lövöm ezeket :DDD Ritter kolegád is csak ezért van ott , mert gyűjti az ilyen szösszeneteket ! Ott szoktunk azért trolkodni :N

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34208) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#34207) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ide vagy privátba adjátok már meg a linkeket pls! ;)

(#34209) Diarmand válasza jozefgucci1 (#34205) üzenetére


Diarmand
senior tag

Még jó, hogy ruhában ül a gép előtt :DDD

(#34210) csapee


csapee
senior tag

Vateras kep
Ez se rossz:)

Csapee

(#34211) nyunyu válasza joergie (#34200) üzenetére


nyunyu
félisten

Jövő héten csinálom a td küldiket, akkor tudnék benne segíteni obj263-al.

Legalabb okozol nemi oromot a soviet expert plecsnire hajto tizes artyknak. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34212) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

A legénységet nem ér csúfolni!!!! :DDD Végül vettem 75%-os legényeket WZ-be, és rögtön átképeztem IS-2-re őket, így dupla annyiba fájtak, de talán ez volt a legjobb megoldás! ;]

Harcra készen:

(#34213) emre válasza MinionFlasH (#34212) üzenetére


emre
veterán

A legénységet nem is, na de a gazdáját...... :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34214) dvids válasza MinionFlasH (#34212) üzenetére


dvids
aktív tag

Akkor késő szólni, hogy a barakkban nem megvásárolt tankba is lehet legénységet toborozni? :)
Arról nem is beszélve, hogy ha a WZ-be 50%-osat veszel és úgy képzed át úgy is megúszhattad volna fele áron. :)

[ Szerkesztve ]

(#34215) nyunyu


nyunyu
félisten

Meg mindig nem keso beletolni a 4x200 goldot a 100% legenyseghez. ;]

Tenyleg, mostanaban varhato felaras legenyseg kepzes es/vagy skill reset?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34216) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Na kedves ALL!

Senki se tökéletes!!! :D Elbaszarintottam ez vagyol! :DDD Megvan a WZ semmi nem rontja el a kedvem! ;)

(#34217) #43783936


#43783936
törölt tag

Ez ütős. :D

(#34218) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Megvan az AMX 30 ász. Nehéz szülés volt, de remek tank!

[link]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34219) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A kép lemaradt. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34220) nyunyu válasza #43783936 (#34217) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez ütős. :D

Csavo gyujthetett volna meg 16.8+63=79.8k XPt, mielott modellt all.

Bar lehet, hogy a japanok a 88 L/71 hosszusagara buknak, nem a 128 L/51 vastagsagara. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34221) csapee


csapee
senior tag

Az ellen Is-4-e ha nem kempel annyit, meglett volna. Sajnos full HP-val meg gold ammoval bújt elő az utolsó 2 percre. :W

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#34222) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Csak nekem van olyan érzésem, hogy szemen vagyunk köpve a WG részéről ezzel az Earning Your Stripes küldetéssel? Egy hónapig tart az "akció", de összesen "6-10 times per account" teljesíthető. Vagyis egy hónap alatt TVI-ban (VII-ben, stb) lehet hat olyan csatám, amikor duplázhatok. Fantasztikus! Ha ez minden napra igaz lenne, akkor lenne értelme, de így... (vagy esetleg rosszul fordítottam le valamit?)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34223) rlazol válasza lacibacsi (#34222) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem itt valamit nagyon benéztél.
az earning your stripes harmadik része a szokásos: 35k xp összeszedése úgy, hogy a top 10ben vagy 150 goldért

ezen felül vannak a "Tier 6 is fun", "Tier7 is fun" stb küldetések, ahol, miután az összes "Earn your stripes" megvan (tehát jövő hétvége után) német járművel dupla XP-t kapsz, ha az alap xp-d az első 6/7/8 stb játékosában benne van egy győztes csatában.

ezáltal az alap duplázón felül kapsz 6 duplázót T6ban, 7 duplázót T8ban stb.

általában ilyenkor az első duplázó nem számít, vagyis nem kaphatsz 4x xp-t adott esetben, de még az se kizárt.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34224) nyunyu válasza rlazol (#34223) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintem arra ertette, hogy most negy hetvegen kell osszeszedni 4x35k XPt a 4x150 goldert, es ha ez mind megvan, akkor ezen felul annyi lesz "csak" az extra jutalom, hogy oktoberben
6x duplazhatsz T6 nemet tankot
7x T7 nemet tankot
..
10x T10 nemet tankot

(Mekkora kibaszas mar, hogy pont nem huzok egy nemet agat sem :W
Esetleg nekieshetnek a garazsban porosodo JT/E50/LeoA-nak, vagy a Sturer Emilnek, de nem sok kedvem van hozzajuk. E100-at meg nem fogok csak ezert az eventert venni.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34225) rlazol válasza nyunyu (#34224) üzenetére


rlazol
addikt

most ez tényleg nem értem. :F
ha megkaptad a 600 goldot, kapsz 6+7+8+9+10 duplázási lehetőséget is. ezzel mi a baj? én már a 600 goldnak is nagyon örülök. És mivel épp az aladárt húzom a plussz kb 8000 ajándék XP-nek is. Nem hiszem, hogy a normál első győzelmi dupla elveszne emiatt. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34226) lacibacsi válasza rlazol (#34223) üzenetére


lacibacsi
addikt

A "6-10 times per account" szerinted mit jelent? Neked legyen igazad, de ez annyit jelent, hogy egyszer lehet élni a hatos, hetes, stb duplázós sorozattal. Nem írja, hogy naponta meg lehetne csinálni. Ez az én bánatom. Világos, hogy ez nem a hét végi event (sőt, nem is a jövő heti), de októberre (egész hónapra) ezek szerint csak ennyi jut.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34227) rlazol válasza lacibacsi (#34226) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem eléggé túlreagálod.
sehol nem írja, hogy a napi duplázást elvennék. egyszerűen kapsz X extra duplázási lehetőséget bizonyos német tankokra. ahhoz meg még rohadt korán van, hogy a jövő havi missziókat kirakják - ez is elég fura. Majd jövő héten.

komolyan azt hiszed, hogy ennyire háttérbe szorítanák a német tankokat (mert a többiről nem volt szó), vagy ennyire lábon lőnék magukat amikor a konkurencia itt kopogtat?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34228) kchryss válasza lacibacsi (#34226) üzenetére


kchryss
addikt

"de októberre (egész hónapra) ezek szerint csak ennyi jut."
Ez biztos nem így lesz. Valószínűleg ezek csak ráadásként lesznek a sima eventek mellé.

(#34229) zodo válasza kchryss (#34228) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha jól követem az eseményeket akkor ez lesz a harmadik hete ennek a WZ-111 Challenge (09.01-10.01) küldetés sorozatnak. Ez idő alatt, múlt héten a Szovjet páncélvadász vonal míg mostanság Brit / FV215b (09.15-10.01) vonal tankjai akciósak.

Ezeken kívül pl nekem a friss fiókkal, semmilyen egyéb küldetés (Szerezd meg csíkjaid! 09.05-29) nem volt/lesz elérhető a gyenge tank állomány végett ill. semmi egyéb mint pl fogyócikk, felszerelés, garázshely, legénység, stb akció nem volt.
Félek hogy ez így is marad míg ki nem fut a hosszas küldi sorozat (okt. 01) de neked legyen igazad!

[ Szerkesztve ]

(#34230) zodo


zodo
nagyúr

Ilyent tájt van időm, meló után játszani.
Próbálom duplázva/triplázva húzni a kis tankjaimat mint Covenanter, Pz.Kpfw. 38(t) vagy M3 Lee-t de csak kisebb sikerekkel.
M3 Lee tényleg ennyire gáz ?
Másik kettőt még csak csak érzem de ez valahogy nagyon idegen.
Ajánlás útján haladnék az M4 Sherman felé de az eddigi hat csata, hát szívesen kitörölném az emlékeim közül.
Ha azt mondjátok jó az M4, végig szenvedem vagy inkább haladjak egyenesen a T1 Heavy felé ha mondjuk a nehéz vonal jobban fekszik?
Akkor mondjuk nem lesz közepes tankom az esetleges küldikhez, amikből mondjuk nem hiszem egyet is meg tudnék csinálni de a sanszot megadnám magamnak.
Kivéve ha áthámozom magam a Covenanter, Crusader pároson a Cromwell-ig.

Ma a Covenanter-el kezdtem valami iszonyatos módon.
Mint nagy átlag VII-es csata. pff Spoton próbáltam tartani a nagyokat de belebuktam.

Második csata a favorit KV-1-el.

Nálam ez már nagy szó, kéretik elnézni az örömöm. :)
Mines pálya déli részéről indultunk, bementem a középső domb jobb oldalára ahol KV-85 élből képembe nyomta a lövege végét. Vesztére. :DDD
Periszkópot meg elfelejtettem visszatenni a gépre mert pont az előbbi Covenanter csatára átraktam arra mivel észrevétlenül 2 ellenség felderítése lenne a küldi.
Ettől függetlenül kiszedtem a bázis közelében lapító Alceto-t.
KV-1S megúszta pedig csak egy lövés kellett volna az öt killhez csak levadászta valaki.
Végén még felmásztam a másik Alceto-ért.

Tudom hogy rengeteg csata kell még a legénység fejlesztéséhez de majd jövők a tippekért.
Szeretem ezt a tankot még ha nem is egy ász de tud kellemes csatákat okozni és ennek örülők.

(#34231) fradi81 válasza zodo (#34230) üzenetére


fradi81
veterán

T1 és m4 is jó tank, érdemes mindkettőn átmenni, M6 az egyik legjobb 6-os. M4-et vissza is vettem, fun tank a 105mm ágyúval.

moto g72, Ninebot d28e

(#34232) lacibacsi válasza kchryss (#34228) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezt úgy értem, hogy a szepiemberi négy hét végén megszerezhető mission tokenek begyűjtése esetén (Earning Your Stripes) októberben csak ennyit kapunk (Exclusive Reward Missions).

Világos, hogy lesznek más küldetések. Minden hét végére kapunk majd valamit, mint ahogy eddig is kaptunk.

Ami a szemem csípi az az, hogy a szeptemberi rendfokozatokért menő grindért össz-vissz nyolc extra duplázási lehetőséget kapok a TigerII-re egész hónapra (a napi elsőn túl). Mert ha ez naponta járna, akkor nyalom a talpát Serb-nek. De sajnos a kiírásban az szerepel, hogy (pl. TVIII esetén) "8 times per account" és nem az, hogy "8 times per account per day". Szerintem ez világos. Reményt az adhat, hogy elírtak valamit és később még benyögik, hogy "naponta".

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34233) fradi81 válasza lacibacsi (#34232) üzenetére


fradi81
veterán

Agyagedény WG csak 600 aranyat ad a semmiért meg 40 duplázást német tankokra, van bőr a képükön :)

moto g72, Ninebot d28e

(#34234) woryz válasza fradi81 (#34231) üzenetére


woryz
senior tag

Az M6 jó? Lehet, csak mire?!?! :(((

(#34235) szbalogh válasza fradi81 (#34233) üzenetére


szbalogh
őstag

Bezzeg régen milyen jó volt az az 50 000 kredit 3 napi játék vagy 200 csatáért... :(((

Nick: HE_Storm

(#34236) MinionFlasH válasza lacibacsi (#34232) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Lacibá, ez most mi?

WZ-111, és 600 arany a hónapban, ennél többet mit adhatnának? (csak az arany megér 4x 35k xp-t a többi apró gratis)

Csak első osztály, de nagyon izgalmas volt:

replay

[ Szerkesztve ]

(#34237) emre válasza woryz (#34234) üzenetére


emre
veterán

T6-ban az egyik legjobb pen, dpm és gun depression egyben. :K 1,2k átlagsebzésem van vele ami nem olyan rossz. Egyéb kérdés? :D

(#34239) xAttilax

Ja, hát nem is értem igazán a nyafogást. Pár éve még hónapokat kellett várni egy szaros leárazásra is, és nem volt semmiféle küldetés amivel a bevételt ki lehetett volna egészíteni. Ingyen tankról meg ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34238) fradi81 válasza woryz (#34234) üzenetére


fradi81
veterán

röviden hull down. jó gunnal, t8 csatákban is sokszor top XP-t ér el, jó kezekben ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#34239) xAttilax válasza szbalogh (#34235) üzenetére


xAttilax
őstag

igen, nem is értem most, hogy tud valaki hőbörögni...
1 személyes küldetések (prém napok, free xp, kredit)
2 WZ küldetés (prem napok)
3 hétvégi rangos küldetések (ARANY)

ergó, lehet szerezni ingyen aranyat, prem napokat, tier VIII prem tankot... stb

Mi kell még embereknek??????

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#34240) woryz válasza emre (#34237) üzenetére


woryz
senior tag

Replay-t küldjetek már plíz amikor Tier 8-as csatába vagytok vele? Tegnap folyton beb.szott IS3-akkal egy csatába, hát nem is tudom... :(((

(#34238) fradi81: ez a bajom, hogy jó kezekben... :((( Replay-t tőled is kaphatnék? :)) Nem kell a youtube-os videjó, ahol top tank, és mindenki tudja mit kell csinálni... Olyan kell, ahol nem top, és 0:15 (esetleg 3:15) a vége és tudott csinálni valamit. Tegnap 5 ilyen csatám volt vele, azt hittem eladom a g.cibe... :W

(#34241) Stigma.HC válasza emre (#34237) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Imádtam azt a tankot, T8-ban is mennyire megállta a helyét. Jó lenne visszavenni, de semmi kedvem úgy legénységgel nekiállni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34242) emre válasza woryz (#34240) üzenetére


emre
veterán

Már nem is tudom mikor vettem elő utoljára, de azért kerestem neked párat. :D

Én sebzésre szűrtem, de tedd át xp-re és akkor előrébb hozza a t8 csatákat is. M6 Ace tanker in tier 8 game

(#34241) Stigma.HC

Nekem még megvan, de egy skill (50%) legénységgel nem erőltetem a dolgot. Asszem az IS6 küldetésnél használtam utoljára rendszeresen, csak úgy mint a 3601-et.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34243) fradi81 válasza woryz (#34240) üzenetére


fradi81
veterán

Van itt egy régebbi, mostanában nem sokat megyek vele, lehet nem fogod tudni lejátszani de a számok magukért beszélnek :DDD [link]

Wotreplays-on rákeresel és megnézel párat.

moto g72, Ninebot d28e

(#34244) rlazol válasza zodo (#34229) üzenetére


rlazol
addikt

zodo - periszkóp visszarakására van mod. Ami a kedvezményeket illeti: augusztusban kaptunk egy rakással, sajnos ilyenkor általában 1-2 hónapig szünet van.

lacibacsi - akkor még egyszer: az akciókat (ToT, napi mission, egyéb) általában az indulás előtt 1-2 nappal tudjuk meg. Eddig úgy volt, h az egyetlen, amit kapunk az "earn your stripes" teljesítésért az egy darab (!) nagy szerszámosláda. Te a 600 gold egyáltalán nem látod a dolognak? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34245) lacibacsi válasza MinionFlasH (#34236) üzenetére


lacibacsi
addikt

Úgy látszik, hogy engem most senki sem ért meg.600 arany! Frankó. Köszönöm WG. Nincs is vita felőle. De az ígérettel szemben (mi szerint aki ezt végigcsinálja az októberben egy rendkívüli küldetésben vehet részt) csak 40 extra duplázást kapsz ajándékba. Ennek a küldinek nem a szeptemberi részével van gondom, hanem azzal, hogy a beígért "hűha" helyett csak egy kis kincot dobnak októberben.

rlazol: nem csak a szerszámos láda volt beígérve. Nézd vissza az augusztus végi WG híreket, ott írták, hogy októberben aztán majd lesz ejha! Amennyiben neked a 40 duplázás az ejha, akkor sorry.

De tudjátok mit? Hanyagolom ezt a kérdést a továbbiakban. Októberben meglátjuk kinek van igaza. Remélem én tévedek.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#34246) emre válasza lacibacsi (#34245) üzenetére


emre
veterán

Elmondok erről egy viccet:

Stewardess az utashoz.
- Uram, kér vacsorát?.
- Miből lehet választani?
- Igen vagy nem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34247) szbalogh válasza emre (#34246) üzenetére


szbalogh
őstag

:C

Nick: HE_Storm

(#34248) nyunyu válasza zodo (#34230) üzenetére


nyunyu
félisten

M3 Lee tényleg ennyire gáz ?

Szokni kell, hogy nem forgathato korbe az agyuja, igy inkabb fixtornyu TD modra kell hasznalni.
Klasszikus, ellenfel seggebe kerulve hatbalovom, aztan ott sem vagyok med harcmodorra nem alkalmas.

Ajánlás útján haladnék az M4 Sherman felé de az eddigi hat csata, hát szívesen kitörölném az emlékeim közül.
Ha azt mondjátok jó az M4, végig szenvedem vagy inkább haladjak egyenesen a T1 Heavy felé ha mondjuk a nehéz vonal jobban fekszik?

Mindharom normal amerikai Sherman jo.
Negyedik, premium M4A2E4 Shermant nem volt alkalmam kiprobalni, mivel joval a beta utan regisztraltam, es sose lehetett kapni.
Azota kb. 500 csatankent egyszer latok ilyet, szoval nem egy gyakori tank.

Alap Shermanra mar nem nagyon emlekszem, annyira regen, meg kezdokent toltam.

Easy 8 meg a Jumbo viszont sokaig hasznalatban volt.

Elobbi egy agilis dog, amivel nagyon jol lehet bujocskazni a hazak kozott, 2 haztombot megkerulve ellenfelet hatulrol meglepni. Pancelzat az nem nagyon van, inkabb a sebesseget, mozgekonysagat kell hasznalni.

Utobbi viszont massziv front pancelzattal bir, szembol majdnem olyan eros, mint a T1HT/M6, sebessege miatt is inkabb heavysen kell hasznalni, nem medkent.

Kifejezetten jol all nekik a dombos palya a -12 fok gun dep miatt. (Hmm, jobb, mint az M6/T29/T32 vonalnak???)

Agyu kinalat:
M1A1/M1A2 gyorsan, pontosan jaro meggymag kopkodo, ellenfelek oldalat/hatat siman atviszik, T5/T6 heavyk ellen szembol mar keves lehet, max a weak spotokra celozva tudja atloni oket.
105mm trollgun: Nagy, lassan celoz, pontatlan, de ha betalal, akkor az elegge tud fajni az ellennek.
Miota nerfeltek, azota nem nagyon opcio a gold ammo, elotte viszont HEATtal minden kisebb tank egy loves volt, akire raneztel.
(Ellenfelkent a Hetzer, Sherman, E2, E8, VK3001H nagy ivben kerulendo volt akkoriban, ha meccselni is akartal, es nem a garazs falait nezegetni 2 perc utan.)

Ja, ha a trollgunt akarod hasznalni a Jumbon, akkor tedd vissza a jobban pancelozott alap tornyot, aztan lehet Rambot jatszani. :DDD

vagy inkább haladjak egyenesen a T1 Heavy felé ha mondjuk a nehéz vonal jobban fekszik?

Az az ag is nagyon jo.

Szemely szerint mozgekonysaga miatt jobban szerettem a T1HT-t, mint a KV-1-et, de arra figyelni kell vele, hogy eleg magas, es nagyon puha az oldala/hatulja, ugyhogy oda kell figyelni ra, hogy milyen szogbol hagyod magadat lovetni.
M1A1 agyuja ugyanaz, mint az alap Shermanon, igy tuzeroben nemileg alulmarad a tobbi orszag heavyjeivel szemben.
Viszont utana az M6 sokkal jobb agyukkal bir. Maga a tank kb. ugyanaz.
Miota szenne nerfeltek a KV1-S-t, azota nem kerdes, hogy az M6 a legjobb hatos heavy.

(ARL 44? szokas szerint vicc a francia agyuja, meg annyit faragtak a panceljan, hogy mar a medek is atutik szembol.
O-I? lassu, mint a dog, nem er oda sehova.
Churchill VII? Hasznalhato az valamire? Se fel, se le nem tud loni, igy hiaba lenne jo a pancelzata, ha az elso buckanal ellovik a lanctalpat, aztan szanaszet cincaljak, es viszonozni sem tudja a tuzet.
KV1-S nerfrol mar volt szo, beka segge ala esett a dpm, meg az elotte sem tul acelos pontossagan is rontottak, meg talan a mozgekonysaga sem a regi.
Mondjuk a mostani nemet heavyket nem probaltam, VK3001H/VK3601H meg hatos medkent volt meg a garazsomban.)

Egyaltalan van rossz T5/T6 amerikai tank az M7MT-n kivul?
Jo, Hellcat a nerf ota nem OP, de meg mindig hasznalhato.
Viszont ahogy nezem a Sluggert nem bantottak annyira, igy papiron most mar jobbnak kell lennie, mint a Hellcatnak, megis ritkabban latni oket a csatateren.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34249) MinionFlasH válasza lacibacsi (#34245) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Értem mit mondd, de ismerjük,hogy semmi se biztos, csak amikor ingame megjelenik a küldetés-akció, a többi meg, vagy lesz, vagy nem.

Ha karácsonyig egy kis elsősegélycsomagot se kapnánk is elégedett lennék, szerintem kitettek magukért.

(#34250) Cucuska2 válasza nyunyu (#34248) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem M7-tel van acélfalam! ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.