Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) zodo válasza rlazol (#34300) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs bajom vele de fent van már jó pár és csak e miatt nem bolygatnám a működő konfigot.

(#34302) rlazol válasza zodo (#34301) üzenetére


rlazol
addikt

aslainban benne van. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34303) zodo válasza rlazol (#34302) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet de azzal nem sikerült összeállítanom olyan mod konfigot mint amit szerettem volna ezért töröltem.
Különben nem egy tétel még nekem sem a periszkóp szóval veszek párat (ha jól rémlik a korábbi profilomban 3 vagy 4 db van) a sűrűn használt vasakra és nem lesz "elfelejtettem visszarakni" gond.

(#34304) rlazol válasza zodo (#34303) üzenetére


rlazol
addikt

egy bino 500.ezer kredit. irigyellek, ha ez neked nem tétel. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34305) kchryss válasza zodo (#34303) üzenetére


kchryss
addikt

Tier 5-6ban még én is így gondoltam ezért van 3 periszkópom. De tier 8-tól már kétszer is átgondolja az ember, hogy mire dob ki 500e kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#34306) rlazol válasza kchryss (#34305) üzenetére


rlazol
addikt

nekem 2 van, mindkettőt akciósan vettem.
a pakolós moddal pont elég.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34307) zozyk válasza rlazol (#34304) üzenetére


zozyk
addikt

Mindenkinek van prém tankja,tételnek kéne legyen? :U

(#34308) rlazol válasza zozyk (#34307) üzenetére


rlazol
addikt

ha 4 helyett elvagyok kettővel is, spóroltam egy T8as árának majdnem a felét.
ha kell, kifizetem, de ha meg tudom spórolni egy moddal, megteszem.
sok kicsi sokra megy.

ami a prémtankot illeti, 500k nekem kb 15-18 kör az M10-vel. Van, hogy egész héten megyek ennyit (hétköznap), de ha normális időm van, akkor is egy fél szombat. Ennyi időt szánjak rá, amikor húzhatnám vmelyiket vagy mehetnék küldik után, mikor megspórolhatom egy moddal?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34309) grizlisandor


grizlisandor
addikt


DickerMAX OP, igaz balage8x? ;]

(#34310) kchryss válasza grizlisandor (#34309) üzenetére


kchryss
addikt

Ehh. Ha jól nézem akkor kb 1 lövésnyire voltam az ásztól. Pedig két Borsigot küldtem a másvilágra ;]

(#34311) MinionFlasH válasza grizlisandor (#34309) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

és (#34310) kchryss

Gratula a DM-os köreitekhez, én is imádom, nagyon jó TD!

(#34312) grizlisandor válasza grizlisandor (#34309) üzenetére


grizlisandor
addikt

(#34310) kchryss: Szép volt, kár hogy nem ért ászt, ahhoz még 1 kill kellett volna és a TopGun medál és megvan, majd legközelebb!

(#34311) MinionFlasH: Jaja, jó kis TD, a csőlehajlását/alfáját/álcáját imádom. :) Egész jól lehet vele keresni... :DDD

(#34313) J.J. András


J.J. András
őstag

szervusztok,

az XVM minimap módban (9.10-es) hol lehet, vagy lehet-e bekapcsolni, hogy kiírja mennyi a max. látótávolsága a harckocsinak ? (a 9.8-ban és 9.9-ben volt a Locastan HD minimap, és abban úgy megszoktam, hogy tudom mennyit látok)

Köszi :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#34314) zodo válasza rlazol (#34304) üzenetére


zodo
nagyúr

Istenért sem szeretném ragozni de megnéztem, konkrétan 3 db van belőle.
Nincs prém tankom vagyis csak a III-as szintű ajándék tank BT-7 és koránt sincs meg pár tíz csatából de ettől függetlenül hamarabb összejön a kredit mint hogy tovább tudjak lépni xp-el a következő szintre.

(#34316) zodo válasza #84221696 (#34315) üzenetére


zodo
nagyúr

:F

(#34317) Enzolord válasza zodo (#34316) üzenetére


Enzolord
addikt

Mind olyan mod, ami csalás.. De nagyon megkönnyíti a játékot... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34318) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok olyan mod linket ami már a csalás kategóriába tartozik kérlek ne rakjatok be , mert törlöm ! Tudom az ismert és népszerű pakkoknál is sokan már csalást emlegetnek ,de ebbe most nem mennék bele.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34319) rlazol válasza zodo (#34314) üzenetére


rlazol
addikt

ezt mondta az előbb valaki :)
5-ös, 6-ös szinte meg pláne.
de a 7es már necces, a felett, prém nélkül már oda kell tenned magad ahhoz, h ne legyen mínuszos a kör. De vereség, főleg olyan, ahol nem lőttél sokat még prémmel is simán lehet minuszos. Ezért nem költök félmisiket olyan felszerelésre, amit moddal tudok jobbra-balra pakolni. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34320) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudjatok veletlenul, melyik fajl felelos a meccs vegi osszesitoert?

Valamelyik mod bekavar, es eltunt a jobb klikk/report. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34321) Drenadar válasza jozefgucci1 (#34318) üzenetére


Drenadar
veterán

milyen jó lenne ha nem csak innen tudnánk törölni hanem az univerzumból is! :R

(#34322) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#34318) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hehe tudtam, hogy ez lesz ezért már rég könyvjelzőben van! ;] Nem mintha egyet is felraknék, csak jó tisztában lenni milyen mocsokságokat használnak. Tehát reportollak, mert nem vetted észre időben, és a szemfüles topiklakók már elmentették az oldalt! :DDD

(#34323) nyunyu válasza jozefgucci1 (#34318) üzenetére


nyunyu
félisten

Definialjatok, mi a csalas kategoria, es mi az ami meg belefer.

BTW, tegnap kiprobaltam a b4it csomagot (linket nem kaptok), de egy meccs utan szedtem is le, annyira idegesito volt.
Megszokott tankolas helyett a Terminator nyitojelenetere hajazott ahogy a pusztan fustolgo romhalmazok kozott cikaztak a szines csikok keresztul-kasul.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34324) Enzolord válasza nyunyu (#34323) üzenetére


Enzolord
addikt

Minden csalás, ami tisztességtelen előnyhöz juttat.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34325) Telda


Telda
addikt

(#34326) MinionFlasH válasza Telda (#34325) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:C

(#34327) Enzolord válasza Telda (#34325) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Ez nagyon nagy.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34328) emre válasza jozefgucci1 (#34318) üzenetére


emre
veterán

Pedig épp most akartam kérni, hogy valaki linkeljen már egy nyamvadt automata tűzoltó script-et. :DDD ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34329) Enzolord válasza emre (#34328) üzenetére


Enzolord
addikt

Sejtettem, hogy ez lesz, időben elmentettem.. Gyorsan belinkelem Neked, Te meg gyorsban leszeded... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34330) nyunyu válasza nyunyu (#34320) üzenetére


nyunyu
félisten

Valoszinuleg valamelyik mod felulirta az XVM egyik fajljat.
XVMet ujrahuzva megjavult.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34331) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én pár hete egy hétre feltettem a csít modpackot, hogy lássam mit tud és hogy én mit tudok tőle.

Hol is kezdjem. Aki béna a játékhoz, az használjon bármilyen modpakkot, akkor is béna marad. Azon az emberen semmi nem segít, akinek fogalma nincs arról, hogy mi történik a pályán, mit kéne tenni, hová kéne menni és ott mi lenne a dolga.
Először úgy tűnt, hogy na, egész fasza ez a mod pakk, most látom ki merre jár a térképen, anélkül, hogy spotolva lenne, ki meddig tölt, nem volt növényzet, lézercsíkok és egyéb nyalánkságok. Aha. Két meccs után már a pokolba kívántam az egészet, mert annyi információ volt a szemem előtt, hogy ha két vagy több tank volt egy helyen közép-távolban vagy messzebb, konkrétan nem láttam őket rendesen a csicsa miatt. Nem baj, megszokjuk.
A térkép rendszeresen csilingelt a sok lerombolt cucc miatt, ennek gyakorlati hasznát nem nagyon láttam, mivel anélkül is tudom ki merre jár, egyedül talán a végjátékban lehet hasznos, mondjuk egy batchatet üldözve, de összességében én nagyobbnak tartom a füstjét mint a lángját ennek a modnak. Aki valóban nézi a minimap-et és látja illetve érti is ami rajta van, annak ez fölösleges. Bőven elég a hd minimap mod spottolásjelzővel. Azt viszont megtanultam, hogy nem érdemes döntögetni semmit, főleg a végjátékban nem, mert sokszor nézek másokat miután kilőttek és rendszeresen arra fordultak az emberek, ahol döntöttek valamit a térképen. :(((
A lézercsík számomra borzalom. Tényleg vannak olyan emberek akiknek egy mod kell ahhoz, hogy lássák ha valaki rájuk néz? :U Ez zavart a legjobban. Megyek az E100-zal és mint valami radarscanner, simogattak a csíkjaikkal, hogy hol próbáljanak belőni. Az meg evidens, hogy a játékosok nagy része gyenge pontokat céloz, ehhez nem kell mod, hogy lásd. Ha van egy gógyija az illetőnek, akkor alapból figyel arra, hogy minél kisebb eséllyel lőhessék be. Egyedül annyi értelme lenne ennek a lézerezésnek, hogy észrevedd ha valaki sunyiban oldalról rád céloz. Na most, aki sniper módban éli le az életét, az meg is érdemli, hogy ne vegye észre az ilyet. Sokszor nézzünk körbe!
Vagy az a másik mód, ami színkóddal jelzi, hogy rá tudsz e lőni valamire vagy nem. Anyám ezzel mennyit szívtam! Lila jelzés. Úristen, target! Fordulok oda, jaaaa, hogy a rohadt géppuska lógott ki? Kösz. Hupsz, még egy target! Ehh... IS7 toronyfront. Ott szalad a medium! ....Be a szikla mögé yeah :((( Aligvan értelme ennek is. Megint csak azt tudom mondani, hogy aki nem sniper módban tölti a csatában az időt és hajlandó körbenézni, hogy lássa mi van körülötte, az látni fogja, hogyha lesz célpontja.
Aimbot. Huhh, kemény. Nem használok túl gyakran autoaimet, de ez mintha azt tudta volna, hogy ha valaki fedezékben van, akkor azt a részét célozza, ami kilóg! Gyönyörű! Szórjam csak meg skúlókkal bőven a T29 tornyát!!4! Ennek mi értelme, nem bírtam rájönni. Csak gondoljuk végig. A pontos célzáshoz a tankok jelentős részével meg kell állni. Ha ráadásul valaki fedezékben is van, akkor úgy is pontosan kell célozni, akkor meg már miért ne lépnék be sniper módba? Ja, hogy egyes aimbotok a weakspotra ütnek egyből? Becélzom azt én magam is, kösz. (már ha van ilyen mod, de biztosan...)
Növényzeteltüntetés. Nem rossz, nem rossz, ezt nagyra értékelem, komolyan. Sokkal könnyebben lehet lőni. Eleinte nagyon szívtam a fogam, hogy nem tudok erdőkön keresztül célozni, de idővel megszoktam a dolgot és kitanultam a répaföldön keresztüllövés művészetét. Nem nehéz, csak rá kell érezni. Persze kis pályaismeret se árt mellé.
Töltéskijelzés a tank felett. Ez érdekes, mert komolyan mondom erőszakkal próbáltam magam rávenni arra, hogy figyeljek erre, de nem ment. Esküszöm nem ment. Arról meg nem tehetek, hogy ami nem érdekel, arra nem tudok a csata hevében figyelni. Szép és jó, ha kijelzi, hogy a KV2 már nem tölt be a kilövése előtt, de ezt sajnos bárki tudja anélkül, hogy lett volna KV2-je. Nekem van annyi tapasztalatom, hogy megsaccoljam a velem szemben lévők töltésidejét miután lőttek, de szerintem mindenki másnak is. Itt a tuti taktika a bizonytalankodóknak: ha lőtt, akkor te is lőhetsz, de aztán spuri :D Tárasoknál meg még egyszerűbb, ha menekül, akkor kell megnyomkodni a púzóját :DDD

Lehet kihagytam pár dolgot, de nem is érdekel. Majdnem teljesen fölöslegesnek tartom ezt az egész mod packot és csak szánni tudom azokat, akik ezzel érvényesülnek ahelyett, hogy egy kicsit is utánajárnának annak amit csinálnak. Nem, az nem érv, hogy ez csak hobbi, meg játék, meg szórakozás. Nekem is az. De higgyétek el, kevesebb lenne a szidalmazás, a fikázás meg a többi hülyeség ha egy icipicit fejlődnének az emberek (senki ne értse félre, nem mutogatok/utalgatok én senkire, általánosságban beszélek).
Nekem is lehetne hobbim/játékom/szórakozásom a sakk. De nem játszom, mert mindig a lóval akarom leütni a mellettem álló királyt és azt mondják azt nem lehet. És nem akarom elrontani más játékát.

(#34333) jozefgucci1 válasza nyunyu (#34323) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért töröltem , mert voltak ott olyan modok is amik már , mint fentebb írták tisztességtelen előnyhöz juttatnak . Ez az aimbot ami automatikusan ráugrik az ellenre és gynge pontot lő nálam már csalás ! Ez magán vélemény persze, de úgy gondolom a többség nincs rászorulva erre és ha a kamu átverős oldalak törlésre kerülnek akkor ez is már közelít !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34334) Diarmand válasza #40993792 (#34332) üzenetére


Diarmand
senior tag

Köszönöm Zsolt! :R

Más.
Batchat Kolobanov medál, de figyelmeztetek mindenkit, a replay címe nagyon árulkodó.
Azt se tudtam kb mi van a pályán, rosszkor töltök, a végén hülye helyekre megyek, nem tudtam mennyi van vissza, nem is érdekelt az egész már, mert a killem meglett ami a WZ küldetéshez kellett és úgy voltam vele, hogy bánom is én, spotoljon fel a WtfE100 azt lőjön ki. A vége felé persze feltűnt, hogy nagyon irkálnak valamit cseten :C Megnézni nem muszáj nagyon retard voltam :DDD

(#34335) Stigma.HC válasza Diarmand (#34334) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Látod mit tett veled a pack? Kellett neked kipróbálni ;] :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34336) MinionFlasH válasza Diarmand (#34331) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azért most lebuktattad magad, hogy miért is vagy unikum játékos!!! Aha... persze... nem lilultok csak úgy :DDD Akkor azt mondod fel se rakjam? :DDD

Viccet félretéve, köszi a részletes leírást, figyelni fogok végjátékban, hogy ne döntögessek semmit. Most nem a tűzijátékhordókra, illetve az égig érő paszulyfákra gondolok, mert az ugye alap! Hozzáteszem "tisztábbnak" gondoltam a játékot. :(

Ja, megnéztem a xx-xxx átlagsebzésed, igazad volt tényleg szörnyű csak KÉK!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34337) Simi37 válasza Diarmand (#34331) üzenetére


Simi37
őstag

Szerintem el kéne tenni az utókornak :) :K Log Out vagy vmibe bemásolni. Egy jó kép arról ami miatt egyesek sírnak, hogy csalás meg warpack meg milyen sokat könnyít segít...közbe nem egészen így van. Jó lett :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#34338) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kösz srácok! :)

(#34335) Stigma.HC Nem tett velem semmit (én mindig retardkodok :DDD ), bár a Tündeszem hasonlatodon a mai napig hangosan nyerítek :DD

(#34336) MinionFlasH Ha gondolod próbáld ki, de szerintem úgy fogsz járni, mint én. Eleinte nagyon hasznosnak fog tűnni, utána meg rájössz, hogy kell a ráknak ez. Jobb(ak) vagy(tok) ennél.
Hallottam már régebben erről a minimapos kijelzésről, meg a Warpackről, de konkrétan csak akkor láttam működés közben, mikor beléptem a DOGS-ba, ami rossz döntés volt. Előszeretettel hangoztatták, hogy ez kell az SH nyeréshez, meg ha más használja, akkor mi is. Aztán meg ment a fejvakarás, mikor semmit nem döntöttek :((( A kilépésem után döntöttem el, hogy kipróbálom az egész packot és megnézem mit tud. (ja és lilulok ha üt a főnök ;] )
Ami meg a WZ-t illeti, lehet, hogy jól lövök vele, viszont győzni nem tudok gyakran, ami azt jelenti, hogy rossz helyen vagyok és nem oda adom le a sebzést ahová kellene. Még tanulgatom :)

(#34337) Simi37 Kösz megint! Sokan azt nem látják be, hogy aki jó, az nem ettől lesz jó, aki meg rossz, az nem lesz ettől jó. Ez olyan, mint hogy adok én gyerekeknek érvényes jogsit, de vezetni egyik sem fog tudni. A Warpcak meg tudomásom szerint (bár lehet hülyeséget írok, majd kijavítanak) azért tiltott, mert egy bot van benne, ami alap dolgokat képes megtenni a tankkal, mész, lősz, sebzel, farmolsz. Asszem ezért is fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#34339) Simi37 válasza Diarmand (#34338) üzenetére


Simi37
őstag

A Warpack csak egy példa volt az ilyesféle modpackokra. :B

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#34340) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ez kell ide gyerekek nem a warpack! Minion mod v 2.0 :D

(#34341) Stigma.HC válasza Diarmand (#34338) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És azt a csatát talán el is vesztettük akkor mikor ez szóba került :DDD
Igen, ott rohant az is-7 a parton a vízbe a maradék ellenfél elől, csak képtelen volt megfulladni a sekély víz miatt :DDD Istenem mekkora retardált volt az az ember :)

Amúgy igen, hányszor említettük már itt is a fórumban, ts-en is, hogy ha valaki hülye a játékhoz, ezek a dolgok nem fognak neki segíteni, nem fog javulást hozni a játékában, maxim picit a statisztikájában.
De attól még nem lesz jobb játékos egy hangyaf... sem
Ezt kellene megértenie az embereknek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#34342) Enzolord válasza Stigma.HC (#34341) üzenetére


Enzolord
addikt

VAlaki, aki nem annyira jó, az attól lehet jobb, ha jobb játékosokkal megy szakaszba.. Pl. Én..
Isten őríz, hogy nyaljak Neked, meg Tominak, de mióta szakaszban mentünk, valamivel később halok meg az FCM-mel, és többet is sebzek.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34343) Diarmand válasza Stigma.HC (#34341) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jajj az az IS7, könnyek szöknek a szemembe a röhögéstől ha rágondolok, de há' nem tudhatta, hogy a piros vonal megfogja :C
Többivel mély egyetértés.

(#34339) Simi37 Bocs, csak a varpakk megragadta a figyelmem, mert az az egyetlen ami tiltott. :)

(#34344) kchryss válasza Diarmand (#34331) üzenetére


kchryss
addikt

Ezek közül még nem próbáltam egyiket sem. Sőt még semmilyen illegálisnak számító modot nem próbáltam. Az igaz, hogy a gyenge játékosok ettől sem lesznek sokkal jobbak, de a jó képességekkel rendelkező játékosoknak igenis sok előnyt adnak. Úgy tudom ezeknek nagy része kikapcsolható illetve gombnyomásra aktiválható, így ha valamelyikre szükséged van lenyomod azt a gombot és csak annyi infóval kell többre figyelned amire éppen kíváncsi is voltál.
- növényzeteltávolító: Lehet, hogy te "kitanultad a répaföldön keresztüllövés művészetét", de nekem mint erősen színtévesztőnek ez elég nagy segítség lenne. Ha belóg valami növényzet közém és a célpont közé akkor az engem nagyon meg szokott zavarni. Csomó időm elmegy azzal, hogy keresem a sziluettjét. Ehhez még hozzájön, hogy van olyan mod is ami folyamatosan mutatja a felspotolt ellenséges tankok sziluettjét, akkor is ha takarásban vannak, illetve nincs rajta a célzód. Ezt se használtam még, de biztos vagyok benne, hogy jelentős teljesítmény javulásom lenne tőle, noha illegális.
- Lézer mod: Videókon láttam már, elképzelni sem tudom, hogy lehet úgy játszani, nagyon zavaró lenne nekem. Viszont ha kevés és kicsi gyenge pont van a páncélodon akkor jól jöhet. Amint meglátod, hogy a gyenge pont közeléhez ér, beriszálsz. Ennek a modnak egy finomabb változata amikor a térképen mutatja merre néznek az ellenséges tankok. Ez kifejezetten hasznos lehet és ezt még nem is tartanám csalásnak. Ha például a csapattársaid spotolják, akkor az úgy van interpretálva mint ha rádión jelentenék a pozícióját, miért ne jelenthetnék azt is merre néz.
- auto aim: Ha tudod hol vannak a modulok nincs haszna, de azoknak akik nem tudják ez nagy segítség. Ez inkább a gyenge játékosoknak ad előnyt. Viszont van egy olyan változata ami mozgó célpontoknál rakja az auto aimet a célpont elé. Light tankoknál ez marha nagy előnyt adhat. Sokszor előfordul olyan szituáció, hogy a lightok kergetőznek körbe körbe, ilyenkor ha a gyári auto aimet használod, akkor szinte mindig a célpont mögé lősz. Gyors mozgás közben sniper nézetet nem célszerű használni. Ilyenkor én az árkád nézetet szoktam használni és manuálisan célzok a célpont elé, de ez elég sok gyakorlást kíván. Ha lenne ilyen aim botom, ezekben a szitukban sokat segítene. Ezeket is a durva csalás kategóriába raknám.
- rombolásjelző: Taktikailag óriási előnyt ad. Ez a legundorítóbb csalás. A játékosok nagy része nem is tud a létezéséről, gyanútlanul döntik ki a fákat, hogy álcát építsenek maguknak aztán lesnek amikor kicsapja őket az arty (jó mondjuk arty nézetben eleve el lehet csípni egy fa döntést, de ha van ilyen modja az artistának az nagyban segíti). Randomban csata elején még incs nagy szerepe, de mint írtad a csata végén nagy előnyt ad ha tudod merre van a maradék bújkáló ellenség. A másik a 6-os stronghold. Ott a csaták egy jelentős részénél az a taktika, hogy az egyik oldalon elrohan az összes játékos és befoglal vagy a hátukba kerül. Ha tudod melyik oldalról jönnen nagy előnyben vagy.

Lehet én is kipróbálom egyszer, hogy jobban átlássam mivel tudnak trükközni ellenem. Fps-t nem figyelted egyébként? Mennyire húzta le ez a sok vacak amit kirakott a képernyőre?

[ Szerkesztve ]

(#34345) galervin93 válasza MinionFlasH (#34340) üzenetére


galervin93
őstag

Csak nem földi, kollega? :-)
Nagy szerencsémre (sörencse :-) ) a képen is látható nedű szülővárosában lakom, itt igen occóért meg lehet kapni (ellenben pl. székesfővárosunk horribilis áraival). Ráadásul itt 1 és 2 literes verzsön is akad a boltokban még sokkal jobba áron.
A fővárosban mobilis vagyok, ha bárkinek megfájdulna a foga egy kis serkentőre, jelezze nyugodtan! :-) (Amíg Szegedre jártam egyetemre oda is szállítmányoztam. :-) )

És ha már hozzászóltam, örömmel jelentem cirka egy hónappal ezelőtti hattyúdalom után, hogy visszatértem a játékhoz. :-D Na jó, igazából van olyan szerencsém, hogy a barátnőm is szeret játszani, így vele nyomattam közösen (ő a "wasd-felelős" :)) ) néha esténként-éjszakánkét. Aztán letisztáztam magamban, hogy a) lesz*rom a statot (legfeljebb weben követem nyomon néha, de játékban egyáltalán) b) letörlök minden erre irányuló modot.
Nos mindez segített is. Célzóból is a legegyszerűbb van (gyári, csak kontrasztosabb), ezen kívül csak minimap a megfelelő távolságokkal, meg auto-aim. Minden más csicsa-micsa törölve.
Visszavettem az IS-t, megszerettem, egy rakat HTC-s küldetést megcsináltam vele, meglett az első kilences tankom a T-54 személyében, jól haladok a HTC küldetésekkel... Szóval öröm és bódottá. Nincs sebzés- meg stat-kényszer, csak az öröm.

Igaz a héten elköteleződtem egy állami "mammuthoz" (Hív a vasút, vár a MÁV :DDD ), és hát elképesztő sokat kell tanulni, kevés szabadidőm van. Nem nevetni, brutál sok utasítást és szabályt kell tudni szinte szó szerint... De legalább lesz pénzem rendes gépre. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#34346) nyunyu válasza jozefgucci1 (#34333) üzenetére


nyunyu
félisten

Aimbot, ami otbol negyszer mellelo, mert mire odaer a loszer, addigra az ellenfel nagy resze mar fedezekben van?

Max arra jok, hogy fedezek mogott levo ellenfelre is lehet jobbklikkelni, igy meddel/lighttal elore rajuk tudsz celozni, mielott a hazak kozott mogejuk kerulsz, es tisztan rajuk tudsz loni, mar iranyban van az agyud.
Attol meg mindig ott van a sebesseg, es a celzas hianya miatti szoras, igy akkor sem garantalt, hogy el fogod talalni a 30 meterre allo tank segget.

Probaltam a SAEt, meg a Shaytant, egyik rosszabb, mint a masik.

Utobbi raadasul teleszemetelte a kepernyot mindenfele animalt karacsonyfadisszel, csak hogy veletlenul se lasd a palyan torteno esemenyeket.
Ugyhogy ket kor utan kilepes, xmlben featurek 90%-a letilt, elsore persze az automatikus lovessel kezdtem, mert szemrebbenes nelkul ralott a ket fedezek kozott egy pillanatra felvillano tankra, de nyilvan nem talalta el, aztan mire kiert a tisztasra, akkor meg meg mindig toltott az agyum, es nem tudtam a teljesen tiszta celpontra loni.

Diarmand altal emlegetett modok kozul egyedul a konturnak, meg a toltesido visszaszamlalonak latom ertelmet.

Kontur azert hasznos, mert messzirol latom, melyik celpontra lehet erdemes fokuszalni, ki kerulhet olyan pozicioba, hogy tisztan loheto legyen.
Nyilvan azt neked kell eldonteni, hogy az aktualis tankoddal van-e ertelme becelozni, vagy sem, pl. IS-6-tal felesleges 2 buckaval odebb felbukkano lightra ranezni, mert mire odaforditod a tornyodat, addigra mar el is tunt.

Toltesiido visszajelzo azert jon jol, mert a csata heveben altalaban nem azt figyelem, milyen agyuja van az ellennek, meg nem magoltam be a toltesidoket, szamolni meg vegkepp nem tudok, hogy erdemes-e kint maradni, es belefer meg egy loves, vagy inkabb huzodjak vissza tolteni.

Tegnap volt egy ilyen meccsem, vegjatekra maradt ellennel egy 100HP-s O-I, meg egy ~1000HPs, zaszloja also felevel harmonizalo WR-rel biro ISunk.

Chaten irom a polaknak, hogy valtson HEre.
Ertetlenkedik, renduletlenul APvel probalkozik, nyilvan pattog, mint a kukorica.
Kozben hebe-hoba betalal az O-I trollgunja.

Erre irom neki, hogy 22 masodpercenkent tud tolteni az ellen, igy ha elhibazza, akkor kell rarontani, es kettot tud loni, mire az ellen ujratolt.
O-I ekkor melleqrja, es egybol nekiall tolatni. IS celzas nelkul lo egyet bele a fedezekbe, majd szinten tolat, nekiall megkerulni fel Himmelsdorfot, hogy akkor masik iranybol menjen foglalni.

Persze az O-I pont ott varta, es hatodikra mar nem hibazta el. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34347) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ez az 50B meglepett, első körre ászt adott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34348) MinionFlasH válasza galervin93 (#34345) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én személy szerint fővárosi vagyok, és egy ismerősöm hozta Egerből, ott voltak kirándulni. Nagyon köszönöm a felajánlást igazán rendes Tőled, még az is elképzelhető, hogy élek vele.
3 volt a dobozban(vörös-világos-búza), a legjobban a búza sör ízlett! :)

Gratula a melóhoz, és üdv újra köreinkben! :)

(#34349) Diarmand válasza kchryss (#34344) üzenetére


Diarmand
senior tag

Előnyt annak ad, aki ki tudja ezeket használni. Lehet, hogy rengeteg player használja az egész modpackot, de nagyon kis részük tudja valóban kihasználni a kapott előnyöket.
Akkor ez volt a sok num lock amit emlegettek áháá :DDD

Ne spilázd túl a dolgokat, maradjunk a realitás talaján. Értem ezalatt, hogy szép és jó ilyeneket kijelenteni, hogy "ha látom, hogy gyenge pont közelébe ér...", de hidd el nekem eksön közben nem fog megállni az idő, hogy azt nézegesd a tankodon (szemből!), hogy hová mutat a lézercsík. Van szemünk, látjuk hova akarnak lőni.
A térképen merre néz dolog érdekes és bevallom hasznos is, bár nem használom. Sajna kerültem már olyan helyzetbe, hogy nem tudtam merre néz az ellenfél és gyorsan kellett döntenem ezért kénytelen voltam kigurulni elé, kaptam is a pofont (nincs zoom out modom sem). Így jártam.
Az autoaim mod marhaság a lightokkal való körbe-körbe kergetőzésnél meg én kézi célzást használok és nincs vele problémám. Mondjuk nem is nagyon gyakran történik meg a körbe-körbe kergetőzés... sőt, elég ritka dolog.
Nem vagyok színtévesztő, így nem tudom mely színeket nem látod, ennélfogva sajnos nem tudom elképzelni, milyen is lehet sziluettet keresni. Abban biztos vagyok, hogy zavaró :F
Rombolásjelző. Na ez az egyetlen mod, ami bizonyos mértékig képes skillt kiváltani. Azért bizonyos mértékig, mert hiába tudja Siemka Ferenc merre jár a Chi-To, ha nem tudja mit kezdjen az információval, akkor semmire sem megy vele. Ezt írtam az elején, nem sokan képesek ezt kihasználni.
Az fps-t egyáltalán nem figyeltem, de nem vette észre szaggatást vagy lassulást.

Összességében még mindig haszontalannak tartom ezeket a modokat.

(#34350) nyunyu válasza Diarmand (#34349) üzenetére


nyunyu
félisten

Piros-zold szintevesztokent baromira nem latom a palya szelet jelzo piros csikot, mert beleolvad a mezobe, illetve sniper modban lombok kozul kinezve sem mindig latom a rozsaszin sziluettet.

Mit nem adnek erte, ha ezeket lehetne konfiguralni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.