Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) sith7 válasza diegho (#22250) üzenetére


sith7
nagyúr

8739 dmg :Y

(#22252) diegho válasza sith7 (#22251) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha azt mondom nem sebzés rekordom ezzel a tankkal, az elárulja milyen jó ez a tank 1-2 pályán...

(#22253) fsb1000 válasza robogo81 (#22236) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Célzásgyorsítót raktam fel, mert leginkább állóhelyzetből lő (többet egymás után), nem forgolódik és a töltési ideje egészen jó.
.
(#22247) emre: Igen... ilyen sztorikat fórumon is olvashattunk, a másikon is (mármint a nem PH!-son) és személyesen is tapaszhalható ha eleget játszunk t10-ben, mitöbb ismerek legalább 2 arcot akinek erre filozófiája is van.
Csak addig zavaró, amíg amíg csapatjátéknak tekintjük a Wot-ot.
A randomot én már réges-rég nem úgy játszom...

[ Szerkesztve ]

(#22254) Djuree válasza sith7 (#22251) üzenetére


Djuree
félisten

nem százas a gyerek, bár akinek T57el majdnem 4000 átlag dmg-e van 1000 csata alatt, az már nem is emberi... tényleg nem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22255) diegho válasza Djuree (#22254) üzenetére


diegho
nagyúr

Ne hagyd ki, hogy az első 3-4 kör után a 4db HEAT-et is kivettem és csak AP-val ennyi... mennyi lehetne full HEAT-el? Szerintem 800-at hozzá lehetne számolni.

(#22256) sith7 válasza diegho (#22252) üzenetére


sith7
nagyúr

Az komoly ...

Nekem 7700 a sebzésrekordom, de E100 - zal, és nem gold - dal :N

Djuree
Tudom, minden rep - jét megnéztem/megnézem, amit feltölt

(#22257) h1mpi válasza Djuree (#22254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha új accot kezd lehetne a neve Wha00 :DD

(#22258) fsb1000 válasza Bingisz (#22245) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bingisz, tudom, hogy nem kedvelsz, és tőlem fogadnál el utoljára tanácsot, de próbálj meg felnőttként viselkedni és vond vissza az ígéreted: ne itt tedd közzé a klános irományod, sőt egyáltalán ne tedd közzé.
Feltéve ha van valami kötödésed a klánhoz. Ha nincs akkor én is érdeklődéssel várom, meg a rá adott reakciókat is,. Lesz aki levonja belőle a játéktechnikai tanléságot.
És leszünk páran akik az emberi vonatkozásokat boncolgatjuk majd,
.
Elvégre a klánélet is része a WoT-nak, úgyhogy egy OFF topikban nem lehet nagyon off.

(#22259) Djuree válasza sith7 (#22256) üzenetére


Djuree
félisten

Én lőttem 10k fölött F155-el, még a nerf előtt. :)

diegho: igen, úgy még biztos jönne hozzá némi dmg, durva.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22260) h1mpi válasza fsb1000 (#22258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez milyen iromány?

(#22261) rlazol válasza Bingisz (#22245) üzenetére


rlazol
addikt

bár én már bekészítettem a popcorn-t, én is úgy gondolom, nem a PH! fóruma a megfelelő a szennyes teregetésének.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22262) Gaz 78 válasza diegho (#22250) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Végignéztem nagyon tetszett! Grat! :C
Az adott feladatot szépen megoldottad megint!
Kiváncsi lennék jelen esetben a negatív kritikusok most mibe tudnának belekötni :N

(#22263) sith7 válasza Djuree (#22259) üzenetére


sith7
nagyúr

az se rossz :N

(#22264) fsb1000 válasza h1mpi (#22260) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Részleteiben nem tudom mit akar írni a klánról (cvakk), egyes tagokról, de voltam 2 TOP klánban ahol egy idő után pontosan azok a problémák jelentkeztek amiről a beszélgetési szál elején Bingisz írt pár napja. [link], meg amiről egy-két régebbi arc szót ejt néha itt vagy máshol.
Lényeg, hogy átszervezés előtt állnak és ez nem egyszerű dolog olyan emberekkel, akik általában tehetségesek és a játék tekintetében magukkal elégedett jellemek.
100 játékos 100 féleképp viszonyul a játékhoz, meg ahhoz miért akar egy TOP klán tagja lenni, mit vár el a klántól, és mi az a max, amit szerinte tőle elvárhatnak. A dolog kb. 1 éves futamidő után jut el oda (sikerektől és kudarcoktól függően), hogy a vezető/vezetés elképzelései és a játékosok egy részének mentalitása és motivációja között akkorára nyílik az olló, hogy azt már haveri alapon kezelni nem lehet.
.
Egyébként semmi különös nincs ebben, minden kis közösségben hasonló folyamtok zajlanak le, ahol nem elég autoriter a vezetés, és nincs kellő függése a tagoknak a vezetőtől (egyesszám) és a közösségtől. Minden közösségi játékban megjelenik ennek a problémának az adott játékra vetített formája.

[ Szerkesztve ]

(#22265) h1mpi válasza fsb1000 (#22264) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez teljesen normális folyamat. Attól, mert valaki super unicum, nem biztos, hogy sikeres tagja tud lenni egy közösségnek. Lehet hogy egy zöld-kék játékosnak több hasznát veszik.

(#22266) csapee


csapee
senior tag

Hát eddig ez a legtöbb win8-as érték amit a játékban láttam.
Mondani se kell hogy 4 kill és 2000 sebzés fölött zárt, úgy hogy csupa retardált volt vele (a játék alapján)
[L:/dl/upc/2015-01/01/65623_q0gixwrszmxqvep3_shot_178.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/01/65623_q0gixwrszmxqvep3_shot_178.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Csapee

(#22267) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Azt mondják amilyen az első napod, olyan lesz az éved is.
.
Az év első csatája 0 sebzéssel:

(#22268) h1mpi válasza fsb1000 (#22267) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor ez biztos nem igaz, mert fogsz sebezni az év során :D

(#22269) fradi81


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#22270) fsb1000 válasza h1mpi (#22268) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, amíg a JT8.8-al el nem érem a nettó 100K-t biztosan.

(#22271) h1mpi válasza fradi81 (#22269) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem adja ki neki az IS6 :D
Lassan prémet kell hosszabbítanod, mert szökik az xp-d :D

fsb1000:nekem is még csak 87K nettó volt a max, de az ász is elég lenne már, de még nem akarja, mondjuk olyan sokat nem is mentem vele. Most az le105 a kedvenc, de tegnap annyira **** volt, hogy a 2000-es wn8-at levitte 1400-ra... Egyszerűen nem talált. Előző nap megették a kaját és másnap büntettek. Volt olyan kör, hogy 20% volt a találati arány, pedig nem csináltam semmit másképp, mint addig.

[ Szerkesztve ]

(#22272) joergie válasza fsb1000 (#22264) üzenetére


joergie
őstag

Nyilván aki olvassa azokat, amit ide ír, annak megvan a véleménye. De a szappanoperára mindenki kíváncsi, aztán hogy ki hogy égeti magát, és a játékon belül levő közvetlen környezetét, az egyéni szocprobléma, a többség jól fog szórakozni :R Mindenesetre a hasonló jellegű (várható) megnyilvánulás egy potens vezető részéről egyértelmű következményekkel kéne járjon - engedély nélkül (engedéllyel a vezetést is minősíti).
Szóval csatlakozván a fentebb megszólalókhoz, 2szer is meggondolnám a beígért iromány nyilvánosságra hozatalát. Jól nem fogsz belőle kijönni, bármit írsz. Próbáld meg leküzdeni a közlési kényszert(Bingisz).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#22273) Bad Pritt válasza fsb1000 (#22270) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most gyorsan megnéztem, E 25-tel raktam fel két replayt anno, az egyik nettó 150K (az nem tudom hogyan), a másik nettó 92 (az viszont reális), szóval a JT 88 lazán kéne hozzon 100K-t.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22274) h1mpi válasza Bad Pritt (#22273) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hoz is, ha van 3-4K dmg.

(#22275) zozyk válasza Bad Pritt (#22273) üzenetére


zozyk
addikt

Lazán min. 3k sebzés kell hozzá,ami azért nem annyira laza... :)
Nettó kredit van a végén:

[ Szerkesztve ]

(#22276) #43783936 válasza joergie (#22272) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pedig a változásokat és változtatásokat könnyen tudja indokolni egy vezető:

Így döntöttem, ezért így fog történni.
A döntés és a következmények felelőssége mindig a parancsnoké. :)

(#22277) Bad Pritt válasza zozyk (#22275) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most nem azért, de ti jöttetek azzal, hogy milyen fasza a JT 88. Ha egy tier 8 tank fasza, akkor azzal ne legyen már fehér holló a 3K sebzés akár nagyobb ellenfelekbe is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22278) h1mpi válasza Bad Pritt (#22277) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem könnyű vele 3K dmg-et csinálni, mert kicsi az alfája, de persze nem is lehetetlen. MM fügő :)
Inkább az az előnye, hogy könnyű 50-60K nettót összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#22279) zozyk válasza Bad Pritt (#22277) üzenetére


zozyk
addikt

Nem fehér holló a 3k,de nem is egyszerű.
De itt most a 100k nettó kreditről volt szó,ami azért nem jön össze minden körben.
De azért az átlag ~60k szerintem nem olyan rossz...

(#22280) emre válasza zozyk (#22279) üzenetére


emre
veterán

Én prémium fiókkal ha is6 + type59 kombóval olyan 20 csata alatt összeszedek nettó 1 misit elégedett vagyok. Szóval ez szerintem sem rossz fram szempontjából

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#22281) zozyk válasza emre (#22280) üzenetére


zozyk
addikt

Az kimaradt,hogy én is prémiummal tolom... :B

(#22282) mcwolf79 válasza Bad Pritt (#22277) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát nekem nem nagyon van olyan, hogy 60-70k nettó bevételt ne hozna a 8,8. Már linkeltem ide is nem egy nettó 100-120k-s kört. Tudni kell vele játszani, nem rohanni előre (nem is lehet, mert ahhoz lomha), inkább hátulról csipegetni, vagy ha a pálya adja (és a scout) akkor védelezni.
Én ezzel csak akkor támadok, ha nagyon top tier-ben vagyok,és nincs az ellenfélnél olyan TD, aki átütné a páncélt. Kell egy bucka, ami elrejti a hasát, és onnan akkor tényleg max. az arty szedhet ki. De ekkor is érdemesebb tartani legalább 100 m távolságot, hogy a géppuskanyílást ne tudják belőni. Két lövés közt riszálni kell, úgyis gyorsan céloz, úgyhogy ez nem okoz hátrányt.

Meg kell tanulni vele játszani ,ennyi a titka. Sebzése meg tényleg sok kicsi sokra megy. Faxán lehet vele nagyobb heavy-ket és TD-ket leláncolva tartani. Én már nem egy elbizakodott heavy-t végeztem így ki, aki letámadott. Csak ráfázott, mert ha egyszer lent van a lánc az ott is marad ;)

Kollegám is az alap JT-t szidja hogy milyen egy fos TD. Hát nem tudom, de én imádom amióta fullos. Egyszerűen élvezem vele a játékot. Isteni az ágyúja, jó a páncélzata. Ez is olyan, hogy kinek mi jön be. Bár ők egyfolytában a T67-tel ökörködnek, lehet azért nek fexik neki a JT :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22283) szallasi007 válasza diegho (#22250) üzenetére


szallasi007
őstag

Na ebbe megtaláltam a hibát hogy mibe fognak belekötni :) Az nmy csapata rosszul játszott te meg kihasználtad és ez csalás (két értelmi fogyatékos E-100 kemény volt, BC 25 hagyjuk, IS-8 védte az egyik E100-at, Conq meg természetfilmet forgatott) ! :)

Szépséges kör :C :C :C

(#22284) scyllarus válasza fsb1000 (#22267) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztatóan hangzik... :(((

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22285) szalai56


szalai56
senior tag

Vége van a napi 25 arany küldetésnek? Ma már 2x kellett volna megkapnom de nem jött! :F
BÚÉK

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22286) diegho válasza szalai56 (#22285) üzenetére


diegho
nagyúr

A decemberi küldetés januárban egyértelműen nem elérhető, természetesen 3 kattintással a játékban is megnézheted, hogy milyen küldetések vannak, némiképpen kevesebb idő, mint elindítani a böngészőt, belépni a fórumba, beírni a kérdést és várni, de ez csak egy lehetőség...

[ Szerkesztve ]

(#22287) rlazol válasza #43783936 (#22276) üzenetére


rlazol
addikt

:N ez se ennyire fekete-fehér
egyrészt a közösségtől függ és a vezetőválasztás/kijelölés folyamatától.
Pl.: A Pál utcai fiúkban Boka-t megszavazták parancsnoknak, onnantól az ő szava döntött. De Áts Feri-t is szavazás útján távolították el a vörösingesek a parancsnoki pozícióból könyv végén, bár addig csak az ő szava számított. Dobó István-t a hűbérúr (a császár) nevezte ki kapitánynak, ez ellen a várban senki nem tudott tenni semmit.

Nem teljesen jó a párhuzam, hiszen a WoTban pl alapkérdés, hogy a klánalapítás 2500(?) goldjába ki, mekkora résszel szállt bele.

a másik rész nagyon messze vezet: ki milyen típusú vezető? És most nem a csatára gondolok, hanem a csaták közötti időszakra - mennyire kéri ki a többiek véleményét, mit bocsájt szavazásra, milyen szabályrendszert (megjelenés, parancskövetés) tart fenn, hogyan bánik azokkal, akik ettől ilyen (lustaság) olyan (technikai) vagy amolyan (személyes, családi) okokból egyszer vagy többször eltévelyegnek.

Sikerkönyvek százait írták erről a témáról, nekem az a véleményem, hogy a legfontosabb, hogy a főnök
1, járjon elöl jó példával
2, legyen következetes, de emberi
3, védje meg a csapatát, az embereit a külvilággal szemben

Ezért, ha az én klánparancsnokom külső fórumon teregetné a csapat szennyesét, azonnal elvesztené a bizalmam.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22288) joergie válasza szalai56 (#22285) üzenetére


joergie
őstag

mod:válasz mástól fentebb

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#22289) fsb1000 válasza scyllarus (#22284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elég gyengén megy nálam is, de ilyet ritkán kapok.
Főleg FV183-al

(#22290) szalai56 válasza diegho (#22286) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszönöm a kioktatást, de mivel a keresőt feltehetően nem jól használtam, plusz az angol tudásom a nullával egyenértékű, ezért mertem megkérdezni a fórumon, mivel szerintem ezért van egy fórum. Legközelebb légy szíves ne válaszolj az általam feltett kérdésre, ha csak ilyen hangnemben tudsz felelni.
Elég lett volna csak annyit írnod, hogy decemberi küldetés volt .

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22291) fradi81 válasza szalai56 (#22290) üzenetére


fradi81
veterán

De egyébként a játék nyelve magyar, látszanak az aktív küldetések, meg wotinfóra is ki vannak rakva: "AKTUÁLIS AKCIÓK, KÜLDETÉSEK" alatt. Kereső ide nem kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#22292) diegho válasza szalai56 (#22290) üzenetére


diegho
nagyúr

A magyar nyelvű játékban a bal felső sarokban a garázsban mi van kiírva magyarul?

(#22293) myckey válasza diegho (#22292) üzenetére


myckey
veterán

asszem telefonos segítséget kérek :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22294) fsb1000 válasza diegho (#22292) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nálam ez: EU1

Sterk, szalainak

[ Szerkesztve ]

(#22295) diegho válasza fsb1000 (#22294) üzenetére


diegho
nagyúr

A vakoknál, a butáknál, a fogyatékosoknál és a szimplán kötekedőknél valóban ez van konkrétan a sarokban, de alatta ott van a küldetések is, persze ezt a vakok, a buták a fogyatékosok észre sem veszik, a kötekedők meg kit érdekelnek? :)

(#22296) fsb1000 válasza diegho (#22295) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak viccnek szántam, de neked is egyszerübb lett volna leírni, hogy:
Vége a 25 goldos akciónak.

(#22297) szalai56 válasza fradi81 (#22291) üzenetére


szalai56
senior tag

ezt és ezt olvasd el. Azt hittem ez történt megint. Köszönöm a sok "segítőkészséget".
Még egyszer BÚÉK mindenkinek.
fsb: nálad a pont.(22296)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22298) diegho válasza fsb1000 (#22296) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze, de sokkal egyszerűbb elmondani, hogy mennyivel egyszerűbb megtalálni, így legközelebb talán nem tesz fel ilyen kérdést feleslegesen.

(#22299) szalai56 válasza fsb1000 (#22296) üzenetére


szalai56
senior tag

Neki ez a lételeme. Csak Ő a ....

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22300) fradi81 válasza szalai56 (#22297) üzenetére


fradi81
veterán

Ja értem, de ha tudod mettől meddig tart egy küldetés mert megnézed a weboldalon, akkor lehet tudni hogy biztos nem hiba miatt nem elérhető. Na vége :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.