Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) fradi81 válasza jr1994 (#19800) üzenetére


fradi81
veterán

Mert hétköznap jobb.. :)

moto g72, Ninebot d28e

(#19802) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mennyire rohadtul utálom ez a Stalingrad pályát. Még sose nyertem egyetlen tankkal és egyetlen csapattal se... Nagy ötlet volt betenni...

(#19803) sith7 válasza h1mpi (#19802) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem nagyon bejön :K

(#19804) h1mpi válasza sith7 (#19803) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet ki*szott láma teamekkel voltam, de én se erősítettem a csapatot az biztos. Olyan érzésem van, mintha egy légüres térben keringenék minden cél nélkül...

(#19805) sith7 válasza h1mpi (#19804) üzenetére


sith7
nagyúr

med -del le szoktam menni partra, heavy - vel a másik oldal .. eddig az esetek nagy részében bejött :K

(#19806) jr1994 válasza h1mpi (#19804) üzenetére


jr1994
addikt

Néha kicsit nagy
Annyi a lehetőség rajta, hogy még sokan el vannak veszve, de legalább nem néhány csőből áll, lehet flenkelni meg minden. Nekem tetszik.
Sith7: én is, általában bejön. Vagy ha látszik hogy van hely akkor gyors tankkal is irány a sűrűje :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#19807) Dr_Syrex válasza [HUN]Dani (#19739) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én a "néger Emerson"ra tippeltem volna :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#19808) [HUN]Dani válasza Dr_Syrex (#19807) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Na jól van már.. le lehet szállni az én Drogbámról. :DDD

magyarsrac

(#19809) Djuree válasza h1mpi (#19802) üzenetére


Djuree
félisten

sztem jó. én szeretem a városi mapokat, ott vagyok jó igazán.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19810) Angel1981 válasza Arpee78 (#19798) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem kicsinyleni akarom a tudását, de a csatái kb. felét olyan tankokkal futotta, ahol az alap lőszer 260/270-es AP/APCR, a prémium meg cirka 340-es HEAT. Ilyen tankok esetében én is max. 3 db prémet tartanék.
Ha tényleg SOHA nem lő, akkor az valóban elismerésre méltó!

(#19811) Bingisz válasza Angel1981 (#19810) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát igen, a csodálatos E50-M, jó lenne ha én is tudnék vele így játszani... :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19812) Magany válasza h1mpi (#19802) üzenetére


Magany
tag

Mi a bajod azzal a pályával? :) Fel mész a parton a másik oldalra és hátulról szedegeted őket vagy esetleg foglalsz vagy ki végzed az artyjukat ha épp van. :)

[ Szerkesztve ]

(#19813) h1mpi válasza Magany (#19812) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az, hogy nem tudok mit kezdeni magammal rajta. Semmi taktikai érzésem nincs, hogy mit kellene csinálni..

[ Szerkesztve ]

(#19814) Magany válasza h1mpi (#19813) üzenetére


Magany
tag

Ha azt a pályát kapom általában a többsége bal oldalt nyomúl a nehéz tankokkal a partra meg néha egy két páncélvadész vagy könyü tank jön. De inkább könnyű tan szokott. Őket be darálod aztán át mész és ahogy írtam is vagy szedegeted őket vagy foglalsz vagy artyra vadászol. Jó kis pálya az.

(#19815) h1mpi válasza Magany (#19814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha én arra megyek tuti kilőnek fél perc alatt..

(#19816) Flayer


Flayer
senior tag

Annyit szeretnék mondani,hogy aki jelen szokott lenni mind a két topikban és jó memóriája van annak esetleg feltűnhet,hogy más név is szokott lenni a wotból kirakott képek között!
Van aki letagadja van aki nem de nekem 2 accontom is van a játékban!
A régebbi a gyilokgep de ezt olyan béna módon a topik olvasgatása vagy bármiféle tanulmányozás nélkül nyomtam sokáig.
A másik a Balazs73
Ezt azért mondtam el mielőtt felmerülne valakiben a más tollával való ékeskedés fogalma!
Köszönöm a figyelmet!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#19817) ng0ofy válasza h1mpi (#19815) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nagyon jó pálya!! Keveset játszok, így csak kétszer volt szerencsém hozzá, de azt a sok taktikai húzást, amit hoztam Counter-strike-ból itt tudom kamatoztatni (: nagyon tetszik.

Az első meccsen ugye azt sem tudtam, hogy van új pálya. Délről indultam, IS-3. Beálltam az első, balra eső utcába egy törmelék mögé lövöldözni az ellenfél hasonlóan gondolkodó heavyjeit. Aztán a nyugatról flankelő pár tankot tartottam fel. Amikor már égtek előre mentem ott, ahol jöttek és oldalba kaptam a középen előre törő t-28 Protot. Aztán visszamentem a bázishoz segíteni az artynak a keletről flankelők ellen. Közben végig bujkálás a házak között, kinézegetés, körbekerülgetés. Nekem tetszik.

A második csatában már ismertem a pálya nyugati és déli részét, így a chaffe-val déli kezdéssel keletre mentem, valami csatornapartra. Na ott szépen körbekeringtem két TD-t meg egy TOG-ot :D Nagyon jó, hogy vannak lyukak a házak között spotolni vagy magasabb tankkal kilőni, de átmenni nem lehet mindenhol. Ugyanakkor van sok kis ház, amit körbe lehet fogócskázni úgy, hogy nem látnak rád a dombon kempelők, mert nincs domb :D

Szerintem hiányzott egy ilyen map nagyon az ostoba camperek ellen. Hátha megtanulnak játszani is a tankjaikkal egyesek, nem csak állni és nyomni a tűz gombot...

(#19818) Angel1981 válasza Bingisz (#19811) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

Érdekes, az egyik E-50M videójában (World of Donkeys talán?) azt mondta, hogy méltányolja az E-50M remek sniper képességeit, de mivel ő a közelharcot szereti, nem sokat megy vele.

(#19819) h1mpi válasza ng0ofy (#19817) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor ez lehet a gond, hogy nem tudok játszani..

(#19820) Magany válasza h1mpi (#19815) üzenetére


Magany
tag

Én le megyek teljesen a partra, van ott egy beton építmény (had ne keljen megneveznem micsoda) de.kb pálya feléig ot gond nélkül át lehet menni. Ott szoktak várni tankok, estemben vagy páncélvadász vagy valami könnyű tank. Egyszer volt hogy egy 36 01 volt ott. Mindenki fent leskelődik a város szélén aki komolyabb s nem foglalkozik veled s persze nem is tud a bizonyos beton építménytől csak ha esetleg rád rammol fentről :) Na és persze az előny ha nem magad mész mert meglepetések azért érhetnek. ;]

(#19821) ng0ofy válasza h1mpi (#19819) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Dehogyis! Csak a legtöbb pálya, még a városiak is, nem hagyja, hogy ilyen jellegű taktikát válassz, ami ide kell. Fogócskázás, körbekerülés, visszavonulás és más irányból támadás a mezei pályákon lehetetlen, azon a pár városi mapon pedig elenyésző... Talán még a Siegfried Line-on lehet játszani, ha bejutottál a városba a nyugati felén abban a két utcában, mert a többi városi pálya túl egysíkú, utca-keresztutca elrendezésű, nincs átlátás a párhuzamos utcára, szóval marad az egy helyben táborozás, lemminges nyomulás...

(#19822) dfsz34 válasza h1mpi (#19815) üzenetére


dfsz34
őstag

Főleg mert a takony artyk is két helyre mennek, a pálya két szélét lövik be értelemszerűen. Úgyhogy annyira nem móka a parton osonni, hiába lenne jó a folyóparti dombos rész a keményfejű tankoknak, de az artyk számától függ, hogy lehet-e ott bármit is kezdeni. Meg persze a TD-k is ott nyüzsögnek.

Ez egy olyan pálya, hogy nagyon alaposan meg kell ismerni, mert rengeteg lehetőség van benne, pl F2 aljában van egy ravasz törmelék halom, előre fel lehet vele menni és lőni, ami még szokványos talán, de a rengeteg kiálló vascső miatt az ellenfél lövései rendszeresen elakadnak benne. Szopacs nekik.

Azt is sokan megcumizzák, hogy a masszívnak tűnő kőfalak átlőhetőek a bal oldalon. Meg számtalan trükk van ezen a pályán, jól kihasználható takarások stb, de talán kicsit sok a törmelék szerintem. Értem, hogy meg lehet magyarázni a történelemmel, mert lerombolták a várost, de basszus, ez az idegesítő benne, hogy nem lehet közel sem szabadon mozogni a házak között a törmelékek miatt és folyósokat alakítottak ki. flankolni akarok és 5 házat meg kell kerüljek, mire érek oda? Szerintem ez a legnagyobb gyengéje ennek a térképnek, kevesebb törmelék és több mozgási szabadság kéne.

(#19823) h1mpi válasza dfsz34 (#19822) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na így tettem, bementem keringeni a falak közé és 2. lettem. Eddig a parton mentem ott instant halál volt..

(#19824) jimmy74


jimmy74
őstag

:)

WoT:jimmbo

(#19825) kislaszlo83 válasza PitLee (#19775) üzenetére


kislaszlo83
tag

Sziasztok!

Bocsi, egy régebbi képet töltöttem fel az APPCRASH hibáról, de természetesen már a 9.4-et használom, minden driver, Netframework, meg egyéb telepítve frissítve.

Ezt pedig természetesen elveszítjük... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19826) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Sajnos a noobmeter új szinezése miatt világoskék lettem és úgy érzem első számú célpontként kezel mindkét csapat. Egyik csatában egy t37 csak azért jött át a teljes védelmen a hp-ját elveszítve hogy az artymat kiszedje. Semmi mással nem foglalkozott. Ez általános vagy csak szar napjaim vannak?

“ nem kell mindig nyerni “

(#19827) lnk


lnk
aktív tag

Kv-3 Ász Sztálingrád most ennyira adja.[link]

Nem egy nagy meccs.Gondoltam valakit érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

(#19828) Flayer válasza Szepi1979 (#19826) üzenetére


Flayer
senior tag

Ezt nagyon jól látod!
De ez nem csak artynál van így hanem minden esetben szinte!
Sokszor látom ha betesz az mm az enemyhez egy kék,lila...stb játékost aki egyedül van minden nyelven ami létezik írják a chatfalon,hogy őt kell kiszedni elsőnek!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#19829) diegho válasza Flayer (#19828) üzenetére


diegho
nagyúr

És ilyenkor jönnek az ász köreim, amikor ilyen hülye az ellenfél :)

(#19830) Flayer válasza diegho (#19829) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem téged veszlek alapnak,te más dimenzióban játszol!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#19831) PitLee válasza kislaszlo83 (#19825) üzenetére


PitLee
őstag

Legközelebb amikor előjön a hiba úgy próbáld a képet készíteni a hiba is szerepeljen rajta.
Vagy ha van róla valamilyen naplófaj akkor onnan is kiírhatod .

http://kepkezelo.com/images/i0quk6tw8jiefjaux.jpg

Ezt benéztem

A WoT újratelepítésnél az AppData mappából is törölted a wargaming.net mappát ?
Vírusod nincs ?

Bár más a hiba okozója, de itt firkálgatnak valamit és van egy videó féleség is.
Link
Video

Link 2
Link3

Mindezek után CClener-el próbáltál már takarítani a rendszerleíró adatbázist?

Vagy a WoT szupporttal felvenni a kapcsolatot ?
Fórumon szerepel a hiba csak a megoldás nem, általában a szupport oldalra irányítsák őket.

[ Szerkesztve ]

(#19832) zsolthee válasza Szepi1979 (#19826) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nekem nincs - és nem is lesz - fent XVM. Noobmeter szerint jó vagyok. Ez zöldet jelent?
Lehet én is bekékültem az új számítások szerint? :U Nem egyszer van az, hogy a tüzér engem céloz az egy szinttel magasabb helyett. A kék már potenciális célpont, vagy mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#19833) Angel1981 válasza zsolthee (#19832) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, egyes XVM beállítások szerint ez már kék (én sem használok XVM-et, de nálam a kék 2000-ről indulna), és igen, a kékek egyértelműen gyakoribb célpontok - érthető.
(Mondjuk ha nem top tierek, akkor azért mérlegelni illene, mert egy top zöld veszélyesebb lehet, mint egy middle, pláne egy bottom kék.)

(#19834) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Egy kis segítség kellene:kv2-sel Prokhorovka mappon ha északról kezdünk,hová lenne érdemes menni?
Pár ripléj nézése után,annyi derült ki hogy a sínek mellett felmennek középre a tankkal,de legtöbbször az a vége hogy felszpottolják,és a déli áramlat simán lövi,néha még a középvonaltól délebbre is(a map nyugati szélén).
A déli induló kv2-őt jobban védi a dombsor tőle ballra(látszólag,de őt meg a jobb oldali hegyről,meg a jobb felső sarokban héderezők szokták megcsapkodni).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#19835) ng0ofy válasza robogo81 (#19834) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én is oda szoktam menni, máshol egyszerűen nem tudod elrejteni a tankot a töltés idejére. Még lehetve opció, hogy felmész a hegyet védeni, de csak ha megy veled még alaki, akinél van tűzerő és tud spotolni, illetve nincs arty.

Északról tényleg szívás indulni KV2-vel. A kis házikó egy darabig rejt, viszont tier 8-ban már inkább maradok a síneken az első lövésig, aztán "bújkálok" :D

(#19836) joergie válasza Szepi1979 (#19826) üzenetére


joergie
őstag

Nekem M60-al volt mindig ilyen érzésem, mintha akkor is rám szegeződne minden fegyver, amikor nem vagyok spotba :DDD Nyugodj meg, csak beleképzeled. Komolyan.
De ez nyilván olyan dolog, ha nyomás alatt nem tudod ugyanazt hozni, akkor lehet hogy nem érdemled meg az adott pozíciót?! :))

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#19837) diegho


diegho
nagyúr

Az előbb lőtt át szemből egy ferdi HE-vel 788-ra E5-ben. Megnéztem és pont a 0mm-es részt találta el kb 400m-ről. :))

(#19838) sith7 válasza diegho (#19837) üzenetére


sith7
nagyúr

mázlista

(#19839) xAttilax válasza diegho (#19837) üzenetére


xAttilax
őstag

:D dobd már fel a videót légyszíves, erre kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#19840) diegho válasza xAttilax (#19839) üzenetére


diegho
nagyúr

Csinálok belőle videót még az este és feldobom.

(#19841) [HUN]Dani válasza diegho (#19837) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hol van rajta 0 mm-es rész?

magyarsrac

(#19842) diegho válasza [HUN]Dani (#19841) üzenetére


diegho
nagyúr

Lower hull nagyon lent és a két szélén kicsit feljebb is. Olyan alakban, mint egy smile.

Itt a videó

[ Szerkesztve ]

(#19843) [HUN]Dani válasza diegho (#19842) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A sárga részre gondoltál? Ha igen akkor azt 44mm-nek mutatja.

magyarsrac

(#19844) h1mpi válasza diegho (#19842) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Volt csodálkozás mindkét oldalon :DDD

(#19845) diegho válasza [HUN]Dani (#19843) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy T1-es tank is átlövi sima AP-val a gépágyúval, legalábbis amikor kijött a tank átlőtte, azóta lehet volt fix és kapott némi páncélzatot. Szemből a lövegpajzsán is volt egy pont, ahol szintén hiányzott a páncélzat. KV2-től kaptam 900+ sebzést ott. Az elején elég bugos volt a páncélzata, de kihagytam elég sok időt és közben nem figyeltem a változásokat.

(#19846) robogo81 válasza diegho (#19842) üzenetére


robogo81
aktív tag

A ferdinek 1 hétre való szerencséje lett oda a lövés után.Amúgy ki nyert?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#19847) diegho válasza robogo81 (#19846) üzenetére


diegho
nagyúr

Ők nyertek. Az erdőben fél perc alatt elbuktunk onnan meg már esélytelen volt. Próbáltam capelni, de a csapat nem fogta fel miért állok benne, ~30%-ig egyedül capeltem, 90% körül reseteltek.

(#19848) [HUN]Dani válasza diegho (#19845) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Biztosan változott. Ettől függetlenül te vagy rá az élő példa, hogy igen is ha valakinek nagyon nagy szerencséje van akkor HE-vel nagyon fájdalmas sebzést tud elszenvedni E5-el.

magyarsrac

(#19849) PitLee válasza diegho (#19847) üzenetére


PitLee
őstag

Annak idején amikor a HE sebzést variálták, akkor volt valami ábra hogy ha talajra lövik a páncélos alá akkor is jól sebez.

más-----------------------------------------------
Ez az arty-zás (attól függetlenül, hogy sokan elítélik) egy 22-es csapdája miszerint a bevételüket és a Tp-t csökkentették, hogy csak azért ne játszanak vele az emberek, hogy pénzt keressenek, de a legtöbb Tp-be kerül a kifejlesztésük ergo sokat kell velük menni így szinte ugyanúgy jelen vannak a csatákban.

[ Szerkesztve ]

(#19850) #21346560


#21346560
törölt tag

A múltkori Chaffe-s képem is nagy felzúdulást váltott ki, gondoltam megosztok még1et :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.