Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Djuree válasza diegho (#19095) üzenetére


Djuree
félisten

a legjobb t9 TD sok 10-est leüt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19102) mcwolf79 válasza [HUN]Dani (#19092) üzenetére


mcwolf79
veterán

E4-et csak kifejlesztettem, de én is inkább az E3-at vettem meg.
Az E4-nek forog a tornya ,oszt slussz.
Viszont mindenki átlövi.
Akkor már inkább megtartani a T30-at.
E3 legalább masszívabb, megtertva egy kis távolságot elrejtve az alját mondhatni átlőhetetlen. Ha nincs arty, egyedül fedezni tud egy útvonalat (na jó ez túlzás, mert azért ennek is kell töltenie).
Az E4-et meg sztem az lövi át,aki akarja. Az tényleg tulképp egy nagy ágyús heavy.
Én nem bántam meg az E3-at,bitang jószág.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19103) Antonius1978 válasza Enzolord (#19090) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat a szarnyaim ala nem vettem, mar csak azon egyszeru oknal fogva, hogy o jobban tud jatszani mint en :DD (mar akkor is jobban tudott, amikor megismerkedtunk, azota o sokat fejlodott, en meg keveset, de ettol fuggetlenul egyike annak a 4 embernek, akikkel a legjobban ossze tudok dolgozni egy csata alatt, pedig sok emberrel jatszodtam mar csak innen a forumrol is).

[HUN]Dani : en is arra hajtok ujabban, pl a T25/2 sokkal jobban tetszik mint a Hellcat valamiert, gondolom a Protoval szenvedes lesz a lassusaga miatt, a T30 az tuti jo lesz, Diegho szerint is, es en is ugy fogom hasznalni mint pl a T29-et, az E4 meg kerdeses...tapasztaltam, hogy az E3 jobb pancelzatilag, de talan az E4 forgo tornya ad valami pluszt.

diegho : velemenyed szerint pl 3 db E4-et nem lehet sarkoknal, vagy pl sziklak mogott levo nehez tankok vedelmenek a feltoresere hasznalni ? Tulajdonkepp azert alltam neki ennek az agnak, mert gondoltam hogy ha 3 ilyen TD elindul akkor nem sok tank birja ki mind a 3 TD loveset, ugy ertve egyszerre, foleg tamogatassal...Habar ha nem fordul teljesen korbe a tornya (igy ertelmeztem Angel1981 irasat), akkor lehet hogy alkalmatlan erre a szerepre, jobb a T30, viszont annak gyenge az alvaza..
Nem tudom, hogy miket hasznalsz a T30-on, de pl Bia, venti, toltesgyorsito, arany abrakkal mennyi idore lehet lecsokkenteni a toltesidot ?
Amugy a T30-nak is olyan jol lehajlik a csove mint pl a T29-nek ?

(#19104) Angel1981 válasza Antonius1978 (#19103) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, csak 180 fokban forog a tornya; jobbra-balra 90.
Ez persze rosszabb, mint a 360, de még mindig nagyságrendekkel jobb, mint a legtöbb TD 8-10-12-15 fokos lövegkitérítése.

Igen, a T30-nak is 10 fokos a gun depje, mint a T29-nek.

Mindent bevetve kb. 17 másodpercre lehet letolni a töltését - és erre az EGLD is kötelező felszerelés szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#19105) diegho válasza Antonius1978 (#19103) üzenetére


diegho
nagyúr

Az E4 szerintem semmire nem jó. Számold ki mit tud dps ügyileg. T30-on se ventit, se bia-t, se kaját nem használok.

(#19106) mcwolf79 válasza Antonius1978 (#19103) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát sztem szemből az E4 tornyát jobban átlövik,mint a T30-ét.
Az a lapos rész szinte kínálja magát, és ott már a 9-10-es heavy-k is simán átlövik. (TD-k meg mint kés a vajat.)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19107) csapee válasza Antonius1978 (#19103) üzenetére


csapee
senior tag

E4 helyett tamado cellal jobb a Fosch155. Sztem...

Csapee

(#19108) Bingisz válasza csapee (#19107) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a másik hiper TD az E4 mellett. Egyik se jó semmire.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19109) Antonius1978 válasza Angel1981 (#19104) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos hat nem is tudom mit gondoljak, foleg Diegho velemenyet is figyelembeveve...akkor valoszinuleg megallok a T30-nal, mivel, ha mar elindultam ezen az agon, akkor nem akarom abbahagyni, az E3 agra meg nem tudok atnyergelni, az mar kinzas volna, foleg most hogy mar nem jatszom sokat.
Lusta voltam tesztszervert letolteni es kiprobalgatni bizonyos tankokat, ezert kerdeztem velemenyt.
Meg 2 jarganyt akarok megvenni, az Obj704-et es az ST-1-et, valamint a 10-es Pattont, es a 10-es E5 neheztankot, de kell 1 ev amig kifejlesztem oket, mert most kezdtem nemreg a 9es tankokkal.Es ott van a T-54 is, ami meg teljesen alap, nincs kedvem huzni...mondjuk a legelso korben felig leegettem aranylovessel egy FV 183as angol TD-t, ugy ertve, hogy a masodik felet :D
Mas agat es tankot unok kihuzni, en amugy is 7-es szinten erzem jol magam leginkabb.
A taras tankokat is kiprobalnam, de sok ido, es enyhen szolva csalasnak erzem oket, egy sima tanknak nincs sok eselye a tarasok ellen, esetleg ha nem nyirjak ki, akkor felulkerekedhet a taras tank hosszas toltesideje miatt bizonyos esetekben,fene tudja.(csak 2 taras tankom van, a 12t es a T71 furkeszek)
Raalltam a kinai felderito agra (a kozepest abbahagytam, nem ment) es megszereztem a nehez 110-et, itt megallok, esetleg lehet hogy jo a 7es es 8as kinai felderito is (mar annak aki hasznalni is tudja :DD lehetseges hogy en nem vagyok kozottuk).
Gondolkodtam meg a 8as japan kozepes tankon is, de valahogy nincs kedvem hozza...
Most nekifogtam hogy kihuzzam a ruszki A-44-et, jo a homlokpancelja, viszony modul es legenysegserulekeny azt irtak rola, nos majd meglatom, es a 107es loveg sem a legpontosabb.Viszont jo lesz vele szaguldozni 7es szinten, erosen bant hogy elvettek a legkedvencebb tankom sebesseget (KV-13).
Mas tank nem igazan izgat jelenleg, most elnyerem holnap a TOG-ot, es lesz ket premtankom, amivel penzt tudok gyujteni felvaltva.
Premtankot venni nincs penzem, es a masik angol tank, amit premesiteni akarnak, hat semmi kedvem annyit jatszani 10es szintig, es meg utanna kuldetesen elnyerni, az a premtank ami ellenfelkent megtetszett - az IS-6 - azt decemberben elnyertem.
Amit nagyon varok, azok a magyar tankok, barmilyen szarok, vagy kozepesek lesznek.
Karika mar jo sok cikket kozolt ezzel kapcsolatban SilentStalker oldalan.Esetleg meg a sved jarganyok, ott is sok erdekes tank van.
Ennyit sikerult megvalositani 3 ev 3 honap jatek utan, amibol mondjuk kb 3 honap volt amit prem fiokkal jatszodtam : van 35 tankom amit onerobol sikerult megszereznem, es 5 tank amit ajandekkepp kaptam.
Lassacskan mar unok jatszani, de mondjuk most miutan meglesz a TOG ujra reszt fogok venni az Erod csatakban, sokkal izgalmasabbak es elvezetesebbek, mint a sima csatak.

Ha mar ennyit dumaltam a tankokrol, akkor kinek mi a vagya, milyen tankokat akar megszerezni, es miert ?

diegho utannanezek a toltesidonek, de kivancsi vagyok, hogy akkor a T30-on te mire gyurtal ra ?
Ha nem adtal BIA-t a legenysegnek, akkor mondjuk a latotav novelo kepessegekre gyurtal ra ?
Es a venti helyett is mondjuk tavcso van ?
Vagy hogyan valogattad a legenyseget, miben legyenek jok, mifele jatekstilusnak vagy elvarasoknak kell megfeleljenek ? (figyelembe veve a jargany gyengesegeit is, pl loszerrekesz erzekeny, vagy gyakran kigyul, stb)

(#19110) Simi37 válasza Antonius1978 (#19109) üzenetére


Simi37
őstag

Ez aztán wall of text...te jó Isten :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#19111) Antonius1978 válasza mcwolf79 (#19106) üzenetére


Antonius1978
addikt

mcwolf79 ,csapee, Bingisz

Valoszinu, sot biztos hogy jobban atlovik mint a T30 tornyat, de en rohamozni akartam vele ket masik ugyanilyen tankkal, a moka kedveert.Regebb szakaszban az IS-el kovettem/tunk el ilyen orultseget, lerohantuk az ellenfel vedelmi pontjat, es mondjuk 4-5 lovessel ki tudtunk nyirni egy tankot, aztan a kovetkezot, stb, persze, volt hogy kozulunk is 1 vagy 2 kifingott, de 1 legalabb tulelte, es felszamoltuk az ellenseg neheztankjait, igy a tobbieknek tobb volt az esely a gyozelemre (persze ha nem voltak teljesen tokkelutott tokfilkok).

A Fosh155 az nagyon durva jargany volt a tavaly (sokat pattintott, de ahogy itt olvastam rola elcsesztek a loveget vagy ilyesmi), ahogy emlekszem ra, mostanaban nem sok szaladgal, es amugy is rem keveset jatszom ujabban T10-ben.

Bingisz, akkor kb azon az allasponton vagy mint Diegho :DD

Simi37 :DD hat meg regebb kovettem el egyszer ilyesmit, de akkor volt ertelme is, kb vagy 4-5 nehez tankot elemeztem, 7es szintueket.Kb leirtam hogy milyennek latom oket, hogyan hasznaltam oket, es mire kell odafigyelni (a sajat boromon szerzett tapasztalatrol volt szo).
Mar amennyire tudtam, - egy kozepszeru jatekos amilyen en vagyok szemszogebol.

[ Szerkesztve ]

(#19112) csapee válasza Bingisz (#19108) üzenetére


csapee
senior tag

De legalabb nem olyan lassu mint az E4:) ha mar tamadni indul

Csapee

(#19113) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Érdekes MM.

A végeredmény jobb lett, mint amire számítottam. :DDD Ha az obi nem foglal be akkor talán még összejöhetett volna 3-4 lövés.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#19114) Valentin90 válasza Antonius1978 (#19109) üzenetére


Valentin90
tag

Én több ágat is húzok egyszerre, de mondjuk ez a TOP 3 ami nagyon érdekel.
1: T57 heavy, most a T69nél járok és nagyon bejön. A magyarázat szerintem elég egyszerű. Nagyon pusztítóak tudnak lenni a tárazós tankok ha érted a dolgodat. Bár most belegondolva, lehet, hogy inkább az AMX 50b-t húznám ki, nem a T57et
2: M46 patton. Mindenki dicséri. A T20 és a Pershing játékmenete is nagyon bejött, az M46 sem lehet csalódás, pláne a (minimális) buff óta. Az M48at is meg fogom venni, de - mondjuk úgy - jobban érdekel az M46
3: 113 és WZ 111. A kínai tankok használata trükkös, de ha megtanulod őket akkor nagyon jók tudnak lenni. A 110nél járok most, de az a tank egy mese. Nem véletlen, hogy Diegho kedvenc heavy tankja (vagy kedvence volt) T8ban.

(#19115) Bad Pritt válasza Antonius1978 (#19109) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha mar ennyit dumaltam a tankokrol, akkor kinek mi a vagya, milyen tankokat akar megszerezni, es miert?

Jelenleg a Leopard 1 és a Chieftain.
A Chieftain értelemszerűen majd ha bejön, egyik kedvenc harckocsim all-time, fantasztikus fejlesztés volt a maga korában, kíváncsi leszek, miként illesztik a játékba.
A Leopard azért, mert megegyzik az ágyúja a két utolsó brit medével, istentelenül erősnek tartom, viszont a hordozó platform hagyott maga után kívánnivalót (értsd: lassú tetű mindkettő). A Leopardok viszont talán pont olyan tankok, amik nekem valóak, most a Spähpanzerből és a Cromwellből kiindulva, amikkel szeretek menni és jók az eredményeim velük szerintem. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19116) #21346560 válasza Antonius1978 (#19109) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én már megszereztem mindet, amire vágytam :))

(#19117) Antonius1978 válasza Valentin90 (#19114) üzenetére


Antonius1978
addikt

Gondolkodom, hogy lemondjak-e aT71-rol, es tovabbvigyem az agat, majd meg meglatom, a T69 tenyleg popec tank, es itt a forumon is volt szo rola, hogy arannyal erdemes hasznalni leginkabb, de persze anelkul is lehet gondolom.A 9es taras is jo lehet, meg a T57 is, lehetseges hogy az 50B jobb, nincs viszonyitasi alapom.

Patton.En a T20at is kedveltem a mozgekonysaga miatt, viszont nem tudtam vele jol jatszani, meg eleg kezdo voltam, es a jatek leghulyebben viselkedo lovege volt az ove, legalabbis az en tapasztalataim szerint...irto sokat felrelott, persze a legenyseg is gyengus volt benne.A Pershing az viszont tenyleg tetszett, ugy dontottem, hogy nem adom el, de vegul megis rakenyszerultem a penz es a legenyseg miatt...nem akartam 75%os legenyeket ultetni a 9es Pattonba, most hogy 100%os es kb 180%os kepzettsegu legenyseg van benne, igy is szarul megy vele, mert hianyzik a legjobb motor, torony es loveg, mindez 115 ezer TP meg.
Es ugy tunik hogy a 10es Patton meg jobb, mint a 9es, habar azokbol is ritkan latok ujabban.

113. Igen kozben olvastam neha Diegho velemenyet, es ki tudja en hogyan tudnek vele jatszani...Bizonyara szarul, mert kb olyan lehet mint a T-34-1 hogy nincs csolehajlas, viszont jo a torony, es a homlokpancel is eleg turheto, ha jol emlekszem 120mm a 113-nak. Gondolom a torony es a tavolsag elonyeit kell kihasznalni, de tenyleg kell tudj helyezkeni a szar lehajlas miatt.
110. Nos, nem is tudtam hogy Diegho kedvence volt, vagy kedvelte a tankot, nekem ellenfelkent tetszett meg, ugy mint az IS-6.Tetszik a kialakitasa, szoval ha teljesen szembol allsz, akkor sokat pattog, a tornya is remek, a csolehajlas viszont nem, ugyhogy ezzel is tudni kell helyezkedni.Es meg 39 ezer TP kell a legjobb loveghez, jelenleg a 122essel hasznalom, ami mar neha 8as tankok ellen sem eleg, szar is az atlagsebzesem jelenleg, olyan 1000 korul van. (amugy sem utom azt a tierenkenti 200 sebzest, azaz 8x200=1600 atlagsebzes t8-ban, en gyengebb vagyok, kb olyan 130-150 korul mozog, ahogy egyszer kiszamoltam).
Te mire gyurtal ra a 110-en ? En arra gondoltam, hogy a loveg toltesi idejet kellene nagyon lecsokkentenem marmint a 100as cso eseteben.
Szoval BIA legyen a legenysegnek, es venti, toltesgyorsito es stabilizator 2, mondjuk a felszereles mar megvan...Vagy ti nem a 100as, hanem 122es loveggel hasznaltatok ? Nem hinnem, de nem kizart...
A WZ 111 adatait nezegetve kb olyan lehet mint az IS-8, csak lehet hogy esetleg pattogosabb a homlokpancel ? elvileg mind a 2 tanknak ugyanolyan erteku pancelzata van, mondjuk az IS-8 tornya gyengebb.Az IS-8 megvan es elvezem, azzal lett meg az elso RW medalom (utanna meg 3at sikerult csak begyujteni), szoval tetszik a sebessege.Jo lenne egyet marhulni ezzel a gyors neheztankkal szakaszban.

(#19118) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#19115) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Chieftain-rol semmit sem tudok, csak a nevet ismerem (en inkabb a 2ik vilaghaborus harckocsikat ismertem).
A Leopard 1 az tenyleg utos tank a jo lovegevel, viszont papir.Egyedul a tornya jo, ha jol emlekszem, csolehajlast nem tudom mennyi, nade egyszoval nem egy kozelharci gep.
Elmeletileg lehetseges, hogy majd ugy fogom gondolni, hogy kifejlesztem, mert regebb McRay aradozott a 7es VK 30 02 D-rol es meg is vettem, meg kb 40 ezer TP es ki lesz fejlesztve az Indien Panzer, szoval lehet hogy egy masik nemet tankot eladok es megveszem az Indient, es az eladott tank legenyseget beleultetem.
Amugy most jut eszembe, hogy egyszer majd a Panther 2-t is vissza kell vegyem, mert annak a tanknak tetszik az alakja a legjobban, az egy szep tank.Diegho ajanlotta volt meg 1 eve, vagy tobb, de nem voltam eredmenyes vele, 1000 atlagsebzes, ami tul keves.
A Cromwellt en is kedvelem, jo vele szaguldozni, miota a kedvenc tankomat a KV-13-at megfosztottak az 59-es sebessegetol.

Runo akkor te nagyon kell bizakodj, hogy 2015-ben jon valami uj ag, a vegyes EU, vagy sved vagy lengyel, jugoszlav, magyar stb kulonallo agak, hogy ujra legyen valami kihivas a szamodra :DD

(#19119) #21346560 válasza Antonius1978 (#19118) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ahh, nekem épp elég kihívás az is, hogy az idióta csapat társakat ne lődözzem ki :DDD

(#19120) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Gondolom láttatok már extrém szakaszt,hát ez is az ...volt
Ez egy nagy probléma a játékban. Mindenki panaszkodik ha ilyet lát,nem is értem miért nincs ellene megfelelő reakció a WG részéről.

(#19121) Antonius1978 válasza #21346560 (#19119) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ne tudd meg, hogy en is sokat mergelodtem regebb, olyanokat karomkodtam a gep mellett, hogy csak na...
Mostmar nem izgatom fel magam, csak akkor ha tenyleg nagyon keshegyre megy a dolog es valami barom elcseszi az adott meccset.
Utoljara a tavaly lottem ki szandekosan valami roman urget, mert a jatek elejen belem lott.Megvartam amig lesebzik, es kilottem, mondjuk en is le voltam sebezve, es miutan kilottem, a szakasztarsa engem is kilott, de legalabb bosszut alltam ;]

(#19122) fradi81 válasza Gaz 78 (#19120) üzenetére


fradi81
veterán

Miért lenne szankció? A játékban az ilyen szakasz megengedett. Csinálja meg a WG hogy csak normális szakaszt lehessen létrehozni.

moto g72, Ninebot d28e

(#19123) diegho


diegho
nagyúr

Megszületett az STB ász, nem is akármekkora xp mennyiséggel, a végén azt a lövést mindenképpen be akartam vinni, mert nem tudtam mennyi spotom volt, inkább meghaltam a sebzésért: [link]

(#19124) otto14


otto14
senior tag

T1 Heavy ász,
gyakorlatilag egyedül hoztám le azt a kanyart :DD

[link]

T29 ász, 3986sebzés, 5kill
T67 ász, 1628 sebzés, 6kill.

Utlosó kettő nem nagy szám, de én örülök, hogy meglett, T29 -be már 470 csatám van benne, ideje volt :D

Én ezen azért nagyot röhögtem.. Egyébként az ISU-152 újrakezdett acc, még nincs 1000 csatája sem amikor a csatát mentem, legalább is nem volt...

0-15 -re vesztettünk :C

asd

(#19125) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ma valahogy nagyon adja az E75. Úgy érzem kezdek ráérezni az ízére :C


Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19126) csapee válasza diegho (#19123) üzenetére


csapee
senior tag

Hát az a csúzli még most sem pontos, az e-75 kupakját olyan közelről csak randomba adja :((( . Type-61 van még csak meg de már utálom, örülök ha 3-ból 1x pontosan talál. Célzásgyorsítás vagy látótávnövelés érdemes ezeken a vasakon?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#19127) Poultier


Poultier
tag

[REPLAY]

Tudom, hogy unalmas a sok IS-3 replay, de ez a kör dobott az egómon. :DD

(#19128) rlazol válasza Gaz 78 (#19120) üzenetére


rlazol
addikt

Gaz 78: nekem a kedvencem egy 3 magyar tankból álló heavy szakasz volt, akik el Hallufban, alulról indulva, szépen lemaradtak a főerőtől majd módszeresen elkezdték kilőni a mi tankjainkat. Mindegyiknek sikerült egyet kinyírnia, + egy adag sebzés. A többi megfordult, kinyírta őket (én artyztam), de ez 6 nehéztank minusz volt kapásból...

más. Kicsit röstellem, hogy 139 meccs kellett hozzá, de megvan végre az ász a JPantherrel.

semmi extra, nem is éreztem ászos körnek, de 1590 spot + 247 lánc elég volt a 2301 dmg és 4 frag mellé.
persze volt benne mázli is jócskán, pl az a T29 aki megállt a mező közepén meghalni, az ARL V39 és az IS, akik rám se néztek. És főleg a su 152, akit a végén úgy rohantam le, mintha meddel lennék, ő meg HE-vel viszonozta a tüzemet....
de öröm é bódottá :K Replay

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#19129) diegho válasza csapee (#19126) üzenetére


diegho
nagyúr

Optika, stab, rammer van nálam fent.

(#19130) Valentin90 válasza Antonius1978 (#19117) üzenetére


Valentin90
tag

A T69be sajnos tényleg kell a gold, mivel az alaplőszernek 173 (!!) a penje mindössze. Tény, hogy ezzel a tankkal legtöbbször célszerű oldalba kapni az ellent, amihez sokszor bőven elegendő a 173as pen, de kiszámíthatatlan sok esetben a csata, így eléggé rapszodikus, hogy mikor tudod oldalba kapni az ellenséget. Igyekezni kell :)

A T20as nekem kedvenc tankom volt a játékban. Megtartottam. A játékmenete nagyon feküdt és az MM is nagyon adta magát. A legénység most továbbment a Pershingbe, de nem hiszem, hogy megválok a T20tól. Jó tank, na! A Pershinggel még kevés csatám van, nemrég lett fullos de az eddigiek alapján nagyon tetszik.

110en egyértelmű, hogy a 100mm löveget kell használni! Lényegesen nagyobb pen, gyorsabb töltési és célzási időt kapunk. Az alfa lehet, hogy kisebb, de a tank DPMje eszméletlen tud lenni a 100mm löveggel. A frontpáncél meg nagyon kellemes. Múlt héten az egyik csatában, Ensk egyik sikátorában oldalba kaptam egy királytigrist (mindketten közel max életen voltunk). Tudatosan, állandóan a hátsó görgőjére céloztam. Láncolás+sebezés. A 100 mm ágyúnak köszönhetően előbb tudtam lőni, minthogy feltegye az ellenség a láncát. Elég frusztráló lehetett szegénynek, mert én folyamatosan mozgásképtelenné tettem+sebeztem, ő meg nem tudott továbbmenni, plusz 4ből csak 1 lövésével tudott átütni a csodás frontpáncélom miatt (az utolsónál valszeg goldot tölthetett).
A 110en egyébként rammer, vert stab és egld-t tartok. Egyre több tankomról száműzöm a ventit, mert alig ér valamicskét.

A WZ 111el még nem játszottam, de elöl pattogós, oldalt üreges páncélja van, és az IS7 ágyúját használja, rövidebb célzásidővel, mint az IS7. Problem? :DDD

(#19131) h1mpi válasza rlazol (#19128) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép a rádiósnak mehet az újabb skill ;)

(#19132) Angel1981 válasza Antonius1978 (#19109) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ha mar ennyit dumaltam a tankokrol, akkor kinek mi a vagya, milyen tankokat akar megszerezni, es miert ?"

Nekem a következő dolgok fontosak:
- szinthez mérten jó átütés
- ne legyen lassú a tank
- legyen legalább 6, de inkább 8 fokos lövegsüllyedése
- a stock állapot ne legyen játszhatatlan
- az adott ág ne legyen "túl népszerű" mert akkor mindig ott lóg a Démoklész nerfkardja felette

Így jelenleg két ág marad, amire igazán koncentrálok, mert ha az egész ágat figyelembe veszem, akkor talán erre a kettőre illik rá leginkább az, amiket fent írtam (persze, semmi sem tökéletes):
-angol med (FV4202-Action Centurion)
-francia heavy (AMX 50B)

Amik ezek után szóba jöhetnek, kb. ilyen sorrendben:
- francia med (Bat Chat)
- japán med (STB-1)
- német Leopard vonal
- USA Patton vonal

[ Szerkesztve ]

(#19133) Angel1981 válasza Gaz 78 (#19120) üzenetére


Angel1981
veterán

Már tervezik a nem túl távoli jövőben meghiúsítani az ilyen szakaszokat - 3 évet késtek. :P

#19122 fradi81: nem szankciót írt, hanem reakciót - a folyamatos (és teljesen jogos) panaszkodások miatt a WG végre már kezdi rászánni magát, hogy foglalkozzon a dologgal....

[ Szerkesztve ]

(#19134) bullseye


bullseye
addikt

Engem a 7/1 érdekel, mert úgy tűnik van némi mozgékonysága, jó a függőleges ágyúkitérítés, és erős homloka van. Esetleg a halálcsillag, de az még elég messze. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19135) diegho válasza Angel1981 (#19133) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig milyen jó, amikor a 44%-os E100 behoz két loltraktort, hozzátenném, hogy ha három 44%-os E100 jönne be szakaszba, azzal is ugyanott lennénk, szóval tök8, hogy mit hoznak be, igaz ha E100-at hoz, akkor általában 15-20 másodpercig még felfogják a lövéseket, tehát valamire használhatóak.

A ki mit húzna ki kérdésre én nem tudok válaszolni, mert nincs olyan tank, ami tökéletes T10-ben, mert:
- T62A, O140, O430 - túl kicsi gun depression és alfa, sokat kell kint lenni, ezért sok lövést szednek be, plusz a kis alfás tankokkal jobb szakaszban menni, azt meg én nem csinálom.
- IS-7: fos löveg, szar depression, szar agilitás
- IS-4: lassú
- O268: botrányos lövegkitéríthetőség mindkét irányba
- O264: szemből ég, szar lövegkitéríthetőség, kis alfa
- E3: nincs annyi nyugtató
- M48: nagy, papír, lassú
- E100: szemből ég, HEAT ammo must have, de nem lehet vele átlőni kerítésen, autón stb...
- Maus: nincs annyi nyugtató
- JPZE100: van annyi nyugtató, de túl sokba kerül
- WTF: táras TD-t meghagyom a stathuszároknak
- Leo1: papír mindenhol, cserébe semmi kiemelkedő tulajdonsága nincs
- E50M: szar dps egy mednek
- 50B: túl sok ammorack sérülés, de igazából nincs ellene kifogásom
- Bat: szar a löveg távolra, lassan céloz
- F155: táras td statbuzerátoroknak való
- FV215: hátsó torony, gyenge oldalpáncélzat
- FV218 183: kevés lőszer, a gold must have
- Összes arty: tankos játék

(#19136) Bad Pritt válasza diegho (#19135) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Leo 1-nél a 65-ös végsebesség elég kiemelkedő szerintem abban a tierben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19137) diegho válasza Bad Pritt (#19136) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, arra pont jó, hogy gyorsan odaérj, ahol szétlő minden szar, mert a light tankok gyorsabbak és auto aim-al átlőnek mindenhol. Tényleg kiemelkedő tulajdonság, csak teljesen haszontalan a páncélzat hiánya miatt.

(#19138) jozefgucci1 válasza diegho (#19135) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amcsiknál az E5,E4 kimaradt !Pedig anno emlékszem az E5 -ről jókat írtál . A T57 tudom megvan az pipa .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19139) Bad Pritt válasza diegho (#19137) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is tudtam, hogy csak a meccs első egy percében ilyen gyors, hogy szétlőhesse mindenki. :D
Ha valaki rögtön az elején odarohan a frontra, hogy szétlőjék, kirakja a papír tankját az meg is érdemli. Viszont az, hogy 20 mp-en belül átszeli a pályát, folyamatosan tud hátrálni, óriási tűzereje van és az álcája sem rossz, az kiemeli számomra a többi közül. Nem kell futni a sebzésért, mint a hülye 4202-vel, bárhol ott lehetek majd vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19140) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Black Prince-t miért nem tudom kilőni szemből, amikor csak 150-es a páncélja?

(#19141) diegho válasza jozefgucci1 (#19138) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem maradt ki, ott a garázsban, ami nincs a listában, az megvan.

HáGé amint mutatsz nekem 100+ csatával egy 3500+ átlagsebzést Leo1-el elhiszem neked, addig viszont bocs de nem.

[ Szerkesztve ]

(#19142) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Neeee. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19143) mefistofeles

"spam protection doser" .... és nincs kacsolta.
Akkor most bant kaptam?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19144) zsolthee válasza diegho (#19135) üzenetére


zsolthee
senior tag

A X-es kínaiak mivel jobbak mint az oroszok?

(#19145) [HUN]Dani válasza Bad Pritt (#19142) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez kurva jó :C

magyarsrac

(#19146) Bingisz válasza diegho (#19135) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez az E100 szemből ég dolog szerintem már nincs benne, mert szétszedik a váltót és a motort, szóval elméletileg szemből a váltón keresztül nem gyullad már ki.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19147) Angel1981 válasza diegho (#19135) üzenetére


Angel1981
veterán

"igaz ha E100-at hoz, akkor általában 15-20 másodpercig még felfogják a lövéseket, tehát valamire használhatóak."

Így van, ha meg az ellenfélnél vannak, az kb. +5000 HP, amit lesebezhetsz, úgyhogy mindenképpen jól jársz! ;) :D

"- E100: szemből ég,"
Azt tudod, hogy már nem? Elkezdték szétválasztani a váltót a motortól, fokozatosan haladnak, de az első "hullámban" már benne volt az E-100. - Megelőztél Bingisz :)

"Transmission of the following vehicles will not be set on fire when hit by a shell:

• U.S.S.R.: Object 263.

• Germany: E 100, Jagdpanzer E 100, Maus, VK 72.01 (K), Waffentrager auf E 100, JagdTiger, E 50, E 75, VK 45.02 (P) Ausf. B, Waffentrager auf Pz. IV, 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, Jagdpanther II, Löwe, Panther II, Tiger II, Tiger I.

• U.S.A.: T28.

• Japan: Type 61, STA-1.

• U.K.: FV215b (183)."

9.3 patch notes

[ Szerkesztve ]

(#19148) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Újra kellett raknom a gépet, az egyik notimhoz kapott Win7 Ultimate SP1 X64 ment fel, értelemszerűen magyarítottam is. A játékot feltelepítettem, magyarul indult, majd az új Aslain XVM telepítése után belépve, angol az egész? Mi a probléma, át lehet állítani magyarra a játékon belül (bár ilyet nem találtam és nem erősségem az angol sem)?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19149) jozefgucci1 válasza F.B.I. (#19148) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha a luncher-t indítod akkor kis fülön ki tuod választani a magyart és ő szépen letölti és voala magyar lesz .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19150) mcwolf79 válasza F.B.I. (#19148) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ebben kb. annyira hasznos a magyar nyelv,mint egy autós játékban.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.