Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Angel1981 válasza Djuree (#20744) üzenetére


Angel1981
veterán

"a wn8 a t8 körüli osztályra lett bekalkulálva, mivel ez a leggyakrabban játszott tier. mint anno a wn6 a t6-ra, wn7 a t7-re."

Erről valami forrás? :F

(#20752) LZs?! válasza diegho (#20715) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@diegho

Mindig top vagy, mindig több múlik rajtad.

Bevallom, ebből a szemszögből még nem vizsgáltam a dolgot, illetve eddig nem is igazán vettem figyelembe.

Az adottságoktól függően (térkép, besorolás, csapatösszetétel) igyekszem kitalálni, hogy mit érdemes nekem csinálni, illetve mivel érdemes kezdeni; a többit hozza magával a játék.

Talán egyfajta látens passzív rezisztencia, de azon már jó ideje nem töprengek, hogy mit illene csinálni a csapatért, átvitt értelemben a győzelemért...

Nevermind...

(#20753) fsb1000 válasza dfsz34 (#20733) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem látom be miért lenne szánalom.
De elfogadom, hogy neked az, nyilván te nem azzal a tankkal akarsz játszani amivel a legsikeresebb vagy és nyilván nem fejleszted maxra amennyire csak lehet.
.
Egyébként a t1 tankok 100%-os legénységet kapnak induláskor, amit 10% veszteséggel át lehet ültetni t2-be.
Tehát aki t2-ben 90%-nál gyengébb parancsnokkal játszik, az meg is érdemli.

(#20754) fsb1000 válasza Flayer (#20741) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jellemrajz? Nem talán azokról jellemrajz akik itt pellengérre állítják ismeretlenül?.
.
Egyébként lehet van önismerete "lacikának" és tisztában van a képességeivel.
Vagy egyszerűen magasabb tier nem ad neki játékélményt. Vagy csak rálkattant a t18-ra.
.
Én kifejezetten szeretek t10-el jártszani. Több csatám van t10-el mint sokaknak összcsatája, és a fórumon többektől olvastam, hogy nem szeretnek t10-el játszani, eladják a t10-es tankjaikat.
Most akkor gondoljam azt hogy ezek a játékosok jellemhibásak?
Torzult lelkűek?
Ekézzem őket és gúnyolódjak rajtuk, mert másként szeretnek játszani mint én?
.
Kicsit megint átestek a ló szarosabbik oldalára, mert ez egy játék, és az itt bemutatott teljesítmény vagy játékstílus csekély mértékben mutatja meg az ember valódi értékeit.
Talán a türelem és megértés lehetne olyan jellemvonás, amit egymásban értékelhetnénk leginkább egy ilyen heterogén játékközösségben ha az _ember_ről beszélünk.
Ha a játékosról, tisztán a játékosról, akkor pedig a játékban elért eredményeit lehet tisztelni, legyen az WN8 stat érték, vagy a garázsában felhalmozott tankok sokasága.

(#20746) Szasinka:
"dfsz: akkor Te mit kerestél ott lent lacikával? "
.
ez jó...
nagyon jóóó.

[ Szerkesztve ]

(#20755) dfsz34 válasza fsb1000 (#20753) üzenetére


dfsz34
őstag

"Tehát aki t2-ben 90%-nál gyengébb parancsnokkal játszik, az meg is érdemli."

Te tier1-ben összeszedsz 20-40e vagy még több kreditet a legénység képzésére? Tegyük fel ez még megoldható, de mi az értelme?

Tier2 maximum 10-15 csatával átugorható, de akkor már rászámoltam szépen tartalékot. Minden átképzésnél bux 30e xp-t., tehát hiába van rá kredit (pl prémtank van a fiókon és a kredit nem probléma), az értelme nulla tier2-re képezni a parancsnokot, hacsak nem akarsz seal clubber "játékot" folytatni onnantól és megtartani.

Igazából még a tier4 is necces, többet bux xp-ben (főleg, ha azt is beleszámolod, hogy 1/2 xp-t megkap egy át nem képzett legény is, szóval a nyereséged csak 1/2 xp, amit összeszednél a szint lépéshez, szemben az azonnali bukta 30e-el), mint ami kell a tier5 szinthez, de én pl tier4-t már átképeztem, mert össze kell szedjek 500e kreditet ezen a szinten a tier5 tankra meg az 5 legény átképzésre, úgyhogy minimális lesz az xp veszteséges a parancsnoknak meg a vezetőnek (két legény jött az ms-1-ről).

[ Szerkesztve ]

(#20756) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Komoly. :U

Mondjuk ott lett elcseszve, hogy nincs még 6. érzékem.

(#20757) Enzolord válasza Tomi0703 (#20756) üzenetére


Enzolord
addikt

hihetetlen, hogy még mindig nem tudsz úgy játszani, hogy nyerj.. Mondtam, kérdezz minket bátran... :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20758) fsb1000 válasza dfsz34 (#20755) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én 4 csatából ugrottam át a t2-öt, de akinek nem az a cél hogy kihúzzon egy t10-es tankot kamu accal, annak bizony megéri alacsony tierben pár száz csatát játszani, hogy tanuljon.
És ekkor mér értelmet nyer a legénység átképzése is.
-
Ne magadhoz mérd a kezdőket, te már túl vagy pár ezer csatán ők még nem.

(#20759) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Most játszottam egy csatát Bingisszel. Nem köszönt vissza. Lehet nem heverem ki. :)

Az új moddal nagyon nyomja az artykat, most is az obj261-el volt. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#20760) fsb1000 válasza Szepi1979 (#20759) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet észre sem vett. Én sosem nézem az MM-et sem a játékosokat.
Ha valaki köszön, visszaköszönök.
.
Ezt az arty modot lehet kipróbálom... annyira dicséritek.
Csak jobb lesz a mod artys felén lenni, mint a másikon.

(#20761) Bingisz válasza Szepi1979 (#20759) üzenetére


Bingisz
addikt

Sry. Általában köszönök, csak ma kicsit sűrű a program, meg fáradt vagyok. Melyik csatán találkoztunk? Redshire vagy Sacred Valley?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20762) Szepi1979 válasza Bingisz (#20761) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Japán pálya. Amin az a nagy hegy elfoglalja a pálya felét. Piszok gyorsan buktuk. Nagyon sajnáltalak mikor lerohant az IS7 meg az e100.

A nem heverem ki szöveggel meg csak hülyültem, nem azért írtam.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#20763) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#20762) üzenetére


Szepi1979
senior tag

hidden village

“ nem kell mindig nyerni “

(#20764) Bingisz válasza Szepi1979 (#20763) üzenetére


Bingisz
addikt

Jah, megvan. Fullra nem vettelek észre. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20765) fradi81


fradi81
veterán

Ök viszont tényleg visszamehetnének tier 2-be gyakorolni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#20766) myckey válasza Tomi0703 (#20756) üzenetére


myckey
veterán

elég gáz hogy a többi feláldozza magát érted, erre fel te nem tudod lehozni a csatát..... :U

szolidaritásból minimum hud nélkül játszanék az év hátralévő napjaiban ;)

:C

(#20759) Szepi1979

ilyenek ezek a cvakkosak
:(

:))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20767) Flayer válasza fsb1000 (#20754) üzenetére


Flayer
senior tag

Na akkor foss neki mégegyszer olvasd el amit írtam!
Nem tier 10-el nem szerető játékosokről beszéltem!
Érdekes módon más megértette a mondandómat te keversz itt bele tier 10-et meg hasonlókat!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#20768) Szepi1979 válasza Bingisz (#20764) üzenetére


Szepi1979
senior tag

nem azért csak megörültem hogy valakit felismertem a ph-ból.

“ nem kell mindig nyerni “

(#20769) Szepi1979 válasza myckey (#20766) üzenetére


Szepi1979
senior tag

nem csak a zwakkosak, mrScheff se köszönt :))

“ nem kell mindig nyerni “

(#20770) fsb1000 válasza Flayer (#20767) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze hogy én keverek bele t10-et, hiszen próbálok veled kommunikálni a témáról.
Egy példát hoztam. A példák egy normális beszélgetésben (ahol nem mondják lenézően "foss neki mégegyszer") arra szolgálnak, hogy a nem túl jól kifejetett gondolat érthetőbb legyen a megértésre fogékony vitapartner számára.
.
Hogy értsd: én nem látok különbséget aközött amikor t10-es játékosként leszólhatnám azokat akik nem játszanak t10-el mert sikertelenek érzik magukat azon a szinten, és aközött mikor leszóljátok az alacsony tierben játszókat.
Mindkettőt helytelenek tartom, mert aki ezt teszi, az tolerancia nélkül próbálja a másikra ráeröltetni a saját elképzeléseit.
.
Én úgy gondolom te nem érted meg, hogy nem jelent jellemtorzulást ha valaki a játékot másként játssza, másként élvezi mint te.
Erre a "lacikára" vagy ki az izére, akkor dobhatnál virtuális követ, ha idejönne és arcoskodna a statjával. De ez nincs így... ő csak jáétszik, úgy ahogy neki tetszik. Nem fórumozik és nem arcoskodik és nem futtat meg.
-
Sosem a jó/rosz játékossal van gond, hanem azokkal akik arcoskodnak és leszólják a másikat.

(#20771) Flayer válasza fsb1000 (#20770) üzenetére


Flayer
senior tag

Fuss neki akart lenni!
Elnézésed melózok és telóról vagyok.
Én most olyanokról beszélek aki már járt nagyobb tierben de visszament kicsibe és itt nem a 4-6 gondolok hanem még lejebb!
Egyébként azt sem tudom ki az a Lacika és még a statját sem láttam csak egy véleményt fogalmaztam meg!
Már eladtam régen a T18 de egyszer poénből nyomtam vele egyet!
Volt mindenféle medal és még akkor nem is adtak minden szarért mint most!
El is szégyltem kicsit magam a low tier trollkodás miatt a kezdők között hiába volt medaleső a végén!
Részemről a ezt a gondolatsort le is zártam!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#20772) zozyk


zozyk
addikt

VK 45.02 (P) Ausf. Béla ász,6690 felfogott sebzés.

replay némi tört angolsággal osztott klikkelős... :B

(#20773) zozyk


zozyk
addikt

Bocs a dupla poszt miatt,kíváncsi lennék,egy diegho szintű játékos mit tudna egy fullos Bélával alkotni,ha én ezt tudom vele...

Neki a 14k kiosztott/felfogott sebzés simán megvan sztem... :C

[ Szerkesztve ]

(#20774) fsb1000 válasza zozyk (#20773) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet nem sokkal többet.
A TOP lila játékosok általában közepes és könnyű tankokkal alkotnak nagyot, az átlagtól jelentősen eltérőt. Nehéz tank esetében talán nem annyira érvényesül az egyéni képesség hatása a statra.
Miért ne lenne így? Ha artynál elfogadtuk hogy így van, akkor talán HT-nál is.

(#20775) zozyk válasza fsb1000 (#20774) üzenetére


zozyk
addikt

Jó,nekem ez egy szerencsés nap,de szerintem diegho hozná ezt átlagban vele...

De megvárnám,ő mit mond erre..

[ Szerkesztve ]

(#20776) Tomi0703 válasza Enzolord (#20757) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnap játszottam a Vezírrel, 41-ről feltoltuk 43-ra. :DDD Viszont már kétszer robbantam ammoval azzal a szarral.

(#20766) myckey: Hogyne. :DDD Valamelyik kis szarházi be is írta, hogy gg, na meccs után kapott is... :B

(#20777) szallasi007 válasza fsb1000 (#20760) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem már az értelmesebb játékosok mind használják. Olyat helyekre kezdenek beloni amiket eddig meg sem próbáltak. Nem lesz ennek jó vége :(

(#20778) Bingisz válasza szallasi007 (#20777) üzenetére


Bingisz
addikt

Ugyan oda lehet belőni a moddal is... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20779) bullseye válasza Bingisz (#20778) üzenetére


bullseye
addikt

De valahogy jobban látszik, mikor hova megy a skuló. Persze néha meg zavaró a "felugró" sziklák miatt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20780) Simi37


Simi37
őstag

Hát ez a nézet nem semmi :C Érdedekes h így középre célzok akkor normálban majdnem mögé.

* * *

Gondosan célzok lövök erre a BP olyan hirtelen jön be elém h még a safeshot sem fogta meg :(( ...életemben először lövök 600 fölött rhm-el erre csapattársba :((( ...akit még jól ki is gyújtok ÉS még tűzoltoja sem volt... jó leégett :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#20781) rlazol


rlazol
addikt

szakítás után jobban megy a játék... :DDD
igaz, csak 7 meccs, de akkor se nagyon volt még ilyen sorozatom!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#20782) Szepi1979 válasza rlazol (#20781) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Súlyemelő vagy? :-) bocs...

“ nem kell mindig nyerni “

(#20783) szallasi007 válasza Bingisz (#20778) üzenetére


szallasi007
őstag

Na azt én értem csak - nem is azt akartam írni hogy oda lőnek ahová nem lehet - ügyesebbek lettek ami nem esik jól :( de mindegy csak ez rohadt zavaró mikor marad 3 tank meg két arta és a 3 tankot simán meg tudnám szivatni erre tök váratlan helyen belőnek az égből. :(

(#20784) Bingisz válasza szallasi007 (#20783) üzenetére


Bingisz
addikt

Max. neked váratlan helyen lőtt meg. Néha így gondolom én is, de ilyenkor visszanézve látom a saját hibámat, hogy valójában rohadtul nem voltam nehezen belőhető helyen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20785) jozefgucci1 válasza rlazol (#20781) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nézd a jó oldalát most már tényleg megd@hatsz mindenkit és akkor annyit játszol amennyi jól esik . A mindenkit dolgot nem félreérteni :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20786) szallasi007 válasza Bingisz (#20784) üzenetére


szallasi007
őstag

Így legyen ;)

(#20787) bullseye


bullseye
addikt

Közvélemény kutatás: angol T4 Matildát ki milyen ágyúval szereti?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20788) h1mpi válasza bullseye (#20787) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meggymag köpő. 1.81 alatt lő :D

(#20789) bigobert válasza bullseye (#20750) üzenetére


bigobert
tag

Ezen fogtam a fejem :D Mondom, mi ez a sz@r, de aztán "várjunk, ez jóó!"

Amennyire meg tudok ítélni egy rap nótát, ez adja.

(#20790) Szepi1979 válasza h1mpi (#20788) üzenetére


Szepi1979
senior tag

+1

A multkor egy bdr-t meg két kv1-et szedtem ki vele 3vs 1-ben, be voltam forgatva, a tank elejét nem látták, az oldalát lőtték a torony helyett, én meg kicsipegettem őket. Az az átütés viszi a hatosakat is.

“ nem kell mindig nyerni “

(#20791) Djuree válasza bullseye (#20787) üzenetére


Djuree
félisten

jajj hogy rühelltem azt a tankot, át is ugrottam free-ből. bár ahogy itt olvasom sokan szeretik. én mondjuk vagy 3-4 csatát mentem csak vele, elég is volt. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20792) fsb1000 válasza rlazol (#20781) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Milyen szakítás volt? Kiléptél egy klánból? vagy asszonnyal volt zűr a WoT miatt?

(#20787) bullseye: A gyorstüzelővel. Nagy átütés kis sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#20793) Angel1981 válasza bullseye (#20787) üzenetére


Angel1981
veterán

Csakis a meggymagköpködő!
600+ csata, kedvenc tankom! :R

(#20794) Departed válasza Djuree (#20791) üzenetére


Departed
őstag

Én is Matilda fan vagyok, mindig fun előszedni két T10-es csata között. :K

Egyébként majdnem kétszer annyit sebeznek vele a játékosok átlagban, mint mondjuk a Lee-vel vagy a Panzer III-mal...azért ez jelent valamit. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12/512GB Black

(#20795) Djuree válasza Angel1981 (#20793) üzenetére


Djuree
félisten

ha már meggymagköpködő, akkor inkább at-15, na az is vicces gép. t54e1 betámadott hátulról full hp-val, sikerült megfordulnom, hát nem kilőttem. :DDD utána jött az e-75, beszorult a marhája, hát nem odalett. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20796) myckey válasza h1mpi (#20788) üzenetére


myckey
veterán

és még lehet azt is fokozni ;) :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20797) sith7


sith7
nagyúr

Elkezdtem húzni az E50M ágat, ez az 5 - ös még heavy tank, eddig kínlódás volt, de most kijött a lépés :K

(#20798) h1mpi válasza myckey (#20796) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Felesleges, mert nem szűkül a célkereszt csak 2.3 alatt, ha jól emlékszem.

Tesztszerveren nyomom végig azokat a tankokat, amik az elkezdett vonalak végén vannak. Ez a Jpanzer E100 milyen egy használhatatlan tank. Még jó, hogy kipróbáltam, nekem csalódás.

(#20799) zozyk


zozyk
addikt

[troll]
Köcsög WG,utálom,ezt a manipulált szart,ma vettem aranyat és ezt kapom cserébe? :W
Hol marad a szopóág,hol marad a WR esés?
Tuti hogy csalnak,ez most 100%.
5 kör alatt megvan a napi küldi,ezt hogy?

[/troll]

[ Szerkesztve ]

(#20800) unravel válasza zozyk (#20799) üzenetére


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.