Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12017) Patrick76496 válasza Tomi0703 (#11980) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pedig a nagy torony szerintem inkább, hogy előny. Sokkal jobb a látótávja, több a HP-ja, gyorsabban tölt, és még jobban is néz ki. :) Amúgy az IS-8 mocskos nagy gép az ST-I mellett.

(#11981) Enzolord: Ő nem olyan kitartó. ;)

(#11982) Bingisz: Ez annak a "magyarokmégalengyeleknélisrosszabbak" srácnak a klánja, akit pár napja linkeltem.

(#11998) Tomi0703: Én azt vettem észre, hogy mostanában eléggé elszaporodtak. Más téma, hogy bármivel állok szemben, 3-4 tank közül valahogy mindig engem vesznek célba, kezd már unalmas lenni. Lehet mert én vagyok a kék? :F

(#12014) diegho: A második mondatra +1. Velem is megtörténik, hogy anyázok egy szépet a kör elején a pálya meg a tier miatt, aztán mégis sikerült jó kört menni. Csak az a baj, hogy mostanában egyre többször kell használjam az "isten" alanyt. :D
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nem tudom mennyien láttátok a képeket az új modellekről. Ez mind szép és jó, az is, hogy nem kell mindenkinek azt használni, de mikor akarnak már valamit a játékon optimalizálni? 8.10 óta lassan örülök, ha nem esik le az FPS 30 alá, pedig pár patch-el ezelőtt még stabil 50-60-al játszottam. És még mindig Minecraft grafikán WoT-ozok, pedig nem a legszarabb a gépem... Csak nem értem az ilyen felméréseknek akkor mi értelme: "- WG made a special survey on player computer configurations, that’s how they know about so many players using crap computers, they collected data on 2,5 mil configurations"
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Így előre is sikerekben (no meg sebzésben) gazdag, örömteli boldog új évet kívánok a fórumtársaknak!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.