Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Paul119 válasza Tüzi (#3917) üzenetére


Paul119
addikt

"valami, ami egy lövésből, torony homlokpáncélon át (185mm) levett 800 hp-t elsőre."vagy obj, vagy prémium lőszeres e100,vagy t95,obj 261 csúnyább fülest adott volna :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3952) fsb1000 válasza Paul119 (#3951) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Légyszi... próbáld már megérteni, hogy a prémium lőszer nem okoz nagyobb sebzést, csak az átütőképessége nagyobb, mint az AP-é tankok esetén.

Ott vagy a tesztszerón... ingyé' letesztelheted.

(#3953) -vitya-


-vitya-
őstag

aztakutyamegamacska....

mi ez az idefoschott trollozás arról, hogy jó-e vagy sem a huns, vagy egyáltalán a klánozás, meg néhány játékos???

megérte? ;-)

(nekem nem, végigfutottam rajta, de fájt, nagyon.)

-=Витя=-

(#3954) Napfénysüti válasza -vitya- (#3953) üzenetére

Én is csak lestem hogy mi kerekedett itt ki. :(

Lehet jobb is hogy most inkább a TDU megy otthon asszony kérésére. :DDD

Més que un club!

(#3955) fsb1000 válasza -vitya- (#3953) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerinted mennyivel érdekfeszítőbb mikor a szakasztársak megbeszélik a mások által nem ismert csaták részleteit? Vagy itt egyeztetnek mikor találkozzanak este a játékban..
Úgyanúgy lehet büdös a cipő csak más méretben.... és másnak kell szagolni.

[ Szerkesztve ]

(#3956) Paul119 válasza fsb1000 (#3952) üzenetére


Paul119
addikt

jó akkor úgy mondom be adta az átütést az e100nak , így jobb? :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3957) grunge válasza Murder3 (#3948) üzenetére


grunge
addikt

Épp ezaz..vicc a bagázs. De az S70 biztos elfért volna az IS4-ben jaja. Ők is bevallották hogy fizikailag nem lett volna képes rá :D

Lényegében arról van szó hogy a német tank az legyen szar és kész. Nem tudok akár egy oylan történelmi esetről hogy pl frontal hit esetén ami a váltót tlálta el kigyulladt-e valaha akármelyik német tank motorja a HÁTULJÁBAN :D Ez is csak egy feature a német tankokkal játszóknak.Köszönjük szépen WG!... :o

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3958) -vitya- válasza fsb1000 (#3955) üzenetére


-vitya-
őstag

csatákról sokkal érdekesebb olvasni. Az rohadtul nem zavart volna, ha a huns nekiáll, és ízes székely magyarsággal elmeséli a klánháborús csatáit, ki merre ment, hol mit tartott fel, és hol tett hősies erőfeszítéseket...

De tőlem, ha kötözködni akarsz, lehet büdös a lábad, én aztán nem fogom szagolni, sosem.

-=Витя=-

(#3959) Zeratul válasza grunge (#3957) üzenetére


Zeratul
addikt

Erre a ruszki tankok is képesek. IS-3 szemből kaptam egy maflást nem artytól-> ammorack, löveg, kigyulladtam és meghalt a tüzér.

(#3960) fsb1000 válasza Paul119 (#3956) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen. De nem prém lőszerrel is beadhatja, mert asszem' 235 a penje és simán viszi a KT tornyát, akkor is ha kicsit forgatgatja... Ezért volt irreleváns a prém lőszert emlegetni. Szerintem.

(#3958) -vitya- : Egy nagy forgalmú topikban nem feltétlen arról megy a téma ami téged érint vagy érdekel. Ha jól emlékszem érzekenyen reagáltál mikor valaki a történelmi csatákal kapcsolatban tett valmi megjegyzést....

[ Szerkesztve ]

(#3961) CptMisi válasza -vitya- (#3953) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem mindegy, hogy játékos vs játékos, játékos vs klán vagy klán vs klán megy? :B

#3960: kicsit mondjuk érdekes, hogy a legfejlettebb szerveződési forma a játékban gyakorlatilag tiltott téma a topikban. Elhiszem, hogy van, akit nem érint/nem érdekli, de alapvetően ettől még a játék "legfelsőbb" szintje a klánháború. :U

Snooker: íme

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3962) Snooker


Snooker
senior tag

Melyik is az a honlap ahol megtudjuk nézni, hogy eddig egy adott tankból mennyit lőttünk ki, és hogy még milyenekkel nem végeztünk??

(#3963) hemaka válasza Snooker (#3962) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#3964) -vitya- válasza fsb1000 (#3960) üzenetére


-vitya-
őstag

ad1.: ha ez egy rövid szösszenet lett volna, hogy A: nem jó, B: de jó, A: ok hagyjuk
na ekkor még semmi baj, de hoyg 120 hozzászóláson keresztül ment, az szép ...

ad2.: idéznék tőled: hozz bizonyítékot, linkelj, hogy én kiakadtam valamire is... Max megjegyeztem, hogy szerintem az a játék csúcsa, aki meg nem érti, vessen magára...

a hülyeségre, a ferdítésekre viszont nem vagyok vevő.

És tudodmit? inkább beszéljünk az isteni E100-ról, az érdekesebb.

-=Витя=-

(#3965) Snooker válasza hemaka (#3963) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszönöm! Meg is feledkeztem róla!

(#3966) fsb1000 válasza CptMisi (#3961) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Okoska már a modiknál is felnyomta a témát...

Megértem ha valakit nem érdekel, se kedve se ideje benne részt venni, de a játék része.
Én valami olyasmihez tudom hasonlítani ezt az nyilvánvaló ellenszenvet a klánozókkal CW-zőkkel szemben, mint a szaporodó anyázásokat mikor 3.000 effes accommal minimaussal játszogatok.
Nagyon nehéz megérteni az indíttatást, mikor valaki egy csata után magánba megkeres, hogy jól leteremtsen, mit keresek prémtankkal a kezdők között... és tulajdonképpen ciki, hogy csak 500 a csatánkénti sebzésem, stb, stb És a végén lenooboz.

Namost aki ilyet ír loltrakiból, az sem most kezdte a pályát... vagy ilyen fórumokon abszolválta az okosságok befogadását.

---
(#3964) -vitya-: Én elfogadom, hogy neked az a játék csúcsa (tiszteletre méltó hagyományörzés)... másnak meg a CW, megint másnak a prémtankozás vagy mittom én mi.

E100-ról is beszélhetünk, ha van mondanivalód. Nekem az egyik kedvenc tankom.

[ Szerkesztve ]

(#3967) Paul119 válasza fsb1000 (#3960) üzenetére


Paul119
addikt

teszten ki próbálhatjuk hogy az ap lőszer nem hogy a torony frontját de még a hasát sem mindig viszi át,én is kaptam már nem egyszer e100tól tornyok keresztül 800+ fülest,de mondta is hogy heat lövedék volt,ebből gondoltam hogy prémium lőszer kellett legyen,kis távolságból még oké, de ahogy nő a távolság úgy csökken az át ütés is

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3968) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szerintem a kettes tankok a legjobb pénzkeresők

Győzelem!
Csata: Mines 2012. június 13. 14:03:49
Jármű: BT-2
Szerzett tapasztalat: 1 237
Szerzett kredit: 18 319

Ebből 550 a javítás és 1000 a lőszer :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3969) virkir válasza Nooob (#3936) üzenetére


virkir
veterán

Utolsó off ebben a témában részemről.
1. Suttyót keress a családodban biztos örülni fog a mama ha így szólítod meg ebéd előtt.
2. Kizárt, hogy egy szinten legyek azzal a platoon-nal ezt konkrétan kikérem magamnak :D
3. Jelenleg nincs "valamit érő" magyar klán ha a CW-n való részvételt tekintjük nem is nagyon volt meg nem is lesz mert nem az ér valamit ha 1-2 területtel elvannak pár napig aztán mennek a feledésbe.
4. A toborzó szöveg meg egy nagyképű hülyeség főként, hogy már régen nem azok aminek indultak, ahogy kacsa meg kistoth elképzelte.
5. Háborította a rossebet. Ez lenne a minimum elvárás egy klántól aki valamit is szeretne csak be is kéne tartani vagy hagyni a fenébe az egészet és nem, nem akartam bekerülni főként az alapítók miatt, pedig valószínűleg lett volna rá lehetőségem de mint már leírtam nem megyek klánba soha többet.
6. Már azt is kifejtettem párszor, hogy csak effi alapján megítélni egy játékost főként klánfelvételnél a legnagyobb parasztvakítás és marhaság.
7. Amúgy csak ezért a hozzászólásért igazán kár volt ide regisztrálni de látom jó hüjjeszokás szerint ha valami negatívum felmerül egy klánról akkor a tagok leküzdhetetlen kényszert éreznek a mosdatásra ahelyett, hogy elismernék ha esetleg tévednek, vagy nem úgy vannak a dolgok ahogy ők elképzelték.
+1 Vigyázzatok a pofámmal mert volt már akikkel összeakaszkodtam és és nem győztek csak békét kötöttünk :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3970) KrAt


KrAt
veterán

Kérdésem, mi lenne akkor, ha nyitnátok egy offolós topicot a fáradt gőzben, ahol lehetne mindenről beszélni, ami nem ide való?

Atesz

(#3971) Paul119 válasza KrAt (#3970) üzenetére


Paul119
addikt

na igen, inkább pattanjatok motorra mint ahogy én is teszem és irány a nagy világ :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3972) -vitya- válasza Paul119 (#3971) üzenetére


-vitya-
őstag

de előtte írják meg a szerződést a szervbankkal, hogy a haláluk esetén a részeiket fel lehet használni :P

mindig eszembe jut egy bizonyos esküvő, ahol egy motoros társaság (fél)részegen elmesélte, hogy évente egyel kevesebben vannak (életben) - de jó az úgy, nekik attól még tetszik...

-=Витя=-

(#3973) KaLeun válasza virkir (#3969) üzenetére


KaLeun
senior tag

"6. Már azt is kifejtettem párszor, hogy csak effi alapján megítélni egy játékost főként klánfelvételnél a legnagyobb parasztvakítás és marhaság."

Ismerek egy srácot aki baromi jól játszik és nem tudom, hogy hogyan csinálja de csak 971 az effje. Amúgy bérelt helye van ez egyik legjobb t10 században és egy elég neves klán tagja.

Cila

(#3974) Paul119 válasza -vitya- (#3972) üzenetére


Paul119
addikt

én már előre fel ajánlottam ;] , néha kicsit el szalad velem a ló :P
de a hülyéskedést félre téve, attól hogy évezze az ember nem kell 200al száguldozni, kényelmes 80 as tempó egy Suzuki 650 es V stromon.. nincs is ennél jobb.. najó de van csak az már 18 karikás :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3975) KrAt válasza Paul119 (#3974) üzenetére


KrAt
veterán

Basszus 4 hsz-sal feljebb kértem, hogy ne offoljatok, erre... :U Tényleg ilyen nehéz kérés?

(#3976) #21346560 válasza KrAt (#3975) üzenetére


#21346560
törölt tag

ONLY WRITE ;]

Én is azt hiszem kicsit kiengedem a fáradt gőzt valahogy, ma szépen indult a játék, 10-ből 9 győzelem, aztán jött 5 vereség egyhuzamban.... pedig simán nyertes meccsünk lett volna, aztán eccercsak valahogy mindig elfogytak a társaim :(((

[ Szerkesztve ]

(#3977) Arpee78 válasza KrAt (#3970) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nekem már eszembe jutott, csak nem illik a személyiségemhez a topiknyitás, meg egyébként is olyan topik lenne amit nem látogatnék.

Ebbe topikba mehetne a játékhoz szorosan kapcsolható téma, azaz ami értékes lehet az olvasóknak a saját játékuk során. Az offolósba pedig elfér a megmondalak a prohardvernek milyen bénán játszottál, ma núb csapatok közé kerülök és ilyen bénán játszottak, artyk köcsögök és nem kellenek, OP ez a tank, UP a sajátom de ilyen baró meccsem volt, szar a balance, szar az MM, ... és ki tudja még mennyi felesleges téma.

Szóval legyen egy WOT off topik.

(#3978) Met válasza KrAt (#3975) üzenetére


Met
nagyúr

De off-ba tette, ha ez a funkció nem erre van akkor mire? :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3979) Paul119 válasza Met (#3978) üzenetére


Paul119
addikt

gondolom dísznek,modkerben már jeleztem annyi dolgot és le sem lettem sajnálva, szabályosan offba raktam, részemről ennyi(trollface)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3980) virkir válasza KaLeun (#3973) üzenetére


virkir
veterán

Kéne látni miből mennyi pontja van.
Valószínűleg kevés a cap/def/spot ezek nagyon könnyen viszik fel, esetleg inkább sebez de kevés az átlagkill.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3981) KrAt válasza Met (#3978) üzenetére


KrAt
veterán

Nem, kértem, hogy egy szakmai topicban ne offoljunk, mert elveszik a lényegi infó.. Érted..

OFF topic

[ Szerkesztve ]

(#3982) diegho válasza KrAt (#3981) üzenetére


diegho
nagyúr

egy szakmai topicban ezen csak én röhögök?

(#3983) CptMisi


CptMisi
őstag

Na, annyira felidegesítettek 2 csata alatt, hogy a 3-ban mészárolni kezdtem. :DDD
1. T20-szal kilövök 5öt, lesebzek egyet, azt kilövi az arty, és ennyi. 6<15
2. T34-gyel egyedül védem a bázist Ensken 3 t8 med, 1 T7 med, 1 t7 heavy és egy t6 td ellen.
3. 108k kredit, 3k xp duplázva prémium nélkül. Acélfal, mesterlövész. :))

Jó tank lett ez a T34. :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3984) Met válasza KrAt (#3981) üzenetére


Met
nagyúr

Értem, de arra még nem kaptam választ, hogy akkor mire van az off gomb.
Én idáig ilyenekre használtam...

A másik, be kellene írni az első hsz-be mi az ami idejöhet és mi az ami a másikba.

#3983Én szeretem a T34-et, a Type-al nem annyira élvezetes menni.
Az M103-at és az IS8-at kezdem megkedvelni.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3985) Met válasza CptMisi (#3983) üzenetére


Met
nagyúr

....

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3986) diegho


diegho
nagyúr

Most futottam bele egy jó társba, Steppes, Maus, 1 arty van az ellennél egy-egy 10es tank oldalanként, de ő az artynk mellett áll és nézegeti a falat.

(#3987) virkir válasza diegho (#3986) üzenetére


virkir
veterán

Ma ilyen hüjje Maus-al van tele a játék?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3988) Paul119 válasza Met (#3984) üzenetére


Paul119
addikt

nekem az is8al abszolute nem sikerült meg barátkozni:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3989) Gyuri27 válasza Paul119 (#3988) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem te vagy az egyetlen. Igazából még senki nem írta, hogy milyen jó tanks. Azt se, hogy a tierjében a legjobb.
Ez a kap is a paraszt valamit meg nem is. Ingyé tanknak ne nézd az armorját! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3990) Nooob válasza virkir (#3969) üzenetére


Nooob
csendes tag

Nem vagyok HUNS os már megbocsáss, nem a klán zavar hanem te hogy mekkora egy kis nyomi vagy! :) Egy cw-n se vettél még részt nem is fogsz, mert 13 évesek nem kerülhetnek be a klánba, top tankokkal csatád sincs így erről se tudsz véleményt mondani, csak ugatni tudsz mint egy kis tacskó, a fenyegetésekkel meg tele a padlás és én leszek az utolsó ember aki egy fórumhuszártól fog be*arni ;) Nem te vagy az eggyetlen aki a semmibe fenyegetőzik feleslegesen, csak az a baj hogy ez már túl uncsi...

(#3991) Paul119 válasza Gyuri27 (#3989) üzenetére


Paul119
addikt

pont erre jutottam én is, bár ingyé tank.. hmm m103? :D mondjuk is3at át dobták volna prémiumnak és helyére az is8 ;] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3992) marked one94 válasza Nooob (#3990) üzenetére


marked one94
őstag

háh szerintem meg menyél már innen unom a hülyeséged...

You'll Never Walk Alone

(#3993) Fel válasza Nooob (#3990) üzenetére


Fel
addikt

Nomen est omen... Nem hiszem, hogy hosszú életű lesz a reged ha így folytatod...

Mellesleg nemrég lettek az ilyen és ehhez hasonló kommentek innen kigyepálva. Ha problémád van virkirrel beszéld meg vele privátban.

"Egy cw-n se vettél még részt nem is fogsz, mert 13 évesek..." Ezen szerintem jót fog röhögni...

[ Szerkesztve ]

(#3994) Nooob


Nooob
csendes tag

Apropó ha nem lehet effi alapján megítélni akkor meg most magad ellen beszélsz össze vissza, mert pl itt pattogtatok hogy ennyi meg annyi effi milyen fos játékos.... gondolkozzatok már emberek... :C :U

(#3995) emre válasza marked one94 (#3992) üzenetére


emre
veterán

Majd kinek dolga intézkedik, de addig is "örüljünk" (?) nekünk is van matyashun-unk :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3996) Nooob válasza Fel (#3993) üzenetére


Nooob
csendes tag

Nincs vele problémám az a problémám hogy valami császárnak képzeli magát meg úgy viselkedik mint egy pro játékos és a többieket meg leosztja és ő az ész... Haggyuk mááá

(#3997) psycroptic válasza Nooob (#3990) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezért tényleg felesleges ideírogatni. Küldd el neki privátban az észrevételeidet, mert a hülyeségre amit írsz sokan fognak/fogunk reagálni. És megint teli lesz offal a topic.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#3998) Nooob válasza psycroptic (#3997) üzenetére


Nooob
csendes tag

Ő is nyilvánosan mondja el a véleményét akkor én is ezt tettem, de már lezártam és nem érdekel (: ez is csak egy játék én ugy játszok tovább ahogy eddig csak kicsit szúrta a szemem a stílusa a gyereknek, thats all...

Másrészt meg régóta olvasgattam a fórumot csak most vettem rá magam hogy beregisztráljak... eleve az egész szitut nem értem miért kellet kipostolni amit privátba beszélgettek az az ő dolguk, nekik kellett volna megbeszélni, sok értelme volt kirakni, nagyon unatkozhat az a tag is, vagy csak nem tudta lenyelni a békát....

[ Szerkesztve ]

(#3999) virkir válasza Nooob (#3990) üzenetére


virkir
veterán

Már az előbb említettem, hogy anyukádat tiszteld meg így miközben letörli a nyálat a szád sarkáról.
Ha meg nem vagy annak a klánnak a tagja akkor minek ugatsz bele?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4000) Nooob válasza virkir (#3999) üzenetére


Nooob
csendes tag

Mert ilyen kis méregzsák vagy :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.