Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) emre válasza Paul119 (#3250) üzenetére


emre
veterán

Semmi komoly, a végén rám mászott egy M4-es, hogy majd blokkol, és megköpködött egy kicsit. :DDD Csak elfelejtettem neki megköszönni az archit. ;]

A bölléres jó meccs volt viszont, 7140 sebezés, 7 kill.
De a motort mindegyik csatában ellőtték. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3252) Paul119


Paul119
addikt

szerencsétleneket olyan szépen seggbe támadtam öröm volt nézni :DDD

emre: én általában égek is az első has puszi után :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3253) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Csak a D nap miatt...

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. június 8. 18:20:46
Jármű: M10 Wolverine
Szerzett tapasztalat: 1 832 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 43 088

Még nem mentem ilyen jót ezzel a kis x.rral prémium nélkül :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3254) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem szoktam csataleírást írni, de ez ledöbbentett:

Lakevill, Tiger II-vel mentem a városba, támogatás híján az arra jövő 3-4 gyors med simán likvidált. nem is ez a lényeg. A végjátékra maradt nálnuk egy fullos IS-4, Objject 704 és Löwe valamint egy félhalott IS-3. Ellennél marad egy fullos IS-4 és egy enyhén amortizált Vk4502P. Elkezdtük foglalni a felső bázist, közben az ellen jött vissza védeni. Hihetetlen jól játszott az IS-4 esük, kiiktatta a fullos IS-4-esünket, az Object-et leszedte 300 körüli HP-a, közben a VK-juk kivégezte az IS-3-at, mire a mi Löwénk nagy nehezen kilőtte a VK-t. Egyszerűen se az Object, se az IS-4 nem bírta érdemben sebezni az ő IS-4-esüket, a vége az lett, hogy az ellen beírta, szerencsések vagyunk, mert kifogyott a lőszere. :) Simán megnyerte volna, az Object-nek elég lett volna 1 lövés, a Löwe meg eléggé béna volt, mondjuk én aztán senkire nem szólok semmit, mert finoman szólva se vagyok jó.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3255) virkir válasza GrooveHero (#3248) üzenetére


virkir
veterán

Ez nem igazán mond semmit a lényeg ami a garázsban van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3256) GrooveHero válasza virkir (#3255) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hja, akkor sorolom, bocsi:

IS-7, IS-4, T110, E-100, Obj. 261, 4502B, M4-45, KT, PZIV, SU-85, SU-100, T34, Type59, M103, valamint már kifejlesztve, és visszavehető: IS-8, E-75, 2 milla kredit, premium nincs.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3257) BinLaden válasza emre (#3249) üzenetére


BinLaden
tag

tessék csak nyer és nyer :)
nincs jt-m, de isuval meglett a dupla+ még a topgun is, ktval már tegnap óta bukó az összes köröm

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#3258) GrooveHero válasza GrooveHero (#3256) üzenetére


GrooveHero
addikt

a kötikettő kimaradt:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3259) emre válasza BinLaden (#3257) üzenetére


emre
veterán

Ugyan, már vége is a jt-vel, és az IS-el sem sikerült nyernem.

(#3252) Paul119
Olyan is volt. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3260) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma rengeteg remek játékossal találkoztam, de Őt be szeretném mutatni Nektek is:

MichiMicha

Majd 8000 csata után sikerült neki az eff értékét 400 fölé emelni, már 450-nél jár! Szinte minden 5. csatában sikerül neki kilőnie valakit! Így aztán érthető is a remek, 180-as csatánkénti sebzése. Megfontolt, taktikus játékosról lévén szó, csak minden 3. csatában derít fel ellenséget, így összezavarva az ellenfél artyjait, akik hiába várják MisiMisánkat aki Leoparddal és M5 Stuart-tal is erősítette a WoT legjobb felderítőinek sorait.
Legeredményesebb a kedvenc tankjával a T29-el. 517 csatája alatt előfordult (egyszer), hogy 3 ellenfelével végzett!

Nagy-nagy szerencsémre ő volt a csapatomban a top tank IS-4-el, elsőként lövette ki magát, hogy nekünk több frag maradjon, önfeláldozó játékának hála (belerongyolt az ellenfél csapatába ész nélkül), majdnem nyertük is a csatát.

:DDD

(#3261) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Nem is olyan rossz ez a IS-6 elég sok minden pattog róla attól függetlenül,hogy
annyira nem vastag a páncélja. :D
Kb LÖWE szinten kereshet ez majd?

Origin:Memphis79HUN

(#3262) Paul119 válasza Memphis79 (#3261) üzenetére


Paul119
addikt

szarabb pen miatt kétlem legalábbis tier 8 heavynek 175pen..háát :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3263) BinLaden


BinLaden
tag

egy kis bünti,de fullról

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#3264) Atlantis


Atlantis
veterán

Akinek esetleg van jó replay-e South Coast pályára, ne tartsa vissza. Valahogy nem érzem ott a helyem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3265) Memphis79 válasza Paul119 (#3262) üzenetére


Memphis79
aktív tag

mondjuk tölthetne gyorsabban is az ágyúja akkor oke lenne valamennyire

Origin:Memphis79HUN

(#3266) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Möst történt, ha nem látom alig hiszem el hogy van ilyen...8 vs 2 nálunk 1 db is4 100%, egy is7 70%, 1 t110 100% 1 lorri, egy tigris meg még valami kicsik, ellennél egy full hps m18 és egy 50hps panther, és nyertek....

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#3267) Bingisz


Bingisz
addikt

Először költöttem erre a játékra:

Győzelem!
Csata: Dragon Ridge 2012. június 8. 19:46:18
Jármű: KV-5
Szerzett tapasztalat: 1 408 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 6)
Szerzett kredit: 84 892 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 1 280)
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Pusztító, Acélfal, Top Gun

Prémium nélkül

Ebből 3000 javítás és 5000 lőszer

Tetszik :C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3268) diegho


diegho
nagyúr

Elég érdekes lények játszanak ma. Westfield-en T110 és IS-4 lejön fentről a völgybe. Ellenfélnél egy darab E-50 van med, nálunk én Patton. E-50et meg is öltem, maxon vagyok, IS-4 még mászik fel a völgyből a hegyoldalra. Mire felért a T110-et már szétverték az artyk és fent meghalt minden tankunk, ergó éltem én, az artyk és az IS-4. 3 kill-el zártam, 4db tier10 volt a csapatunk összesen 0 killel. Öröm volt velük játszani...

(#3269) bullseye válasza L-e-f-i-e (#3266) üzenetére


bullseye
addikt

de hogyan???

@BinLaden
Mit kéne látni, a saját T29 sebzése mellett?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3270) L-e-f-i-e válasza bullseye (#3269) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyszerű, amíg a mi csapatunk egy kupacban előretört és legyalult mindenkit mint a huzat, ez a kettő elsunnyogott, valószínűleg összebeszéltek merte egyik sem kezdett el foglalni csak akkor amikor már látták gondolom hogy nálunk mindenki elhúzott a francba...mikor az ellen bázisánál jártak feleszméltek hogy hoppá mi van ha ezek mögöttünk vannak mire beértek a körbe ezek már javában foglaltak, 3-an visszaindultak 85%-nál belelőtt a földbe az egyik a másik szintén nem találta el mert nem ment le a csík és szépen befoglalták a bázist, mire a 3 visszatérőnk újratöltött jött a felkiáltójeles cappelés, onnan már vége volt....

=^-^=

(#3271) Paul119


Paul119
addikt

ezeket az anyaszomorító nyüves 8 as francia meg 9es td forgását nerfeljék már, nem tudom egy.... batchattel körbe kerülni gyorsabban forog mint én :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3272) Snooker


Snooker
senior tag

Mennyi az arany megérkezésének az ideje a felhasználóra?????

(#3273) Paul119 válasza Snooker (#3272) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha nap közben, fizettél vagy is még munka időben akkor ált 10 perc-1 óra, de ha így este akkor valószinűleg holnapra

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3274) Snooker válasza Paul119 (#3273) üzenetére


Snooker
senior tag

hát nagyon remélem, hogy megérkezik legutóbb is este fizettem, és rá 1 percre kb. már megvolt! egyébként telóval vettem, nekem így éri meg a legjobban

(#3275) Paul119 válasza Snooker (#3274) üzenetére


Paul119
addikt

smsben?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3276) Snooker válasza Paul119 (#3275) üzenetére


Snooker
senior tag

nem, daopay

(#3277) Paul119 válasza Snooker (#3276) üzenetére


Paul119
addikt

hát szerintem rohadtul nem éri meg

Victory!
Battle: Sand River 2012. június 8. 21:23:15
Vehicle: M41
Experience received: 1 243
Credits received: 44 384
nem prémiumos, hát ehez aztán nagy tehetség kell tényleg, 10 lövés 10 találat :DDD td modban 1 shotoltam a t43at fuj

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3278) Snooker válasza Paul119 (#3277) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem éri meg így. Van minden hónapban egy fix összeg a telefonomon, amiből hó végére mindig marad egy csomó és ez elvész... tehát számlán a semmiért fizetnék szinte, ha nem vennék aranyat is belőle (telefonálásra is marad) így legalább van egy kis értelme pénzt kidobni. De ha most nem kapom meg az aranyat akkor felhagyok vele és többet így nem veszek.

[ Szerkesztve ]

(#3279) Timyyy


Timyyy
őstag

Úgy látom hiába van foci EB, a sok kis nyomorék dagadt tizenéves ugyanúgy kockul, valószínűleg a foci fogalmát sem ismerik már sokan... egyéb meccsek nemigazán, de az EB és VB még nő létemre is érdekel...
Bár igazából a fenti jellemzők a kockáké, és én meg nem vagyok az.... nem is tudom miért reméltem hogy kicsit kevesebb lesz a hülye játékos... de úgy néz ki az értelmesebb érettebb réteg ment el inkább tévézni. :U

Hjaaaj pedig az E2 dupla kredittel jó is lehetne akár.... de elment a kedvem a játéktól, az akció viszont telik... nem jó ez így :(

(#3280) Paul119 válasza Snooker (#3278) üzenetére


Paul119
addikt

áá így már más a leányzó fekvése

ez az m41 td módban jobb mint simán, 1100 életről szét lőttem a csóri lorriante40t meg 900 ról a T34et ,hát ez... vicces

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3281) Timyyy válasza Paul119 (#3280) üzenetére


Timyyy
őstag

Gondolom azért jobb mert így a test részén kapta valahol a lövést, ami a 2 említett tanknak eléggé puhácska, fentről szedegetve meg lehet hogy épp a tornyon csapódott ami kicsit keményebb. :)

(#3282) Arpee78 válasza Timyyy (#3281) üzenetére


Arpee78
senior tag

A célzástól függetlenül a lőszer röppálya ugyanaz, szerintem. A Lorri ~40 mm-es páncélját simán átütheti az M41 a 85-ös pen-el, ha meg nagyobb sebzést is bead...

A T34-hez se kell sokkal több szerencse.

[ Szerkesztve ]

(#3283) Paul119 válasza Timyyy (#3281) üzenetére


Paul119
addikt

lehet t34nek a testére céloztam,fel is borult lorit meg egy vaktában le adott lövéssel öltem meg , nem számítottam rá hogy onnan jön tök véletlenül lőttem egyet :DDD

de már most okádok az artyzástól, igazából csak kíváncsi voltam , ki hívás e de elég easy

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3284) Cucuska2


Cucuska2
őstag


Elég jó kör volt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3285) sanya67


sanya67
tag

11 meccs, 47 kill, 2 win, 9 lose....jahh, biztos véletlen! :DDD

(#3286) diegho válasza Paul119 (#3283) üzenetére


diegho
nagyúr

Tier8 artyd ha lesz, akkor beszélgetünk még erről. Mondjuk persze kinek mi a kihívás és mi a cél... van akinek pl. egy 10-es tankkal 2000 átlag sebzés jónak számít, nálam a botrányosan kevés kategória. Én nem tudok artyzni, mert nem is szeretek, de érdekes módon tier5 artyval még 61% a win ratem, tier6-7-8al, pedig 52-50-50%, nem véletlen, nagy artyval sokkal nehezebb játszani, mint a kicsivel. T92-vel lősz egy mellét, akkor 40sec pihenő van, ha odébb kell forogni, akkor kb 15 sec mire célra állsz. O261-el pedig még totál teli találatnál is van, hogy csak 4-500 között sebez a HE, AP pedig sokszor csak láncol - arról nem is beszélve, hogy számtalanszor lőttem HE-vel 0dmg-t 10-es tankokra. Igazából nem is értem mik ezek a tier4-5 artys bemondások, hogy hú de egyszerű artyzni... meg lehet nézni, hogy mennyiket sebzek tankokkal, én meg kezdjem el mondani, hogy hú milyen egyszerű ezekkel a tankokkal játszani, nincs ebben semmi kihívás?!

[ Szerkesztve ]

(#3287) Paul119 válasza diegho (#3286) üzenetére


Paul119
addikt

mindenki a saját khmjét csapkodja a csalánba :U
másrészt ültem t92ben , 1000 splash dmg, áhá köszönjük emese,kövi lövés meg 2000 életről ki nyírta az is7et,nyilván nem fogok lutri célpontra lőni hanem csak olyanra ami tuti biztos

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3288) Multikiller


Multikiller
tag

Találkoztam az előbb a teszt szerveren egy Super Pershinggel. Így első benyomásra nem volt valami acélos. Egy amx td-vel küzdött, én meg megkínáltam a T34-es 120-as lövegével. Igaz, egyszer pattantam róla, de könnyű ellenfélnek tűnt.

(#3289) Antonius1978 válasza Met (#3221) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tizenkettedikeig (12).Ha keves penzed van, legalabb 100-at mindenkepp vegyel, nekem nagyon jot fogott, komolyan, a multkori akciokor.Azota 1,2 millat tudtam osszegyujteni a segitsegevel, mert mostansag fogyott el amit akkor vettem (igaz volt 3 het szunet,nem jatszodtam).Akinek nincs premium, fektessen be picitt, visszaterul. :K

(#3290) Timyyy


Timyyy
őstag

Shoppingolni voltam én is...

Purchased:
Consumables 'Manual Fire Extinguishers' (50 item(s)) purchased successfully. You have spent credits: 75 000.

Purchased:
Consumables 'Small First Aid Kit' (50 item(s)) purchased successfully. You have spent credits: 75 000.

Purchased:
Consumables 'Small Repair Kit' (100 item(s)) purchased successfully. You have spent credits: 150 000.

(#3291) Iron Funeral válasza Timyyy (#3290) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó, hogy írtad, feltoltam a készleteket 500-ra mindenből :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3292) Paul119 válasza Multikiller (#3288) üzenetére


Paul119
addikt

310 es pennel könnyű át lőni bármelyik medet, 8ast meg sima ügy, igazából a dmg, pen, rof kombóra lennék kíváncsi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3293) Fel válasza Multikiller (#3288) üzenetére


Fel
addikt

Én is láttam egyet:

És nyekk:

(#3294) Paul119 válasza Fel (#3293) üzenetére


Paul119
addikt

beszéltem egy arcal teszten aki látott super pershinget,kb olyannak írta le mint a typeot

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3295) fsb1000 válasza Timyyy (#3279) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erről a hsz-ről inkább nem írom meg a véleményem, pedig sok szép dolog eszembe jutott kik játszanak még ezzel a játékkal az EB/VB alatt....

(#3296) bullseye válasza fsb1000 (#3295) üzenetére


bullseye
addikt

+1

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3297) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Atya-Úr-Isten! Murovankán a jobb sarokban a domboknál védekezünk, egy Tiger II, egy IS, meg én Tiger P-vel. Mindenki más az erdőben rushol. Jön az nagy ellenség, egy IS-8, egy Tiger, egy Tiger P és egy Panther. Na az IS-ünk az mit csinál? Elpucolt onnét a büdös picsába, becsatlakozott a lemmingvonatba 10. tagnak, mert ott nagy szükség volt rá biztos.

Szerencsére a Tiger II ügyes volt és tartotta magát, miután engem kilőtt az arty. Meg hálistennek a mi arty-nk is őt supportolta. Így nyertünk, de ezt olyan gusztustalannak érzem, így kitérni a harc elől, meg otthagyni a kis társainkat a sűrű kakiban.

(#3298) Timyyy válasza fsb1000 (#3295) üzenetére


Timyyy
őstag

Már párszor mondtam hogy ne olvasd el a hsz-eimet és legfőképp ne válaszolj rájuk.

(#3299) diegho válasza Paul119 (#3287) üzenetére


diegho
nagyúr

Tőled már megszokhattuk, hogy mindig mindenkit megölsz 1v1-ben, sőt akár 1v5-ben is, mindig mindent eltalálsz stb, de valahogy az eredményeid nem ezt tükrözik. Valami nincs itt rendben nem gondolod? Elhiszem, hogy mentél 1 kört T92-vel, de mentél bármilyen 8-as artyval 100-at live szerveren? Kétlem, ahogy azt is, hogy legalább a fele az átlagod M41-el annak, amit ide bemásoltál. Mindenki tud ám 100 körönként egy jót menni, még egy nagyon rossz játékos is, de sokszor jót menni, na az már nem egyszerű, pláne nem artyval, amivel ki vagy szolgáltatva a csapatodnak. Nem is értem miért szólsz bele olyanba, amiről fogalmad sincs, ráadásul pont olyannal kötekedsz már sokadjára, akinek sokkal nagyobb a tapasztalata... (8-as artyval pedig tuti célpont nincs, még O261-el sem garantált, hogy egyáltalán a közelébe fogsz lőni) Én abszolút nem szeretem az artyt, csak azért van, mert kellett az orosz elit tech tree-hez és mert a többieknek van, így néha tudunk 3-an együtt artyzni, de meg lehet nézni mit tudok elérni artyval és mit tankkal, ha már szerintetek olyan húdejó játékos vagyok, akkor ugyan miért nincs artyval is 60% feletti win és 3000 körüli sebzésem? Biztos azért, mert olyan nagyon egyszerű 8-as artyval játszani. Szokjatok már le erről a láttam egyszer a pályán egy artyt, aki 8-at ölt, de hát tuti csak azért, mert ilyen könnyű artyval játszani...

(#3300) Tesi


Tesi
tag

ezt a super pershinget hogyan lehet megszerezni?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.