Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Paul119 válasza Dobi 562 (#3397) üzenetére


Paul119
addikt

660 effency.. az se rossz :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3402) Dobi 562 válasza Paul119 (#3401) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem az a lényeg, hanem hogy amerre menni akart arra fordította a tornyát. Hátracsapta a tornyot és ment rükvercben, előre csapta, ment előre. Közben mellette volt 2-3 enemy, de ezekkel nem törődött. :C

A vicces jelenet előtt a várost lövöldözte. Ott nem volt spottolt ellenség.

Biztos nem bot volt, mert a csata elején használta a közös csetet is.

(#3403) Paul119 válasza Dobi 562 (#3402) üzenetére


Paul119
addikt

vágom ez csak hab a tortára :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3404) diegho válasza Iron Funeral (#3395) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem 8-asból van Lóri, M26, T-44, 9-esből Bat, Patton, T-54, szerintem valahogy így van:
8-as
M26 - jó ágyú, pontos, jól sebez, elegendő pen, jó gun depression, gun mantlet szeret pattogni, cserébe kevés a top speed, sok a modul és személyzet sérülés
T-44 - gyors ágyú, nagyon mozgékony, jól forog, riszálva szeret pattogni, sok az ammorack sérülés, kevés a pen, menet közben pontatlan
Lóri - óriási pen, jó sebzés, egy tárral bármelyik 8-as tankot kivégzi, de nagy a mérete, a töltési idő 50sec, az ágyú nagyon lassan céloz, menet közben pontatlan, nincs páncélzata

9-es:
Patton - hatalmas dpm, álom gun depression, jó rugalmasság, gun mantlet pattog, menet közben is pontos 150-200m-ig, de távolra pontatlan még full célzáson is
T-54 - alacsony, szeret pattogni, jó mobilitás, de nincs gun depression, az ágyú lassan céloz, menet közben pontatlan, szemből is kigyullad, sok ammorack sérülés
Bat - jó pen, gyorsan kiköpi a 6 töltényt, jó végsebesség, de már nincs gun depression, az ágyú megállás után kb 4-5 sec mire full becéloz, menet közben sem pontos már, nincs páncélzat, lassan indul meg és lassan is forog

Én legjobban a T-44 és T-54et élvezem játszani, de a legjobb az M26 és a Patton. Bat és Lóri szinte csak szakaszban jó már, egyedül inkább a 13 90.

(#3405) marked one94


marked one94
őstag

HAHA :DDD

You'll Never Walk Alone

(#3406) Fel


Fel
addikt

Ez az M103 el van ma átkozva nálam...
Újabb defeat:

Defeat
Battle: Ruinberg 2012. június 9. 20:27:48
Vehicle: M103
Experience received: 756
Credits received: 39 015
Battle Achievements: Sniper

(#3407) Dobi 562 válasza diegho (#3404) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Panther II - E-50 párost nem tervezed kipróbálni? Érdekelne a véleményed róluk, összehasonlítva a többi tier 8-9 meddel.

(#3408) Snooker válasza #56230144 (#3400) üzenetére


Snooker
senior tag

Persze, kétszer is megnéztem, hogy jó e. Egyébként telefonnal rendeltem és legutóbb nekem is egyből jóváírták...

(#3409) marked one94 válasza Dobi 562 (#3407) üzenetére


marked one94
őstag

Németekkel nem játszik :) ezt még én írtam [link] Nem olyan részletese de hátha segít. Mondjuk E50 nincs benne.

You'll Never Walk Alone

(#3410) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Murovanka 2012. június 9. 20:49:10
Vehicle: E-100
Experience received: 14 386
Credits received: 707 550 (compensation for damage caused by allies: 1 810)
nem is olyan rossz vas ez mint ahogy emlékeztem,kilőve is7,is4,e50,megsérült jagdtiger,m46,t54, le se tojt az e50 az első 931es maflásig :DDD :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3411) fsb1000 válasza Paul119 (#3410) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Milyen lőszert használtál a tesztszerón? Mutatsz egy replayt?

[ Szerkesztve ]

(#3412) erikke17


erikke17
őstag

Ma nagyon sok hülye játszik... 12-ből 9 vereség.. Elég is volt belőlük :W :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3413) Paul119 válasza fsb1000 (#3411) üzenetére


Paul119
addikt

nem csináltam sajna replayt:(, sima ap lőszer volt, bár sikerült vele pattanni az amx50 120 oldaláról

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3414) fsb1000 válasza erikke17 (#3412) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Érdekes... mindig a te csapatodba kerülnek?
---


Végre elértem a TankÁszt Pz4-el is, már keveset megyek a régi accommal, de jó lenne a tanklista elején csak ["M"] jelzést látni.

[ Szerkesztve ]

(#3415) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Valaki tesztelte egyébként a bélát a 0.7.4-ben, hogy mennyire sérülékeny a motorja így, hogy nincs váltó elől?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3416) erikke17 válasza fsb1000 (#3414) üzenetére


erikke17
őstag

IS3-al 3ból 3x top tank voltam, csapat több mint fele első 5 percben bezúzatta magát.. Körbevesznek hatan mit lehet olyankor csinálni, semmit.. Addig lősz amig tudsz aztán eldurransz..
AMX 12t-vel meg nem sokat tudsz beleszólni csatába hiába spottolsz vele ha lemmingvonatba kezd a csapat..
Nincs ezen semmi érdekes, szopóág.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3417) Paul119 válasza Iron Funeral (#3415) üzenetére


Paul119
addikt

előző csatában ahogy néztem az ellen vkbéláját 2x is el halt benne a motor igaz oldalról kapta a puszikat, talán egyszer ki is gyulladt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3418) fsb1000 válasza erikke17 (#3416) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván akikkel buktad a csatákat hasonló véleményt alkotnak....

(#3419) Dobi 562 válasza marked one94 (#3409) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Ezt olvastam régen. Pont a löveg-kitéríthetőséget hiányolom a Panther II esetében. Előbb-utóbb ki akarom majd próbálni a Pershinget is, nagyon bejönnek a med tankok. :)

(#3420) Fandango


Fandango
veterán

Kiprobaltam a World of Warplanest, de ez nagyon nem nekem valo, tankok utan nagyon furcsa es valahogy nem jon be. Nem erzem azt mint WoTnal amikor eloszor jatszottam. :(

(#3421) vbbb válasza Fandango (#3420) üzenetére


vbbb
őstag

Nem kell ennyi sügérrel egy csapatban játszanod, vagy mi hiányzik belőle? ;] Én még nem próbáltam ki, szerintem nem is fogom.

(#3422) Fel válasza Dobi 562 (#3419) üzenetére


Fel
addikt

A Pershinggel vigyázz, mert ha egyszer kipróbálod, függő leszel! :DDD

------------------------------------------------

A meccs szünetében újra harca szálltam az M103-mal:

Victory!
Battle: Lakeville 2012. június 9. 21:34:56
Vehicle: M103
Experience received: 2 462 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 46 911

Végre! 5 vereség után 1 győzelem! Köszönöm a lemmingeknek... a vereségeket.
Mikor megláttam, hogy ez a pálya lesz, már örültem is, mert itt annyira nem tud érvényesülni a csordaszellem. Azért a visszaszámlálás alatt egy T34 próbálkozott egy valley rush történet felvázolásával...

(#3423) diegho válasza Dobi 562 (#3407) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem próbálom ki őket, mert nekem a mobilitás a fontos egy med tanknál és sem a Panther2, sem az E-50 nem elég mobilis, de amúgy a Panther2 is és az E-50 is jó tankok szerintem, Panther2 azért, mert az az ágyú pont annyi pluszt ad, hogy ha egy 8-9es heavy jön szembe, azzal is tud valamit kezdeni. Az E-50 pedig azért, mert medhez képest jó a páncélzata, nagyon jól lehet vele rammelni és az ágyúja iszonyat pontos.

(#3424) Fandango válasza vbbb (#3421) üzenetére


Fandango
veterán

Az egesz koncepcio nem tetszik, csak trainingbe probaltam botok ellen, de berepulni azt az irdatlan nagy teruletet, foldi celpontokat loni meg a repuloket, ez nem nekem valo, attol meg masnak biztos tetszik, ez csak az en velemenyem volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#3425) Met válasza CptMisi (#3349) üzenetére


Met
nagyúr

Ez ilyen "magyar" dolog hogy sajátot akarnak. Hatalom éhség? Jóé hangzik hogy van egy klánom?
Anno megfigyelhető volt a torrent oldalaknál, boldog boldogtalan csinálta az oldalt ahelyett hogy összeálltak volna többen.
Akit tényleg érdekel a CW az úgy is keres klánt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3426) .mf válasza Fel (#3422) üzenetére


.mf
veterán

"Mikor megláttam, hogy ez a pálya lesz, már örültem is, mert itt annyira nem tud érvényesülni a csordaszellem."

Hahaha, láttam én már ott is olyanokat... csapat háromnegyede death valleybe, rá 3-4 percre még nagyban küzdünk a városban, mikor felbőg a sziréna, hogy foglalják a bázisunkat, mert baloldalt mindenki meghalt és már a könnyű tankjaik körbe is értek...

Nagyon vegyes most. Tegnap éjszaka mentem 11 kört, ebből 8 győzelem. Most viszont kb. 1-1, de úgy, hogy vagy csak pár tank veszteséggel nyerünk, vagy csak pár tank veszteséggel győznek. Olyan is volt, hogy El Halluf tier 5-8 meccsen amx13-75-tel átmegyek ellen sziklája alá, és onnan daráltam, 3-at szedtem ki, 6:3-ra vezettünk, amikor kinyírtak. Utána viszont nem védték be a bázisunk alatti sziklát, a többi scout campelt, így spotolták a bázison campelőket, arty és tdk kiszedték őket; a hegyen is bénáztak, így az ellenfél innen fordított.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3427) Chris0321


Chris0321
addikt

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Megpróbáltam feltenni azt a modot, ami a csatában mutatja a játékostársak effjét, győzelmi arányát. Megpróbáltam többet is, de egyik sem működött. Gondolom valamit rosszul csináltam.
Letöltöttem a xvm-et, beraktam a mods könyvtárba ahova kell. Utána bemásoltam a XVM.xvmconf-t is. A wot-xvm-proxy és a wot-xvm-proxy.exe.config ment a játék könyvtárába. Amikor a wot-xvm-proxy-ra kattintok, feljön egy ablak amiben ezt írja ki utolsónak: "can't assign a drive letter or mount point". Utána bejön a játék.

(#3428) Werewolf20 válasza Fandango (#3420) üzenetére


Werewolf20
tag

Bezzeg én aki már tűkön ül hogy végre megkapja a behívót....semmi, de aki csak fikázza meg rájön hogy ne jó az mind kapott XD ilyen az élet.

It's not the destination...but the drive there

(#3429) Fandango válasza Werewolf20 (#3428) üzenetére


Fandango
veterán

Ne huzzal fel, olvasd el amit irtam, nem fikaztam sehol. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3430) fsb1000 válasza Chris0321 (#3427) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Előtte a Dokan libraryt telepíteted? [link]

[ Szerkesztve ]

(#3431) Chris0321 válasza fsb1000 (#3430) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen. Fontos hova?

(#3432) Chris0321 válasza Chris0321 (#3431) üzenetére


Chris0321
addikt

Újra telepítettem a Dokan-t és most működik.

(#3433) jahrn


jahrn
senior tag

Pershing-gel kapcsolatban kene nemi help.

Gondoltam mielott elkezdek vele jatszani farmolok annyi free xp-t h feltegyem a hosszu 90mm-t. Vagy van ami (lanc/motor) fontosabb?
Illetve azt is hallottam h szeret langra lobbanni mint a rendor felesege 3 szexmentes het utan. Errol kinek mi a tapasztalata? Azt terveztem h porolto helyett viszek benyat, de ha ez tenyleg igy van akkor marad a szokasos es unalmas rep kit/fire ex/stimpack harmas...

[ Szerkesztve ]

(#3434) Tüzi válasza marked one94 (#3409) üzenetére

Az a panther 2-es winrate tuti fotósop.
Nem tudjátok megmagyarázni, hogy all-ban minimum egy (de inkább kettő) klános prémes platoon nélkül össze lehet szedni ilyen rátát. Felmegyek 54-55re, és azonnal egy végeláthatatlan szopóágra kerülök, ahol tg-vel, konföddel, sniper-rel, tankászként is bukjuk a kört, mert a másik szárny 0 killel elhullik úgy, hogy 3as túlerőben vagyunk azon az oldalon.

szal ez nekem valami nagyon űrtechnika...

amúgy a P2 jó tank, csak egy hetes heavy is képes szemből ammo racket lőni rajta.
ha pedig type-P2-lóri triót vesszük alapul, akkor dogfightban a P2 kullog a sor végén, de messziről is cumizik.
Mondom ezt úgy, hogy Tiger2-vel megeszek két typeot dogfightban.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3435) Dobi 562 válasza Tüzi (#3434) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tessék, az én win rate-em is 60% fölötti Panther II-vel, szakaszban talán 10 csatát ha mentem vele. Ez a tank egyszerűen jó, nagyon élvezetes vele játszani.

Az E-50 ki van fejlesztve, még az E-75-ön kifejlesztem a hozzá való legjobb motort, aztán free xp-t gyűjtök a jobb felfüggesztésére és megveszem azt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3436) Tüzi válasza Dobi 562 (#3435) üzenetére

ez is fotósop :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3437) diegho válasza Tüzi (#3434) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézz rá a statomra, főként egyedül játszottam, soha nem játszottam századot, sem cw-t, simán lehet magas win rátát összehozni tankokkal, nem értem mi a hihetetlen ezen.

(#3438) Tüzi válasza diegho (#3437) üzenetére

írtam az előbb :D
amint felérek 54-55%ra, simán összejön 17 bukós kör mint a minap a GWP-vel.
akármit csinálsz 10 csapattársad kill nélkül elhullik.
bár lehet csak engem szopat a program prém nélkül...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3439) Chris0321 válasza Tüzi (#3438) üzenetére


Chris0321
addikt

Erre egy jó taktika van. Ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Volt, hogy egy hetet pihentem, mert akármit csináltam és akármivel mentem csak vesztettem. Pl. 8.-án 28.57% volt a win ratiom, 14 csatát mentem és hagytam is a fenébe. Tegnap 53.13% volt, 32 csatát mentem. Majdnem mindegyik duplázó azonnal sikerült.
Nem hiszem, hogy egy nap alatt ennyit változna a teljesítményem. Ha észreveszed, hogy a WG nem akarja, hogy nyerj akkor a pihenés a legjobb megoldás.

(#3440) Werewolf20 válasza Fandango (#3429) üzenetére


Werewolf20
tag

Akkor olvass....a fikázós az sok más...te az a rész voltál, hogy aki rájön hogy nem jó. :) Have a nice day apróság.

It's not the destination...but the drive there

(#3441) Tüzi válasza Chris0321 (#3439) üzenetére

Igen, erre gondoltam már én is.
A baj csak annyi, hogy kell a zseton E75re:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3442) Chris0321 válasza Tüzi (#3441) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem ki van fejlesztve az E-75, az Aladár, a Ferdi, lassan ki lesz a PantherII, a T110E5 és a GwTiger. Nekem sem ártana, ha tudnék farmolni a T34-emmel, de amikor nem jönnek össze a dolgok az istennek sem akkor nem éri meg. Nem azért jövök fel játszani, hogy felidegesítsem magam teljesen, azt meg tudom oldani máshol is.

(#3443) Plasticbomb válasza #56230144 (#3380) üzenetére


Plasticbomb
addikt

AMD Athlon 64 x2 3800+ Dual Core 2 GHZ Procival 4 GB RAM-mal és HD 5770 1GB vidkarival alsó hangon, csata indulásakor 18~ fps kicsit körbeforgatom a kamerát, egyből 30-60 fps.... Win7 64bit Játék C meghajtón. Természetesen karbantartva, letiltva minden fölösleges program.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3444) diegho


diegho
nagyúr

Mai ügyes játékos áradat:
- IS-8 D25T HE-vel lövi a JP, ARL-44 párost, majd mikor kinyírják beírja, hogy noob team
- E-75 a kezdőn helyben pörög 5 percen át, mikor megkérdezem tőle, hogy bot, akkor elindul, megáll egy helyen a semmi közepén és ami éppen előtte van rálő
- T-54 ruinberg berohan a városba és hősi halált hal

Ebből 2db volt német, SG-n valaki meg azzal jött, hogy a németek milyen jó játékosok... persze... a legtöbb béna játékos német, mert mind nagy "háborús hős" leszármazottai és csakazértis toljuk a játékot, nem baj, ha 250 az eff 20k csata után.

(#3445) #56230144 válasza Plasticbomb (#3443) üzenetére


#56230144
törölt tag

Game Boostert használsz?

(#3446) CPT.Pirk válasza #56230144 (#3445) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az ilyen vackok ezen a játékon nem segítenek. Azonos beállításokkal egyszer simán jó az fps, legközelebb ugyanazon a mapon meg 20 alatt marad... Grafikát levettem maximumról kb. a felére minden téren, ugyanúgy 20 alá megy az fps.
Állítólag egyszer majd kicserélik az enginet a játék alatt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3447) emre


emre
veterán

ezt nem tudom hogy sikerült összehozni, hogy ott fennakadjon

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3448) Gorcsev


Gorcsev
tag

Az ilyenekért éri meg játszani:

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. június 10. 10:07:13
Jármű: IS-7
Szerzett tapasztalat: 3 750 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 83 227
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Pusztító, Boelter Kitüntetés, Acélfal, Mesterlövész, Megszálló, Top Gun

(#3449) Timyyy válasza emre (#3447) üzenetére


Timyyy
őstag

Könnyű, bár nagy sziklánál még nem láttam (szerencsére) de kicsiknél, ha nekifordítod a tankot hamar "felpattan" rá, bár eddig csak lefelé szélesedő szikláknál tapasztaltam, de úgy látszik ez nem feltétel :DDD

(#3450) Dobi 562 válasza Gorcsev (#3448) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! Nagyon szép eredmény! Replay-t szívesen néznénk ha feltöltöd valahova! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.