Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Győzelem!
Csata: Dragon Ridge 2012. június 6. 18:57:30
Jármű: T110E5
Szerzett tapasztalat: 1 962
Szerzett kredit: 97 585
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Fadin Kitüntetés, Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun

9 KILL

Igazán kivehetnék már a kupola hitboxot idegesítő... :W

(#3552) jahrn válasza gainwardgs (#3551) üzenetére


jahrn
senior tag

"Igazán kivehetnék már a kupola hitboxot idegesítő"

Plane h RL a kupola meg a torony el volt valasztva egymastol egy csapoajtoval.

Igazabol a WG ezen hozzaallasa idegesit - marmint h hol balansz-ra hivatkoznak hol pedig tortenelemhusegre.

(#3553) virkir válasza diegho (#3548) üzenetére


virkir
veterán

Tudjanak ammo-ra költeni ha már simával nem megy :D

gainwardgs
Hát ja milyen szemétség már, hogy van azon a tankon egy pont amit nagyjából lehet lőni szemből is.
Tényleg ki kéne venni akkor legalább gyak sebezhetetlen lenne szemből.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3554) vJokka válasza fsb1000 (#3499) üzenetére


vJokka
aktív tag

Igen, az én voltam. Sikerült már vele jó pár szépet rammolnom, de hogy 60-al belerongyolhassak egy franciába..., egy "álmom" teljesült :D

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#3555) marked one94 válasza virkir (#3553) üzenetére


marked one94
őstag

ott van még az alja is ;)

You'll Never Walk Alone

(#3556) Iron Funeral válasza Joe.36 (#3542) üzenetére


Iron Funeral
őstag

"The Tiger had reliability problems throughout its service life; Tiger units frequently entered combat understrength due to breakdowns. It was rare for any Tiger unit to complete a road march without losing vehicles due to breakdown. The tank also had poor movement range. Due to its very wide tracks, the Tiger had a lower ground pressure than smaller tanks, the most notable exception being the Soviet T-34."
Ez így korrekt. A meghibásodások miatt volt lassú nem amiatt mert nem vette be az ötödiket :D Illetve megemlíti a széles lánctalp hasznát, és azt is, hogy ennél jobb talajnyomása már csak a T-34-nek volt :)

(#3555) marked one94: Egy Mauson meg az egész torony egy weakspot+ott az alja is, ha ebből indulunk ki akkor én lejjebb venném a kupola páncélzatát, különösen úgy, hogy ha olyanja van akkor a top ágyúkat is lepattintja magáról :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3557) virkir válasza marked one94 (#3555) üzenetére


virkir
veterán

Ja az alja annyi mintha odabasztak volna egy vonalzót meg a magas német tankoknak alapból olyan a szög, hogy onnan is simán pattan.
Rendben van velem lehet alkudni.
Vegyék ki a kupolát de akkor kapjon egy akkor lower-t mint az E-100 a jelenlegi páncélvastagsággal meg döntéssel.
Azért ne sírjanak már a júzerek egy kissé opé tank, egyetlen, aránylag lőhető weakspot-ja miatt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3558) fsb1000 válasza vJokka (#3554) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem még nem sikerült BatChat-ot elkapni így, de ha ekkorát sebez bele az ütközés, majd ráhajtok. Eddig max 200-300-akat sebeztem medekbe E50 ütközéssel, ritkán TD-nek is nekimegyek, de nagy artynak nem futok neki, mert volt hogy póruljártam már.
---

(#3553) virkir: Nem rossz ötlet, de amit magamtól nem várok el, azt mástól se várhatnám el. Egy átlag magyar polgár nem bírja a random csaták GOLD lőszerét hosszabb távon finanszírozni magas tierben.
Egyébként mikor volt a GOLD lőszer akció, akkor bevásároltam a CW-s tankjaimra párat és a kis minimausra is 1000db-ot. Csak 1 Ft volt darabja... elég sokáig kitart, ha tudom kit kell lőni vele.

(#3559) Joe.36 válasza Iron Funeral (#3556) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem, nem így van alapból ami motor belekerült gyenge volt a hatalmas súlyhoz, gyakorlatilag erőlködött, csak a nagyon jól megtervezett váltó segített ezen a gondon.
Sose volt gyors tank, nem is ez volt a célja, hanem hogy legyőzhetetlen legyen.
Emiatt volt lassú terepen ez a gond ott csak jobban előjött, és a rossz tervezés és a gyenge anyagminőség, ami a háború vége felé egyre jobban előjött emiatt a sok meghibásodás.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3560) Fel


Fel
addikt

Ezért jó magyarnak lenni...

Ez nekem szólt mert kilőttem. Persze nem volt egyedül. A haverját csak sebeztem, így ő csak helyeselt a pajtira..

Nem ez az első esetem. Múltkorában egy hármas M40/43, Löwe, Lóri platoonból kiszedtem az artist, utána egyfolytában ment az anyázás a részükről a cseten. Érdekes, hogy mikor csordában vannak ezek a becses hazafiak, hogy megjön a hangjuk... Szánalom :(((

[ Szerkesztve ]

(#3561) homeless09 válasza Fel (#3560) üzenetére


homeless09
őstag

Én is tapasztaltam, sőt említést is tettem egy alkalommal, hogy miért mindig a magyakor ilyen alpári parasztok...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3562) bullseye válasza homeless09 (#3561) üzenetére


bullseye
addikt

azért kurwa-t is olvasni eleget... :)

mellesleg, ma sikerült egy körben okosan is mennem, meg szerencsésen is:
"Victory!
Battle: El Halluf 2012. június 11. 0:41:51
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 4 490 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 50 620
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Sniper, Top Gun"

Lassan megvan a lorri, de lehet ezt megtartom, mert néha nagyon adja

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3563) emre válasza belaazallat (#3157) üzenetére


emre
veterán

Tegnap ingame találkoztunk, de arra sem reagált. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3564) emre válasza Flatron710 (#3533) üzenetére


emre
veterán

Ne ez az amit semmiféle stat adat nem helyettesít. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3565) Paul119 válasza virkir (#3553) üzenetére


Paul119
addikt

az alját már 200 as pen is röhögve át viszi:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3566) Tüzi válasza Paul119 (#3565) üzenetére

7/7 pattant a 105ösöm tegnap róla, akárhol lőttem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3567) virkir válasza Paul119 (#3565) üzenetére


virkir
veterán

Nem nem viszi át biztonsággal.
Először is mint írtam rohadt vékony az a sáv amit el kéne találni, ez élesbe jó ha tízből egyszer sikerül, hála a dobokocka pontosságának.
Másodszor kérdezd meg diegho-t, hogy simán lehet riszálni és akkor már megint csak pattog mint kecskeszar a betonon.
Harmadszor a magasabb tankok eleve rossz szögben tudják lőni.
Tehát az a kicsi sáv elég nehezen lőhető.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3568) Paul119 válasza virkir (#3567) üzenetére


Paul119
addikt

na mondjuk az igaz hogy ha választani lehet akkor én is inkább az r2d2 tornyot kezdem rajta lőni,vagy az oldalát ha úgy van hogy látni belőle annyit akkor meg oda lövök,de a szemét sokszor az elejét mutatja,és még messzebb is van egy kicsit akkor meg marad a lutri hogy be adja e azt a bizonyos 25%ot

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3569) Drenadar válasza Paul119 (#3568) üzenetére


Drenadar
veterán

néha fura módon meg mindent bead a gép!
4-500méterről simán kilőttem a KV5-öt T34-el úgy hogy alig látszott. és ezt kétszer is megtudtam csinálni. szerencse...

máskor meg közelről is csak úgy tudom kivégezni, ha r2d2-t lövöm...

hogy lehet a győzelmi arányt javítani? tudom gáz a csapatra fogni, de egyedül nehéz csodát tenni.

azt már láttam hogy egyesek úgy játszanak, ha egyhuzamban vesztenek 3x akkor abbahagyják a játékot kis időre.

(#3570) #21346560 válasza Drenadar (#3569) üzenetére


#21346560
törölt tag

De annak mi értelme?
Lehet hogy 3x vesztés után rögtön 10x nyerés jönne....
Én ha 3x vesztek egymás után, akkor igyekszem a 4.-et jobban játszani. Ennyi.

(#3571) Tüzi válasza #21346560 (#3570) üzenetére

Hiába játszol jobban, ha a másik 10 társad elhullik kill nélkül mint ősszel a falevelek. Lásd a 17es cumi szériám a gwp-el, hiába lettem topgun meg szárnysegéd, akkor is fail.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3572) fsb1000 válasza Drenadar (#3569) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony van mikor minden lövés talál. Sőt sebez is.
Pár napja Pz4-el rálőttem egy nagyobbacska hevyre távolról, csak hogy ne álldigáljon a mezőn. Talált... és még 3x sebeztem 500+ méterről, aztán kilőtte egy TD. Ilyen távolságból nevetséges gyengepontot célozgatni vagy emlegetni, mert a a tank elveszik a célkeresztben és átlagos esetben még a találatnak is alig van 50%-os esélye, nemhogy kisebb penű sebzésnek.

2 perc múlva nyertünk 15-4-re vagy valami hasonló lehengerlő eredménnyel, miközben semmi rendkivüli nem történt csak a másik csapat volt a szopóágas.
Gondolom hülyézték egymást rendesen, pedig csak a WG nagyszelleme rendelte így. 10-15 csata után fordul a kocka, és aki eddig mindent mellé lött annak jőnnek a sebzések meg a kritikallok.

Talán az az igazán jó játékos, aki ezen randomfaktor változások ellenére is tudja befolyásolni a csaták eredményét és 53% fölé viszi winratioját. (persze megfelelő csapatjátékkal, killel és sebzéssel, értsd 1.0-nál nagyobb a sebzési aránya, azaz többet sebez mint amennyit elszenved)

[ Szerkesztve ]

(#3573) Drenadar válasza fsb1000 (#3572) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem ahhoz az arányhoz még sokat kell játszanom... :(

(#3574) Atlantis válasza fsb1000 (#3572) üzenetére


Atlantis
veterán

53%, szép álom....50%-on vagyok és mostanában minden nap több a vereség, mint a győzelem. Per pillanat annak is örülök, ha ez az 50% megmarad.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3575) Djuree válasza Fel (#3560) üzenetére


Djuree
félisten

általában az ilyen gyökereknek közük sincs a játékhoz persze :DDD
engem feljelentgetni szoktak, csíter vagyok, mert kilőttem :DDD ezen csak röhögni szoktam, komolyan vannak ilyen szánalmas emberek?
szombaton voltam országos bajnokságon, vívtam 4x, mindannyiszor kikaptam, most óvjam meg a meccseket merthogy csalt az ellenfél? én nem voltam elég jó, majd legközelebb jobb leszek, ennyi :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3576) #21346560 válasza Tüzi (#3571) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez így van sokszor, de akkor is megpróbálok mégjobban játszani ;)

(#3577) Drenadar


Drenadar
veterán

tegnap megint TK-ztam sajnos :( 2x is...

elsőre lövés előtt megint bejött elém egy eleve haldokló T1. lehet le kellene szoknom a sniper módról?

másodjára egy A20 kezdett el lövöldözni a bázison. már idegesített.
össze vissza ment közöttünk (direkt) lassítva minket hozzánk érve elénk állva. nagyon idegesített...
majd elkezdte lőni az obj-t, nah akkor ráfordultam és kilőttem.
obj. megköszönte (nem mintha haldoklott volna, csak idegesítő nagyon) csapat meg akik nem voltak ott kérdezték ez mi volt. obj. leírta, mondta a team hogy oké.

nem értem az ilyen minek játszik?
persze nekiállt feljebb, hogy minek lőttem ki hiszen nem lőtte agyon az objektünket...

(#3578) Iron Funeral válasza Joe.36 (#3559) üzenetére


Iron Funeral
őstag

'42-43-ban, amikor a Tiger gyártás gerince történt nem voltak anyagminőségi gondjai a németeknek. És annak ellenére, hogy könnyebb tank tankhoz tervezték nem volt túl gyenge a motor (különösen miután kicserélték a 23 literesre).
"Early Tigers had a top speed of about 45 kilometres per hour (28 mph) over optimal terrain. This was not recommended for normal operation, and was discouraged in training; crews were told to not exceed 2600 rpm due to unreliability of the early Maybach engines at maximum 3000 rpm. Later an engine governor was installed, capping the engine to 2600 rpm and the maximum Tiger's speed to about 38 kilometres per hour (24 mph). By comparison, the medium tanks of the time, such as a Sherman or T-34, averaged a top speed of about 45 kilometres per hour (28 mph), so the Tiger did have a very respectable speed being nearly twice as heavy."

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3579) fsb1000 válasza Atlantis (#3574) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez csak egy általam kreált irányszám a globál statból levezetve, de másoktól is olvastam már. Ami bizonyos, hogy a csaták kb 2%-a végződik döntetlenre.
Tehát egy átlagos játékos a csaták 49%-át nyeri meg, ehhez jön egy statisztikai szórás, ami szubjektív itélet kérdése. Szerintem +-3% a szórás, mert a WG próbál kiegyenlíteni (nyerő/vereség szériák)
Tehát ebből az "elméletből" levezetve, aki eléri az 53%-os winratiót, annál már feltételezhető, hogy érdemben befolyásolta a csaták kimenetelét. Minnél jobban eltér a 49%-tól annál valószinübb ez a feltételezés. 45% és alatta már vereségért kellet valamit tenni.... camp, afk, bénázás, baromkodás, TK-zás, stb.

Ja.. ezt a winratio%-ot lehet vizsgálni a játékos összes csatájára vagy egyes tankjaira, vagy akár az utolsó 100 csatájára. Akinek 50% a full winratiója ne keseregjen, lehet hogy az utolsó 100-ban bőven 53% főlött jár.

---
Én úgy gondolom minden-mindennel összefügg... ha valaki ráhajt hogy növelje a sebzés arányát, akkor a winratio is növekedni fog enyhén, ha killre hajt akkor is.
Elfogadom hogy a winratio nem csak az egyedi játékoson múlik, de egy bizonyos szint felett (vagy alatt) bizonyosan van ráhatása a játékosnak. Minimum 1/15 részben ő határozza meg a csatákat.
Ha nagy harcértékű tankkal megy (TOP tank, arty, spotter, stb) és jó a humán skillje, akkor ennél jóval nagyobb arány is juthat egy -egy játékosra.

[ Szerkesztve ]

(#3580) jahrn válasza Atlantis (#3574) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem az. Kitartas, nekem is par hete lett meg az 57% es ugy nez ki nem megy lejjebb. Csak randomban mentem, es a csataim 90-95%-a platoon nelkuli - a vicc az h mostanaban a platoonok raadasul nem igazan jonnek ki jol.

Mindenesetre minel tobbet megyek a Lorraine-nel annal kevesbe tetszik szal ugy nez ki ha elit lessz nem megyek tovabb. Amugy is helyet kell szoritani az eljovendo brit tankoknak.

[ Szerkesztve ]

(#3581) Paul119 válasza Drenadar (#3569) üzenetére


Paul119
addikt

ez egy ilyen random faktor amivel nem lehet mit kezdeni, van mikor szinte mindenen át lősz, van mikor röpködnek a 0 dmges penek, főleg mikor is3,is8 oldalába lövöldözöm na ott tudnám cibálni a hajamat :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3582) Drenadar válasza Paul119 (#3581) üzenetére


Drenadar
veterán

én azt utálom mikor adott egy tank ami bármitől meghalna. rálövök oldalára egy IS8-al, és mi történik? lemegy a lánctalpa... 0dmg, és más kilövi. (egészségére, nem irigykedem...)

(#3583) Paul119


Paul119
addikt

na hát a wg húzkodhatja egymás khmjét... tegnap egy magyar srác aki az én csapatomba volt vk3601hval 2x belémlőtt mind a kétszer ki gyulladtam elsőnél nem szóltam semmit gondoltam véletlen.. második lövésnél mikor enemy nem volt a közelben megkérdeztem hogy mi a bánatos anyukádért lőttél megint belém?a válasz az volt hogy "hihi mert vicces"( jelzem 2xjára meg is döglöttem) elővetem a kevésbé kulturált énemet, reportoltam team killért+screenshot(káromkodásom már nem látszott) erre rám ír hogy miért reportoltam, nem tudtam válaszolni mert én kaptam 4 nap chat bant :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3584) Met


Met
nagyúr

Tegnap a tüzérünk kezdte el kilődözgetni a csapattársait, camperek felkiáltással...

Be is kékült

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3585) #21346560


#21346560
törölt tag

Gyerekek! Én ekkora lúzer IS-8-at még nem láttam.... még jó hogy az ellenfélnél volt :DDD

(#3586) Iron Funeral válasza #21346560 (#3585) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na akkor jól láttam, hogy a csapatomba voltál :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3587) #21346560 válasza Iron Funeral (#3586) üzenetére


#21346560
törölt tag

És nyertünk? :DDD
Egyébként nekem a nevek rejtve vannak, soha nem érdekel kivel játszom.....

[ Szerkesztve ]

(#3588) Iron Funeral válasza #21346560 (#3587) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elvileg leduplázódott a tankom szóval igen.
Én is csak akkor vettelek észre amikor megcsodáltam az IS-8 taktikai érzékét :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3589) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Malinovka 2012. június 11. 12:46:30
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 350
Credits received: 87 744
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper
32 lövés 31 találat :DDD , bekapott találatok 27,bár csak a többi tankom is így állná a sarat,csak ne lett volna egy 0 dmges pen

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3590) Paul119 válasza Paul119 (#3589) üzenetére


Paul119
addikt

de jó is lett volna egy kis prémium most közel 140k lett volna:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3591) Antonius1978 válasza fsb1000 (#3579) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezzel egyetertek, valoban 2% korul mozog a dontetlen.
En is jelenleg 50%-on allok, gondolom azonban elerem az 51%-ot.
A 45%-os dologgal kapcsolatban : igy vagyok en a Ferdivel meg a JT-vel,mindent csinalok veluk, csak epp nem kempelek (kivetel 1-2 palya ahol nekem az elejen elonyos).
En sem tudom megmagyarazni, hogy miert ilyen szar veluk a statom, pl az SU85-el 58%.
Nagyjabol az lehet, hogy nem vedunk minden fontos pontot, es valahol attornek es a seggembe kerulnek, vagy siman a tuzerseg nyir ki, de ra lehet fogni a csapattarsakra is, hogy pl nem tudtak kinyirni egy ellenseges neheztankot, mert epp nem volt szerencsejuk, igy az nyirta ki oket.Es akkor az ellenseg letszamfolenybe kerul, es akkor a TD-k mar ashatjak is el magukat, mert ahogy en latom, nagyjabol 2-3 olyan palya van, ahol egy TD meg tudna forditani a csata menetet.

Akinek van kedvenc tankja, az mennyire hatekony vele ? Ugy ertem a nyeres-vesztes arany.
A kedvencemmel a KV-13-al leesett 56%-ra, aztan valahogy jo csapatba kerultem es neha en is hozzajarultam picitt a dolgokhoz, igy visszatornasztam 58%-ra, de remelem majd a 60%-ot is elerem, mar csak azert hogy bizonygassam magamnak, hogy milyen fasza csavo vagyok azzal a jargannyal :D
Amugy neha megesik olyan is, hogy mar az elejen kilonek, igy csak a szerencsen/tudason mulik hogy a mi csapatunk nyer.

(#3592) Sontir Fel válasza Paul119 (#3589) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Most nekem is ilyesmit csinalt ez a gepszornyeteg:

Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. június 11. 13:15:03
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 2 664 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 72 807
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun

Elotte meg IS4gyel csinaltam egy ilyet, csak ott 9 kill volt, itt meg csak 8. Most nagyon megy a szeker :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3593) Napfénysüti

Meglett a SU85. Tudom hogy stock de nem nőtt még a szívemhez. Kicsit szenvedős lesz kifejleszteni, kíváncsi vagyok úgy mennyire válik be.

Més que un club!

(#3594) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Westfield 2012. június 11. 13:24:52
Vehicle: M12
Experience received: 10 327
Credits received: 422 471

egész jó vas ez az m12

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3595) jahrn válasza Antonius1978 (#3591) üzenetére


jahrn
senior tag

Az eggyik kedvenc tankom - M103 - a legrosszabbak kozott van, 51% a win ratam vele :D

Mas

Nem tudom hova helyeztek a valtot a Vk45B-nel, de csapattars tesztszeron kigyulladt amikor szembol lottek.

(#3593) Napfénysüti SU85 azon keves - vagy mostmar inkabb egyeduli? - nem SPG harcjarmu ami AP-vel oneshotolja a sajat szintjen allokat. Szal ja, fullra fejlesztve brutalisan jo.

[ Szerkesztve ]

(#3596) Paul119 válasza Napfénysüti (#3593) üzenetére


Paul119
addikt

zis6 puskával csunya maflásokra képes:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3597) Napfénysüti válasza Paul119 (#3596) üzenetére

Oké akkor ráfekszem majd hogy felfejlesszem. Bár erre a hónapra nincs prémem így lassabban haladok. :(

Més que un club!

(#3598) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#3593) üzenetére


Antonius1978
addikt

En annyira nem imadom, de jo vele jatszani, mert jo a 107-es agyu.Gyors, jol fordul, csak gyenge a pancelja, es keves az elete.En a BIA-t fejlesztem a legenysegen, jelenleg venti, alcahalo es periszkop van rajta, azaz igy hasznalom.Lehet nem a leghelyesebb osszeallitas, lehet mas maskepp hasznalja es ugy jobb.
Ha mar errol beszelunk akinek van SU85 arulja el hogy mivel hasznalja es mit fejleszt a legenysegnek.

Jahrn : el is hiszem hogy jo az a vas, mert en ruhellek vele szembekerulni :DD
Ugyanez ervenyes a T110-re is :)
Massal mar megbaratkoztam,de ezekkel meg nem :)
Es milyen okbol csak 51% ? Nagyon sokat mesz vele, vagy nagyjabol ugy vagy, mint amit en vazoltam a TD-k eseteben ?

(#3599) Paul119 válasza Antonius1978 (#3598) üzenetére


Paul119
addikt

meg t34-85 alvázára épül elég sokszor szemből kapott találat után is szeret ki gyulladni
Napfénysüti:nekem sincs de tigris type kombóval össze jött majdnem 4 milla

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3600) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#3597) üzenetére


Antonius1978
addikt

Vegyel E8-as Shermant, de meg jobb a Parduc :) , de meg csak ma es holnap.
Penteken mentem vele egy 53(!) ezres kort vele, premiummal vajon meg rajott volna a +50% is ???
Es volt meg vagy 3 kor ahol olyan 35-40 ezer korul adott, es vagy 2 ahogy 40-45 ezer kozott.
Penteken visszagyujtottem a 750 ezret (E8+Parduc), amit javitokeszletre koltottem, szombaton csak kb 6 orat jatszodtam, elkoltottem 350 ezret a Parducra (venti+toltesgyorsito), tegnap meg 2,5 millanal hagytam abba a jatekot, mert este 4 orat filmet neztem.
Ma es holnap osszeszedek meg 1,5 millat, es akkor johet a Parduc 2 Diegho otlete alapjan, es a masodik beruhazas meg az IS-3 lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.