Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) FoxiestFox válasza KJ82 (#27150) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is ezt élvezem De Grasse-ban, azon túl, hogy állatul néz ki. Mostanában az a kedvenc mid tier cirkálóm. Ha ügyesen wasdol vele az ember, nehezen találnak el.

(#27152) KJ82 válasza FoxiestFox (#27151) üzenetére


KJ82
senior tag

De Grasse nekem is rajta van a kívánságlistámon, ha lesz rá keret :)

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27153) frame>24 válasza olivera88 (#26986) üzenetére


frame>24
addikt

Fórum

meg ez

:F

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27154) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Minden küldetést meg kell csinálni ebben az Aigle cuccban, hogy meglegyen a hajó? Egész éjjel a 150 hit + winnel szoptam, és még mindig nincs meg. A jó meccseket sok hittel bukjuk, a szarokat kevéssel nyerjük. Egész cseszett este.

(#27155) KJ82 válasza FoxiestFox (#27154) üzenetére


KJ82
senior tag

26-ból 18-at. Egy könnyűt sajna elbuktam, álmos voltam, gondoltam másnap folytatom, de már másik volt helyette :(

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27156) BogyóBP válasza FoxiestFox (#27154) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az mondjuk érdekes hogyha 150 találatot összeszedsz csatákban :) Ahhoz gyorstüzelő hajó kell.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27157) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27156) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mi érdekes van benne? :F Gyakorlatilag minden közepesnél jobb cirkálókörön megvan a 150+.
A win kitétel a szar, mert nem rajtad múlik.

(#27158) BogyóBP válasza FoxiestFox (#27157) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hát én mondjuk myokoval alig tudok elérni 100 at mire kilőnek de lehet ez csak az én bénázásom.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27159) KJ82 válasza FoxiestFox (#27157) üzenetére


KJ82
senior tag

Ezzel nekem is problémám van, én sem vagyok annyira jó hogy ez összejöjjön, szerintem 100 bőven elég lett volna. Eddigi max. találatszám annyi volt kb a Cleveland/Murmansk duóval. Mondjuk akinek van egy Atlantája vagy vmi más 3-5 másodperc körüli reloados hajója, annak nyilván sima ügy....

....... Plusz még nyerj is hozzá. Volt olyan meccs ahol az utolsó húsz másodpercben buktunk mert a hülye DD azt gondolta hogy kitorpedózza a Bismarckot...

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27160) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27158) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Myoko más, az nagyobb kaliber, lassabb reload. Mondjuk azzal is sima ügy egy jó meccsen.
Már csak 3x3-assal is sok ilyesmit megyek, de Atlantával is próbáltam ma, amivel ilyeneket lehet, ha sikerül jól helyezkedni, de semmi.
Ma vagy 5-6 alkalommal megvolt 150 fölött, mind loss.. a nyert csatákat unalmasan nyertük, szokás szerint, 10 perc alatt foglalással, vagy meghalt az ellenfél szintén percek alatt.
Nem ártana, ha olyan kitételek lennének minden szakaszban, amire ráhatása is van az embernek. Mondjuk ha nem kell minden szakaszt teljesíteni, akkor rendben, csak nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#27161) BogyóBP válasza FoxiestFox (#27160) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nemtudom én ezeket a találd el 150 alkalommal, gyújtsd ki x alkalommal dolgokat amúgy se preferálom, volt hogy CW ben hindenburg al 70 lövésből egy se gyújtott. Nem tudom te hogy csinálod biztos a sziklák vagy hegyek mögött kempelsz.

SMS vagy telefonos doubloon vásárlási lehetőséget mikor szedték ki?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27162) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27161) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hajótól függ,de campelésnek nem mondanám. Inkább csak kevésbé agyhalott, mint becikázni 5 csatahajó elé, és szörnyet halni. ;] (Sokaknak kb ennyiből áll a cirkálójáték) Atlanta, Cleveland fedezékhasználattal, De Grasse az ellenfél orra előtt cikázással, mert a sebessége lehetővé teszi, Myoko szintén wasdolós sztori, Kutu meg hát elvan a füstjében, amíg tart.

Más: új Yuro vid. :D Torpedós.

(#27163) #77646080 válasza BogyóBP (#27161) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az SMS már jó ideje eltűnt, de a telefonhívás még opció: [link]

(#27164) LK válasza FoxiestFox (#27162) üzenetére


LK
addikt

Én Cleveland-del húztam be hamar, úgy, hogy a végén (nem sok volt már,sietnem kellett) szembementem 3 BB-vel, hogy meglegyen a 150. Ezzel egyidőben torp + bombázó rajok is megtámadtak, de a def AA-val 18 gép is leesett, így az is jó volt egy másik küldetéshez. A végén megköszöntem az ellenfélnek :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27165) olivera88 válasza FoxiestFox (#27154) üzenetére


olivera88
veterán

Én 3x próbáltam, Blyska és Belfast. Amikor megvolt a 150 vesztettünk, amikor nem győztünk. Aztán rá is hagytam mert késő volt már.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27166) #77646080 válasza LK (#27164) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam a Bismarck-on erős az AA képesség. A "lőj le X db repülőt" küldi viccesen gyorsan meglett vele. Makacsul próbálkozott egy hordozó, pár rajjal. 😂 No chance. :DDD

(#27167) sh4d0w válasza olivera88 (#27165) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"...vesztettünk, amikor nem győztünk..."

Ez egészen pontos helyzetértékelés :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#27168) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nekem két körből lett meg Hindenburggal:
Első kör:
szélen spawnolok, mögülem a t10 BB megy a másik oldalra, mert mindenki megy a másik oldalra....
Szemben DD és NO, DD spottol NO-nak, NO leveszi fele HP, nekem csak overpen rajta, pedig szögben van, legalább pattanna, volulok vissza -1 hátsó ágyú -csak mert missziós RNG...
Aztán 10%-ról vissza healllel az ellen csapat a túl oldalon lehal, mindenki távolodik tőlem... 119 hit. 5800XP (napi első mellett még pár bónusz).
Második:
Szél Spawn, kiegyensúlyozottabb eloszlás, velem szemben 2-3 BB 1-2 Cruiser. Tőlük bénázás, nálam support. Tartjuk az oldalt, ellen t10 RNBB spothatárán játszik, CV spottol rendesen.
[kép][kép]
Még így is csak akkor lett meg, mikor már a végjátékban a BB nem tudot igazán menekülni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27169) LK válasza sh4d0w (#27167) üzenetére


LK
addikt

:))

German_TD nálam az volt a gond, hogy X.-es hordozó jött. A javítás gombon volt az ujjam. Különváltam a többiektől, hogy finom falat legyek :) Az is lettem. Szemétség egyébként, hogy amikor repülőket kellett leszedni, 7-8 körig nem adott be hordozós meccset.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27170) ledgeri válasza LK (#27169) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért kell tartani egy high tier hordozót... (Bár az is tipikus: Lexington: első kör 7 repülő, shokaku ellen, második kör 28 repülő lexington ellen)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27171) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mert kerestem, és Goolge dobta: XP kalkulátor "Ez a hajóm van ennyi XP-vel, de azt szeretném, mennyi kell még?" De azér módjával: picit scam az oldal (buy 100k xp, és hasonlók..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27172) LK válasza ledgeri (#27170) üzenetére


LK
addikt

Hát nem tudom. Ha nem szeretem a hordozós játékot, mit tehetnék? Adjak ki rá pénzt a prémiumra? Vagy játsszak több hetet úgy hogy utálom? :(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27173) ledgeri válasza ledgeri (#27171) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Oké korai öröm volt... az egész egy beugratós oldal... (csak a kalkulátor hasznos, ha pontos egyáltalán...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27174) Chabe89 válasza FoxiestFox (#27154) üzenetére


Chabe89
addikt

Minotaur ez pz. :D Egy meccs alatt 400-500 találat. :P

(#27175) ledgeri válasza LK (#27172) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem egy t5-ös IJN CV megtartása nem vág haza senkit, és mégis lehet, hogy nem a MM-re kell várni, hanem erőltetni azt 2-3 meccsig.. KB 30k XP és megvan az alap. És most a Free Xp-sem feszít, mint pl a missouri kivonulás előtt... + Még lehet tanulni abból, hogy miként is játszható ki a CV más osztályokkal!

De akinek ez is sok (bármilyen tekintetben) az meg úgy marad. (esetleg CV-s Division AA hajóval.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27176) FoxiestFox válasza Chabe89 (#27174) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kihúzod a Minotaurt estig az accomon? :D

(#27177) LK válasza ledgeri (#27175) üzenetére


LK
addikt

Lehet hogy igazad van. Full vadász beállításra kéne menni gondolom, hacsak a küldetések végrehajtása a célom. Ha ki is próbálom, akkor coopban fogom. Teljesen nulláról kell kezdenem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27178) sh4d0w válasza FoxiestFox (#27131) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egy friss felvétel:

https://www.coreinfinity.tech

(#27179) FoxiestFox válasza sh4d0w (#27178) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Néha az FDG is eltalál valamit, kész csoda, igaz? :D

(#27180) Chabe89 válasza FoxiestFox (#27176) üzenetére


Chabe89
addikt

Hol tartasz, Leandernél? :DDD

(#27181) FoxiestFox válasza Chabe89 (#27180) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sehol, ezen az accon el se kezdtem :D

(#27182) ledgeri válasza LK (#27177) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért írtam t5-öt, mert az még csak kattintós, nincs strafe (manuális "dobás" vadászoknál), viszont már sok küldiben benne van.. A fentiek miatt elég ha legközelebb vásárolsz be, és gyakorolsz akkor mikor már számít is, mert ahhoz elég az, amit csinálsz. Ha feljebb lennél (pl yamamoto részei) Akkor már oda kell a tudás, meg képesség.. (utóbbi miatt nincs még meg nekem se.. :P )
Vagy amit tudok ajánlani szerezd be most a t4-et, az néha-néha unalmadban húzogasd randomban, és utána ha kell akkor vedd a t-5-öt...

(És lehet, hogy ezzel beszélgetéssel megszületik egy super Uniqum Cv player :) )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27183) FoxiestFox válasza ledgeri (#27182) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hé, ne bujtogass air cancerré válásra embereket. Se brit BB-kre :D

(#27184) #65675776 válasza ledgeri (#27182) üzenetére


#65675776
törölt tag

Félig-meddig ilyen célokból van ott nekem a Bogue a kikötőben. Múltkor hosszú idő után mentem vele egyet, egészen kellemes eredménnyel. Japán vadászrajokat úgy szedtem le, hogy az ellen CV mind a kettőt rámlockolta. Ő elveszítette mindet, én csak hármat.

A többi vadászom részben az ellen Bogue ellenében veszítettem el (2), a négyet meg az ellen egyik Cleveland-je. Ami vicces volt benne, hogy figyeltem rá, hogy annak ne menjek a 6km-es körzetébe. De ahogy csak kicsit is belül kerültem a légvédelmének a hatókörébe, instantba, max hatótávon leszedett legalább egy gépet.

Egyébként érdekes, hogy mostanában high tier-ben folyamatosan azt látom, hogy a CV-sek nem strafe-elnek, hanem csak lockolják a vadászokat. Ritka a kivétel, legalábbis akikkel én össze szoktam futni.

FoxiestFox: Ha jól látom van Kutuzovod. Azzal sem sikerül? Ilyen nagy találatszámra T5-től felfelé kitűnőek az amerikai DD-k is, illetve a Königsberg/Nürnberg. Plusz T6-tól a ruszki cirkák, de gondolom a rombolóik is (még csak T4-nél járok velük). Japán rombolók közül max az Akizuki. Nekem mondjuk Edinburgh-val lett meg ha jól rémlik. Vagy Scsorsz.

[ Szerkesztve ]

(#27185) cheatergs válasza FoxiestFox (#27183) üzenetére


cheatergs
senior tag

Üdv a szénklubban ca-k és dd-k! :C

Mindig minden mindegy

(#27186) LK válasza ledgeri (#27182) üzenetére


LK
addikt

De miért IJN ? Az amcsik jobbak a vadászokban nem? Az kell inkább a géplelövős küldikhez nem?

Fox: milyen jó lesz majd neked, ha a vadászaim a Musashi-d seggét fogják védeni! Majd kb. 1 év múlva! ;)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27187) #65675776 válasza LK (#27186) üzenetére


#65675776
törölt tag

A japán CV-k előnye (lehet) a több, de kisebb repülőraj. Nagyobb a taktikai szabadságod, nem vagy kénytelen egy helyre koncentrálni a gépeidet, és tudsz keresztdobást is végezni. Emellett a bombák ledobása után a japán zuhanóbombázók meglehetősen gyorsak is. A több raj miatt nagyobb felderítési potenciálod van. A fő csapásmérőerő a torpedóbombázók. Viszont a több rajt szemmel is kell tartani, ez viszont sok lehet.

Az amerikai vadászok valóban jobbak, viszont sokáig csak egy, de nagyobb rajod van belőlük. Csapásmérőrajok szintén több gépből állnak. És a fő csapásmérő erő a teljesen RNG bázisú bombázók, azaz kiszámíthatatlanabb.

Más megközelítést kér a kettő. Amerikai hordozókkal első körben arra kell törekedni, hogy a vadászaidat kihasználva a légifölényt megszerezd, az ellen lehető legtöbb vadászát leszedd. Utába a vadászokat használhatod felderítésre és az ellen csapásmérőinek ritkítására. A csapásmérőket fent tartod a levegőben, aránylag közel az ellenhez, hogy azért valamennyit spotoljanak. Érdemben csapásmérésre csak akkor érdemes használni őket ha már leszedted az ellen vadászainak zömét, vagy azokat látod, hogy teljesen máshol vannak. A fent linkelt csatában én is csak kb 8-9 perc után küldtem a csapásmérőket ténylegesen hajók ellen. Fragem azért nem lett, mert egyetlen megveszekedett elárasztást sem randomizált nekem. Az összes damage-em a csata második felében keletkezett. Japán hordozóval az elejétől lehetsz agresszívebb. (Ha gondolod feltöltöm a replayt.)

Szigorúan a tech tree hajókról beszélek, a prémiumokat nem érintve.

[ Szerkesztve ]

(#27188) Chabe89 válasza FoxiestFox (#27181) üzenetére


Chabe89
addikt

FreeXP mennyi van? :D

(#27189) LK válasza #65675776 (#27187) üzenetére


LK
addikt

Köszi, hogy fáradtál a leírással. Replay nem kell, egyenlőre még nem is tudnám értelmezni nagyon. Még a vezérlőbillentyűket sem ismerem.
A távolabbi cél leginkább, hogy a repülő leszedő küldik meglegyenek.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27190) #65675776 válasza LK (#27189) üzenetére


#65675776
törölt tag

Közben rájöttem, hogy CV gameplay-ből nincs is értelme raplay alapján tájékozódni. Az égvilágon semmilyen utasítást nem jelenít meg a replay. Csak real time felvételen látszanak a dolgok. (Egyébként érdekes volt most visszanézni, nem teljesen úgy zajlott, mint ahogy emlékeztem rá. De alényeg ugyanaz.)

Ami még a japán CV-k előnye, az szintén a kisebb rajokból következik: a WG szerint kevesebb gépet rövidebb idő alatt lehet újrafegyverezni. Ergo a japán rajok több bevetést tudnak repülni, rövidebb a fordulóidejük. Persze ha arányaiban meg több gépet veszítesz belőlük, akkor nem sok értelme van.

(#27191) sh4d0w válasza FoxiestFox (#27179) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem rossz ez a hajó... de nem is jó. Vannak nála bőven rosszabbak akármelyik ágon, de nem az, ami megtartós. Ha meglesz a GoKu, ez megy a hajóbontóba.

https://www.coreinfinity.tech

(#27192) nooop


nooop
csendes tag

Néha nagyon fő a fejem, milyen játékosok vannak magasabb tierben :DDD 5 km-ről nem képesek eltalálni egy mozgó célpontot. :D Bezzeg az enemy 17 km-ről úgy kivágja őket mint a huzat. :C :C

(#27193) Chabe89 válasza LK (#27189) üzenetére


Chabe89
addikt

Nagyon jó CV videói vannak (szájbarágós), ha érdekel a téma és persze nem gond az angol.

(#27194) LK válasza Chabe89 (#27193) üzenetére


LK
addikt

Köszi, este otthon megnézem. Tanulom az Angolt, úgyhogy oda is jó lesz :)

daa-raa: köszi a tanácsokat

sh4d0w: van annyira használható mint a Bismarck? (csak azért kérdezem, mert B-vel elég jól megy)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27195) sh4d0w válasza LK (#27194) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs. Lassabb, nagyobb, másodlagos rövidebb. A Bismarck egy igen jó hajó, ez átlagos. Az alap 406-os lövegekkel pattansz cirkálóról is, a 420-as meg overpen.

https://www.coreinfinity.tech

(#27196) #65675776 válasza sh4d0w (#27195) üzenetére


#65675776
törölt tag

Feltéve ha eltalálsz valamit. Mert ugye még kis távolságból is szereti szétszórni akár GoKu méretű hajók körül is a lövedékeket. Múltkor nekem 8-4 km között három teljes broadside-ból egyszer sem sikerült eltalálnom a nagyobbik testvérét. Nem az orra elé, vagy a tatja mögé mentek a lövedékek, szóval nem az előretartással volt probléma, hanem minden létező irányba. Vízvonalra célozva a lövedékek fele a hajó felett ment el. Kiszámíthatatlanabb, mint a Gnei.

(#27197) sh4d0w válasza #65675776 (#27196) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig csak a német lövegek voltak ilyenek, aztán a patch után klántársam ment a Missyvel és majdnem úgy szór, mint a németek.

https://www.coreinfinity.tech

(#27198) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Valaki megtudja mondani miért van az hogy Fletcher el megyek egy menetet, szerzek 60k sebzést, kilövök egy hajót, meg is nyerjük, de mégis 45000 minusszal zárok..Prémium fiok is van.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27199) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27198) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ilyen a high tier kretitbalansz.

(#27200) LK válasza sh4d0w (#27197) üzenetére


LK
addikt

Hát nem tudom. 62 és 67% win ratem van a Gnei-vel és B-vel, és a találati pontosságom is jóval magasabb, mint a többi BB-vel. Én nem vettem észre semmi pontatlanságot az ágyúikon. Cit és Dreadnought halmokat csinálok velük.
Most nem tudom, mi a fene legyen. Nem játszok annyit, hogy több kilencest fenn tudjak tartani. Vajon rápróbálkozzak az FDG-re, vagy ne? :F

Vagy megnézve a felettem lévő hozzászólásokat, ne is akarjak? Egy FDG javítás biztos több mint egy Fletcher ;]
60-80000?

BogyóBP : használsz credit növelő, javítás csökkentő zászlókat?

Chabe89 : :D

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.