Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) Highground


Highground
aktív tag

Wow! Az komoly :) Kár, hogy csak karácsonykor van ilyen event :) Én meg természetesen január elején kezdtem el a játékkal játszani :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27852) frame>24 válasza Highground (#27851) üzenetére


frame>24
addikt

Akkor nagyon is jó, hogy nem tudtál most pénzt ölni bele!
~1 év pont jó lesz arra, hogy kb. legyen fogalmad a hajókról, tierekről, a premiumok relatív értékéről, és akkor majd ezek ismeretében könnyebb lesz eldönteni, melyik csomagra áldozz.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27853) FoxiestFox válasza Highground (#27851) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Január elején még ment amúgy szerintem.

(#27854) #77646080 válasza FoxiestFox (#27853) üzenetére


#77646080
törölt tag

Január 18-ig tartott.

(#27855) Highground


Highground
aktív tag

Amikor elkezdtem még eszembe se jutott, hogy pénzt költsek erre a játékra. De úgy gondolom, hogy 80-90 óra játék után már van értelme. Főleg, hogy még mindig látok benne "potenciált". Ez is felba*z, de nem annyira mint az fps-ek :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27856) KJ82


KJ82
senior tag

Tudok neki örülni hogy beadták ezt az 500 ribbonos küldit a végére. Másképp nem nagyon lett volna Aigle-m...

Természetesen itt is a másik küldetés " win " részével voltak problémák, mint ahogy az lenni szokott.

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27857) Senquist


Senquist
tag

Sziasztok!

Volna egy kérdésem amit nem értek h miért következett be..

ma reggel még kb 3 órát is játszottam a játékkal: World of Warships , és most újra játszottam volna és kijött egy hiba üzenet, Esetleg tudjátok hogy ez mi? mi a hiba? min kéne javítanom?

Neten nem találtam semmit, a DX11 re gyanakszom de újra telepítés után sem lett jó a játék.

Előre is köszönöm aki tud rá megoldást!

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27858) sutyerák007 válasza Senquist (#27857) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Launcherben van egy olyan gomb hogy "check game integrity" vagy mi. Azt esetleg megpróbálhatod de amúgy ez egy visszatérő hiba sok embernél. Sok mindent nem tudsz tenni.

(#27859) Senquist válasza sutyerák007 (#27858) üzenetére


Senquist
tag

nem lett jó:S

De ilyenkor amúgy mivel van baja?

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27860) #52588800 válasza Senquist (#27859) üzenetére


#52588800
törölt tag

Safe modeban sem indul? Milyen VGA -d van?

[ Szerkesztve ]

(#27861) Senquist válasza #52588800 (#27860) üzenetére


Senquist
tag

GFE GTX1030 Gigabyte 2GB

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27862) #52588800 válasza Senquist (#27861) üzenetére


#52588800
törölt tag

Próbáld meg DX9 módban futtatni.

(#27863) TCSZ válasza Senquist (#27859) üzenetére


TCSZ
senior tag

Nekem is volt kb 2-3 hete. A laptopom újraíndítása után jó lett.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27864) Senquist válasza TCSZ (#27863) üzenetére


Senquist
tag

Arra rájöttem ha játszani szeretnék vele újra akkor a megoldás az az hogy letörlöm, újra indítom a pc-t, feltelepítem, újra restart és utána elindul, de ahogy kilépek belőle , ezt a folyamatot újra kell csinálnom..:S

Csak az a gáz hogy kb 2 óra mire a frissítést telepíti ..

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27865) sutyerák007 válasza Senquist (#27859) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Passz. Néha nekem is csinálja.

(#27866) cheatergs


cheatergs
senior tag

Jópofa volt. Gneiben tesóhajóval 1v1, de kénytelen voltam ramelni, h kerüljem a torpot. Meglepetésemre életben maradtam 1200hp-val, toltam is a repair partyt, kezdett visszatölteni a life, mikor pár sec múlva bamm és dead.

Nézem, mi történt, hát az NC-nk ott mellett figyel a -1 meg a középen az ő neve. Mentsége nem volt, mivel v 10mp-e látszódott, h ramelni fogok, és utána is eltelt még pár. Nem tetszhetett neki, amiért nem ő kapta meg a 3/4 hp-s Gneit 10-15km-ről.

Nem szóltunk 1máshoz, és én hagytam is volna a fenébe, mivel nem gondoltam, h túlélem, de mivel lekarmázott, utána azért én is megtiszteltem a jogosan neki járóval. :D

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#27867) ledgeri válasza cheatergs (#27866) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert biztos, hogy ő volt a karma - ugye szépen lakcímmel együtt ott van, mikor kapod...
Másik meg hogy az a 10 másodperc lehet, hogy nem is annyi, mert valamikor el is indulnak azok a lövedékek, hogy odaérjenek...

Ja, hogy az egész videó/kép nélkül van tálalava.... HMM... akkor biztos úgy volt :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27868) cheatergs válasza ledgeri (#27867) üzenetére


cheatergs
senior tag

Persze, h tévedhettem, csak mivel ez az 1 incidens fordult elő, és meccs előtt 1-gyel magasabb volt, nehéz másra gondolni. Nem kell igazat adni nekem, nyugodtan gondolhatod az ellentettjét is. Csupán egy szimpla napi sztorit meséltem el, ah azt teszik itt annyian vidi nélkül.

Játékokban am se rögzítek, mert minek? Csak lassítaná a gépemet, és nem török pro-babérokra.

Mint korábban említettem, a karma-rendszer egy baromság így, ah van.

Az viszont T8-as playernek alap kéne legyen, h nem lő, ha látja a társát az enemy mellett, pláne közeledni, kerülendő az ff-et és a kill stealinget.
Én már jó ideje fordultam rá a Gneire, és merőlegesen álltam rá és a saját társamra is, tehát maximális felületet nyújtottam a társ dispersionjéhez, míg a hostile minimálisat (ők orral 1más felé álltak, de 10km fölött). Ilyenkor meg kell várni a másik akcióját (pláne NC-vel, ami nem vmi pontos), mert segíteni nem lehet. Ha befuccsol a ram, akk lehet lőni. Azért ezzel illik tisztában lennie ilyen szinten.

Mindig minden mindegy

(#27869) olivera88


olivera88
veterán

Bezzeg ha ezt megnyerjük. :U Azt hittem menni fog simán, de a csapatom elég trágy volt. Végére 1-1 ben maradtam az Aigle-vel, de elbújt a füstbe.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27870) sutyerák007 válasza cheatergs (#27868) üzenetére


sutyerák007
senior tag

"Mint korábban említettem, a karma-rendszer egy baromság így, ah van."

Semmi értelme az egésznek. Nem tudom miért rakták be.

(#27871) FoxiestFox válasza sutyerák007 (#27870) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert jó érzés legalább úgy tenni, mintha lenne értelme az afkolókat, botszerűeket, oliféléket bejelenteni. :D

(#27872) sutyerák007 válasza FoxiestFox (#27871) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Én azokat szeretem akik gyűjtik a kis pontokat. :DDD Amúgy meg ne bántsd a hollót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27873) FoxiestFox válasza sutyerák007 (#27872) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én gyűjteném, ha be lehetne váltani valamire. :D
Az összes noobnak írnám, hogy such a nice play, wp, gg, next time better luck fuck off.

(#27874) kozi71 válasza FoxiestFox (#27873) üzenetére


kozi71
senior tag

Én mint a legprofibb noob írnám válaszul. Ha mi nem lennénk, akkor kihez viszonyítanák magukat a profik? Ha nem vonjuk el a figyelmet a játék elején , akkor a végén a profiknak sokkal nehezebb dolga lenne begyűjteni a pontjaikat. Mert azért még a noob is betalál, és sebzi az ellenfelet. Én is szívesebben csatlakoznék csak a játék vége felé be. Csak én játszani szeretek. Nem pedig félrehúzódni, és arra várni sebezzék le egymást nyugodtan, én meg majd aratok a maradékból. Ezt általánosságban írtam nem Rád, szóval csak semmi sértődés. :R

high tech, low life

(#27875) FoxiestFox válasza kozi71 (#27874) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fogalmam sincs, miről beszélsz, de oké. :D

(#27876) Chabe89 válasza kozi71 (#27874) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát aki az általad leírtak szerint játszik, koránt sem nevezhető "pro"-nak. :U Szerinted az nevezhető jó játékosnak aki Full HP BB-vel megmarad a csata végére? Erősen kételem! Nyílván annak sincs sok haszna, ha az első 5 percben "megdöglök, mint egy kutya" ahogy parfüm barátunk szokta mondani. :)

(#27877) kozi71 válasza Chabe89 (#27876) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem, nem. Éppen azt írtam mennyire nem tetszik ha valaki úgy nyer, ha csak mások által legyöngített ellenfélnek adja meg a kegyelem döfést. Egyébként csatahajóval csatázni kell.
Én mindig berongyolok ahogy írtad.

Más: Miért vannak a tér mindkét felén azonos klánból való játékosok. Alig tünik így eleve lefutottnak egy menet...

high tech, low life

(#27878) Senquist


Senquist
tag

Tökéletesen működik a játék:D

A hiba ott volt hogy 2 olyna játék volt fenn amit a DX11-t használt, nem tudom hogyan zavarhatta be de miután letöröltem minden játékot és egyesével feltoltam őket , majd kipróbálva a warshipot így jöttem erre rá..

Észre vettem a játékban hogy néha eltűnik egy hajó amit épp céloztam és aztán megyek tovább és felbukkan a semmiből azt hogy?
Vmi hiba lehet? vagy a szerver fagy?

Meg látok néha hajók körül ilyen fehér kört, mintha valami pajzs volna..

[ Szerkesztve ]

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27879) sutyerák007 válasza Senquist (#27878) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Most kezdted a játékot?

(#27880) Chabe89 válasza kozi71 (#27877) üzenetére


Chabe89
addikt

Lopkodással se lesz jobb játékos. Egy Kraken az én szememben nem ér semmit, ha nincs mellette egy Confederate vagy egy High Caliber. :) A helyzetfelismerés és annak kihasználása tesz valakit jó játékossá szerintem. Tudja mikor kell megtolni és mikor kell kicsit visszafogottabban játszani.

(#27881) FoxiestFox válasza Chabe89 (#27880) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De ez nem fér össze az "én csak élvezem a játékot"-mantrával, hisz az azt takarja, hogy pew pew meghalsz két perc alatt, a csapatod a pokolba kíván, de legalább te "jól" szórakoztál. :D
Ez a filozófia amúgy coopba való.
Ah, micsoda álom, vörös pr-ral csak coopban mehetnének.. :D

(#27882) sutyerák007 válasza FoxiestFox (#27881) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Akkor a szerver 60%-a élete végig botozna :D

(#27883) FoxiestFox válasza sutyerák007 (#27882) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy-úgy. :D

(#27884) LK


LK
addikt

Chabe + Fox óriási +1 :C . Persze mindenki, még ti is követtek el hibákat, csak ezeknek az aránya nem mindegy :) Ez különbözteti meg a játékosokat egymástól.
Más: a fentiek miatt gyűlölöm az idióta küldetéseket, mert kényszerít hogy eltérő dolgokat csináljak. Pl. beszól nekem egy fn. , hogy én fn idióta, há mér lövök HE-t Fusóval. (ja, már rég halott volt a marhája,csak mozizott) Közben nekitámadtam egy Lyonnak, és fordulás, meg tüzelés közben válaszoltam neki : hasonlóan kedves megszólítással, hogy már megvan a két cit, és kell még két tűz is a tetves Aigle-hez te kis kedves csapattárs..... Meglett az Aigle is, és a csóka sem válaszolt. :DDD

Highground : ez tényleg "Franciázás" volt :DD Az aktuális havi calendar fent szokott lenni a főoldalon. + a játékban is ott van a tól-ig időpont.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27885) Highground


Highground
aktív tag

Srácok, mikor lesz vége ennek a nagy "Franciázásnak"? Esetleg azt tudni lehet, hogy mikor és mi lesz a következő nagy "event" vagy minek hívják :) Milyen hajókra lehet számítani (nemzetiség) a következőkben? :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27886) #52588800


#52588800
törölt tag

Nem is engednék senkit T7 fölé, amíg Pensával nem megy 1000 kört és csinál vele 98% -os WR -t.

(#27887) Highground válasza LK (#27884) üzenetére


Highground
aktív tag

Én "csak" az aktuális hónap pár napos eventjeinek calendar-ját találtam meg. De én erre a nagy "Viva La France" cuccra gondolok, ami már azt hiszem február óta tart. Ugye jóideig tele volt a prem shop Francia hajókkal, és még mindig a Gascogne-t nyomatják csomagban. Meg az alap ship felhozatal se nagyon változott hetek óta a prem shopban. Ha jól emlékszem kivették a Missourit meg a Scharnhorstot. Meg egy rövid időre betették a Kidd-et. De a nagy Francia hajók hozzáadásán kívül nem volt "feltöltés" vagy vérfrissítés :) Vagy nem is várható?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27888) Chabe89 válasza Highground (#27887) üzenetére


Chabe89
addikt

Az elmúlt napokban nagyon nyomatják az ST statokat az új amcsi cirkálóknak, így szerintem az lesz a következő, miután lezajlott ez az "űrevent". Elképzelhető, hogy akkor érkezik velük együtt valami új a shopba is.

(#27889) Akagi válasza #52588800 (#27886) üzenetére


Akagi
tag

Amennyiben randomban gondoltad, akkor _senki_ sem lenne t7 felett...
Miért épp Pensacola?

Segítség eltévedtem!

(#27890) FoxiestFox válasza Akagi (#27889) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak bagatellizálta magasztos témaválasztásunk. :)
És azért Pensa, mert jelenleg azt tartjuk a leggyengébb T7 cirkának. Mondjuk nekem legutóbb nagyon tetszett, de tény, hogy az első grind alkalmával núbként vérizzadós a hajó, mert a páncélt lehagyták róla. Megköveteli a jó játékot, de ha az megvan, a remek ágyúkkal meghálálja magát.

(#27891) #65675776 válasza Chabe89 (#27876) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Nyílván annak sincs sok haszna, ha az első 5 percben "megdöglök, mint egy kutya" ahogy parfüm barátunk szokta mondani."

Ez azért sok mindentől függ. Rendszeresen élek meg olyan csatákat, ahol a harmadánál halok, aztán mégis ott vagyok a Top3-ban. Például:

Nem csak az számít, hogy 5 percig élt az ember, hanem az is (illetve főleg az), hogy azalatt a rövid idő alatt mit tett. A fenti példa ráadásul egy győztes csata. (A rekordom egyébként kevesebb mint három perccel első helyen végezni egy 20 perces győztes csatában.)

cheatergs: NC nem pontos? Lehet, hogy a maximális szórása nagy, de van mellé egy laza 2.0-s szigma. Utóbbi sokkal többet számít, mint maga a maximum szórás. 10-15 km között az NC az egyik legpontosabb csatahajó az egész játékban.

(#27892) Chabe89 válasza #65675776 (#27891) üzenetére


Chabe89
addikt

Elég rossz példát hoztál. :U Hiába vagy top3 világosan látszik, hogy a Lexi, Amagi, de még a Neptune aki alattad végzett is többet tett a győzelemért.

(#27893) Senquist válasza sutyerák007 (#27879) üzenetére


Senquist
tag

igen mert csak az új pc-m el ment akadás nélkül

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#27894) KJ82 válasza Senquist (#27893) üzenetére


KJ82
senior tag

Minden hajó kap láthatóság növekedést egy ideig ha tüzel az ágyúival, emiatt jópár kilométernyivel messzebbről látszódik. Ha lemegy róla ez a " debuff ", akkor visszaáll a rendes láthatósága, ami miatt már kívül eshet azon a távon, ahonnan láthatod.

A fehér kör meg a smokescreen határait jelzi.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27895) sh4d0w válasza KJ82 (#27894) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg inkább arra gondolt, ami lockolja a célpontot.

https://www.coreinfinity.tech

(#27896) BogyóBP


BogyóBP
addikt

A WOWS is megkapja majd az enCORE enginet? Erről tudni valamit?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27897) #77646080 válasza BogyóBP (#27896) üzenetére


#77646080
törölt tag

Még nincs róla semmi információ.

(#27898) FoxiestFox válasza #77646080 (#27897) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De van, méghozzá az, hogy nem kapja meg, legalábbis nem mostanában. Elégedettek a mostani motorral.

(#27899) #77646080 válasza FoxiestFox (#27898) üzenetére


#77646080
törölt tag

Értem, köszönöm a választ. Forrást ugyan nem találtam erről, de nyilván csak elkerülte a figyelmem.

(#27900) FoxiestFox válasza #77646080 (#27899) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Volt egy Q&A nemrégiben, abban szerepelt, lusta voltam megkeresni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.