Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) #52588800 válasza FoxiestFox (#27700) üzenetére


#52588800
törölt tag

Elég ha aknákat raknak a szigetek köré 2km távolságban. A top100 játékos egyből bukna 10% WR -t :DD

(#27702) FoxiestFox válasza #52588800 (#27701) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De ez antiskill lenne, mert a fedezékhasználat elég legitim része a cuccnak.
De hogy elégedett légy, legyen a meccsek fele ocean. :P

(#27703) TCSZ válasza FoxiestFox (#27702) üzenetére


TCSZ
senior tag

Inkább 75%. :) És minimum a csapat 50% anyahajó lehet csak. :)

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27704) LK válasza FoxiestFox (#27700) üzenetére


LK
addikt

Úgy látszik eléggé egy húron pendülünk :DDD Hát én k..jót röhögtem. Mondjuk az RNG-t is 50-50-re hoznák minden meccsre.
Az lenne a baj, hogy ez idő alatt sokan annyira csalódnának, hogy befejeznék a játékot örökre. Sokan meg sz@rrá nyernék magukat. Egyik sem lenne jó a wg bevételére nézvést. ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27705) FoxiestFox válasza LK (#27704) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tényleg kíváncsi lennék rá, milyen lenne így. Azonnali következménye lenne minden rossz mozdulatnak, lenne értelme a flankeknek, kimozdítani az ellenfelet a kényelmes anglingből, crossfire-be fogni, nem az lenne, hogy ó, random német/francia/brit kaksó rájött, hogy itt neki nem tetszik, full broadside megfordul, odasózok egyet vízvonalra, 10k, odasózok még egyet, kicsit feljebb, még egyszer 10k (true story, Richelizrwokeöhieu vs Montim), ő visszasóz a full angled hajómnak HE-vel, 10k szia, két tűz szia.
Lenne értelme belemenni minden jó kis brawlingba, előre kifordított ágyúkkal, ahogy régen csináltuk, és ahogy a Yamatot-Musit a mai napig ki lehet csapni egy salvoval, de jó esetben a Montit és rokonait is. Most ezekkel a hajókkal nincs értelme közelharcot vívni bármivel, ami nem ezek közül kerül ki, mert egy passing by alkalmával 25-30k pennél több nem csúszik be, míg ha ők résen vannak, szopó. :(

Amúgy pont ezt mondom, nem lenne rng. Az rng lényegében a dispersiont cseszi szét, és a tüzeket, floodingokat tudja szabályozni. Tüzek jelentik nekem a legkisebb problémát, legalábbis cirkákat simán tudok tankolni, a brit BB vonalat már nehezebb, mert durva az alpha is.

[ Szerkesztve ]

(#27706) LK válasza FoxiestFox (#27705) üzenetére


LK
addikt

Erről órákat lehetne beszélni, mi lenne :) A Bismarck, Tirpitz és még sok más BB másodlagosai cafatokra szaggatnák a legtöbb DD-t. Nem is kéne a főágyúkkal mozdulni sem. Nem bírna egy fos Bugyonníj :) szarrá égetni egy BB-t sem.
Aki nem konvojban közlekedne, nem lenne jó felderítés, nem lenne összjáték, mind vesztene.
Az rng-t az jelentené, mennyi , és milyen szintű játékos alkotja a csapatot. :DDD
Olyan ligák kellenének, mint a starcraft 2-ben :) Mindenki a saját szintje ellen játszana, na akkor mindenki megizzadna, és fasza epic csaták lennének!

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27707) olivera88


olivera88
veterán

Eddigi legjobb Richeliuval.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27708) FoxiestFox válasza LK (#27706) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Másodlagosokkal nem számoltam, nyilván, ne ezen akadj fenn. :D Azt sosem te céloztad kézzel, én azt értettem dispersion alatt, amit te lősz el a kis kattintásoddal. :P

(#27709) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Montana ra milyen upgradeket et érdemes rakni? (meg úgy általánosságban a legtöbb csatahajóra tier 8 tól)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27710) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27709) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#27711) #65675776 válasza FoxiestFox (#27700) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elvenni a BB-ktől a HE-t.

(#27712) BogyóBP válasza FoxiestFox (#27710) üzenetére


BogyóBP
addikt

Van egy pár tizese és mennyi ezüstje lol..mekkora kocka lehet :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27713) FoxiestFox válasza #65675776 (#27711) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó hát az alap lenne, de mégiscsak a wg-ről beszélünk, még móka kedvéért sem lépnék meg. Hogy szereznének akkor sebzést a núbiaiak (userbázis jó 75%-a :D )?

(#27714) KJ82


KJ82
senior tag

Jók ezek a torpedózós missziók. Ma többet kerülgettem a sajátjaim torpedóit mint az ellenségét :)) Egyszer ki is csapták a rombim miközben próbáltam foglalni. A Clevelandem is kapott kettőt sajáttól :)

Viszont ami ma elkerült az a citadellás dolog volt. Nyerés pipa, kill pipa, citadella nuku :( . Talán majd holnap.....

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27715) FoxiestFox válasza BogyóBP (#27712) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gigászi!

(#27716) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Nekem a montana miért nem ilyen pontos? rajta van a -11% os szórás csökkentés is..

Videó

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27717) #65675776 válasza FoxiestFox (#27713) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sehogy, menjenek el Kambodzsába lekvárt kaszálni! A csatahajósok nagyrésze manapság eleve nem igazán akar tankolni sem. Csata 2/3-ánál nagyrészük még full HP-n van, a cirkálók meg mind meghaltak, mert rájuk marad a munka oroszlánrésze. Ha meg megemlíti az ember, hogy mennyire beszari haszontalanok, akkor egyből nyomják a reportot, és kapja az ember a chatbant. Kis mimózalélek értéktelen senkik. Már csak emiatt is csökkenteni kellene a csatahajók mennyiségét.

(#27718) cheatergs válasza #65675776 (#27717) üzenetére


cheatergs
senior tag

Tegyük hozzá, h ezt a hozzáállást a wg erőszakolta ki, mivelh a bb-k használhatatlanok eredeti szerepükre.

De igazából a playerek 95%-a köp a hajótípusok kötelességeire, legjobb esetben is blokkosítva szélednek szét a mapen, aztán lesz, ami lesz. Általános a lone wolf-üzemmód. Ami dettó a staff sara, mivel a csapatozás jelenleg nem megoldott, sőt nem is elvárt.

Legalább 1 játkmód keretében kijelölhetnének már végre 1 commandert (hajóban ül v sem) akinek az utasításait kötelesség végrehajtani, különben bünti a játékosnak, aztán egyből taktikai is lenne a game. Persze a Commandert is lehetne jutalmazni a végén, hisz valszeg az ő hülyeségei miatt bukna többnyire a csapat. Kapásból a spotnak lenne értelme, mert a cmdr csak ez alapján tud sakkozni.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#27719) TCSZ


TCSZ
senior tag

Én már annak örülnék, ha a rombolóknak bármilyen lővedékkel lehetne citet osztani ha eltallálnám a legtőmörebb részüket. Pl. motor blok ha az... vagy a hajón átmennő lővedékektől is legyen egy minimális vízbetőrés....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27720) Chabe89 válasza cheatergs (#27718) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez egy halva született elképzelés, mivel az emberek 80%-a úgy van vele, hogy "nekem senki se parancsolgasson". :) Randomba meg főleg, mert ha az ember leül egy hosszú nap után kikapcsolódni egy-két körre, akkor nem arra vágyik, hogy holmi önjelölt "admirálisgenerálisnak" kövesse minden utasítását.
Nem dísznek találták ki a CB-t. Ha ennyire komoly csapatmunkát szeretnétek, akkor csinálni kell egy csapatot és ott lehet emberkedni.

(#27721) capulet75 válasza LK (#27706) üzenetére


capulet75
addikt

Amit még nem ártana megszüntetni az a noob protection. Egyrészt hihetetlenül unfair, másrészt nem ösztönöz senkit arra hogy jobb legyen, harmadrészt nagyon idegesítő amikor mondjuk cruiser vs cruisernél az ellenfél teli oldalt mozog egyenes vonalban, és csak overpen meg 1260, én meg full gázon kanyargok, és a lövedékeket mint ha zsinóron húznák a hajóm közepébe. Aztán gyors csekk, és csupa piros stat, mi más. Azért büntet a játék mert jobb vagy. És ez csak a jéghegy csúcsa.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27722) capulet75 válasza #65675776 (#27717) üzenetére


capulet75
addikt

Soha nem fogják beszabályozni a BB-k számát ( nagyon helyesen ). A legtöbben ezzel a hajótípussal kezdenek, a listában szinte mindig BB vagy DD a legtöbb, biztos vicces lenne fél órát várni hogy sorra kerülhess. Az elméletedet meg fordítsuk meg egy kicsit. Egyrészt a BB nem tank, az igazából arty, a tüzérséget meg nem az első sorban használlják. Ennek ellenére mostanság elég sokszor van hogy a BBk mennek elől, mert a 3DD egy capre megy, cirkálók meg hátulról kempelnek, a CV 10-ből 9x csak játsza a saját kis játékát, se spot se AA support. Randomban soha az életbe nem lesz csapatjáték, erre van a klán meg a CB.
Egyébiránt a BB-k már így is rommá vannak nerfelve, nyilván vegyék el még a HE-t is. :) Az már nem is elég hogy egy Khabarovsk 1 v 1 megesz szinte bármilyen csatahajót, vagy hogy cirkálókkal citadelt lehet lőni BBknek, meg 20-30 másodpercenként felgyújtják őket és egy random cruiserről lepattannak a Yamato lövedékei... ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27723) Highground


Highground
aktív tag

Én tegnap előtt megpróbáltam játszani 2 kör random-ot. Amúgy legtöbb esetben csak co-op-ot megyek. Akár hiszitek akár nem, mind a két körben olyan idiótákkal dobott össze, hogy az borzalom. Mind a két meccsen, egymás után toltak oldalról meg cruiser-el. De olyan szinten, hogy a delikvensek meg se próbáltak korrigálni, vagy lassítani. Semmi öregem. BB-vel mentem, az első meccsen broadside-ba tolt az idióta, és meg is kaptam az insta citet, azt hittem agyvérzést kapok. :((( A másodikon direkt láttam, hogy 3-an campelnek a füstben, szépen ki is kerültem volna őket. Erre abban a pillanatban amikor odaértem a füsth mellé, az egyik cirkáló gondolt egyet és homlok egyenest kirongyolt a füstből egyenesen neki az én hajóm oldalának. Mondanom sem kell, már így is határon hajóztam, épp (balra) visszafelé szerettem volna fordulni. Marha jól jött ki, hogy egyszer csak úgy találtam magam, hogy szembe megyek az ellenféllel akkor, amikor már így is túl be kellett menjek (a füst miatt) a látóterükbe. Természetesen a felkiáltójel mellett hamarosan egyre több kis számocska kezdett megjelenni, míg a végén már vagy 3-4 hajó lőtt rám. Talán még vissza tudtam fordulni, de ha jól emlékszem utána már csak másodperceket éltem. És ilyen menetből volt kettő egymás után! :((( Mondanom sem kell, visszamentem co-opozni. Pedig lassan mindenképpen mennem kell randomba, mert kell a credit és a küldiket is kellene csinálni. :( Lehet be kell előtte vennem egy nyugtatót...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27724) nonsen5e válasza TCSZ (#27719) üzenetére


nonsen5e
addikt

Így is oneshotol egy-egy kósza cruiser vagy battleship árnyéka.
Úgy 0.5 shot lenne belőle? :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27725) #52588800 válasza nonsen5e (#27724) üzenetére


#52588800
törölt tag

T8+ azért nem így van.

(#27726) Akagi válasza Highground (#27723) üzenetére


Akagi
tag

Mindenkivel előfordul, hogy nekimegy a másiknak, vagy épp távcsövezik vagy menekül esetleg pozicióba akar kerülni. Veled is elő fog fordulni, bosszantó, de ez van. Általában akkor húznak ki a füstből mikor nemsoká vége lesz, mert álló hajóban ülni általában broadside-al nem egészséges. Másrész Co-op-ból a randomba átmenethez valami alacsonyabb tier (t4, ha napi küldit csinálsz akkot t5) jobb lehet pár csata erejéig, mert azért egy kicsit szokni kell a dolgot, és ott az ember kevesebbet idegeskedik (legalábbis én). Tegnap és is betettem a sok Aigle menet közzé pár t4-es pan-asia dd-t statisztikailag nem voltak jó menetek, de minden percüket élveztem és szvsz. ez a cél.

Segítség eltévedtem!

(#27727) olivera88 válasza capulet75 (#27722) üzenetére


olivera88
veterán

A klántársad szerint Khaba már szarrá van nerfelve és senki se használja. :U :DDD Na persze. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27728) sutyerák007 válasza cheatergs (#27718) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Ahogy Chabe89 is írta ott a cb ahol kb ez a lényeg... Randomban ez nem működne. A szerver kb 60% még az alapokkal sincs tisztában. Ott verném a fejem a falba ha egy ilyen ember utasításait kéne követnem.

(#27729) LK válasza capulet75 (#27721) üzenetére


LK
addikt

Már régebben írtam én is ezekről az anomáliákról. A tüzelés pillanatában elkanyarodva 6 jóval mellém csapódik, kettő lövedék különválik, és kigyújt. Ez visszafelé is működik, elcseszem a célzást, pl. és egy lövedékem különválik, és citadellát talál el. stb.. A wg sokféle módon csökkenti a skill fontosságát, hogy kedvezzen a tömegeknek. Ki tudja mi lapján dönti el mit találhatsz el, és mit nem. Egyet nem tud befolyásolni, mégpedig ha beküldök 4 torpot, annak azért nyoma van, illetve ha jókor jól foglalsz, nyerhetsz a rossz rng ellenében. A noob protection k...nagy, szerintem is.
Cirkálóval meg azért kempelnek hátul, mert citmágnesek :) . Ha együtt mennének a BB-kkel, jobb lenne. Én is azt szoktam próbálni.
Amikor Khabarovsk-kal találkoztam, mindig kilőtt. Hiába lőttem szarrá, alig sebződött.
Ja és még egy dolog: ha én maradok utoljára DD-vel, mindig megy a del. game pls, meg hasonlók. Miért van az elterjedve hogy a DD azért van, hogy feláldozza magát az idiótákért...

Chabe89 ha klánoznánk, jó lenne, csak ilyenkor mivel Magyarok vagyunk :) , garantált a veszekedés, egymás okolása.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27730) cheatergs válasza sutyerák007 (#27728) üzenetére


cheatergs
senior tag

Cb-ben nem voltam, de mint írtam, ehhez nem csak külön játékmód kéne, hanem újraírni a gui-t, sőt a team működését.
Jelen körülmények között én lennék az első, aki dropolná ezt az így is nyögvenyelős wows-ot, ha bárkinek ilyen jogkör járna.

Mindig minden mindegy

(#27731) KaLeun válasza capulet75 (#27722) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért egy BB kényelmes, mert van lehetőséged többet is hibázni. Rommá Nerf? A füstben csücsülés megszüntetése tényleg nehezen érinthetett sok BB-t ;] Pedig CV-k és a DD-k jól pofán lettek verve anno.

Cila

(#27732) Chabe89 válasza LK (#27729) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez a PVP játékok átka, nem pedig "nemzeti sajátosság". Elég csak megnézni az OMNI-t, hogy darabjaira hullott.

(#27733) #21346560 válasza LK (#27729) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azért én már a torpedóknál is láttam olyat, hogy elküldtem az ellenfél felé 10-et, és érdekes módon pont ott volt nagyobb rés a torpedók között, ahol odaértek a az ellenfélhez... :U

Amúgy teljesen egyetértek a DD-s állításoddal. Több esetben utosónak maradva szidtak, közben öltem 3-at, sebeztem 120k-t....

(#27734) #52588800 válasza KaLeun (#27731) üzenetére


#52588800
törölt tag

A BB azért kényelmesebb... mert ha nem követsz el valami nagy ostobaságot... akkor elég sokára kerülsz a fókuszba. Legkönnyebb célpontok azok a cruiserek, akik bemennek a cap -hez a DD -knek segíteni.

(#27735) LK válasza Chabe89 (#27732) üzenetére


LK
addikt

Nem akartok megpróbálni 1-2 kláncsatát? Hozna valami pluszt a BIF-nek ? Régi szép idők...még kláncsatáztunk Medal of Honorban, a lampHa klánnal :) (2005-ben ! )
Apropó a klánunk nem fog szintet lépni mostanában? Egyszer találtam valamit erről, de azóta sem sikerült meglelnem. :F

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27736) Chabe89 válasza LK (#27735) üzenetére


Chabe89
addikt

Én nem tervezem, de ha leszervezitek magatoknak akkor semmi akadálya. Előtte szóljatok, hogy adjak jogot, mert tudomásom szerint egy Commander/Deputy kell, hogy el lehessen indítani. Hova akarsz még szintet lépni? Megépítettünk mindent ami értelmes, létszámot növelni meg minek, ha nem jönnek új tagok? Amit ígértem azt megkaptátok, a többi rajtatok múlik. :)

(#27737) LK válasza Chabe89 (#27736) üzenetére


LK
addikt

"Hova akarsz még szintet lépni? Megépítettünk mindent ami értelmes, létszámot növelni meg minek, ha nem jönnek új tagok?"
Nemrég léptem be. :P Gondoltam a betolt olajért ad vmit cserébe a wg :DDD Ha tudnám ,nem kérdezném :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27738) Chabe89 válasza LK (#27737) üzenetére


Chabe89
addikt

A beletolt olajért cserébe kapod meg a bónuszokat. Utána csak gyűlik, amíg nem lesz valami értelmes dolog amire el lehet költeni. Sosem tudhatjuk mit találnak majd ki egyszer. Hajó olajért vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#27739) sutyerák007 válasza Chabe89 (#27736) üzenetére


sutyerák007
senior tag

recruiter is jó

(#27740) capulet75 válasza olivera88 (#27727) üzenetére


capulet75
addikt

Ez most valamiféle érv? A klántársam szerint??? A haverom sógórának az unokatestvére szerint meg jobb a Henri mint a Conqueror. Na és? :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27741) capulet75 válasza KaLeun (#27731) üzenetére


capulet75
addikt

Még mindig füstben ücsörgés van. Tudom, én is szoktam. Hol szünt az meg? :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27742) FoxiestFox válasza capulet75 (#27741) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A smoke nerfre gondol, mikor behozták az új paramétert, mely révén hiába rejszolsz a csatahajódban a füst közepén, ha ellövöd magad, ugyanúgy jön a d-buff. Egyes cirkálókat is sokkal inkább passzív játékra késztetett a dolog, és nagyon ideje volt már.

(#27743) olivera88 válasza capulet75 (#27740) üzenetére


olivera88
veterán

Nem érvnek szántam. Csupán vicces h mennyire eltér róla a véleményetek. :D

FoxiestFox A Khaba szép nerfeket kapott tavaly, rudder lassitás , + torp nerf, meg lőtáv nerf is volt ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27744) FoxiestFox válasza olivera88 (#27743) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt miért nekem írod? :D Sosem volt Khabám, és nem is tervezem kihúzni. Csak annyit szoktam észlelni belőlük, hogy marha nehezen lehet eltalálni őket a sebességük miatt, viszont ha sikerül megcsípni, elég sok a pure pen, mert marha vastagok.

(#27745) sh4d0w válasza #21346560 (#27733) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg olyat, hogy a torpedónak simán el kellett volna mennie előttem, mégis rám fordult...

https://www.coreinfinity.tech

(#27746) FoxiestFox válasza sh4d0w (#27745) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az desync. Lövedékeknél is meg lehet figyelni, a leesés előtt kicsivel irányt váltanak a hajódra.

[ Szerkesztve ]

(#27747) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Egy kis Krakenes-carrys Monti-terelgetés a szorzós körön, felzászlózva. Végre. Minoval lehoztuk, pedig a csapat mindent megtett, hogy elkerülje a győzelmet.
Két reportot kaptam a körre, valószínű ellenféltől.. de könnyük számomra arany. :D

team score, detailed, credit/xp

Más.. imádom a stock New Orleans-t.. nem egész 5 percet éltem, mielőtt kicsaptak egy füstből, de addig is kilőttek rám mindent, ami épp kéznél volt... 1.3M potential 4.34 alatt..

[ Szerkesztve ]

(#27748) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#27747) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nagato is cuki T8-ban. :D


(#27749) ledgeri válasza Chabe89 (#27732) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi lett az OMNI-val? (Két mondatban elég..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27750) Chabe89 válasza ledgeri (#27749) üzenetére


Chabe89
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.