Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) Chabe89 válasza LK (#26749) üzenetére


Chabe89
addikt

Még nem történt meg tudtommal. Ezt érdemes lehet átnyálazni.

(#26752) LK válasza Chabe89 (#26751) üzenetére


LK
addikt

Ha jól értelmezem, ha van Cleve, és visszaveszem a Pensát, kifizeti a pensát, és ad egy New Orleans-ot, és lesz egy nyolcas Cleve. Lehet, hogy valami prémium álca is lesz rájuk, és kapitány is.
De mindez csak lehet. Kiderül update előtt. Köszi az infót egyébként :)
Nagy kérdés még, hogy 1 az 1-ben, vagy változtatásokkal rakják át a hajókat. Mindegyikkel kell menni 10-et, aztán kiderül mit érnek az új tierben.

Lehet hogy visszateszem a game-et? :D

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26753) cheatergs válasza LK (#26752) üzenetére


cheatergs
senior tag

Szal, ha az embernek van egy Cleve-je, akk helyette kap egy Pensacolát? Sok köszönet nem lesz benne, amennyi nyavalygás kíséri azt.

Sztem érdemesebb lett volna a St-Louistól kezdeni az új ágat, mert a protected után light cruiser (Phoenix) éles váltás. Amcsik meg tele voltak armored és heavy unitokkal.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26754) LK válasza cheatergs (#26753) üzenetére


LK
addikt

Én így értelmeztem, de gyenge vagyok angolból. Ne vedd ezt készpénznek.

A jó isten a megmondhatója, hogy fognak viselkedni az új tierben, illetve lesznek-e módosítva.
Pl. Cleve-vel ahogy a Legrókásabb Róka is, úgy én is szerettem vele gyújtogatni, simán befér az új tierjébe változtatás nélkül is, a baj 9-10-es meccsekben lesz vele. Pensa T-6 ban aratni fog.
New Orleansig nem mentem el, fogalmam sincs milyen. Remélem hoz egy minimum Myoko szintet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26755) cheatergs válasza LK (#26754) üzenetére


cheatergs
senior tag

Sztem nem kizárható, h nerfelik a Pensát, pdg így is szívesen adta a citeket a 305-ösöknek is.

Meg bb-userként amcsi ca-k közül veszélyesnek csak a Phoenix-Omaha duót érzem a torpjaik miatt. Följebb nyugodtan hajókázok a közelükben (nem úgy a többi navynél).

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26756) FoxiestFox válasza LK (#26754) üzenetére


FoxiestFox
félisten

HP és lőtáv biztos, hogy buffolva lesz Clevelanden, szerintem. Gondolom, kap majd radart is. Kérdés a camo, illetve ha van, a prém festés sorsa.

(#26757) LK válasza FoxiestFox (#26756) üzenetére


LK
addikt

Nagy kérdés, hogy az átsorolással a HE gyújtási képessége változik-e majd ? Ha 8-ba kerül, még lesz vagy 4 millió, mire felszereljük az új kütyükkel.
Más.Ebből következik, hogy HP csökkentés biztos hogy lesz a másik kettő átsoroltnál, és még ki tudja mi.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26758) frame>24 válasza frame>24 (#26732) üzenetére


frame>24
addikt

Már lekérhetőek a PT bónuszok, csak ha esetleg más is járt így.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26759) redzsi válasza FoxiestFox (#26756) üzenetére


redzsi
senior tag

A japán és orosz rombolók variálásánál megmaradtak a prémium camok a tierváltás után is, szóval aki szereti érdemes lehet megvenni 1000 dubiért a Clevelandre is. Megvárom a speckókat és ha megérdemli meg is kapja tőlem. Bár megint itt jön a képbe a T8 match making...

(#26760) FoxiestFox válasza redzsi (#26759) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Naja, én is megveszem majd rá. Ennyit megérdemel, hacsak nem rontják el nagyon.

(#26761) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kint a PT 0.7.2 híre...
Boltból megy a Missouri.
Missouriról megy Steven Seagal -animáció
A kapitányok közül is megy Seagal, jön John Doe- skillbónuszok maradnak...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26762) Chabe89 válasza ledgeri (#26761) üzenetére


Chabe89
addikt

Micsoda hatalmas változtatás lesz Warriors Path-on. :DD

(#26763) ledgeri válasza Chabe89 (#26762) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A sok FreeXP váltós Doubloonvételből származó bevétel meghozza gyümölcsét az ilyen helyzetekben...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26764) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26762) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hol lehet megnézni?

(#26765) Chabe89 válasza FoxiestFox (#26764) üzenetére


Chabe89
addikt

(#26766) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26765) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz.

(#26767) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hol érdemes használható szakasztársakat keresni?
Egyedül masszív szopás, a klánunkban pedig kb öten vagyunk korrekt játékosok, abból három nem jár fel, más csatornám nincs.

[ Szerkesztve ]

(#26768) belaazallat válasza FoxiestFox (#26767) üzenetére


belaazallat
addikt

ki számít korrektnek? mit értesz hanálható alatt?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#26769) FoxiestFox válasza belaazallat (#26768) üzenetére


FoxiestFox
félisten

- tudjon játszani legalább, vagy körülbelül úgy, mint én
- érjen rá esténként
- használjon discordot verbális kommunikációra

(#26770) Chabe89 válasza FoxiestFox (#26767) üzenetére


Chabe89
addikt

Ó szóval, te már ilyen "elit" vagy. :U

(#26771) távcsőves


távcsőves
senior tag

Olivera mindig játszik. ;)

De tényleg, mi az a szint ami elég jó Neked? (Én amúgy szívesen megnézném, mit és hogy teszel. Egyszer voltam veled egy oldalon egy csatában, de ellentétes oldalára mentünk a mapnak.)

[ Szerkesztve ]

(#26772) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26770) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sejtettem, hogy ebbe beleállsz, de minek? :F
Semmit sem írtam statokról. Ritka a jó szakasztárs (egyáltalán, ritka, aki feljár, azok közül, akiket ismerek), ezen szeretnék változtatni.
Nem értem, hol a gond abban, hogy magamhoz hasonló tudásúakkal játszanék inkább. És én sem vagyok egy Flamu.

Olival próbáltam többször, nem kívánom senkinek. :D Bár biztos fejlődött azóta.

[ Szerkesztve ]

(#26773) ddt500hu válasza FoxiestFox (#26772) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD

(#26774) ledgeri válasza FoxiestFox (#26772) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondanám, hogy jönnék, de a Diviziós statjaim rosszabbak, mint a solo-sok... Nem véletlen.. Nem tudok 2 felé figyelni.
De egy két random emberke meghívós szériám igen jól sikerül! Ajánlom neked is - 1-körön nem múlik-, adiscord meg ha jó valaki, akkor már nem dob annyit az egészen

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26775) Lalllerrr válasza FoxiestFox (#26769) üzenetére


Lalllerrr
tag

Gyere napközben és akkor tolhatjuk. :D
Este csak néha megyek 1-2 kört, akkor felesleges divezni.

(#26776) Chabe89 válasza FoxiestFox (#26772) üzenetére


Chabe89
addikt

Szó nélkül elmentem volna mellette, ha másképp fogalmazol. Ha te úgy érzed, hogy kinőtted a klánt akkor csak állj tovább szó nélkül és nincs harag, de nem kell másokat leszólni csak, mert nem ütik meg a te "szintedet". Úgy hiszem egyértelműen fogalmaztam mikor azt írtam, hogy csak a bónuszok miatt létezik ez a klán és ezért nincs is semmilyen követelmény. Vannak egy páran szerintem akik munka+család mellett csak játszanának naponta egy-két kört és nem akarják ennyire túllihegni a dolgot. Az is vicces, hogy "követelmény" nálad a discord, de mikor együtt játszottunk az esetek túlnyomó részében nem tiszteltél meg minket a jelenléteddel. :U
Elkezdődött az új CB szezon, ha valami komolyabbra vágysz akkor hajrá!

(#26777) 4580693 válasza Chabe89 (#26776) üzenetére


4580693
senior tag

Jelen. :) Kettő (néha 3) munkahely, plusz család mellett szoktam játszani. Ritkán játszom egyszerre több órát, ráadásul szarul is játszok. :) A klánosdi, így, hogy nincsenek követelmények, szerintem nagyszerű dolog. Több xp, pénz marad a zsebemben.

(#26778) sith7 válasza Chabe89 (#26776) üzenetére


sith7
nagyúr

Vannak egy páran szerintem akik munka+család mellett csak játszanának naponta egy-két kört és nem akarják ennyire túllihegni a dolgot.

:R
kb. 3 hete egy csatát nem toltam :(

először a gyerekek lettek betegek, most meg én :o

(#26779) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26776) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, értelek. Nincs semmi baj a klánnal, nem így értettem.

Laller: nap közben gdp-t pörgetek, hétvégén egyik nap barátnőt, másikon előfordulhatok, majd nézem, vagy-e :D

(#26780) távcsőves válasza sith7 (#26778) üzenetére


távcsőves
senior tag

Üdv a klubban. Jobbulást!

Egy óra múlva megyek a dokihoz, hétfőre már munkaképes leszek. Remélem.

[ Szerkesztve ]

(#26781) sith7 válasza távcsőves (#26780) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, Neked is

szerdán voltam, nem adott semmit, mert vírus, tegnap már 39 fok, hasmenés, me visszamegyek, hogy írjon már fel valamit, mert ez így nem vicces :(((

(#26782) olivera88 válasza Chabe89 (#26770) üzenetére


olivera88
veterán

Igen Fox nagyon elit lett, főleg miőta R1 lett. :U :DDD
Értem én h sok a szar csapat, bosszantó elhiszem, de annyit siránkozni mint Fox...
Engem sokszor bosszant, de annyira nem tudom beleélni magam... Keresni kell más elfogláltságot akkor és kész.. Én is most elég inaktiv lettem az elmúlt 1 hétben, de nem az szar csapatok miatt..

Én is szeretnék divben menni, de alig megyek mostanság mert nincs kivel, akivel érdemes lenne menni az alig jár fel, meg többiek se valami aktivak.
Fox Amikor klán társammal mentem szinte mindig az élen végeztünk, épp h veled nem ment jól pár álkalmommal megeshet mással is.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26783) cheatergs


cheatergs
senior tag

A francia bb-k premje átmegy simába a line megjelenésével? Megmaradnak a hajók?

Mindig minden mindegy

(#26784) ledgeri válasza cheatergs (#26783) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hajók, és XP rajtuk megmarad!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26785) távcsőves válasza sith7 (#26781) üzenetére


távcsőves
senior tag

Pontosan ugyanígy jártam, csak én hétfőn kezdtem. 1 doboz algopyrin amit felírtak, mert vírus.... :((( Én is kissé összekaptam a dotorréval, kicsit gáz, mert a gyerekeink és az asszonyok amúgy nagyon jóban vannak, de hát a beteg ember, nem igazán türelmes. Majd kiengesztelem egy kis barack pálinkával.

Tüneteim, amik neked, viszont vigasztaljon kicsit, ha a betegség lefolyása az lesz ami nálam, akkor most vagy a mélyponton, holnap du jobban kellene már érezned magad egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

(#26786) sith7 válasza távcsőves (#26785) üzenetére


sith7
nagyúr

+ látjuk

(#26787) TCSZ


TCSZ
senior tag

A sárkányhajók festése ad valami pluszt? Eddig nem találtam róla infot.
Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#26788) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Látjátok, milyen jó, hogy feldobtam ezt a témát? Mindenki lelke közelebb került a másikéhoz, már mind tudjuk, hogy a vírusok micsoda veszélyes entitások, s közösséget vállalhatunk küzdésünkben ellenük. ;]

(#26789) cheatergs válasza ledgeri (#26784) üzenetére


cheatergs
senior tag

A Bretagne-t és Normandie-t nekem kidobta, de több 3-as konti nem maradt.

Eszerint a bb-line megjelenése előtt a Lyonhoz és Richelieu-höz csak a store-ból pluszban vett konténerrel lehet jutni (Try szuperkonténer is felejtős)?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26790) sith7 válasza FoxiestFox (#26788) üzenetére


sith7
nagyúr

igen ,és azt is megtudtuk, hogy mindenki a saját szintjén keressen csapattársat, és akkor nincs megsértődés, és a másikra - játékban elért szintje alapján gyengébb játékosra - való mutogatás a vereség miatt.

(#26791) TCSZ


TCSZ
senior tag

Valami összejövetel nem lesz? face to face. Megbeszélhetnénk a tapasztalatainkat meg ilyesmi. Egy kis csapat építés.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#26792) távcsőves válasza FoxiestFox (#26788) üzenetére


távcsőves
senior tag

Te is vagy egy entitás. ;] Mért nem mész Eurobeat-el?

[ Szerkesztve ]

(#26793) FoxiestFox válasza TCSZ (#26791) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintünk annak nem lenne jó vége :D

sith : nem ezt mondom? De.

(#26794) sith7 válasza FoxiestFox (#26793) üzenetére


sith7
nagyúr

nem jött át az irónia ? ;] ....de ezt mondod, .... de nekünk noob - oknak jól esik/esne, ha jobb játékossal tudunk/tudnánk játszani, taktikát ellesni stb. , .... pl. egy nyertes csatában többet hoz bármelyik hajó xp/kredit tekintetben

De veled ezt nem lehet :N

(#26795) olivera88 válasza TCSZ (#26791) üzenetére


olivera88
veterán

Én inkább egy PH traing room csatának örülnék. :D Ha már van hivatalos traing room...
Az is jó lehetőség a gyakorlásra

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26796) FoxiestFox válasza sith7 (#26794) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Naa. Kédezd csak frame-et, vele is mentünk mostanában. Nem zárkózom el én semmitől.

oli: én már felvetettem párszor, elég szerény érdeklődés mutatkozott. :D Kéne egy időpont hétvégén, ami jó mindenkinek, és össze lehetne ütni, tök jó lenne. Ott aztán nem számít, ki milyen pro, úgyis mindenki yolozna. :D

(#26797) LK


LK
addikt

Hát ha training roomba összejöttök, engem is érdekelne a dolog, jó lenne tanulni, de sajnos csak tier 9-ig van hajóm, 9-10 ben szándékosan nem játszok. Ha kevesen vagytok, szóljatok, de csak akkor ha elfogadjátok, hogy hobbiból tolom, és nem az életem múlik rajta :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26798) FoxiestFox válasza LK (#26797) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem úgyis mid tier lenne. De még ha high tier, oda úgyis jó még a T9, randomban is T10 játszol vele kb mindig :D

Szóval akkor:

Jelezze, aki ráér hétvégén egy pár training room csatára!

[ Szerkesztve ]

(#26799) LK válasza FoxiestFox (#26798) üzenetére


LK
addikt

Klántagnak kell-e lenni? Illetve jár-e előnyökkel? :DDD

sith7 : nézőpont kérdése ki a noob, mindenki elkövet égbekiáltó baromságokat, aztán a köv körben meg lehet hogy kicsap 5 hajót, és zseniálisan fog játszani
Egy a kulcs, érezzük jól magunkat. És nem szabad szapulni a másikat.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26800) FoxiestFox válasza LK (#26799) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jöhetsz, van még helyünk. Tavaszit zargasd meg vele. Discord csati az összefoglalóban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.